Sla fet Telecom stems 0478 - 533 224 www.LIHO.nl KEIJSERS-MANDERS Da Verzorgenden Praktijkopleider Weekend chauffeurs voor taxi gevraagd. Liefst met diploma Veiligheid, een begrip wat je moet kunnen voelen alarm systemen camera beveiliging toegangscontrole brandmeld systemen telecommunicatie meldkamer diensten PEEL EN MAAS Donderdag 14 december 2006 - Pagina 14 Wegens groei en versterking van ons bedrijf zoeken wij Zelfstandige elektro-monteur Zelfstandige qawalo-monteur Hulpmonteurs E W Wat vragen wij: voldoende vakmanschap collegialiteit en samenwerkingszin Wij bieden: gevarieerd en uitdagend werk een fijne werksfeer met veel collegialiteit goed salaris met prima opleidingsmogelijkheden secundaire arbeidsvoorwaarden Ben jij diegene die we zoeken? Schrijf: Keijsers*Manders Installatietechniek BV t.a.v. Dhr. E. Keijsers Agrobaan 9 5813 EB Ysselsteyn Tel. 0478-544200 info@keijsersmanders.nl www.keijsersmanders.nl Voor meer informatie bel naar Twan Peeters Mevr van Veghel 0478-582 222 Telefoon 0478-526262 ADVERTORIAL Met de toenemende criminaliteit is menig persoon steeds bewuster bezig met het nemen van beveiligingsmaatregelen. Liho telecom safety systems, al jarenlang specialist op het gebied van telecom en beveiliging, ziet de markt groeien. "Veiligheid moet gevoeld worden. Het contact met onze klanten, is dan ook gebaseerd op vertrouwen". Frans van Soest: "Om vertrou wen te kunnen winnen, is het belangrijk dat mensen je ken nen en dat je weet wat er leeft in de omgeving. Vandaar dat er een nieuwe vestiging opge zet is in Venray onder leiding van Frans van Soest. "Na 22 jaar gewerkt te hebben bij de Venrayse installateur Ke- ijsers-Manders, heb ik inmid dels vele contacten opgedaan in de regio en ben goed op de hoogte van de ontwikke lingen". Liho safety systems werkt nauw samen met een aantal Venrayse installatiebe drijven waaronder Electro v. Goch, Keijsers-Manders en Electro Gommans. Particulieren en bedrijven Liho, telecom safety sy stems, kan voor zowel bedrij ven als particulieren de totale telecom en beveiliging voor haar rekening nemen. Op het gebied van telecom betekent dit het leveren en in stalleren van complexe tele fooncentrales voor bedrijven, maar ook compacte huiscen trales voor particulieren. Op het gebied van beveiliging kan alles bij Liho systems ge regeld worden. Een alarmsysteem vormt de basis, hieraan kunnen uit eenlopende zaken gekoppeld worden zoals: Alarmcentrale Alle meldingen kunnen wor den doorgeschakeld naar een alarmcentrale; Deze neemt direct actie na een melding, op basis van afspraken die vooraf vastgelegd worden. Ook bestaat de mogelijkheid een constante sabotage bewa king in te stellen. Frans van Soest: "We leveren alles naar gelang de wensen van onze klanten. Service staat bij ons hoog in het vaandel". Camerabeveiliging Camera's worden geleverd en gemonteerd voor zowel binnen- als buitengebruik. Beelden kunnen opgenomen worden en optioneel opgesla gen worden via recorders. U kunt ook uw beelden aan uw computer systeem koppelen, zodat deze via het netwerk te bekijken zijn. Camerabeveiliging wordt te genwoordig steeds vaker toe gepast op uiteenlopende loca ties. Het idee dat er beelden opgenomen worden vormt drempelverhogend voor in brekers. Ook vandalisme neemt hierdoor af, aangezien mensen bang zijn herkend te worden. Toegangscontrole Op toegangsdeuren worden kaartlezers gemonteerd. Aan de hand van geprogram meerde kaarten, kunnen pri vileges toegekend worden aan gebruikers. Bijvoorbeeld toegang met daaraan gekop peld het uitschakelen van het aanwezige alarmsysteem. Of voor andere gebruikers, al leen toegang tot het pand en niet het uitschakelen van het aanwezige alarm. Zo is het geheel in te vullen naar eigen wens. Agrarische sector Een groeiende markt is de agrarische sector. Een be langrijk onderdeel hierin is de bewaking en alarmering van ventilatie bij de dieren. Dit houdt in een volledige 24 uur's lijnbewaking, accuspan ning bewaking en testmeldin gen. De voordelen welke hier bij, kunnen hoog oplopen: zo als geen telefoonkosten, geen semafoon meer nodig. Erkend Borg Beveiligings Bedrijf Liho is een erkend beveili ging brandmeld installatie bedrijf. Frans van Soest: "Dit houdt in dat wij u ook van dienst kunnen zijn bij het op stellen en schrijven van een PVE (programma van eisen) ten behoeve van de brand weer". Liho, telecom safety sy stems is 10 jaar geleden opge richt door de heren Maik In- zinger en Bart Ceelen. Beiden hadden toen al ruimschoots ervaring opgedaan elders in de beveiligingsbranche. De bestaande vestiging bevindt zich in Nuenen. Inmiddels heeft het bedrijf 20 personen in vast dienstverband. Contact Voor informatie of een afspraak kunt u contact opnemen met Frans van Soest, Liho telecom safety systems Venray Tel. 0478 - 53 32 24 Deze instelling maakt gebruik van de diensten van Zorg aan Zet. Zorg aan Zet geeft uitvoering aan het gezamenlijke arbeidsmarktbeleid van de Limburgse zorg. Informatie over de zorg in Limburg en meer vacatures vindt u op www.zorgaanzet.org. ZORCAANZETj Telefoon 0475 - 577 557 transferpunt@zorgaanzet.org ELEKTRO Vind je het leuk om iets voor anderen te betekenen? Houd je van zorg en afwisseling? Heb je sociaal talent en twee rechterhanden? Dan is een baan bij Thuiszorg Noord-Limburg misschien iets voor jou! Binnen het hele werkgebied van Molenhoek tot Beesel zijn wij voor het bedrijfsonderdeel Verpleging en Verzorging op zoek naar Thuiszorg Noord-Limburg is marktleider in profes sionele thuiszorg in de regio. We scoren zeer hoog op cliënt tevredenheid, doelmatig heid en werknemers tevredenheid. Ontwikkelingen als markt werking, vraagsturing en kostenbeperking zijn de ultieme uitdagingen voor de komende jaren. We geloven in de kracht van samenwerking: waar dat de kwaliteit ten goede komt, willen we onze zorg diensten samen met anderen ontwikkelen. Hoofdkantoor Kennedyplein 18, Venray Correspondentie-adres: Postbus 218 5800 AE Venray (Aantal uren in overleg) Als verzorgende verricht je lichamelijk verzorgende, begeleidende en (beperkt) huishoude lijke werkzaamheden bij cliënten, gericht op het in stand houden en het stimuleren van de zelfredzaamheid van de cliënt. Je verricht de werkzaamheden volgens 24-uur rooster bij cliënten die geïndiceerd zijn voor het product verzorging. Samenwerken met andere zorg verleners behoort tot de mogelijkheden. Wat vragen we van jou? Je beschikt over relevante vakkennis op MBO-niveau; Je bent in het bezit van een diploma Verzorgende (niveau 3) of soortgelijk; Je hebt ervaring op het gebied van verzorging en begeleiding; Je bent in staat om zelfstandig te kunnen werken en je durft initiatief te nemen; Je beschikt over goede sociale vaardigheden; Je bent beschikbaar tussen 7.00 en 23.00 uur; ook in de weekenden. Wat hebben we jou te bieden? We bieden je een loopbaan in een vernieuwende en dynamische werkomgeving, waarin je volop mogelijkheden krijgt om door te groeien en jezelf professioneel te ontwikkelen. Er zijn verschillende vacatures beschikbaar voor de functie van verzorgende. Het aantal uren is in overleg, afhankelijk van de locatie. De functie is ingeschaald in FWG 30 van de CAO Thuis zorg (maximaal 2.012,89 bruto per maand bij een werkweek van 36 uur). Solliciteren? Is je interesse gewekt? Bel dan voor meer informatie of het aanvragen van een sollicitatie pakket met een van onze personeelsconsulenten, telefoonnummer 0478 - 526 283. Vermeld hierbij vacaturenummer PM 4191. Voor de afdeling P&0 zij wij op zoek naar voor gemiddeld 20 tot 24 uur per week) Als praktijkopleider zorg je naast twee collega praktijkopleiders vooreen efficiënte uitvoering van de praktijkbegeleiding en een effectieve begeleiding en beoordeling van leerlingen vol gens het opleidingsplan van de desbetreffende opleidingen. De belangrijkste taken hierin zijn: het adviseren voor wat betreft de plaatsing van leerlingen in leersituaties in afstemming met leidinggevenden; het begeleiden van werkbegeleiders bij het vormgeven aan hun rol in het leerproces; het afstemmen van vorderingen van de leerlingen met de interne partijen en de externe opleidingsinstituten; het gevraagd en ongevraagd adviezen geven m.b.t. het eigen vakgebied aan leerlingen, management en beleidsmedewerker Opleidingen. Je ontvangt hië rarchisch leiding van het hoofd P&0 en ontvangt operationele werkopdrachten van de beleid smedewerker Opleidingen. Wat vragen we van jou? •Je beschikt over vakkennis op MBO-niveau gericht op de zorg aangevuld met het diploma praktijkopleider; je beschikt over een hoge mate van zelfstandigheid en gaat methodisch te werk; je beschikt over didactische vaardigheden; je beschikt over goede contactuele eigenschappen; je beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Wat hebben we jou te bieden? We bieden jou een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving met goede arbeids voorwaarden. De functie is ingeschaald in FWG 40 van de CAO Thuiszorg (min.€ 1581,93 en max. 2340,66 bruto per maand bij een 36-urige werkweek). De werktijden zijn in overleg. Nadere inlichtingen Eventuele nadere inlichtingen worden je graag verstrekt door Anette Beurskens, beleids medewerker Opleidingen, telefoon 0478-526205. Herken jij je in bovenstaand profiel? Je sollicitatiebrief met CV kun je tot 20 december a.s. richten aan het transferpunt van Zorg aan Zet, dat voor ons de werving verzorgt, postbus 5034,6097 ZG Heel. Graag met vermelding van vacaturenummer PM 4201 op brief en envelop. De vacature is tevens intern uitgezet. Liho telecom safety systems 1WocrfiJS W^al 2:Ken!oof |il Systeem 9i Syilc^

Peel en Maas | 2006 | | pagina 14