IÉ S wol gen COUPEROSE? Ij CUPPEN WINTERACTIE: Full Color printen bij^Umj van den Munckhof! Ideaal voolu J kersra Inieuwjaarskaarten Alleen voor mannenogen bestemd! Als net o voelen v |n zwart-wit gaat ij ons als een vis in het water. Theo Kleeven Gezondheid samen delen Pijnloze Definitieve Ontharing Bevers Onderhoud, reparatie en APK van alle merken auto's. Nu bij aanschaf van een set winterhanden, gratis wintercontrole! En gratis opslag van uw zomerbanden! AddiCuvcu Haarwerkspecialist Jullie gaan trouwen! Proficiat. Guinot Rimpelcorrectie en huidverjonging 1500 M2 SLAAPVOORDEEL autobedrijf Zuivelweg 2d - 5809 EA Leunen Esthé Schoonheidssalon voor huidverbetering Mariëtte Lenssen, PEEL EN MAAS massage studio Ontspanningsmassage Klassieke massage Hot-Stone massage Touch-Pro Stoelmassage Massage Party info@feelmassagestudio.nl www.feelmassagestudio.nl Mind and Body Care TE ZWAAR NIET FIT TE LICHT Neem HERBALIFE! Gratis begeleiding en vetmeting. Geïnteresseerd? Bel dan: Helmy Thoone Tel. 0478-514 988 www.mindandbodycare.nl PRAKTIJK VOORTHUIDTHERAPIE Wijzer Welzijn - Winterblues Voor meer informatie: AddiCura, 0478 584840 De Bleek 68, Venray Custers kunstgebitten^ £"'9j I Memisa (zonder inspuitingen en met langdurig resultaat) www.esthe.nl Rosmolenweg 3, 5807 EM Oostrum, tel. 0478-582494 Neoderma behandelingen en Professionele peeling Tel. (0478) 51 40 53 - fax (0478) 51 40 93 internet: www.autobedrijfcuppen.nl e-mail: info@autobedrijfcuppen.nl Vrouwen willen in de komende decembermaand graag reizen als cadeau, maar man nen zijn niet echt van plan om ze die ook te geven. Of sterker, ze weten niet dat hun echtgenote een vakantie wil. De gegevens zijn afkomstig uit het jaarlijkse Sint- en Kerstaankopen onderzoek van Deloitte onder bijna 10.000 consumenten in 18 landen. Hieruit blijkt dat zeker 12 pro cent van de vrouwen een reis als cadeau wil, maar dat slechts 3 procent van de mannen aan die wens voldoet. Uit het onderzoek blijkt ook dat de Nederlandse consument dit jaar veel later gaat shoppen dan vorig jaar. Bovendien blijkt dat, dat voor de decemberaankopen vooral het traditionele winkelkanaal wordt gebruikt en dat maar weinig consumenten hier internet voor gebruiken. De meeste mensen geven aan hun geld te besteden bij warenhuizen en speciaalzaken. Deloitte signaleert dat de consu ment positiever gestemd is over de decemberaankopen dan vorig jaar. Dus mannen uit Venray en omgeving, als je je echtgenote echt wilt verrassen, loop dan even bij ons Vice Versa binnen. Wij maken persoonlijke reischeques inclusief ^isburea^ een gedicht; een cadeau waar je mee kunt scoren! Henseniusplein 3, Venray, tel. 51 51 55, www.reisbureauviceversa.nl Voor al uw zwart-wit druk- en printwerk bent u bij ons aan het juiste adres. Of het nu om een familiekalender of geboortekaartje gaat, een trouwkaart of een fraaie A3 poster, het verenigingsblad of zomaar een strooifolder. Wij maken het voor u, snel en tegen prima prijzen. En wilt u full colour? Ook daar maken wij werk van. van den munckhof bv Donderdag 30 november 2006 - Pagina 20 IVellne&v U kunt bij ons terecht voor de volgende massages: EINDSTRAAT 5 5801 CP VENRAY TEL 06-23784374 psychologenpraktijk genpra Mediation/Conflictbe middeling Als u er samen bij echtscheiding, arbeidsconflicten of andere conflicten niet uitkomt en u wilt niet naai' de rechter of advocaat, dan kan de mediator u helpen er samen uit te komen, door u samen te leren onderhandelen. Op deze manier kunnen conflicten op een vreedzame wijze worden opgelost. U kunt rechtstreeks contact met ons opnemen. Er zijn geen wachtlijsten. Psychologenpraktijk Swolgen Legert 15 5866 CG Swolgen Tel. 0478-69 25 32 www.psychologenpraktijk-swolgen.nl Het behandelen van zichtbare rode bloedvaatjes d.m.v. laser. Henrïëtte/Vievermans-van Dijck Specialistische en exclusieve apparatuur. Gratis informatie omtrent de behandelmethodes. Gratis intakegesprek. U wordt altijd door een professioneel huidtherapeut behandeld. Vergoeding door de meeste zorgverzekeraars LANGSTRAAT 100, 5801 AG VENRAY, TEL. 0478 581352 De klokken zijn weer verzet naar wintertijd en voor veel mensen breekt een periode aan waarin ze zich somber voelen, prikkelbaar zijn, slaap hebben en de neiging om veel te eten of te snoepen. Ongeveer 8 van de bevolking worstelt met deze zogenoemde "winterblues". Herkent u het? Herfstmoeheid, winterblues en zelfs vormen van lichte depressiviteit zijn mildere vormen van wat met de officiële term SAD (Seasonal Affective Disorder) heet. De biologische klok raakt ontregeld door het tekort aan daglicht, omdat de dagen korter worden en het weer somberder wordt. Het hormoon melatonine speelt waarschijnlijk een rol. Wanneer het donker wordt, maakt ons lichaam melatonine aan; dit zorgt ervoor dat we slaperig worden. De symptomen van SAD worden ook waargenomen bij mensen die werken in onregelmatige diensten. Een effectieve behandeling van SAD is om 's winters naar een zonnige omge ving te vertrekken, maar omdat dit voor de meesten van ons niet mogelijk is, is lichttherapie het beste alternatief. Ga indien mogelijk ook naar buiten om te profiteren van het daglicht. Voor een doeltreffende lichttherapie thuis is een dag- lichtlamp ontwikkeld: de Daylight Power. Deze lamp levert hiervoor de juiste hoe veelheid licht van 10.000 Lux; dit is ongeveer dezelfde hoeveelheid licht als op een heldere voorjaarsochtend. Een dagelijkse kuur van 30 minuten gedurende 5 a 10 dagen is veelal voldoende om u fitter en energieker te voelen. Het gebruik van een daglichtlamp is erg eenvoudig. U plaatst de lamp op tafel en zorgt ervoor dat het licht in uw ogen valt; u hoeft er dus niet direct in te kijken! Tijdens de kuur kunt u gewoon eten, lezen of werken. Daarnaast zijn er ook lichtwekkers voor mensen die aan SAD of winterblues lij den, en verder voor iedereen die een hekel heeft aan donkere winterochtenden! Een lichtwekker zorgt ervoor dat uw donkere slaapkamer langzaam verlicht wordt terwijl u nog slaapt. Het lichaam reageert hier op door de melatoninespiegel te laten dalen. Als u wakker wordt op de ingestelde tijd merkt u dat u makkelijker en fitter opstaat, zoals op een mooie zomermorgen, 's Avonds helpt deze wekker u weer bij het inslapen, door het nabootsen van een zonsondergang. Wij wensen u een fitte en energieke tijd met véél licht! N.B. De daglichtlamp is bij ons ook te huur. Loevestraat I, 5961 TV Horst Tel 077-3986092. Mobiel 06-50507797 E-mail theokleeven@hetnet.nl Gespecialiseerd in haarwerk (pruiken en aanvullingen). Erkend door ziekenfonds. Vraag geheel vrijblijvend informatie. Lid van Nederlandse Vereniging van Haarwerk Ondernemers, www.nvho.nl V-w.v.H.O. Reparaties klaar terwijl u wacht. Voor een nieuwe prothese kunt u rechtstreeks bij ons terecht. Vergoedingen kunnen voor alle verzekeringen geregeld worden. Ons laboratorium is ook gespecialiseerd in implantaatprotheses. Voor meer informatie kunt u geheel vrijblijvend bij ons terecht. Erkent V.L.H.T. lid, medische hulpmiddelen naar maat volgens EU richtlijnen 93/42 EEC Tandtechnisch laboratorium M. Custers Oirloseuueg 4, Oostrum (800 motor vanaf NS station Venray) Tel.: 0478-581997 fox. 0478-589335 ^uj lij lij, ttlcusters.nl Maar waar begin je mee? Neem contact op met YOUR WEDDINGPLANNER Zij maakt het niet duurder, wel makkelijker! En zij heeft vele voordelen in haar pakket, welke kunnen oplopen tot meer dan duizend euro. Jullie eigen inbreng en wensen blijven gegarandeerd. Geïnteresseerd? Maak dan snel een afspraak voor een vrijblijvend, kosteloos gesprek. Nieuwhuisweg 5 5804 AN Venray Tel. 0478 571001 www. your-weddingplanner, nl Jongelui, loop gerust eens binnen om onze collectie in Retro stijl te bekijken. UW COMPLETE WONINGINRICHTER Van Hout Janssen Hoofdstraat 25 Liessel Tel. 0493-341277 Gezichtsbehandelingen Chocolade behandeling Deelbehandelingen Hand- en nagelverzorging Make-up Pedicure Cadeaubon ^Arf Of Beaut^ schoonheidssalon Kim Hitipeuw St.Odastraat 26, 5804 BN Venray Tel: 0478-512359 Memisa helpt mensen in ontwikkelingslanden om zelf een goede, blijvende gezondheids zorg op te bouwen. Word donateur voor 5,- per maand. Bel 070 - 313 1 6 500 of kijk op www.memisa.nl Gezondheid samen delen WH De Brakken 1, Bakel. Vanuit Venray-Deurne-Bakel, bij rotonde richting Milheeze, 3e straat links, 1e straat links. Tel. 0492-386262 (maandag gesloten) www.slaapcenterbevers.nl v grotestraat 68 5801 bh venray postbus 1 5800 aa venray tel 0478 58 27 27 fax 0478 51 09 16 e-mail info@vandenmunckhof.nl internet www.vandenmunckhof.nl

Peel en Maas | 2006 | | pagina 20