Verkoper Dakmaterialen 20 JAAR! leuke collega's Sociotherapeuten CHAUFFEUR (rijbewijs C+E) www.mvsupport.nl JACOBS Jacobs Dakbedekkingen te Wanssum is op zoek naar een fulltime qreericore MEDEWERKER TECHNISCHE DIENST IHJIAJIGj [Rj lOJ Allround timmerman GRATIS invent jft dakbedekkingen De meest veelzijdige dakbedekker in uw regio! VERKOPER KANTOORMEUBELEN M/v eb*"" i FOREST Ysselsteyn op zoek naar Porkland Uitzendburo MONDIAL Heftruck chauffeur Productiemedewerker Huisvrouwen M/V Rooyse Wissel 1^ Verstappen verpakkingen b.v. uw rechterhand in personeelszaken «JR.- PEEL EN MAAS Voor meer informatie kunt u bellen met Lisenka Hubers 06-51663938 of bezoek de website op www.jacobs-dakbedekkingen.nl commerciële kracht met ICT affiniteit TREK IN EEN SMAAKVOLLE BAAN? m Kantoor- en kantinemeubilair Magazijn- en palletstellingen Mart Timm teeui trbedrijf Wij zoeken een: Voor zowel in de werkplaats als op de bouw, zoeken wij iemand met voldoende vakmanschap die zelfstandig kan wer ken. Wij werken met een enthousiast team. Voor een full-time baan. Graag i.b.v. rijbewijs E-B. Interesse? Bel of schrijf dan naar: Mario Theeuwen Timmerbedrijf Postbaan 6 5861 CT Wanssum Tel: 0478-531799 Op 14 november zullen wij een nieuwe uitdaging aan gaan! Cafétaria Forest f uw 1 koloms geboorte- of trouwadvertentie in PEEL EN MAAS indien u uw kaarten heeft sun-power nteress personeel en organisatie r Donderdag 2 november 2006 - Pagina 4 O) convenience foods Greencore Convenience Foods Liessel B.V. is een toonaangevende produ cent van hoogwaardige levensmiddelen waaronder koelverse pizza's, bami- en nasi snacks, koelverse culinaire sauzen en koelverse stoommaaltijden. Deze productielocatie maakt onderdeel uit van de Greencore Group; een organisatie die over heel Europa actief is. De vestiging in Liessel produceert smakelijke en vernieuwende producten en heeft hiermee in Nederland een goede marktpositie verworven. In de veran derende markt blijft de organisatie actief zoeken naar nieuwe mogelijkheden en tevens het verbeteren van de bestaande producten. Dit succes is vooral te danken aan de ruim 170 enthousiaste medewerkers. Om de gewenste kwaliteit bij een steeds toenemende groei te kunnen blijven waarborgen zijn we op zoek naar een: Het betreft een fulltime functie. Tot de werkzaamheden behoren onder ande ren: Het lokaliseren en verhelpen van storingen op mechanisch, pneumatisch, elektrotechnisch en besturingstechnisch gebied; Het beoordelen van de aard en omvang van storingen en het uitvoeren van noodreparaties in overleg met de productiechef, zodanig dat de pro ductiestagnatie tot een minimum beperkt blijft; Het mede voorbereiden en uitvoeren van projecten m.b.t. het bouwen van prototypes van productieapparatuur en het installeren van aangekochte apparatuur; Het assisteren bij de uitvoering van (omvangrijke) reparaties door derden; Het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden; Het geven van instructie aan machineoperators, zodanig dat de benodigde kennis wordt overgedragen. De monteur rapporteert aan het hoofd technische dienst. Uw profiel Voor deze functie zijn we op zoek naar een collegiale en gemotiveerde me dewerker. U dient een relevante opleiding te hebben en enkele jaren ervaring bij voorkeur in een productieomgeving in de voedingsmiddelenbranche. Mede doordat we dagverse producten vervaardigen zijn een flexibele instel ling en een groot aanpassingsvermogen onmisbare eigenschappen in onze organisatie. Hierbij dient u bereidt te zijn tot het draaien van storingsdiensten en tevens werkt u in roulatie met collega's incidenteel in afwijkende diensten. De medewerker technische dienst moet ook onder hoge druk goed kunnen functioneren. Gevoel voor kwaliteit en (persoonlijke)hygiëne is belangrijk. Het spreken en verstaan van de Nederlandse taal is noodzakelijk. Sollicitatie Indien u interesse heeft in deze functie, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie vóór 24 november a.s. zenden naar: Greencore Convenience Foods Liessel B.V., t.a.v. Mevr. A. Zomers, Willige Laagt 2, 5757 PZ Liessel of per email naar: anita.zomers@greencore.com onder vermelding van "vacature techni sche dienst". Hagro Kantoormeubelen is per direct op zoek naar een Hagro Kantoormeubelen BV is een jong en dynamische bedrijf. Na onze verhuizing in 2005 zijn we fors gegroeid en hebben daarom een veelzijdige nieuwe medewerker nodig voor de verkoop. Naast de verkoop van nieuw meubilair zijn o.a. ook de gebruikte meubelen een belangrijk aspect binnen Hagro. Als verkoper bij Hagro ontvang je de klanten in onze 1 500 m2 grote showroom en indien gewenst worden klanten ook op locatie bezocht om een juiste inrichting te adviseren. U beschikt over verkoopervaring of bent bereid tot opleiding hiertoe. U functioneert op MBO niveau. U maakt offertes en zorgt voor orderafhandeling. U bent bekend met MS-Office. U bent bereid om ook op zaterdag te werken. Hagro biedt de juiste kandidaat een leuke job met voldoende perspectief voor de toekomst met hierbij uiteraard de passende arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties schriftelijk richten aan: Hagro Kantoormeubelen BV t.a.v. Dhr. W. Swinkels - Horsterweg 19, 5975 NA Sevenum poitboofi 6 SB^I CT Wanssum tal. Q47* - 53179* b.g.g. OA - 2Ü33Ë&92 fax, O470 - 533*33 TevértS h^t adres vóór aan- un vefbouwingeh Ter versterking van ons team zijn wij die van aanpakken weten. Wij hebben plek voor zowel weekendkrachten als parttimekrachten (+/-20 uur). Ook voor in de bediening tijdens bruiloften en feesten is wel een plek. Interesse? Laat de telefoon rammelen, vraag even naar Mart, en wellicht zien wij jou binnenkort als collega! Jan Poelsweg 12, 5813 BN Ysselsteyn lnfo@ForestPilot.nl website: www.Forest@ysselsteyn.com VERS BOERDERIJ VLEES! Boomsweg 2a Melderslo Slachtplaats Vleesgroothandel Kijk op onze website: www.porkland.nl Woensdag gehaktdag 10 kilo 2,- p/kg 5 Kg Karbonade 5 Kg Schnitzels 5 Kg Verse worst 5 Kg Gehakt 5 Kg Varkenslappen 5 Kg Speklappen 5 Kg Poulet 3,50 p/kg 3,50 p/kg 3,50 p/kg 3,50 p/kg 3,50 p/kg 3,50 p/kg 3,5Q p/kg Totaal pakket 122,50 Tel. 077-3983564 U proeft liet verschil Verkoop 'toppertje' Voor een relatie in Horst, zoeken wij een verkooptijger voor de volgende functie-inhoud: Het uitdragen en promoten van specifieke kennis in de markt, op het gebied van klimaatbeheersing en automatisering Verkoop van systemen en componenten met name in de industriële sector Het maken van offertes, het binnenhalen van opdrachten en de after sales Gevraagd wordt: MB0+/HB0 werk- en denkniveau Kennis van electronica/electrotechniek Kennis van informatica/automatisering Mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse Taal Mechanisch bewerker CNC Tevens zoeken wij met spoed een mechanisch bewerker voor de CNC-gestuurde freesmachine Het werkterrein omvat het (deels seriematig) mecha nisch bewerken, van grotendeels kunststof producten en aluminium profielen, als ook het samenstellen van de mechanische componenten De functie-eisen zijn als volgt: LB0+ werk- en denkniveau, specifiek werktuigbouwkunde c.q. machinale houtbewerking en basis PC-kennis c Onderhoudsmonteur Voor een modern ingericht pakstation voor groente en fruit, te Eindhoven, zijn wij per direct op zoek naar een gemoti veerd persoon die toe is aan een nieuwe uitdaging, voor de functie van onderhoudsmonteur. De taken zijn onder andere: Het verhelpen van storingen op electrotechnisch, mecha nisch en beperkt besturingstechnisch gebied, alsmede het verzorgen van periodiek preventief onderhoud Het optimaliseren van de verpakkingslijnen en het ondersteunen van productiepersoneel Profielschets van de kandidaat: Je hebt ervaring in soortgelijke werkzaamheden Je hebt een gedegen technische achtergrond Je bent een teamspeler met een flexibele instelling Je bent bereid om in wisselende diensten te werken (tussen 06.00 en 21.00 uur) Geboden wordt: Een fulltime functie met een aantrekkelijk salaris Gevarieerd werk binnen een enthousiast team Contact Uitzendburo Mondial Vijverlaan 2 5961 DJ Horst info@uitzendburomondial.nl www.uitzendburomondial.nl Vijverlaan 2, 5961 DJ Horst, Tel. 077-3982414 Fax. 077-3982599, info@uitzendburomondial.nl Voor een champignon verwerkend bedrijf zoeken wij een heftruckchauffeur productie medewerker. De werkzaamheden bestaan uit: laden en loswerkzaamheden, bevoorraden van de productielijn, afvoer gereed product in koelcel, aan en afvoer van fust, controleren van binnengekomen champignons op kwaliteit, bijspringen in de productielijn. Kennis en of ervaring in de champignonbranche is gewenst. In bezit zijn van een heftruckcertificaat is een vereiste. De kandidaat die wij zoeken heeft een flexibele instelling, beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift. In eerste instantie zal het werk 24 uur per week zijn maar in de loop van het jaar zal het uitgroeien naar een full-time dienstverband. Dus zoek je een leuke uitdagende baan als heftruck chauffeur/productie medewerker. Reageer dan snel!!! Voor de veiling in Grubbenvorst zoeken wij enthousiaste medewerkers!!! De werkzaamheden liggen in het vervoeren van karren met bloemen in de loods. Vanaf de veilingklok worden de karren getransporteerd naar de locatie waar de klant de karen komt halen. Dit gebeurd met behulp van electrokarren (otjes) waar de karren aangekoppeld worden. Het aantal uren ligt tussen de 12-15 per week. De werkzaamheden liggen tussen 6.00u en +/- 9.30u en is 4 dagen per week. Dus zoek je een leuke baan, wil je parttime werken en toch overdag vrij zijn. Reageer dan snel!!! Interesse?? neem dan contact met ons op!!! Sun-Power Uitzendgroep Kloosterstraat 41a 5971 BC Grubbenvorst tel: 077-4720199 e-mail: Liesbeth@sun-power.nl t. t. - O e Kijk ook eens op onze web-site voor meer vacature's: www.su n-power. nl ft 1 ïr 3* UITZENDGROEP Forensisch Psychiatrisch Centrum Werken in een tbs-kliniek: iets voor jou? Altijd in beweging De Rooyse Wissel is een groeiend forensisch psychiatrisch centrum dat momenteel plaats biedt aan 229 tbs-gestelden. Een jonge, dynamische organisatie waarin profes sionaliteit. resultaat en ontwikkeling hoog in het vaandel staan. De Rooyse Wissel behandelt tbs-gestelden met als doel het delictgevaar terug te brengen tot een maat schappelijk aanvaardbaar niveau, zodat zij zich kunnen handhaven in de samenleving of in de reguliere zorgverlening. In januari 2007 opent de Rooyse Wissel een nieuwe afdeling voor tbs-patiënten met een IQ lager dan 80. Sociotherapeut in de Rooyse Wissel Als sociotherapeut lever je een bijdrage aan het verblijf en de behandeling van tbs-patiënten. In teamverband realiseren jij en je collega's een leefmilieu, zodanig dat een optimaal behandelklimaat tot stand wordt gebracht. Structuur en veiligheid zijn daarbij belangrijke uitgangspunten. Verder rapporteer je op methodische wijze over de voortgang van patiënten en ben je persoonlijk begeleider van één of meerdere pati ënten. Ook het voorzitten van groepsbijeenkomsten van patiënten is voor jou geen probleem. Afhankelijk van je opleiding en ervaring kom je in aanmerking voor de functie van junior, medior of senior sociotherapeut. Als startend sociotherapeut krijg je een uitgebreid intern opleidings- en inwerkprogramma aangeboden. Voor de nieuwe afdeling voor tbs-gestelden met een IQ lager dan 80 zijn wij op zoek naar (32-36 uur. voor de niveaus junior, medior en senior) die mee willen werken aan het opzetten van een nieuwe afdeling. Voor meer informatie over de functie- inhoud verwijzen we naar de website van de Rooyse Wissel: www.derooysewissel.nl Conform CA0-GGZ schaal 40 voor junior sociotherapeut. schaal 45 voor medior sociotherapeut en schaal 50 voor senior sociotherapeut. Voor de junior functie is een afgeronde mbo-opleiding in de hulpverlening en de bereidheid om aanvullend een relevante hbo-opleiding te volgen vereist. Voor de medior functie is een afgeronde hbo-opleiding in de hulpverlening en enige werkervaring, danwel een combi natie van relevante werkervaring met een bijna afgeronde hbo-opleiding vereist. Voor de senior functie is een afgeronde hbo-opleiding met tenminste 3 jaar relevante werkervaring vereist. Voor alle functieniveaus gelden onderstaande functie-eisen: Je kunt omgaan met mensen die een ernstig delict hebben gepleegd ten gevolge van een psychiatrische stoornis en daardoor vaak moeilijk hanteerbaar gedrag vertonen; Je hebt ervaring met groeps- dynamische processen; Je bent in staat patiënten respectvol te bejegenen en adequaat om te gaan met de per definitie ongelijke machtsver houding tussen medewerker en patiënt; Je kunt methodisch en resultaatgericht handelen; zowel met de individuele patiënt als met de patiënt in de groep: Je hebt een professionele beroeps houding ontwikkeld, waarbij je tevens bereid en in staat bent om stelselmatig in teamverband te reflecteren op eigen handelen; Je bent in staat om verbale en fysieke agressie van patiënten te hanteren en te handelen in crisissituaties; Je bent bereid in wisselende diensten te werken; Je hebt ervaring met de genoemde doelgroep. Indien je interesse hebt in deze functies kun je je schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae sturen naar: F.P.C. de Rooyse Wissel. T.a.v. afdeling P&O. Postbus 433, 5800 AK Venray of per email; personeelszaken.drw@dji.minjus.nl Indien je vragen hebt. kun je telefonisch contact opnemen met de afdeling P&O. via telefoonnummer 0478-635200. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Adres: Forensisch Psychiatrisch Centrum de Rooyse Wissel, Postbus 433, 5800 AK Venray Bezoekadres: Wanssumseweg 12a, Oostrum, Tel: 0478-635200, Fax: 0478-635261 iftA ...en een nieuwe toekomst i-ieiA. Na de tsunami heeft Mensen in Nood/Cordaid enorm veel „.M i v 'Acv giften ontvangen via giro 555.Wij laten u graag zien wat we 30° hiermee doen. Kijk daarom nu op www.nadetsunami.nl /«jiff sWA*" Mensen in Nood Verstappen Verpakkingen EV in Oostrum is producent van verpakkingsmateriaal, met name voor de groente- en fruitsector. Wij beschikken over drie magazijnen en een eigen transportafdeling. Om de service naar onze klanten te vergroten zoeken wij momenteel een m/v ervaren: Je werkzaamheden bestaan uit het vervoeren van verpakkingsmaterialen van en naar de magazijnen en leveringen aan klanten in binnen- en buitenland binnen dagbereik. Het verzamelen van orders, laden en lossen dient zorgvuldig en zelfstandig te gebeuren. In de resterende tijd verricht je interne magazijntaken. Je bent in het bezit van een geldig rijbewijs (C E) en chauffeursdiploma CCV-B. Enkele jaren ervaring als vrachtwagenchauffeur is vereist. Je bent rustig, betrouwbaar en zowel fysiek als mentaal in een goede conditie. Verstappen Verpakkingen is een modern, sociaal en prestatiegericht bedrijf. Alle medewerkers zijn erg betrokken en hebben veel inzet. Ons bedrijf beloont dit met prima arbeidsvoorwaarden, teamwork en een goed toekomst perspectief. Denk je hierin te passen, stuur dan je sollicitatie per mail of per post naar: E-mail: jacklenssen@invent-personeel.nl Post: Invent Personeel en Organisatie, t.a.v. J. Lenssen, Postbus 86, 5830 AB Boxmeer. Telefoon: 0485-576 264, 06-533 I 38 38 werving, selectie en psychologisch onderzoek training en consultancy - coaching en outplacement

Peel en Maas | 2006 | | pagina 4