Reünie TWC Noord-Limburg Merle en Bernadette clubkampioenen Niets! Bedrijven- tafeltennis TC Venray start winterseizoen Jack Lenssen tweede op NK Visvijverpas voor tien visclubs PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 2 november 2006 - Pagina 23 BC Harten Drie BC Common Sense BC Doublet BC Venray BC 2002 RV NRBC Venray Bridgesoos De Kemphaan BC Klavertje Vier AV Venray Mountainbike toertocht Mudhunters BC Overloon TV Venray De Roos Leunen De Roerdomp Het Alvertje Wat gebeurt er als U niet adverteert Sportnieuws -info Dit jaar bestaat TWC Siebenge- wald vijftig jaar. TWC Siebenge- wald, thans TWC Noord-Limburg, wil dit jubileum vieren met een grote reünie voor de leden en oud leden, sponsoren en alle anderen die met de vereniging verbonden zijn. Deze reünie vindt plaats op zaterdag 25 november in café-zaal De Heidebloem in Siebengewald. Ter gelegenheid van dit jubileum wordt een jubileumboek uitgegeven. Daarvoor is men nog op zoek naar ver halen, anekdotes en natuurlijk foto's uit het verenigingsverleden. Leden en oud-leden kunnen zich voor de reünie aanmelden via de email. Indien men nog andere personen weet die ook De tweede zitting van de tweede ronde om het clubkampioenschap is gespeeld. In geel waren de heren Peter Kooien en Henk Penninx de winnaars met 59 72 procent, gevolgd door de heren Sjef Fiers enWim Manders met 59.22 procent. Derde warenAnnie v.d. Munckhof en Jan Simons met 55.90 procent. In rood was het echtpaar Nellie en Pierre Wientjens de beste met 67.71 procent. De tweede plaats was voor de dames Corrie Borssen en Ciska de Vos met 60.76 procent en de derde plaats ging naar de dames Jean ne van Haren enAntoinette Schaeffers met 60.42 procent.Volgende week de tweede zitting in de tweede ronde om het clubkampioenschap. De zesde laddercompetitie is gespeeld. In geel was er een gedeelde eerste plaats met 55,73 procent voor Martien Verheijen met Jac. Spreeu- wenberg en Jan Lagarde met Hans Koopman. Derde met 55,21 procent waren Diny Steegs en Huub Linders. In rood waren met 59,90 procent Jo Linders en Jo Kok de winnaars. Op een gedeelde tweede plaats eindigden Ria Stevens met Hugo van de Windt en Mariet Backus met Ton Swaghoven met 57,29 procent. In de hoofdklasse van de Summa/ Red Stars bedrijven tafeltenniscom- petitie is de derde wedstrijdronde gespeeld. Medekoploper The Head hunters had een lastig avondje tegen een uitstekend spelend TempoTeam. Arno Schrivers zorgde voor twee belangrijke winstpunten. Concurrent De Keukenkenners nam afstand door een fikse overwinning op Huggers Elektronika en staat nu dus alleen aan kop. The Headhunters-Tempoteam 5-5 The Headhunters waren de favo riet in deze wedstrijd, maar met name John Bonants en Angelina Koenen dachten daar anders over. Beiden zorg den samen voor vijf wedstrijdpunten, waarbij John Bonants ongeslagen bleef en Angelina Koenen alleen van Arno Schrivers verloor. Angelina was uitstekend op dreef en wist zowel Peter Bouwmans en de wat griepe rige Twan van Vegchel met haar snelle, agressieve spelletje te verslaan. Karin Bonants kwam nog wat wedstrijd ritme te kort na haar lange blessure om tegen deze sterke tegenstanders een vuist te maken. De partij vanArno Schrivers tegen John Bonants was een sleutelpartij, want The Headhunters stonden voor met 5-4, nadat zij ook nipt het belangrijke dubbelspel had den gewonnen. Bonants bleek uitein delijk toch de sterkste, want hij wist de stugge verdediging van Schrivers vooral met zijn backhandtopspin regelmatig te verrassen. Zo eindigde deze leuke en sportieve ontmoeting terecht in een gelijkspel en moeten The Headhunters vooralsnog de kop positie afstaan aan De Keukenken ners. De Keukenkenners-Huggers Elektro nica 8-2 De Keukenkenners hebben tegen een gehandicapt Huggers Elektronika een flinke stap gezet om zich defini tief als titelkandidaat te profileren. De nog te kloppen Noud v.d. Locht en zijn sterke teamgenoot Martijn Arts bleven ook deze avond weer onge slagen. Kopman Richard Larmene van Huggers slaagde er niet in om Noud en Martijn te verslaan. Richard was deze avond niet in die vorm die we van hem gewend waren en was dan ook behoorlijk teleurgesteld na afloop bij deze vereniging gereden hebben, kunnen dit ook doorgeven, want nog lang niet alle namen van de oud-leden zijn bekend. In 1956 richtten enkele supporters van de toen befaamde wielercoureurs Jaap Kersten en Wim Gramser een wielerclub op: Tour en Wielerclub Siebengewald. Deze Noord-Limburgse vereniging koers te jarenlang in hun oranje-zwarte tenues onder de vlag van de KNWU. Ruim twintig jaar later kreeg de club een steeds meer regionaal karakter, zodoende werd in 1979 de vereni- gingsnaam gewijzigd in TWC Noord- Limburg. In al die jaren bracht deze club tal van succesvolle renners voort. Naast Jaap Kersten en Wim Gramser waren dat onder andere ook Theo In het district hebben Els Hendriks, Thea Biessels, Huub op de Camp en Piet van de Ven hun eerste overwin ning behaald in de eerste klasse. Met 20-10 werd mededegradatie kandidaat Bok 5 verslagen. In de degradatiepou le werden de wedstrijden voortgezet. Helaas heeft BC Doublet 2 de stijgen de lijn niet vast kunnen houden. Ze verloren hun wedstrijd in Boxmeer met 22-8. Ook zij kunnen door goede scores in de verliezerronde degradatie ontlopen. BC Doublet 3 wist de laatste wedstrijd in de voorronde te winnen. 19-11 was de uitslag tegen Bok 11. Janny Jungslager, Hanneke Martens, Marij Reinhoud en Sjef de Vocht staan gedeeld eerste in hun afdeling en heb ben nog drie goede resultaten nodig in de promotieronde om te promove ren naar de eerste klasse. Voor de thuisblijvers loopt de lad dercompetitie door. Het waren weer Annie en Onniek Karagozyan die de hoogste score behaalden met 64 procent. Het is een record dat één paar drie aaneengesloten weken de hoogste scoren behaalde. Tweede werden Ingrid de Vocht en Annie van de Munckhof en derde Leontine Buy- tendijk en Marie-Louise van Gemert samen met Corrie Hartong en Jan Hei- nekamp. van de wedstrijd. Larmene Senior (Frans) was een maatje te klein voor deze sterke opponenten en bleef deze avond met lege handen achter. Textdepartment-Barto's Broodjes 9-1 TextDepartment verscheen deze avond weer in hun sterkste opstelling, dus met Gorazd Grebenjak weer in de gelederen. Met zijn verhuizingsperike len achter de rug, speelde Grebenjak weer als vanouds en moest alleen zijn partij tegen de altijd voor hem lastige Dud Moss gewonnen geven. Tegen kopman Leo Manders van Bar- to's speelde Gorazd een uitstekende partij en hij liet Manders niet in zijn spel komen. Manders had veel last van de harde backhand topspinopslag van Grebenjak en in drie games ging Man ders ten onder. Ying Fu Li en Peter Clijsters lieten geen steken vallen en omdat zij het dubbelspel ook wonnen van Barto's haalden zij flink uit tegen het tegenvallende team van Barto's Broodjes. Ernst Brecheisen speelde ondanks zijn drie nederlagen een hele sterke partij tegen Grebenjak, die hij pas in de 5e en laatste game uit han den moest geven. Door dit resultaat staat Barto's op de laatste plaats. Geodis Vitesse-Stroeken Electro 3-7 Geodis Vitesse speelde een teleur stellende wedstrijd tegen Stroeken Electro. Het had zelfs nog erger kun nen zijn als Fons Coppus niet zo ongelukkig twee partijen cadeau had gegeven aan zijn tegenstanders Wij lde David en Huub Thijssen. Vooral de partij tegen Huub Thijssen zal Coppus nog lang heugen.Thijssen stond in de vijfde game nog ver achter tegen de wat hautaine Coppus, maar zag op het nippertje pas op het allerlaatste gedeelte van deze bizarre game het licht om Coppus onder druk te zetten met meer aanvallend spel. Met 12-10 liet Thijssen een onthutste Coppus achter. Ton Zieltjens won van Wim Vullings en Huub Thijssen en verloor alleen van de weer uitstekend spelen de Wijkie David, die zich alleen tegen de ongenaakbare Peter Ter Huurne gewonnen moest geven. Wim Vullings had het moeilijk deze avond, maar speelde wel een goede partij tegen Coppus, die de laatste twee games heel nipt met 12-10 in zijn voordeel besliste. Nikkesen, de gebroeders Fons en Piet van Katwijk, Leo Hesen, Ger Heyen- kamp, maar ook Pascal Appeldoorn en Rob Mulders. Deze laatste reed jaren lang in de ploeg van Jan Raas. Ook nu nog heeft de vereniging wielrenners in diverse afdelingen. Van de nieuwelingen tot de A-ama- teurs, wegrenners, mountainbikers en recreanten. Klinkende namen uit het huidige peloton zijn bijvoorbeeld Ron Graat (Overloon) en Stan Janssen (Sie bengewald), deze rijden in de catega- rorie A-amateurs. Aanmelden voor de reünie kan via e-mail info@twcnoord- limburg.nl. Een nieuwe indeling, nieuwe gezichten en verhoudingen in de drie lijnen. Dat is altijd even wennen. In de gele lijn waren Frans van Lieshout en Wim Manders toch nog te sterk voor de rest. Fieke Arts met Miets Verstap pen bleven aardig in hun spoor met een tweede plaats. Ria Liebrand met Mientje Wester volgden op een keuri ge derde plaats. In de rode lijn waren het toch nog de gevestigde namen die met de eer gingen strijken. Corrie Borssen met Cisca Vos, Wies Appels met Charlotte Olislagers en Rieneke de Weert met Joop Corzilius waren de beste drie. In de groene lijn lieten Jan Voesten met Willem Willems zien dat ze hun verblijf in deze lijn niet langer als een blok willen laten duren. Ze scoorden ongeveer 10 procent meer als de nummer twee Gerrit Boekholt met Herman Verheijen. Dit trio werd gecompleteerd met Miem Limpens met Harrie Hulsmans. Vanavond de tweede competitieavond. De tweede zitting van de eerste clubcompetitie zit erop. De verras sende winnaars in de hoge lijn waren Hennie Röhrich en Jan van Casteren met 58,13 procent. Tweede waren Toon den Brok en Jan Steinvoort met 57,55 procent en derde in de hoge lijn was het nieuwe bridgepaar Corrie Hartong en Hein Tak met 52,76 pro cent. In de rode lijn waren de heren Jan den Hoedt en Harry Oomen de sterkste met 61,88 procent. De tweede plaats was voor de dames Riek Bouten en Mien Steverink met 58,59 procent, gevolgd door een mooie derde plaats voor het bridgepaar Thea van den Berg en Siern Leyen met 56,51procent. De eerste avond van het tweede competitieblok werd gespeeld in drie lijnen. In de A-lijn waren Doke Verhe ijen en Lou Gilissen de winnaars met 61,17 procent. Nel Camps enSraarvan Meijel waren tweede met 57 procent, gevolgd door Andre Poels en Jo Sijbers met 55,75 procent. In de B-lijn waren Mientje en Toon Jakobs de beste met 63,33 procent. De tweede plaats ging naar Huub Camps en Jos Linders met 60,76 procent en de derde plaats was voor Miets Bisscheroux en Hilde Kooien met 57,64 procent. In de C-lijn scoorden Margriet Mater en Charlotte Olislagers 59,03 procent en daarmee werden ze eerste. Joke Peters en Leo van Grootel waren tweede met 57,64 procent. Derde waren Riek Arts en Margriet Potten met 56,60 procent. De uitslag van de tweede laddercom petitie. In oranje op de eerste plaats met 61,25% Jac. Huijs en Jeanne Kors- mit, op de tweede plaats met 60,42% Dorry Driessen en Maria Vloet, en op de derde plaats met 56,27% Anny van Bindsbergen en Corry Borssen. In rood op de eerste plaats met 61,67% Henny Alkemade en Gert Claessens, op de tweede plaats met 60,42% Frieda Kalk man en JanTiggeloven en op de derde plaats met 57,08% Herma Darmstadt en IlseTummers. In groen op de eerste plaats met 64,42% Jo Linders en Wim Rambags op de tweede plaats met 57,00% Betty Janssen en Ali Overbeek en op de derde plaats Truus Michels en Mien Spreeuwenberg met 56,67%. De vijfde ladder is gespeeld. In de gele groep waren Yorgo Canli en Frank Cornelissen de winnaars met 61,67 procent, gevolgd door Marijke v.d. Boom en Aike van Glabbeek met 60 procent. De derde plaats was voor Ko Sturm en Henk de Vries. In de groene groep waren Francien Haegens en Ilse Tummers samen met Tiny van Goinga en JanTiggeloven de beste met 58,85 procent. De derde plek was met 56,77 procent voor Martien Verheijen en Jan Versleijen. De eerste wedstrijd plaats van het LimBracross-circuit 2006-2007 is gehouden. Bij de korte cross werd Katja Broers zesde; haar tijd over de 4350 meter was 18.49 min. Bob Keijzers behaalde bij de jongens D een fraaie derde plaats door de 2190 meter af te leggen in 7.45 min. In dezelfde categorie werd Jesper Vrou- wenvelder achttiende in 9.08 min. De overige resultaten van de Venrayse atleten waren als volgt: Susan Stevens werd elfde in de categorie MD Suzan legde de 1480 meter af in een tijd van 6.29 min. In dezelfde categorie: Lynn Vievermans 22ste in 6.59 min;Aukje Michiels in 7.05; Sandra Kleuskens 7.17 min, NickyTeunissen in 7.29 min en Linda Riensema in 7.53 min. Junior C Don Keijzers werd twaalfde in zijn categorie in een tijd van 9.02 min over de 2520 meter. Mart van Rooij nam in Blerick deel aan de Bridge to Bridgeloop. Over de 10.4 km liep hij een tijd van 37.31 min en hiermee werd hij vijfde in de klasse 40+. Zondag 5 november wordt in Tege- len de wedstrijd van de LimBracross- competitie gehouden. Deze wedstrijd was voorheen De Snelle Sprongcross maar vindt nu voor de eerste keer plaats in speelpark Klein Zwitserland in Tegelen. Het vertrek is vanaf het clubgebouw om 10.50 uur. Voor ver voer zie www.atletiekvenray.nl. De zaaltrainingen in zaal De Weert gestart, evenals de bostrainingen voor de pupillen. Verzamelen bij De Sprank. Voor de A/B junioren en de senioren veranderen de trainingstijden niet. De NSG-atleten trainen vanaf donderdag 2 november in zaal van de Focus. Het e-mailadres vanAVVenray-Regio is info@atletiekvenray.nl De trainingen: Pupillen woensdag 14 oktober baantraining 18.00-19.00 uur. Woensdag zaaltraining De Weert 18.00-19.00 uur. Zaterdag bostraining 11.00-12.15 uur. C/D junioren maan dag zaaltraining De Weert 18.00-19.00 uur. Donderdag 19.00-20.30 uur. A/B en senioren dinsdag 19.00-20.30 uur. Donderdag 19.00-20.30 uur. Zondag ochtend in overleg trainer. Midden- en lange afstand: Dinsdag 18.30-20.00 uur. Donderdag 18.30- 20.00 uur. Zaterdag (bos) 13.00-14.30 uur. NSG-atleten vanaf donderdag 2 november zaal de Focus 18.30-19.30 uur. Lopersgroep/alle niveaus; Dinsdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. De baantrainingen worden op de kunst stofatletiekbaan gehouden (Sportpark DeWieën). Iedere zaterdag is de papiercontai ner vanAVVenray-Regio,geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geopend van 9.00-12.00 uur. Agenda: 5 november Tegelen Klein Zwitserlandcross (LimBra) 19 november Vught indoor 26 november Helmond Molenven- cross De Stichting Wielerevenemen- ten Maasduinen houdt op zondag 5 november haar eerste Bergerheide Mountainbiketoertocht. De stichting wil naast de omloop Maasduinen voor de racefietsers ook graag iets organi seren voor de recreatieve mountainbi kers. In goed overleg met de gemeente Bergen en de landschapsbeheerders is er een tocht uitgezet door de Maasdui nen. De route loopt tussen Nieuw Ber gen en Wellerlooi. Het is een pittige route met afwisselend zandige onder grond, heuveltjes en een paar wat snel lere passages. Onderweg kunnen de rijders genieten van doorkijkjes over het Leukermeer en het Reindersmeer. De organisatie hoopt de deelnemers op deze wijze op een sportieve wijze kennis te laten maken met dit prach tige gebied. Uiteraard gaat de organi satie er vanuit dat de deelnemers zich houden aan de gedragscode van de NTFU. Deze geeft vooral aan dat men deelneemt met respect voor natuur en andere recreanten. Er is een route van ongeveer 45 kilometer voor de geoe- fenden en ook een kortere route van 30 kilometer voor degenen die de eer ste afstand te ver vinden. Onderweg is er een rustplaats. Inschrijven kan van 8.30 tot 10.00 uur in Sportcentrum den Asseldonck in Nieuw Bergen. Ver dere informatie is verkrijgbaar bij Mar cel Aarts via tel. (0485)341858 of bij Wim Remmen via tel. (0485)342852. De tocht vanuit Piasmolen is ver reden. Het mooie weer en de prima omstandigheden maakten dat er vijftien Mudhunters in korte broek konden rijden. Komende zondag kan er gekozen worden uit diverse afstan den. Met dit jaar zelfs de 90 kilometer. Als dat nog niet genoeg is kan er ook nog op zaterdag een tocht gereden worden op de Veluwe. Zich aanslui ten bij de Mudhunters is makkelijk, alle snelheden zijn vertegenwoor digd. Bij een tocht wordt er altijd gezamenlijk vertrokken waarna er in kleine niveau groepen wordt doorge reden. Zo maken de snelle mannen een tocht van 50 kilometer af in iets meer dan twee uur. Terwijl de minder snelle mudhunters over een tocht van 35 kilometer ook ongeveer twee uur doen. Aan het einde komt alles weer bij elkaar. Iedereen vanaf veertien jaar mag een maand gratis meedoen. Het verplicht tot niets. Kijk voor de kwar taalplanning en meer wetenswaar digheden op WWWmudhunters.nl Planning: Zaterdag 4 november tocht in Nunspeet, vertrek 8.00 uur per auto, afstanden 30-50-75 km. Zondag 5 november tocht in Rips, vertrek per fiets om 8.00 uur en per auto om 8.15 uur.Afstanden 35,50.60,70 en 90 km. Vertrek is bijna altijd vanaf de Sprank. De beste in de gele lijn waren Toon den Brok en Jac Huijs met 66.15 procent, gevolgd door Wiel en Miny Verhoeven met 58.33 procent. De derde plaats was voor Aike van Glab beek en Marijke v.d. Boom met 57.81 procent. In de rode lijn waren Maria Vloet en Hans Aerts de winnaars met 67.92 procent. De tweede plaats was voor Frans van Heuvel en Tonny Jan sen met 63.33 procent. De derde plek ging naar Antoinet Coppus en Riet Muermans met 61.67 procent. Afgelopen zondag werden in het zwembad de Sprank in Venray de clubkampioenschappen van Spio gezwommen. Daarbij zwommen de minioren en de senioren voor het clubkampioenschap 2006. De span ning was erg groot. De puntentelling was afhankelijk van de verschillende niveau's van de zwemmers. Hoe meer seconden de zwemmers onder de Bij de ATB-duathlon in Weert was TV Venray goed vertegenwoordigd in alle categorieën. Zo werden er zilve ren medailles gewonnen bij zowel de jeugd als de veteranen door Imke v.d. Munckhof, Ludy Verstappen en Jan van Ass. Imke v.d. Munckhof mocht zelfs drie keer op het podium verschijnen, voor haar prestatie bij de ATB-dua- thlon en de huldiging voor het NK in Sittard waar ze tweede was geworden, om tot slot nog eens de eerste prijs op te halen voor het jeugdcircuit. Ze had gezelschap hierbij van Mieke Reintjes, die in Sittard en in het circuit als derde was geëindigd. Ook Anne Reintjes en Pim Scheres hadden het hele jaar op alle wedstrijden zo goed gepresteerd dat ze respectievelijk als tweede en derde geëindigd zijn in het circuit. Het nationale duathlon- circuit is inmiddels ook afgesloten. Jo Klerken heeft hier de derde plaats behaald bij de H50.Tevens was hij van de partij bij de Bruggenloop, hoewel hiervan niet alle tijden bekend zijn. Hieraan deden maar liefst 700 deelne mers mee. Trainingen: Donderdag senioren lopen 19.00-20.45 uur Atletiekbaan Venray. Zaterdag senioren lopen vanaf 15.00 uur bij Gastendonkstraat 19 in Horst. Programma: 5-11: Herfstpeelloop (diverse afstanden) Griendtsveen, start 10.00 uur vanaf Herberg de Mor genstond. 5-ll:ATB-tocht Bergerheide (27/45km.), start tussen 8.30-10.00 uur sporthal de Asseldonk, Nieuw Ber gen. 12-ll:ATB-tocht Reuver. Uitslagen Duathlon Weert: 2. Imke v/d Munckhof. 5. Mieke Reintjes. 4. Pim Scheres. 6. Maikel Wismans. 12. Marcel Meulendijks. 27. Bart Schilders. 2. Ludy Verstappen. 11. Jos Hebben. 2. Jan vanAss. Bruggenloop Blerick: 5,2km. Joop Wijnhoven: 20:20min. Geert Reintjes: 22:30. Tim Reintjes: 25:00. 10,4km.: Ludy Verstappen: 38:32 J&J circuit: D10: le Imke v/d Munckhof. 3e: Mieke Reintjes. H12: 4e: Maikel Wismans. D12: 2e: Anne Reintjes. 3e: Pim Scheres. H14: 4e: Tim Reintjes. Nieuws doorgeven via email twenray@hotmail.com of tel. (077)4674070. Informatie over TV Venray email info@twenray.nl. of tel. (0478)511545. Zie ook www.twenray.nl. De Roos 1 tegen Meerlo 2 werd 806 tegen 789 ringen. Door deze uit slag verdringt De Roos Meerlo van de eerste plaats. Hoogste schutter was H. Hermans met 277 ringen. De Roos 2 tegen Melderslo 1 werd 775 tegen 750 ringen. Hoogste schutters waren P. Martens en J. van Soest met 256 ringen. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Tennisclub Venray is gestart met haar eerste winterseizoen. De hoofd moot van de winteractiviteiten is de TCV AvydoWintercompetitie. In deze competitie strijden dames en heren in aparte poules, naar speelsterkte inge deeld, op de maandag en donderdag avonden om de individuele punten die zij behalen in dubbelpartijen van twee sets. Het winterprogramma bestaat ver der uit de winterclubkampioenschap- pen in februari, racketwisselen op de woensdagavond, midwintertoernooi voor junioren en senioren en diverse door de KNZB vastgestelde limieten zwommen, des te meer punten er behaald werden. De niveaus wor den per slag bepaald door de snelste tijd, die de zwemmer op een afstand heeft gezwommen in het afgelopen jaar. Hierdoor kon iedere zwemmer clubkampioen worden. De strijd bij de senioren was zeer spannend. Het bleef lang onduidelijk wie eerste zou De Venrayse triatleet Jack Lenssen is afgelopen weekend in zijn klasse tweede geworden op het Nederlands kampioenschap in Assen. Lenssen ver beterde zijn prestatie van vorig jaar, hij werd toen zevende in de wintertri- atlon, met bijna zeven minuten. Lens sen, uitkomend in de klasse 45 tot 50 jaar, eindigde in een tijd van 2.44 uur in het totale deelnemersveld van 211 op een negentiende plaats. Jack Lenssen boekte vooral winst op het startonderdeel (tien kilometer lopen) en vooral met het tijdrijden (50 kilo meter). Na het lopen werd de tijdrit begonnen op de vierde plaats. Het ijs werd betreden met een tweede plek op dat moment. Lenssen was uiter mate tevreden, al kostte het in de slotfase moeite om de tweede plek te consolideren: "Door de tijdwinst bij het fietsen was er na het laatste onderdeel, het schaatsen, nog maar een halve seconde voorspong over op nummer drie. Net genoeg dus voor het zilver. Het schaatsen heb ik om mijn tandvlees moeten doen, omdat ik wist dat ik mijn tijdwinst moest halen uit de eerste twee onderdelen. Ik ben erg diep moeten gaan. Overigens heb ik door twee lichte valpartijen, met het tijdrijden en schaatsen, nog tijd verspeeld. Maar dat hoort erbij. Ik ben enorm blij met deze tweede plaats." Lenssen volgt sinds enige tijd trainingen bij Atletiek- en Triathlon Vereniging in Venray. Een aanpak die vruchten heeft afgeworpen. "Door de trainingen en adviezen van loop- Jaar-, dag- en weekvergunningen zijn verkrijgbaar bij Faunaland van Grootel in Venray en bij secretaris Hendriks aan de Pastoor v.d .Gaet- straat 48 in Venray. Hier kan men ook terecht voor inlichtingen via tel. (0478)582994 of 06-23140989, of email info@hsvderoerdomp.nl. Op www.hsvderoerdomp.nl. kan men ook terecht voor inlichtingen. Hierop staat informatie over de nieuw in te voeren VISpas. Uitslag van de onder linge wedstrijd; 1. L. v.d. Hoogenhof. 2. M.Voermans. 3. M. Siebers. 4.A. van Mill. 5. F. v.d. Sanden.Voor inlichtingen over onderlinge wedstrijden kan men contact opnemen met de wedstrijd commissie, de heer A. de Klein via tel. (0478)581066 of 06-13617597, email toondeklein@home.nl. andere evenementen. Daarnaast is er nog voldoende ruimte voor vrij tennis op alle dagen van de week van 9.00 tot 23.00 uur tot eind maart. Naast het zomerlidmaatschap, kan men nu ook bij TCV winterlid worden. Het eerste jaar starten we met meer dan 150 winterleden en 88 deelnemers aan de wintercompetitie. Ofschoon het ook de bedoeling was de nieuwe Ten- nisForcebanen in gebruik te nemen, is men in afwachting van de finale derde keuring toch begonnen op de bestaan de gravelbanen. worden. Er werd hard gezwommen en veel persoonlijke records sneuvelden. Uiteindelijk mocht Bernadette Ver stegen het hoogste podium beklim men. Zij had een positief saldo van 22.89. Jelle Crooymans kwam op de tweede plaats met een totaal score van 17.47 en Vera Hendriks behaalde de derde plaats met een puntenaantal van 16,59. Bij de minioren lagen de In regio Horst Venray zijn tien hengelsportverenigingen erin geslaagd om met ingang van januari 2007 een unieke samenwerking aan te gaan. De verenigingen brengen een gezamenlijk visvergunningdocu ment uit voor de regio Horst &Venray. Uniek voor de hengelsport in Neder land met de naam Visvijverpas Land van Molenbeek. Voor deze naam is gekozen omdat de molenbeek ongeveer midden in de streek van de Hengelsportverenigin gen loopt. Alle verenigingen hebben een prachtige visvijver gemeen. Vis vijvers die de laatste jaren zijn gere noveerd of vernieuwd, die voldoen aan de eisen van de sportvisser,de Op zondag 12 november starten de wedstrijden om de winterkoning in de haven in Wanssum. Men kan zich voor deze serie aanmelden. Ook voor de winterkoppelwedstrijd van 30 december kan men zich aanmelden. Dit kan bij Henk Theeuwen via tel. (0478)571311 of email henk.theeu- wen@home.nl. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Voor vragen en informa tie betreffende lidmaatschap en ver gunningen kan men contact opnemen met PieterKunen via tel.(077)3662920. Zie voor de contributiebedragen 2006 www.hsvhetalvertje.nl. De clubkampioenen van Spio, Merle Schoofs (links) en Bernadette Verstegen. punten nog dichter bij elkaar. Merle Schoofs kwam uiteindelijk als winnaar uit de bus met 14.03 punten. Sophie Meissen werd tweede met een score van 12,74 en Margot van Iersel behaal de de derde plaats met 9,42 punten. jeugd de gehandicapte de oudere, en natuurlijk de prachtige flora en de fauna die deze vijvers bezitten. De wederzijdse leden kunnen een vijver pas kopen om in al deze visvijvers te vissen. Dit houdt dus in dat de leden na het kopen van een dergelijke visvij verpas in tien verschillende visvijvers kunnen vissen. De deelnemende ver enigingen zijn; HSV De Put America, HSV 't Bliekske Horst, HSV Eendracht Broekhuizenvorst, HSV 't Voorntje Grubbenvorst, HSV Willem Barentz Lottum, HSV De Roerdomp Venray, HSV De Schol Swolgen, HSV De Vrien denkring Tienray, HSV Het Alvertje Oostrum en HSV Grondel Geduld Meerlo Blitterswijck. trainer Joop Wijnhoven ben ik op dit heb van hem een schema ontvangen onderdeel veel sterker geworden. Ik dat perfect heeft uitgewerkt." u jvJ.WeJTv i JubKampfovrt I m Hoon) TbnMr/tf

Peel en Maas | 2006 | | pagina 23