Dames Red Stars lopen verder uit Noud v.d. Locht uitblinker De Hommel wint schoolbowlen Weer 4-0 zege volleybaldames Opnieuw verlies volleybalheren Eerste plaats voor sjoelers Swolgense Boys bedankt donateurs Op zoek naar tegels? De Hoveniers totaalbouw ook voor üw tuin PEEL EN MAAS Donderdag 19 oktober 2006 - Pagina 24 Trekpaarden Dartclub De Piëlhaas ISBV Venray BC Venray BC Common Sense BC Harten Drie Klavertje Vier Overloonse Bridgeclub Bridgesoos De Kemphaan Het Alvertje Handboogsport vereniging Diana St. Jan Merselo Jumpers'76 Sjoelclub Venray Rooyse VK Set Up www.gunhoek.nl m y w Oi Ho-Ven ray \^0 lltl rl tel. 04 78-571800 Sportnieuws -info Jumpers'76 verpulvert Almonte: 74-30 Het damesteam van TTV Summa/ Red Stars is zaterdag weer verder uit gelopen in de eerste divisie, groep 1. Thuis werd met 9-1 gewonnen van Scylla, waardoor de voorsprong op de nummer 2, Victoria, nu 16 punten bedraagt. Makkelijk ging het zaterdag niet altijd maar dat had meer met de concentratie van de Venrayse speel sters te maken. Zo had Kelly Willems na een 0-2 achterstand een zwaar bevochten derde game nodig tegen Benit om vervolgens met 3-2 te zege vieren. Sabina Larmené verloor als enige een partij tegen diezelfde Benit. Kim Bakkers had de grootste moeite tegen Blikman, die met haar noppen een lastig obstakel bleek. Uiteindelijk bleven zowel Kim als Kelly ongesla gen tegen de Leidse bezoekers. De heren kregen zaterdag zoals verwacht een dikke nederlaag aan de broek. In Klazienaveen was Mannak/ DTK '70 met 9-1 te sterk, dat inmid dels ruim aan kop gaat in de eerste divisie. Summa/Red Stars staat nog op de veilige vierde plaats met een voor sprong van twee punten op Pecos. Het tweede damesteam verloor zaterdag met 6-4 van Docos en volgt koploper In de hoofdklasse van de Summa/ Redstars bedrijven tafeltenniscom- petitie is de tweede wedstrijdronde gespeeld. TextDepartmant is wat van slag en doet voorlopig niet mee om de bovenste plaatsen. TempoTeam is dit jaar goed gestart, maar De Keuken kenners en The Headhunters staan voorlopig samen aan kop in de Hoofd klasse. The Headhunters-Stroeken Electro 7-3 Arno Schrivers, Twan van Vegchel en Peter Bouwmans wonnen ieder twee partijen en zegevierden ook in het dubbelspel alhoewel dat een dub beltje op z'n kant was. Grote man deze avond was Peter ter Huurne van Stroeken. Hij slaagde erin om al zijn opponenten te verslaan maar moest wel al zijn reserves aanspreken om deze sterke tegenstanders te verslaan. Bouwmans was zijn eerste slachtof fer en met minieme gameverschillen bleef een wat verblufte Bouwmans achter. De partij tegen van Vegchel was nog het meest spannend. Pas in de laatste game wist Ter Huurne met 12-10 te winnen van een getergde van Vegchel. Ton Zieltjens en invaller Jos Koenen (voor Fons Coppus) slaagden er niet in om deze avond een vuist te maken tegen de gedoodverfde kampi oen die dus een verdiende overwin ning behaalde. Temopteam-Huggers Electro- nica 7-3 Ondanks dat kopman John Bonants dit keer zijn plaats bij TempoTeam afstond aan zijn partner Karin, kwa men zij niet in gevaar tegen een gehandicapt Hugger Electronika, waar teamcaptain Geert Huggers ontbrak vanwege een liesoperatie en de ande re invallers door omstandigheden waren verhinderd. Het team speelde dus alleen met Frans en Richard Lar- mene en moesten zodoende al een achterstand van 3 punten goedmaken. Omdat Angelina Koenen in een uiterst boeiende partij de sterke Richard Lar- mene wist te verslaan, konden vader en zoon Larmene slechts drie punten vergaren. Wel won Frans vrij verras send van Karin Bonants en liet weer zien dat zijn snoeiharde ballen soms niet te volgen zijn. Nel Dorssers moest diep gaan tegen Frans, die ze pas na vijf games op de knieën kreeg. Ook het dubbelspel was voor TempoTeam en zo draaien zij aardig mee als goede middenmoter. Textdepartment-De Keuken kenners 3-7 Wederom liet TextDepartment een De provinciale keuring wordt voor de elfde keer gehouden op zondag 22 oktober in manége De Vosberg in Pan- ningen. Ingeschreven zijn 65 nummers trekpaarden in diverse rubrieken, waaronder ook stermerrie Hannah van Maaszicht van A. Jacobs in Kes- sel. Bij de keuringsrubrieken onder meer een rubriek merrieveulens van zestien, een rubriek enters van elf en een rubriek twenters van zes. Er zijn drie driejarige merries ingeschreven. Ook de oudere trekpaarden zijn goed vertegenwoordigd in goed bezette rubrieken (negen vier- en vijfjarige merries, zes zesjarige en oudere mer ries). Ook zijn er drie enkelspannen en twee dubbelspannen ingeschreven. Na de pauze is er een demo/clinic aangespannen tweespan trekpaarden rijden door Harrie de Ruyter. Er wordt bij de trekpaarden een jeugdkampioen en een algemeen kampioen (met reservekampioen) uitgeroepen. Aanvang van de keuring is 9.30 uur, het einde is gepland rond 16.30 uur. In café De Piëlhaas wordt op zater dag 21 oktober het levensmiddelen darten gehouden. Iedereen die wil deelnemen kan zich tot uiterlijk 20.15 uur inschrijven via telefoon 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Uitslag whiskydarten: winnaarsronde: 1) Pascal Janssen 2) Dennis Smits 3) Lou Janssen 4) Paul Hendrix 5) Peter Thissen 6) Peter van de Berg 7) Thorsten Gooren en 8) Bianca van de Voort. Verliezersronde: 1) Crit van Hoof 2) Albert Moorrees 3) Andy Philipsen 4) Jolanda Gisberts 5) Jos Heesen 6) Roland van de Voort 7) Marianne van Kempen 8) Johan van Hoof. Er werd 180 gegooid door Dennis Smits (2x), Dave Achten en Peter This sen. De hoogste finish was van Den nis Smits met 100 punten. Ondanks dat Peter Thissen een elfdarter gooide verloor hij toch zijn wedstrijd. Vice Versa inmiddels op acht punten in de eerste divisie, groep 2. Zondag 22 oktober wordt in Ven- ray één van de vier damespoules gespeeld in de tweede ronde om de NTTB Beker. In de hal van Summa/ Red Stars treedt het damesteam van Summa/Red Stars aan tegen Bon- nema/Westa, AA-Drink/FvT en Vice Versa. De winnaar van deze vierkamp plaatst zich voor de Final Four-finale op 16 december, die eveneens inVen- ray wordt gespeeld. Afgelopen zondag werd in Heel de afdelingsvoorronde gespeeld voor de Nationale Jeugdmeerkampen. Daar wist Tom Thijssen zich meteen voor de kwartfinale in Wijchen te plaat sen. Ernest Cruysberg, Max Thijssen, Mustafa Ali, Britt Houwen, Justine Janssen, Daphne van Vegchel, Steven Ge, Muhsin Alp, Annika Jenniskens, Lynn Martens en Robin de la Roy treden op 29 oktober in Venray aan voor de plaatsingsronde in Venray om eveneens een plek in de kwartfinale te bemachtigen. Ben Hortulanus en Raoul Helmes hebben vanwege hun A-licentie vrijstelling gekregen en zijn rechtstreeks geplaatst voor de kwart finale. flinke steek vallen. Tegen het flink versterkte De Keukenkenners liepen zij tegen een stevige nederlaag aan. Gezegd moet worden dat Gorazd Gre benjak wegens ziekte verstek moest laten gaan en zij de jonge maar oner varen Rick Pouwels moesten optrom melen. Rick deed het zeker niet slecht, maar is nog erg onrustig achter de tafel, waardoor hij het koppie nog wel eens verliest. Bij De Keukenken ners is Noud v.d. Locht de nog te klop pen tegenstander. Door zijn komst en met sterke teamgenoten als Martijn Arts en de weer van zijn knieoperatie herstelde Jeroen Swinkels, is dit team in de breedte heel sterk geworden. Samen met The Headhunters zijn zij de favorieten voor de titel. Noud v.d Locht speelde een zeer sterke par tij tegen kopman Peter Clijsters van TextDepartment. De zeer geconcen treerde v.d. Locht liet Clijsters niet in zijn favoriete spelletje komen en zocht zelf veelvuldig de aanval op en Clijsters had daar geen afdoende antwoord op. Gedecideerd en dik verdiend ging de partij naar v.d. Locht, waar nog menige tegenstander op zal struikelen. Ying Fu Li is duidelijk wat van slag dit seizoen. Ook deze keer kon hij maar een partij winnen (van Swinkels). Het belangrijke dubbelspel werd ietwat gelukkig gewonnen door De Keukenkenners, maar de eindover winning was dik verdiend. Geodis Vitesse-Barto's Broodjes 7-3 Barto's Broodjes was gehandicapt door de afwezigheid van Dudly Moss en daarom moesten Leo Manders en Ernst Brecheisen flink aan de bak om de score nog enigszins draaglijk te houden. Leo Manders won zijn drie partijen, doch de grieperige Brechei sen moest al zijn partijen uit handen geven. Toch slaagde hij er bijna in om zowel Wim Vullings als Hans van den Bosch te verschalken getuige zijn nipte nederlagen in de 5e en laat ste game. Hans van den Bosch miste duidelijk wedstrijdritme tegen Leo Manders ondanks dat hij de le game wist te winnen. Daarna was het Man ders die meer initiatief toonde dan de passief spelende van den Bosch en die vervolgens in vier games de wed strijd aan Manders moest afgeven. Het belangrijke dubbelspel ging naar Geo dis Vitesse, ook weer na 5 games. Wij lde David wist redelijk simpel van Bre cheisen te winnen, maar kon tegen de sterke Leo Manders geen vuist maken. Een geflatteerde overwinning dus voor het team van Geodis Vitesse. Tafeltennissers van de Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o. hebben deelgenomen aan een ranglijsttoernooi in Amersfoort. De negen deelnemers uit Venray leverden een uitstekende prestatie met een aantal ereplaatsen Maria Wilmsen werd derde in de klasse 4. Ook Ankie Muijsers nam in de klasse 5 de beker voor de derde plaats mee naar Venray. Tenslotte was ook Harrie Kuijpers terecht trots op zijn derde plaats in de klasse 6. De overige tafeltennissers behaald en de volgende punten in hun klasse: Marly Vervoort drie punten, Jan van Gerven tien punten, Ron Custers twee punten, Wilbert Litjens twaalf punten, Eline Jacobs zes punten en Marie-Louise Theeuwen twaalf punten. De sjoelers waren dichter bij huis actief. In zaal Martens in Leunen is de tweede wed strijd van het seizoen om de Limburg Bokaal door SV Venray gehouden. De start van het nieuwe seizoen is blijk baar een beetje moeilijk. De motiva tie was er wel maar het resultaat viel eigenlijk een beetje tegen. In klasse B kwam Marijke Denissen niet ver der dan een vierde plaats met 128,50 gemiddeld. Koen Heideveld werd zesde in de klasse D met een gemid delde van 118,95. In de klasse E was Marjo Manders iedereen de baas af met een mooi gemiddelde van 125,30. Wilma Wis- mans kwam in deze klasse niet ver der dan een elfde plaats met 110,20 gemiddeld. Bas Pastors en Jan Pijpers bleven in de klasse G steken op een zesde en zestiende plaats met gemid delden van 107,70 en 100,25. Frans van Soest en Leo Reintjes werden in de klasse H vierde en zesde met gemiddelden van 102,25 en 92,70. De resultaten in de klasse I waren ook niet best, maar het plezier was er niet minder om. Linda Buis werd twaalfde met 87,50 gemiddeld, Hans Ottenheim dertiende met 87,05 en Marjan Litjens veertiende met 84,85. Jan Kurvers was lantaarndrager met 61,30 gemiddeld. De laatste competitieavond van het eerste blok is gespeeld. Volgende week start het tweede. In de gele lijn speelden Mia Koopman met Riet Manders een sterke partij. Zij werden eerste en Frans van Lieshout met Wim Manders en Annie Rottgering met Toos Willems eindigeden keurig twee de en derde. In de rode lijn leken de rollen wel omgedraaid. Hoge en lage scores van een week te voren bieden geen garantie meer voor succes in de toekomst. Ep. Van Pelt scoorden bijna 10 procent hoger als de num mer twee Doke Verheijen en Ton van Jaarsveld. Rieneke de Weert en Joop Corzilius werden derde. In de groene lijn waren Will de Groot en Ruud ter Horst te sterk voor Herma Darmstadt met Carolina Wikkers en Riet Blok met Fonny Kousemaker. De vierde laddercompetitie is afge werkt. In geel waren met 65 procent Annie en Onnic Karagozyan de win naars. De tweede plaats was met 57,64 procent voor Jan Lagarde en Hans Koopman en derde waren met 55,56 procent Bets Bistervels en Nel Lagarde. In rood waren met 64,58 procent Thea Lamers en Ger Wiegman de beste, gevolgd door Mien en Jac Spreeuwenberg met 57,64 procent. Derde met 50 procent waren Ria Ste vens en Hugo van de Windt. Na het eerste blok om het club kampioenschap is er in vrije lijnen gespeeld. In geel waren Harrie Arts en Anne ke Schoonbeek de beste met 64.17 procent, gevolgd door Annie v.d. Munckhof en Jan Simons met 63.33 procent. De derde plek ging naar Luus van Son en Wim van Son met 56.25 procent. In rood waren de winnaars Nelly Penninx en Alda Verhoeven met 60.76 procent. Jeanne van Haren en Antoinette Schaeffers bezetten de tweede plaats met 60.07 procent en de derde plaats was voor Trees v.d. Beele en Wim Teunissen met 58.68 procent. Volgende week speelt een aantal paren in een vrije lijn, terwijl de overige paren gaan viertallen. Aan vang 19.30 uur. De uitslag van de twee avond van de laddercompetitie. In de A-lijn: 1) Thea Peters en Leny Spekhorst 63.75% 2) Miny Verhoeven en Wiel Verhoeven 83% 3) Marijke v.d. Boom en Aike van Glabbeek 58.33 De B-lijn: 1) Maria Cuppen en Leny Jen niskens 64,43% 2) Jo Linders en Diny Steeghs 58.70% en 3) Leentje Faas en Annie Siroen 54.69%. De viertallenwedstrijd tussen Kla vertje Vier 2 en Cuyk 9 is gewonnen door Klavertje Vier: 18-12. De uitslagen deze week. In geel waren Wim en Luus van Son de beste met 63.50 procent. Bert en Nelly Vloet waren tweede met 60 procent, gevolgd door Harry en Riet Willems met 56.50 procent. In de rode lijn waren Riet Aarts en Frieda Kalkman de beste met 58.75 procent. Antoi- net Coppus en Riet Muermans waren tweede met 56.67 procent en derde waren Wim van Hoek en Nellie Jeu ken met 55.83 procent. De uitslag van bridgesoos De Kemphaan. In verband met de vele afmeldingen wordt volgende week begonnen met de laddercompetitie. In oranje op de eerste plaats met 75,00% Frieda Kalkman en Jac Huijs, op de tweede plaats met 69,38% Jan Jans sen en Frans Mertens en op de derde plaats met 61,25% Dorry Driessen en Jan Tiggeloven. In rood op de eerste plaats met 68,75%Anny Selder en Rie- nie Mommen, op de gedeelde tweede plaats met 57,29% Jos Linders met Anton Volleberg en Mieke van Osch met Mientje Wester. In groen op de eerste plaats met 59,38% Annie Arts en Riet Dobbe, op de tweede plaats met 55,21% Herma Darmstadt en Greet je Koningstem, en op de derde plaats met 54,69% Truus Buijssen en Piet van Ooi. Traditioneel wordt in de herfstva kantie het schoolbowlingtoernooi voor de groepen 6, 7 en 8 van alle basisscholen van de gemeente Venray gehouden. In groep 6 ging de zege naar De Hommel met 385 punten. De Vlaswei legde beslag op de twee de plaats met 378 punten en derde werd St. Oda uit Ysselsteyn met 360 pins. Ook in groep 7 was de Hom mel met 538 de sterkste, gevolgd door De Kruudwis met 521 en weer Uitslag van de derde en laatste wed strijd van de jubileumcompetitie: 1. Ton Deenen. 2. Jan Sanders. 3. Marco Classens. 4. Antoon Langenkamp. 5. Peter Beelen. Eindstand jubileumcompetitie: 1 Ton Deenen. 2. Jan Sanders. 3. Marco Classens. 4. Antoon Sanders. 5. Pieter Kunen. Eindstand herfstkoning van de korte hengels: 1. Math van Ooijen. 2. Piet Beijersbergen. 3. Math Houwen. 4. Huub Reijnders. 5.Will Berden. Eindstand herfstkoning voor lange hengels: 1. Antoon Langenkamp. 2. Piet Beijersbergen. 3. Will Berden. 4. Antoon Sanders. 5.Ton Deenen. Op zondag 12 november starten de wedstrijden om de winterkoning in de haven in Wanssum. Het moge lijk om zich voor deze serie aan te melden. Ook voor de winterkoppel- wedstrijd van 30 december kan men zich aanmelden. Dit kan bij Henk Theeuwen via tel. (0478)571311 of e- mail henk.theeuwen@home.nl. Leden van het Alvertje kunnen zich abon neren op het Visblad, een vernieuwd maandblad boordevol informatie over de hengelsport. Leden die nog geen abonnement hebben, maar dit blad komend jaar willen ontvangen, worden verzocht dit door te geven bij de ledenadministratie (P Kunen, tel (077)3662920). Leden die een abonnement hebben, maar dit per 1-1-2007 willen beëindigen worden eveneens verzocht dit door te geven. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Voor vragen en informatie betref fende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via tel. (077)3662920. Zie voor de contributiebedragen 2006 www. hsvhetalvertje.nl. Na winst van Robert Thijssen in de eerste onderlinge competitie, was de overwinning in de tweede competi tie voor Lieuwe Rietveld, en wel met een nieuw persoonlijk record.Tijdens de koppelwedstrijd in Milheeze wer den de volgende resultaten behaald; Wendy en Matthias Deul 561 punten. Jan Hermsen en Fer Hendriks 550 punten. Anny en Mari Thijssen 521 punten. Martien van Berlo en Robert Thijssen 502 punten. Paul van Ooi en Harrie Willemse 487 punten. Bij de verschieting van de derde indoor competitie wist team een ook weer de drie punten mee naar huis te nemen. Janwillem Beckers haalde deze avond eens flink uit met 281 punten. Maar ook de punten van de overige team leden mochten er wel zijn; Matthias Deul met 283 punten, Fer Hendriks met 296 en Weny Deul met 266 pun ten. Een viertal schutters van Diana is naar Leopoldsburg geweest voor de verschieting van Semi Interland, Bel- gië's Limburg- Nederlands Limburg met de volgende resultaten; Matthias Deul 484 punten en tevens de hoogste schutter van de dag. Jan Hermsen 466 punten. Mari Thijssen had een offday met 422 punten.AnnyThijssen behaal de 450 punten. De dames van Neder lands Limburg wisten de wedstrijd van hun Belgische rivalen winnend af te sluiten. De heren konden het dit keer niet bolwerken en verloren hun wedstrijd van de Belgen. In de kamp der kampioenen wist Anny Thijssen net als haar tegenstandster 87 pun ten te behalen, zodat een shootoff de beslissing moest brengen. De Belgi sche dame schoot in die shootoff een tien enAnnyThijssen een negen zodat ze haar meerdere moest erkennen in haar tegenstandster. Ingrid Bonneux werd met haar paard Plato tijdens de samengestelde wedstrijd in Ysselsteyn tweede met 211 punten in de dressuur, een fout loze cross, en een foutloos springparcours. Op een SGW in Arendonk (Belgie) werd ze met 112 punten in de dressuur, een foutloos springparcours, en een fout loze cross met zes tijdfouten, heel fraai eerste. Verne Janssen ging met haar pony Little Star naar een springwedstrijd in Roggel en behaalde een mooie derde plaats in de klasse D-midden. Rik Wilms ging met zijn Cay-Z naar een springwedstrijd in Asten-Heusden en behaalde een mooie vierde plaats in de klasse B springen. Karin Winnen ging met haar Winter naar een selec tiewedstrijd in Sevenum en behaalde met maar liefst 397 punten opnieuw een schitterende eerste plaats. St. Oda met 432 pins. De Petrus Ban- denschool was met 528 de beste van de groepen 8. Tweede werd hier de Mariaschool uit Oirlo met 470 en derde De Meent uit Leunen met 459 pins. De wisselbeker ging dit jaar naar De Hommel met het beste school- gemiddelde van 458.00. Tweede was De Stek uit Castenray en derde De Kruudwis. Jumpers'76-Almonte 2 74-30 (36-14). Topscorers Jumpers'76: Andrea Penco (17 punten), Freek Bettonviel (16) en Bart van Dijk (14). Na de gewonnen wedstrijd tegen EBBC wonnen de basketbalheren van Jumpers'76 ook de tweede wedstrijd van het seizoen tegen Almonte 2: 74-30. In het eerste kwart ging Jum pers'76 als een speer. Dit resulteerde in een stand van 23-10 na het eerste kwart. Er werd goed samen gespeeld waardoor enkele mooie acties ont stonden. Met name Andrea Penco was een van de aanspeelpunten. Met zijn jumpshots zorgde hij er met name voor dat Jumpers het eerste kwart met 23 tegen 10 won. De tegenstan der kwam nauwelijks aan scoren toe door goed rebound werk van Andrea Penco en Loek Cleassens. In het tweede kwart ging Jum pers'76 gewoon verder. Door scores van voornamelijk Freek Bettonviel en Andrea Penco werd ook het tweede kwart gewonnen. Het resultaat na de tweede helft was 36-14. Ook hier gaf Jumpers geen rebound weg. In dit kwart werden er door de tegenstan der slechts vier punten gemaakt. Ook na rust ging Jumpers'76 moei teloos verder. In dit kwart werden er maar liefst negentien punten gemaakt. Bij de tegenstander begon de frustra tie langzaam op te komen. Tegenover de andere kwarten werden in dit kwart veel onnodige fouten gemaakt. Hierdoor kwam Jumpers'76 gemak kelijk in balbezit waardoor het gemak kelijk nog verder uit kon lopen. Toch wist ook de tegenstander in dit kwart regelmatig doeltreffend het bord te vinden. Zij wisten in dit kwart twaalf punten te maken. De stand na het derde kwart was 55-26. Rooyse VK-Polaris 4-0. Setstan den: 25-17, 25-6, 25-21 en 25-17. Het eerste damesteam van de Rooyse VK heeft afgelopen zaterdag een 4-0 zege geboekt op VC Polaris uit Helmond. De dames begonnen sterk aan de wedstrijd. Met een nette pass kon er ook in de aanval veel gevari eerd worden. Ook het blok van de Rooyse VK zat er regelmatig goed bij en Polaris had veel moeite om het spel te volgen. De eerste set werd gewonnen met 25-17. De tweede set werd vooral gekenmerkt door service series. VC Polaris had geen antwoord op de veelal sterke service van de Venrayse volleybalsters en veel rally's werden er dan ook niet gespeeld. De ballen die terugkwamen werden door onder andere Bianca van Dorrestein zo hard binnengeslagen dat de verde diging van Polaris geen kans had. De set eindigde dan ook in een monster uitslag: 25-6. De derde set verliep heel Uitslagen The Black Eagles-U 12 123-6 BC Jink 2-U18 33-122 U16-EBCG 54-55 Heren-Almonte 2 74-30 Dames-Almonte 4 35-76 Programma zaterdag 21 oktober Almonte-U12 10.45 Het jaarlijks toernooi van Sjoelclub Venray is gehouden. Maar liefst 103 sjoelers speelden in negen verschillen de klasse om de prijzen. Het was een spannend toernooi en er werd tot de laatste steen gevochten voor de eerste plaatsen. Belangstellenden zijn op vrij dagavond van 19.30 tot 22.00 uur wel kom om ook eens te komen sjoelen in wijkcentrum Veltum. Meer informatie is verkrijgbaar via tel. (0478)589237 of via tel. (0478)583929. Van Sjoelclub Venray vielen twee sjoelers in de prij zen, Frans Geurts werd eerste en Paul Bouten tweede in de klasse H. Dit toernooi telt mee voor de Limburg Bokaal. De eerste teamwedstrijd voor het Limburgse Kampioenschap 2006- 2007 van De ANS (Algemene Neder landse Sjoelbond) Regio Limburg is gespeeld. Het team bestaande uit Het laatste kwart was het kwart van Bart van Dijk. In dit kwart wist hij in de eerste twee minuten met diver se steels en enkele mooie acties maar liefst vier keer te scoren. De frustra tie bij de tegenstander nam nog ver wat minder makkelijk. De pass liep veel slechter en veel ballen lieten de dames gaan. Er was veel onrust in het veld en dat kwam het spel zeker niet ten goede. De Venrayse dames keken verscheidene keren tegen een achter stand aan. Uiteindelijk wisten ze zich terug te vechten en de set toch nog met een marge van vier punten bin nen te halen. De eindstand was dan ook 25-21. Ook de vierde set was het spel van de dames verre van vlekke loos en het normale niveau werd ook niet gehaald. Er werden veel fouten gemaakt in het achterveld, het meren deel door miscommunicatie. Maar de sterke services wisten toch voor een goede voorsprong te zorgen en de set eindigde dan ook in 25-17. Daarmee was de tweede 4-0 overwinning op rij binnen. Volgende week kunnen de dames weer een week uitrusten om daarna in Eindhoven tegen VCE/PSV aan te treden. Programma zaterdag 21 oktober Rooyse VK DV2-VC Pansign 2A 20.30 Programma maandag 23 oktober Tupos 1-RooyseVKDVl Uitslagen Heren Set Up-Energo 3 3-1 Dames Sportivo 1-Set Up 1 1-3 Set Up 2-Grashoek 1 1-3 Set Up 3-Civitas 2 1-3 Set Up 4-VCP 3 2-3 Nivo VCM-Set Up Nivo 5-2 2-0 Rooyse VK-Set Up Nivo 5-2 1-1 Heren Recreanten BVC Holyoke 2-Set Up 2 4-0 VC Meterik 2-Set Up 4 1-3 Dames Recreanten Set Up 3-VCAthos 0-4 Programma zondag 22 oktober Heren Revoc/VCB 1-Set Up 1 10.00 Programma maandag 23 oktober Dames Revoc/VCB 2-Set Up 1 19.30 Programma donderdag 26 oktober Dames Set Up 4-BVC Holyoke 3 20.30 Regien Sanders, Mimi Jansen, Harrie Rongen enAnny van der Heijden wis ten de eerste plaats te halen in klasse 4. Het sjoelseizoen is hiermee begon nen. Rooyse VK-AV Flash 2-3. Set standen: In een spannende en met vlagen goede wedstrijd hebben de heren van Rooyse VK in een vijfsetter een kleine nederlaag geleden tegen het eerste team van AV Flash/Klein Vink uit Arcen: 2-3. In de eerste set wisten de Rooyse heren met degelijk spel het tempo vanAV Flash goed bij te benen. Met nameblokkerend was de Rooyse de baas. Echter op de belangrijke momenten bleek Flash stressbestendi ger en wist de eerste set met 25-27 te winnen. Vanaf het begin van de twee de set nam de Rooyse, met spelverde ler Rob Schoeber nieuw in de ploeg, het heft in handen. Met vlagen werd er Jaarlijks houdt SV Swolgense Boys een donateuractie in het dorp. Gekoppeld aan deze actie verloot de vereniging, onder die mensen die de vereniging steunen, een verras singspakket dat beschikbaar is gesteld door SaWeCo Boerenbond. De familie goed en amusant volleybal gespeeld. Flash kon enkel volgen zonder echt dichtbij te komen. Met name op de sprongservice van Roel van Hoofthad Flash geen antwoord. Na de derde set leek Flash gebroken, maar door een zwakkestart van de vierde set van de Rooyse heren wist Flash zich weer terug in de wedstrijd te knokken en won deze relatief eenvoudig met 17- 25. Een vijfde set moest de beslissing brengen. In deze vijfde set ging het gelijk op en toonden de Venraynaren de vechtlust die in de vierde set nog ontbrak. Tot een overwinning leidde dit voor de Rooyse niet. Flash was op de belangrijke momenten constanter en won met 14-16 de beslissende set. Pors-Nabben is de gelukkige winnaar geworden van het pakket. Voor aanvang van de wedstrijd Swolgense Boys - Leunen kregen Jan en Esther Pors het pakket overhan digd van aanvoerder Sjoerd Kerstjens en voorzitter Hans van der Klij. Kloosterstraat 18 5844 AN Stevensbeek tel. (0485) 381742 www.btstotaalbouw.nl tnieuws -info >rs'76 verpulvert ite: 74-30 De Venrayse basketbalheren waren afgelopen weekend oppermachtig tegen Almonte en scoorden er lustig op los. der toe. Er werden nog meer fouten De volgende wedstrijd is op zater- gemaakt terwijl de wedstrijd allang dag 28 oktober om 20.00 uur in sport- beslist was. hal de Hazelaar in Rosmalen. Voor de woonkamer, de keuken, de badkamer of het toilet? In onze tegelshowroom vindt u alle gerenommeerde merken. Ook natuursteen. De vakkundige tegelzetters van ons bouwbedrijf kunnen uw tegels leggen of zetten. Alles in één hand! bouw tegels sanitaiT

Peel en Maas | 2006 | | pagina 24