Trimdub Venray nog steeds actief Goede resultaten judoka's Afsluiting Tennis Club Oostrum Spannende finales Venray Open Motorcrossers Regio Venray Clubtitels AV Venray PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 5 oktober 2006 - Pagina 28 ATB-tocht Venray Mudhunters Dartclub De Piëlhaas PDV Suizende Vleugels PDV Ysselsteyn PDV De Zwaluw TV Venray Midgetgolfdub Jachtlust niet ontvangen? Bel 582877! Het Alvertje Oostrum De Peelrunners AV Venray Startgemeenschap Noord Limburg Nobel Paardensport vereniging Ysselsteyn De Roerdomp De Venrayse trimclub bestaat dit jaar 32 jaar en nog steeds wordt er iedere zaterdag en zondagmorgen in de bossen rondom Venray vijf kilo meter gewandeld of tien kilometer getrimd. Veel deelnemers zijn ooit gestart en weer afgehaakt, maar er zijn zo'n 25 trouwe leden. Van deze enthousiaste groep zijn er dit jaar drie mannen zeventig jaar oud geworden. Dit zijn Gerard, Ger en Piet, samen 210 jaar. Zondag 8 oktober loopt Ger in Eindhoven de halve marathon. Voor de wedstrijdjudoka's van Judo Vereniging Venray is het nieu we seizoen goed begonnen. Tijdens het matig bezette judo toernooi in Wahlwiller, konden een aantal deel nemende Venrayse judoka's, voor het eerst weer dit seizoen, hun krachten meten met hun tegenstanders. Bijna alle deelnemers gingen met een prijs huiswaarts. Uitslag: le prijs Rolaan Mohamed. Ie prijs Celeste Pijnenborg, le prijs Niels Kaptein. le prijs Teuntje Altunyuva. le prijs Nic Goumans. 2e prijs Gyermo Djasai. 2e prijs Niels Janssen. 3e prijs Jelle van Aquoij. 3e prijs Nout de Bree. 4e prijs Daan Kaptein. 4e prijs Myrthe Detiger. 4e prijs Stephan Hermus. Op het veel zwaarder bezette toer nooi in Nederweert was het weer even wennen voor sommige judo ka's aan de zware tegenstand. Met meer dan vijfhonderd deelnemende judoka's uit het Nederland en België en Duitsland, waren sommige cate gorieën zeer sterk bezet. Vooral Nic Goumans maakte een zeer sterke indruk op dit toernooi. Bij de jon gens geboren in 1995 en 1996 in de gewichtsklasse -31 kg heeft Judo Ver eniging Venray in Bas Philipsen en Nic Goumans twee sterke favorieten voor eremetaal. Philipsen was echter nog niet in de vorm van het afgelopen seizoen en verloor na enkele winst partijen de kans op een plaats van het erepodium. Hij zal na wat meer trai ning en wedstrijdritme de draad weer oppakken en dan zijn uitverkiezing van meest succesvolle judoka van het jaar bij de vereniging weer gaan waarmaken. Nic Goumans wist met sterk judo de eindzege in deze sterk bezette klasse te pakken en is dan ook komende week tijdens de Limburgse Kampioenschappen in Born een van de titelkandidaten. Hieronder alle resultaten le prijs Celeste Pijnenborg, le prijs Myrthe Detiger. le prijs Nic Goumans. 2e prijs Rolaan Mohamed. 2e prijs Roel Maas. 3e prijs Jelle vanAquoij. 4e prijs Niels Janssen. Komend weekend zijn de Limburg se kampioenschappen voor jongens en meisjes geboren in 1993 tot en met 1996 en de vereniging neemt hieraan deel met negen judoka's. Triathlonvereniging Venray houdt op zondag 8 oktober wederom een ATB-tocht in samenwerking metTWC Oostrum en AV Venray. Ieder jaar wordt deze tocht drukbezocht door deelnemers uit de regio maar ook van ver daarbuiten. Zij komen allemaal 35, 50 of 65 kilometer fietsen over het uitgepijlde parcours door de bosrijke en afwisselende omgeving van Venray en Overloon. De start en inschrijving zijn gelegen aan de atletiekbaan op Sportpark de Wieën in de kantine van AVVenray. Inschrijven kan tussen 8.00 en 9.30 uur. Vanuit de invalswegen rondom Ven ray staan borden die de weg naar de start aangeven. Er is ruime parkeer, kleed,- en douchegelegenheid en de mogelijkheid tot het afspuiten van de fiets. Voor meer informatie twan.jeu- ken@renoklus.nl., tel. (0478)513491 of op 8 oktober tel. 06-53339156. Op de laatste dag van septem ber nog kunnen fietsen onder zulke goede omstandigheden. Dat kregen veertien Mudhunters nog cadeau. Een afwisselende tocht vanuit Oploo met een tochtje er naar toe en weer terug en dat alles in de korte broek. In totaal tussen de 65 en 80 kilome ter voor de Mudhunters. Dit was een mooie warming up voor komend weekeinde wanneer de tocht in Ven ray gereden wordt. Met afstanden van 35 tot 70 kilometer. Traditiegetrouw staan er altijd veel Mudhunters aan de start van deze tocht. Wie bij het lezen van dit bericht denkt dat het wel iets voor hem kan zijn kan men zich aan sluiten bij de Mudhunters. Men kan een maand proef fietsen en daarna beslissen of het bevalt. Iedereen die een keer wil uitproberen is welkom, dames en jeugdleden vanaf veertien jaar in het bijzonder. Kijk voor de kwartaalplanning op WWWmudhun- ters.nl. Agenda; zondag 8 oktober tocht in Venray.Vertrek 9.00 uur per fiets vanaf de atletiekbaan. 35-50-70 km Zondag 15 oktober tocht in Horst. Vertrek per fiets om 8.00 en per auto om 8.15.Afstanden 30,40 en 50 km. Vertrek is bijna altijd vanaf de Sprank. Afwijkende vertrekplaats op 8 oktober. In café De Piëlhaas wordt op zaterdag 7 oktober vanaf 20.30 uur een toernooi gehouden. Aan dit toernooi kan iedereen deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur via tel. (0478)582187. Uitslag darten: 1. Sascha Boothe. 2. Dave Achten. 3. Peter Thissen. 4. Johan van Hoof. 5. Jos Heesen. 6. Tom Hen driks. 7. Bianca van de Voort. 8. Nicole van Dooren. 1. Critt van Hoof. 2.Thorsten Goo- ren. 3. Josephine Janssen. 4. Marianne van Kempen. 5. Lou Janssen. 6. Roland van de Voort. 7. Marcella van Gelder. 8. Ted Ebers. Er werd twee keer 180 gegooid door Sascha Boothe. De hoogste finish was met 106 punten voor Dave Achten. Uitslag Peelland competitie; Bull Eyes 5-5 De Klappers. De Old Stars 3-7 Oh Shit. De Piëlhaas 4-6 Potspekkers. WDOB 5-5 Wilhelmina 1Red Devils 9-2 Komt ie Dan. The Smokey's 5-5 Uit de Bocht. The Kil ler Bees 10-0 HHG 3. The Rabbits 5-5 Denneaaltjes. Uitslag wedvlucht Isnes; negen deelnemers, 133 duiven. 1,8,9,10,13, 22, 24 Th. Kleeven. 2, 3,11,14,16, 20 W Bouten. 4, 5,6,15,17,18, 21 Reyn- ders-Cuypers. 7,19 WJilisen. 12 Henk Bekers. 23,25 M. van Boekel. Uitslag wedvlucht Isnes; twaalf deelnemers, 194 duiven. 1, 2, 4, 5, 9, 11,13,14,15,16,19,20 Potten Lae- nen. 3,7,10,12,17,22 G. Linders. 6 W Philipsen. 8Th.Teunissen. 18,23,25 G. Cox. 21 J.Tonnair. 24 P van Asten. Uitslag wedvlucht Isnes; vijf deelne mers, 50 vijf d0-Los:006 Los:08.45 Uitslag wedvlucht Isnes jong; vijf tien deelnemers, 237 duiven. 1,2,3,4, 5,12,13,16,17,18, 21 Chr. Gerrits. 6, 10 J. Sijbers. 7 P. van Houdt. 8 P Loo- nen. 9,11, 23, 25 M.Voesten en doch ter. 14, 15 Van Haren-Stiphout. 19 H. Philipsen. 20, 24 M. Basten. 22 Comb. Verdellen. Uitslag wedvlucht Isnes oud; acht deelnemers, 86 duiven 1, 3 M. van Abel. 2,6,13,15 P.Janssen K. 4,8,14, 20 L. Willems. 5 A. Sijbers. 7,21 Comb. Verdellen. 9, 16, 17, 18, 22 M. Basten. 10 H. Peeters. 11,12,19 H. Philipsen. Het laatste NK van dit seizoen, namelijk het NK duathlon in Sittard- Geleen is gehouden. De rustmaand is ingegaan en er zijn er geen zwem- trainingen in de hele maand oktober. Helaas werd het seizoen afgesloten met een NK dat volledig in het hon derd liep. Het enige lichtpunt was de tweede plek bij de H55-60 van Jan van Ass, hij werkte een mooie race af en finishte in 2.13.27 uur. Echter bij de jeugdwedstrijden ziet het ernaar uit dat er geen eerlijke definitieve uitslag naar buiten gebracht kan worden. Bij de Océloop in Venlo gingen zowel Mei-Fen als Frank en looptrainer Joop van start. Diegenen die zich in de rust maand toch nog graag in willen span nen kunnen aanstaande zondag mee helpen of meedoen bij de ATB-tocht in Venray. Trainingen: Donderdag senioren lopen 19.00-20.45 uur atletiekbaan Venray. Zondag fietsen 9.00 uur vanaf zwembad de Sprank. Uitslagen: Océloop Venlo 5km.: Mei Fen Timmermans: 27.45min. Frank Timmermans: 18.20min. Joop Wijnho ven: 19.11min. Programma: 8-10: ATB tocht Venray (35/50/65km.). Info: www.twenray.nl 15-10: Zandhazentocht Horst: Info: www.twcoranje.nl Nieuws doorgeven via e-mail twenray@hotmail.com. of tel. (077)4674070. Informatie over TV Venray e-mail info@twenray.nl. of tel. (0478)511545, www.twenray.nl. De algemene ledenvergadering wordt aanstaande donderdag gehou den in zaal Back in Time in Oostrum. Aanvang 20.00 uur. vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Bij de afsluiting mixcompetitie TCO stonden alle deelnemende teams op de baan in Oostrum. Met opzet was hiervoor gekozen. Iedereen zou er dan zijn, wanneer na de prijsuitrei king, het acht maanden durende ten nistoernooi zou worden afgesloten met een barbecue. Van maart tot en met oktober speelden de teams elke eerste zondag van de maand in totaal zestien wedstrijden. Elke zondag was er een prijs voor de dagwinnaar, het team, dat die dag de meeste games gescoord had. Dat niet altijd de jong ste deelnemers in de prijzen vallen, bleek afgelopen zondag. Wat doe je dan, als je als 60-plusser en bijna 60- plusser de dagprijs wint op 1 oktober, de dag van de ouderen? Die prijs geef je aan de twee jongste veel belovende deelneemsters, Jacomijn Jeuken en Linda Vermeulen. De einduitslag; 1. Riny Simons en Leo Lenssen. 2. Elly Schoonderbeek en Joos Schoonderbeek. 3. Lucie Broek- steeg en Gerrit Hendrickx. De tiende editie van het Rabobank Venray Open Tennistoernooi is afge lopen zaterdag afgesloten met een finaledag. Dit tennistoernooi, waaraan de zeven tennisverenigingen van de gemeente Venray hebben deelgeno men, dit jaar aangevuld met gastver- eniging De Gagel uit Wanssum, vierde alweer haar tweede lustrum. Na het trieste overlijden van een van de deel nemers, Geert Stiphout, tijdens de poulewedstrijden in augustus, konden de finalewedstrijden worden gespeeld onder een stralende zon. Omdat TC Venray een week geleden was gestart met de aanleg van drie all-weather banen werd na overleg met TC Rodhe besloten de finales dit jaar te spelen op het park in Landweert met nog enkele ochtendwedstrijden bij TC Venray. Om 12.30 uur presenteer den de deelnemers zich als vereniging aan het publiek en vervolgens startte de tennisclinic voor de jeugd, dit jaar gegeven door SimonTennisschool uit 's Hertogenbosch. In de finale bij de jeugd van 10-13 jaar tussen TC Rodhe en TC Venray, in setpunten gelijk 4-4, moest het gamesaldo de beslissing brengen. Met een verschil van 32-28 wist de jeugd van TC Rodhe de eer ste plaats naar zich toe te trekken. Bij de jeugd 13-16 jaar viel de beslissing in het jongensenkel. Mede door een blessure van Maikel Loonen van TC Rodhe ging de winst naar gastvereni- gingTV De Gagel met 5-4. In de Seni oren D2/E-klasse (sterkte 8/9) won TV Ysselsteyn met ruim verschil, 8-3, van TC Rodhe. In de Dl-klasse (sterkte 7) was het precies omgekeerd en wist TC Rodhe, mede door sterk spel in het damesenkel en herendubbel, de winst naar zich toe te halen met een eindstand van 7-4 in sets. De finale in de Open klasse (sterkte 5/6) was een kopie van afgelopen jaar met dit verschil, dat TC Venray deze keer dui delijk sterker was dan TV Ysselsteyn en met een eindstand 10-2 in sets afgetekend won. In de 50+ klasse was de strijd wederom erg spannend. Na een zinderende finale met een dames- dubbel en een afsluitende mixdubbel op het scherpst van de snede, kwam TC Venray uiteindelijk voor de vierde achtereenvolgende keer als sterkste uit de bus. Eindstand 6-4. Gedetailleerde uitslagen van de finalewedstrijden in de verschillende klassen zijn na te lezen op de website: www.venrayopen.nl. Het toernooi verliep deze keer dusdanig sportief, dat de toekenning van de meest waar devolle prijs, de sportiviteitsbeker, de nodige hoofdbrekens kostte. Uitein delijk werd besloten de wisselbeker uit te reiken aan de vereniging, die op het laatste moment bergen werk heeft verzet om de finales op hun park mogelijk te maken,TC Rodhe. Tijdens de prijsuitreiking waren er voor de senioren bloemen en een geldcheque en bovendien voor de kampioenen een jubileumhanddoek met opdruk. De winnaars bij de jeugd ontvingen naast de geldcheque een radio van de Rabobank. Alle finalisten ontvingen bovendien een flitsend tennisspeldje. De uitslagen: Jeugd 10-13 jr.: 1)TC Rodhe. 2)TC Venray 13-15 jr.:l)TV De Gagel. 2)TC Rodhe. Senioren Klasse 8/9: 1) TV Yssel steyn. 2) TC Rodhe. 3) TV Leunen/ Veulen/Heide. 4) TC Venray. 5) Rabo comb.Team. 6) TV Merselo. Klasse 7: 1) TC Rodhe. 2) TV Yssel steyn. 3) TV Leunen/Veulen/Heide. 4) TC OiCa. 5)TC Venray. 6)TV Merselo. Open klasse: 1) TC Venray. 2) TV Ysselsteyn. 3) TC Rodhe. 4) TV De Gagel. 5) Rabo comb.Team. 6) TV Leu nen/Veulen/Heide. 7) TV De Gagel. 50+ klasse: 1) TC Venray. 2) TV De Gagel. Voor de tweede keer dit jaar waren de MON rijders te gast op het circuit de Reulsberg van MC de Streekrijders uit Horst.Voor deze wedstrijd hadden zich 190 rijders aangemeld die fel streden voor de punten en een beker. Bij de 65 versnellingen grote wielen wist Jeremy de Vink beide keren een tiende plaats voor zich veilig te stellen om ook in het dagklassement beslag te leggen op een tiende plek. In de eerst manche moest Jules Deenen de strijd vroegtijdig staken en eindigde in de tweede manche opeen veertiende plaats. Een twintig ste stek bij de 85 kleine wielen was voor Bryan Kersten weggelegd door de manches op een veertiende en een 24e plaats te doen afsluiten. Bij de Liefhebbers eiste Tommy de Bruyn een zevende plek en wist na het rij den van een felle strijd in de manches een zesde en een achtste plaats voor zich veilig te stellen. Peter Pijpers eindigde op een acht ste en een dertiende stek wat hem op een negende plek deed belanden. In de manches kwam de Ferdy Kersten als 24e en als tiende over de meet en werd de veertiende man in het dag klassement, terwijl Henk Hagens alge meen twintigste werd en de manches op een negentiende en een achttiende plek veilig wist te stellen. In de reek sen ging Rob Munsters als 23e en als twintigste over de meet wat hem een 24e plek in de daguitslag opleverde. Ook nu was het aangenaam vertoe ven op het circuit de Reulsberg van MCC de Streekrijders te Horst. Net als gisteren toen de jeugd hun wed strijd moest rijden lag de baan er ook nu perfect bij en was alles tot in de puntjes verzorgd door de leden van MCC de Streekrijders. Voor deze wed strijd hadden zich in totaal 204 rijders aan gemeld en in alle klassen was het starthek dan ook goed gevuld. Er werd fel gestreden en men kan merken dat het seizoen op een einde loopt en de spanningen ten top ste gen. Er waren verschillende valpar tijen die gelukkig allemaal goed aflie pen en MCC de Streekrijders mag dan ook terug zien op een zeer geslaagd crossweekend. Bij de zijspannen was een derde stek weggelegd voor Piet Aben/Ties van Dijk door de manches op een derde en een vierde plek te doen afsluiten. Een 25e plek bij de MX 1 Inters kwam op naam te staan van Ruud Pijpers met een twintigste en een 27e plek na het rijden van de manches, terwijl Marc Josephs op een 24e en een 26e plaats werd afgevlagd en beslag wist te leggen op een 27e plaats in het dagklassement. In de eerste manche eindigde Mark van de Ven bij de MX 2 Senioren op een 24e plek in de tweede manche wist hij een prachtige twaalfde stek voor zich veilig te stellen en werd de achttiende man in de daguitslag en mocht Paul Eickmans een 21e plek op zijn naam te schrijven, door in de manches op een veertiende en een 21e plek de manches te beëindigen. Bij de MX 2 Junioren maakte Dennis Kuenen de top 10 vol door als achtste en twaalfde man te manche af te slui ten en ging Rick Simons in de eerste manche als vijftiende over de meet en moest in de tweede manche vroegtij dig de strijd staken. Op de eerste zondag van oktober was er een motorcrosswedstrijd op circuit de Lage Weide te Utrecht. De baan lag er goed bij en ook de club had alles tot in de puntjes geregeld. Er waren voor deze wedstrijd dag vier klassen aangevraagd, waarvan de rij ders zorgde voor spannende wedstrij den. Verschillende rijders kwamen ten val en de ambulance moest verschil lende keren in actie komen voor rij ders die voor verder onderzoek naar het ziekenhuis toe moesten. Bij de MX 1 Nationalen was de vijfde beker voor Ad Coenen wegge legd, hij wist na een verbeten strijd op een achtste en een vijfde stek de manches te doen afsluiten. In de eer ste manche was er een zevende plek bij de MX 1 Senioren voor Roy Nille- sen weggelegd en in de tweede man che moest hij wegens problemen de strijd vroegtijdig opgeven. Komende zaterdag is er een jeugdwedstrijd in Emmen, waar zondag een nationale wedstrijd verreden wordt en ook zijn zondag de Nationale rijders te gast in Prinsenbeek. Uitslag van de vierde wedstrijd van de herfstkoning van de korte hengels: 1. Huub Reijnders. 2. Piet Beijersber- gen. 3. Math Houwen. 4. Math van Ooijen. 5.Will Berden. Uitslag van de vierde wedstrijd van de herfstkoning van de lange hengels: 1. Jan Sanders. 2.Antoon Langenkamp. 3. Henk Hendriks. 4. HarrieTheeuwen. 5. Will Berden. Zaterdag 7 oktober is de vijfde en laatste wedstrijd om de herfstkoning voor korte hengels. Op zondag 8 oktober is de laatste wedstrijd om de herfstkoning voor de lange hengels. Vanaf komende zondag kan men zich aanmelden voor de wedstrijden om de winterkoning en voor de win- terkoppelwedstrijd van 30 december. Aanmelding bij Henk Theeuwen via tel.(0478)571311 of e-mail henk.thee- uwen@home.nl. Nieuwe leden zijn van harte wel kom. Voor vragen en informatie betref fende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pie- ter Kunen via tel. (077)3662920. Zie voor de contributiebedragen 2006 www. hsvhetalvert je. nl Sportnieuws -info Geslaagde paardenwedstrijden De door Paardensportvereniging Ysselsteyn gehouden SGW, bestaande uit een dressuur- en springproef, als mede een uithoudingsproef, ook wel crosscountry genoemd, is dit jaar vol wassen geworden door toevoeging van de klasse Z-paarden (zwaarste klasse), waardoor alle klassen voor zowel paarden als pony's vertegen woordigd waren. De wedstrijd telt daarom mee voor de seizoenscom petitie voor de Vive la Vie Eventing Cup en is in vier jaar uitgegroeid tot een deelnemersveld van circa 240, afkomstig uit het hele land en uit Duitsland en België (circa 25). Met name het groeiende aantal buiten landse deelnemers is opmerkelijk en heeft ongetwijfeld te maken met de aantrekkelijkheid van de SGW Yssel steyn, met name door de ligging van de unieke terreinen ten zuiden van de kom Ysselsteyn, alsmede de faire en uitnodigende crosscountry en last but not least, de uitstekende ambiance en organisatie, getuige de lovende kritie ken van deelnemers, toeschouwers en officials. Van de plaatselijke favorieten wisten Natascha Mennen met Unymp- het en Kim Egelmeers met Lady Chel sea in de klasse B-paarden de derde, respectievelijk de achtse plaats te bezetten. Sabine Franken werd in de klasse Z-paarden vierde, maar kwam met haar tweede paard Tenda in de klasse M niet verder dan een tiende plek. Opmerkelijk is de sterke indruk die de Belgische en Duitse deelne mers maakten, getuige ook de aanwe zigheid in de prijzen. De uitslagen: Z-paarden: 1. Juliane Fehl (Duitsland) met Kilou Star 2. Ronny Thijs (België) met Apollo M-paarden: 1. Nienke Otjens (Etten) met Phemo 2. Martijn Bazelmans (Veldhoven) met Ninja L-paarden: Ring 6: 1. Angelina van Steenoven (Rijsber- gen) met Watermans Odessa 2. Suzanne Bouten (Belfeld) met Pasja Ring 7: 1. Madeleine Mertens (Bocholtz) met Nanea C 2. Ingrid Bonneux (Merselo) met Plato B-paarden: Ring 3: 1. Mirjam Slieker (Rijsbergen) met Oli vier 2. Nadja Drummen (Hulsberg) met Uptown-Boy Ring 4: 1. Marije Hoogland (Tiel) met Nicolle 2.Anja Koenen (Duitsland) met Ocean Dream Z-pony's: 1. Sjoerd Frankevyle (Nijmegen) met Heumstede's Ladykiller 2. Iris Verreyt (Leunen) met Contessa M-pony's: 1. Marie de Cartier (België) met Gog Go Giril 2. Jitske Harlaar (Puiflyk) met Britt L-pony's: 1. Laurie Peeters (Strijbeek) met Naomi 2. Marie de Cartier (België) met Faline B-pony's: Ring 1: 1. Marjolein Loonen (Klein Dongen) met Sammy 2. Jom van Zwambagt (Bergharen) met Ferrassi Z Ring 2: 1Sean Walsteyn (Vorstenbosch) met Orchid's Nobell 2. Maylene Voeten (Baarle-Nassau) met Berkhof's Bestseller Trainingen: dinsdag baantraining 19.00 uur Kastiëlse Baan. Donderdag duurloop 18.30 uur. Startplaats 5/10: parkeerplaats Schadijker Bossen, Mete- rik. 12/10: parkeerplaats t.o.Toverland, Sevenum. 19/10: parkeerplaats Schuit water, Melderslo. Zaterdag bostraining 16.00 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen. Wëdstrijdkalender: 8/10 Boekend, Boekendcross 29/10 Blerick Bridge to Bridge Run 12/11 Herkenbosch Meinwegcross 3/12 Sevenum Steegbergcross 17/12 Velden Molendijkcross Met de Boekendcross gaat zondag 8 oktober weer de Dagblad Crosscup editie 2006 van start. Door het terug trekken van enkele verenigingen gaat de competitie dit jaar slechts over vier wedstrijden. Hiervan moeten er mini maal drie tot een goed einde worden gebracht om in het eindklassement te worden gerangschikt. Er kan gekozen worden tussen de korte cross (5-6 km) en de lange cross (10-12 km). Verder zijn er diverse kortere afstanden voor de jeugdcategorieën. De Peelrunners nemen hier massaal aan deel, immers de eigen Steegbergcross is onderdeel van het circuit. Uitslagen: Bij de Océ-loop in Venlo waren slechts vijf Peelrunners van de partij. Op de tien kilometer, 142 deelnemers en op de vijf kilometer, 88 deelnemers. De temperatuur was tijdens de wedstrijd aangenaam, maar er stond wel een beetje wind. 5 km.: Leon Mooren - 19:09, Joop Wijnhoven - 19:11, Peter Coenen - 21:38. 10 km.: Jan Peeters - 38:28 (le M50),Arno Jeurissen - 38:57 Wëd- strijduitslagen doorgeven via rpvdg- oor@plex.nl. of via tel. (077)4678240. In het komende winterseizoen start weer de LimBracrosscompetitie. De eerste wedstrijd van deze veldloop competitie is op zondag 29 oktober. De data van alle wedstrijden staan vermeld op www.atletiekvenray.nl. Alle categorieën atleten van AVVen ray - Regio worden verzocht om tijdig de aanmeldingsformulieren voor het komende veldloop- en indoorseizoen in te leveren. De papiercontainer, geplaatst aan de Weg in den Berg is iedere zaterdag geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Het e-mailadres vanAVVen- ray-Regio is gewijzigd in info@atletiek- venray.nl. De trainingen zijn als volgt; Pupil len woensdag 18.00-19.00 uur. Zater dag 11.00-12.15 uur. C/D junioren maandag atletiekbaan 1900-20.30 uur. Donderdag (looptraining) 18.15- 19.30 uur, (technisch) 9.00-20.30 uur. A/Ben senioren;dinsdag 19.00-20.30 uur, donderdag 19.00-20.30 uur, zon dagochtend in overleg trainer. NSG- atleten donderdag 18.30 tot 19 30 uur. Lopersgroep/alle niveaus dinsdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur, donderdag (start atletiekbaan) 19.00- 20.30 uur. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehou den (Sportpark De Wieën). Telefoon tijdens trainingen 585522. Zie ook www. atletiekvenray. nl De competitie is goed gestart met de eerste wedstrijd in de landelijke C competitie. Doel van dit seizoen is het zich handhaven in deze klasse en hoog in de middenmoot eindigen. De eerste aanzet hebben de zwemmers en zwemsters van Noord Limburg (SG), waarin de verenigingen SPIO Venray en Manta Bergen zijn verenigd, prima gedaan. Door de vele persoon lijke records hebben zij een zeer acceptabel puntenaantal van 5268,75. Hiermee staan zij in de top 20. Uitslagen: 100m wisselslag: 1) Alex Bos 1.23.25. 200m wisselslag: 3) Minke Jans sen 2.50.32. 1) Job van Duijnhoven 2.27.87. 50m rugslag: 1) Lisa Peeters 0.43.95. 2) Margot van Iersel 0.44.81.1) Sarah Bos 0.48.38. 2) Naomi Euwes 0.52.94. 3) Maxime Rintjema 0.53.11. 100 rugslag: 3) Sjoerd van Dijk 1.11.23.1) Geoff Ebskamp 1.13.63. 200m rugslag: 1) Inge Arts 2.32.75. 2)Jelmervan Dijk 2.28.85. 25m vrije slag: 1) Sarah Bos 0.19.06. 2) Naomi Euwes 0.20.36. 3) Maxime Rintjema 0.20.95. 100m vrije slag: 1) Inge Arts 1.04.58. 2) Bernadette Verstegen 1.09.11. 3) Kimberly Teunissen 1.09.14. 1) Lisa Peeters 1.20.78. 2) Merle Schoofs 1.29.20. 3) Sophie Meissen 1.30.69. 2) Jelmer van Dijk 0.59.37. 3) Erik de Boer 1.07.08. 200m vrije slag: 2) Geoff Ebskamp 2.17.78.1) Geoff Ebskamp 2.18.02. 3) Stan Gorree 2.28.74. 100m vlinderslag: 1) Inge Arts 1.10.95. 2) Cyril Landstra 1.24.33. 3) Kimberly Teunissen 1.17.81. 1) Minke Janssen 1.18.37. 3) Daphne de Boer 1.20.56.1) Kasper van Dijk 1.12.70.3) Alec Ebskamp 1.16.00. 50m schoolslag: 1) Alex Bos 0.42.66. 100m schoolslag: 3) Kasper van Dijk 1.17.21. 200m schoolslag: 2) Cyril Land stras.03.71. 3) Daphne de Boer 3.21.89.3) Kasper van Dijk 2.46.59. 4x 50m vrije slag: 1) Kimberly Teu nissen, Kelly Agterberg, Cyril Landstra en Inge Arts 2.04.05. 4x 100m vrije slag: 2) Geoff Ebs kamp, Jelmer van Dijk, Kasper van Dijk en Job van Duijhoven 4.00.41 2e pi. Bianca Enders heeft voor de eerste keer deelgenomen aan een SGW-wed- strijd. Deze vond plaats in Ysselsteyn. Ze heeft hier met haar pony Olena een vierde prijs behaald in de klasse B. In Ysselsteyn is een SGW-wedstrijd gehouden. Natascha Mennen startte hier met haar paard Unymphet in de klasse B. Ze haalde een mooie derde plaats. Ruim zestig wedstrijdatleten en atleetjes hebben deelgenomen aan de jaarlijkse clubkampioenschappen baanatletiek van AV Venray - Regio voor de pupillen, ABCD- junioren, senioren en de NSG-atleten. De strijd om de hegemonie hoogspringen tus sen Pim en Erik Stevens werd door eerstgenoemde gewonnen. Junior C Erik Stevens bereikte een mooie hoogte van 1.85 meter maar broer Pim Stevens haalde 1.90 meter. Een poging van hem om op 1.96 meter het clubrecord voor junioren B te verbeteren, lukte net niet. Onder fraaie weersomstandigheden werden door diverse atleten persoonlijke records behaald en werden een aan tal goede prestaties door de atleten in de diverse categorieën geleverd. De grote deelname van de jeugdatleten toonde aan dat de atletieksport dui delijk is de lift zit. Het talrijke publiek genoot heeft genoten van dit kampi oenschap dat de jaarlijkse afsluiting van het baanseizoen betekent. Na de herfstvakantie start het veldloop- en indoorseizoen weer. De volgende atle ten konden na afloop van de wedstrij den plaatsnemen op het erepodium; Jongens pupillen C: 1 .Quinten Versle- ijen. 2. Mika Hendriks. Meisjes pupillen C: 1. Peggy Brechei- sen. 2. Maud Vievermans. 3. Suus Vie- vermans. Jongens pupillen B: 1 Max van Haren. 2. KoenWësterkamp. Meisjes pupillen B: 1Femke Riensema. 2. Daphne de Beer. 3. Bente van Els. Jongens pupillen A: 1. Jesper Vrou- wenvelder. 2. Eloy Janssen. 3. Jeffrey de Rooij. Meisjes pupillenA: 1 .Aukje Michiels. 2. Lisanne Elshof. 3. Linda Riensema. NSg-atleten mannen: 1. Richard Megens. 2. Stef Nabben. 3. Jasper Mientjes. NSG-atleten vrouwen: 1. Nicole Hue- berts. 2. Marleen Stevens. 3. Richelle Steegh. Jongens D: 1. Bob Keijzers. 2. Bas Deijkers. 3. Joris Terhaag. Meisjes D: 1. Suzan Stevens. 2.Lynn Viervermans. 3. Brigitte Witvliet. Jongens C: 1. Erik Stevens. 2. Laurens Stam. 3. Gregory van de Ven. Meisjes C 1. Jsamiene Bombale. 2. Carmen Linssen. Jongens B: 1. Pim Stevens. 2.Mike van Houdt. 3 Tim ter Huurne. Meisjes B: 1. Birgit van Merkestein. 2. Diane van Gorp. Jongens A: 1Robin Diesbergen. 2. San- der Verstegen. Meisjes A: 1. Carcia Stegen. 2. Geeke Blenk. 3. Hanneke van Oosterhout. Mannen: 1Bart Lamberts. Jaar-, dag- en weekvergunningen zijn verkrijgbaar bij Faunaland van Grootel in Venray en bij secretaris H.Hendriks aan de Pastoor v/d Gaet- straat 48 in Venray. Inlichtingen zijn verkrijgbaar via tel. (0478)582994 of 06-23140989, e-mail info@hsvderoer- domp.nl. Zie ook www.hsvderoer- domp.nl. terecht voor inlichtingen. De eindstand van de 50 pluswed strijden is als volgt. l.A. van Mill 14 punten. 2. H.Coppus 25 punten. 3. J .v.d. Heuvel 26 punten. 4. C. Kools 28 punten. 5. G. v.d. Laar 28 punten. Uitslag eerste herfstkoning 2006; 1 L .v.d. Hoogenhof. 2. J. v.d. Heuvel. 3. H. Goemans. 4.A. van Mill. 5. M. Voer- mans. Uitslag tweede herfstkoning; 1. H. Goemans. 2.J. v.d. Heuvel. 3.A. van Mill. 4. L. v.d. Hoogenhof. 5. R.Vlemmings. Uitslag van onderlinge wedstrijd op visvijver de Ballonzuil; 1. H. Goemans. 2. M.Voermans. 3.J. v.d. Heuvel.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 28