Zambiaanse ambassadeur steunt SOS-acties Stoffeerder naar Europees kampioenschap SOS wil jeugdgroep De wedergeboorte van Noisy Stuff Meerlo-Wanssum toont vitaliteit tijdens Hiltho Genieten van astrologisch boek Alt Tienderse Kermis Service rubriek Blitterwijck PEEL EN MAAS Donderdag 5 oktober 2006 - Pagina 13 De ambassadeur van Zambia in de Benelux in Brussel, mevrouw Irene Mumba Kamanga, heeft de Stichting Ontwikkelingssamen werking Meerlo-Wanssum laten weten alle medewerking te verle nen bij de acties voor het nieuwe project: de bouw van een basis school in het dorpje Kalundu View in Zambia. De ambassadeur was afgelopen woensdagavond graag naar Meerlo-Wanssum geko men om de officiële start van de acties in het gemeentehuis van Meerlo bij te wonen maar hij had verplichtingen elders. Via een brief die door presentator Hans Vestjens werd voorgelezen com plimenteerde de ambassadeur SOS met haar activiteiten. Hoog tepunt tijdens het feestelijke start sein was de boeiende en informa tieve inleiding die verzorgd werd door Joost van Dijk van de Hetty Denen Stichting. Samen met Mien- tje Denen uit Sambeek was hij net terug van een bezoek aan het dorpje waar Meerlo-Wanssum de school gaat bouwen. Aan de hand van prachtige foto's toonde hij het dorp, de inwoners en de vele kin deren die straks dankzij de acties in Meerlo-Wanssum naar school kunnen. Volgens Joost van Dijk is het bijzondere van dit project dat het gedragen wordt door een vrou wengroep in dat dorp en de men sen het zelf bouwen. Samen met Mientje Denen onthulde Joost de banieren die speciaal gemaakt zijn ter ondersteuning van de acties. Veel lof was er tijdens de pre sentatie ook voor de nieuwe SOS- videoclip die Marijn Poels uit Swol- gen heeft gemaakt. De clip geeft op een flitsende en informatieve wijze een beeld van de gemeente Meerlo-Wanssum en haar inwo ners en schetst de activiteiten van SOS in een notendop. Van ver schillende zijden kreeg de jonge cineast complimenten voor deze clip. De clip is overigens tijdens de Hiltho tentoonstelling in Horst te zien in de SOS-Afrika-hut in het Meerlo-Wanssum paviljoen. Marijn Poels kondigde aan dat hij in het voorjaar van 2007 naar Kalundu View gaat om een documentaire te maken over het dorp in Zambia. Met deze documentaire worden vervolgens in Meerlo-Wanssum bij Joost van Dijk en Mientje Denen onthullen de nieuwe actie bannieren vanm SOS: wij bou wen een school in Zambia, scholen en verenigingen lezingen en presentaties gehouden. Voorzit ter René Poels van SOS Meerlo- Wanssum ging in zijn toespraak in op het succes van deze mondiale vrijwilligersgroep en de geweldige medewerking die ondervonden wordt van de gemeente Meerlo- Wanssum. Hij hoopt verder dat de goede contacten met de basis scholen in Meerlo-Wanssum niet alleen geprolongeerd maar zelfs uitgebreid worden. Bovendien lan ceerde hij het idee om een jonge rengroep bij SOS te starten. Inte ressant was ook het verslag van de Meerlose studente Marloes Joore die gedurende enkele maande stage liep bij het vroegere project van SOS: het kindertehuis Hogar Esperanza in Chili. Jan Fleurkens uit Venray, één van de bedenkers van het Mongozo-bier, zette uiteen op welke wijze de plannen zijn ontwikkeld om het Mongozo-bier op de markt te brengen en waar het bier vandaan komt. Dat bleek dus een recept te zijn afkomstig van een stam die ook haar roots heeft in Zambia. En Mongozo staat voor proost! Tenslotte maak te Désirée Driesenaar van SOS bekend dat de organisatie gestart is met de actie: word vriend van SOS. Inwoners kunnen, volgens haar, beter kleinschalige projec ten zoals dat van SOS steunen dan projecten van grote organisaties waar vaak veel geld in de organi satie blijft hangen. 'Bij SOS gaat elke euro rechtstreeks naar het project", verzekerde zij de meer dan tachtig belangstellenden in de raadszaal van Meerlo. De inwo ners zijn opgeroepen om eenma lig een bedrag over te maken op bankrekening nr. 13-25-91 -189 of SOS via een machtiging jaarlijks een bepaald bedrag te doneren. Mensen die dat doen worden per Nieuwsbrief elk kwartaal digitaal geïnformeerd. De uitgebreide expositie over Zambia is de hele maand te bezichtigen in de hal van het gemeentehuis van maan dag tot en met vrijdag van 9-00 tot 12.00 uur en op donderdag ook nog van 17.00 tot 19.00 uur. Woningstoffeerder Arno Jakobs (23) uit Velden gaat Nederland vertegenwoordigen tijdens de Europese kampioenschappen woningstofferen op de grote Euro pese Domotex Beurs in Hannover in januari volgend jaar. Tijdens deze wedstrijd strijden de beste jonge Europese stoffeer ders om de hoogste eer. Jakobs, die sinds vier jaar werkzaam is en zijn opleiding volgt bij Peter Woninginrichting in Meerlo, heeft de ticket naar Hannover verdiend tijdens de deze week gehouden vakbeurs voor stoffeerders in Rijswijk waar tegelijk het natio naal kampioenschap woningstof feren plaatsvond. Van de twaalf geselecteerde deelnemers werd de Veldenaar vicekampioen. Eige naar Jan Peters van de gelijkna mige woninginrichting in Meerlo motiveerde en stimuleerde Jakobs om aan deze vakwedstrijden deel te nemen. Jakobs volgt een dag in de week zijn opleiding bij het Regionaal Opleiding Centrum in Eindhoven en vervolgens werkt en leert hij vier dagen bij woning- inriching Peters in Meerlo. "Het was een moeilijke wedstrijd. We kregen vier opdrachten die we tij dens de beurs moesten voltooien. Een vloer moest belegd worden met marmoleum, de andere met laminaat, weer een andere met de normale vloerbedekking en eentje met pvc-tegels. Het ging allemaal vrij goed", aldus Jakobs. Hij wil zich verder gaan ontwikkelen tot een bekwame ambachtsman. "Het mooie van dit vak is dat het hand werk is, echt ambachtelijk. Veel variatie in het werk en telkens bij andere mensen. We doen natuur lijk meer dan vloeren leggen. Zo houd ik me ook bezig met het hangen van gordijnen en rolluiken en dergelijke", aldus Jakobs. Hij is erg gemotiveerd om straks in Han nover de kleuren van Nederland en het Meerlose bedrijf waar hij werkt hoog te houden. "We gaan daar een mooi staaltje vakman schap laten zien", zegt hij. Schutters succesvol Op de laatste dag van het toer nooi Brabantswipschieten klein kring verband in Blitterswijck wisten de schutters van het St. Antonius Abt Gilde Blitterswijck de eerste prijs met het korps en individueel te winnen. De uitsla gen van de dag prijzen: le prijs met zilveren schild Bas Peeters, Well 30 punten. 2e prijs met zilve ren schild Carla Claessens, Blitters wijck 27 punten. 3e prijs Jan van de Water, Blitterswijck 26 punten. 4e prijs Hay Gooren, Blitterswijck 24 punten. 5e prijs Leon Thiesen, Blitterswijck 24 punten. Algehele kampioen was Carla Claessens, Blitterswijck met 91 punten, 2e Bas Peeters, Well met 87 punten, 3e Leon Thiesen, Blitterswijck met 78 punten, 4e Rob Peeters, Well 72 punten, 5e Piet Zeegers,Well met 72 punten. Bij het korps won Blit terswijck de dagprijs met 9 pun ten en tevens algeheel korpskam pioen en won de felbegeerde Jan Katelaan trofee met 29 punten. Bij de jeugd won Geert Zegers uit Well 2e Rob Vink uit Geysteren en 3e René Eikmans uit Well. De Stichting Ontwikkelingssa menwerking Meerlo-Wansum wil een jeugdafdeling oprichten voor jongens en meisjes van 15 tot en met 25 jaar. Dat meldde SOS-voor- zitter René Poels woensdagavond in het gemeentehuis van Meerlo- Wansum tijdens de start van de acties van het nieuwe project dat SOS de komende jaren steunt. Hij memoreerde dat steeds meer vrij willigers zich melden om actief te zijn bij deze mondiale werk groep. Momenteel telt de groep vierentwintig leden. Hij noemde dat positieve ontwikkelingen. Zijn wens is nu om nog een jeugdafde ling in het leven te roepen met jongeren die affiniteit hebben met de Derde Wereld en die met hun jeugdig elan een positieve bijdrage kunnen leveren aan de idealen van SOS. "We hebben het afgelopen seizoen twee studentes uit Meerlo-Wansum mogen bege leiden naar ons laatste project: het kindertehuis Hogar Esperanza in Chili: Buddy Pouwels uit Swol- gen en Marloes Joore uit Meerlo", vertelde Poels. "Twee meiden in de bloei van hun leven die enkele maanden in Chili hebben gewerkt en geleerd en eenmaal thuis op de basisscholen als prima ambas sadeurs van ons project en onze werkgroep hun ervaringen heb ben verteld. De beste manier van bewustwording: van mens tot mens en ook SOS heeft daar uitste kende ervaringen mee". De twee meiden hebben destijds ook regel matig verslag gedaan in het week blad Peel en Maas. Poels hoopt verder dat de samenwerking met de basisscholen de komende tijd verder uitgebouwd kan worden. Meer info over SOS www.sos- meerlowanssum.nl. De kermistent Wanssum vori ge week vrijdagavond, een half uur voor middernacht: een paar honderd Noisy Stuff fans staan ongeduldig te wachten als de videoclip wordt gestart over het reilen en zeilen van de in deze regio wereldberoemde band die in 2000 uit elkaar ging. De video clip toonde wat er allemaal in de wereld mis ging na het uit elkaar vallen van Noisy Stuff en de con clusie was dan ook duidelijk: Noisy Stuff moet terug keren om de wereld te "redden". En vervol gens gingen alle geluidsschuiven open en gaven de vier popmuzi kanten Michael Poels, Luc Schell, Maarten Peelen en Marijn Poels een flitsende show alsof de heren nog dagelijks met elkaar spelen. En het publiek deinsde mee en Een reis naar de Igorot In opdracht van Unesco ver trok Wiek Lenssen, filmmaker uit Swolgen begin februari van dit jaar naar de Igorot bergstammen in het noorden van de Filippij nen. Zijn opdracht was om samen met de bevolking hun cultuur in kaart te brengen. Deze reis, die drie maanden duurde, maakte hij samen met zijn vrouw en kinde ren Laurens (12) en Giel (9). Zij kregen ook een opdracht mee: een dagboek bijhouden over het leven op de Filippijnen. Middels een speciale website beantwoord den ze vragen van westerse kin deren over het leven daar. In de herfstvakantie vertellen Laurens en Giel Lenssen aan de hand van dia's over hun reis naar de Igorot. Dit doen ze in de bibliotheek van Broekhuizenvorst op donderdag 19 oktober vanaf 14.00 uur. Kin deren van de bovenbouw van het basisonderwijs zijn uitgenodigd om naar hun verhaal te komen luisteren. genoot met volle teugen. Ander half uur lang vlogen de solo's en bekende nummers van Noisy Stuff door de kermistent en zong het publiek mee. Maarten Peelen begaf zich rappend in het publiek en werd door de voorste rijen in de lucht gedragen. Initiatiefne mer Ad de Klein van dit eenmalig reunieconcert was na afloop een tevreden man: 'Het was echt een groot feest', aldus de actieve Wans- sumse cafetariahouder. Een van de bezoekers was onder andere Hans Breuls, dirigent van fanfare Eendracht Meerlo die ook zelf een keer als gasttrompetist met Noisy Stuff heeft gespeeld en samengewerkt met zijn Meerlose fanfare. Hij was onder de indruk van de energie en power die de bandleden nog produceerden na vijf/zes jaar pauze. Meteen na het zinvol geweld kwamen de aanbie dingen van diverse grotere festi vals richting de band. Of de band daarin mee gaat is vooralsnog niet bekend, en laten de bandleden in geen enkel opzicht merken. "Het was de opzet om nog éénmaal terug te komen, Dat hebben we nu gedaan. Het voelde goed, alsof we nooit weggeweest zijn. Dit hadden wij nodig en het publiek genoot er weer van", aldus voor man Maarten Peelen. Vijf bands in OJC Merlin Maar liefst vijf bands betreden op zaterdag 7 oktober het podium van OJC Merlin.The Jux Junction presenteert deze avond hun nieu we cd One more for Betty ford. Verder treden Lucifer Eyes, Gino's Eyeball, Townsville en The deen stevig avondje punkrocken. De eerste band begint rond de klok van 21.00 uur. De zaal is open vanaf 20.00 uur. Voor meer infor matie over de bands zie www.ojc- merlin.nl. De vijfentwintig onderne mers uit de gemeente Meerlo- Wanssum die voor het eerst samen op de Hiltho in Horst staan hebben hoge verwach tingen van deze gezamenlijke presentatie. Naast de stands van de onder nemers is er in het Meerlo-Wans sum paviljoen een terras, worden er dagelijks onder de bezoekers dartswedstrijden gehouden en maken de bezoekers van het Meerlo-Wanssum paviljoen gratis kans op een hoofdprijs van dui zend euro door eenvoudig een bonnetje in te vullen. Wat rond de jaarwisseling begon als een idee is de afgelopen maanden uitge groeid tot het grootste gemeen telijke paviljoen van de Hiltho. Want naast Meerlo-Wansum pre senteren zich ook de onderne mers van Sevenum en Helden. De ondernemers van Meerlo- Wanssum hebben ook financiële ondersteuning gekregen van het gemeentebestuur voor propagan da van dit gezamenlijke optreden. Immers, een goede uitstraling van de ondernemers in de gemeente heeft ook een positieve beteke nis voor de gemeente zelf. Bur gemeester Hahn geeft ook acte de présence, hij verricht op de laatste beursdag de trekking van de loterij. Het bijzondere van het Meerlo-Wansum paviljoen is ver der dat naast de gelouterde bedrij ven ook enkele nieuwe onderne mers zich presenteren en dat ook ruimte is gereserveerd voor de mondiale werkgroep SOS Meer lo-Wanssum. Die heeft een Afri kaanse hut gebouwd waarin de SOS-clip wordt vertoond en waar de actie Word Vriend van SOS van start gaat. ."De bedrijven die zich tonen zijn heel divers en door op deze wijze samen naar buiten te treden tonen wij de vitaliteit die in de gemeente heerst onder de ondernemers', aldus Emile Beurs- kens die namens SaWeCo actief is binnen de groep ondernemers. Tijdens de zesdaagse Hiltho, van 6 tot en met 11 oktober, wordt in het Meerlo-Wanssum paviljoen van alles gedaan om het publiek te entertainen. Zo hebben de ondernemers entertainer Vic Timmermans aangetrokken die gedurende de Hiltho, gewapend met microfoon, gesprekjes heeft met standhouders en publiek en hij verwijst de bezoekers naar de diverse activiteiten die in de Meer lo-Wanssum hal plaatsvinden. Oud-wielrenner en twee keer Alpe d'Huez-winnaar Peter Win nen uit Venray en de fietsende gebroeders Wout en Norbert Poels genoten tijdens de presentatie van het astrologisch boek van de Blit- terswijker Theo Bos. In het boek Sport onder kosmische invloed, met als subtitel Astrologische kijk op sporten worden ook de spor- thoroscopen van Winnen en de twee Blitterswijckse amateur-wiel renners beschreven. In het zaaltje van restaurant Tante Jet aan het veer in Blitterswijck legde Bos de gasten uit waarom hij dit boek had geschreven. Zijn interesse en des kundigheid kreeg hij grotendeels van de overleden astroloog Toon van de Ven uit Broekhuizen. Bos heeft het boek geschreven om te laten zien dat al die horoscopen in dag- en weekbladen lariekoek zijn en hij aan de hand van de echte wetenschappelijk onderbouwde astrologie de horoscopen kan benoemen. Want een ding is voor de astroloog duidelijk: de stand van de zon, maan en planeten op het moment van de geboorte van Rommelmarkt in Meerlo Onder het motto wie het eerst komt heeft de beste keus, houdt carnavalsvereniging De Vöskes in Meerlo op zondag 15 oktober voor de elfde maal haar jaarlijkse rommelmarkt in sport zalen complex 't Brugeind. Er zijn meer dan duizend artikelen te koop. De Meerlose Rommelmarkt staat bekend als een goed gesorteerde rommelmarkt. De spullen zijn door leden van De Vöskes huis aan huis bij de Meerlose inwoners opgehaald. De carnavalsvereni ging heeft de beschikking over twee grote zalen, waar de goede ren overzichtelijk uitgestald staan. Ook dit jaar kan de bezoeker rekenen op een keur van artike len zoals computers, printers, boe ken, puzzels, speelgoed, antiek, muziekinstrumenten, lampen, fietsen, huishoudelijke artikelen, kleine meubels, audioapparatuur en snuisterijen. Om 13.00 uur gaat de zaal open voor het kopen van kleine artikelen. Om 14.00 uur start de verkoop bij opbod. Nieuwe welkomstborden Aan de ingangen van het kerk dorp Meerlo staan sinds kort twee nieuwe welkomstborden. Daarop worden toeristen, voorbijgangers en bezoekers gewezen op het feit dat in Meerlo meer loos is.Aan het welkomstbord kunnen drie spe ciale borden worden bevestigd waarop verenigingen en organisa ties hun activiteiten wereldkundig kunnen maken. De nieuwe borden zijn mogelijk gemaakt dankzij een bijdrage van Rabobank Venray, die na het vertrek uit Meerlo de dorps gemeenschap een presentje gaf in de vorm van een flinke bijdrage. Een speciale commissie heeft zich bezig gehouden met het verdelen van deze gelden. De nieuwe bor den vervangen de oude die min stens twintig jaar aan de ingang van het dorp hebben gestaan. De slogan In Meerlo is Meer Loos is destijds verzonnen en ingediend door Joyce Aerts die toen op de basisschool in Meerlo zat. De slogan wordt steeds gebruik als Meerlo zich presenteert en op gezamenlijk advertentiecampag nes van de ondernemers. een kind hebben invloed op het talent en het lot van de boreling. En dat geldt ook voor de sporters als Winnen en de Poelsen. Volgens Peter Winnen is het frappant hoe dicht Bos met zijn beschrijving bij de realiteit zit. Reden om zich hardop af te vragen waarom spor ters en sportleiders niet vaker gebruik maken van de astrologie. En hoe is het met onze vrije wil als toch al zo'n beetje vaststaat wie je bent en wat je kuntkent en doet, vroeg de succesvolle Venrayse renner zich af. "Alles staat al in de sterren", aldus Winnen. Ook de beschrijvingen van de gebroeders Wout en Norbert PoelsTheo Bos en Peter Winnen tijdens de boekpresentatie in Tante Jet in Blitterswijck Poels in het boek kloppen aardig met de werkelijkheid, lieten de twee horen. Ook wereldkampioen in verschillende disciplines op de wielerbaan reageerde verrassend op het boek: 'Wat geweldig om te lezen. Erg leuk dat het allemaal nog klopt ook, hoewel ik niets begrijp van het hoe en waarom' Het boek Sport onder kosmische invloed is in de boekhandel te ver krijgen of te bestellen. OJC Gaellus houdt op vrijdag 6, zaterdag 7 en zondag 8 okto ber de Alt Tienderse kermis. Op vrijdag staat de soos in het teken staan van Duitsland. Duits bier, Duitse muziek en bokworsten. De soos voor de jeugd vanaf groep 8 is om 19 00 uur geopend en vanaf zestien jaar is men vanaf 20.30 uur welkom. Op zaterdag spelen twee regionale bands. De spits wordt afgebeten door These Seats Are Taken. Na het, aan het eind van 2005, uiteenvallen van melancholische rockband twenty- one.grams besloten de vier over gebleven leden als een nieuwe band verder te gaan. Na een aan tal pogingen met een wat grotere bezetting besloten de heren toch als kwartet door het leven te gaan en These Seats Are Taken zag het daglicht. De muziek van These Seats Are Taken klinkt als en mix van de Post-Punk van Maxïmo Park, The Futureheads, We Are Scientists en Franz Ferdinand, de Garagerock van The Hives en de Surf van het Californië in de 60's. Meestal dansbaar, soms heel hard. Met veel zang en zelfverzekerd theater. Daarna is het de beurt aan Concubine. Concubine, in 1998 opgericht, heeft de afgelopen jaren al heel wat podia gezien. Deze crossover metal band stond in 2001 op Pinkpop en in de finale van de Grote Prijs van Nederland. Dit jaar wonnen ze Emergenza Benelux en stonden ze in de in de Emergenza Worldfinals. De soos is om 20.00 uur geopend en These Seats Are Taken beginnen rond 21.00 uur. Zondag staat helemaal in het teken van talent. Het inmid dels voor de zesde keer gehou den open podium staat ieder jaar weer bol van talent. Dit jaar met onder andere een Drum 'n Bass DJ Derrek Foreal, sixties seventies coverband Just 4 Fun, RATM tri bute Landlords and Powerwhores en Floers. OJC Gaellus is om 16.00 uur geopend en het eerste talent begint om 18.00 uur te spelen. Belangen- en contactgroepen Maandelijkse bijeenkomst op dinsdag 10 oktober van 10.00- 11.30 uur in de sociëteit van de KBO in Meerlo, Mgr Jenniskens- straat Meerlo. Verloskundigenpraktijk Horst en Maasdorpen. Gemeenten Horst aan de Maas en Meerlo-Wanssum. Margo Vermazeren,Almut Raaijmakers, MarlonTheunissen en MarjonTruijen. U kunt in alle gevallen bellen met tel.nr: 077-3981450 b.g.g. 0478-522222.Voor het maken van afspraken kunt u het beste bellen op dinsdag, woensdag morgen of donderdag. Huisartsenpraktijk Meerlo, Pastoor Janssenstraat 3,5864 BL Meerlo, tel: 691367 Spoedgevallen: tel: 692300; tijdens de uren dat de praktijk geopend is.Artsen: J.F.H. van Arensbergen, F.J.P van Arensbergen Spreekuren: uitsluitend op afspraak Apotheek Maasdorpen: Beatrixstraat la, 5864AG Meerlo, tel: 530080 Openingstijdens ma-vrij van 8.30- 17.30 uur, za van 10.00-12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur, zo van 12.00-13-00 uur,spoedre- cepten: Apotheek Antoniusveld, Stationsstraat 60d Venray. EHBO: Secr: Oude Heerweg 30,5863 AE Blitterswijck, tel: 531346 Fysiotherapie: Praktijk voor fysiotherapie Meer lo-Wanssum, Constantijnstraat 7, 5864 BJ Meerlo, tel: 691726, fax: 692626, e-mail: fysiomeerlo@hetnet.nl Psycholoog/ -therapeut: MwA.G.M. van Mieghem- Smorenburg, Legert 15,5866 CG, Swolgen, tel: 692532, e-mail: mieg- hem@worldonline.nl. Spreekuur: volgens afspraak. RIAGG: RIAGG Noord-Limburg, Hogeweg 99, Postbus 242,5900AE Venlo, tel: 077-3550222. Geopend: ma t/m vr 8.30-17.30 uur. In deze stichting zijn ondergebracht: kinder- en jeugdzorg, volwassenenzorg, ouderenzorg, preventie en dienstverlening. Praktijk voor psychotherapie en bewustzijn, mw D.Van Dijk, Mgr. Aertsstraat 51,5866 BG Swolgen, tel: 077-4632297. Kruisvereniging: Het Groene Kruis Noord- Limburg, Drie Decembersingel 48, Postbus 3165,5902 RGVenlo. Bureau Klantenservice: bereikbaar tijdens kantooruren (inclusief ledenadministratie), tel: 077-3209595. Rode Kruis: Nederlandse Rode Kruis, afdeling Meerlo Gebouw: Dorpbroekstraat 9a, 5864 CP Meerlo, tel: 692755. Secretaris: W Baken, Hoofdstraat 40a, 5864 BG Meerlo. Tandartsen: S. H.Tan, De Kievit 8a, 5864 BX Meerlo, tel: 692231 Spreekuur: volgens afspraak. Hulpverlening: Kindertelefoon, tel: 0800-0432 (dagelijks bereikbaar van 14.00 tot 20.00 uur) SOS Telefonische Hulpdienst: 077-3548888 Buro Slachtofferhulp Noord- en Midden-Limburg tel: 077-3548030 Buro Jeugdzorg, Noorderhof 14, 5804 BV Venray, tel: 517484 Advies- en Meldpunt Kindermis handeling, Postbus 219,5913 ST Venlo, tel: 077-3875829. CAD Noord-Limburg, verslavings zorg, tel: 077-3548200. Ziekenvervoer: 077-3575757 Ongevallen: 112 Nationale Vereniging De Zonnebloem Afdeling De Driehoek Meerlo- Tienray-Swolgen, Secretaris: I.B.A. Arts, Generaal Dempsystraat 21, 5866 BM Swolgen, Tel. 0478- 692028. Voor bezoekwerk: tel. 0478-692364 Synthese unit Horst Bemmelstraat 2, 5961 HN Horst, tel. 077-3978500, fax 077-3978505, email: unithorst@synthese.nl. www.synthese.nl Ouderenadviseur voor infor matie, advies en bemiddeling. Voor tel. afspraak 077-3978500. Steunpunt voor Mantelzor- gers. Inloopbijeenkomst elke derde dinsdag van de maand van 10.00 - 12.00 uur. Tevens op die dag avondopenstelling van 19-30 -21.30 uur. Algemeen Maatschappelijk Werk. Voor tel. afspraak 077- 3978500. Spreekuur op maandag t/m vrij dag van 09-00-10.00 uur. V rij willigerscentraleOpenings- tijden: ma., di. en do. van 10.00- 12.30 uur. Meerlo-Wanssum

Peel en Maas | 2006 | | pagina 13