\icin Gemert gedreven en gemotiveerd calculator-werkvoorbereider daken allround loodgieters en dakdekkers Gebr. Janssen b.v. Sales Assistant greencore VERKOPER(STER) Full-Time en Part-Time verkoopster Constructie plaatbewerker tempo-team uit2end X Uitzendburo MONDIAL Kempen Küppers MANAGEMENT ASSISTENT(E) SERVICE EN ONDERHOUDS MONTEUR CV INSTALLATIES 3TECH Trek in een smaakvolle baan? PEEL EN MAAS Donderdag 5 oktober 2006 - Pagina 12 www.tempo-team.nl Zo werkt het. accountants belastingadviseurs Tel. (0485) 38 36 11, INSTALLATIEGROEP B.V. Opioseweg 12b Overloon Tel. 0478-507171 Ter versterking van het bedrijfsbureau daken zoeken wij op korte termijn een: Functieomschrijving: Je verricht jouw werkzaamheden vanaf kantoor in teamverband. Je ontvangt aanvragen en bouwtekeningen van potentiële opdrachtgevers. Je stelt calculaties op en brengt offertes uit. Je hebt contact met opdrachtgevers, leveranciers, architecten en aannemers. Na opdrachtverwerving verzorg je de technische werkvoorbereiding. Je voorziet de uitvoering tijdig van de vereiste informatie en je werkt nauw samen met de uitvoerder en het uitvoerend personeel. Profielschets: - MTS/HTS Bouwkunde opleiding evt. aangevuld met vakgerichte opleidingen - Vlotte persoonlijkheid en goede contactuele vaardigheden - Nauwgezet, correct, kwaliteits- en kostenbewust en flexibele instelling Om onze groeiende klantenkring van dienst te kunnen zijn, zoeken wij tevens: Ben jij ervaren en toe aan een nieuwe uitdaging? Dan zijn wij op zoek naar jou! Wij verwachten dat je zelfstandig alle voorkomende werkzaamheden uitvoert, en dat je in het bezit bent van aantoonbare ervaring en kennis, rijbewijs en gedrevenheid. Bij ons vind je een prettig en veilig werkklimaat, een informele sfeer en goede arbeidsvoorwaarden. Als dit jou aanspreekt, reageer dan nu! Gebr. Janssen is een middelgroot installatie- en dakdekkersbedrijf dat zich richt op woning- en utiliteitsbouw. Hoog in het vaandel staan kwaliteit, flexibiliteit en veiligheid. Informatie of reactie? Bel 0485 36 96 96 Mailen kan ook: vacature@janssenbeugen.nl Of schrijf naar: Gebr. Janssen bv t.a.v. Peter van Houtum Hagelkruisstraat 6 5835 BD Beugen SINDS 1886 Sanitair Riooltechniek Dakbedekkingen Installatietechniek (Vast) Personeel Gevraagd Voor het adviseren van onze klanten, zijn wij op zoek naar een jonge of iemand die hiervoor opgeleid wil worden. Schriftelijke sollicitaties sturen naar: Enorm Leo Hendriks, Postbus 190, 5800 AD Venray t.a.v. dhr. L. Hendriks. Inlichtingen over deze vacature, telefonisch 0478-581069 of in onze winkel. ENORM LEO HENDRIKS Raadhuisstraat 36a Venray Powered by progress Unieke kans voor een ambitieuze duizendpoot agenda's en kalenders voor 2007 nu zeer grote keuze bij bv Boek- en kantoorvakhandel van den Munckhof Grotestraat 68 Venray 0478-582727 Het afgelopen jaar hebben wij onze klanten kring behoorlijk zien groeien. Vandaar dat wij versterking van ons team vragen. Wij zijn op zoek naar een - die bereid is flexibel te werken - niet ouder is dan 40 jaar - affiniteit met schoenen heeft - en de mode op de voet volgt Sollicitaties aan mevr. Gielen /fyorte c?c/roenM- Zr Zortfefp De gezelligste schoenwinkel van Venray Grotestraat 11 - www.capretto.nl HELOTECH is gespecialiseerd in plaatbewerking, las- en lasertechniek. Onze producten, veelal enkelstuks, prototype en/of klein-seriematig, vin den hun weg naar automobielindustrie, interieur- en standbouw, machine fabrieken en installatiebedrijven, maar ook naar industrieel ontwerpers en beeldend kunstenaars. HELOTECH is op zoek naar een: Functie omschrijving werkzaamheden: Diverse bewerkingen zoals kanten/zetten, lassen, knippen en tekeningen lezen. Ook moet hij of zij zelfstandig kunnen werken. Functie eisen: LTS-plaatbewerking of gelijkwaardig. Bereid een uitdaging aan te gaan. U kunt uw CV richten aan: HELOTECH T.a.v. Dhr H. Loenen Keizersveld 32a, 5803 AN Venray h. loenen helotech. nl bureau Greencore Convenience Foods Liessel B.V. is een toonaangevende producent van hoogwaardige levensmiddelen waaronder koelverse pizza'sbami- en nasisnacks koelverse culinaire sauzen en koelverse stoommaaltijden. Deze productielocatie maakt onderdeel uit van de Greencore Group; een organisatie die over heel Europa actiefis. De vestiging in Liessel produceert smakelijke en vernieuwende producten en heeft hiermee in Nederland een goede marktpositie verworven. In de verande rende markt blijft de organisatie actief zoeken naar nieuwe mogelijkheden en tevens het verbeteren van de bestaande producten. Dit succes is vooral te danken aan de ruim 170 enthousiaste medewerkers. Machinebediener m/v Om de gewenste kwaliteit bij een steeds toenemende groei te kunnen blijven waarborgen zijn we op zoek naar Machine bedienden.Voor deze functie zoeken we naar meerdere nieuwe collega's op diverse afdelingen. Je bent mede verant woordelijk voor het instellen, bedienen en controleren van de apparatuur Hiervoor dien je ervaring te hebben met machines of machinale processen.Tevens voer je controlerende taken uit van het productie proces. Herken je jezelf in bovenstaand functie profiel? meld je aan bij een vestiging bij jou in de buurt of stuur je cv naar onderstaand adres. Kom langs bij Tempo-Team Uitzendbureau in Deurne, Molenstraat 10 of bel Katrien Kortooms 0493 31 99 03, www.tempo-team.nl. Productiemedewerker m/v We zijn op zoek naar zelfstandige en allround productiemedewerkers. In deze functie ben je op diverse afdelingen inzetbaar Onder andere op de Pizza afdeling, daar beleg je de pizza's met verschillende ingrediënten. Op de bami en nasi afdeling pakje verschillende bami en nasi snacks in.Je bent flexibel inzetbaar; je hebt gevoel voor kwaliteit en persoonlijke hygiëne en je bent bereid te werken in wisselende diensten? meld je dan aan bij de vestiging bij jou in de buurt of stuur je cv naar onderstaand adres. Kom langs bij Tempo-Team Uitzendbureau in Deurne, Molenstraat 10 of bel Katrien Kortooms 0493 31 99 03, www.tempo-team.nl. Kempen Küppers accountants belastingadviseurs is actief binnen het midden- en kleinbedrijf, vrije beroepsbeoefenaren en agrarische bedrijven. Binnen de organisatie welke zich kenmerkt door korte communicatielijnen en een informele werksfeer zijn 15 mensen werkzaam. Wij zijn met spoed op zoek naar: Functieomschrijving: Naast de gebruikelijke werkzaamheden zoals het aannemen van de telefoon, het ontvangen van cliënten, (digitale) agendabeheer, postverwerking en archivering ben je verantwoordelijk voor de facturering en de financiële administratie van ons kantoor en in beperkte mate verzorg je de boekhouding van enkele cliënten. Je houd je ook bezig met personeelszaken, de public relations en het verzorgen van de management informatie. Je organiseert in overleg de klassikale scholing voor de medewerkers. Je signaleert activiteiten die verbeterd kunnen worden en werkt minimaal 32 uur. Functie-eisen: Je hebt je Havo of vwo diploma en een erkende management of secretaresse opleiding afgerond. Je hebt enige ervaring, bij voorkeur in het bedrijfsleven en werkt met een grote mate van zelfstandigheid, je toont initiatief en je bent sociaal vaardig, flexibel en representatief. Ben je geïnteresseerd in deze vacature, richt dan je schriftelijke reactie met cv binnen veertien dagen aan de directie, bij wie je ook voor vragen terecht kunt. Kempen Küppers accountants belastingadviseurs Breestraat 31, Postbus 22, 5845 ZG Sint Anthonis E-mail: info@kempenkuppers.nl Internet: www.kempenkuppers.nl Van Gemert installatie- groep BV is een aliround installatiebedrijf waar ruim 80 medewerkers zich bezig houden met het Ontwerpen, installeren en onderhouden van elektra, koel, lucht behandelings':' en 'centrale verwarrnings- instailaties bij particulieren, bedrijven en overheids instellingen. Wegens groei van onze onderneming, zijn wijrjoor onze vestiging in Overloon op zoek naar een: Uw werkzaamheden: Als allround service monteur verzorgt u bij onze klanten de s.ervice.en het onderhoud aan cv/ketels, T evens bent u 20 breed mogelijk inzetbaar voor het oplossen van storingen en het uitvoeren van het kleinere installatiewerk bij particulieren en bedrijven. Bent u een enthousiaste teamspeler die klantgericht denkt eri trotsjistöp zijn werk, dan bent u degene die we zoeken. Wij bieden u: Een afwisselende baan met veel.verantwoordelijkheid in een branche met toekomst. Een goede beloning is bij ons vanzelfsprekend en sluit aan bij het niveau van de functie,'Xëóor nadere informatie omtrent deze vacature kunt u bellen met Jurgen Herzfeld: Tel: 0478-50771_. U kunt uw sollicitatie brief sturen naar onderstaand adre^'jjSollicitatle^yia mail kunt u sturen naar j.herzfeld@vangemertbv.nl Ben jij, i 2 Medewerkers assembleren, controleren, testen en verzendklaar maken v. electrotechnische componenten, Ned. en Engelse taal is een pré. Regio Venray, per direct! I Medewerker voor dagelijks preventief en probleem oplossend onderhoud aan alle voorkomende machines, apparatuur en gebruikersartikelen, reaio Venrav. oer direct! Leerling aluminium bewerker voor een vaste aanstelling in Venray! Timmerlieden, stelwerk, geveltimmerwerk, regio Boxmeer, Cuijk, Venray, lange tijd! Spoed, Uden 2 magazijnmedewerkers, Venray 1 magazijnmedewerker ma-di-woe 3 dgn Voorwerker t.b.v. montage alarmsystemen Data telecom engineeromgeving Horst-Noord Schilders voor de regio Venlo, Horst, Venray en Helmond Medewerkers montage hekwerken Metselaars nieuwbouw, regio Horst-Venray, onderhoudsmetselaar regio Uden! CNC-frezers, vaste banen mogelijk in 2-ploegen, startkansen in Venlo en Venray! Co-2 Lassers (constructie) Monteurs voor: aanhangwagens en landbouwmechanisatie Vakbekwaam glazenwassers gevraagd, regio Venlo-Venray Machinaal timmerman, tekening lezen, met ervaring, regio Helden voor zeer lange tijd! Stratenmakers, Ijzervlechters Asbestsaneerders en Oppermannen met ervaring. Kijk voor méér vacatures ook op www.uitzendburomondial.nl Vijverlaan 2, 5961 DJ Horst, Tel. 077-3982414 Fax. 077-3982599, info@uitzendburomondial.nl ENORM LEO HENDRIKS De Venrayse slotenspecialist Hang- en sluitwerk Inbraakpreventie Deurbeslag Ijzerwaren-gereedschappen XPS XPS is toonaangevend en wereldwijd opererend in de ontwikkeling van hoogwaardige innovatieve remanufacturing, en partner van grote OEM's en private label distributeurs. De XPS organisatie heeft twee business units: Cartridge Technology en Module Technology. Het hoofdkantoor is gevestigd in Venray van waaruit een professionele staf verantwoordelijk is voor het functioneren van de twee productiebedrijven in China en één productiebedrijf in Slowakije. De XPS organisatie heeft meer dan 500 medewerkers en groeit komende jaren naar meer dan 1000 medewerkers. Ter ondersteuning van ons sales team in Venray zijn wij op zoek naar een enthousiaste, full-time Functie Ondersteuning van de sales managers bij het beheren van relaties in binnen- en buitenland Zorg dragen voor optimale service verlening aan onze klanten Onderhouden van contacten met XPS afdelingen wereldwijd, met name in nauwe samenwerking met de customer sales departments in onze vestigingen in Slowakije en China Met grote mate van zelfstandigheid uitwerken van offertes Intern coördineren en implementeren van commerciële activiteiten rondom nieuwe klanten Binnen het sales team vervul je een veelzijdige rol. De combinatie van sales ondersteuning en coördinatie van customer support binnen onze dynamische en professionele organisatie is uiterst uitdagend. Profiel geschikte kandidaat MBO+ (commercieel/administratief) werk- en denkniveau Enkele jaren ervaring in een commerciële binnendienst functie Goede beheersing, van de Nederlandse, Duitse, Engelse taal Kennis van MS Office; kennis van ERP-systemen is een pré Commerciële en service gerichte instelling Uitstekende contactuele eigenschappen Ambitie in een zelfstandige functie Wilt u deze uitdaging aangaan? Dan verzoeken wij u een brief met CV te sturen naar XPS, HR department, Keizersveld 4, 5803 AN Venray, Nederland. E-mail: oersoneelszaken@.xps.nl Voor verdere informatie over de functie kunt u contact opnemen met M. Wismans, tel.: 0478 554207. Aanvullende informatie kunt u vinden op onze website: WWW.XPS.COItl vari het Jaar verkozen door opdrachtgevers

Peel en Maas | 2006 | | pagina 12