Gek van muziek Lezersactie Peel en Maas en schouwburg UITDE KUNST ,SSB Festival Uit de Kunst Programma Uit de Kunst Festival 1999 9 9 9 m m&m VRIJKAARTEN PEEL EN MAAS Donderdag 28 september 2006 - Pagina 9 Pilot Flame timmert aan de weg Pilot Flame is een jonge, opkomende band. Een forma tie die hard aan de weg tim mert en eind 2007 haar eerste cd hoopt te presenteren. Een cd die bestaat uit eigen num mers, waarvan het lied 'Open car' er één is. Tijdens het fes tival Uit de Kunst brengt Pilot Flame dit nieuwe nummer voor het eerst ten gehore in de grote zaal van de schouwburg in Venray. Een primeur! Peel en Maas had een gesprek met de vier jonge bandleden van Pilot Flame: zanger/ gitarist Freek Crienen (20) uit Yssel- steyn, bassist Mark Born (18) uit Venray, gitarist Giel Claes- sens (19) uit Venray en drum mer Jop Janssen (20) uit Leu nen. Genieten, dat is het juiste woord. De vier bandleden van Pilot Flame genieten met volle teugen van hun optredens. Ze houden ervan om het publiek te vermaken met hun muziek, die bestaat uit covers van bekende bands en eigen num mers. Pilot Flame is in vier jaar tijd uitgegroeid tot een formatie met een goede naam in de wijde regio. Optredens in cafés en jon gerencentra, op kermissen en zelfs bij huwelijken: de muzikan ten draaien er hun hand inmiddels niet meer voor om. Wat vier jaar begon als een relatief onervaren (muziek)schoolband, is inmiddels uitgegroeid tot een muziekfor- matie van formaat. In mei won Pilot Flame met twee eigen num mers zelfs het popfestival dat in de schouwburg werd gehouden. De prijs: een optreden tijdens het festival Uit de Kunst, op zondag 1 oktober 2006. Het repertoire van Pilot Flame is erg breed, van feestmuziek en meezingers tot rustige en knal lende rock. The Beatles, Nirvana, Metallica, Kane, maar ook de hits van Nederlandstalige bands als Van Dik Hout en De Dijk beho ren tot het afwisselende muziek programma dat Pilot Flame op de planken kan brengen. Het verhaal van Pilot Flame begint in 2002, als Giel en Jop elkaar ontmoeten op het Raayland College. Twee jonge kerels met één grote passie: muziek. "We zijn bij Jop thuis wat gaan raggen en het klikte wel tussen ons", zegt Giel. "Via gitaarleraar Ad Weiten van de muziekschool in Venray kwamen we in contact met Freek en later met Mark, die ook op de muziekschool zaten. Die vonden de muziek die wij speelden ook wel in hun straatje passen." Na flink wat oefensessies volgden een halfjaar later de eerste optre dens. Vlak voor de kerstviering bij Gilde Opleidingen en een con cert in café 't Podium moesten de bandleden echter nog een naam verzinnen voor hun formatie. Het werd Pilot Flame, Engels voor 'waakvlam'."Die naam is echt met het Engels woordenboek in de hand ontstaan", vertelt Giel. "We wilden iets in de naam met Flame, dat vonden we wel stoer en vlam mend klinken. We kwamen in het woordenboek uit bij Pilot Flame, een kort en krachtige naam, die wel past bij ons repertoire." Pilot Flame werd lang een typische (muziek)schoolband genoemd. Tot grote frustratie van de muzikanten. "Het heeft even geduurd, maar gelukkig zijn we nu echt van dat etiket af", zegt Mark. "Pilot Flame is een band met een eigen stijl. We zijn ook geen feest- rockband, eigenlijk is het moeilijk om een etiket op onze formatie te plakken." Freek is het helemaal met Mark eens. "Ons repertoire is zeer gevarieerd, van feestmuziek en meezingers tot rustige én knal lende rock! We willen vooral de toeschouwers een mooie avond geven." UIT DE KUNST Zondag is Pilot Flame van 13.00 tot 13.20 uur live te bewonderen in de schouwburg, maar stiekem zijn de bandleden, die wekelijks gebruikmaken van de oefenruim te van Jos Koenen, muzikant van het bekende Het Puppies Huisor kest, uit Leunen, ook al bezig met de toekomst. Niet alleen hebben ze in de persoon van Wim Janssen sinds enkele maanden een eigen, professionele geluidsman, ook zijn Freek, Mark, Giel en Jop al druk bezig met de organisatie van een benefietconcert in café 't Podium. "Dat concert vindt in november plaats en staat helemaal in het teken van Ecuador", legt Freek uit. De aanleiding voor het houden van een benefietconcert is de ont- wikkelingsstage die Giel voor de afronding van zijn opleiding SPW van 22 januari tot en met 8 juni 2007 gaat doen in Ecuador. "We hopen dat het concert heel wat geld in het laatje brengt voor de kansarme kinderen in dat land. De opbrengst gaat naar de stichting Kinderen van Ecuador, die met het geld ontzettend veel goede dingen kan doen, onder meer in kindertehuizen", weet Giel. De band moet het dus twintig weken zonder haar vaste gitarist doen."Hebben we des te meer tijd Gratis kaarten, aantrekkelijke korting Nieuwsblad Peel en Maas heeft een bijzonder aanbod voor zijn lezers. De eerste bezoekers van het festival op zondag 1 oktober maken kans op vrijkaarten voor specifieke voorstellingen óf kans op 50% korting op een voorstel ling naar keuze. Dat is natuurlijk niet mis! Het enige wat u hoeft te doen is op tijd aanwezig te zijn, want OP OP! Het festival start om 11.45 uur met als openings- acts Van Toete Noch Blaoze, MMSK St. Petrus Banden en Enge Buren. Bij aanvang worden bonnen ver deeld onder de vroege vogels. Knip de onderstaande bon naar keuze uit en neem deze mee naar festival Uit de Kunst op zondag 1 oktober. Zorg dat u er op tijd bij bent. Onder de eerste festivalbe zoekers worden namelijk tickets verdeeld: Gratis kaarten - De eerste tien bezoekers krij gen een ticket voor de vrijkaarten. Deze tien geluksvogels mogen een envelop trekken waarin twee vrijkaarten zitten uit de volgende voorstellingen: La Vie Parisienne (zondag 5 november 20.00 uur) Noise Ensemble (vrijdag 10 november 20.00 uur) Venezuela Viva (donderdag 16 november 20.00 uur) Nacht moeder (woensdag 20 december 20.00 uur) Chess, de musical (vrijdag 29 december 20.00 uur) Wintercircus Martin Hanson (woensdag 17 januari 13-30 uur) Ruth Jacott (vrijdag 2 maart 20.00 uur) Stamping (zondag 1 april 20.00 uur) •The Sunshine Boys (vrijdag 13 april 20.00 uur) Steel Magnolia's (dinsdag 8 mei 20.00 uur) Umoja (woensdag 16 mei 20.00 uur). De vijftig daaropvolgende bezoekers krijgen een ticket waar mee ze 50% korting krijgen op een voorstelling naar keuze. Let wel op! Deze korting is enkel op 1 oktober geldig! Knip de bon uit, kom op tijd naar het festival en maak kans op deze unieke aanbieding. Daarna kunt u de diverse activiteiten en voorstellingen van het festival aan schouwen onder het genot van een kop koffie of thee. Dit aan bod wordt aan de lezers mogelijk gemaakt door Peel en Maas. LEZERSRCTIE PEEL EN mRRS De eerste tien bezoekers van het festival maken kans op vrijkaarten voor de voorstellingen Knipt u deze bon uit en neem deze mee naar het festival. Behoort u tot één van de eerste tien gelukkigen, krijgt u een ticket en mag u een envelop trekken waarin twee vrijkaarten zitten voor de bovenstaande voorstellingen. Dit aanbod wordt moge lijk gemaakt door Peel en Maas. Hulls C H De formatie Pilot Flame is zondag tijdens het festival Uit de Kunst te bewonderen in de grote zaal van de schouwburg. Tijdens het optreden wordt het nieuwste eigen nummer van de band voor het eerst ten gehore gebracht: 'Open car'. om ons bezig te houden met onze cd", grapt Jop. "Die cd willen we eigenlijk eind 2007 presenteren. Het moet een cd worden, waarop allemaal eigen nummers staan. Op de lange termijn willen we eigen lijk het liefst allemaal eigen num mers gaan spelen. Maar voor het zover is, hebben we nog een lange weg te gaan." Voor meer informatie over de Pilot Flame kunt u kijken op de website www.pilotflame.nl. Festival Uit de Kunst Het festival Uit de Kunst is in het seizoen 2002-2003 voor de eerste keer gehouden. Het is ont staan uit een initiatief van Schouw burg Venray en Kunstencentrum Jerusalem. Bij beide organisaties werd jaarlijks, afzonderlijk een open dag georganiseerd waarop inwoners van Venray en regio een kijkje achter de schermen konden nemen, geïnformeerd werden over het nieuwe programma (schouw burg) en het nieuwe cursusaan bod (kunstencentrum). Mevrouw Liebrand (directeur Schouwburg Venray) en de heer Van der Vel- pen (directeur Kunstencentrum Jerusalem) kwamen in een overleg tot de conclusie dat er wellicht in een samenwerkingsverband meer uit de open dag te halen zou zijn. Zij besloten dan ook om die geza menlijk te gaan organiseren en op dezelfde dag te houden. De naam festival Uit de Kunst werd gebo ren en het accent werd gelegd op presentaties van en door ama teurkunstenaars en voor iedereen gratis toegankelijk. Het festival kan gezien worden als de start van het culturele seizoen in Venray en regio. In de theaterzaal en de foyer van de schouwburg, in theatercafé De Artiest en in het kunstencen trum presenteerden kleinere en grotere groepen zich met muziek, zang, dans maar ook de beeldende kunst was volop vertegenwoor digd. Het festival bleek zo'n groot succes dat het jaar daarna het Odapark, het Mondiaal Platform, de fotoclub en het Literair Café aansloten. Vervolgens bleek op de betreffende zondag in septem ber ook de Kiwanis Boekenmarkt plaats te vinden en dat het koop zondag was. Een schitterende combinatie met veel levendigheid in het centrum van Venray. Het feit dat het grootste deel van de activiteiten in het centrum plaatsvond, was voor het kunsten centrum ook een van de knelpun ten omdat de meeste mensen toch de route naar het kunstencentrum te ver vonden. Besloten is dat de organisatie van het festival Uit de Kunst in handen van de schouw burg is, dat het kunstencentrum een aparte open dag houdt in mei (vanwege de inschrijvingen voor het nieuwe cursusjaar) en dat de presentaties van leerlingen van het kunstencentrum plaatsvinden in de schouwburg. Inmiddels vindt dus voor de vijf de keer het festival Uit de Kunst plaats. De belangstelling voor presentaties vanuit de amateur kunst is enorm, bovengenoemde organisaties zijn ook dit jaar weer van de partij en dit jaar mogen de organisatoren zich zelfs verheu gen op enkele presentaties van professionele artiesten die in het programma staan. Zondag 1 oktober van 11.45 - 18.00 uur Zondag 1 oktober is het zover, de start van het cultu rele seizoen met het jaarlijkse festival Uit de Kunst! Heel Ven ray bruist van de creativiteit, zowel in het centrum als in de schouwburg, door de samen werking tussen diverse par tijen. In de theaterzaal en in de foyer staan diverse arties ten geprogrammeerd. Om het publiek duidelijk te maken wat er allemaal te zien en te beleven valt, neemt Leon Aarts de presentatie van dit festival voor zijn rekening. Dit jaar staat er iets bijzonders te gebeuren. Het festival wordt uitgebreid met niet alleen regio nale artiesten, maar ook met natio nale grootheden. Zo kunt u tijdens deze zondagmiddag genieten van optredens van Enge Buren, Honk! De musical en de cabaretiers Paul Smit enAnuar. U krijgt zo de gele genheid om alvast een kijkje te nemen in het programma van dit theaterseizoen. Al deze artiesten komen namelijk dit jaar naar de schouwburg. Enge Buren opent het program ma in de theaterzaal om 12.20 uur. Dizzy Jazzdance verzorgt op gezette tijden wederom schitte rende dansoptredens (zowel in de theaterzaal als in de foyer en buiten). Cabaretier Caroline San ders (winnares Griffioen Cabaret Festival 2006) zet het publiek aan het denken. Zaken die wij voor vanzelfsprekend nemen, trekt zij juist in twijfel. Kunstencentrum Jerusalem brengt een presen tatie van zang, dans, muziek en theater. Heel uniek is het bele vingstheater dat gebracht wordt door Theater Actief Centrum, een onderdeel van GGZ Noord- en Midden- Limburg. Laat u verrassen door dit bijzondere theater. Ook in de foyer is van alles te zien en te beleven. Zo heeft de fotoclub van Venray een stand waar foto's gemaakt worden in het thema van de aankomende boekenweek. Wilt u dus met diverse dieren op de foto? Dat kan! De bibliotheek geeft een demonstratie van het nieuwe digitaal informatiepunt dat ze ontwikkeld heeft. Ook het Odapark Venray biedt het publiek informatie over de mogelijkheden binnen het park en de exposities die komen gaan. Kinderen kunnen geschminkt worden en Kunsten centrum Jerusalem laat een expo sitie zien van de afdelingen beeld houwen en tekenen schilderen in de foyer en boven op de vide. Maar natuurlijk zijn er ook optre dens te bewonderen in de foyer. De gezellige vrouwenjoekskapel Van Toete Noch Blaoze brengt u zeker in de stemming met een heerlijke riedel aan blaasmuziek, smartlappen en meezingers. De muzikale dames openen dan ook terecht het festival, want natuur lijk wil de schouwburg vanaf het begin in de stemming zijn voor een mooie dag! Om 11.45 uur ontvangen zij u bij de ingang van de schouwburg. MMSK St. Petrus Banden Venray brengt de schit terende voorstelling Musicals on Stage naar de schouwburg. Om u alvast lekker te maken, geven de muzikanten op ons festival een klein voorproefje van deze musi calavond. MMSK opent het festival in de foyer om 12.00 uur. Zang- en saxofoonleerlingen van het Kun stencentrum Jerusalem verzorgen prachtige lichte saxofoonmuziek en zingen mooie popnummers op het foyerpodium. Pilot Flame, een jonge, opkomende band, is hard op weg om een naam voor zichzelf te creëren. Afgelopen mei is de formatie tot de absolute win naar gekozen van het popfestival dat in de schouwburg gehouden is. Het repertoire is zeer variërend, van feestmuziek en meezingers tot rustige én knallende rock! Pilot Flame begint zich langza merhand zelfs meer te richten op eigen nummers. Zang &Theater- Dizzy Jazzdance verzorgt op gezette tijden wederom schitte rende dansoptredens. groep Oker staat half november in de schouwburg met de voorstel ling Reclame. Nieuwsgierig wat dit inhoudt? Dan hoeft u alleen maar naar het festival te komen om uw dorst naar informatie te lessen. Oker licht een tipje van de sluier op en sluit daarmee het programma in de foyer af. Wilde u nog kaartjes halen voor een voor stelling, maar bent u er nog niet aan toegekomen? Dan kunt u deze dag terecht aan de theaterkassa tijdens de gehele duur van het festival van 11.45 tot circa 18.00 uur. Het festival is overigens gratis toegankelijk. Er staat natuurlijk nog veel meer te gebeuren.Te veel om op te noemen. Het totale pro gramma is terug te vinden op de website www.schouwburgvenray. nl Voor vragen kunt u de schouw burg bellen op 0478 - 530999- VAN TOETE NOCH BLAOZE 11.45 - 12.00, 12.40 - 13.00, 13-20 - 13-40: De joekskapel Van Toete Noch Blaoze opent het fes tival door de bezoekers muzikaal te ontvangen bij de ingang van de schouwburg. Het is een vrolijke meidengroep die zorgt voor een spetterende feestmiddag. Ze spelen luchtige muziek en brengen daar mee sfeer op een feest. Verwacht geen philharmonisch orkest, geen gepolijste James Last of André Rieu. U kunt genieten van een heerlijke riedel aan blaasmuziek, smartlap pen en meezingers. Een terechte openingsact van een gezel lige middag vol kunst en cultuur. MMSK ST. PETRUS BANDEN 12.00 - 12.20: MMSK St. Petrus Banden is niet meer weg te den ken uit het muzikale en culturele leven van Venray. Haast 50 jaar geleden begonnen als Tamboer korps is het uitgegroeid tot een muziek en showkorps dat zowel in Venray, maar ook in het buiten land diverse optredens verzorgt. Binnenkort, op 7 oktober aan staande presenteert MMSK een avondvullend programma in de Schouwburg van Venray, met als thema "Musicals on Stage". Samen met diverse artiesten, zoals Anne- lie Reijnders, Ron Barents, de dans groep Waxx, een vocal group van het Venray's Mannenkoor, 2 jeug dige musicalsterren, een combo en een virtuoos op een contra bas-sax, zal het orkest diverse musicalstukken ten gehore bren gen, voorafgegaan door een explo sieve drumshow gebracht door de drumband van MMSK. Tijdens dit festival krijgt u alvast een voor proefje van deze veelbelovende voorstelling. ENGE BUREN 12.20- 12.40 Een goede buur is niet eng. Maar Enge Buren zijn wel goed. Goed gek zelfs. Vrijdag 20 april staan de heren in Schouwburg Venray met de wel zeer bijzondere voorstelling "Potje Poekelen?". Om alvast in de stem ming te komen geven deze heren zondag 1 oktober een voorproefje. Zorg dus dat u er op tijd bij bent! Wat "de buren" Bob, Bep en Bram brengen, laat zich nog het best omschrijven als muzikale humor. Want muzikaal zijn ze en hun grappen zijn al even verrassend als hilarisch. Enge Buren weten het publiek te ontroeren met hun muziek en zang om ze vervolgens door middel van absurde wendin gen schaamteloos te laten lachen! PILOT FLAME 13.00-13.20 De jonge, opkomende band Pilot Flame is hard op weg om een naam voor zichzelf te creëren.Afgelopen mei zijn zij tot absolute winnaar gekozen van het popfestival dat in de schouwburg gehouden is. Het repertoire is zeer variërend, van feestmuziek en meezingers tot rus tige én knallende rock! Pilot Flame begint zich langzamerhand zelfs meer te richten op eigen num- mers.Verderop in dit artikel kunt u meer lezen over deze band. CAROLINE SANDERS 13.40 - 14.00 Caroline Sanders is sinds haar geboorte bezig haar vervelings angst in deze wereld te overwin nen. Haar programma is een aan eenschakeling van ervaringen uit het dagelijks leven op komische wijze verteld. Pogingen tot het herleven van het kind-zijn lijken altijd weer in het water te vallen in de serieuze volwassenheid van alledag. Communicatiestoornis sen, deerniswekkende dialogen, ondefinieerbare gevoelens en rare praktijken lijken het gevolg. In 2006 won Caroline het Griffi oen Cabaret Festival en stond ze in de finale van het Knock-Out Comedy Festival. Eerder nam ze al het brons van de Lucky Strike Talent Tour mee naar huis. Verder staat ze regelmatig in Comedy Café Amsterdam. Nu staat ze dus op het podium in de theaterzaal van Schouwburg Venray. Helemaal uit Amsterdam om u kennis te laten maken met haar visie op het leven. Een onderdeel van het festival wat u zeker niet wilt missen. KUNSTENCENTRUM 14.00 - 14.30,14.30 - 15.00 Kunstencentrum Jerusalem werkt ook mee aan festival "Uit de Kunst". Met optredens in theaterzaal door leerlingen uit de afdelingen Muziek, Dans en Theater kan het publiek genieten van een zeer afwisselend programma. In de foyer en op de vide vindt een expositie plaats van de afde ling Beeldend met schilderijen en beelden van cursisten uit de cur sussen Schilderen en Beeldhou wen verzorgd door resp. Jeanny van Lieshout en Jos Beurskens. In de foyer kunt u verder genie ten van de afdeling Lichte Muziek met optredens zang en saxofoon. Voor elk wat wils dus vanuit Kun stencentrum Jerusalem. Een mooie gelegenheid om kennis te maken met de diverse mogelijkheden die ze bieden. THEATER ACTIEF CENTRUM 15.25-15.55 Theater Actief Centrum is een groep van 12 mensen met een verstandelijke en/of lichamelijke beperking. Het is een onderdeel van GGZ Noord- en Middel- Lim burg. De deelnemers leren een soort toneelspel waarin niet te veel of zelfs geen tekst wordt gebruikt. Vooral het prikkelen van de zin tuigen zoals ruiken, proeven, voe len, horen en zien komt aan bod. Gaandeweg werken ze samen naar een eindvoorstelling toe. Een eind- voorstelling die nu in de schouw burg te zien zal zijn. Wat er exact staat te gebeuren wordt niet prijsgegeven dat maakt de verrassing des te gro ter. Maar dat het bijzonder is, kan gegarandeerd worden. Een zeer uniek onderdeel dat ook u moet beleven. HONK! DE MUSICAL 16.20-16.35 Honk! is een eigentijdse bewer king van het sprookje 'Het Lelijke Eendje' en te zien in de schouw burg op vrijdag 23 maart om 19.00 uur.Tijdens het festival krijgt u een voorproefje van wat er dan te zien zal zijn. Vier liedjes uit de musical worden ten gehore gebracht. U dacht het verhaal van het Lelij ke Eendje al te kennen? Dan heeft u de productie Honk! nog niet gezien. Honk! is een eigentijdse bewerking van het sprookje 'Het Lelijke Eendje'.Als de eieren van moeder Frida en vader Sjoerd uit komen weten ze niet wat ze zien. Uit dat ene grote ei komt wel heel erg raar kroost. Het jong is anders en krijgt al snel de naam Lelijk. En het ergste is; Lelijk kan niet kwa ken. Hij probeert en probeert maar komt niet verder dan een keihard HOOOOOOOOONK! Lelijk wordt gepest en nagekeken en langzaam maar zeker krijgt Lelijk door dat hij anders is. Honk! won in Londen een Lau rence Olivier Award voor Beste Nieuwe Musical in Londen en wist daarmee The Lion King te verslaan! Een zeer bijzondere prestatie. DUBBELCABARET MET ANUAR PAUL SMIT 17.00-17.30 In dit blok vol met cabaret, tre den de heren Anuar en Paul Smit op. Op woensdag 11 oktober bren gen de cabaretiers samen de voor stelling 'Dubbelcabaret'. Tijdens het festival krijgt u dus alvast een voorproefje van wat komen gaat. Anuar is een Utrechtse stand-up comedian die op eigen, brutale, charmante en vooral humoristi sche wijze zijn verhaal vertelt. Ver wacht geen gedichten of liedjes maar een eerlijke jongen die gewa pend met een minidisk en een kruk de zaal bespeelt. Paul Smit brengt een deel uit zijn programma 'Grootheidswaanzin- verplettering' waarin hij energiek en met een hoge grapdichtheid de bezoeker meesleurt in de filosofie van Albert Einstein en neemt hij de huidige ego-cultuur onder de loep. DIZZY JAZZDANCE 14.45 - 15.00, 16.00 - 16.20, 16.45 - 17.00, 17.35 - 18.00 Dizzy Jazzdance geeft onder lei ding van Wilma Keijzers, kleuter dans en jazzdans lessen aan bijna 600 leerlingen vanaf 4 jaar hier in Venray en dat al 15 jaar lang! De tijd vliegt. Het werd tijd voor een korte terugblik op enkele mooie dansstukken die in het verleden gepresenteerd zijn. Maar Dizzy kijkt niet alleen terug. Ze werpt ook een blik op de toekomst! De schouwburg staat 15,16 en 17 december 2006 compleet in het teken van dit dansgeweld. Maar liefst 4 voorstellingen staan gepro grammeerd. En voor een gebrek aan publiek hoeft Dizzy niet bang te zijn. Jaar in, jaar uit trekken de danseressen veel bekijks. Tijdens het festival Uit de Kunst zijn de danseressen ook meerdere malen te bewonderen. Zo kunt u kennis maken met de danstechnieken van Dizzy. De klapper is natuurlijk het slotoptreden van het festival wat ze brengen in de theaterzaal. Doorlopend vinden er diverse activiteiten in de schouwburg plaats. Zo is er een schitterende expositie te vinden van de afdelin gen beeldend en tekenen/schilde ren van Kunstencentrum Jerusa lem. Op diverse locaties in de schouwburg zijn de kunstwerken te bewonderen. Openbare Biblio theek Venray demonstreert het nieuwe digitale informatiepunt wat ze ontwikkeld hebben. Ook het Odapark Venray biedt het publiek informatie over de mogelijkheden binnen het park en de exposities die komen gaan. Kin deren kunnen geschminkt worden op de vide van de schouwburg en dat kan weer mooi aansluiten op de fotoclub van Venray. Als je je namelijk laat schminken als een dier, kun je daarna mooi met die ren op de foto. De fotoclub sluit zich namelijk dit jaar aan bij het thema van de boekenweek en dat thema is dit jaar DIEREN. Wilde u nog kaartjes halen voor een voorstelling maar bent u er nog niet aan toegekomen? Dan kunt u deze dag terecht aan de theaterkassa tijdens de gehele duur van het festival van 11.45 tot circa 18.00 uur. Het festival is ove rigens gratis toegankelijk. Voor vragen kunt u de schouw burg bellen op 0478 - 530999-Tot ziens op zondag 1 oktober! 1 O II Hf B II BB Uit de Kunst

Peel en Maas | 2006 | | pagina 9