I l nijsen/granico Winters A Liessel Rabobank REINTJESADVTES Kan worden gerealiseerd mede dankzij: Gebr. Reintjes MANDERS provincie limburg de COMFORTABEL \NQUEUaanpak Voor <ilf ket yoed VlUOtt INDUSTRIES HOLTERMANS food for feed www.nijsen-granico.nl Ontwikkelt u wel voldoende Droomt u wel eens van het volgende ideaal? P. Wismans PEEL EN MAAS Loonwerk-Grondwerk-Transport Veulen - Venray 0478-581986 06-17900108 www.gebr-reintjes.nl Tel.: 0478-51 1800, www.holtermansmakelaardij.nl Op deze manier is steenhandel Kusters al jaren uw meest komplete partner met klasse. "Dat was nog eens een feest" Voor u een ideaal? Voor ons heel normaal! www.reintjesadvies.nl RMANS gewasverzorging omgevingsverzorging productverzorging precisie farming van den munckhof Donderdag 28 september 2006 - Pagina 15 »I!EH! Gebr. Reintjes is een gespecialiseerd bedrijf met veelzijdig materiaal en vakkundig personeel dat zowel agrarisch loonwerk verricht als grond-rioolwerk en cultuurtechnische werkzaamheden. Het agrarisch loonwerk bestaat uit: Alle loonwerkzaamheden van zaaien tot oogsten voor.: Gras. maïs (silage. COM, MKS), granen en suikerbieten. Voor het grondwerk hebben wij de beschikking over zowel grote als kleine machines, inzetbaar voon Woningbouw Wegenbouw Utiliteitsbouw Cultuurtechnische werken Bestratingen Aanleg speelveldjes, evt. incl. levering en plaatsing van gekeurde speeltoestellen. Aanleg en renovatie Riolering Het leveren en verwerken van PVC-materialen, infiltratie units. IBA-systemen. Onze transportwerkzaamheden bestaan uit: Container en kipper transport. Levering van zand/grond/korrelmix/bestratingsmaterialen. Transport van landbouwgewassen. Wij kunnen het complete werk voor u aannemen, of het werk laten uitvoeren op regie basis. Mede vanwege het feit dat wij een totaalpak ket kunnen aanbieden, is dit een garantie voor de voortgang en het welslagen van uw project. Gebr. Reintjes, een veelzijdig specialist uit Veulen! De Comfortabel Wonen Aanpak is een bedrijf met een showroom gespecialiseerd in badkamers en wand- en vloertegels. Verder is er ruim aandacht geschonken aan speciaal wooncomfort ten be hoeve van senioren en mindervaliden. De showroom is een initiatief van de Aanpak BV. Dit is een bedrijf met ruim 30 medewerkers en gespecialiseerd in renovatie- en onderhoudswerken. Totaal concept De verbouwing van uw woning wordt compleet uitgevoerd vanaf ontwerp tot de uitvoering ervan; zo ook alle bouwkundige en in stallatiewerkzaamheden. Zelfs de aanleg van uw tuin. Badkamers In onze showroom zijn de nieuwste badkamers voor u in een duidelijk en overzichtelijk geheel opgesteld. Keukens Het keukenprogramma is zeer gevarieerd en uitgebreid. Met ons actuele assortiment is het mogelijk om een unieke keuken voor u te plaatsen die geheel naar uw wens is ontworpen. Comfortabel Wonen Heidseweg 33 5812 AA Heide 0478-533000 www.comfortabel-wonen.com member of mandersgroup Manders Industries BV is de Holdingmaatschappij van de Manders group waar vanuit de internationaal opererende bedrijven worden aangestuurd. Wij bouwen al meer dan 20 jaar samen met onze klanten aan een continue innovatie van hun produktieprocessen. Door de lat telkens weer hoger te leggen, helpen wij onze klanten uit te blinken in de marktsegmenten waarin zij opereren. De Mandersgroup bestaat uit verschillende zelfstandige werkmaat schappijen die met name geïntegreerde systemen en installaties ont werpen, vervaardigen en installeren voor de industriële automatisering. Wij ontwikkelen en bouwen voor onze klanten geautomatiseerde ap plicaties, die volledig zijn toegespitst op een bepaald product. Deze applicaties variëren van complete speciaalmachines, waarbij compo nenten nieuw worden ontworpen, tot systeem integratie, waarbij be wezen stukken technologie samengevoegd worden tot een productiecel of productielijn. Alle essentiële schakels van een automatiseringstraject worden bin nen de Mandersgroup zelfstandig uitgevoerd. Dit stelt ons in staat om flexibel en kordaat te reageren en de werking van onze machines te waarborgen. VASTGOED BV BEMIDDELING S ADVIES IN ONROEREND GOED Pat&rssraaTSb 5801 AT VbNKAY b-mailmtoffl inolteim Em-vastgo&d.n! TöafOO-1 0478-511800 hax 04 /B-583424 internal- www ticliermans-vfletgoed.nl Bent u op zoek naar een woning of wilt u uw huis verkopen? Dan bent u bij ons aan het juiste adres. Door intensieve begeleiding krijgt u en uw huis bij ons de aandacht, die nodig is voor een succesvolle aan- of verkoop. Het "klant is koning" element staat bij ons hoog in het vaandel waarbij wij ons terdege realiseren dat het kopen of verkopen van een woning veelal een van de grootste beslissingen in uw leven is. Holtermans makelaardij is een organisatie met een schat aan ervaring. Ons werkgebied beslaat geheel Venray, maar natuurlijk ook omliggende gemeen ten. Onze werkzaamheden: Verkoop Aankoop waardebepaling Neemt u gerust eens geheel vrijblijvend contact met ons op. E-mail: info@holtermansmakelaardij.nl Nijsen/Granico Feed: Is sinds 1938 gevestigd in Veulen; Is een traditioneel diervoederbedrijf; Produceert jaarlijks ruim 105.000 ton diervoeders. Haar assorti ment bestaat uit varkens- (90%), rundveevoeders (9%) en ove rige (1%); Is een zeer milieuvriendelijk bedrijf. Normaliter bestaan diervoe ders voor 60% uit reststoffen. Bij Nijsen/Granico bestaan de voe ders voor 75% uit reststoffen, aangezien producten uit de afdeling Food in ruime mate verwerkt worden; Tracht het imago van de gehele varkens- en veehouderij positief te beïnvloeden. Nijsen/Granico Food: Is in 1989 gestart met de verwerking van rest- en retourproduc ten uit de levensmiddelenindustrie; Verwerkt op jaarbasis 35.000 ton hoogwaardige restproducten, zoals banket, deeg en snoepwaren; Haalt dagelijks in heel Nederland, België en Duitsland restpro ducten op; Gebruikt de eindproducten van de Foodfabriek als grondstoffen in de diervoederfabriek. Dit draagt volop bij aan een beter mi lieu! Het verwerken van rest- en retourproducten tot diervoeders voorkomt een verdere groei van de afvalberg. VEE- en VARKENSHANDEL GEBR. THIJSSEN B. V. 3 Peeiweg 37 5809 ED LEUNEN- VENRAY Telefoon: 0478-584094 Telefax 0478-512794 B.g.g. 0478-584013 Vee- en varkenshandel Thijssen is opgericht in 1956 Opa Thijssen, die slachter was, begon samen met zoon Jan af en toe eens een varken, koe of kalf te kopen. Negen jaar later kwam ook zoon Piet in het bedrijf. In 1970 namen Jan en Piet het bedrijf van vader over en hebben dit langzaam uitgebreid. Per 1 januari 2002 hebben Geert en Rob Thijssen, zoons van Piet, als derde generatie het bedrijf overgenomen. De gebroeders Thijssen willen zich profileren als een jonge professionele intermediair met toekomst in de varkenshou derij die haar klanten vindt in vooral de ondernemers met toekomstperspectief in de regio. De afzet van runderen, kalveren, biggen, zeugen en slacht- varkens vinden zij zowel in binnen- als buitenland. Dit om een zo goed mogelijke prijs te bedingen met een zo hoog mogelijke service. De gebroeders Thijssen wensen de harmonie alle succes met de Proms toe. Analyse van organisaties en hun communicatie Communicatie bij veranderingen Creatieve sessies Dïafogen en debatten Positionering en profilering Ontwikkeling van identiteit en strategie Regie van communicatieprojecten en processen Partners SfdtóMMvg fit Vruray frnwif ftf. 0478 fN 535 VMe&vit www.jidtnrtLrtt Wij laten communicatie werken Uw meest koiUwtè pttr4ner met^ktassc Steenhandel Kusters startte in 1975 als eenmanszaak met als hoofddoel verkoop van metselbakstenen. Door de jaren heen is het bedrijf diverse malen uitgebreid en uitgegroeid tot een specialistisch bedrijf dat toonaangevend is in zijn soort. Evenals het bedrijf is ook het assortiment en het personeelsbestand uitgebreid. Met een jong enthousiast team bedient steenhandel Kusters alle jaren zijn relaties. Als specialist op het gebied van baksteen, tegels, bestratings materialen en dakpannen is steenhandel Kusters niet meer weg te denken in de markt. Vele particulieren. Bouwbedrijven, Architecten en Project ontwikkelaars vinden dagelijks hun weg naar steenhandel Kusters. Met een gastvrij ontvangst, klantgericht denken en kennis van zaken zorgt steenhandel Kusters ervoor dat zij een partner is voor zijn klanten. drankenhandel In het kerkdorp Liessel, even buiten Deurne, liggen de wortels van de familie Winters. De derde generatie werkt met enthousiasme aan het voortbestaan van de in 1910 gestarte drankenhandel. Tot 1 926 brouwde men nog zelf bier (brouwerij De Haas). Na het beëin digen van de brouwactiviteiten verwierf men het agent schap van Bavaria bier. Het bier wat vroeger nog met paard en wagen vervoerd werd, is nu nog steeds een belangrijk onderdeel binnen het assortiment. In de loop der jaren zijn naast de reguliere horecaleveranties ook evenementen een belangrijk onderdeel geworden van onze bedrijfsactiviteiten. Optimale dienstverlening en een breed assortiment is de kracht van ons bedrijf. Wij leveren in de regio Zuidoost Brabantse Peel en het aangrenzende Noord-Limburg tot aan de Maas. Er wordt gebruik gemaakt van gespecialiseerde transportvoertuigen om de distributie zo efficiënt en optimaal mogelijk uit te voeren voor zowel klant als medewerker. Het gevraagde assortiment tijdens Evenementen wordt steeds omvangrijker. Het vakmanschap en jarenlange ervaring geeft dan de geruststelling dat uw evenement in goede handen is. Voor ons is uw evenement pas geslaagd als de bezoekers na afloop zeggen: Een overzichtelijke administratie, welke op snelle en accurate wijze wordt verwerkt (eventueel door uzelf met betaalbare software). Een loonadministratie, waar u geen omkijken naar heeft. Een jaarrekening, die uw totale financiële situatie (ook privé) blootlegt. Vakkundige en slagvaardige hulp bij al uw belastingtechnische en bedrijfseconomische vraagstukken. Een betrokkenheid van uw adviseur, die u eigenlijk alleen van uzelf zou mogen verwachten. Net zo normaal als dat wij hoge advieskosten abnormaal vinden. Twijfelt u? Bel ons voor een afspraak, of loop gewoon even bij ons binnen! ADMINISTRATIE -BELASTINGADVISEURS Leunseweg 53 5802 CG Venray T 0478 550474 Fax 0478 513597 S E R V i C E Als de dagen op z'n kortst zijn en nog niemand denkt aan gewasverzorging, zijn wij er al volop mee bezig. In de winter bezoeken we, indien gewenst, onze klanten en bespreken met hen de meest actuele punten voor het komende seizoen. Hierbij denken we aan: bouwplan; grondmonster; bemesting; middelen beleid; rassenkeuze en meer van deze teelttechnische zaken. Na de gewasverzorging begint voor ons de teeltbegeleiding in het veld, zodat we met de klanten kunnen overleggen hoe en wanneer we de gewasverzorging toe gaan passen. In 1997 werd in samenwerking met een cultuurtechnisch bedrijf een speciale machine gebouwd voor het uitvoeren van spuitwerkzaamheden van sportvelden. In 1999 zijn we gestart met het spoelen van producten (zandschoon). Hierbij moet u denken aan lelie's, tulpen, gladiolen, vaste planten, schorseneren, aarbeien- en asperge planten. Dit zijn veelal produkten die over de gehele wereld geëxporteerd worden. Ook zijn we al 10 jaar dealer van een sterlab laboratorium. Hier door zijn wij bevoegd tot het nemen van grondmonsters, aaltjes monsters(nematoden), gewasmonsters, drijfmest- monsters en watermonsters.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 15