Commerciële technicus kozijnen/zonwering m/v Turning Technic CNC-Draaier agenda's en kalenders voor 2007 nu zeer grote keuze bij BTS Totaalbouw Uitvoerder GEVRAAGD A MEULENDIJKS Enthousiaste collega's gezocht bij Horst b.v. 5 totaalbouw Uitzendburc MONDIAL Productie medewerker PRODUKTIEMEDEWERKSTER(S) Jonge enthousiaste Verkoper (m) PEEL EN MAAS Donderdag 21 september 2006 - Pagina 8 Gebr. Wijnhoven BV in Horst is een solide organisatie, gevestigd op het industrieterrein Hoogveld. Het bedrijf levert aan de particuliere en zakelijke afnemers een totaalpakket aan diensten te verdelen in twee productgroepen, te weten, de afdeling woninginrichting en de afdeling kunststofkozijnen en zonwering. De afdeling kunststofkozijnen en zonwering werkt als zelfstandige afdeling met 8 directe medewerkers waar klanten terecht kunnen voor kunststof- en aluminium kozijnen, afdaken, buitenzonwering, horramen en alle aanverwante artikelen. Gebr. Wijnhoven BV beschikt over een eigen werkplaats, showroom en buitendienst. Ter versterking van deze afdeling zoeken wij momenteel een Ondernemende bouwkundige met doorgroei- en organisatietalent woninginrichting - zonwering - kunststof kozijnen BEDRIJF: Innovate Nederland BV is een produktiebedrijf voor vochtige ik is us*** a *■- doekjes, zoals babydoekjes, vochtig toiletpapieren reinigings- IN NOVATE doekjes. Onze klanten zijn voornamelijk supermarktketens en drogisterijen in West Europa. Wij zoeken: Funktieprofiel: Funktie-eisen: (Parttime: 's middags) De produktiemedewerkster(s) zijn verantwoordelijk voor het uitvoeren van alle voorkomende produktie-werkzaamheden, zoals opleggen, inpakken en stapelen. - Flexibel - Positieve instelling - Accuraat Gaarne Uw reactie richten aan Ron Lamers, Produktie Manager Innovate, Keizersveld 99, 5803 AP Venray. Tel: 0478-553800; Fax: 0478-553801; E-mail: rlamers@innovate.nl Interieurverzorgers m/v Boek- en kantoorvakhandel van den Munckhof Grotestraat 68 Venray 0478-582727 imM LEK/HABO GROEP BV BOUW TEGELS SANITAIR woon zoals je bent De functie: U start op de binnendienst en adviseert klanten vanuit de showroom. U onderhoud telefonisch contacten met cliënten zowel particulier als projectmatig. U werkt offertes uit in een speciaal calculatie- en tekenprogramma en kunt een inschatting maken met betrekken tot de arbeidsduur. U heeft kennis van automatisering en bent in staat om het verkoop informatiesysteem verder uit te bouwen. U geeft leiding en administratie ondersteunen aan de buitendienst medewerkers. U legt verantwoording af aan de bedrijfsleider. Bij goede commerciële resultaten en gebleken geschiktheid groeit u door tot manager van de hele productgroep. U wordt dan eindverantwoordelijke voor verkoop, inkoop, productie en montage. Heeft u interesse? Stuur dan binnen 14 dagen uw sollicitatie met een recente pasfoto naar: Gebr. Wijnhoven BV. T.a.v. dhr. J. Poels, Expeditiestraat 4, 5961 PX Horst. E-mail: info@gebrwijnhoven.nl. Voor nadere informatie omtrent deze vacature kunt u telefonisch contact opnemen met Dhr. J. Poels. (077-396 17 77) Uw profiel: U werkt al enige jaren met veel plezier en succes in de branche van kozijnen of zonwering, bijvoorbeeld een timmerfabriek, aannemer of een soort gelijke onderneming. U bent toe aan een volgende stap en wilt uzelf ontwikkelen, waarna u doorgroeit tot eindverantwoordelijke voor de productgroep. U bent klantgericht en beschikt over goede communicatieve vaardigheden en organisatietalent. U heeft een afgeronde bouwkundige opleiding, minimaal MTS-niveau. Wij bieden u: Een uitdagende groeifunctie in een betrouwbare onderneming met een no-nonsense mentaliteit. U kunt rekenen op goede arbeidsvoorwaarden. (Vast) Personeel Gevraagd Voor onze sportzaak fulltime (ongeveer 35 uur) Mogelijkheid tot scholing. Uw reactie uitsluitend schriftelijk tot uiterlijk I oktober naar: wTjTjTjT the best in sports and travel Kerkstraat 17 5961 GC Horst 077 - 3981758 (m/v) Industrieterrein Hoogveld-Oost, Expeditiestraat 4, Horst T 077 - 396 17 77 info@gebrwijnhoven.nl - www.gebrwijnhoven.nl Turning Technic is toeleverancier van fijn mechanische onderdelen welke worden vervaardigd in kleine- tot middelgrote series. De productie van deze onderdelen geschiedt met behulp van een modern machinepark. De hoogstaande kwaliteit van onze producten en de organisatie staat hierbij centraal. Dit wordt onderstreept met het ISO 9001-2000 certifi caat. Turning Technic is een erkend leerbedrijf. Momenteel zijn we met een prima team van 19 gemotiveerde mensen, welke hun werk zaamheden in een 2-ploegen dienst vervullen. Turning Technic is een jong en dynamisch bedrijf welk een gestage groei doormaakt. Mede in verband met deze groei zijn wij op zoek naar enthousiaste mensen in de functie van: Uw profiel 'Opleiding minimaal LTS-mechanische techniek met enige jaren relevante ervaring. 'Kennis en ervaring met CNC-besturingen 'Nauwkeurig en zelfstandig kunnen werken in een teamverband Wij bieden 'Een zelfstandige, verantwoordelijke job 'Een leuke afwisselende baan binnen een dynamische onderneming. 'Passende salariëring 'Werken met een modern machinepark 'Goede secundaire arbeidsvoorwaarden 'Opleidings mogelijkheden Ook kunnen jonge enthousiaste mensen intern opgeleid worden. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer H.Hurkmans, Bedrijfsleider Turning Technic, Tel.: 0478-58 29 89 E-mail: info@turning-technic.nl Internet: www.turning-technic.nl Geïnteresseerden worden verzocht hun sollicitatiebrief te sturen naar: Turning Technic, t.a.v. de Directie, De Hulst 3, 5807 EW Oostrum WET WIPES 2 Medewerkers assembleren, controleren, testen en verzendklaar maken v. electrotechnische componenten, Ned. En Engelse taal is een pré. Regio Venray, per direct! Medewerker voor dagelijks preventief en probleem oplossend onderhoud aan alle voorkomende machines, apparatuur en gebruikersartikelen, regio Venray, per direct! Talentvolle/actieve commerciële medewerk(st)er, inzake veiligheidsschoenen en beroepsschoeisel, met rijbewijs B. Ingangsdatum: per direct. Regio Venray, fulltime. Timmerlieden, stelwerk, geveltimmerwerk, regio Boxmeer, Cuijk, Venray, lange tijd! Spoed, Uden 2 magazijnmedewerkers, Venray 1 magazijnmedewerker ma-di-woe 3 dgn Parttime/ Fulltime Prei-inpakkers voor de regio Venlo/ Horst Data telecom engineeromgeving Horst-Noord Schilders voor de regio Venlo, Horst, Venray en Helmond Junior drukker, carrière in een drukkerij mogelijk, te Venray Metselaars nieuwbouw, regio Horst-Venray, onderhoudsmetselaar regio Uden! CNC-frezers, vaste banen mogelijk in 2-ploegen, startkansen in Venlo en Venray! Co-2 Lassers (constructie) Monteurs voor: aanhangwagens en landbouwmechanisatie Vakbekwaam glazenwassers gevraagd, regio Venlo-Venray Machinaal timmerman, tekening lezen, met ervaring, regio Helden voor zeer lange tijd! Stratenmakers, Ijzervlechters Asbestsaneerders en Oppermannen met ervaring. Kijk voor méér vacatures ook op www.uitzendburomondial.nl Vijverlaan 2, 5961 DJ Horst, Tel. 077-3982414 Fax. 077-3982599, info@uitzendburomondial.nl Voor diverse projecten in Venray, Oostrum Oirlo zijn wij op zoek naar: Wil je meer weten over ACS facility services en heb je interesse in de job? Kijk dan op onze website of neem telefonisch contact met ons op. Telefoon 0478 51 70 30 Website www.acs.nu facility services is een modern en specialistisch bedrijf op het gebied van schoonmaak onderhoud. m VTI Horst b.v., onderdeel van de Lek/Habo Groep, is in het hele land actief in het installeren van totaal projecten in de tuinbouw, industrie, utiliteit en woningbouw. Door de jaren heen heeft de Lek/Habo Groep bewezen zich niet te beperken tot levering van totaal projecten alleen. De kracht zit hem vooral in "partnership" en een gedegen advies. Voor het uitvoeren van onze orderportefeuille, het kunnen realiseren van doorstroming en het oppakken van nieuwe ontwikkelingen en kansen in de markt zijn wij, namens onze collega's, op zoek naar.... TEKENAAR CALCULATOR WARMTE-TECHNIEK Je bent verantwoordelijk voor het vervaardigen van installatie-tekeningen en calculaties van verwarmingsinstallaties in de tuinbouw en utiliteit. Je hebt een opleiding MTS werktuigbouwkunde of gelijkwaardig. Ervaring met AutoCAD is een pré. Wij bieden je een uitdagende en zelfstandige functie binnen een snel groeiende organisatie. Een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Tevens een plezierige en inspirerende werkomgeving en een organisatiestructuur met korte communicatielijnen in een branche met toekomstperspectief. Het kunnen overleggen van relevante opleidingen en ervaring kunnen het instappen in onze organisatie vergemakkelijken. Belang rij k(er) voor ons zijn: de juiste mentaliteit, een goede motivatie, klantgerichtheid en de wil om in teamverband te werken en van elkaar te leren... Pas jij in ons enthousiaste team en voldoe je aan bovenstaande criteria, reageer dan binnen 14 dagen en stuur een schriftelijke sollicitatie met C.V. aan: VTI Horst b.v. T.a.v. Dhr. D. Lek Handelstraat 3, 5961 PV Horst. Tel. 077 - 3985100, Fax 077 - 3984791, E-mail info@vtihorst.nl. Internet: www.vtihorst.nl V Sedert de zestiger jaren zijn wij als aannemer van bouwwerken actiefin de regio Noord-Limburg en Oost-Brabant. Binnen onze markt onderscheiden wij ons als aanbieder van totaaloplossingen. Opdrachtgevers kunnen bij ons terecht voor zowel de interne verbouwing van bun woonhuis als voor de complete nieuwbouw van woonhuizen in de particuliere sector. Met ons team van twintig medewerkers staan wij garant voor kwaliteit, service en snelle door looptijden van projecten. Kortom hoogwaardige dienstverlening! Naast onze bouwafdeling beschikken wij over een ruim gesorteerde showroom op bet gebied van sanitair en tegels. De meest actuele ontwikkelingen op sanitair- en tegelgebied presenteren wij permanent in onze showroom. BTS Totaalbouw is lid Bouwend Nederland en deelnemer Bouwgarant. Voor beide afdelingen zijn wij op zoek naar een Een enthousiaste teamwerker met een hoge mate van zelfstandigheid, verantwoordelijkheid en inzet! Functie eisen: Een opleiding MTS Bouwtechniek; Aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie; Accuraat en communicatief; Geen 9 tot 5 mentaliteit; Leeftijd 30-45 jaar; In bezit van rijbewijs. BTS Totaalbouw kent prima arbeidsvoorwaarden en een aangename bedrijfscultuur. Als deze afwisselende functie met uitstekende ontwikkelingsmogelijkheden u aanspreekt, stuur dan binnen 14 dagen een korte brief met uw motivatie en curriculum vitea naar: BTS Totaalbouw B.V. t.a.v. de heer F. Zegers. bouw tegels sanitair Kloosterstraat 18 5844 AN Stevensbeek tel.(0485) 381742 www.btstotaalbouw.nl Ben jij een teamplayer, zorgvuldig, vlugleers én handig? Ben je bereid tot het draaien van weekenddiensten? En heb je zin in een leuke afwisselende baan met toekomstperspectief? Sylvan is wereldwijd aanbieder van producten en diensten voor de champignonindustrie. Het bedrijf is in vele landen marktleider in de verkoop van champignonbroed. Bij onze vestiging in Horst produceren wij met ca. 20 gemotiveerde medewerkers, in een moderne en hygiënische omgeving, eersteklas champignonbroed. Voor onze productieafdeling zijn wij op zoek naar enkele Schrijf dan naar Sylvan Horst BV, t.a.v. Yvonne Grubben, Postbus 6063, 5960 AB Horst. E-mail: yvonne.grubben@sylvan.nl Wil je eerst informatie over het werk, bel dan op maandag of donderdag met Yvonne Grubben, 077-3970404. Acquisitie n.a. v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 8