-mn Volharding blijft verrassen Leunen in Baarlo onderuit Ysselsteyn sterk terug na achterstand Leunen opnieuw slowstarter United verliest De schijnwerper^n. op: Nermin HamBtN. (Volharding)/ JL '1 Summa Topschutters] Klassement BEZORGEN? SÜirJËjnsü FLE> TRONICS PEEL EN MAAS top inn town SVV Veteranen Merselo en BW'27 strijden om eerste punten Wil jij PEEL EN MAAS of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray Na twee wedstrijden nog doelpuntloos SV Venray SV Merselo Tl SPORT2000 PEEL EN MAAS Donderdag 14 september 2006 - Pagina 20 Ook in het voetbalseizoen 2006-2QJJ7zet de redactie van Peel en Maas w( ke- lijks een speler, trainer of ander 'vpétbaldier' van een amateurvereniging ui' de gemeenten Venray en Meerlo-JJÜmssum in de schijnwerpers. Ook spelers 'an SSS'18, Volharding en Holthe^Kworden in de rubriek'De schijnwerper op...' tan de tand gevoeld. De gastsp^ler voorspelt net als de voetbalkenners van het' en- rayse nieuwsblad ook uflweer de uitslagen van tien amateurduels die dat w ek- end gespeeld wordpfLZijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan t 'int hij of zij een baDroor de jeugdafdeling van zijn voetbalvereniging, die best tik- baar wordt eoneld door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook lin- gen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen De redacti^an Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in de Schijnwei ter: Nermin Hamzic, de aanvallend inge stelde linksback van Volharding. Naam: Nermin Hamzic Leeftijd: 23 Geboren in: Derventa in Bosnië Woonplaats: Maashees Partner: ik heb een vriendin uit Bosnië met een moeilijke naam: Snjezana Kinderen: Nee Beroep/ studie: Ik studeer fiscale eco nomie en recht in Eindhoven en loop momenteel stage bij Rühl HaegensVan Aar in Venray Club: Volharding Positie: Linksback Hoogtepunt: Moet dit seizoen komen Dieptepunt:Alle degradaties die ik heb meegemaakt Vorige clubs: Alleen Volharding Beste trainer: André Cornelissen (met een knipoog, red.), ik heb eigenlijk alleen maar goede trainers gehad Slechtste trainer: Die ken ik niet Grootste ergernis: Slecht weer Beste boek/tijdschrift: Ik ben niet zo'n lezer Andere hobby's: Eigenlijk alleen voetballen Lievelingseten: Pasta's Drank: Donker bier Mooiste vrouw: Mijn vriendin natuurlijk Opwindend: Ook mijn vriendin, anders krijg ik ruzie Favoriete tv-programma: Alle voetbalprogramma's Favoriete club:AC Milaan Favoriete speler: Paolo Maldini Favoriete vakantieland: Bosnië Wie wordt kampioen in jullie klasse?:Volharding Wie wordt laatste in jullie klasse?: Ik zou het echt niet weten. Het seizoen is pas net begonnen. Nermin redactie GSV'28-Venray 1-0 1-2 PSV' 3 5-Volharding 0-2 1-1 Leunen-VOS 0-2 1-1 TSC'04-Swolgense Boys 1-2 2-2 TOP'27-Hegelsom 2-2 2-0 RKDEV-SV United 3-1 1-1 VCH-SVOC'Ol 1-0 1-2 Belfeldia-Y sselsteyn 3-1 2-2 Oostrum-RESIA 2-1 3-1 Holthees-Lottum 1-0 2-0 Marijn Muijsers (SSS' 18) won een bal voor de jeugdafdeling van de Overloon- se voetbalclub. Hij speelde met 4-4 gelijk tegen redacteur Henk Lammen. In het tussenklassement bezet hij een tweede plaats, achter Hans Custers van Venray. Het klassement: 1) Hans Custers (SV Venray) 5 punten 2) Marijn Muijsers (SSS' 18) 4 punten Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2005-2006. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2005-2006. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email adres leonv@summa.nl. Nog weinig tekening in beide klas sementen. Bij de teams gaan Oostrum Maatwerk In financiële zekerheid met zes doelpunten en Volharding met vijf treffers aan kop. In het indi viduele klassement aan oude beken de bovenaan. Ook in het shirt van Oostrum scoort Jelle van Tilburg, oud Holthees-speler, makkelijk. Hij leidt voorlopig met drie goals voor John Thijssen (Swolgense Boys) en Sander Dinghs (SVOC'01) die met twee tref fers volgen. Teamklassement: 1) Oostrum 6 2) Volharding 5 3) Ysselsteyn.SVOC'Ol en Holthees 3 6) Leunen, Swolgense Boys en TOP'27 2 9) SSS'18, SV United, Merselo en BW'27 1 13) SV Venray 0 Spelersklassement: 1Jelle van Tilburg (Oostrum) 3 2) John Thijssen (Swolgense Boys) en Sander Dinghs (SVOC'01) 2 Volharding-Sittard 4-0 (1-0). Doelpunten Volharding: Chris van Duijnhoven, Jaap de Vlam, Sef Peeters en Mark Blenekers. Volharding heeft het voortvarende begin van vorige week tegen Margriet (0-1, red.) een passend vervolg gege ven. De eerste wedstrijd dit seizoen op eigen bodem werd zondagmiddag zeer ruim gewonnen van Sittard: 4-0. 'Never change a winning team' moet Volharding-trainer Andre Cor nelissen gedacht hebben, dus begon hij logischerwijze met exact dezelfde basiself als tijdens de openingswed strijd. En dat wierp al binnen vijf minu ten z'n vruchten af. Een lange trap van achteruit van aanvoerder Patrick van Kempen werd door de Sittard-defen- sie compleet gemist, waarna Chris van Duijnhoven vrije baan had richting de Limburgse goal. De Oploonaar rondde beheerst af met een mooie lob over Sittard-keeper Kevin Vankan: 1-0. Het was de eerste competitiegoal voor Van Duijnhoven sinds zijn komst van vierdeklasser Excellent. In de eerste helft speelde Volharding bij vlagen uit stekend, maar de roodwitten verzuim den om het al voor rust af te maken. Met name Jaap de Vlam mocht zich dat aanrekenen. De Rijkevoortenaar in Vierlingsbeekse dienst faalde na een kwartier oog-in-oog met Vankan nadat hij door Erik Ermers perfect was vrij- gespeeld. Na de thee speelde Volharding aan merkelijk minder, hoewel het al vrij snel na de hervatting de score verdub belde. Daarbij eiste opnieuw Chris van Duijnhoven een hoofdrol voor zich op. Hij verlengde een diepe bal precies op maat voor Jaap de Vlam, die dit keer Vankan wel passeerde: 2-0. Na een klein uur spelen werd Van Duijn hoven binnen de zestien gevloerd, maar opmerkelijk genoeg bleef het fluitsignaal voor een penalty van scheidsrechter Reddy uit Helmond uit. Daarna brak er een zeer slordige fase aan bij de thuisclub. De zwakke gasten uit Sittard konden daar echter geen moment profijt uit trekken. Ster ker nog, in een spectaculaire slotfase liep Volharding nog uit naar een zeer ruime overwinning. Een minuut voor tijd was het invaller Sef Peeters, die met z'n eerste balcontact koppend voor 3-0 zorgde en een andere invaller Mark Blenekers maakte er in de extra tijd nog 4-0 van. Opnieuw Sef Peeters had daarna nog 5-0 kunnen en eigen lijk moeten maken, maar dat bleef het arme Sittard uiteindelijk bespaard. Komende zondag gaat nummer twee Volharding op bezoek bij pro movendus PSV'35 uit Posterholt, dat het seizoen net als de Bekenaren uit stekend begonnen is en na twee duels op een prima vierde plek bivakkeert. Baarlo-Leunen 4-0 (1-0) Nadat in de eerste competitiewed strijd met 2-4 van IVO werd verloren ging Leunen ook in de tweede wed strijd hard onderuit. In Baarlo ver loor het team van trainer Jack Maas kansloos met 4-0. Leunen is na twee duels samen met TSC en SSS nog zonder punten. En ook het doel saldo spreekt niet in het voordeel van Leunen. De eerste kansen van de wedstrijd waren voor de thuisploeg. In de derde minuut werd een inzet vanuit een hoekschop voor de doel lijn weggekopt door Joris van Lierop. In de 8e minuut was het de Leunse doelman Jaap Litjens die de bal stijl vol uit de kruising pakte. Hoewel het veldspel redelijk op en neer ging was het Baarlo dat in de 22e minuut de zo belangrijke eerste goal maakte. Uit een ten onrechte toegekende vrije trap werkte een Baarlo-aanvaller met een kopstoot de bal in de verste hoek. In de 35e minuut mocht Baarlo vanuit buitenspelpositie doorgaan. Het schot van de aanvaller ging voorlangs het doel van de Leunen goalie. Na rust kwam een herboren Leunen op het veld. Via agressief voetbal werd de thuisploeg onder druk gezet. In de 18e minuut na rust velde een Baarlo aanvaller via een uitbraak echter het vonnis over Leunen: 2-0. Scheidsrech ter Beurskens uit Neer deed zijn uiter ste best om de wedstrijd in goede banen te leiden, maar was voor zowel de Baarlonaren als voor de Leunena- ren niet te volgen. Leunen werkte zich 'een slag in de rondte' maar had geen geluk. In de 37e minuut zeilde een schot van Frits Lucassen net over de paal. In de blessuretijd scoorde Baarlo nog twee keer, waardoor de eindstand enigszins geflatteerd bepaald werd op 4-0. Resia-Ysselsteyn 2-2 (1-0). Doel punten Ysselsteyn: Ronnie Bovee en Peter Jaspers. Ysselsteyn heeft uit tegen Resia een verdiend gelijkspel behaald al was dit wel zwaarbevochten: 2-2. Yssel steyn begon goed aan de wedstrijd en het eerste kwartier was men de betere ploeg, maar wist dit niet met een doelpunt te bekronen. Het kwam dan ook als een verrassing dat Resia aan een 1-0 voorsprong kwam want het was van te voren nauwelijks aan voetballen toe gekomen. Knullig bal verlies op het middenveld luidde een voortreffelijke aanval voor Resia in en Rob Hendriks liet de Ysselsteyn doel man kansloos en rondde fantastisch af. Nauwelijks van de schrik bekomen stond weer onnodig balverlies aan de basis van een nieuwe Resia-aanval. Nick Fransman wist met een lob de ver voor zijn doel staande Ysselsteyn doelman Rob Berkers te verschalken en zo keek men binnen twee minu ten in de 20e minuut al tegen een 2-0 achterstand aan en waren de goede bedoelingen van het eerste kwartier al totaal weggepoetst. Ook een tijdje na deze tegenslag was Ysselsteyn het spoor bijster, maar naarmate de rust naderde kwamen de gasten weer aan het voetballen toe en het creëerde zelfs enkele kleine kansjes. Gescoord werd er niet meer. Na de rust kwam er een ander Ysselsteyn op de grasmat, want er was nauwelijks afgetrapt of de eerste kans was al een feit en het was Phil Versteegen die op de achterlijn met het nodige duw- en trekwerk als win naar uit de strijd kwam en wist met een voorzet op maat Ronnie Bovee te bereiken die met een harde schuiver de Resia doelman kansloos liet: 2-1. Hierna was Ysselsteyn heer en mees ter en Resia was geen schim meer van de eerste helft en de gelijkmaker hing in de lucht maar liet toch op zich wachten. In de 6le minuut was het Peter Jaspers die met een beauty de hoekschop van Boy Geerets afrondde: 2-2. Kort hierna had Ysselsteyn zelfs op voorsprong kunnen komen, want Paul Jeurissen verscheen plots alleen voor de keeper, maar zijn stiftje werd door de doelman vakkundig verwerkt. Even later kreeg Jeurissen weer een kans maar zag zijn inzet tergend lang zaam langs het doel gaan. Zondag wacht voor Ysselsteyn de lastige uitwedstrijd Belfeldia uit Bel- feld. Programma zaterdag 16 september SJW-SW 15.30 Leunen heeft de laatste jaren een traditie opgebouwd. De oranjewitten grossieren in slech te competitiestarts. Zowel in het seizoen 2004/05 als in 2002/03 gingen de eerste zes duels verlo ren. Zover zal de ploeg van trai ner Jack Maas het nu niet willen laten komen. Zondag thuis tegen VOS hoopt Leunen de nul weg te poetsen. VOS is geen onbekende opponent. Vorig seizoen troffen beide clubs elkaar nog in de derde klasse. Toen eindigden de confrontaties tweemaal onbeslist (3-3 en 1-1). Uiteindelijk moesten Leunen en VOS beide een stapje terugdoen naar de vierde klasse. De Venlonaren kennen een redelijke start met vier uit twee. Leunen heeft daarentegen nog wat recht te zetten. Want afgelopen zondag in Baarlo bak ten de Leunenaren er bitter weinig van en werden met 4-0 afgeserveerd. Venray probeert zich in het Zuid- Limburgse Genhout te herstellen van de tegenvallende ouverture in de eerste klasse D. Alhoewel GSV'28 niet onderschat moet worden. De ploeg eindigde afgelopen seizoen als derde vlak boven Venray. De hooggespannen verwachtingen in het Venrayse kamp kunnen nog niet worden ingelost. Natuurlijk is daar de overvolle ziekenboeg debet aan. In aanvallend opzicht is de ploeg zwaar gehandicapt door het wegval len van Bob Crooij en Freek Thoone. Daarbij viel Wout Gommers zondag tegen Schaesberg al heel vroeg uit met een hoofdwond. Het zit trainer Jan Poels bij zijn rentree op De Wieën niet mee. Toch heeft Venray meer dan voldoende kwaliteit in huis om weer een toonaangevende rol te spelen. De progressie zal vooral afhankelijk zijn van de lengte van de blessurelijst. In de tweede klasse H kent Vol harding een uitstekende start. De Vierlingsbekers versloegen heel ver rassend Margriet en Sittard. Na een uiterst wisselvallig seizoen durfde Vol harding ditmaal niet hoog in te zetten. Maar tot nu toen marcheert het voor treffelijk bij de roodwitten. Zondag wacht de uitbeurt tegen nieuwkomer PSV'35 in Posterholt dat eveneens nog ongeslagen is. SSS'18 heeft zijn draai nog niet gevonden in de vierde klasse F. De Overloners werden na de tweede plek van afgelopen seizoen alom getipt als titelkandidaat. Na verliespartijen tegen Sparta'18 en SVEB staat de teller nog op nul. SSS'18 hoopt uit tegen HBSV voor een ommekeer te zorgen. Swol gense Boys begon met twee remises. Dit is zeker geen slechte opening want HBSV en FCV waren de tegen standers. Zondag liggen er winstkan sen als de ploeg van trainer Ruud Vermeer inTegelen op bezoek gaat bij het nog puntlozeTSC'04. Oostrum is goed uit de startblok ken gekomen in de vijfde klasse F. De nieuwkomer krijgt zondag Resia op bezoek dat getraind wordt door Leu- nenaar Michel Baltissen. Ook Resia behaalde vier punten uit twee duels. Dat SV United nog zege is, betekent een tegenvaller voor de fusieclub die vorig seizoen nog als tweede eindig de. Zondag in Arcen tegen het even eens nog puntloze DEV zal de volle buit gepakt moeten worden. Ysselsteyn en SVOC'01 begonnen beide met twee gelijke spelen. Yssel steyn krijgt een zware dobber in Bel- feld tegen het sterk geachte Belfeldia. SVOC'01 strijdt uit tegen VCH. Op de slotdag van de afgelopen competitie verloor de club uit Oirlo/Castenray nog met 4-1 in Blerick.TOP'27 hoopt thuis tegen Hegelsom de eerste over winning binnen te halen. De 2-2 tegen Oostrum, na een 2-0 achterstand, biedt perspectief voor deTienraynaren. In de zesde klasse E zijn BW'27 en Merselo nog puntloos. Beide clubs moesten nogal wat kwaliteit inleveren. Een hoofdrol valt voor zowel BW'27 als Merselo dan ook niet te verwach ten. Zondag worden er in elk geval punten verdeeld. Want Merselo krijgt de Blitterswijckse ploeg op bezoek. Ook voor Holthees, de nummer twee van afgelopen jaar, zijn de verwach tingen niet zo hooggespannen na het vertrek van het spitsenduo Hakan Sazak/Jelle van Tilburg. De ploeg van trainer Henk Stiphout probeert thuis tegen Lottum de 3-1 zege op BW'27 een passend vervolg te geven. Verspreidingsburo Sportnieuws -info Tam Venray stelt teleur CTOrfTWlKKItl Venray-Schaesberg 0-1 (0-1). Doelpunt: 35. Mischa Mulders 0-1. Scheidsrechter: Van Esch (Tilburg). Toeschouwers: 250. Gele kaart: Daniël Wijnands, Loek van Schijndel en Hans Custers (Venray), Marco Steenbrugge en Kay Benders (Schaesberg). Venray: Peter Nabbe; Daniël Wijnands, Loek van Schijndel, Rob Scholten en Koen Ooms; Sjoerd van der Coelen (66. Khalid Hlimi), Mar cel Seijkens, Wout Gommers (7. Dave Hendrikx) en Hans Custers; Tom Ste vens en Farid Idrissi. Door Jan Leijsten Trainer Jan Poels, naar buiten toe altijd beheerst, toonde na het 0-1 verlies tegen Schaesberg zowaar emotie. "We konden voor in geen vuist maken. Er was totaal geen agressie. Met onze kwaliteit moeten we Schaesberg gewoon pakken. Maar vanuit het midden veld was er geen aansluiting. Er was geen tempo of raffinement en er werden te weinig duels gewonnen. We lieten ons de kaas van het brood eten." De waslijst aan gebreken die de Venray-trainer opsomde sneden alle maal hout. En dan te bedenken dat de twee hoekschoppen in de eerste vier minuten de thuisploeg al in een zetel hadden kunnen zetten. Na zestig Ook Farid Idrissi (l.) kon afgelopen zondag niet voorkomen dat Venray de eerste competitienederlaag leed. seconden een corner vanaf links van Sjoerd van der Coelen waaruit Farid Idrissi van dichtbij tegen keeper Tho mas Klakov opschoot. Vlak daarna ontstond een identieke situatie. Mar cel Seijkens reageerde na afloop: "We stonden er in het begin al niet. Als je niet scherp start dan vraag je om pro blemen. Nee, het was superslecht", vond de Deurnenaar. Na zeven minuten sloeg de pech- duivel toe voor Wout Gommers. Gom mers, die vlak achter de spitsen Ste vens en Idrissi was geposteerd, werd keihard geraakt in een fel luchtduel met Tim Zuidersma. Hij liep nog zelf het speelveld af maar moest direct naar de Eerste Hulp. Met acht hechtin gen rond zijn linkeroog en een fikse bloeduitstorting kon hij het einde van de partij alweer bijwonen. Het vroegtijdige vertrek van Gom mers deed de SW'ers geen goed. Het zelfde loopvermogen en kracht kon van zijn vervanger Dave Hendrikx, die links in de aanval ging spelen, niet ver wacht worden. Tom Stevens nam niet onverdienstelijk de positie van Gom mers over. Echter gaandeweg het duel raakte het verband tussen de Venrayse linies zoek. Na een kwartier ontstond nog een mooie aanval die werd ingeleid door Marcel Seijkens. De dieptepass bereik te Farid Idrissi die vanaf links Sjoerd van der Coelen de bal zag verprutsen. Het tempo daalde zienderogen en de combinaties lukten niet meer. Waar door de onrust de roodwitte gele deren binnensloop. Bovendien had Venray geen greintje geluk. Loek van Schijndel won het duel van Martijn Steenbrugge die hem foutief stopte. De arbiter gaf een vrije trap in plaats van het voordeel van de vrije ruimte die ontstond. In de 35e minuut kwam Sjoerd van der Coelen helemaal naar links om een vrije trap te nemen richting het hoofd van de opgekomen Rob Schol ten. Doelman Klakov greep goed in en vond met zijn snelle verre uittrap Mischa Mulders die plotseling vrij voor Peter Nabbe verscheen en de doelman beheerst kansloos liet: 0-1. Waarmee Venrays' laconieke houding werd afgestraft. Een vrije trap van Hans Custers werd door Farid Idrissi naast getikt. Terwijl Daniël Wijnands alleen ten koste van geel Martijn Steenbrugge van meer gevaar afhield. Na 55 minu ten blies Van Esch pas voor het rust- signaal. De thee had de thuisclub kennelijk goed gedaan. Venray pakte immers aanvallend uit. Tom Stevens sleepte er een corner uit die door Hans Cus ters fraai werd ingedraaid. Even later schoot Custers, de actiefste Venray- naar, vanaf twintig meter nipt over de kruising waarmee de Oostrum- mer zelfs applaus oogstte. Ook een pegel van Rob Scholten (een meter naast) en een mooie omhaal van Farid Idrissi leverden niets op. Terwijl Ven ray in deze fase tot haar beste spel kwam. Het antwoord van Schaesberg bestond uit twijfelachtige blessures van Schaepkens en Zuidersma die meer nuttig als gemeend waren. Het beoogde effect 'Venray uit haar spel halen' lukte echter wonderwel. Loek van Schijndel kopte nog eens over en Dave Hendrikx trof het zijnet. Aan de overzijde onfutselde Daniël Wijnands net op tijd de bal bij de gevaarlijk op Nabbe afstormende Mulders. Khalid Hlimi werd hartstochte lijk toegejuicht toen hij in een solo langs drie man ging maar de invaller strandde in schoonheid. Venray perste er nog een paar corners uit maar de pogingen van Dave Hendrikx (naast) en Loek van Schijndel (kopbal over) waren tevergeefs. Na twee wedstrij den heeft Venray nog niet gescoord. Het wachten is op Freek Thoone die zich optimistisch toont over zijn gene zingsproces. "Vandaag drie weken geleden brak in mijn duim. En donder dag gaat het gips er alweer af." Uitslagen ScharnAl-VenrayAl 1-2 Venray A2-MontagnardsAl 3-6 Venray Bl-Union BI 2-3 Venray B2-Boekel Sport BI 0-0 SV Lottum BI-Venray B3 0-5 Venray B4-SVOC01 BI 1-3 IVO B3-Venray B5 1-4 Venray B6-MVC' 19 B2 6-2 ZSV Cl-Venray Cl 2-1 Venray C2-SVOC01 Cl 2-2 SV Lottum-Cl Venray C3 1-4 EWC'46-ClCVenray C4 6-0 Venray C5-SV United C2co 2-1 Venray C6-Meterik C2 4-3 Venl. Boys C5-Venray C7M 1-1 Venray D1 -VenlBoys Dl 3-0 Venl. Boys D2-Venray D2 1-4 Ysselsteyn Dl-VenrayD3 2-0 Meterik Dl-Venray D4 0-4 Venray D5-SV Lottum D1 3-4 America D2-Venray D6 2-3 Venray D7-SV Oostrum D3G 20-0 Venray D9M-Baarlo D4 2-1 Venray Dl0M-Melderslo D2 0-12 Venray El-RESIA El 14-3 MVC'19 E2-Venray E3 2-3 Venray E4-SVEB El 4-2 Venray E5-Volharding E2 6-0 SV United E2-Venray E7 4-4 Venray E8-Stormvogels'28 E2 1-3 Leunen E4-Venray E9 2-4 Venray E1 O-TOP' 27 E2 20-0 SVOC'01 E3-VenrayEll 1-10 Venray E12-Kronenberg El 2-4 Venl. Boys E7-Venray El 3 2-5 Venray E14-IVOE4 5-6 MVC'19 E5-VenrayE15 5-2 Venray F1-IVOF1 2-1 DEV-Arcen Fl-Venray F2 0-12 Venray F4-Sparta' 18 F2 0-2 Melderslo F2-Venray F6 0-3 Venray F7-Sparta' 18 F5 1-0 TOP'27 F2-Venray F9 1-10 Venray F10-Sp. Irene F6 10-1 Meterik F3-Venray F11 2-6 Venray F12-DEV-Arcen F3 3-2 Programma zaterdag 16 sept. Venray Al-Volharding Al a. 15.00 Belfeldia Al-Venray A2 v. 13.30 VenrayA3-SV OostrumAl (o.)a. 15.00 Scharn Bl-Venray BI v. 12.15 RoodWit'62 Bl-Venray B2 v. 13.30 Venray B3-Stormvogels'28 BI a. 13.15 Venray B4-Sparta'l8 B2 (o.) a. 15.00 Venray B5-Koningslust BI a. 15.00 Belfeldia B2-Venray B6 v. 12.30 Venray Cl-OSS'20 Cl a. 15.00 RKDSO CIC-Venray C2 v. 12.30 Venray C3-GFC33 C2 a. 11.45 Venray C4-Ysselsteyn Cl a. 13.15 Montagnards C2-Venray C5 v. 12.00 Volharding C3-Venray C6 v. 11.00 Venray C7M-Belfeldia C2 a. 11.45 Someren Dl-Venray Dl v. 11.30 Venray D2-Ysselsteyn Dl a. 13.15 Venray D3-MVC19 Dl a. 11.45 Venray D4-SVOC01 Dl a. 9.30 Venray D5-Sparta'18D3 (o.) a. 9 30 Venray D6-SVOC01 D2 a. 9.30 Venl. Boys D6-Venray D9M v. 11.00 Helenaveen Dl-Venray D10M v. 10.30 Leunen E1 -Venray El v. 1015 Venray E2-Ysselsteyn E1G a. 10.00 Venray E3-DEV-Arcen El a. 10.00 GFC'33 E2-Venray E4 v. 10.00 Ysselsteyn E2-Venray E5 v. 9.15 Venray E6-SV Oostrum E2G a. 10.00 HRC'27 E2-Venray E8 v. 9.30 Venray E9-HRC27E3G a. 9.00 SV United E3-VenrayE10 v. 8.00 Venray El l-VenrayE12 a. 9.00 Venray E13-AmericaE3 a. 9.00 Baarlo E4-VenrayE14 v. 9.30 Venray El5-Venl. Boys E8 a. 9.00 VW'03 Fl-Venray F1 v. 9.00 Melderslo Fl-Venray F2 v. 9.30 SV Oostrum Fl-Venray F3 v. 10.45 Sparta'18 F3-VenrayF4 v. 8.00 Wittenhorst F3-Venray F5 v. 10.30 Venray F6-Montagnards F2 a. 11.00 Ysselsteyn F3-Venray F7 v. 1115 Venray F8-Wittenhorst F5 a. 11.00 Venray F9-Ysselsteyn F5 a. 11.00 HBSV F5-Venray F10 v. 8.30 Venray F11-Blerick F6 a. 12.00 RKDSO F2-Venray F12 v. 10.15 Venray F13-MVC19 F7 a. 12.00 Venray Mini-F wedstrijden a. 12.00 Programma zaterdag 16 sept. Vet. Holthees-SV Venray Programma zondag 17 september GSV28-SV Venray 14.30 SV Venray 2-Meerssen 2 11.00 SES 2-SVVenray 3 12.30 SV Venray 4-Heijen 2 11.30 Meterik 2-SV Venray 5 11.00 Hegelsom 2-SV Venray 6 13.30 SVVenray 7-Hapse Boys 3 10.30 SVVenray8-Kronenberg4 9.30 Swolgense B. 3-SVVenray 9 10.30 SVVenray 10-Geysteren 9.30 Senioren dames: Varsseveld-SV Venray 12.00 Sparta'18-SV Venray 2 10.00 SV Venray 3-Melderslo 11.30 Uitslagen Merselo-GFC'33 0-2 Venray SV 7-Merselo 2 4-4 Merselo B2-NWC B3 12-0 Merselo C1G-NWC C5 14-0 Merselo DIG-Volharding D2 2-6 Merselo El-HRC'27 E1G 7-0 Merselo E2G-Ysselstey E4 0-6 Merselo FIG-Leunen F3 0-5 Excellent-Merselo 4-0 Programma zaterdag 16 sept. BW'27 Bl-Merselo BIG V13 30 Bavos B2-Merselo B2 V11.45 SPV C2-Merselo C1G V12.00 Leunen D2-Merselo DIG V10.30 Sparta'18 E3-Merselo El V10.00 Meterik E4-Merselo E2G V08.30 Sparta'18 F4-Merselo FIG V08.00 Merselo vet-Bevo vet 17.00 Programma zondag 17 september Merselo-BW'27 14.30 Merselo 2-VIOS 2 10.30 BW'27 3-Merselo 3 11.00 •S^* Ven ray Hoofdsponsors: Kledingsponsor: SPECIAL MEMBER: Summa Adviesgroep GOLDEN MEMBERS: Flextronics vanGrinsven Drukkers Venlo B.V. van Haren Automobielbedrijven B.V. Hofmans Tapijten Cuijk B.V. of Systei McDonald's Venn In alfa Roof S ms Group B.V. van den Munckho/B.V. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. OTTO Peka Kroef B.V. Rabobank, Venray MEMBERS: De Aanpak Bouwservice B.V. Adecco Personeelsdiensten Argowil B.V. Atec Aanhangwagens BV/Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray Autowij k Keizersveld Avydo accountants en belastingadviseurs Bax Financieel Advies B.V. Berk Accountants Belastingadviseurs Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn. Holthees Ten Brinke Hekwerken Deloitte, Accountants, Venlo Elektra Martens Installatie B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch Blitterswijck FDC Financieel Dienstencentrum van de Kamp Fortis Bank Venray Van Gansewinkel B.V. Heathcare Group, Venlo, Verzuimmanagement reïntegratie, Veno Helderman Sport/Sport 2000, Venray Hotel Asteria ING Bank Venray Interstyling B.V. Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie Jewagas B.V., Wanssum Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn Lancyr Aben, Venlo De Lekkernij - 't Anker, Merselo Lifestyle Mode/Secondo Fashion Makelaardij Carel Fijen van der Male/Renokas NLW Groep Notariskantoren Venray Personato B.V. van der Putt Advocaten, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rühl Haegens Molenaar, Accountants Saarloos Automative Equipment, Venray Salarispoint Oirlo Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Taxi Verstraaten B.V. Uitzendburo Mondial, Horst Verhoeven Groen B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren Verspreidingsburo Periodiek WEJEBE Blitterswijck B.V. Partycentrum "De Witte Hoeve" SV United-VCH 0-3- SV United heeft het scoren ver leerd. In de thuiswedstrijd tegen VCH werd opnieuw het doel niet getroffen. VCH deed dit wel drie keer en ging met een 0-3 zege naar Blerick. De wedstrijd was amper zes minu ten oud toen Tim Klemans in goede scoringspositie werd gebracht door Klaas vanArensbergen. Zijn schot ging echter voorlangs. Enkele minuten later was er de vol gende scoringskans voor SV United, maar nu was deze kans niet aan Klaas vanArensbergen besteed. United bleef doordrukken. Het was doelman van Bavel die succes in de weg stond. Op een voortreffelijke kopstoot van Hans Weijers wist hij met een katachtige reactie de bal tot corner te verwerken. Tegen de verhouding in kwam VCH in de 25e minuut op voorsprong. Danny Manders kon uit een corner ongehin derd inkoppen. In de 38e minuut ging een schot van United-spits Tim Kle mans via de paal naast het doel. Even later kon een goede aanval van United weer niet doeltreffend afgerond wor den. In de blessuretijd van de eerste helft krees de romhlnatlenloes een lesje in efficiëntie. Een goed opge zette aanval van VCH werd door Ruud Joosten beheerst afgerond. Na de pauze werd de wedstrijd vrij hard. Diverse kleine blessures waren het gevolg. In de 55e minuut kreeg United weer een uitgelezen kans, maar ook ditmaal ging de bal niet in het doel. Een paar minuten later had VCH-aan- voerder Danny Manders de wedstrijd definitief kunnen beslissen, maar ook hij faalde. 25 Minuten voor het einde moest de wedstrijd een tijdje stil gelegd worden voor een zware bles sure van United-speler Björn Poels. Om een lang verhaal kort te maken: United bleef doorgaan met het missen van kansen, terwijl Danny Manders zijn fout van iets eerder goed maakte en VCH op een 0-3 voorsprong zette. Na twee wedstrijden kan wel gesteld worden, dat SV United de verwachtin gen van voor de competitie aardig bij moet stellen. een abonnement waard

Peel en Maas | 2006 | | pagina 20