De Stadskappers 'voorbeeld voor andere salons' Tien tips om na de vakantie weer in het ritme te komen co>cn>D d3ce iVtoonsfto cnxdl 1Wilt u adverteren op dezr pagmcfs? Theo Kleeven I AddiCura. mocJe centrum r De Stadskappers wint internationale SALON1 Business Award in Barcelona. De Word* onderstel door een und Prosentje! Custers kunstgebitten^ Voor al uw voetproblemen, van steunzolen tot moderne orthopedische schoenen www.ewalts.nl Haarwerkspecialist HIJ EN ZIJ HAARMODE Wijzer Welzijn - De indiaan en de astronaut Veelkleurig én...aantrekkelijk geprijsd! döOf-2007 PEEL EN MAAS Mind and Body Care TE ZWAAR NIET FIT TE LICHT Global Salon Business Award voor Bert van der Linden r* Alle grootheden uit de kap perswereld kwamen begin juli in Barcelona samen voor de uit reiking van de 2006 Global Salon Business Awards. Vijf dagen lang was de modieuze stad van Span je het decor voor de spannende en prestigieuze manifestatie. Inzet waren de Awards, die wor den toegekend aan salons over de hele wereld met de allerbeste ondernemerskwaliteiten. Een Limburgse onderneming, De Stadskappers met ook een vesti ging in Venray, viel in de prijzen. Een uitzonderlijke prestatie. Voor de Awards waren honderden salons genomineerd. Maar uiteraard werd slechts een heel select gezel schap topsalons gelauwerd. Prijzen werden onder meer uitgedeeld in de categorieën 'Salonondernemer van het Jaar' en de 'Award voor Uitmun tend Ondernemerschap'. Laatstge noemde kleinood werd toegekend aan Bert van der Linden, eigenaar van De Stadskappers. Bert van der Linden, zijn vrouw Liesbeth en zijn ruim tachtig werk nemers moesten het opnemen tegen vierhonderd salons uit de hele wereld. Leveranciers tekenden voor de nominaties, in een vakge bied waarin zeer hoge eisen worden gesteld en de concurrentie uitzon derlijk zwaar is. De Stadskappers werd gewaardeerd voor haar goede prestaties op alle zakelijke vlakken: ondernemersgeest, financiële pro ductiviteit, marketing- en reclame inspanningen, de filosofie richting medewerkers en richting klanten. Volgens de jury blinkt Bert van der Linden uit in zijn leiderschap, alsook in de hoge mate van welbevinden en tevredenheid van het personeel. Personeel van De Stadskappers is deskundig opgeleid, is op de hoogte van de nieuwste technieken op het gebied van kappen en beauty, en werkt met vernieuwende ideeën. De algemeen directeur van de orga nisatie van het evenement typeerde De Stadskappers als een bedrijf dat op effectieve wijze een brug slaat tussen wat de klant verwacht en de wijze waarop het bedrijf geleid dient te worden. De salon is een voorbeeld voor andere salons. De Stadskappers hanteert een menselijke benadering en tracht ieder personeelslid belangrijk te maken binnen het concept en bin nen iedere vestiging. Bovendien is het opleidingssysteem zeer bijzon der. Na het afronden van de kap persacademie begint het polijsten en bewerken van de werknemers, met de nadruk op het communica tieve vlak. Er wordt enthousiasme gecreëerd, en dat blijkt ook uit de sfeer die een salon van De Stadskap pers uitstraalt. Het is van belang dat je elkaar 's morgens graag ziet en dat je een hoge mate van interesse bezit om jezelf te ontwikkelen. Bert van der Linden werkte al als 14-jari- ge in de kapsalon van zijn vader in Kessel. Op 17-jarige leeftijd begon hij aan een leertraject bij Coiffeur Harrie Houwen in Venlo. Houwen was examinator van de Nederlandse Nationale kapexamens en wedstrijd kapper. Bert van der Linden kwam in contact met de perfectie van wedstrijdkapper. In 1969 werd hij Nederlands kampioen in de B-klasse en in 1971 in de hoogste A-klasse. Daarna volgde deelname aan inter nationale wedstrijden. Jarenlang was hij bedrijfsleider en in 1983 opende hij zijn eerste vestiging van De Stadkappers, in Venlo. In 1986 was de opening van de vestiging in Venray, toen zijn tweede vestiging. Inmiddels zijn er zeven vestigingen en tachtig mensen werkzaam bij De Stadskappers. Nieuwe vestigingen zijn in voorbereiding. De Stadskappers in is Venray gevestigd aan het Schoutenstraatje 18.Telefoon: 0478-582577. 1. Kleed je naar je omgeving Neem afstand van de kleurige, luch tige kleding. Als je ze thuis of op je werk draagt, geeft dat niet hetzelf de gevoel als op het strand in een exotische bestemming. Bovendien roepen ze nostalgie in je op. Wees daarom reëel en kleed je naar je omgeving. 2. Houd je aan je voornemens Tijdens de vakantie maken veel men sen goede voornemens voor na de vakantie. Weer een studie oppakken, of lid worden van een fitnesscen trum. Nu is het de tijd om je hieraan te houden. Schrijf je dus direct in en ga aan de slag! 3. Houd je bruine kleur Als je er goed uitziet en een lekker kleurtje hebt, dan heeft dat invloed op je humeur. Je bent vrolijker en zelfverzekerder. Werk er dan aan om je bruine tint vast te houden. Koop een goede zelfbruinende crème of ga eens lekker onder de zonnebank. 4. Denk positief Een positieve instelling maakt het leven aangenamer, ook al ben je niet waar je eigenlijk wilt zijn. Haal voldoening uit de kleine dingen van het dagelijkse leven en richt je op de toekomst. Het is zo weer vakantie! 5. Begin niet direct na de vakan tie Zorg dat je nog een paar dagen vrij hebt voordat je weer aan het werk moet, zodat je rustig weer in het ritme kunt komen 6. Maak een fotoalbum Ga rustig zitten om je vakantiefoto's uit te zoeken en probeer er meteen een mooi album van te maken. 7. Eet lekker en gezond Lekker gegeten op vakantie? Maak dan nog eens een maaltijd in de stijl van je vakantieland. 8. Foto op je bureau Weer aan het werk? Zet dan je mooi ste vakantiefoto op je bureaublad, om af en toe nog heel even bij weg te dromen. 9. Speel spelletjes met je kinde ren Speel de laatste week van de vakan tie veel spelletjes met de kinderen. Zo raken ze er weer een beetje aan gewend om zich lange tijd te concentreren en een paar uur rus tig bezig te zijn. De overgang naar school is zo minder groot. 10. Bouw je weerstand op Zorg dat je goed eet, en begin even tueel met supplementen. Vitamines verhogen je weerstand en dat kun je met de septemberstress vaak best goed gebruiken. SHIATSU-PRAKTIJK Henny Geerets Lid NWP. Lid no: P1128 Vergoeding door div. ziektekostenverzekeringen m.i.v. 1-1 2006 ookVGZ Mr. Ruttenstraat 7 5861 BHWanssum tel. 0478-531927 studio massage Ontspanningsmassage Klassieke massage Hot-Stone massage Touch-Pro Stoelmassage Massage Party Bel dan Arie Snellen 0478-582727 PILATES Venray, Veulen. Lessen overdag en 's-avonds Neem HERBALIFE! Gratis begeleiding en vetmeting. Geïnteresseerd? Bel dan: Helmy Thoone Tel. 0478-514 988 www. mi ndand bodycare. n I DINSDAG en WOENSDAG budgetdag budgetdag van 8.30 uur tot 18.00 uur zonder afspraak zonder afspraak voor u voor een budgetprijsü - Heren knippen €10,00 - Wassen, knippen, drogen (kort), met gel €13,50 Voor meer informatie: AddiCura, 0478 584840 De Bleek 68, Venray DE STADSKAPPERS de stadskappers www.destadskappers.nlinfo@destadskappers.nl AWARDS 400 finalisten uit 21 landen. Mooi de Mooiste Mode ook op: www.mooidemooistemode.nl of www.mc-theelen.nl Roggel Markt 2 Tel. 0475-494220 Boxtel Stationstraat 47 Tel. 0411-676322 Panningen Markt 83 Tel. 077-3074031 Horst St.Lamhertusplein 12 Tel. 077-3036464 /Vt/hf - IVuilcr Advies op maat - Veelkleurig én ...aantrekkelijk geprijsd - Elke week nieuwe collecties Donderdag 31 augustus 2006 - Pagina 20 Reparaties klaar terwijl u wacht. Voor een nieuwe prothese kunt u rechtstreeks bij ons terecht. Vergoedingen kunnen voor alle verzekeringen geregeld worden. Ons laboratorium is ook gespecialiseerd in implantaatprotheses. Voor meer informatie kunt u geheel vrijblijvend bij ons terecht. Erkent V.L.H.T. lid, medische hulpmiddelen naar maat volgens EU richtlijnen 93/42 EEC Tandtechnisch laboratorium M. Custers Oirlos0iu0g 4, Oostrum (800 m0t0r vanaf NS station Venray) Tol.: 0478-581997 Fax. 0478-589335 .LuiuLu.ttlcust0rs.nl U kunt bij ons terecht voor de volgende massages: EINDSTRAAT 5 5801 CP VENRAY TEL 06-23784374 INFO@FEELMASSAGESTUDIO.NL WWW.FEELMASSAGESTUDIO.nl Bewegingsvorm in Anna Maria van Gemert Bel 0478-583272 lnfo@annamarlavangemert.nl www.annamarlavangemert.nl Erkend orthopedisch schoentechnisch bedrijf leverancier voor alle zorgverzekeraars Noorderhof 30 - 5804 BV Venray 0478 514000 Loevestraat I. 5961 TV Horst Tel 077-3986092. Mobiel 06-50507797 E-mail theokleeven@hetnet.nl Gespecialiseerd in haarwerk (pruiken en aanvullingen). Erkend door ziekenfonds. Vraag geheel vrijblijvend informatie. Lid van Nederlandse Vereniging van Haarwerk Ondernemers, www.nvho.nl vJf.V.H.O. - Wassen, kleurspoeling (kort), knippen, drogen, met gel €27,50 - Permanent (kort), incl. knippen, föhnen/watergo If €49,50 - Wassen, verven (kort), knippen, drogen, met gel €43,50 (geen korting op deze prijzen) Op alle andere behandelingen krijgt u 257o korting. Hij en Zij Haarmode Raadhuisstraat 8-10 5801 MA Venray Tel. 0478-585013 Veel mensen hebben nog het (film)beeld voor ogen van de trotse indiaan met zijn kaarsrechte houding, die op een matje op de grond sliep. Sommigen heb ben zelfs jarenlang zijn voorbeeld gevolgd en op een dunne, harde matras op een harde plank geslapen. Zou die indiaan op leeftijd nog zo'n mooie rechte rug hebben gehad? Zouden indianen nog steeds op een matje slapen? ...Denk 't niet! Zelfs van honden is bekend, dat zij een kuiltje graven waar hun lichaam steun in vindt, en dat zij doorligplekken krijgen op een te harde, vlakke ondergrond. Onze huid en bouw maken ons nog kwetsbaarder. In de vorige eeuw bleek in het NASA ruimtevaartprogramma, dat als de astro naut gewichtloos is, hij zich overal aan kan stoten. Als hij dan gaat bloeden, is dat gevaarlijk. Daarom werd de binnenkant van het ruimtepak op stootplekken bekleed met speciaal drukverlagend, ondersteunend schuim. Dit materiaal vormt de basis van het tot nu toe ongeëvenaarde Tempur Med assortiment kussens en matrassen. Er bestaat veel namaak, maar de meesten komen kwalitatief niet in de buurt, waardoor goedkoop vaak duurkoop is. De kussens en matrassen van Tempur Med werden in eerste instantie door een Zweedse fysiotherapeut ontwikkeld voor gebruik in ziekenhuizen, om doorlig gen (decubitus) te voorkomen. Zij verbeteren de doorbloeding en de slaaphou ding en verminderen daardoor nek-, rug- en gewrichtspijn. Sindsdien is Tempur Med over de hele wereld populair geworden bij sporters, bij mensen die (weer) ontspannen willen slapen, enz. Afgelopen maand bracht het gemis aan haar favoriete kussen zelfs een familie uit Koeweit, die in een Center Pares huisje vakantie vierde, naar onze winkel! En u? Bent u een indiaan of een astronaut? Hoe slaapt u het lekkerst? Kom het ook eens uitgebreid uitproberen! Wij vinden het goede kussen voor u en uw matras. haar, schoonheid en spa grote berg 16 5611 kk eindhoven tel 040 24 66 979 - zuid koninginnenwal 32 5701 nt helmond tel 0492 59 05 30 - maaspoort 34 6001 br weert tel 0495 53 70 28 - kruisherenstraat 8 6041 hk roermond tel 0475 33 07 35 - schoutenstraatje 18 5801 bs venray tel 0478 58 25 77 - markt 93 5981 ap panningen tel 077 30 78 836 - nieuwstraat 52 5911 jv venlo tel 077 35 44 605 BUSINESS mode en schoenen voor dames, heren, tieners en kinderen Weinig woorden maaaar grote klasse! Wij willen u dan ook graag uitnodigen om onze collecties te komen bekijken en zelf te oordelen.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 20