Autoruit stuk? oumans Voor al uw rouwbloemwerk VM& ngen Tk eo Arts (03^3 58 88 89 VieCuri u intratuin Jullie gaan trouwen! Proficiat. ClasCarage i Hendrickx Venray bv cfirijen eetets atuursteen HBBbssB LAAT BU UW VERDRIET ONZE ZORG EEN TROOST ZIJN PEEL EN MAAS Donderdag 24 augustus 2006 - Pagina 23 «J Als het leven de dood ontmoet... altijd bereikbaar Vlak na haar 94 ste verjaardag en na een huwelijk van ruim 67 jaar hebben we afscheid genomen van: Wilhelmina Maria Petronella Litjens echtgenote van Lodewijk Jan Mathijs Weijs Oostrum, 13 augustus 1912 t Venlo, 16 augustus 2006 Oostmm: Vader Weijs Venlo - Blerick: Truus en Toon Verheijen - Weijs Ton en Marion Bas en Claudia Ven lay: Miek en Sef Raedts - Weijs Elleke en Fred Paul en Gittie Bart en Rudy Oostmm: Annie Rutten - Weijs t Henk Rutten en Anny Arts Jan - Willem en Inge Joris en Susanne Oostmm: Jan en Martine Weijs - Joosten Clemens en Heidi Daphne t Venray: Geert en José Weijs - Rongen Willem en Mari-José Annemiek en I .con Venray: Louis en Wilma Weijs - Klaassen Anne Paulien en oma's achterkleinkinderen. Op maandag 21 augustus hebben we Moeder herdacht in kerk O.L.V. Geboorte te Oostmm en aansluitend haar begeleid naar haar laatste rustplaats "Trans Cedron". Correspondentie adres: van Broekhuizenstraat 30, 5807 AL Oostmm Laagheidseweg 19a - 0478-583525 Gazon maaiers Afrasteringsmaterialen Bosmaaiers Hogedrukreinigers Heggenscharen Warmwaterreinigers Bladblazers Waterpompen Veegmachines Beregenings materialen Verder verzorgen wij diverse laswerkzaamheden - UITNODIGING Afscheid Gynaecoloog drs. BJ. Niessink Donderdag 31 augustus www.viecuri.nl ZORGAANZET Terrazzo Natu u rsteenwerken Mans Hendriks v.o.f Uw adres voor 't op vakkundige wijze leggen, leveren, maken en plaatsen van uw: Terrazzo: KOKKERELLEN IN WELL Heeft U zich wel eens afgevraagd hoe je vegeta risch kookt, hoe U ook thuis iets exotisch kunt bereiden, hoe je tapas maakt of vindt U het gewoon leuk om met andere liefhebbers te kokkerellen? Er zijn nog 2 plaatsen beschikbaar in een groep je van 4 dames op de donderdagavond. Waar? In "Het Ankertje" te Well Wanneer? Start begin september Welke dagen? Dinsdags en Donderdags(1x in de 3 weken) Door wie? Christel van Lieshout-Claessens Kosten? 175,00 p.p. Ook is het mogelijk om op afspraak workshops te houden. Grotestraat 38, 5855 AN Well e-mail: info@ankertje.nl Tel. 0478-501234 (na 19.00 uur) 11? BRIENSVELD Uitvaartverzorging Truus van der Wouw Gerard Albus Jos Vermeulen Kiender, femilie, genuuëdegde, Venrods mannekoeër en gillie die dur an mit ge werkt hebbe um os gaolde brulleft tot een geweldig lieëst te make, Jeu en Truus Aarts-Theuws 'Windows 'Word Excel Computertypen Basis Computergebruik 1 Access 1 PowerPoint 1 Outlook 1 Internet Windows/Internet 1 Frontpage Vraag naar onze gratis folder! Smeliënstraat 4, 5922 VH Venlo-Blerick tel.: 077 3821736/bgg 06 51310367 Gespreide betaling mogelijk begrafenis en crematie onderneming Ir. A4arij bestraat la 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Geert Stiphout Geert Stiphout Geert pretogen ondeugende lach "niet te moeilijk" lieve schat van Ans geweldige papa "'t kumt goëd" Ans, Yoshi, Abe, Sam en Benthe wij willen er graag voor jullie zijn! Henriëtte, Wim, Lynn, Stan, Maud, Suus Marjo, Will, Robin, Kris Monic, Harry, Solie, Kike, Trijntje Geert Stiphout Geert Stiphout GEERT Een moeder sterft altijd te vroeg, al wordt zij nog zo oud. Je bidt dat God haar sparen zal, omdat je van haar houdt. Geheel onverwacht is vandaag, na een leven dat getekend werd door inzet en hartelijk heid voor ons allen die haar omringden, overleden, ós mam, oma en oma Bolderik, Truus Ghielen-Stiphout weduwe van Grad Ghielen zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Oostrum, Leo Ghielen Miets Ghielen-Scaf Michel en Sandra, Tijn, EviMees Robert en Esther Ivo en Tamara Horst, Kitty Erprath-Ghielen Jac Erprath Rene en Sonja Judith en Rob Venray, John Ghielen Hannie Ghielen-Jongen Silvia en Loek Paul Venray, 12 augustus 2006 Correspondentieadres: v. Broekhuizenstraat 10 5807 AL Oostrum We hebben ós mam voor het laatst in ons midden gehad op donderdag 17 augustus j.l. tijdens een uitvaartdienst in de Grote Kerk te Venray, waarna wij haar begeleid hebben naar het crematorium aan de Grote Blerickse Bergenweg te Venlo-Blerick. Indien u geen persoonlijk bericht mocht ontvangen, vragen wij u deze kennisgeving als zodanig te aanvaarden. Jos Vermeulen Piet Willemse Tel. 0478-641 166 - Zakelijk vervoer Luchthavenvervoer Straattaxi Koerierservice Rijdt ook ziekenvervoer! Maar waar begin je mee? Neem contact op met YOUR WEDDINGPLANNER Zij maakt het niet duurder, wel makkelijker! En zij heeft vele voordelen in haar pakket, welke kunnen oplopen tot meer dan duizend euro. Jullie eigen inbreng en wensen blijven gegarandeerd. Geïnteresseerd? Maak dan snel een afspraak voor een vrijblijvend, kosteloos gesprek. Nieuwhuisweg 5 5804 AN Venray Tel. 0478 571001 www.your-weddingplanner.nl Wij repareren of vervangen uw voorruit... Bel snel naar ClasCarage en check uw eigen risico ClasCarage is altijd voordelig. Stationsweg 183, OOSTRUM VENRAY Tel: 0478 - 56 82 26 www.glasgarage.nl 24 -Jüili DJ Jótiirj/ üili'jaiiiuminr jïm 4 ca jèÜïow iiiu-yiui 't hit zoeë mótte zien www.hendrickx-venray.nl Na 30 jaar actief betrokken te zijn geweest binnen het vakgebied van de Gynaecologie heeft de heer drs. B.J. Niessink besloten om met ingang van 1 september 2006 zijn werk zaamheden in VieCuri, Medisch Centrum voor Noord-Limburg, te beëindigen. Ter gelegenheid hiervan wordt op donderdag 31 augustus a.s. van 16.00 uur tot 18.00 uur een afscheidsreceptie gehouden voor patiënten, medewerkers en collegae. Deze receptie vindt plaats in het bedrijfsrestaurant van VieCuri, op de locatie Venray (Merseloseweg 130). U bent van harte welkom om afscheid te nemen van de heer Niessink. Medisch Centrum voor Noord-Limburg DE LIMBURGSE ZORG Aanrechtbladen - dorpels - muurafdekkingen - vensterbanken Natuurstenen: aanrechtbladen - decoratieartikelen - dorpels - grafmonumenten - vensterbanken - vloeren - sierschouwen - tafels - tegels - zuilen Blakterweg 7 5808 BL Oirlo - Venray Tel. 0478-580012 fax 0478-503139 HET GROENE WAREN HUIS Langstraat 133, Tel. 0478-588585 uitvaartverzorging Gerrit Arts Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221 Nu heb je eindelijk rust je lijden is voorbij jouw liefde en je warmte liet je achter hier bij mij Na een langdurige doch moedig gedragen ziekte en een liefdevolle verzorging in haar ouderlijk huis is heden, omringd door haar naasten, rustig ingeslapen onze lieve 18 september 1947 f 5 augustus 2006 moeder en oma van Maurice en Noëlle Elvira Marijn Frank en Iris dochter van Ben en Fien zus van Piet 5 augustus 2006 Loonseweg 8, 5824 AG Holthees Na een uitvaartdienst in de St. Jozefkerk te Smakt, heb ben wij haar op 10 augustus 2006 in besloten kring te rusten gelegd op het r.-k. kerkhof aldaar. Als je in al je verdriet zoveel lieve mensen om je heen ziet die je allemaal willen ontlasten dan kent het leven vele contrasten Want ondanks het grote verdriet, doet dit goed en geeft het ons weer een beetje moed. 1 .angs deze weg willen wij iedereen bedanken, voor de steun, lieve woorden, vele bloemen, kaarten en betuigingen van medeleven op welke wijze dan ook tijdens het overlijden van Augustus 2006 Maya Alexis Mama Met verslagenheid en ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Wij zullen hem als betrokken collega missen en onze gevoelens van medeleven gaan uit naar diegenen die achterblijven. Wij wensen zijn kinderen en de familie kracht en sterkte toe in deze zware en moeilijke dagen Directie en collega's Feenstra Zuid b.v. vestiging Venray i r. Ook voor allerestauram -werkzaamheden- Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur. Zaterdag en andere tijden op afspraak. .schrijenpeetersna tuursteen.nl voor jeugd en volwassenen Windows/Word/Excel www.instituutvos.nl Venrayseweg 104 5961 /\J Horst telefoon 077 398 70 99 Wij Zijn da<f en nac kt k ereikhaar onder telefoonnr. 0478 550150 DANKBETUIGING Sterven zorgt altijd voor verdriet want iemand die je dierbaar is die vergeet je niet Maar door een wanne brief of persoonlijk medeleven Kun je aan een ander toch een beetje sterkte geven Voor dit alles en nog meer daarvoor danken wij U allen zeer Kinderen - kleinkinderen en achterkleinkinderen van Nelly Thuyls-Hendriks Verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Tijdens het tennissen op ons tiende Venray Open toernooi werd Geert onwel. Wie had toen kunnen denken, dat dit zijn laatste wedstrijd zou zijn. Geert bedankt, dat je jarenlang contactpersoon en actieve deelnemer was van het Venray Open tennistoernooi. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Organisatie Venray Open Geschokt en bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Geert was een zeer actieve en sportieve speler in onze vereniging. Wij zullen hem ons herinneren als een gedreven sportman maar daarnaast ook als trotse vader, zorgzaam en van het leven genietend. Ans, Yoshi, Abe, Sam, Benthe en alle andere nabestaanden wensen wij alle moed en sterkte toe die nodig is voor het dragen van dit verschrikke lijk verlies. Bestuur en leden TennisClub Venray Geschokt en verdrietig ontvingen wij het bericht dat vader van vier van onze leerlingen plotseling is overleden. Wij kennen hem als een zer betrokken ouder. Wij wensen Ans, Yoshi, Abe, Sam, Benthe, ouders en verdere familieleden veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Team, kinderen, MR en OR van OJBS De Keg Algemeen bestuur SPO Venray Ons bereikte het bericht dat op 19 augustus plotseling is oveleden. Geert was een actief lid van onze vereniging. Vorig seizoen was hij nong leider van F4 dat kampioen werd. Dit seizoen was hij net begonnen als leider bij E2. Wij zullen hem missen. Wij wensen familie, vrienden en kennissen veel sterkte in deze moeilijke periode. Namens het Bestuur en de leden van SV Venray Geen woorden voor! We zullen je missen. Ans, Yoshi, Abe, Sam en Benthe we zullen er altijd voor jullie zijn. Liefs, "de Litmies" Edward, Anja, Céleste en Danique Tot op het laatste moment intensief betrokken bij alles wat hem dierbaar was, is plotseling overleden onze vader, schoonvader, broer en oom Venray, 2 april 1951 "j" Delft, 20 augustus 2006 Venray: Tamara en Errol Helmond: Cheyenne en Brenda Venray: Shaun en Melanie Venray: Julia Hughes Rijswijk: Lia Buizerd Familie Vermeulen Familie Hughes Cone spondentieadre s Bergkw artier 28 5801 PT Venray De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op vrij dag 25 augustus om 10.30 uur in de kerk van St. Petrus' Banden aan de Grote Markt te Venray, waarna de crematie plaatsvindt in het crematorium Berken donk aan de Meanderlaan 1 te Helmond-Brouwhuis. De avondwake vindt plaats op donderdag 19.15 uur in bovengenoemde kerk. Samenkomst in de kerk, waar u voor aanvang van beide diensten het condoleanceregister kunt tekenen. Jos is overgebracht naar het uitvaartcentrum aan de Merseloseweg te Venray waar u afscheid van hem kunt nemen op donderdag van 18.00 tot 18.45 uur. Lieve mensen, De overweldigende belangstelling en deelneming welke jullie ons hebben betoond na het overlijden van mijn lieve man, ozze pap en opa hebben ons diep getroffen. Wij zijn jullie zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is jullie allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij jullie hiermede onze oprechte dank. Mam, kinderen en kleinkinderen info@taxiarns.nl www.taxiarns.nl fax. 0478-630444

Peel en Maas | 2006 | | pagina 23