Martien Amendt Limburgs kampioen Loes Geelen Limburgs kampioen Iris Verreijt derde Motorcross in Wanssum Dames sterk in titelstrijd Motorcross in de regio PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 24 augustus 2006 - Pagina 20 Het Alvertje Oostrum BC Overloon Zomerbridgen PDV De Zwaluw Nobel Van Asten wint CSI PC De Jumpers Nieuws uit Venray en omgeving leest U in Autocross een abonnement waard St. Jan Merselo Motorcrosser Emile Cox favoriet op thuiscircuit Paardensport vereniging Ysselsteyn De Cowboys b'UasbrW'- Foto: WWW.TJ-UNLIMITED Uitslag van de zesde wedstrijd uit de 50 pluscompetitie: 1 Antoon San ders 2 Jos Hermans 3 Harrie Thee- uwen 4 Pieter Kunen 5 Francien Hermans. Uitslag open wedstrijd: 1 Ep Vos 2 Piet Beijersbergen 3 Harrie Theeuwen 4 Antoon Sanders 5 Ger van Soest. Op zaterdag 26 augustus is de tweede wedstrijd uit de jubileumcom petitie. De loting is om 11.00 uur bij de vijver waar dan van 12.00 tot 16.00 uur gevist gaat worden. Op woensdag 30 augustus is de achtste wedstrijd van de 50+ competitie. Bijeenkomst 11.00 uur. Van vrijdag 1 september tot en met zondag 3 september 12.00 uur wordt de tweede karperwedstrijd gevist. Vanaf half april tot half septem ber zullen er elke woensdagmiddag tussen 13-30 en 17.00 uur enkele jeugdleiders bij de jeugdvijver aanwe zig zijn om vissertjes die komen vis sen te helpen en te zorgen voor hun veiligheid. Voor vragen en informatie betref fende lidmaatschap en vergunningen kunt u contact opnemen met Pieter Kunen tel 077-3662920. Voor overige zaken kunt u terecht bij secretaris/ penningmeester Ton Deenen tel 0478- 532927. Er is in de twee lijnen gespeeld. De best geplaatsten in de gele lijn waren Wiel en Miny Verhoeven met 60.92 procent, gevolgd door Toon den Brok en Theo Jacobs met 58.40 procent. De derde plek was voor Kees en Ria van Son met 54.62 procent. In de rode lijn zijn de winnaars Frans van Heuvel en Tony Jansen met 69.58 procent. De tweede plaats ging naar Riet Dobbe en Mien Keunen met 66.25 procent. Annie Janssen enTruus Kusters bezet ten de derde plek met 60.42 procent. De zesde en laatste avond van het zomerbridgen, gehouden door Harten Drie, werd door 27 paren bezocht. In de A-lijn ging het echtpaar vloet met 62,08 procent met de eerste prijs naar huis. Goede tweede was het echtpaar Faas met 58,75 procent, gevolgd door de dames Bisscheroux en Kooien met 56 procent. In de B-lijn was de eerste prijs na loting voor de dames Paris en Stappers met 59 procent, evenals het echtpaar Vd. Slik. Derde waren de heren Van Gaal en Van Genugten. In de eindstand van het geheel waren mevrouw Vd. Beele en de heer Teu- nissen eerste met een gemiddelde van 63,96 procent. De tweede plek ging naar de heren Jakobs en Penninx met 59,76 procent, gevolgd door de dames Linders en Rooyakkers met 57,92 procent. Vierde was het echt paar Verhoeven met 57,70 procent en de vijfde plaats ging naar het echtpaar Vloet met 57,63 procent. In totaal hebben 75 paren een of meerdere keren gebridged. Uitslag Tessenderlo (jonge duiven) met 30 deelnemers en 878 duiven: 1, 14 en 22 G. D. Raaijmakers. 2, 4, 7, 15,17,18,19 en 20 C. v.Vught 3 en 11 L. Snijders. 5, 8,10 en 13 Chr. Gerrits. 6 A. Sijbers. 9 en 24 M. Basten. 12 van Haren - Stiphout. 16 J. Kerstens. 21 en 23 J. Sijbers. 25 M. Voesten en dochter Uitslag Tessenderlo (oude duiven) met 24 deelnemers en 249 duiven: 1, 2, 3,6 en 21 Chr. Gerrits. 4 M. Basten. 5 H. Vermeulen. 7 H. Peeters. 8 H. Lit- jens. 9 Comb. Hendriks -Arts. 10 en 11 J. Voesten 12, 19, 20 en 23 P Loonen. 13 en 24 J. Kerstens 14, 16 en 22 A. Sijbers. 15 G. D. Raaijmakers. 17 P v. Houdt. 18 M.Voesten en dochter. 25 J. v. Kessel. Jeanine Huijbers heeft met haar paard Mayblick deelgenomen aan de Limburgse kampioenschappen voor paarden in Maasbree. Ze behaalde in de klasse B springen een mooie vijfde prijs. Christel van Dijck is in Maasbree derde geworden met haar paard Uiver met 391 punten (194 en 197 punten) in de klasse LI. Marloes van Rattingen is donderdag naar Swolgen geweest en heeft samen met haar pony Arno een tweede prijs behaald met 190 punten in het EM2. Tijdens het CSI in Valkenswaard heeft springruiter Leopold van Asten de Grote Prijs gewonnen. Met zijn paard Fleche Rouge wist Van Asten in de barrage zijn landgenoot Gerco Schroder 0,35 seconden voor te blij ven. Beide ruiters reden een foutloos parcours. Tijdens het sterk bezette toernooi werd de Duitser Beerbaum derde op 0,68 seconden van Leopold van Asten. De zussen Jeurissen van PC De Jumpers hebben deelgenomen aan een springwedstrijd in Oude-Tonge en aan de regiokampioenschappen voor paarden in Maasbree. In Oude- Tonge won Katja Jeurissen het klassie ke parcours met Manolito. De tweede prijs ging eveneens naar Katja Jeuris sen met Kimula in de categorie DM. In het progressieve parcours werd ze tweede met Manolito en met Roosje behaalde ze nog een tweede prijs in het progressief in de categorie DZ. Verder werd ze als beste combinatie uitgeroepen over de twee gereden proeven in de categorie DM met Manolito. Iris Jeurissen behaalde de derde prijs met Tinka's Boy in de cate gorie DZ en bij de paarden behaalde ze met paard Tirana een dertiende prijs in de categorie B. Afgelopen zondag is Martien Amendt tijdens de Limburgse kam pioenschappen voor paarden in Maasbree kampioen geworden in de hoogste klasse ZZ springen. De regio Limburg staat bekend om de vele succesvolle springstallen. De concur rentie is daardoor heel groot. Aan gezien er veel kwaliteit is onder de ruiters in Limburg is het al een hele prestatie om deel te mogen nemen aan de kampioenschappen. De klasse ZZ werd verreden over twee rondes, en alle foutloze combinaties kwalifi ceerden zich voor de barrage, waarin in een verkort parcours de ruiter en zijn paard proberen om in een zo snel mogelijke tijd en foutloos over de finish te komen. Martien Amendt reed met het paard Ribidou als tweede combinatie in de barrage een fout loze rit in een zeer snelle tijd van 36,51 sec. Hiermee kwam hij gelijk aan de leiding te staan, met nog vier combinaties te gaan werden het voor Martien spannende momenten. Maar uiteindelijk wist hij glansrijk dit kam pioenschap op zijn naam te schrijven en heeft zich daardoor meteen weten te plaatsen voor de Nederlandse kam pioenschappen. Martien runt samen met zijn vrouw Nicole sinds enkele jaren een springstal in Broekhuizen- vorst. Hier houden ze zich samen bezig met het africhten en trainen van paarden die klanten bij hun stallen. Het paard Ribidou waarmee Martien kampioen is geworden is eigendom van Ton Beurskens uitTegelen. Tijdens de Limburgse regiokampi oenschappen voor paarden in Maas bree behaalde Loes Geelen van Ons Genot Leunen met haar paard Umiro het kampioenschap in de individuele dressuur klasse L2. Gertie Peters wist zich met haar paard Pablo het reser vekampioenschap in de op een na hoogste klasse Z1 te bemachtigen. Beide amazones mogen op zaterdag 9 september deelnemen aan de Neder landse kampioenschappen in Ermelo. In de dressuurklasse Ml werd Chris- tianne van Eek met Unique vijfde. Bij het springen klasse middel werd Ellen Poels met Kastelle eveneens vijfde. Bij het springen klasse licht behaalde Ellen Poels met Camilla een 17e prijs. In Aarle-Rixte is afgelopen week einde gestreden om de Brabantse Paardenkampioenschappen. Iris Ver reijt uit Venray reed zaterdag met haar paard Virtuoos en werd eerste. Zon dag liet ze een paar steekjes vallen en werd ze vijfde. Tijdens de proef in de finale werd ze eerste en dit resulteer de in een mooie derde plaats. Er wordt in Venray geen auto speedway gehouden op zondag 27 augustus. Maar voor de autosport liefhebber is er deze zondag wel een ander autosportevenement binnen de grenzen van de gemeente Venray. ACC 't Veule houdt aan de Jaegerhofweg in Veulen vanaf 11.30 uur een grote autocross die verreden wordt onder auspiciën van de Autosport Unie Zuid. Op een harde zandbaan met een lengte van 750 meter verschijnen coureurs uit heel Nederland aan de start. Er wordt gereden met geprepa reerde auto's die men ook tegenkomt in het normale straatbeeld, maar ook met bolides speciaal gebouwd voor de autocross. Auto's die voor 50 euro van de sloop gehaald zijn tot speciaal opgebouwde wagens met supersnelle getunede motoren die met budgetten werken van meer dan 50.000 euro en snelheden bereiken van meer dan 150 kilometer per uur. Dit alles staat garant voor spanning, spektakel, fraaie inhaalacties, koprollen en sensatie. Het rennerskwartier is de gehele dag vrij toegankelijk en in de feesttent op het terrein is er gelegenheid wat te eten en te drinken. Ook voor de kleinsten is er volop vertier. Verder brengen dit weekend een aantal ultra light vliegtuigen een bezoek aan de graslanden rondom het circuit. Voor inlichtingen en eventuele opgave tel. (0478)581266 of kijk op www.auto- crossclubtveule.nl Afgelopen zondag vonden in Maas bree de Limburgse kampioenschap pen plaats voor paarden. Janine van Ooi van PC St. Jan Merselo reed een mooie dressuurproef in de klasse LI. Met Saline-D werd ze derde met maar liefst 199 en 201 punten. Susan Hen driks startte met Solana in de klasse L- springen en werd hier mooi twaalfde. Met Unique D startte ze in de klasse B-springen en werd met 97 stijlpun- ten 21e. Tijdens een wedstrijd in Odiliapeel won Janine van Ooi met Saline D in de klasse Ll-dressuur met 201 punten de tweede prijs. Ingrid Bonneux ging naar Leid- schendam om daar een SGW te rijden in de klasse L. Ingrid werd hier mooi vierde met een dressuurscore van 200 punten, een foutloos springparcours en ook nog eens een foutloze cross met slechts 8,2 strafpunten. Sportnieuws -info "Ik ga niet teveel achter de meiden aan" Afgelopen zaterdag was er een SGW wedstrijd in Leidsendam waar aan Sabine Franken meedeed. Zij werd hier eerste met haar paard Tenda. Zondag waren de Limburgse kam pioenschappen in Maasbree. Tamara Klaassen werd hier zevende in het B- springen met Ucorline. De jeugd had de eerste wedstrijd in Groesbeek. Voor deze wedstrijd hadden zich 213 rijders aangemeld. Bij de 65 versnellingen grote wielen wist Jules Deenen tijdens zijn eerste wedstrijd bij de 65 versnellingen de beide manches op een 12e stek af te sluiten wat hem ook deed belanden op een 12e plaats in het dagklasse ment. De 3e beker bij de 85 kleine wielen B kwam in handen van Bryan Kersten die ook in de le en de 2e manche op een 3e plaats werd afge- vlagd. Ook Emile Cox wist in de MX 2 Jeugd een 3e stek voor zich veilig te stellen door in de manches een 2e en een 3e plek op te eisen. Bij de liefhebbers eindigde Tommy de Bruyn op een 9e plaats en sloot de manches op een 8e en een 10e plek af, terwijl Ferdy Kersten de 1 le man en een 14e en een 12e plaats op zijn naam wist te schrijven. Door in de manches een 35e en een 25e plaats voor zijn reke ning te nemen werd hij de 30e man in het dagklassement. Een 16e plaats bij de veteranen werd veilig gesteld door Andre Cox met een 14e en een 18e plek in de manches. Ook voor de nationale rijders was het hun eerste wedstrijd na de vakan tiestop en je kon zien dat de rijders er zin in hadden. Er hadden zich voor deze wedstrijd 268 coureurs aange meld. Bij de MX 3 Senioren wist Roy Nilessen de top vijf vol te maken door in de manches op een 10e en een 4e plek te worden afgevlagd en bezette Sjoerd Heijnen op een 27e plek met een 27e en een 25e plaats na het rij den van de twee manches. Een 10e plaats bij de MX 2 Senioren was voor Kevin Gielens weggelegd, hij eindigde in de manches op een 16e en een 8e plaats, terwijl Mark van de Ven met een 28e en een 26e plaats een 29e plek in het dagklassement voor zich opeiste en kwam de 30e plek op naam te staan van Werner Kuenen die De jarige MAC Wanssum zet ook dit jaar weer de traditie voort met de organisatie van hun jaarlijks motor crossweekend op het bekende sport park de Broekberg. De 40 jaar jonge Motor Amateur Club heeft de voetbal velden en aangrenzende weilanden weer omgetoverd tot een heus motor- opeen 27e en een 32e plek werd afge vlagd. Bij de MX 3 Junioren was een 28e plaats in het dagklassement voor Jan Kuenen weggelegd met een 28e en een 26e stek in de manches. Door het grote aanbod van rijders moest bij de MX 2 Junioren series, herkan sing en een finale manche verreden worden en wist Dennis Kuenen de le serie op een 5e stek af te sluiten waardoor hij verzekerd was van een plaats in de finale manche die hij na een verbeten strijd op een 17e plaats wist af te sluiten. Rick Simons moest in de le serie met problemen de strijd opgeven en ook bij de herkansing zat het niet mee en moest de strijd na een paar ronden opgeven Komende zaterdag is er een jeugd wedstrijd in Wanssum en zijn de nati- onalen rijders te gast te Wanssum en Oss. Met zijn quadteam wist Joe Maes- sen een 2e plaats voor zich veilig te stellen tijdens de 12uurs Quadrace in het Franse Pont de Vaux, welk voor quadrijders als belangrijkste wedstrijd gezien mag worden van het jaar. Op een zeer nat circuit werd vertrokken met een Le Mans start en na de eerste race van 3 uur stond het team op een 4e stek. In de 2e heat van 5uur kreeg Joe Maessen en zijn mannen te maken met een kapotte uitlaat en accu en vielen terug naar een 16e plek. In de laatste 4uur werd er knap werk afgeleverd en klommen op naar een prachtige 2e plaats. Voor Roy Maessen is de belang rijkste wedstrijd van het jaar op zijn thuiscircuit de Peel waar hij meereed met de World Cup F2 en ook beslag legde op een 2e plaats. Ook hij ging van start op een zeer nat wegdek en wist zijn stockcar F2 zijn ronden te rij den wat ook resulteerde in een prach tige stek. crosscircuit, dat zijn gelijkenis in den landen niet kent. Niet alleen onder scheidt het circuit zich door de harde leemachtige ondergrond, maar nog meer door de ligging centraal in het dorp zoals het formule een racen in Monaco, wat een extra dimensie aan het geheel geeft. Vooral de dijkover- gangen zijn voor de rijders moeilijk en voor de toeschouwers zeer specta culair, wat borg staat voor spannende wedstrijden. Ook de overkoepelende organisatie Motorsport Organisatie Nederland is hier van overtuigd en alle nationale klassen strijden dan ook om de punten voor het fel begeerde nationale kampioenschap. Zaterdag 26 augustus bijten de jeugdrijders de spits af. Coureur(tjes) van 6 tot 16 jaar strijden dan om de te verdelen punten en de grote bokalen. Fascinerend is het om te zien hoe de kleine jongens en ook meisjes knok ken voor hun posities, en een meer dan gemiddelde techniek van motor- beheersing laten zien. Onder de deel nemers veel regionale rijder(tjes), die het gaan opnemen tegen hun colle ga's uit de rest van het land en gezien de resultaten uit het voorseizoen vaak niet zonder succes. Voor eigen publiek zal Jules Deenen in de klasse 65 cc zijn huid duur verkopen maar heeft hier veel tegenstand van Jeremy Vink uit Venray en Rob Thijsen uit de Reuver. Roy Hoeymakers uit Horst, de kersverse Europese kampioen 85cc, gaat de strijd aan met onder andere Jeroen van Teijlingen uit Venlo. Deze twee jongens voeren nog volop strijd voor de nationale titel. In de MX2 jeugd wil Emile Cox zijn titelaspira- ties voor eigen publiek doen laten gelden. Zondag 27 augustus is het park het domein van de grote mannen en zal er met grote snelheid en verve gevochten gaan worden voor de pun ten. De nieuwe benamingen - MX1, MX2, MX3 - in de motorcrosswereld zijn nog geen gemeengoed, maar daardoor is de strijd niet minder. Rick Simons uit Well zal zijn beste been tje voor zetten bij de MX2 junioren (voorheen 125 cc) terwijl zijn oom Rob Simons de strijd zal aangaan met Dirk Janssen uit Melderslo bij de MX1 senioren. De interklasse is deze dag een gecombineerde klasse met MX1 en MX3 rijders. Hierin zijn alle grote coryfeeën van MO Nederland ver zameld en dit moet een mooie strijd kunnen op leveren tussen de diverse rijders uit die twee klassen. Ruud Pij pers en Peter Versteegen uit Wanssum gaan proberen een van de grote boka len in eigen huis te houden, maar of dit gaat lukken? Beide dagen beginnen de wedstrij den om 12.00 uur. Diegene, die ook de trainingen willen volgen, dienen reeds om 10.00 uur aanwezig te zijn. Het circuit de Broekberg is gelegen in het centrum van het dorp Wanssum. De entreeprijs op zaterdag is op vrij willige basis, op zondag is de entree zoals gebruikelijk voor kampioens wedstrijden. Rob Simons is de leider in het kampioenschap MX1. Enkele dames van 't Zandakker Gilde Sint Jan uit Venray hebben het persoonlijk kampioenschap van deze schutterij beheerst. In de finale ston den maar liefst vijf vrouwelijke schut ters tegen één man en uiteindelijk werden de eerste vijf plaatsen bezet door de dames. Er begonnen 28 schut ters aan het persoonlijk kampioen schap, traditioneel de laatste wedstrijd van het seizoen. De eerste afvaller, die de strijd moest staken, was weggelegd voor Paul de Klein. Maar over het alge meen werd er volop goed geschoten door de schutters. Naast de strijd om het persoonlijk kampioenschap moest ook de beslissing vallen in de strijd om de Piet Lenssen Memorialbe- ker. Diegene die de beste schutter is gedurende een schuttersseizoen komt in aanmerking voor deze eindklasse ring. Voorafgaande aan het begin van het kampioenschap waren er nog tien personen ongeslagen in deze competitie, waarvan er negen aan de eindstrijd deelnamen. De beslissing in deze competitie werd uiteindelijk beslist met 105 schoten, toenToos Lin- ders-Verhaeg de eindzege voor haar opeiste door in de finale Joop Linders en Pierre Lenssen te verslaan. Het algemeen klassement Piet Lens sen Memorialbeker 2006: l.Toos Lin- ders-Verhaeg 30 punten en 75 kavel- De winnaars persoonlijk kampi oenschap van links naar rechts: Ria de Klein-Peters (3e), Lisette van Rhee- van den Broek (le) en Natascha Hendrickx (2e). schoten 2.Joop Linders 30-55 3. Pierre Lenssen 30-54 4. Giel Krijnen 30-27 5.Huub Stevens 30-24 In de strijd om het persoonlijk kampioenschap werd overgegaan naar kleinere blokjes. Op dat moment zaten nog slechts zes personen in de strijd. Martien Lenssen, het oudste lid van de schutterij, stond in de finale tegenover vijf vrouwen en dit kon hij niet in zijn voordeel beslissen. De strijd werd al snel beslist. Mar tien Lenssen, Toos Linders-Verhaeg en Bianca van Dorrestein waren de eerste afvallers en bleven er nog drie schutters over. Ria de Klein-Peters mistte als eerste en werd daarmee eervol derde, tweede werd Natascha Hendrickx en de eerste prijs en het algemeen persoonlijk kampioenschap van de Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray ging met 88 schoten naar Lisette van Rhee-van den Broek. De uitslag: 1Lisette van Rhee-van den Broek 88 punten 2. Natascha Hen drickx 86 3. Ria de Klein-Peters 83 4. Bianca van Dorrestein en Toos Lin ders-Verhaeg 81 punten en 6. Martien Lenssen 76. Als zaterdag tijdens de motor crosswedstrijden in Wanssum de MX2 jeugd aan de start verschijnt, is de plaatselijke rijder Emile Cox de grote favoriet voor de eind zege. De net 17 jaar geworden motorcrosser uit Wanssum won onlangs voor het tweede opeen volgende jaar de Europese titel bij de MON (Motorcross Organisatie Nederland) en heeft na tien jaar motorcrossen nog steeds dezelfde ambitie: de absolute top bereiken. Emile Cox kan niet wachten tot het motorcrossgeweld in Wanssum losbarts. De tweedejaarstudent Sport en Beweging aan het ROC Boxmeer heeft er ontzettend veel zin in om zaterdag zijn favorietenrol op circuit De Broekberg waar te maken. "Hier rijden is een extra stimulans, maar het is zaak om niet overmoedig te wor den. Ik doe iedere race mijn uiterste best en cross altijd voor wat ik waard ben. Dus ook zaterdag." Motorcrossen beheerst voor een groot deel het leven van de Wanssum- se tiener. Een lichamelijke topcondi tie is een van de eerste vereisten om goed te kunnen presteren. Zo traint Emile enkele keren per week op de motor, maar daarnaast doet hij veel aan conditietraining. "Een goede con ditie is de eerste vereiste om hard te kunnen rijden. Gelukkig kan ik mijn studie Sport en Beweging goed com bineren met mijn sport. De studie bestaat ook veel uit praktijk en dat is prima voor mijn conditie. Daarnaast staat thuis een spinningbike waar ik regelmatig op train." Topsport gaat niet samen met mei den en bier. De 17-jarige is dan ook niet echt een feestbeest. Hij lacht bescheiden: "Ik ga niet teveel ach ter de meiden aan. En alleen in het winterseizoen, als het crossen stil ligt, vier ik wel eens een feestje met mijn crossvrienden. Voor de rest ga ik niet veel uit." De jonge Wanssummer ziet dit niet als een opgave, want zijn doel blijft ook na tien jaar motorcros sen hetzelfde."Ik wil de top bereiken, daar heb ik alles voor over. Ieder jaar ga ik een stapje hogerop." Het talent heeft hij van nature, voor de rest is het hard werken om zijn doel te bereiken. "Het belangrijkste blijft de lichame lijke gesteldheid. Om de souplesse en balans te vinden. Om top te presteren moet alles in orde zijn. Voor de rest is het iedere race keihard werken." Emile Cox rijdt op dit moment bij de MX2 jeugd (voorheen de 125cc jeugd), de hoogste jeugdklasse van de MON. Over twee wedstrijden in Emmen en en Krasny Dvur in Tsjechië werd hij onlangs Europees kampioen bij de IMBA. Voor het tweede achter eenvolgende jaar. Grote doel is dit jaar echter de Nederlandse titel in de MX2. Vorig jaar greep hij in een ener verend tweegevecht met Paul Spie- rings net naast die titel. Met nog tien wedstrijden te gaan in het kampioen schap ziet het er momenteel zonnig Emile Cox stijlvol in actie (foto: Boezerooij Marum) uit voor Cox. Hij is de uitgesproken favoriet. "Het EK gaat over twee wed strijden en is natuurlijk prachtig om te winnen. Voor de Nederlandse titel moet je echter het hele jaar top zijn. Iedere wedstrijd opnieuw bewijzen dat je de beste bent. Daarom hoop ik ook dit seizoen Nederlands kampioen te worden." KEUZE Emile Cox, die nog twee jaar bij de jeugd mag rijden, staat momenteel op een tweesprong. Binnen niet al te lange tijd moet hij beslissen hoe hij zijn carriere voortzet. De Inters van de MON is een optie, maar een andere mogelijkheid is bij de jeugd van de KNMV (de grootste motorcrossbond van Nederland) te gaan rijden. Voor beide opties is iets te zeggen. "Bij de Inters rijden jongens die vroeger in de Grand Prix hebben gereden. Echte toppers waar ik enorm veel van kan leren. Die overstap is heel groot. In feite moet ik dan weer van voren af aan beginnen. De banen zijn drie keer zo zwaar als nu en gezien de concur rentie wordt het moeilijk om me daar tussen te wringen. De KNMV staat meer in de belangstelling. Het is bij die bond makkelijker om sponsors te vinden en je kunt je meer in de kijker rijden. En ontdekt te worden voor het echte grote werk." Om de juiste keuze te maken heeft de Wanssumse motor crosser nog even tijd. Zaak is eerst om op zijn thuiscircuit te winnen. En de Nederlandse titel te pakken. "Dan zien we wel verder. Ik probeer voor de top te gaan. Daar heb ik alles voor over." ■'i 'Li" X' "i I 111. f W-

Peel en Maas | 2006 | | pagina 20