Leunen traag op gang Leunen wint ook tweede bekerduel Jeugd TV/ Sportijn klaar voor tweede seizoen Moeizame bekerstart SSS'18 Magere zege '18 voor Venray zoekt vorm Zuinig Venray verzuimt te winnen van Volharding L FRANSMAN PEEL EN MAAS Donderdag 24 augustus 2006 - Pagina 17 Jos van de Winkel (Holthees) schiet raak vanaf middellijn Wolkbreuk dwarsboomt TV/ Sportijn SV Oostrum VV Holthees Zaterdag laatste pouleduels Hoofdklasser JVC Cuijk na 1-3 zege poulewinnaar SV Venray jeugd SV Venray BVV'27 SV Geijsteren SV Leunen Talrijke blessurebehandelingen ontsieren bekerderby Holthees-Leunen 1-5 (0-1). Doelpunten: 17. Thomas Litjens 0-1; 53. Rob Gielens 0-2; 56. Tho mas Litjens 0-3; 65. Edwin Berden 0-4; 78. Joris van Lierop 0-5; 79. Jos van de Winkel 1-5. Scheids rechter: Willemsen (Venlo). Toe schouwers: 100. Gele kaart: Jaap Litjens, Rob Willems en Edwin Berden (Leunen) allen vanwege aanmerkingen op de leiding. Holthees: Jos Pingen; Van Wees (82. Franssen), Wijenberg, Erie Pingen en Van de Winkel; Huyn (61Peters), Hei dens, Van Houdt en Haaksema (46. Geurts); Leonardo en Santegoeds. Leunen: Jaap Litjens; Weijs (77. Bas Litjens),Willems (56. Hellegers), Swin- kels en Keijsers; Thomas Litjens, Van Lierop, Edwin Berden en Gielens; Van Hoek (46. Marco Berden) en Lucas- sen. Door Henk Willemssen Leunen drukte het klassever- schil met Holthees pas in de twee de helft in de score uit: 1-5. Voor rust speelde de Leunse vierdeklas ser in een te laag tempo waardoor Holthees, dat met veel invallers aantrad, de schade wist te beper ken tot één tegentreffer. Na de hervatting schroefde Leunen het tempo op en liep uit naar een 0-5 voorsprong. De allermooiste tref fer werd tot het laatst bewaard. Holthees-linksachter Jos van de Winkel joeg een vrije trap vanaf de middellijn schitterend in de kruising: 1-5. Van de Winkel kon er na afloop wel om lachen. Alhoewel het niet de eerste keer was dat hij dit kunstje flikte. Afgelopen seizoen scoorde hij al vaker uit vrije trappen van grote afstand. 'Ach, er komt wat geluk bij kijken", zei de Holthese verdediger. "Ik zag dat de keeper iets te ver voor zijn goal stond. Hij zat er inderdaad mooi in. Maar veel beters hebben we van daag ook niet laten zien." Op voorhand was al sprake van een ongelijke strijd. Door vakanties en blessures moest zesdeklasser Holthees zes spelers uit een lager elftal optrom melen. Trainer Henk Stiphout ontbrak vanwege droeve familieomstandig heden. Leunen kon vrijwel compleet aantreden. Alleen de nieuwe aanwinst Roel Biezenaar (Merselo) haakte in de warmingup geblesseerd af. Marco Ber den was ook weer van de partij. De 30-jarige aanvaller wilde een stapje terugdoen om in het derde elftal af te bouwen. Vorige week kwam hij op zijn besluit. "Ik knoop er nog een jaartje aan vast", zei Berden. "De spe- lersraad is bij mij op bezoek geweest. Leunen zit niet royaal in de voorhoe despelers. Daarom wilden ze graag dat ik terug zou keren." In de openingsfase voorkwam doelman Jos Pingen, de vervanger van Patrick Wijnen, met enkele goede reddingen een vroege achterstand. Na ruim een kwartier brak Leunen de score open. Uit een hoekschop van Frits Lucassen kopte rechtshalf Tho mas Litjens onhoudbaar binnen: 0-1. Leunen verzuimde daarna de beker strijd snel te beslissen. Door het trage tempo kon Holthees redelijk eenvou dig overeind blijven. Frits Lucassen trof nog wel de lat. Onder aanvoering van de sterk spelende Tim van Houdt wist de thuisploeg ook enkele plaag stootjes uit te delen. Vlak na rust ontstond er plotse ling enige opwinding. Thomas Litjens verscheen vrij voor het doel en werd aangetikt door goalie Jos Pingen. Leu nen claimde een strafschop maar daar wilde arbiter Willemsen niets van weten. De leidsman was totaal niet gediend van het Leunse commentaar. Als eerste slingerde hij doelman Jaap Litjens, de broer van Thomas, op de bon.. Direct daarna volgden aanvoer der Rob Willems en Edwin Berden. Binnen een tiental seconden liep Leu nen drie totaal onnodige gele kaarten op. Met een prachtig afstandschot vanaf 25 meter scoorde Rob Gielens: 0-2. Leunen kwam nu los. Drie minuten later lag de 0-3 in het net. Opnieuw was Frits Lucassen de aangever en scoorde Thomas Litjens koppend zijn tweede doelpunt: 0-3. De ingevallen Marco Berden drong het strafschop gebied binnen. Hij legde de bal terug naar zijn broer Edwin die vanaf twin tig meter schitterend uithaalde. De bal verdween vlak onder de lat in het doel: 0-4. Uit een corner van Frits Lucassen voerde Joris van Lierop de score op tot 0-5. Het slotakkoord was voor Jos van de Winkel die met de eretreffer de eindstand op 1-5 bracht. Afgelopen dinsdag ontving SV Leu nen de tweede opponent in de beker strijd: SV United. De fusieclub had de eerste wedstrijd tegen Stormvogels uit Siebengewald verloren met 1-3 en moest dus winnen om door te beke ren. Helaas pakte het voor de mannen uit Meerlo en Wanssum niet goed uit. Leunen won met 2-0. Omdat Stormvo gels Holthees met 5 tegen 0 versloeg is United uitgebekerd. Leunen op zijn beurt moet zaterdag in en tegen de sterke ploeg uit Siebengewald winnen om zich te verzekeren van een plaats in de volgende ronde. De eerste kans van de wedstrijd was voor United. De bal ging echter langs het doel van Jaap Litjens. In de 20e minuut schoot Joris van Lierop rakelings langs het doel. Daarvoor had Van Lierop al een drietal ballen afge vuurd. Na een prachtige actie langs de lijn van Frits Lucassen - door hemzelf vanaf de middenlijn opgezet - scoorde Remco Heiligers de verdiende 1-0 voor Leunen. Kort voor rust reageerde Jaap Litjens knap uit een inzet van een aanvaller van United. Ruststand 1-0. Het eerste kwartier van de tweede helft was United duidelijk de betere ploeg en redde hun keeper uitste kend na een prima combinatie tus sen Frits Lucassen en Marco Berden. United was dicht bij de gelijkmaker, maar de keeper van Leunen had een fantastische redding in huis. Nadat de uitstekend leidende scheidsrech ter Kolenberg uit Helmond de enige (terechte) gele kaart van de wedstrijd aan een speler van United gaf (twee aanslagen op een speler van Leunen binnen één minuut) viel in de 23e minuut na rust het beslissende doel punt. De op verzoek van de complete selectie én van iedereen die Leunen een warm hart toedraagt in het eerste team teruggekeerde Marco Berden werd op zijn wenken bediend door Frits Lucassen: 2-0. In de slotfase pro beerde United nog wat terug te doen, maar verder dan een mooi schot dat van richting veranderd werd kwam men niet. SV Leunen weet wat het te doen staat. Alleen een overwinning zaterdag zal de ploeg verder brengen in het bekertoernooi. Afgelopen zondag is de jeugd van TV/Sportijn aan haar tweede seizoen begonnen. Vorig jaar startte TV/Spor tijn met hun prestatief ingestelde jeugdafdeling vanaf de D- tot en met de B-jeugd. De A-jeugd speelt en traint al mee in een seniorenteam, al naar vermogen. Het eerste seizoen is zeker geslaagd te noemen. Het gehele sei zoen door werd er gewerkt volgens een jeugdbeleidsplan en werden doel stellingen bereikt. Eén van die doel stellingen was het opstarten van een jeugdfutsalcompetitie.Vanaf maart tot en met juli is er een KNVB pilot jeugdfutsalcompetitie geweest. Deze wordt in het nieuwe seizoen omgezet in een structurele jeugdfutsalcom petitie die geheel onder de KNVB zal gaan vallen. Deze competitie zal waarschijnlijk van november tot mei gaan draaien. Verenigingen die nog mee willen doen (zowel veld als zaal) kunnen dat nog kenbaar maken bij de KNVB district Zuid II. Want de KNVB is nog op zoek naar uitbreiding van deze competitie. In het afgelopen sei zoen wist de B-jeugd van TV/Sportijn zijn competitie te winnen. Naast deze competitie zullen er tal van andere futsalactiviteiten plaats gaan vinden. Zo zijn er op de zondag ochtenden dat er geen wedstrijden zijn altijd trainingen. Ook zal de jeugd van TV/Sportijn deelnemen aan enke le toernooien (Hasselt enWijchen) en organiseert men in juni voor de vier de keer het kwalitatief strek bezette Sportijn A-jeugdfutsaltoernooi. Ook dit toernooi wist het A-jeugdteam van TV/Sportijn zelf te winnen in het afge lopen seizoen. Ook zijn er promotieactiviteiten zoals een gasttraining in oktober door een prominent persoon vanuit de futsalsport. Tevens zal het jeugdkader in de carnavalsvakantie weer een fut- TV/Sportijn is maandagavond voor niets naar Oldenzaal afgereisd voor het bekerduel met 't Hoekje/Toyota. Na een wolkbreuk was het dak van sporthal De Kolk gaan lekken. Op het veld lagen enkele grote plassen water. Omdat het door bleef rege nen besloot de arbiter de wedstrijd af te blazen. De Venrayse zaalvoet ballers keerden na opnieuw een busreis van ruim twee uur onver- richterzake terug in Venray. Het is nog niet bekend wanneer het duel wordt ingehaald. Komend maandag start TV/Sportijn de competitie in de eerste divisie D met de uitwedstrijd tegen't Kesjotje in Swalmen. saltoernooi organiseren voor veldver- enigingen om nader kennis te maken met het futsal. TV/Sportijn juicht elke vorm van samenwerking tussen veld en zaal toe. Dit omdat zij vinden dat (jeugd)spelers zich sneller en beter ontwikkelen als voetballer als zij bei den (veld en zaal) combineren. En als er goede afspraken gemaakt kunnen worden hoeft dit ook geen enkel pro bleem te zijn. Trainingen en wedstrijden zijn openbaar en dus nodigen zij iedereen die belangstelling heeft ook uit een kijkje te komen nemen in de Raayhal op een zondagochtend. Op zondag 17 september geeft de jeugdstaf een informatiebijeenkomst over de jeugd afdeling en in het bijzonder het jeugd beleidsplan aan jeugdspelers, ouders en andere belangstellenden. De bij eenkomst zal zijn tussen de trainin gen door van 11.00 tot 12.00 uur in de kantine van de Raayhal. De jeugd wordt getraind door Jos van Gerven, Freek Thoone en Gert-JanWismans. Programma donderdag 24 augustus SV Oostrum 2-Montagnards 2 18.45 SV Oostrum DA1-SV Venray DA318.45 Programma zaterdag 26 aug. SV Oostrum-RoodWit '62 18.00 (b) SV Oostrum vet.-Merselo vet. 15.30 GFC'33 Al-Oostrum Al 15.00 Y sselsteyn Bl-OostrumBl 15.00 Stormvogels Cl-OostrumCl 14.30 Deelnemers Zwaluwentoernooi: Dl en D2 in Meerlo 9.30 D3 in Merselo 9.30 El t/m E4 in Venray 9.30 F1 t/m F5 in Oostrum 9.30 Programma zondag 27 augustus SSS 2-SV Oostrum 2 11.00 (b) SV Oostrum DA1-SSS DA2 11.00 (b) Hegelsom 2-SV Oostrum 3 11.00 SJW 4-SV Oostrum 4 11.00 SV Oostrum 5-SJW 5 10.30 Programma maandag 28 aug. SV United C2-Oostrum C3 19.00 Uitslagen Swolgense Boys Al CO-Oostrum A12-8 Oostrum BI-Leunen BI 2-4 EWC'46 Cl CO-Oostrum Cl 4-7 SV Oostrum-HW Helmond 1-4 EWC vet.-SV Oostrum vet. 2-1 Wittenhorst 2-SV Oostrum 2 2-0 SV United DA1-SV Oostrum DA1 0-3 SJW 6-SV Oostrum 6 11.30 Uitslagen Holthees-Leunen 1-5 Programma zaterdag 26 augustus Holthees-SV United 18.00 Programma zondag 27 augustus SSS '18 3-Holthees 2 10.30 Holthees 3-SSS'18 4 11.00. Vierdeklasser SSS'18 is de beker campagne moeizaam gestart met een 5-4 zege op zesdeklasser EWC uit Well. Ondanks het feit dat SSS'18 diverse basisspelers miste door bles sures en schorsingen begon het goed. Binnen een minuut stond het 1-0. Luc Janssen liep zijn tegenstander eruit en Freek Mathey scoorde beheerst. Daar na golfde het spel op en neer zonder echte kansen. Dat veranderde in de 15e minuut toen Paul Joosten scoorde na een voorzet van Toon Verstraaten na weer een aanval over rechts. Het werd zelfs 3-0 wederom door Paul Joosten na een goede actie van Coen Janssen. Een minuut later verzilverde Ton Vanmaris een vrije trap vanaf rand strafschopgebied en verkleinde de achterstand naar 3-1De koek was nog niet op want vijf minuten later werd in de EWC-achterhoede een bal knullig verspeeld en hier wist Luc Janssen wel raad mee. Hij liet de kee per kansloos: 4-1. Hoewel deze stand laat vermoeden dat er van een groot klasseverschil sprake was, was dit niet het geval. SSS'18 was veel efficiënter met het benutten van kansen, terwijl het veldspel van EWC er goed ver zorgd uitzag zonder dat dit tot veel kansen leidde. De tweede helft was voor EWC. De gasten oogden en combineerden beter. Het Overloonse team had grote moeite met de opbouw en kon de voorhoede nauwlijks meer in stelling brengen. De verschillende wissels brachten daar weinig verandering in. In de 57ste minuut scoorde Ton Vanmaris via de onderkant van de lat nadat hij in het strafschopgebied mak kelijk van zijn tegenstander wegdraai de: 4-2. Twee minuten later belandde een prima schot van Coen Janssen buiten bereik van de EWC-doelman op de lat. In de 22ste minuut moest de SSS'18-doelman gestrekt naar de grond na een prima EWC aanval en tien minuten later ging Coen Jans sen alleen op de goalie af, maar deze wist groter onheil (nog) te voorko men. Kort daarop liet de jonge Ramon Peters Rit zien hoe zoiets wel moest. Na een mooie steekpass van John Poels schoof hij de bal binnen: 5-2. De wedsrijd was echter nog niet gelopen want een minuut later verdween een strak schot van Frank Roodbeen schi- terend in de bovenhoek. EWC bleef aandringen en vechten voor een beter resultaat. Punten leverde dat niet op maar wel nog een goal. In de laatste minuut bestrafte scheidsrechter Bus -die goed leidde- een overtreding in het Overloons strafschopgebied met een penalty. Die werd door Ton Van maris benut, waarmee hij de eind stand op 5-4 bracht. SVOC'Ol-SSS'18 0-1 (0-0). Doelpunt: 51. Bas Joosten 0- 1. Scheidsrechter: Maas (Oirlo). Toeschouwers: 125. Gele kaart: Wouter Rutten (SSS'18). Bijzon derheid: De door de KNVB aange stelde scheidsrechter Boulayoun- ne (Tegelen) kwam niet opdagen en was telefonisch onbereikbaar. Harm Maas, normaliter fluitend in de vierde klasse, was een prima remplacant. SVOC'01: Ralf Steeghs; Erwin Steeghs, Roy van de Ven, Bart Jennes- kens en Thijs Kuijpers; Tom Strijbos, Dirk van de Ven en Paul Büddiger; Gijs Dinghs (70. Niek Wilms), Ivan Maes en Pim Fleurkens. SSS'18: Paul Claes; Bart van der Kroon (62. Wouter Rutten), Paul Jans sen, Hans Janssen en Marijn Muijsers; Coen Janssen (75. Marcel Rooijmans), Geert-Jan Drabbels en Paul Joosten (62. Ramon Peters Rit); Freek Mathey, Bas Joosten en Luc Janssen. Door Jan Leijsten Adel verplicht. Vierdeklasser SSS'18, de hoogste in rang van poule 22, komt via een krenterige 0-1 op medekoploper SVOC'01 alleen aan de leiding. De wed strijd, die door scheidsrechterspe- rikelen een halfuur te laat begint, kent een wervelend begin. Gastencaptain Coen Janssen kan vrij voor het doel niet scoren. Keeper Ralf Steeghs verwerkt de bal tot cor ner. Vlak daarna in de zesde minuut moet Paul Claes aan de overzijde gestrekt naar de hoek bij een harde vrije trap van Bart Jenneskens. Zestig seconden later knalt de opgekomen Dirk van de Ven op de kruising.Terwijl in de tiende minuut Pim Fleurkens zijn fraaie kopstoot via de buitenkant paal naast ziet gaan. Op zaterdag 26 augustus wor den de laatste wedstrijden (aanvang 18.00 uur) uit de eerste bekerronde gespeeld. Het duel Volharding-JVC Cuijk is verplaatst naar woensdag 30 augustus. Alleen de poulewinnaars gaan door naar de tweede ronde. Het programma voor zaterdag: Merselo-Volkel Achates-Venray EWC-SVOC'01 Bavos-SSS' 18 Holthees-SV United Stormvogels-Leunen Melderslo-Swolgense Boys Excellent-Y sselsteyn Oostrum-Rood Wit'62 BW27-VCH TOP'27-ACVW Voorwaar een vliegende start van de thuisclub. De winnende coach Noud Janssen verklaart na afloop: "We zijn nog zoekende." Daarmee doelt hij ongetwijfeld op het labiele verdedi gingswerk van zijn formatie. Roy van de Ven verzendt nog een splijtende pass naar Ivan Maes die geen rende ment oplevert. SVOC'01 blijft domi neren. Alleen de nieuwe SSS-aanwinst Geert-Jan Drabbels, die pittige duels met Tom Strijbos uitvecht, blijft over eind. Bij een van de sporadische Over loonse aanvallen faalt Freek Mathey drie meter voor de met de voet red dende Ralf Steeghs. Uit een vrije trap van Paul Büddiger houdt Paul Claes zijn team op de been. Via een mislukt schot van Bas Joos ten, dat van richting wordt veranderd, krijgt SSS'18 zowaar een hoekschop waaruit Freek Mathey van dichtbij falend naast mikt. Kort voor rust wordt Mathey door Tom Strijbos bin nen de beruchte lijnen neergehaald. Tot geluk van de SVOC'18 ziet Harm Maas geen reden om naar de stip te wijzen. De Overloners moeten tijdens de rust een 'pittig verhaaltje' te horen hebben gekregen. Plotseling is er meer Brabants balbezit met een breed aanvalsspel. Dit levert al snel resultaat opBas Joosten, met ruimte in het cen trum, schiet vanaf de zestienmeterlijn secuur in de hoek: 0-1 SVOC-voorstopper Bart Jenneskens verzaagt niet en schiet nog eens over. Terwijl aan de overkant Luc Janssen met een vrij veld voor zich veel te snel uithaalt in plaats van verder door te lopen. Een viertal corners halver wege de tweede helft illustreren de dadendrang van de thuisclub. Waarbij Tom Strijbos, die met Geert-Jan Drab bels een onbesliste wedstrijd in een wedstrijd uitvecht, zijn team op sleep touw neemt. Even later knallen Wou ter Rutten en Dirk van de Ven met de hoofden tegen elkaar maar gelukkig is er niets aan de hand. Met een snellere balbehandeling krijgt SSS'18 meer en meer de over hand. Freek Mathey kopt rakelings over. Terwijl Thijs Kuijpers zijn red dende inzet via de kruising inderdaad gered ziet. Dirk van de Ven doet voor het Overloonse doel niet voor zijn ploeggenoot onder en treft net als voor rust het houtwerk. Dit kan Freek Mathey - de beste Overloner - niet op zich laten zitten en hij treft zes mni- uten voor tijd... de paal. Ex-Venray speler Drabbels ziet in de voorlaatste minuut zijn pegel door Ralf Steeghs gekeerd. Het blijft 0-1. Een uitslag met dubbele gevoelens voor SVOC-oefen- meester John Geelen. "We zijn de morele winnaar. Over negentig minu ten hadden wij de betere kansen. Het afmaken onbrak echter. Maar ik ben zeer tevreden over ons spel en zeker over de inzet." Sportnieuws -info Volharding-Venray 0-0. Scheidsrechter: Schrurs (Mete- rik). Toeschouwers: 800. Bijzonderheid: voor aanvang werd een minuut stilte gehouden voor de verongelukte Bas Peeters, speler van Volharding 3. Volharding: Daan de Bruin; Rob Branje, Patrick van Kempen, Gijs Ermers en Hendrik Ermers; Roel Ger- rits, Sef Peeters (56. Mark Blenckers) en Johan Speijcken; Erik Ermers (56. Chris van Duijnhoven), Johan Vullings en Jaap de Vlam (84. Danny Blenc kers). Venray: Peter Nabbe; Bart Linders (46. Gijs Philipsen), Loek van Schijn- del, Daniël Wijnands en Koen Ooms; Kristian Michiels, Sjoerd van der Coelen en Hans Custers; Farid Idrissi, Khalid Hlimi (65. Dave Hendrikx) en Freek Thoone. Door Jan Leijsten Doelpunten, het zout in de voet balpap, ontbraken zaterdagavond bij de bekerkraker Volharding- Venray (0-0). Toch was dé Lim burgs-Brabantse derby het aan zien meer dan waard. Weliswaar won strijdlust het van schoon heid en ook de koelbloedigheid ontbrak nog, maar vervelen was er voor Jan Publiek niet bij. Al in de eerste minuut was er een blessurebehandeling voor thuisclub aanvoerder Patrick van Kempen. Zes tig seconden later kon verzorger Ger Jansen weer de krijtlijnen binnen, nu voor Erik Ermers. De oorzaak? Het Doelman Daan de Bruin in duel met aanvaller Farid Idrissi van Venray. De Venrayse ploeg is uitgeschakeld in het bekertoernooi. veld oogde goed en er was geen echte gemeenheid in het spel. Wellicht toch de spanning op de strakke spieren? Farid Idrissi was na een lange pass op Sjoerd van der Coelen goed door gelopen. De aanvaller ontving op tijd de bal terug maar hij was in de afwerking niet succesvol bij doelman Daan de Bruin. Koen Ooms ging pittig door op Erik Ermers evenals Kristian Michiels jegens Van Kempen. Het illu streerde 'dit is een ander Venray'. De ervaren Jan Poels, die als geen ander weet welke eigenschappen op hoger niveau gevraagd worden, zag onge twijfeld tot zijn genoegen dat zijn manschappen fysiek de boventoon voerden. Dit zelfs zonder de geschors ten Wout Gommers, Rob Scholten en Marcel Seijkens die nog een erfenis van vorig seizoen meetorsen. Dit trio gaat normaliter juist voorop in de strijd. Bij de Venraynaren ging veel over de linkerkant. Met de offensieve back Koen Ooms met voor hem de frêle doch voor de duvel niet bang zijnde Hans Custers. De ijverige Oostrum- mer toonde zich een aanwinst. Hij nam de hoekschoppen en liet zich ook op de rechterflank zien. De aan- valslinie moet nog duidelijk aan elkaar wennen. Maar eenmaal ingespeeld moet hier perspectief inzitten. Met een kansje voor Michiels na mooi terugleggen van Thoone en een solo van Thoone langs drie man die een hoekschop opleverde, werd dit onder streept. Na een halfuur verscheen plotse ling Volharding aan het front. Johan Vullings kon met een slap rollertje zijn ex-ploegmaat Peter Nabbe niet verras sen. Ook Sef Peeters bracht met zijn doelpoging de Venrayse goalie niet in de problemen. Even later gleed Pee ters iets te laat in op een lage voorzet vanaf rechts van Erik Ermers. Hiermee werd dé Brabantse kans verprutst. Uit een lange bal van Daniël Wijnands verscheen Freek Thoone pal voor rust vrij voor het doel maar de Leunse spits knalde tegen keeper Daan de Bruin op. Zodat de Venrayse eersteklasser, die dominanter en meer aan de bal was, zonder voorsprong ging rusten. Na de hervatting direct hetzelfde scenario.... een blessurebehandeling. Eerst voor Peter Nabbe en vlak daarna voor Sef Peeters. Freek Thoone had een leuke actie over links maar uit zijn voorzet kwam Farid Idrissi een fractie te laat. De derby wilde nooit echt los komen. De mannen van Jan Poels hielden het initiatief, met zeker tweederde balbezit, echter de afwer king verdient nog de nodige aandacht. Zoals Khalid Hlimi die de bal uit een corner van Sjoerd van der Coelen met een volley richting het treinstation transporteerde. Even later produceer de Freek Thoone zo'n zelfde afzwaaier nadat hij fraai was aangespeeld door invaller Dave Hendrikx. Na ruim een uur waren de Ven raynaren dichtbij een voorsprong. Thoone vond de inschietende Idrissi echter Roel Gerrits toonde op de doellijn aan verdedigend ook zijn mannetje te staan. De derby leefde op en het tempo ging omhoog. Thoone werd meer in het spel betrokken en Michiels was zijn opponent Johan Speijcken de baas. Aan de overzijde was geen Vier lingsbeker ter plekke bij een voorzet van Johan Vullings, die een moeilijke avond beleefde tegen zijn ex-ploeg- maten. Na balverlies van Sef Peeters kon uitblinker Sjoerd van der Coelen behendig Freek Thoone aanspelen. Maar andermaal kwam Daan de Bruin als overwinnaar uit de bus. De fanatieke Vullings spoorde zijn teamgenoten ('kom op nou eens') nog eens aan maar het vuurtje laaide niet op. Acht minuten voor tijd vond Patrick van Kempen plotseling door het midden Chris van Duijnhoven. Maar de invaller produceerde bij de enige grote kans na rust slechts een tam rollertje. Ook de weinig gerichte schoten van Mark Blenckers en Van Duijnhoven brachten de 0-0 stand geen moment in gevaar. Sjoerd van der Coelen wist precies wat er nog aan schortte: "De opdracht was zui nig voetballen waarbij de organisatie intact moest blijven. In de eerste helft vond ik het nog redelijk gaan. Alhoe wel het af en toe té berekend was. Temeer we onze spitsen te sporadisch bereikten. We moeten beslist meer aan voetballen toekomen. Daar liggen onze kwaliteiten", vindt Van der Coe len. Venray-JVC Cuijk 1-3 (0-1). Doelpunten: 45. Jeroen van de Kerkhof 0-1; 49. Khalid Hlimi 1-1; 56. Ferdi Akankan 1-2; 61. Randy Hofmeijer 1-3. Scheidsrechter: Verstegen (Uden). Toeschouwers: 375. Gele kaart: Kristian Michiels, Daniël Wijnands, Sjoerd van der Coelen en Hans Custers (Venray), Jeroen van de Kerkhof, Dave Eveleens, Armando Kitoko en Mike Eveleens (JVC Cuijk). Bijzonderheid: voor aanvang werd een minuut stilte in acht genomen vanwege het overlijden van Geert Stiphout, jeugdleider van E2. SV Venray: Nabbe; Wijnands, Schol ten, Van Schijndel en Custers; Michiels (68. Philipsen), Gommers, Van der Coelen en Hendrikx (80. Blenk); Idris si en Hlimi (75. Hendriks). Door Henk Willemssen Anderhalve week voor de com petitiestart zoekt Venray nog naar zijn vorm. De equipe van trainer Jan Poels kampt met een was lijst aan blessures. Het bekerduel tegen JVC Cuijk werd volkomen terecht met 1-3 verloren. De Ven raynaren wisten nauwelijks iets af te dwingen en liggen daardoor al vroeg uit het bekertoernooi. Wout Gommers en Rob Scholten keerden terug van een schorsing. Naast de dugout keken zes spelers geblesseerd toe: Luuk Snijders (gebro ken middenvoetsbeentje), Freek Thoone (gebroken duim), Bob Crooij (enkel), Koen Ooms (gekneusde rib ben), Bart Linders (enkel) en Ivo van der Weerden (knie). Daarnaast zat Marcel Seijkens zijn tweede van drie duels schorsing uit. Van de nieuwe aanwinsten stond alleen Hans Custers op het veld. De Oostrummer speelde linksachter. Het jonge talent Khalid Hlimi vormde samen Farid Idrissi het spitsenduo. Op het viermansmid denveld stonden de aanvallers Kris tian Michiels en Dave Hendrikx op de flanken. Sjoerd van der Coelen opereerde vlak achter de spitsen en Wout Gommers was de verdedigende middenvelder. De matig leidende arbiter Verstegen drukte al snel zijn stempel op de wed strijd. Zijn inconsequente optreden plus de snerpende en langdurige fluit signalen wekten irritaties op. Zowel binnen als buiten de lijnen. Al in de eerste minuut werd Wout Gommers onderuit geschoffeld door JVC'er Jeroen van de Kerkhof. Het eerste geel was voor Kristian Michiels vanwege praten. Binnen een kwartier had Ver stegen al drie gele prenten uitgedeeld. De sfeer werd er niet beter door. Venray zoekt na een wisselval lige voorbereiding duidelijk naar zijn vorm. Door de vele blessures moet telkens in een andere formatie wor den gespeeld. JVC Cuijk had duidelijk het beste van het spel. De eerste kans was voor Ferdi Akankan die voorlangs schot. Aanvoerder Rob Scholten, die voor het eerst in de basis verscheen na een late vakantie en een schorsing, knalde een vrije trap op de vuisten van goalie Niels Nielen (ex-Venray). In de blessuretijd van de eerste helft ging Scholten in de fout door rond de penaltystip zijn tegenstander te willen uitspelen. Dat mislukte en Jeroen van de Kerkhof, ex-prof van Eindhoven, profiteerde razendsnel: 0-1 Hlimi en Idrissi hadden het voorin moeilijk tegen hun boomlange oppo nenten. Toch wist Venray vlak na rust op 1-1 te komen. Na weer een uitste kende hoekschop van Hans Custers kopte de kleine Hlimi de gelijkmaker binnen. Deze treffer kon Venray echter niet op het goede spoor zetten. JVC Cuijk drukte de thuisploeg steeds ver der terug. Zeven minuten later zette Ferdi Akankan de Brabanders weer op voorsprong: 1-2. Vijf minuten daarna stond de 1-3, gescoord door Randy Hofmeijer, op het scorebord. Venray kon er weinig meer tegenover stellen. Wout Gommers probeerde het nog met een afstandschot maar Niels Nie len bracht redding. In het laatste kwar tier liep Venray nog drie gele kaarten op. Een vrije trap van Rob Scholten, die vlak langs het doel verdween, was het laatste wapenfeit. Door de 2-2 van Volharding tegen Achates is .JVC Cuijk na twee duels al poulewinnaar. Programma zaterdag 26 augustus HBSV A1 -Venray A1 vl3.00 DEVArcen Al-Venray A2 v. 16.00 SomerenA3-VenrayA3 v. 14.00 Venray Bl-Belfeldia BI a. 15.00 Vitesse'08 Bl-Venray B2 v. 13.30 Venray B3-Meterik BI a. 13.15 Venray B4-America a. 15.00 Venray B5-Vitesse'08 B2 a. 15.00 Venray B6-DEV Arcen B2 a. 15.00 HBSV Cl-Venray Cl v. 11.15 Venray C2-Stormvogels'28 C2 a. 13.15 SVOC'01 C2-Venray C3 v. 13.00 Venray C4-Vitesse'08 C2 a. 13.15 Venray C5-Meterik C2 a. 11.45 Venray C6-Someren C6 a. 11.45 Venray C7M-toern. GFC'33 v. 8.45 Venray Dl toern.Ysselsteyn v. 8.30 Venray D2 toern.TSC'04 v. 8.45 Venray D3 toern.TSC'04 v. 9.00 Venray D4 toern.Ysselsteyn v. 8.45 Venray D5 toern.Ysselsteyn v. 9.00 Venray D6 toern. Merselo v. 9.00 Venray D7 toern. Heijen v. 8.45 Venray D9M toern. SVOC'01 v. 9.00 Venray D1 OM toern. DSV v. 9.00 Venray El toern.Venray a. 9.30 Venray E2 toern.Venray a. 9.30 Venray E3 toern.Venray a. 9.30 Venray E4 toern.Venray a. 9.30 Venray E5 toern.Venray a. 9.30 Venray E6 toern.Venray a. 9.30 Venray E7 toern.Venray a. 9.30 Venray E8 toern. Leunen v. 9.00 Venray E9 toern. SSS'18 v. 8.45 Venray E10 toern. SSS'18 v. 8.45 Venray El 1 toern. SSS'18 v. 9.00 Venray El2 toern. SSS'18 v. 9.00 Venray E13 toern.Vitesse'08 v. 8.30 Venray E14 toern.Vitesse'08 v. 8.45 Venray E15 toern.Astrantia v. 8.45 Venray F1 toern.VCH v. 8.30 Venray F2 toern. Montagnards v. 9.00 Venray F3 toern. EWC v. 9.00 Venray F4 toern. SV Oostrum v. 9.00 Venray F5 toern. SV Oostrum v. 9.00 Venray F6 toern. Montagnards v. 8.30 Venray F7 toern. HRC'27 v. 9.00 Venray F8 toern. HRC'27 v. 8.30 Venray F9 toern. Stormvogels v. 8.30 Venray F10 toern. Stormvogels v.9.15 Venray F11 toern. Montagnards v. 9.00 Venray F12 toern. HRC'27 v.9.00 Venray F13 toern. Stormvogels v. 8.45 Programma dinsdag 29 augustus Meterik C2-Venray Dl v. 18.00 Programma woensdag 30 augustus Venray BI-Kronenberg BI a. 18.30 Venray B3-Merselo BI a. 19.00 Venray C3-Volharding C2 a. 18.30 Uitslagen Venray Al-Sparta'18 Al 5-0 Baarlo Bl-Venray BI 0-5 Venray B2-01ympia'18 BI 0-2 SVOC'01 Bl-Venray B3 0-4 Venray B4-Hegelsom BI 1-2 Venray C1-TSC04 Cl 2-2 Venray C2-Montagnards C3 21-0 BW'27 Cl-Venray C3 0-19 Uitslagen Ysselsteyn Bl-BW'27 BI 4-2 BW' 27 C1 MCO-Venray C3 a 19 HRC'27 C1G-SV United C1CO 0-12 Programma zaterdag 26 augustus Leunen Bl-BW'27 BI 15.00 BW'27 C1 MCO-Volharding C2 14.30 SV United Cl CO-TOP'27 Cl CO 14.00 Zwaluwen jeugdtoernooi: El en E2 in Blitterswijck 09.30 F1 in Well 09.30 D1CO en D2CO in Meerlo 09.30 D3CO inYsselsteyn 09.30. Programma zaterdag 26 augustus Geijsteren-BW'27 2/3/4 16.00 Vet. SVOC'Ol-Geijsteren 17.00 Uitslagen Oostrum Bl-Leunen BI 2-4 Leunen C1 -Ysselsteyn Cl 2-0 Holthees-Leunen 1-5 Programma zaterdag 26 augustus Stormvogels-Leunen (b) 18.00 VetMeterik-Leunen 17.00 Ysselsteyn B2-Leunen B2 15.00 SSS '18 A1 -Leunen A1 14.30 Leunen C1 -Merselo Cl 13.00 Leunen Bl-BW BI 15.00 Zwaluwtoernooi: Leunen Dl inYsselsteyn 09.30 Leunen El in Leunen 09 30 Leunen E2 in Leunen 09.30 Leunen F1 in VCH 09.30 Programma zondag 27 augustus VenlBoys 2-Leunen 2 12.00 Leunen 3-Stiphout 5 11.00 Leunen 6-Hegelsom3 10.30 Stiphout 6-Leunen 4 10.00 Stiphout 7-Leunen 7 10.00 Hegelsom 4-Leunen 5 10.00 Programma woensdag 30 augus tus Zeilberg Al-Leunen Al 18.30 ZeilbergA2-LeunenA2 18.30.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 17