KERMISPROGRAMMA CAFÉ DE UITMARKT TeXice/ MEGA LUNAPARK 50 KISIIR UIT Overname Profnorm door Jan van Dijck 'Du mos sollicitere' Genieten van Oldtimers w Mrs. Daniels April Fools Let there be House De Puppies BSWOUDE Natuurlijk op de kermis! 8 ritten voor 5,- 30 ritten voor 15,- DE VEGE BAND m 1 Elke kermisavond Live Geert Pelzer Zenzation Los Tontos De medewerkers van Van den Munckhof BV wensen u prettige kermisdagen! Jullie gaan trouwen! Proficiat. flyers Laat u inspireren... Met de volgende artiesten: Vrij.4/8 Za. 5/8 Zo. 6/8 Ma 7/8 Di 8/8 Wo 9/8 Don Mulders Leo Christ Coppens Ewan mack Christ Coppens Gert Janssen Tussendoor draait de deejay Kermis d'n Oldtimer Entreeprijs PP Maandag kermis matinee Aanvang 16.00 uur Allerlaatste optreden! PEEL EN MAAS door onze keukens en badkamers PEEL EN MAAS De Keuken is elke dag open van 12.00 tot 18.00 uur Overdekt terras met zit- en staantafels Donderdag 10/8 zijn wij gesloten De Uitmarkt wenst u fijne kermisdagen! Vrüdag 4 augustus Zaterdag S augustus Zondag E augustus Maandag 7 augustus Mike Wonders ft. Tommy Largo 1 Dinsdag 8 augustus Woensdag 9 augustus Cafe de Tijd Hoenderstraat 4 5801 AA Venray 0478-510137 Info@tijdvoordetijd.nl Restaurant www.taxivanabswoude. nl Tel. 0478-586855 Venray C. Reemer's Tegen inlevering van deze bonnen nu (Let op: alleen geldig aan de binnenkassa) Ook week- dag- en avondkaarten aan de kassa verkrijgbaar (voor weekkaart pasfoto verplicht) dus WIL JE EEN WEEKKAART: PASFOTO MEENEMEN! STANDPLAATS: HENSENIUSPLEIN Zie ook www.reemer-lunapark.nl Nieuwhuisweg 5 5804 AN Venray Tel. 0478 571001 www.your-weddingplanner.nl <e s iü attramf Maandmenu 18,50 p.p.) Heldere tomatenbouillon Visduo met een dille-saus of Kogelbiefstuk met een groene pepersaus Aardbeien Romanoff 0478-501342 Langstraat 16, Venray www.dereden.nl De Evenaar Feesten in sfeer_ Bedrijven op zoek naar personeel Met ingang van 1 januari is Profnorm Leo Hendriks van eigenaar veranderd. Jan van Dijck heeft het bedrijf van Leo Hendriks overgenomen en zal dit onder de naam Profnorm Venray voortzetten. Bij Prof norm werken vijf medewer kers die allen mee zijn overge gaan. Leo Hendriks startte ruim tien jaar geleden met de Profnorm- vestiging aan de Nieuwhuisweg op Smakterheide. Hendriks runde al vele jaren een ijzerwaren- en gereedschapszaak in de Hofstraat maar kreeg het vanuit die positie steeds moeilijker om het bedrijfs leven goed van dienst te kunnen zijn. Reden voor hem om naast de detailhandelsvestiging een twee de zaak op te starten, gericht op met name het bedrijfsleven in de bouw. Jan van Dijck is van huis uit hovenier en was jarenlang een van de gezichten van Intratuin Venray. Voor Jan is Profnorm een nieuwe uitdaging. "Profnorm is meer op bedrijven georiënteerd. Nu nog te specifiek in de bouw maar ik streef ernaar om alle soorten bedrijven van dienst te kunnen zijn. Élk bedrijf heeft wel gereed schap, verlichting, veiligheids- kleding etc. nodig." Jan van Dijck zal daarom de bedrijvenmarkt in Venray en omgeving actief gaan benaderen.Verder krijgt het pand momenteel binnen en buiten een facelift. "We gaan het assortiment op een andere manier presenteren en ook uitbreiden. Die uitbreiding heeft onder andere betrekking op de afdeling installatiematerialen, hang- en sluitwerk, deurbeslag, deuren, materialen voor inbraak preventie en ook zal het aanbod van elektrische gereedschappen verbreed worden". Profnorm is een landelijk ope rerend concept wat zich richt op de professionele afnemer in de bouw en industrie. Daarbij kun je denken aan onderhoudsdiensten, aannemers, overheden, woning- bouwstichtingen, scholen etc. Naast het leveren van materialen houdt Profnorm Venray zich ook bezig met het keuren van elektri sche machines in het kader van de VCA certificering. Dinsdagmorgen kreeg Jan van Dijck de sleutel van Leo Hendriks overhandigd. De overname is in een vrij korte termijn tot stand gekomen. "Ik was op zoek naar een goede opvolger", aldus Leo Hendriks. Via via kwam hij bij Jan van Dijck terecht die in Profnorm wel een nieuwe uitdaging zag. "Ik zie de toekomst wat dat betreft met vertrouwen tegemoet", aldus Leo Hendriks, die nog wel de E- Norm detailhandelzaak aan de Raadhuisstraat blijft runnen. "Ren tenieren is er dus nog niet bij", besluit Leo. "Medio september hebben we de verbouwing achter de rug en organiseer ik een open dag", vertelt Jan van Dijck. "Maar onze relaties en klanten hoeven niet tot dan te wachten want ook tijdens de verbouwing staan wij elke werkdag voor onze klanten klaar." Wordt uw site gevonden door uw doelgroep? Haalt u voldoende business uit uw website? Nee? Met Flyers Internet Communicatie haalt u meer uit uw website door: 'Du mos sollicitere'. Met deze kreet is Otto Uitzendkracht een campagne gestart om mensen te werven. De arbeidsmarkt groeit op dit moment zo snel dat het voor Otto heel moeilijk wordt om mensen te werven. Op korte termijn kan Otto 600 mensen in de regio plaatsen. Of de actie slaagt, kan Frank van Gooi van Otto niet zeg gen. "We hopen de komende weken 60 mensen per week bij onze klanten onder te kun nen brengen", aldus Van Gooi. Een van die klanten is Flextro nics. "Bij ons ligt de piek in het tweede halfjaar. Gemiddeld wer ken er bij ons 800-1100 mensen, dan zijn dat er ongeveer 1600", stelt René Richters, directeur bij Flextronics Logistics. "Wij zijn nu nadrukkelijk op zoek naar men sen die seizoenswerk willen doen in de logistiek. Flexibiliteit is daar bij zeer belangrijk. Als mensen in een bepaalde periode tien uur per week willen werken en in een andere periode twintig uur, dan kan dat. In Limburg zijn 50.000 werklozen, die moeten we nu zover zien te krijgen dat ze gaan solliciteren". Volgens Richters heeft met name het werk in de logistiek een negatief imago. "Wij worden gezien als dozenschuivers, maar zijn dat absoluut niet "Naast alle reguliere werkzaamheden in het magazijn zoals inpakken, uitpak ken, orderpicken etc. zijn er ook assemblagewerkzaamheden. Door de groei is zijn er ook meer lei dinggevenden nodig. Er is dus niet alleen werk voor laagopgeleide mensen maar ook voor mbo-ers", aldus Richters. Daarbij wordt niet alleen gekeken naar jongere men sen. "Vijftigplussers met al hun ervaring en herintredende huis vrouwen behoren ook tot onze doelgroep." Bijna twee jaar geleden startte Otto met een Nederlands uit zendbureau. Otto staat met name bekend als een uitzendbureau waar veel Polen met een Duits paspoort aan de slag kunnen. Maar de markt is aan het veranderen. In het "Duitse" deel van Polen neemt de welvaart en de werkgelegen heid toe. Veel Polen kiezen daar om weer voor werken in de eigen omgeving. Bovendien is de con currentie in Polen groter gewor den. Daardoor wordt het aantal Poolse uitzendkrachten minder. Behalve in Polen is het dus ook moeilijk om in Nederland aan flexibel personeel te komen. "De arbeidsmarkt wordt steeds krapper", stelt Frank van Gooi. "Ik denk dat er eind volgend jaar nog zo'n 250.000 werklozen in Neder land zijn. De vraag is hoeveel daarvan daadwerkelijk beschik baar zijn voor de arbeidsmarkt." Die arbeidskrapte leidt volgens Van Gooi tot tal van negatieve effecten. Daarbij denkt hij aan een sterkere loonstijging en dus een zwakkere concurrentiepositie van Nederland in de Europese arbeids markt. "De huidige krapte in deze regio kan er bijvoorbeeld toe lei den dat bedrijven die zich hier willen vestigen toch elders gaan kijken, simpelweg omdat er geen personeel voorhanden is. Mede daarom werven wij momenteel niet alleen in deze regio maar ook over de grens." Met name in Duitsland is de interesse voor werk een stuk gro ter. "Ter illustratie, als wij hier een informatieavond houden, samen met het CWI, komen er van de 150 uitgenodigden, 20 mensen opdagen. Vorige week hadden we eenzelfde avond in Duitsland met 55 genodigden. Daarvan kwa men er 50 opdagen." Otto doet er momenteel alles aan om mensen te werk te stellen. "Zo hebben we een eigen trainingsruimte waar mensen binnen een paar dagen opgeleid worden voor het werk dat ze bij de klanten gaan doen. Bij ons kunnen ze ook een oplei ding krijgen voor reach- en hef truckchauffeur." e-mail: De eerste twee oldtimeractivi teiten voor 2006 zijn met succes afgesloten. In het weekend van 29 en 30 juli stond Venray in het teken van de oldtimers. Dit was duidelijk waarneembaar in het centrum van Venray, maar ook op de wegen in de omgeving en de rest van Noord-Limburg. Prach tige gerestaureerde auto's waren op tal van plaatsen, maar vooral in Venray, te bewonderen. Het was genieten voor zowel de deel nemers als het talrijk aanwezige publiek. De Asteria Knapzakken Toer werd gehouden op zaterdag 29 juli. Het was de tweede keer dat de stichting Venrayse Oldtimer Toertocht in samenwerking met hotel Asteria deze happening organiseerde. Het bracht oldtimer liefhebbers vanuit heel Nederland - van Vaals in Zuid- Limburg tot Haarlem in Noord-Holland - naar Venray. Met 42 deelnemende auto's - het dubbele aantal van het afgelopen jaar - kreeg de organisa tie een steuntje in de rug dat ze de goede weg is ingeslagen. De Venrayse oldtimertoertocht, die inmiddels landelijke bekend heid geniet, liet het centrum van Venray op zondag 30 juli weer vollopen met prachtige auto's. Auto's waarvan een aantal ver voor de Tweede Wereldoorlog is gebouwd. In de loop van de middag werd de piek bereikt met een aantal van bijna 400 auto's. Opnieuw een record, want nooit eerder heb ben zich zoveel auto's aangemeld. Rond half vijf werd de dag afgeslo ten met de bekendmaking van de prijzen. De uitslag hiervan is als volgt: Publieksprijs: 1) W Janssen uit Eindhoven, Ford "A" roadster, bouwjaar 1929; 2) R. van de Beid uit Bakel, Rolls Royce Silver Wraight, bouwjaar 1946; 3) H. Donkervoort uit Soest, Messer- schmidt KR 200, bouwjaar 1959 De winnaar van de publieks prijs: een pronkstuk. Britisch Car Magazine: R. Reeves uit Zoetermeer, Austin A 35 Light- van, bouwjaar 1962. Verzekeringstaxatie Steijn: B. de Ruiter uit Evertsoord, Mercedes 190, bouwjaar 1958. Degenen die belangstelling heb ben om het evenement nog eens te kijken, kunnen terecht op de website www.venrayoldtimercity. nl, waar de komende dagen de foto's geplaatst zullen worden van beide evenementen. ch Comfortabel Donderdag 3 augustus 2006 - Pagina 6 VOOR DE HONGER EN DE DORST enrayeo Julianasingel 7, Venray, Tel. 585777, www.restaurantfelice.nl Wij zijn 7 dagen per week geopend! Ma. t/m za.: vanaf 18.00 uur, zondag vanaf 17.00 uur. Vrijdag 4 augustus: Spaarkaslichting Zaterdag 5 en zondag 6 augustus: Orkest "Cobra" Maandag 7 en dinsdag 8 augustus: The big brother roadshow Woensdag 9 augustus: Amsterdamse avond met "The big brother roadshow" en 'n gastoptreden van "OLAF" Openingstijden: Vrij: 20.00 tot uur Za-Zo-Ma: 13.00 tot uur Di-Wo: 13.00 tot 2.00 uur Gehele Kermis bier of fris €1,10 31 aug, 1-2-3 sept Feestweekend Tot dan: Jolanda, Jan en medewerkers €1. J Maar waar begin je mee? Neem contact op met YOUR WEDDINGPLANNER Zij maakt het niet duurder, wel makkelijker! En zij heeft vele voordelen in haar pakket, welke kunnen oplopen tot meer dan duizend euro. Jullie eigen inbreng en wensen blijven gegarandeerd. Geïnteresseerd? Maak dan snel een afspraak voor een vrijblijvend, kosteloos gesprek. Voor al uw SIERHEKWERKEN en POORTEN, LAS- en CONSTRUCTIEWERK. Voor particulier en bedrijf. Nelissen, Michelslaan 36, Hegelsom. Tel. 077-3988920. S fSEDORbJI^^ Ouo>c' ;<We 'rrfernet Cotnm Een aansprekend ontwerp Communicatieadvies Business monitoring Content Management Systemen Zoekmachine marketing Interesse? Neem contact op met Flyers Internet Communicatie Grootdorp 89 5815 AN Merselo-Venray www.flyers.nl 0478-546293 - info@flyers.nl redactie: redactie@vandenmunckhof.nl advertentie-afdeling: advertentie@vandenmunckhof.nl ■- IMflFL Bezoek onze showroom: Heidseweg 33, Venray-Heide T 0478 533000 www.comfortabel-wonen.com de COMFORTABEL WONEN anpak

Peel en Maas | 2006 | | pagina 6