Zeven voetbalclubs strijden om titel Venray Cup Venray weer in training Menwedstrijd in Ysselsteyn PEEL EN MAAS Donderdag 3 augustus 2006 - Pagina 14 Op zondag 13 augustus op sportpark De Vlies in Ysselsteyn Kermiszondag 12.00 uur oefenduel thuis tegen Walbeek Trainer Jan Poels tijdens de eerste training in gesprek met voorzit ter Sjef Keijzers. Links de nieuwe elftalleider Eric Claes en keeperstrai ner Huub Sturme (met voet op de bal). Een week eerder dan gewoonlijk vindt het voetbal toernooi om de Venray Cup dit jaar plaats op zondag 13 augustus. Vanwege de ver schuiving van het bekertoer nooi staat het onderonsje van de zeven gemeentelijke voet balclubs al direct na Venrayse kermis gepland. Ysselsteyn is de gastheer van de dertiende editie. Eigenlijk zou Ysselsteyn pas in 2007 aan de beurt zijn. Het toer nooi stond dit jaar gepland in Hol- thees, dat de Venray Cup in 1999 voor het laatst organiseerde. Van wege de nieuwbouw van de klee daccommodatie op sportpark De Halt heeft Holthees geruild met Ysselsteyn. Ondanks de droogte in de voorbije maand zijn de twee wedstrijdvelden op sportpark De Vlies uitstekend bespeeldbaar. De ondergrondse sproei-installatie heeft voor een mooie groene gras mat gezorgd. Ysselsteyn heeft dezelfde toer- nooiopzet gekozen als verleden jaar in Leunen. Daarvoor speel den de zeven Venrayse voetbal clubs een halve competitie van zes wedstrijdjes van 25 minuten. Vooral trainers klaagden over het te intensieve programma. Vanaf afgelopen jaar is er voor een pou- leopzet in een compactere vorm gekozen. Traditiegetrouw neemt Ven ray met het reserveteam deel. De andere zes verenigingen (Hol thees, Leunen, Merselo, Oostrum, SVOC'01 en Ysselsteyn) verschij- Recreatie Menners Ysselsteyn e.o. houdt voor de 18e keer in Ysselsteyn menwedstrijden. Deze wedstrijden vinden plaats op zaterdag 12 en zondag 13 augus tus. In samenwerking met de Noord-Limburgse aanspanning zijn er wedstrijden voor enkel-, tweespan en vierspannen paar den en pony's. In totaal zijn er 85 startende deelnemers, zowel recreanten als wedstrijdrijders en er doen een twaalftal vierspan nen mee. De deelnemers komen uit Zuid-Nederland. Ook zijn er Darten in De Piëlhaas Zaterdag 12 augustus wordt in café De Piëlhaas een toernooi gehouden. Aan het zogenoemde whiskydarten kan iedereen deel nemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur, tel: 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Uitslagen: Winnaarronde: 1) Hubert Jans sen 2) John Tebarts 3) Paul Hens- rix 4) Peter Thissen 5) Johan van Hoof 6) Bart Thissen 7) Geert van Hoof 8) Arno Verhaegen. Verliezerronde: 1) Sander van de Broek 2) Frank Coumans 3) Stefan van de Bekerom 4) Sasha Diender 5) Roy Troisfontaine 6) Marco Jacobs 7) Thorsten Gooren 8) Tom Hendriks. Arno Verhaegen gooide vier keer 180 en Geert van Hoof en Pascal Janssen ieder één keer. Uitslag whiskydarten: Winnaarronde: 1) Dennis Smits 2) Dennis Voermans 3) Pascal Jans sen 4) Henk van Moorsel 5) Johan van Hoof 6) Dave van Zeist 7) Tim Claasens 8) Jos Heesen. Verliezerronde: 1) Bianca van de Voort 2) Lou Janssen 3) Camilla 4) Sasha Diender 5) Dave Achten 6) Nicole van Dooren 7) Roland van de Voort 8) Tom Hendriks. Dennis Smits gooide twee keer 180, Pascal Janssen, Andy Philips- sen en Lou Janssen ieder één keer. De hoogste finish werd gegooid door Pascal Janssen met 120 pun ten. Limburgse ponykampioen schappen Op zondag 13 augustus is het Knikkerven in Well het toneel van de Limburgse ponykampioen- schappen.Aan de start verschijnen ruim 675 ruiters en amazones die strijden in de rubrieken springen, dressuur en meertallen. Ter ere van het 25-jarig jubileum houdt de stichting het Knikkerven op vrij dagavond 11 augustus van 19.00 tot 20.30 uur een receptie voor genodigden en belangstellenden in de feesttent op het evenemen tenterrein, aan de Wezerweg in Well. nen met hun hoofdmacht aan de start. Dit jaar zal Oostrum het tweede elftal afvaardigen. Het eerste team heeft op 13 augustus een uitstapje naar de Amsterdam Arena. Daar vindt de strijd plaats om de Johan Cruijff Schaal tussen Ajax en PSV. De KNVB heeft alle standaardelftallen, die afgelopen seizoen kampioen werden, hier voor uitgenodigd. Trainer Twan Bloemen reist niet meer naar Amsterdam. Hij geeft de voorkeur aan het begeleiden van Oostrum 2 bij de Venray Cup. Het toernooi heeft bovenal een vriendschappelijk karakter. De opzet is het aanhalen en ver stevigen van de banden tussen de Venrayse voetbalverenigingen. De wisselbokaal wordt ook dit jaar ter beschikking gesteld door boekhandel, drukkerij en uitgeve rij Van den Munckhof bv. De laat ste vijf jaar ging Venray 2 met de hoofdprijs aan de haal. In 2003 mochten de Venrayse reserves de wisselbeker definitief in de prij- zenkast stallen. Na de overwinnin gen in 2004 en 2005 kan Venray 2 bij een nieuwe winst opnieuw de fraaie beker in bezit krijgen. Afge lopen jaar won Venray in de finale met 3-1 van Ysselsteyn. Naast de Venray Cup valt er ook de Rabo Fairplay wisselbeker te verdienen. De arbiters beoordelen iedere wedstrijd de teams op hun gedrag binnen de lijnen. Sporti viteit loont want aan de beker is een geldbedrag van 150 euro ver bonden. Het toernooi begint om 11.00 uur met de poulewedstrijden Ven- de plaatselijke favorieten. Deze wedstrijd wordt verreden in de bosrijke omgeving van Ysselsteyn. Alle hindernissen liggen op het hoofdterrein, alsmede de dressuur en vaardigheid. Ook is er een spec taculaire waterhindernis in het parcours opgenomen. Het secreta riaat, de start, de finish, veterinair, parkeer- en inspanterrein liggen allemaal op de hoek Rouwkuilen- weg-Pottevenweg. Op zaterdag worden de dressuur- en vaardig heidwedstrijd van 9-00 tot 16.00 uur gehouden op het terrein hoek Midgetgolfdub Jachtlust Venray Jan Engels vertrekt aanstaande donderdag naar Luxemburg om samen met de overige leden van het Nederlandse seniorenteam deel te nemen aan de Europese kampioenschappen. Deze worden van woensdag 9 tot en met zater dag 12 augustus in de Luxem burgse hoofdstad gehouden. Sinds 2000 maakt Engels deel uit van het nationale seniorenteam. Een maal lukte het om de finale te bereiken en dat was in zijn debuu tjaar 2000. Het team bestaat verder uit Henk Goris (Nijmegen), Peter Groeneveld (Wijchen), Roel Groenhuijsen (Den Haag), Nico Suselbeek (Voorthuizen), Wilbert van Helmond (Zetten) en de in Lommei (B) woonachtige Neder lander Hans van der Aa, die in competitieverband uitkomt voor MGC Geldrop. De ploeg staat onder leiding van ex-Venraynaar Gerrit Voermans uit Eindhoven. Mountainbike vereniging Door de warmte en droogte van de afgelopen weken veranderd het mountainbiken van de Mud- hunters langzaam maar zeker in dustbiting. Om te veel stofhappen te voorkomen wordt er gekozen voor wat minder bospaden en wat meer harde paden of asfalt. Blij waren de mudhunters dan ook toen er afgelopen zondag een lekker windje stond en de zon veel achter de wolken bleef. Een aantal modderjagers ging naar Bel gië om daar een tocht te rijden. Volgende week wordt de training traditiegetrouw afgesloten op ter ras. Kijk voor de kwartaalplanning op www.mudhunters.nl. Iedereen die het mountainbiken eens wil uitproberen is welkom, dames en jeugd vanaf veertien jaar in het bijzonder. Agenda: Zaterdag 5 augustus vertrek 7.30 uur voor een tocht in Dortmund D, 36 en 58 km. Zondag 6 augustus, 9-00 uur, training Venray met Kermis ter ras. Elke dinsdagavond een trai ning vanaf 19.00 uur.Vertrek altijd vanaf de Sprank. ray-SVOC'Ol enYssesteyn-Merselo. Poule A telt vier clubs (Venray, SVOC'01Leunen en Holthees) die wedstrijdjes van een halfuur spe len. Poule B bestaat slechts uit drie ploegen (Ysselsteyn, Merselo en Oostrum). In poule B duurt iedere wedstrijd daarom drie kwartier. Zodat alle teams in de pouleronde anderhalf uur in actie komen. De twee winnaars gaan door naar de finale waarvan de aftrap om 14.45 uur gepland staat. Direct na afloop van de eindstrijd, die twee keer twintig minuten duurt, is de prijsuitreiking. Programma poule A 11.00 Venray-SVOC'Ol 11.45 Leunen-Holthees 12.30 Venray-Leunen 13.15 SVOC'Ol-Holthees 14.00 Venray-Holthees 14.00 SVOC'Ol-Leunen Programma poule B 11.00 Ysselsteyn-Merselo 12.00 Merselo-Oostrum 13-00 Ysselsteyn-Oostrum Finale 14.45 winnaar poule A-poule B Vorige winnaars 1993 DIS 1994 Venray 2 1995 Oostrum 1996 Ysselsteyn 1997 Ysselsteyn 1998 Niet gespeeld 1999 Ysselsteyn 2000 Ysselsteyn 2001 Venray 2 2002 Venray 2 2003 Venray 2 2004 Venray 2 2005 Venray 2 Rouwkuilenweg-Pottevenweg. Op zondag vindt de marathon plaats. De eerste start is om 8.30 uur.Voor het wegparcours van ongeveer tien kilometer maken de menners gebruik van de openbare weg als verkeersdeelnemer. Dit jaar gaan ze midden door het dorp. Tussen 11.00 en 16.00 uur is een ideale tijd om een wandeling te maken en te genieten van een veelzijdig onderdeel van de aangespannen paardensport, zowel aan de Rouw- kuilenweg als in de bossen aan de Paardekopweg. Het Alvertje Zoals elk jaar wordt er door de jeugdcommissie van het Alver tje ook dit jaar weer het jeugd- koningsvissen gehouden. Door omstandigheden is er slechts één wedstrijd om de titel jeugdkoning 2006. Deze wedstrijd staat gepland op zaterdag 12 augustus. Er wordt gevist van 14.00 tot 16.00 uur en de deelnemers dienen om 13.15 uur aanwezig te zijn voor de loting van de plaatsnummers. Dit jaar wordt er in twee categorieën gevist; de beginners en de gevor derden. Dit omdat het leeftijdver- schil erg groot kan zijn, want alle jeugdleden tussen acht en vijftien jaar kunnen meedoen. De jeugd commissie zorgt voor voldoende begeleiding, zodat kinderen die nog niet zo goed kunnen vissen, geholpen worden. Er wordt op aantal gevist in de jeugdvijver. Voor de wedstrijden hoeft geen inschrijfgeld te worden betaald. De prijzen bestaan uit bekers en waardebonnen van Faunaland van Grootel. Meteen na de wedstrijd is de prijsuitreiking. Aanmelden kan tot uiterlijk donderdag 10 augustus bij Pieter Kunen via tel. (077)3662920 of per e-mail via info@hsvhetalvertje.nl. Zomerbridge 2006 Op de derde avond van de zomerbridge, georganiseerd door BC Doublet, waren er voldoende paren om in twee lijnen te spelen. Zeven paren hebben alle avond gespeeld. In de A-lijn met tien paren werden mevrouw Linders met mevrouw Rooyakkers eer ste met ruim 66 procent, tweede mevrouw Hartong met mevrouw Jenneskens en derde mevrouw Camps met mevrouw Thielen. In de B-lijn waren het vooral de heren die met de eer gingen strij ken. De heren Van Gaal en Hou wen werden eerste met 65 pro cent, tweede de heren Jacobs en Penninx en derde mevrouw Van Soest met de heer Vervuurt. De tussenstand voor de zomerbridge- beker wordt voor wat betreft de echtparen die twee of drie keer aanwezig waren, aangevoerd door de heren Penninx-Jacobs, gevolgd door de dames Linders-Rooyak- kers. BVV'27 en SV United bundelen jeugdopleiding De voetbalverenigingen BW'27 uit Blitterswijck en SV United uit Meerlo-Wanssum, hebben een werkgroep geformeerd die de komende maanden een model gaat uitwerken om de jeugdopleidin gen van de A- t/m de D-teams van beide verenigingen samen te gaan voegen. Beide verenigingen zien de ontwikkelingskansen voor elke jeugdspeler breder worden. De mogelijkheden van een gezamen lijke jeugdcoördinator en geza menlijke opleidingen worden dan erg kansrijk en op financieel vlak om de voetbalsport betaalbaar te houden, een duidelijke meerwaar de van een samenwerking. Door de krachten te bundelen kan de voetbalsport een leuke ontspan ning blijven. De beide voorzitters, Hans Speijcken van BW'27 en Arie Janssen van SV United, heb ben onlangs in het bijzijn van de beide besturen en jeugdcom missies het startschot gegeven voor de uitwerking. De beoogde voorzitter van de werkgroep is de in Blitterswijck woonachtige Meerlonaar Fried Hanraets, die in het belang van het jeugdvoetbal de werkgroep moet begeleiden. Vooruitlopend op de aanstaande samenwerkingsovereenkomst voetballen de C- en D-jeugd van BW' 27 en SV United de komende najaarsreeks al samen. SV Oostrum Programma zaterdag 12 augustus SJW-SV Oostrum 17.00 SV Oostrum 3-SJW 3 17.00 Programma zondag 13 augustus Venray-cup in Ysselsteyn Programma dinsdag 15 augustus Exelent-SV Oostrum D 19-30 Programma donderdag 17 augustus SV Oostr 1-Volharding 3 19-00 SJW 2-SV Oostrum 2 19-30 Programma zaterdag 19 augustus SV Oostr-HW Helmond 18.00 (bekerwedstrijd) Constantia 5-SV Oostr 5 17.00 Programma zondag 20 augustus Wittenhorst 2-SV Oostr 2 11.00 (bekerwedstrijd) SV United-SV Oostr DAI 11.00 (bekerwedstrijd) SV Oostr 3-Constantia 3 10.30 SV Oostr 4-Hegelsom 4 10.00 Constantia 6-SV Oostr 6 11.00 Programma dinsdag 22 augustus Handel-SV Oostrum 18.45 (bekerwedstrijd) Programma donderdag 24 augustus SV Oostr 2-Montagnards2 18.45 (bekerwedstrijd) SVOostr DAl-SVVenr DA318.45 (bekerwedstrijd) Programma zaterdag 26 augustus SV Oostrum-Rood Wit'62 18.00 (bekerwedstrijd) Programma zondag 27 augustus SSS 2-SV Oostrum 2 11.00 (bekerwedstrijd) SV Oostrum DA1-SSS DA2 11.00 (bekerwedstrijd) Hegelsom 2-SV Oostrum3 11.00 SJW 4-SV Oostrum 4 11.00 SV Oostrum 5-SJW 5 10.00 SJW 6-SV Oostrum 6 11.30 Voetbalweek KNVB Op sportpark De Raay in Over- loon wordt van dinsdag 8 tot en met vrijdag 11 augustus in samenspraak met de KNVB een vierdaags evenement voor de voetbaljeugd uit de regio gehou den. Deze succesvolle formule wordt al jarenlang door de KNVB in het hele land georganiseerd. Voetbalvereniging SSS'18 heeft haar accommodatie beschikbaar gesteld voor deze jeugdactiviteit. 160 Jeugdspelers, onder wie velen uit Overloon, gaan zich geduren de vier dagen van 9-00 tot 16.00 uur via allerlei sportonderdelen inspannen. Bij elk onderdeel hoort natuurlijk ook een winnaar. Het evenement wordt op dins dagmorgen om 9 00 uur geopend door burgemeester Van Soest van de gemeente Boxmeer, samen met enkele wethouders. De Peelrunners Trainingen: Dinsdag baantrai- ning 19-00 uur Kastiëlse Baan. Donderdag duurloop 18.30 uur. Startplaats 3/8: parkeerplaats Schadijker Bossen, Meterik. 10/8: parkeerplaats t.o. Toverland, Seve- num. 17/8: parkeerplaats Schuit water, Melderslo. Zaterdag bos- training 16.00 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen. Wedstrijdkalender: 19/8 Sieben- gewald, Kermisloop. Uitslagen: Om 17:30 uur, zo'n beetje de warmste tijd van de dag, werd tijdens de pauze van de wielerwedstrijd Daags na de Tour in Boxmeer een 5 km hardloop wedstrijd gehouden. Geert Emons wist ondanks de hitte een tijd van 21:24 min. te realiseren.Temidden van 83 deelnemers, waarvan een groot deel 50-plusser, betekende dit de zevende plaats in de klasse M50. Guus Herraets eindigde als 21e in 26:23, eveneens in M50. Wedstrijduitslagen doorgeven via rpvdgoor@plex.nl. of via tel. (077)4678240. Venray hervatte zondag de training weer. Liefst 33 voet ballers verschenen om half elf op het gladgeschoren trai ningsveld. Onder leiding van de nieuwe hoofdtrainer Jan Poels werd een ochtend- en middagtraining afgewerkt. Tussen de oefensessies door was er een lunch in de kan tine. Door Henk Willemssen "De opkomst was inderdaad hoog. Maar de concurrentie is ook groot en iedereen wil er vol voor gaan. We hebben goed gewerkt", zegt Poels. "De velden lagen er fantastisch bij. De vrijwilligers hebben prima werk afgeleverd. Iedereen had er dan ook veel zin in." Om 15.00 uur werd de trainingsdag afgesloten met een barbecue. "Zo kunnen de nieuwe spelers elkaar beter leren kennen. Vanwege de regen hebben we bin nen moeten zitten. Maar het was al met al een zeer geslaagde dag", vindt Jan Poels. Zes spelers keren binnenkort terug van vakantie. Enkelen gaan nog weg maar de meesten hebben Jeu de Boules- toernooi in Horst Jeu de Boulesclub Horst houdt van dinsdag 8 tot en met zondag 13 augustus een van de grootste recreatietoernooien voor boulers in en uit de regio Noord-Limburg. Namelijk het vierde Poels Meu belen regionaal toernooi. Voor de uiteindelijke winnaar op zondag 13 augustus staat de grote wis selbokaal klaar. Er zijn ook prij zen voor de overige finalisten en een bijzondere poedelprijs voor nummer laatst. Alle wedstrijden worden gehouden op de banen aan de Noordsingel in Horst bij café De Letste Geulde en begin nen om 9-15 uur en om 13.15 uur. Vooraf vindt in het baanpaviljoen de loting plaats en daarna wordt er doublet gespeeld. Het schema bepaalt met wie tegen wie speelt, in totaal vier wedstrijden. Er spe len geen competitie- of andere bondstoernooispelers mee. De kansen zijn voor iedereen het zelfde, hoewel enige ervaring uiteraard goed is. Elk dagdeel wordt een resultatenlijst van de gespeelde wedstrijden opgemaakt en in totaal gaan de twintig best geklasseerde spelers over naar de finale op zondag. Tot uiterlijk zaterdagavond 5 augustus 20.00 uur kan men zich aanmelden bij het wedstrijdsecretariaat; Toon Rambags via tel. (077)3982566 of e-mail t.rambags@versatel.nl. Bij geen gehoor kan men ook con tact opnemen met Piet Geurts via tel. (077)3983665 of met Jan Pee- ters via tel. (077)3984494. Op dit moment komen er deelnemers uit de gehele gemeente Horst aan de Maas, gemeente Venray, gemeente Arcen en Velden, gemeente Seve- num en de gemeente Venlo. In totaal verwacht de organisatie ruim 120 deelnemers. PDV Ysselsteyn Uitslag wedvlucht Chimay; twee deelnemers, dertien duiven. 1, 2,4 J.Tonnair. 3 F. v.d.Ven. Uitslag wedvlucht Chimay, vijf deelnemers, 123 duiven. 1, 4, 5, 6,14,15,18,19, 20, 21 G. Linders. 2,24 H.Janssen. 3, 7, 8, 12, 17, 25 Potten Laenen. 9,10,11,13,16, 22 P. v.Asten. 23 Th. Hendrix. hun vakantie er al opzitten. Over twee weken vindt er een eerste schifting plaats. De grote spe lersgroep wordt dan opgesplitst in een eerste (hoofdmacht) en tweede selectie (tweede en derde elftal). De eerste selectiegroep zal achttien tot twintig namen tellen. Tijdens de zomerstop raakte Venray alleen aanvaller Johan Vul- lings (Volharding) kwijt. Daarte genover staat de komst van vijf versterkingen: Bob Crooij (Over- pelt), Hans Custers (Geldrop), Koen Gielens (Leunen), Koen Ooms (Geldrop) en Freek Thoone (Leunen). Ook de nieuwkomers Nico Mihoglu (TOP) en Jeffrey Versteegen (Ysselsteyn) proberen tot de selectie door te dringen. En wellicht dat enkele jeugdspelers de sprong kunnen maken. Afgelo pen seizoen maakten Stijn Blenk en Klialid Hlimi al hun debuut in de hoofdmacht. Rob Meulendijks uit Geldrop wordt assistent-trainer van Jan Poels. Meulendijks is geen onbe kende in het Venrayse. Hij voet- AV Venray-Regio Tijdens de zomervakantie ver vallen de trainingen voor de pupil len. De trainingen voor de c/d junioren op maandag en donder dag van 19.00 tot 20.30 uur gaan wel door. Voor alle andere catego rieën zijn de trainingen in overleg met de trainers. Voor de pupillen worden de baantrainingen weer hervat op woensdag 16 augustus Het e-mailadres van AV Venray- Regio is info@atletiekvenray.nl. Trainingen: Pupillen, trainingen vanaf woensdag 16 augustus, woensdag van 18.00 tot 19.00 uur. Zaterdag van 11.00 tot 12.15 uur. De overige trainingen in de vakantieperiode zijn: C/D junioren maandag atletiekbaan van 19.00 tot 20.30 uur. Donderdag (loop training) van 18.15 tot 19-30 uur. (technisch) van 19.00 tot 20.30 uur. A/B en senioren, dinsdag van 19.00 tot 20.30 uur. Donderdag van 19.00 tot 20.30 uur. Zondag ochtend in overleg trainer. NSG- atleten vanaf donderdag 17 augus tus van 18.30 tot 19-30 uur. Lopersgroep/alle niveaus, dinsdag 19 00 uur baantraining. Donder dag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan, bos of wegtraining. De baan trainingen worden op de kunst stofatletiekbaan gehouden (Sport park De Wieën). Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV Venray- Regio geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geopend van 9 00-12.00 uur. Agenda; 20 augustus Sittard c/d wedstrijd. 26 augustus Amsterdam Nat. C- spelen. PDV De Zwaluw Uitslag wedvlucht Chimay oud; zeven deelnemers, 45 duiven. 1,2, 3, 4, 7 Chr. Gerrits. 5, 9, 11, 12 A. Sijbers. 6 Comb.Verdellen. 8,10 M. Basten. Uitslag wedvlucht Chimay jong; achttien deelnemers, 269 duiven. 1, 25 J. Sijbers. 2, 23 H. Strijbosch. 3, 6 M. Voesten en dochter. 4, 13 H. Peetere. 5, 8, 9, 11, 17, 24 van Haren-Stiphout. 7 P. van Zwamen. 10, 12, 21 H. Litjens. 14, 18 Chr. Gerrits. 15 M. Basten. l6 L. Snij ders. 19 A. Sijbers. 20 M. van Abel. 22 R Loonen. balde in het verleden bij Venray en maakte deel uit van het succes team dat in 1989 kampioen werd in de hoofdklasse. Bij Geldrop werkte Poels tussen 2000 en 2005 al vijf jaar samen met Meulendijks. Poels is blij met de hernieuwde samenwerking. "Rob en ik ken nen elkaar van haver tot gort. We hopen samen in Venray ook iets moois neer te zetten." Eric Claes, eveneens uit Geldrop, wordt elf talleider. Hij neemt deze taak over van keeperstrainer Huub Sturme die vorig seizoen beide functies combineerde. Daarmee is de trai ningsstaf helemaal compleet. Voordat de competitie op zon dag 3 september (uit tegen Dijkse Boys) van start gaat, werkt Venray vijf oefenduels en drie bekerwed strijden af. Heel toevallig lootte Venray twee oefentegenstanders (Achates en Volharding) in de eer ste pouleronde van de beker. De vriendschappelijke duels tegen Achates (uit op zaterdag 5 augus tus) en Volharding (uit op zater- PDV De Maasvogels Uitslag wedvlucht Chimay oud, vier deelnemers, 35 duiven. 1,3,7, 8,9 F.Textor. 2,4,5,6 J. Verhoeven. Uitslag wedvlucht J04 ag Wasvogelsen. 5, 6, 9, 19 R. Roosen. 7,12,16 F.Textor. 21 G. Peters. 23,24, 25 J. Kuijpers. PDV Suizende Vleugels Uitslag wedvlucht Chimay oud; drie deelnemers, 27 duiven. 1,3,4, 6A.Janssen. 2,5 G. v.d. Biesen. 7 C. de Hoog. Uitslag wedvlucht Chimay jong; elf deelnemers, 99 duiven. 1, 3, 5, 9 M. v. Boekel. 2, 15, 16, 17 C. de Hoog. 4,6,14,20,21,24 Reynders- Cuypers. 7,12,13,19 W Bouten. 8, 18, 22 B. Deenen. 10 P. de Bruyn. 11 M. Schon. 23 A.Janssen. 25 W Jilisen. Uitslag wedvlucht jong Chimay; elf deelnemers, 99 duiven. 1, 3, 5, 9 M. v. Boekel. 2, 15, 16, 17 C. de Hoog. 4,6,14,20,21,24 Reynders- Cuypers. 7 W Bouten. 8, 18, 22 B. Deenen. 10 P. de Bruyn. 11 M Schon. 12, 13, 19 W Bouten. 23 A. Janssen. 25 W Jilisen. Uitslag wedvlucht Chimay oud; drie deelnemers, 27 duiven. 1,3,4, 6A.Janssen. 2,5 G. v.d. Biesen. 7 C. de Hoog. SV Merselo Programma donderdag 10 augustus Merselo-Hegelsom 19-30 Programma zondag 13 augustus Venray-cup in Ysselsteyn 11.00 Ysselsteyn-Merselo 11.00 Merselo-Oostrum 12.00 Programma woensdag 16 augustus Merselo Bl-Ysselsteyn BI 18.00 0478 Gamers Op een geheime locatie wordt zaterdag 5 augustus door 0478 Gamers een Age of Empires II LAN Party gehouden. Geïnteresseerden kunnen voor deelname contact opnemen met David Bouten op dbouten@hotmail.com., via tel. o6- 51009751 of (0478)5811338. dag 12 augustus) gaan evenwel gewoon door maar Venray zal dan met een combinatieteam aantre den. Op kermiszondag 6 augustus speelt Venray de eerste oefen wedstrijd thuis tegen Walbeek. De Duitse club komt uit in de Landesliga, vergelijkbaar met de tweede klasse. Het duel begint om 12.00 uur. Op woensdag 9 augustus volgt de thuisontmoe- ting met Jong PSV om 19.00 uur. Op donderdag 17 augustus speelt Venray de laatste oefenwedstrijd uit tegen Vitesse'08 in Gennep (20.00 uur).Twee dagen later gaat het bekertoernooi van start met de derby Volharding-Venray. Aftrap om 18.00 uur in Vierlingsbeek. Het derde team van Venray moet komend seizoen weer een prestatiegericht elftal worden. De laatste jaren was Venray 3 een recreantenteam geworden. Deze week wordt een trainer voor Ven ray 3 aangesteld. "We willen het derde elftal op een hoger niveau brengen", aldus Jan Poels. "Zodat spelers die net buiten de boot val len bij het eerste en tweede niet 'verdrinken' in een lager elftal." Dennis Snijder kiest voor België Venraynaar Dennis Snijder gaat in het komende seizoen voet ballen in de hoogste Belgische futsalklasse (eredivisie) bij RS Decoratie Edegem (Antwerpen). Dennis Snijder heeft in het ver leden gespeeld in Venray bij TVF OTTO en HVC, In het afgelopen seizoen speelde hij in Helmond in de eredivisie bij Pets Place. Ook gaat hij de jeugdstaf van TV/Sportijn versterken; hij wordt leider bij de D-jeugd. LR en PC St. Jan Merselo Susan Hendriks heeft deelgeno men aan een wedstrijd in Reuver. Ze nam maar liefst twee prijzen mee naar huis. In de klasse B-sprin- gen startte ze samen met Unique D en werd zesde met 45 stijlpun- ten. Ook startte ze in de klasse L- springen en behaalde daar samen met Solana de vijfde plaats. Wies Classens is met My Way naar Cuijck geweest. Ze startte in de klasse Ml-dressuur en behaalde met 187 punten een mooie vijfde plaats. TV Venray De jaarlijkse open clubkampi oenschappen in Horst worden gehouden op zondag 20 augustus. Voor de leden met aanhang is er 's middags een barbecue in Seve- num. Opgave voor de barbecue kan via de site. Trainingen: Dins dag zwemtraining 18.00-1900 uur zwembad de Sprank. Donder dag senioren lopen 19.00-20.45 uur atletiekbaan Venray. Zaterdag senioren lopen 15.00-17.00 uur, vertrek vanaf Peter Scheres (Gas- tendonkstraat 19, Horst). Zon dag fietsen (racefiets) vanaf 9 00 uur, vertrek vanaf zwembad de Sprank. Nieuws doorgeven via e-mail twenray@hotmail.com. of tel. (077)4674070. Informatie over TV Venray e-mail info@twenray.nl., tel.(0478)511545 of www.twenrav.nl. IVERS/f- Sportnieuws -info

Peel en Maas | 2006 | | pagina 14