Beachvolleybaltoernooi bijzonder geslaagd Ger Delauw stapt op bij Merselo Midgetgolfdub Jachtlust Venray Venray start competitie bij Dijkse Boys "Zelf voetballen blijft het leukste Bekerkraker Volharding- Venray op 19 augustus SV Oostrum ff Afscheidswedstrijd Volharding BEZORGEN? PEEL EN MAAS Donderdag 27 juli 2006 - Pagina 15 •,.'i '~Vi ■V Overloonse Bridgeclub Venray oefent tegen Jong PSV Topvoetbal bij Wittenhorst Gouden KNVB- speld voor Jac Clabbers Volharding eert 'veteraan' Wim Moorman met afscheidswedstrijd wi Wil jij PEEL EN MAAS of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray Het team John van Helden VOF is de winnaar geworden van het voetvolley baltoernooi, dat afgelopen weekend door zaalvoetbalvereniging ZW en café Hulsman op het Schouwburgplein werd gehouden. In een tropische ambiance werd Napsoet tweede. Het onderdeel beachvolleybal werd gewonnen door De Pinkies, Wijato werd tweede. Het evenement werd voor de negende maal gehouden. Op het plein lag in totaal 180 m3 zand, er werden vijftig dranghekken geplaatst en 140 deelnemers deden aan het evenement mee. Ger Delauw is plotseling opge stapt bij Merselo. De voetbaltrai ner, die aan zijn vierde seizoen bij de club zou beginnen, meent dat er buiten hem om andere afspra ken zijn gemaakt. Het draait allemaal om het inzetten van A- jeugdspelers bij het eerste elftal. Delauw kan zich niet vinden in het besluit van het bestuur en is boos weggelopen. Elftalleider Math Denissen neemt voorlopig de trainingen waar. Door Henk Willemssen De versies van Delauw en het bestuur lopen nogal uiteen. Na de roemloze degradatie uit de vijfde klasse keerden vier spelers (Roel Bie- zenaar, Nick van Hoek, Willem Koenen en Bas Litjens) de club de rug toe. Het grote dilemma was hoe de vier plaatsen in de hoofdmacht moesten worden opgevuld. Delauw wilde graag enkele talentvolle jeugdspe lers doorschuiven. Daar stak de club, en met name het jeugdbestuur, een stokje voor. Voor het eerst sinds jaren brengt Merselo komend seizoen weer een Al-elftal op de been. Na enkele gesprekken werd nog voor de vakan tie een compromis bereikt. Vier spe lers uit het tweede elftal (Eric Baten, Frank Keijsers, Pieter-Paul Rieter en Martijn Wilms) worden overgeheveld naar het eerste elftal. Plus de talent volle jeugdspeler Dirk de Brouwer die dit zelf graag wil. Schoorvoetend ging Delauw hiermee akkoord. Twee weken geleden voerde hij op het sportpark een gesprek met de nieuwe spelers. Delauw: "Toen kreeg ik plotseling te horen dat ik helemaal geen jeugdspelers meer mocht meene men. Ook niet als wisselspeler. Terwijl dat drie jaar lang wél kon. Daar waren destijds afspraken over gemaakt. En nu ineens blijkt het achter mijn rug om veranderd te zijn. Daar kan ik niet mee leven. Daarom heb ik mijn spul len gepakt en ik ben vertrokken." Merselo is vanaf dinsdag 18 juli weer in training. Leider Math Denis sen neemt voorlopig de taken van Delauw over. Denissen beschikt over een coachdiploma en was begin jaren tachtig al eens trainer van Merselo. Sinds Delauw op donderdag 13 juli het sportpark boos verliet, heeft hij niets meer van de club vernomen. Thuis in Gemert weet hij nog steeds niet wat er gespeeld heeft. "Waarom ben ik er niet bij betrokken?", vraagt hij zich af. "Ik begrijp die koerswijzi ging niet. Ik zal heus geen jeugdspe lers overbelasten. Ze zouden bij toer beurt meegaan en af en toe krijgen ze een invalbeurt. Dan praat ik over de laatste twintig minuten. Maar plotse ling liggen de zaken heel anders. Dan houdt het voor mij op." Delauw beseft dat het Al-elftal nog vrij jong is. liefst acht spelers zouden nog in de B-jeugd mogen voetballen. De laatste twee seizoenen trainde hij ook het hoogste jeugdelftal."En vanaf december hebben ze zelfs een avond per week bij de selectie meegetraind. Zo kunnen de jeugdspelers geleidelijk gebracht worden. Maar nu ineens gaat het roer om. Dit is heel vreemd." Merselo-voorzitter Tinus Ewals spreekt tegen dat er buiten de trainer om andere afspraken zijn gemaakt."We hebben diverse gesprekken gevoerd en daar is Ger altijd bij geweest. Hij heeft ook zelf de vier spelers uit het tweede elftal geselecteerd. Alhoewel wij wisten dat hij niet zo gelukkig was met de gekozen oplossing. Maar dat hij zou opstappen, heeft ons volledig verrast. Hij is blijkbaar ineens omge draaid." Ewals vertelt dat er enkele opties waren om uit de impasse te komen. "We hebben gekozen voor een vol waardig eerste elftal plus een talent vol Al-team dat zich verder kan ont wikkelen." Daarnaast wordt het sterke vierde elftal, dat vorig seizoen glans rijk kampioen werd, nu het tweede team. "Die spelers zijn ook bereid in te springen bij het eerste." Volgens de voorzitter is er geen sprake van een koerswijziging. Hij weerspreekt ook dat de hoofdmacht geen enkele jeugdspeler meer mag meenemen. Ewals komt met een andere lezing."Ger wilde iedere week slechts één van de vier spelers uit het tweede meenemen. En voor de rest jeugdspelers. Maar dat was de afspraak niet." Ondanks het verschil van inzicht betreurt Ewals het vertrek van de coach."We vinden het erg jammer.We hebben drie jaar lang prima met hem gewerkt."Waarom is er dan geen con tact meer geweest? Ewals: "Ger heeft zelf de deur dichtgegooid. Dus de bal ligt bij hem. Wij hebben ons aan de afspraken gehouden." Merselo moet nu op zoek naar een nieuwe trainer. Alhoewel Ewals niet uitsluit dat Denissen dit seizoen voor de groep blijft staan. "Dat moeten we nog bekijken." Delauw (51) betreurt eveneens de breuk. Drie jaar geleden pakte hij zijn trainersloopbaan weer op. "Het is me goed bevallen. Bij Merselo zijn we op een leuke en serieuze manier met voetbal bezig geweest. Daarom is het zo jammer dat het zo gelopen is." Door het extreme weer was de belangstelling minder. Er werd in een lijn gespeeld. De beste waren Toon den Brok en Liesbet Schaap met 66.25 procent, gevolgd door Bert en Nelly Vloet met 60 procent. Wiel en Miny Verhoeven waren derde met 55.42 procent. Harry en Riet Willems bezet ten de vierde plaats met 54.38 pro cent. Vijfde waren Tonny Jansen en Hein Tak met 53-33 procent en zesde waren Mathieu en Gerda Crooijmans met 52.92 procent. Programma zaterdag 12 augustus SJVV-SV Oostrum 17.00 SV Oostrum 3-SJW 3 17.00 Programma zondag 13 augustus Venraycup inYsselsteyn Programma donderdag 17 augus tus SV Oostrum-Volharding 3 19.00 SJW 2-SV Oostrum 2 19.30 Programma zaterdag 19 augustus SV Oostrum-HW Helmond 18.00 Constantia 5-SV Oostrum 5 17.00 Programma zondag 20 augustus Wittenhorst 2-SV Oostrum 2 11.00 SV United DA1-SV Oostrum DA1 11.00 SV Oostrum 3-Constantia 3 10.30 SV Oostrum 4-Hegelsom 4 10.00 Constantia 6-SV Oostrum 6 11.00 Programma dinsdag 22 augustus Handel-SV Oostrum 18.45 Programma donderdag 24 augus tus SV Oostrum 2-Montagnards 2 18.45 SV Oostrum DAl-SVVenray DA318.45 Programma zaterdag 26 augustus SV Oostrum-RoodWit'62 18.00 Programma zondag 27 augustus SSS 2-SV Oostrum 2 11.00 SV Oostrum DA1-SSS DA2 11.00 Hegelsom 2-SV Oostrum 3 11.00 SJW 4-SV Oostrum 4 11.00 SV Oostrum 5-SJW 5 10.00 SJW 6-SV Oostrum 6 11.30 Op de veertiende speeldag van de onderlinge competitie werden onder meer twee wedstrijden tussen top pers gespeeld. Voormalig lijstaanvoer der Theo Litjens (80 slagen) klopte verdiend Gerrit Vermeulen (82) met 4 - 2, die blijkbaar een off-day had. Lit jens scoorde in de eerste omloop een fraai rondje van 21. Huub Straatman (72) speelde weliswaar een prima wedstrijd, maar trof in huidige kop loper Harrie Lenssen een te sterke tegenstander om hem punten afhan dig te maken. Harrie Lenssen (66 slagen) wist deze match dan ook met 6 - 0 overtuigend naar zijn hand te zet ten. Jan van Dijk (76) wist in zijn par tij tegen Annie Litjens ook met 6 - 0 aan de winst te blijven, hoewel Annie Litjens met 85 slagen een goede wed strijd speelde, maar Jan van Dijk niet kon bedreigen. Ook Jan Engels (75) won gemakkelijk met 6 - 0 vanTruus van Dijk, die niet haar beste wedstrijd speelde. Piet van der Eist en Fieke van Ham maakten er een spannende wedstrijd van en met slechts twee slagen minder wist Van der Eist twee ronden op zijn naam te schrijven, wat voldoende bleek voor een 4 - 2 zege. Ten slotte speelde Bets Wilms tegen echtgenoot Leo Wilms. Hoewel Bets Wilms een van haar betere wed strijden speelde en goed tegenspel bood, kon ze niet voorkomen, dat Leo Wilms met 5 - 1 winst aan de haal ging, ondanks dat het verschil in hole slagen (88 - 83) niet groot was. Har rie Lenssen, met 66 slagen verreweg de beste speler van de dag, wist zijn voorsprong in het klassement te ver groten en gaat nu met 7 punten aan de leiding. Huub Straatman, tweede met 10,5 punten en Theo Litjens, derde met 11,5 punten zijn Lenssens naaste belagers. Bij de dames heeft de concurrentie het moeilijk om Fieke van Ham's leidende positie te bedrei gen. Ze leidt nu met 21 punten uit 12, gevolgd door de oprukkende Bets Wilms (24 uit 12).Vlak daarachter zijn Jo Litjens (25 uit 13) en Annie Litjens (25 uit 12) als derde en vierde gerang schikt nog zeker niet kansloos. Op het toernooi van Duno uit Doorwerth heeft Jan Engels geen vervolg kunnen geven aan zijn overwinning een week eerder in Wageningen. Met 96 slagen (laagste ronde 20) viel hij met de vier de plaats buiten het podium. Winnaar werd Arnold Hartjes (Duno) met 89 slagen vóór zijn teamgenoot Wilbert van Helmond (91) en Mees Bouwman van De Putters met 93 slagen. Harrie Lenssen bezette met 104 slagen de negende plek. Venray begint de nieuwe voet balcompetitie op zondag 3 sep tember met de uitwedstrijd tegen Dijkse Boys. De club uit Helmond werd afgelopen seizoen kampi oen in de tweede klasse H. Op 10 september speelt Venray het eerste thuisduel in de eerste klasse D tegen het Zuid-Limburgse Schaes- berg. De derby tegen ex-hoofdklasser Panningen staat gepland op zondag 1 oktober op sportpark De Wieën. Venray speelt op woensdag 9 augustus een oefenwedstrijd tegen Jong PSV Het duel begint om 19.00 uur op sportpark De Wieën. Het is het enige thuisduel van Venray in de oefencampagne. Bij Jong PSV voetbalt de 18-jarige Dirk Marcellis uit Horst, die Venrayse roots heeft. Dit wordt het tweede seizoen van de verdediger bij Jong PSV Daarvoor speelde Marcel lis in de Al. Het talentvolle Eindho- vense elftal komt uit in de eredivisie Beloften. De leeftijd van de spelers varieert van 18 tot 22 jaar. Het team wordt getraind door de oud-PSV spe lers Ernest Faber en Jürgen Dirkx. Op zaterdag 5 augustus oefent Jong PSV bij Wittenhorst (18.00 uur). Door Wittenhorst wordt op 19 augustus het PULSE Miniorentoer- nooi georganiseerd, een toernooi voor eerstejaars E-spelers. Er doen zestien clubs aan het evenement mee. Het deelnemersveld is bijzonder sterk: Ajax PSV, Feyenoord, RKC Waalwijk, Roda JC, Willem II uit Nederland, Lier- se SK, Racing Genk, Bayer Leverkusen, l.FC Köln, Borussia Mönchenglad- bach en Schalke'04. Een selectie-elftal van spelers uit de diverse voetbalver enigingen in de gemeente Horst aan de Maas maakt het deelnemersveld compleet. De organisatie wordt door Wittenhorst gerealiseerd samen met de jeugdopleiding van PSV Tijdens de pauze van het toernooi, om 13.30 uur, zal op het sportpark Ter Horst een speeltuin geopend worden. Volharding kent een pittige ouver ture in de tweede klasse H. De Vier lingsbekers gaan op bezoek bij titelfa- voriet Margriet in Oss. Degradant Leunen opent in de vierde klasse F met de thuiswedstrijd tegen IVO. SSS'18 speelt in Sevenum tegen Sparta'18 en Swolgense Boys treedt in Hout-Blerick aan tegen HBSV In de vijfde klasse F staat al direct een interessante derby op het program ma. Ysselsteyn ontvangt SVOC'01. In dezelfde klasse start TOP'27 thuis tegen Resia. Nieuwkomer Oostrum gaat op bezoek bij Kronenberg terwijl SV United afreist naar Belfeldia. In de zesde klasse E begint Mer selo thuis tegen Quick Boys uit Venlo. Beide clubs degradeerden uit de vijf de klasse. Holthees krijgt GFC'33 op bezoek en BW'27 speelt uit tegen RKDSO in Lomm. Jac Clabbers uit Wanssum werd vorige maand tijdens de jaarlijkse feestavond van SV United onder scheiden met de gouden KNVB-speld. Als waardering voor zijn grote ver diensten voor de voetbalvereniging. Districtsvoorzitter Jan Terburg was speciaal voor deze gelegenheid naar Meerlo afgereisd. Clabbers vervulde de afgelopen decennia tal van func ties bij de Wanssumse voetbalclub. De laatste jaren - tot aan de fusie met Meerlo medio 2005 - was hij voorzit ter. Ook in het eerste jaar van de fusie bleef hij nauw bij het voetbalgebeu- ren betrokken. Nu de samensmelting van Meerlo en Wanssum succesvol is afgerond indt Clabbers het de juiste tijd een stapje terug doen. Hij werd tevens benoemd tot erelid van SV United. Ook andere bestuursleden die afscheid namen werden in het zonnetje gezet. Math Janssen (Wanssum), Henk Peters en Paul Peters (beiden Meerlo) ontvingen van Terburg de zilveren KNVB-speld. Zij werden ook benoemd tot lid van verdienste van SV Uni ted. Deze eer viel eveneens te beurt aan Herman Broere, Piet van Gerven, Truus Lenssen en Jan Peters. Sportnieuws -info Nee, hij is geen type Marco Materazzi. Absoluut geen verdedi ger die het moet hebben van kop en duelkracht, provocaties en/of vliegende tackles. Wim Moorman uit Horst, jarenlang een ver trouwd gezicht in het eerste elftal van Volharding in Vierlingsbeek, is een voetballer pur sang, een echte liefhebber van het spelletje. Iemand die wil winnen, natuur lijk, maar niet ten koste van alles. "Ik heb in 420 wedstrijden voor het eerste van Volharding maar twee gele kaarten gehad. Tegen EHC en Panningen. En die kaart tegen Panningen was ook nog eens onterecht", zegt de 4l-jari- ge Horstenaar met een lachend gezicht. Ja, hij geeft het direct toe. Het is eigenlijk een zwak punt voor een verdediger. Twee gele kaarten, en dat terwijl hij met Volharding 1 toch twee seizoenen in de hoofdklasse actief was, seizoenen waarin Moor man samen met zijn ploegmaats tegen degradatie moest vechten en toch niet de minste aanvallers tegenover zich had staan. De historicus kijkt nog eens op het statistiekenlijstje dat hij zelf uit zijn computer heeft gedraaid. De cijfertjes spreken voor zich. Totaal aantal duels voor het eerste van Vol harding 420, totaal aantal competi tiewedstrijden 221 en totaal aantal doelpunten 17. "Veel te weinig", oor deelt hij kritisch. "Ik had zelf gedacht dat ik meer doelpunten had gemaakt, maar 17 goals valt me toch een beetje tegen. Natuurlijk heb ik bijna altijd linksback gespeeld, maar ik had toch echt meer moeten scoren. Blijkbaar ontbrak het me aan koelbloedigheid voor het doel." CLUBTROUW Wim Moorman voetbalt al zestien jaar bij Volharding, een club die bij hem past, zo zegt hij zelf. "In het sei zoen 90-91 ben ik bij Volharding gaan voetballen. De club was net gepromo veerd naar de hoofdklasse en dat leek me wel een leuke nieuwe uitdaging. Ik ben gekomen en Volharding altijd trouw gebleven." Waarom is dan natuurlijk de grote vraag. Waarom blijft een geboren en getogen Horstenaar zo lang hangen bij een Brabantse club? Moorman grijnst: "Dat is eigenlijk heel simpel. Bij Vol harding voetballen allemaal gewone jongens. Egotrippers passen hier niet, hier heerst nog het echte wij-gevoel. In het eerste hebben we ook nooit een echte vedette gehad, iemand die de wedstrijd naar zijn hand kan zet ten en naar wie iedereen luisterde in het veld. Om die reden hebben we het volgens mij ook nooit gered in de hoofdklasse. We hadden gewoon niet genoeg kwaliteit in de ploeg. Maar de teamgeest is altijd goed geweest en het is altijd gezellig bij Volharding." Natuurlijk vroeg 'zijn' Wittenhorst hem regelmatig om terug te keren op het oude nest. Maar Moorman bleef Volharding altijd trouw. "Ik geef toe: het is ook wel een beetje gek. Want ik ben al meer dan dertig jaar lid van Wittenhorst, doe al jaren de ledenad ministratie en ben actief in de archief commissie. Maar ik heb de behoefte gewoon nooit gehad om terug te keren. Bij Volharding voel ik me thuis. Het is een leuke club." TALENT De Horstenaar was in zijn jeugd jaren een talent. Hij voetbalde in de jeugd van Wittenhorst, maar verkaste al snel naar VW In Venlo voetbalde hij enkele jaren in het tweede elftal en bij het eerste zat hij onder trainer Sef Vergoossen op de bank. Toen de definitieve doorbraak op zich liet wachten, ging hij voetballen voor Helmond Sport. Voor die club speelde hij in drie seizoenen in de eerste divi sie een kleine zestig competitieduels. Meestal als linksback, een plek die hij later ook bij hoofdklasser Wilhel- mina'08 en Volharding in het gros van de wedstrijden bezette. Bij de Vierlingsbeekse club volgden de hoogte- en dieptepunten elkaar in snel tempo op. Met Wim Moorman in de gelederen pendelde het vaandel team in de jaren negentig bijna jaarlijks tussen de hoofdklasse, eerste en twee de klasse op en neer. Drie keer werd Moorman kampioen, vier keer moest hij de bittere pil die 'degradatie' heet slikken. Twee jaar hoofdklasse waren natuurlijk de krenten in de pap, maar ook de bekerwinst in 1994 maakte de historicus van dichtbij mee. Goede herinneringen bewaart hij ook aan de wedstrijden in deAmstel Cup, waarin Volharding onder meer in het stadion van en tegen de toenmalige eredivisi- onist De Graafschap mocht spelen. De laatste vier jaar speelde hij meestal in het tweede team van Vol harding. Hij stond in het veld met jon gens van wie hij de vader had kunnen zijn. Met het tweede won hij enkele jaren geleden nog de districtsbekerfi nale voor tweede teams. De redenen voor Moorman om te stoppen met selectievoetbal zijn begrijpelijk. "Ik Wim Moorman: "Het is hoog tijd dat ik plaats ga maken voor de jeugd." ben 41 jaar en merk al enige tijd dat de jaren beginnen te tellen. Je wordt toch blessuregevoeliger. Nee, het is hoog tijd dat ik plaats ga maken voor de jeugd. Het is mooi geweest. Ik ga nu lekker in het derde van Volharding tegen een balletje trappen. Want zelf voetballen blijft toch echt het leuk ste." Op sportpark Soetendaal in Vierlingsbeek wordt op zaterdag 29 juli een bij zondere wedstrijd gespeeld. De partij, die om 16.00 uur begint, staat geheel in het teken van het afscheid van Wim Moorman uit Horst en Wiel Franssen uit Maashees. Beiden krijgen deze afscheidswedstrijd aangeboden vanwege hun grote staat van dienst bij de Vierlingsbeekse vereniging. Wim Moorman was zestien jaar actief in de selectie van Volharding en Wiel Franssen trainde zowel de Al als Volharding 2 gedurende twaalf jaar. Tijdens de afscheidswedstrijd komen tal van spelers in actie met wie de twee gevoetbald en/of getraind heb ben. Tevens schenkt Volharding tijdens dit duel aandacht aan het vertrek van Carlo Jansen als leider van Volharding 2. Venray start het bekertoernooi op zaterdag 19 augustus met de kraker tegen Volharding. De aftrap van deze prestigieuze derby is om 18.00 uur op sportpark Soe tendaal. Drie dagen later ontvangt Venray hoofdklasser JVC Cuijk. Achates (3D) is de derde opponent van de Venrayse eersteklasser. Deze ontmoeting wordt gespeeld op zater dag 26 augustus in Ottersum. De bekerloting heeft enkele aardige derby's opgeleverd. De eerste ronde is traditioneel in poulevorm. De speelda gen zijn zaterdag 19 en 26 augustus (18.00 uur) en dinsdag 22 augustus (18.45 uur).De winnaars gaan door naar de tweede ronde die gepland staat op zondag 22 oktober. Venray speelde voor het laatst tegen Volharding op zaterdag 19 maart 2005. De Venraynaren verdedigen toen hun leidende positie in de tweede klasse H. Lange tijd zag het ernaar uit dat de verbeten vechtende Vierlingsbekers de koploper zouden onttronen. Maar diep in blessuretijd schoot Said Yahia Venray alsnog langszij: 1-1. Een paar weken later werd Venray kampioen. Voor de kersverse Volharding-spits Johan Vullings heeft de komende bekerontmoeting een speciaal tintje. Het betekent voor Vullings een snel weerzien met zijn voormalige ploeg genoten. Op dinsdag 22 augustus keert oud- Venray doelman Niels Nielen voor even terug op De Wieën. Hij verkaste een jaar geleden naar .JVC Cuijk. Merselo,Ysselsteyn en Oostrum zijn verstoken van derby's. De drie clubs ontmoeten louter Brabantse oppo nenten. Zesdeklasser Merselo neemt het op tegen Volkel (4H), Elsendorp (6F) en DSV (5G). Ysselsteyn, gedegra deerd naar de vijfde klasse, treft SVS (6F), Hapse Boys (5G) en Excellent (4G). Oostrum, gepromoveerd naar de vijfde klasse, ontmoet de Helmondse clubs Rood Wit'62 (3D) en HW Hel mond (4E) plus zesdeklasser Handel. Anderen troffen het beter. Zoals Leu nen (4F) dat is ingedeeld bij Holthees (6E), SV United (5F) en Stormvogels (4G). TOP'27 neemt na jaren afwezig heid weer deel aan het bekertoernooi. De Tienrayse vijfdeklasser ontmoet Grashoek (5E),TSC'04 (4F) enACVW (6E). Zesdeklasser BW'27 zit in een pittige poule met de vijfdeklassers HRC'27 en VCH en het Venlose VOS dat uitkomt in 4F. Swolgense Boys (4F) lijkt overlevingskansen te heb ben in de groep met Melderslo (6E), Resia (5F) en Heijen (4G). Vierdeklas ser SSS'18 is de favoriet in de poule met Bavos (5E), EWC (6E) en vijfde klasser SVOC'01. Het volledige bekerprogramma: Groep 12 19 augustus Merselo-DSV 22 augustus Elsendorp-Merselo 26 augustus Merselo-Volkel Groep 18 19 augustus Volharding-Venray 22 augustus Achat es-Volharding 22 augustus Venray-JVC Cuijk 26 augustus Achates-Venray 31 augustus Volharding-JVC Cuijk Groep 22 19 augustus Bavos-SVOC'Ol 19 augustus SSS'18-EWC 22 augustus SVOC'Ol-SSS'18 26 augustus EWC-SVOC'Ol 26 augustus Bavos-SSS' 18 Groep 24 19 augustus SV United-Stormvogels 19 augustus Holthees-Leunen 22 augustus Stormvogels-Holthees 22 augustus Leunen-SV United 26 augustus Holthees-SV United 26 augustus Stormvogels-Leunen Groep 26 19 augustus Swolgense Boys-Resia 22 augustus Heijen-Swolgense Boys 26 augustus Melderslo-Swolgense Boys Groep 27 19 augustus SVS-Ysselsteyn 22 augustus Ysselsteyn-Hapse Boys 26 augustus Excellent-Ysselsteyn Groep 37 19 augustus VOS-BW'27 22 augustus BW27-HRC27 26 augustus BW27-VCH Groep 39 19 augustusTSC'04-TOP'27 22 augustusTOP'27-Grashoek 26 augustusTOP'27-ACVW Verspreidingsburo

Peel en Maas | 2006 | | pagina 15