TIJDELIJK WERK tempo-team m w fg&lkro Vloet 517030 LASSER Co2 (mig/mag) Allround-onderhoudsmonteur BEBCEN Technisch medewerker bouwzaken Technisch beleidsondersteunend medewerker milieuzaken Aanmelden via telefoon Werkelijk goed werk verkoper(ster) binnendienst OPERATOR V ERPAKKIN GSLIJN Minimaal niveau 2 Medewerker Reinigingsbedrijf Heftruckchauffeur Vakantiekrachten Uitzendburo MONDIAL PEEL EN MAAS Donderdag 13 juli 2006 - Pagina 6 Keizersveld 13c 5803 AM Venray Tel: (0)478-517030 ACS facility services Keizersveld 13c Venray Vraagt voor een karwei in de periode 17 tot 22 juli jongens/meisjes voor licht schoonmaakwerk leeftijd vanaf 16 jaar www.tempo-team.nl Zo werkt het. Vacature: Functie: verkoopactiviteiten vanuit showroom ontvangen van klanten administratie Eisen: goede kennis Ned ook Russisch (kan minimaal) Reacties: Kamerton, Dr. Kortmannweg 21, 5804 BB Venray E-mail kamerton@wxs.nl Websidewww.kamerton.nl assistent uitvoerder allround timmermannen voorwerker bekistingstimmerman calculator/ werkvoorbereider Wilt u reageren op deze vacature, Schrijf, mail of bel ons BOUWBEDRIJF HOEX BV Stationsweg 197, 5807 AB Oostrum info@bouwbedrijf-hoex.nl 0478-583692 Mobiel R.Hoex 06-53177985 Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar: Uw profiel: Flexibele instelling Gemotiveerd Jacobs Smits Wij bieden: Een salaris in overeenstemming met de functie en ervaring Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Belangstellenden verzoeken wij hun schriftelijke sollicita tie met c.v. binnen 14 dagen na verschijning van dit blad te richten aan: Jacobs en Smits Metaalbewerking BV, Lionstraat 18, 5831 AK, Boxmeer. Tel: 0485 - 57 56 77 Walkro BV is producent van grondstoffen voor de champignonteelt en zoekt voor haar vestiging te Helenaveen een: Voor 40 uur per week. Enige kennis van elektronica is gewenst. Tot uw taken behoren onder meer: Informeren bij het productiepersoneel naar bijzonderheden omtrent het functioneren cq. het niet functioneren van installaties, apparatuur en machines; Periodiek inspecteren van de technische staat van installaties, apparatuur en machines op basis van ervaring en voorschriften; Opheffen van storingen aan installaties, apparatuur en machines, treffen van voorlopige voorzieningen in bepaalde gevallen) en zorgen dat in een later stadium de definitieve reparatie wordt verricht; Uitvoeren van reparaties aan pneumatische en hydraulische apparatuur. Beproeven, in samenwerking met bedienend personeel, van installaties, machines en apparatuur. Indien nodig uithelpen bij productie. (Aflossingen) Het draaien van storingsdienst. U werkt in een klein team van 5 personen. Wilt u meer weten, neem dan telefonisch contact op met Dhr. J. Nooijen. tel: 06-22955846 of Dhr. A. Christians, tel: 0478-538182 Walkro BV. Veerweg 11. 5863 AR BLITTERSWIJCK Hierbij onze actuele vacatures in diverse branches! Kijk voor méér vacatures ook op www.uitzendburomondial.nl Vijverlaan 2, 5961 DJ Horst, Tel. 077-3982414 Fax. 077-3982599, info@uitzendburomondial.nl sun-power Bedrijfswagens Personenwagens Industriële objecten Stralen - schoperen Spuiten -coaten Schadeherstel Nieuwbouw carrosserie APK 2 zonder afspraak Reclame - belettering Hydrauliek Schaderegelingen We ontvangen onze opdrachten van transportbedrijven, truckdealers, industriële bedrijven en particulieren. Met 7 spuitcabines en 1 straalcabine kunnen wij elk groot wagenpark aan. I.v.m. de groei van onze bedrijfsactiviteiten zijn wij op zoek naar een: AUTOSPUITER BEDRIJFSWAGENS INDUSTRIESPUITER VOORBEWERKER Wij vragen: - Ervaring in soortgelijke functie - Gemotieveerd-, nauwkeurig- en zelfstandigheid - Flexiblele instelling Uw sollicitatie met CV stuurt u binnen 10 dagen aan: Vloet Autotschade b.v. t.a.v. dhr. Theo Vloet, Boxmeerseweg 25, 5845 ET Sint Anthonis Telefoon 0485-382231. Meer informatie over ons bedrijf is te vinden op www.vloet-autoschade.nl Welkom Bergen ligt in de kop uan Noord-Limburg en ten zuiden uan Nijmegen, goed en snel ontsloten vanaf de A73 A77. Natuur, recreatie, toerisme en de mooie landelijke omgeving typeren onze gemeente. Verleg je grenzen, wij geven je de ruimte.' Ben jij die die aan deze veelzijdige functie vorm en inhoud geeft? Uw functie U behandelt onder andere (technisch gezien) bouwaanvragen, bouwmeldingen en sloopaanvragen. Uw kwaliteiten U hebt tenminste een relevante MBO-opleiding, bijvoorbeeld MTO bouwkunde. Liefst aangevuld met de opleiding Ambtenaar Bouw- en Woningtoezicht. Kennis van automatisering (Office2003 en GISVG-AVR) strekt tot aanbeveling. Ons aanbod Voor deze brede, veelzijdige functie bieden wij een salaris van maximaal 2.875,-bruto per maand (schaal 8 per 1 februari 2006). Verder kunt u gebruik maken van aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Of ben jij die die aan deze veelzijdige functie vorm en inhoud geeft? Uw functie U geeft technische ondersteuning aan de milieuwerkzaamheden van de afdeling Ruimtelijk Beheer. Uw kwaliteiten U heeft tenminste een relevante MBO-opleiding, bijvoorbeeld MBO Milieutechniek of MTS bouwkunde. Liefst aangevuld met de opleiding Hamil. Kennis van automatisering (Office2003 en GISVG-AVR) strekt tot aanbeveling. Ons aanbod Voor deze brede, veelzijdige functie bieden wij een salaris van maximaal 2.875,- bruto per maand (schaal 8 per 1 februari 2006). Verder kunt u gebruik maken van aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Meer informatie Belangstelling voor deze functies? Kijk dan op www.bergen.nl, onder Bestuur organisatie, voor uitgebreide informatie en de sollicitatieprocedure. Nadere acquisitie wordt niet op prijs gesteld. facility services m SCHOONMAAK Medewerker housekeeping m/v voor een vakantiepark in de regio Horst. De afdeling Housekeeping zorgt ervoor dat de vakantiehuisjes steeds weer schoon zijn. Je maakt op maandag en op vrijdag tussen 10.00 en 15.00 uur diverse vakantiehuisjes schoon. Je bent teamge richt, zelfstandig, stressbestendig en hebt gevoel voor orde en netheid.Verder beschik je over een goede licha melijke conditie en beheers je de Nederlandse taal goed. Je bent bent bewust op zoek naar een parttime baan voor enkele uren in de week. Reageer snel! Informatie: 0478 51 17 22, Marian Manders, Schoolstraat 2, Venray Skamert^h Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar: BO UWB DR JF OOSTRUM B V Peka KroefB.V. is een snel groeiend bedrijf dat gespecialiseerd is in de productie van koelverse aardappelproducten. Sedert 1970produceren wij halffabrikaten voor de West Europese salade-industrie. Sinds 1988 worden bovendien eindproducten vervaardigd voor de AGF-handel, horeca, catering en grootkeukens. Momenteel zijn circa 220 gemotiveerde medewerkers in dienst, die garant staan voor een hoogwaardig eindproduct. In 1999 introduceerde Peka KroefB.V. een nieuwe lijn gekookte gasverpakte aardappelen, bestemd voor de Europese retailorganisaties Voor onze vestiging Odiliapeel zoeken wij met spoed kandidaten voor de volgende functie: De functie: Uw taak bestaat onder andere uit het instellen, bedienen en controleren van de machines in de vacuüm verpakkingslijn van onze eindproducten. U draagt zorg voor een juist verloop van het productieproces en voert controle uit op de kwaliteit van het product en de verpakking. U voert alle benodigde administratieve werkzaamheden uit. U voert eenvoudige reparaties op het gebied van werktuigbouw en elektrotechniek, zelf uit teneinde storingen zo snel mogehjk op te lossen. Kermis van- en ervaring in de Foodsector is een plus U werkt in een vijf-ploegendienst. De kandidaat: Om deze functie met succes te kunnen uitoefenen moet u beschikken over een afgeronde opleiding op LBO/MBO niveau, waarbij enige kennis en ervaring op werktuigbouwkundig en elektrotechnisch gebied een "must" is U bent flexibel ingesteld, kwahteitsbewust en u communiceert direct en duidelijk. U neemt geldende regels en richtlijnen ten aanzien Hygiëne en voedselveiligheid, alsmede persoonlijke veiligheid voortdurend in acht Ons aanbod: Een zelfstandige functie op full time basis, in een vooruitstrevende onderneming met een goede werksfeer, met vooruitzicht op een vast dienstverband. Genoemde functie biedt groeimogelijkheden in een dynamisch bedrijf. Vanzelfsprekend horen daarbij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een goede beloning, opleidingsmogelijkheden, opname in een pensioenfonds, collectieve verzekeringen, spaarloon- en levensloopregelingen, diverse bonusregelingen, etc. Als u interesse heeft, verzoeken wij u, binnen veertien dagen, schriftelijk te reageren. U kunt uw brief of mail (met CV) richten aan: Peka Kroef B.V., t.a.v. afdeling P&O, Postbus 40, 5400 AA Uden, of aan t_zom@pekakroef.nl Nadere informatie is mogehjk via nummer 0413-279232 (de heer B. Vogels, Productiemanager) of 0413-279203 (de heer T. Zom, Hoofd P&O) Jacobs en Smits is een bedrijf wat hoogwaardige diensten in de metaalbewer king levert. Het bedrijf levert halffabrikaten aan diverse metaalverwerkende industrieën. ■Si metaalbewerking BV Specialist n verspaningstechniek De hele maand juli mimen wij nog op o.a. senioren bankstellen, slaapkamers, eethoeken, relaxfauteuils, kasten, kleinmeubelen zoals tv-kastjes, kapstokken, spiegels, computerkasten, bijzettafeltjes enz. enz. Onze kortingen lopen op tot wel 50%. UW COMPLETE WONINGINRICHTER van Hout&Janssen in Liessel t.o. de Molen Tel. 0493-341277 Vakantiebanen, voor de komende weken o.a.: ICT-medewerker; implementeren programma Access, met begeleiding v/d directie, Horst, weken 29-30-31-32 Logistieke medewerkers, Venray, weken 29 t/m 35 Deze administratieve banen worden per direct geboden (voor de langere termijn vast bij gebleken geschiktheid) Bouwkundig tekenaar, architectuur gevels pas afgestu deerd mag ook, voorkeur bouwkundige Bouwkundig administratief mdw, ondersteuning project leiders, eenvoudige tekenwerkzh. Met CAD Een enthousiaste verkoop mdw. voor de binnendienst. Talenkennis vereist: Nederlands, Engels, Duits en redelijk Russisch De volgende banen worden eveneens per direct geboden: (voor de langere termijn vast bij gebleken geschiktheid) Junior offsetdrukker, mogelijk voor vast, regio Venray, mensen met een diploma van de grafische school worden nadrukkelijk gevraagd te reageren! Operator, zelfstandig leren werken met CNC-gestuurde kantbank instellen v/d machine na verloop van tijd, Venray Monteur landbouwmechanisatie, zelfstandig werken vereist Assembleur/monteur diverse typen trailers (hoogbouw) Zowel opbouw (vloeren, wanden etc) als afwerking (interieur etc.), technisch inzicht is vereist, regio Venray CV-monteurs, Electriciëns, Loodgieters, per direct. Bel direct! Handige montage-medewerker hekwerken, o.a. kunnen werken met de graafmachine, beton kunnen storten, Venlo Stucadoor, per direct in Venray Conventioneel Frezer, Venlo, bereidheid 2-ploegen (vast) CNC Frezer, Venlo, bereidheid 2-ploegen (idem: voor vast) Leerling Lassers en hulpen die in de metaalsector verder willen, worden nadrukkelijk gevraagd bij ons te solliciteren! Banen om nu te solliciteren en na de bouwvak te starten: (zeer lange tijd) Vakschilders, binnen buiten, diverse regio's vanuit Venlo, Venray en bv. ook Helmond, bel vandaag nog voor werk! Dakdekkers en leerling dakdekkers MIG/MAG/TIG lassers, voor 1-2 mm dik plaatwerk Vele bouwopruimers, hulparbeiders, stratenmakers(hulpen) Werkplaats- en betontimmerlieden aftimmerlieden Metselaars, onderhoud en nieuwbouw, vele projecten Asbestsaneerders, met een certificaat en medische keuring UITZENDGROEP Voor een bedrijf in de regio zoeken wij een medewerker reinigingsbedrijf. De werkzaamheden bestaan uit het reinigen (met behulp van geavanceerde apparatuur) van o.a. gevels, bedrijfsgebouwen, agrarische ruimtes en vee-stallen. De werkzaamheden zijn op locatie en kunnen door heel Nederland zijn. De kandidaat die wij zoeken is gemotiveerd, is niet bang om aan te pakken, heeft doorzettingsvermogen en is leergierig. Voor een bedrijf in de regio zijn wij op zoek naar een enthousiaste heftruck/shovel chauffeur. De werkzaamheden bestaan uit het vullen van big-bags met grond, het afvullen van machine's, het toevoegen van grondstoffen ed. De kandidaat die wij zoeken is enthousiast, kan goed zelfstandig werken en toont eigen initatief. Wij zoeken enthousiaste vakantiekrachten voor verschillende bedrijven in de regio. Zoek je een leuke vakantiebaan??? Informeer dan naar de mogelijkheden bij Sun-Power. Interesse?? neem dan contact met ons op! Sun-Power Uitzendgroep Kloosterstraat 41 a - 5971 BC Grubbenvorst tel: 077-4720199 e-mail: liesbeth@sun-power.nl 4 AUTOSCHADE B.V.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 6