tempo-team TIJDELIJK WERK Verkoopster Interesse! bel: 0478 - 51 43 87 W y? vMfic? f Werkelijk goed werk Driessen Grond en Sloopwerken Jong enthousiast persoon m/v *v> 517030 Gebr. Heintjes LJJ 2D TDT 4D% KDRTING AaHmeldeHviatelefooH Karweibedrijf Riolering buitengebied, _J EUKEN Vrijwillige Thuishulp 15 jaar actief! PEEL EN MAAS Handelstraat 5 - 5961 PV Horst - www.driessen-horst.nl Wij zijn een regionaal werkend bedrijf: - grondwerken - sloopwerken - afvoer en recycling van puin - containerverhuur - afvoer van hout-, bouw- en sloopafval, enz. - verhardingen - rioleringen - bodemsaneringen, afvoer verontreinigde grond - leveringen div. soorten zand grind korrel mix, enz. Wij zoeken een: - affiniteit met administratie - interesse in grond - en sloopwerk Werkzaamheden: - verwerken van werkbonnen - assisteren van planner grond- en sloopwerk - assisteren bedrijfsleider (intern) Graag schriftelijke solliciaties richten aan J. Heidens. Gemeente Venray LOTING PARTICULIERE BOUWKAVELS YSSELSTEYN BOOM LOGISTICS Vaste Charters Eigen rijders Internationale Chauffeurs Actieve gepensioneerde Oproepkrachten en-of parttimers Dé zorgondersteuner bij u in de buurt Jullie gaan trouwen! Proficiat. Receivers Pickers Shippers All round productie medewerkers Een administratieve duizendpoot Voor Flextronics Venray zoeken wij: Processors Shippers Reachtruckchauffeurs ACS facility services Keizersveld 13c Venray Vraagt voor een karwei in de periode 17 tot 22 juli jongens/meisjes voor licht schoonmaakwerk leeftijd vanaf 16 jaar Ron Janssen rei. 0478-532924 mob. 06-20962088 wij maken er werk van! Bestaand riool aanpassen Nieuwe riool aansluiten Voorkomende graafwerkzaamheden Bestrating herstellen/vernieuwen Leveren van PVC-materialen Evt. bestaande zinkput/septictank leeg maken, slopen en afvoeren. Leveren/installeren IBA-systemen Riool renovatie Vraag geheel vrijblijvend inlichtingen: Loonwerk-Grondwerk-Transport Veulen - Venray 0478-581986 06-17900108 www.gebr-reintjes.nl Voor ons filiaal Venray, Grote Markt 5 zijn wij op zoek naar enthousiaste en modebewuste mensen voor de functie: 3 I uur per week degene die een BBL opleiding volgen of willen gaan volgen nodigen wij ook uit te solliciteren flexibel inzetbaar tijdens seizoensdrukte vragen naar Maureen Velthuijzen of kom even langs in ons filiaal per email: marja.textiel@planet.nl Groeiend filiaal bedrijf met 49 vestigingen in Brabant, Gelderland, Limburg en Zuid-Holland Ons assortiment bestaat uit: Actuele dames- heren- kinder- babymode. P ONZE ZOMERCOLLECTIE MANNENMODE voor al uw elektrotechnische installaties in nieuwbouw en verbouwingen ^ITEÏO ook Peter Winnen Vrijwilliger worden? Hulp nodig? ALCAST: VAKMENSEN VOOR CREATIEVE OPLOSSINGEN diamond X- partner Donderdag 6 juli 2006 - Pagina 6 KANTOOR Bouwkundig administratief medewerker m/v vooreen bouwbedrijf in de regio Venray. In het werkvoorbereidings traject van bouw en renovatieprojecten zal je bezig zijn met het opstellen van overzichten. In de uitvoeringsfase van bouw en renovatie projecten zal je bezig zijn met het verzamelen en syste matiseren van uitvoerings gegevens en deze in overzich telijke bestanden presenteren. Verder zal je eenvoudige tekenwerkzaamheden met CAD systemen verzorgen. Jij zal de administratieve druk bij de projectleiders ver lichten. Heb jij minimaal drie jaar praktijk ervaring in een soortgelijke functie, rijbewijs B (E is welkom) en kun je goed overweg met CAD 14 en CAD 2000? Reageer snel! Informatie: 0478 51 17 22, Marian Manders, Schoolstraat 2, Venray SCHOONMAAK Medewerker housekeeping m/v vooreen vakantiepark in de regio Horst. De afdeling Housekeeping zorgt ervoor dat de vakantiehuisjes steeds weer schoon zijn. Je maakt op maandag en op vrijdag tussen 10.00 en 15.00 uur diverse vakantiehuisjes schoon. Je bent teamge richt, zelfstandig, stressbestendig en hebt gevoel voor orde en netheid.Verder beschik je overeen goede licha melijke conditie en beheers je de Nederlandse taal goed. Je bent bent bewust op zoek naar een parttime baan voor enkele uren in de week. Reageer snel! Informatie: 0478 5 I 17 22, Marian Manders, Schoolstraat 2, Venray www.tempo-team.nl COMMERCIËLE DIENSTVERLENING Junior inkoper m/v vooreen groot industrieel bedrijf in Noord-Limburg in de automobielbranche. Het bedrijf produceert schuifdaken. Er zullen onderdelen moeten worden ingekocht die mogelijkerwijs aan het einde van de projectfase een commodity zullen worden. Dit moet worden verzorgd door de Project Inkoper Gedurende de eerste periode loop je mee met een ervaren inkoper Naarmate je meer weet en meer kunt, krijg je steeds meer eigen verantwoordelijkheden. Uiteindelijk kun je doorgroeien naar een volwaardige Project Buyer Je hebt een commercieel, economische of technische achtergrond (bijvoorbeeld een opleiding tech nische bedrijfskunde). Je hebt technische bagage op hbo- niveau.Je beheerst je talen (in woord en geschrift mini maal engels en duits). Frans is een pre. Je bent commercieel gedreven, je moet plezier hebben in scoren. Je bent zelfstandig en initiatiefrijk Je bent communicatief sterk, zowel intern als extern. Je hebt een stevige per soonlijkheid, afspraak is afspraakje bent betrouwbaar in het nakomen van gemaakte afspraken. Je bent een struc tureel werker Het is een ideale startersfunctie. Binnen het bedrijf krijg je de mogelijkheid om volop door te groeien naar Project Buyer Het is de bedoeling dat je uit eindelijk een vast contract krijgt. Een contract op deta cheringsbasis behoort ook tot de mogelijkheden. Spreekt het bovenstaande je aan, voldoe je aan de eisen en heb je zin om aan de slag te gaan in een erg leuk en interessant bedrijf neem dan snel contact met ons op! Informatie: 0478 51 17 22, Daan Mous, Schoolstraat 2, Venray Zo werkt het. Op woensdag 30 augustus aanstaande om 19.00 uur in de Witte Hoeve aan de Gasstraat 5 te Venray wordt via loting de VOLGORDE bepaald op basis waarvan 17 particuliere bouwkavels, gelegen in het plan Ysselsteyn, verkocht gaan worden. Aansluitend wordt u in de gelegenheid gesteld om vragen aan deskundigen te stellen over de bouwvoorschriften van de kavels. De kavels zijn ter grootte van minimaal ca. 259 m2 en maximaal ca. 489 m2. 9 kavels zijn bedoeld om bebouwd te worden met vrijstaande woningen en 8 kavels zijn bedoeld voor de bouw van 2-onder-1-kapwoningen. De grondprijs voor 2006 bedraagt 202,- per m2, excl. 19% B.T.W. De kavels zijn bedoeld voor eigen bebouwing en bewoning; deswege komen alleen particulieren voor verkoop in aanmerking. De koper is verplicht om de te realiseren woning 3 jaren na voltooiing ervan zelf (met eventuele gezinsle den) te bewonen. Per echtpaar c.q. paar van (samenwonende) partners mag zich slechts één persoon inschrijven. Het is niet mogelijk om samen met gewenste toekomstige buren in te schrijven; alleen individuele inschrijving is mogelijk. Inschrijving voor deze loting is mogelijk vanaf 7 juli 2006 tot en met 25 augustus 2006 tot 13.00 uur bij de Publieksdiensten van de gemeente Venray. Autochtonen van Ysselsteyn hebben voorrang bij de loting. Als inschrijfgeld wordt een bedrag van 53,55 gehanteerd. Dit bedrag wordt noch terugbetaald noch verrekend. Zowel uw volledig ingevuld inschrijffor mulier als het inschrijfgeld dient 3 dagen voor de lotingsdatum, voor 13.00 uur door ons ontvangen te zijn. Indien beide ontvangen zijn, ontvangt u een informatiepakket alsmede een bevestiging van uw inschrijving. Uiteraard kunt u, voordat u zich inschrijft voor de loting, het genoemde infor matiepakket bij de afdeling Publieksdiensten inzien. De loting wordt verricht door notaris Paantjens uit Venray. n c BOOM LOGISTICS Boom Logistics, een familiebedrijf opgericht in 1922 en gespecialiseerd in koeltransport. Boom Transport is gevestigd in Venray dichtbij de A73. Wij zijn HACCP gecertificeerd en Engeland specialist met dagelijks groupage vervoer. www.boomlogistics.nl transport Wegens uitbreiding activiteiten zijn wij op zoek naar: Voor transporten van gekoelde goederen naar Engeland, zijn wij op zoek naar Internationale Charters/eigen rijders, die bij voorkeur ervaring hebben in koeltransporten naar Engeland. Wij zoeken (ervaren) chauffeurs met internationale ervaring bij voorkeur op Engeland. Je hebt een flexibele instelling, klant gericht, zorgvuldig en zelfstandig en bent bereid om ook in de weekenden ritten uit te voeren. Kennis van de Engelse taal is een pré. Je bent het visitekaartje van Boom transport BV en mede verantwoordelijk voor een optimale uitvoering van het transport en dus voor de tevredenheid van onze klanten. Solliciteren: Mocht u geïnteresseerd zijn in een van de bovenstaande functies, stuur dan uw sollicitatiebrief met C.V naar Boom Logistics, Postbus 5076, 5800 GB Venray, t.a.v. M. Boom. Of mail naar marlyboom@boomtransport.nl Mocht u vragen of inlichtingen willen hebben over betreffende functies neem dan contact op met Marly Boom, Tel. 0478-517901. Maar waar begin je mee? Neem contact op met YOUR WEDDINGPLANNER Zij maakt het niet duurder, wel makkelijker! En zij heeft vele voordelen in haar pakket, welke kunnen oplopen tot meer dan duizend euro. Jullie eigen inbreng en wensen blijven gegarandeerd. Geïnteresseerd? Maak dan snel een afspraak voor een vrijblijvend, kosteloos gesprek. ^^4 r/Xa Nieuwhuisweg 5 5804 AN Venray Tel. 0478 571001 www.your-weddingplanner.nl Speciaal voor Art.com, een nieuw bedrijf in Venray, zoeken wij: en/of mensen die hiervoor opgeleid willen worden Werkt voor twee Bel OTTO: 0478 - 52 99 77 of kijk op www.OTTOwerkt.nl facility services Keizersveld 13c 5803 AM Venray Tel: (0)478-517030 Politiekeurmerk Veilig Wonen Voor al uw timmerwerk-Metselwerk-Tegelwerk Meerloseweg 21 A Wanssum Steenstraat 96 Boxmeer (D4B5) 57 1 464 ELEKTROTECHNIEK Nassauplein 2 - 5802 BP Venray Telefoon 0478-582693/06-53371517 Telefax 0478-582693 Vrijwillige Thuishulp Noord-Limburg (onderdeel van de Zorgondersteuner) j—^V R I J W I L L I G E Postbus 218, 5800 AE Venray TttTTTQWTTT "P Telefoon:0478-526262 J-ijJTl U J-.1 E-mail: vrijwilligethuishulp@stnl.nl Web: www.dezorgondersteuner.nl Alcast B.V. Hoi stei weg 10A 5809 ES Leunen Postbus 119 5800 AC Venray Tel: (0478) 53 11 44 Fax (0478) 53 11 45 info@aleast.nl www.aleast.nl Alcast is specialist in de constructie van ramen, deuren, schuifpuien, vliesgevels, lichtstralen er serres in zowel aluminium als kunststof. Met een team van vakmensen werken we aan de meest creatieve oplossing voor uw vraagstuk. Dat betekent maatwerk voor elk project. Of het nu gaat om renovatie, uitbreiding of nieuwbouw. Het uiteindelijke doel is en blijft: hét creëren van optimaal woongenot. Alcast is erkend Reynaers Diamond Partner. Dat geeft u de zekerheid van een erkende leverancier.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 6