Internationale autospeedway op Raceway Venray Veerkampjes te gast tijdens autoraces Voor al het print en drukwerk voor uw vereniging Zestien medailles voor St. Christoffel m J Goud voor Marijke Denissen Succes Maashese amazones Area BRAKELS ZN mm Scherpe prijzen Snelle levering Prima kwaliteit r 1 HOLTERMANS van den munckhof bv PEEL EN MAAS En verder stofferingsbenodigdheden voor de doe-het-zelver. UW VAKKUNDIGE MEUBELSTOFFEERDER kii 1 Tj i l i|ï|0j~|B PEEL EN MAAS Op zondag 25 juni wordt op cir cuit Raceway Venray een interna tionale wedstrijd gehouden. Wed strijddag nummer drie van deze internationale autospeedwaywed- strijden staat alweer op de agenda van Raceway Venray. De vijf vaste raceklassen zullen aan de start verschijnen waarin zich een zeer boeiende strijd om kampioen- schappunten aan het ontplooien is. In de Formule Toyota klasse is het Ingo Ingenbleek die het klasse ment aanvoert gevolgd door Step- han Driessen en René Heijnen die tot nu toe een zeer goed seizoen kent. Bij de National Hotrods zijn de onderlinge verschillen miniem te noemen. De top vijf staat nog geen twintig punten van elkaar verwijdert en wordt geleidt door Roel Bongaerts die na een minder seizoen in 2005 zijn ritme weer te pakken heeft. Ook Barry Maessen weet zich te nestelen in deze top vijf. De spanning is terug zeker nu de oude rot in het vak, Laurens van der Velde zijn rentree heeft gemaakt en al direct een plaats in de top tien wist op te eisen. In de saloon stockcar ging het er tijdens de Hemelvaart wedstrijden door de regen iets rustiger aan toe. Dit zal zeker goed worden gemaakt door de heren coureurs. Topper Ed Gatzen weet het punten gat naar leider toon schut nog steeds minimaal te houden. Een ontmoe ting tussen beide heren op de baan zal dan ook zeker eindigen in een slippartij. De reglementen ver wijzen dan ook naar het verplich te duw en trekwerk tijdens elke inhaal actie in de Saloon Stockcar klasse. De overige concurrenten zullen een gat van twintig punten moeten gaan dicht rijden alvorens zij aanspraak kunnen gaan maken op de titel. Dit belooft spektakel. Zo ook in de Stockcar F1 en F2 klasse, waar dit jaar de overwin ningen verdeelt worden onder een groot aantal coureurs. Niets is in deze klassen nog zeker. Bij de stockcar F1 is een klein gaatje ont staan tussen de nummers één en twee en de rest van het veld. Dave Schaap en Jos op 't Roodt zullen er alles aandoen dit zo te houden. Maar meerdere coureurs komen steeds beter in vorm zo ook Geert Jan Keijzer en Louw Wobbes die niet vies zijn van het geoorloofde bumper contact. Ook voor deze meeting zulle enkele Engelse coureurs de overtocht maken. Zo verschijnen Gary Castell en Ivan Pritchard weer aan de start. Pritchard pakte veel punten tij dens de races in de regen en bezet na één gereden wedstrijd al plaats twaalf in een deelnemersveld van 26 stockcars. De Formule 2 klasse kennen we twee koplopers Toon Schut op de voet gevolgd door Danny Smidt. Veel bumper werk kenmerken de formule 2 dit sei zoen, om elke centimeter wordt gestreden. Vooral in de top tien zijn de punten kostbaar want hier wil iedereen de aansluiting behou den en strijden om de best moge lijk start plaats voor de World Cup in augustus.Vanaf 10.00 uur wordt er getraind en de wedstrijden star ten vanaf 12.30 uur. Zie ook www. racewayvenray.com. Stockcar F1 Racing Experience uit Baarlo heeft tijdens Internatio nale Autospeedway race op zon dag 25 juni van 12.30 tot 18.00 uur op Raceway Venray een speci aal intermezzo met de komst van de familie Veerkamp. Deze familie is inmiddels een begrip in Nederland. De rasechte Amsterdammers De Veerkampjes zijn bekend geworden door het televisieprogramma Man Bijt Hond en nu zijn hun belevenissen dage lijks te zien zijn in Shownieuws, om 19-30 uur bij SBS6. Tijdens de Pinksterraces op circuitpark Zandvoort is coureur Ernst Jenin- LR en PC St. Jan Merselo In Afferden is een wedstrijd op het terrein van Well gehouden. Bij de pony's reed Sannah Kreu- zer samen met haar Boyke. Deze combinatie startte in de Bixi proef AA dressuur. Kreuzer reed een mooie proef en met 138 punten behaalde zij een knappe eerste plaats. Ook Liz Arts liet weer van zich horen. Samen met haar Scoo- by startte zij in de klasse D-Ml dressuur en met maar liefst 190 punten werden zij tweede. Bij de paarden startte Esther Peereboom met haar Aliats in de klasse LI en met een mooie 209 punten werd zij fraai eerste. Inge van Beek nam haar Teun mee, en deze combina tie startte in de klasse L2. Samen reden ze een mooie proef en met 194 punten werden ze vierde. Esther van Dongen startte met haar Prince in de klasse Z2-dres- suur. Ook deze combinatie reed een hele goede proef, want met het mooie aantal van 215 punten werden ook zij eerste. Ook in Hel den werd een wedstrijd gehouden en twee springcombinaties gin gen naar huis met een mooi resul taat. Susan Hendriks kwam aan de start in de klasse L-springen met Solana en sleepte een vijfde prijs in de wacht. Ingrid Willems startte haar Ultra-Vox in het B- springen en ging met een mooie achtste plaats naar huis. ga van de Nederlandse Stockcar F1 Two-Seater met ze in gesprek gekomen. De Veerlampjes waren direct enthousiast nadat Ernst ver telde over zijn passie Stockcar F1 racen op de short ovals. Ton Veer kamp wilde wel eens de dikke Chevy V8 big block met kleine 650 pk onder de motorkap eens voelen. Al snel werd hij uitgeno digd om tijdens de Internationale Autospeedway races op Raceway Venray op zondag 25 juni bij te wonen en mee te rijden in de Stockcar F1 Two-Seater. Ook veel voudig wereldkampioen Stockcar F1 lange baan, Rien Rutjens komt in actie in de Stockcar F1 Two-Sea ter. Hij neemt het racestuur in zijn handen om enkele trouwe race fans mee te nemen tijdens de trai ningen op het circuit. Wie zelf ook wil meerijden in de Stockcar F1 Two-Seater kom dan op 25 juni 's morgens naar Raceway Venray en meld je in het rennerskwartier bij Stockcar F1 Two-Seater. Wie weet rijd men dan met Ernst Jeninga of met Rien Rutjens. Meer informatie staat op www.stockcar-fl.com. PC De Jumpers Tijdens der Almelose Ruiterda- gen won Katja Jeurissen van PC De Jumpers uit Oirlo met Roosje in het klassieke parcours catego rie DZ. Met Roosje werd ze ook achtste in de jacht. Zus Iris werd met Sandro Boy in de categorie DM achtste in het klassieke parcours en de jacht. Nobel In Meerlo is een wedstrijd voor ruiters gehouden. Christel van Dijck van Nobel heeft hier aan deelgenomen met haar paard Uiver. Ze zijn in het LI eerste geworden met 204 punten. Jolein Coopmans is met haar pony Mistral naar Ottersum geweest en heeft daar twee proeven gereden. Met de eerste proef behaalde zij in het Ml een zesde plaats met 165 punten en met de tweede proef een eerste prijs met 198 punten. Verder heeft Coopmans deelge nomen aan een wedstrijd in Affer den. Hier heeft zij een mooie vijf de plaats behaald met 185 punten in het Ml. Van Dijck heeft verder een wedstrijd in Helden gereden. Ze behaalde een tweede prijs met 207 punten in het LI. Vrijdag 23 juni worden alle leden om 18.30 uur op het wedstrijdterrein in Meerlo verwacht om te helpen met opbouwen. Podiumplaatsen Sjoelclub Venray Tijdens de finalewedstrijd van de Limburg Bokaal in Dieteren was het voor de sjoelers van Sjoelclub Venray een succesvolle dag. In de einduitslag in de klasse F kwam Harrie Rongen op de eerste plaats met 274 bonuspunten. In de klasse G kwam Mimi Jansen (Sevelo) ook op de eerste plek met 284 bonus- punten. Truus Schoeber behaalde ook een eerste plaats, in de klasse H met 292 bonuspunten. Zij wist op elke wedstrijd bij de eerste drie te komen. Ook in de klasse H kwam Frans Geurts op een derde plaats met 236 bonuspunten, dit alles waren de einduitslagen. De einduitslagen overige deel nemers; Klasse D 6) Ben Rongen 132 bonuspunten. Klasse D 11) Anny van der Heijden 68 bonus punten. Klasse E 10) Mariet Aarts 38 bonuspunten. Klasse G 7) Paul Bouten 112 bonuspunten. Klasse G 8) Regien Sanders 90 bonus punten. Klasse G 9) Matty Rens 70 bonuspunten. Klasse I 9) Wim Pijnenburg 66 bonuspunten. Nieuws uit Venray en omgeving leest U in De Limburgse kampioenschap pen turnsters 2006 is in Belfeld gehouden. Er waren zestien medailles voor de turnsters van St. Christoffel. Pupil 1. niveau 10 Stacy v. Lin 10e. Jeugd niv. 8. Maud Verstappen 2e. Elke Pelzer 3e. Josien Raedts 10e. Junior niv.9. Lisanne van Veg- chel 3e. Lynn van Kessel 5e. Senior niv.8. Lisanne Frans- sen 2e. Mechteld Grootemaat 3e. Nicole Rouwette 10e Pupil 2. niv.8. Bette Hebben 6e. Bo van Loosbroek 8e. Jeugd niv.6. Lotte Dirkx 4e. Junior niv. 6 Geertje Bakens 4e. Kim verstappen 7e. Instap 11 Amy v. Broekhoven 6e. Pup.l niv. 11 Lisa Esveldt 6e. Een aantal turnsters van de 2e 3e en 4e divisie mocht meedoen met de toestelfinales; Jeugd niveau 8 Maud Verstap pen le. Jeugd niv.6 Lotte Dirkx 4e. Junioren niv.6 Kim Verstappen le. Geertje Bakens 2e. Brug: Jeugd niv.8 Maud verstap pen le. Elke Pelzer 5e. Jeugd niv.6 Lotte Dirkx 3e. Junioren niv.6 Geertje Bakens 3e. Kim verstappen 3e. Balk: Jeugd niv.8 Josien Raedts le. Maud Verstappen 2e. Jeugd niv 6. Lotte Dirkx 2e. Vloer: Jeugd niv. 8 Elke Pelzer 3e. Maud Verstappen 4e. Jeugd niv.6 Lotte Dirkx 4e. Junior niv.6 Geertje bakens 5e Het seizoen 2005-2006 is onge twijfeld het meest succesvolle seizoen in de geschiedenis van de sjoelafdeling van de Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o. Het begon toen in mei drie sjoelers van de vereniging in Barneveld Nederlands Kam pioen werden in hun klasse. Het seizoen werd onlangs afgesloten met de laatste wedstrijden om de Limburg Bokaal in Dieteren. Ook hier was keer goud wegge legd voor de vereniging. Marijke Denissen is erin geslaagd om in de acht wedstrijden om de Limburg Bokaal de meeste bonuspunten te vergaren, waardoor zij volkomen onverwacht de terechte en trotste winnares werd van de grote wis selbeker. In de klasse B was zij eerste geworden met een gemiddelde van 133,45 en daarmee werd zij ook onbedreigd eerste in het totaalklassement van haar klasse met 350 bonuspunten. In de klasse E is haar partner Koen Heideveld derde geworden met een gemid delde van 118,85 en dit was vol doende om in totaalklassement in deze klasse als derde te eindigen. Ook Marjo van den Broek viel in de prijzen met haar tweede plaats in de klasse G en een gemiddelde van 112,80. Dit was goed voor de tweede plaats in het totaalklasse ment. De andere sjoelers moesten zich tevreden stellen met beschei dener klasseringen. In de klasse E werd Wilma Wismans zesde met 114,80 gemiddeld. Bas Pastors behaalde in de klasse G de vijfde plaats met 105,85 gemiddeld en Martien Manders werd zevende met een gemiddelde van 105,15. In de klasse H werd Frans van Soest vierde met 102,85 gemid deld en daarmee liet hij Jan Pij pers en Leo Reintjes ver achter zich die negende en tiende wer den met 97,05 en 96,35 gemid deld. Linda Buis kwam in de klasse I niet verder dan de achtste plaats met 85,65 gemiddeld. Afgelopen weekeinde werden in Lieren bij Apeldoorn de Neder landse jeugdkampioenschappen voor IJslandse paarden gehouden. Op de fraaie ovaalbaan streden bijna 40 ruiters onder de 18 jaar om de titels in de diverse klassen. Felicitas Band en Sabina Hamzic uit Maashees deden ook mee, beiden voor de eerste keer. Niet alleen de nationale jeugdtitels stonden op het spel, de Nk was ook de laatste van de vier selec tiewedstrijden voor uitzending naar de FEIF Youth Cup, de jeugd wereldkampioenschappen voor IJslandse paarden, in Oostenrijk in juli. Felicitas Band (16) was met de hengst Hannibal fra Aldenghoor bij de eerste drie selectiewedstrij den al een paar keer eerste gewor den op de onderdelen dressuur, vlaggenrace en deT6, het rijden in tolt met losse teugel, en voor haar gold dan ook om niveau behoud te tonen. Aan het eind van de dag bleek dat ze voor het eerst in de finale was gekomen van de V2, een klasse waarin de ruiters stap, draf, tolt en galop moeten tonen, een tweede plaats bij de dressuur, vierde plaats bij de vlaggenrace en een Nederlands Kampioenschap bij de T6 toltproef had behaald. Dat bleek allemaal voldoende voor een plaats in het Nederland se team bij de jeugd WK. Felicitas Band met Hannibal fra Aldenghoor Een van de verrassingen van het kampioenschap was de derde plaats die de dertienjarige Sabina Hamzic behaalde in de vrije tolt- klasse, T8. Samen met haar mer rie Sida wist ze op zaterdag in de voorronde de derde plaats te behalen en die plek hield ze keu rig vast in de grote A-finale. MAKELAARS Wij maken uw oude bank of stoel weer als nieuw, dus niet alléén stofferen, maar ook verdere reparaties. Voor particulieren, maar ook voor kantoren en instellingen. Ook voor zelfbouwmeubels of caravaninterieurs. Tevens levering van meubelstoffen, skai, polyether en polyether kussens, voor als uw kussens te slap zijn, in iedere maat en dikte. Inleg 12 - Boxmeer - Telefoon 0485-573909 OVERLOON www.area-makelaars.nl OVERLOON NIEUW NIEUW 1 i ~"'A CASTENRAY - - fr a VENRAY YSSELSTEYN DE SPECIALIST VOOR WONEN IN HET BUITENGEBIED MAKELAARDIJ AAN- OF VERKOOPPLANNEN? BEL ONS VOOR EEN VRIJBLIJVENI ADVIES EN WAARDEBEPALING VENRAY WEGENS SUCCESVOLLE VERKOOP WONINGEN GEVRAAGD! Voor uitgebreide informatie www.holtermansmakelaardij.nl Donderdag 22 juni 2006 - Pagina 24 Grotestraat 68 Venray 0478-582727 Sportnieuws -info r p - -tart T-j; Oirlo (Venray) Tel. (0478) 57 82 57 Klimmen Roermond Tel. (045) 544 94 88 Tel. (0475) 35 57 55 Zandstraat 4A In het buitengebied gelegen ruim vrijstaand woonhuis met vrijstaande garage/werkplaats en een riante, schitterend aangelegde, siertuin. Het woonhuis is aangesloten op alle nutsvoorzieningen, incl. CAI en verkeerd in een goede staat van onderhoud. Bwjr. 1965, nadien meermaals ver bouwd en gemoderniseerd. Ind. woonhuis: provisiekelder. BG: hal, woon kamer, leefkeuken v.v. app., toilet. 1ste verd.: overloop, 4 (slaap)kamers, badkamer. 2de verd.: vlizotrap naar bergzolder. Inhoud woonhuis ca. 485 m3. Kavelopperviakte 2.268 m2. Vraagprijs 495.000,- Ic.lc. Info? Bel (0478) 57 82 57 Hogeweg 16 Tussenwoning met berging gelegen nabij het centrum. Het woonhuis verkeert in een goede staat van onderhoud. Bouwjaar 1951In de peri ode 2000-2005 is de woning grotendeels gerenoveerd. Indeling: B.g.g.: hal, toilet, woonkamer, open keuken met inbouwkeukenblok v.v. alle apparatuur, badkamer met ligbad, douche en wastafel, bijkeuken en ber ging. Verdieping: overloop en 3 slaapkamers. De tuin is netjes aangelegd. Er is een vrije achterom aanwezig. Inhoud woonhuis ca. 340 m3. Kavelopperviakte 146 m2. Vraagprijs 179.000,- k.k. Info? Bel (0478) 57 82 57 i j -a De Cuyperstraat 38 Horsterweg 29 Halfvrijstaand woonhuis met ga- Langgevelboerderij ca. 600 m3 met rage. Kavelopp. 257 m2. Inhoud 310 aangebouwde 450 m2 en vrijstaan- m3. Goed onderhouden. de schuren 250 m2 op een ruim per ceel 1.41.00 ha. Vraagprijs 209.000,- k.k. Vraagprijs 378.000,- k.k. Info? Bel (0478) 57 82 57 Info? Bel (0478) 57 82 57 Merseloseweg 170 In 2000/2001 gerenoveerde/ver bouwde woning met bedrijfsruim ten (412 m2). Mooie locatie. Per- ceeisopp. ca. 0.32.00 ha. Vraagprijs 479.000,- k.k. Info? Bel (0478) 57 82 57 Moostdijk 12 Riante woonboerderij met schuur ca. 170 m2 gelegen op een ruime kavel van ca. 1 ha Grotendeels ge renoveerd in 2004-2005. Vraagprijs 459.000,- k.k. Info? Bel (0478) 57 82 57 n/i a i/ c i a a o n i i Woonplein ^^^jmhurg.nl BEMIDDELING 8 ADVIES IN ONROEREND GOED Patersstraat 35 - Venray - T 0478 - 51 18 00 E info@holtermansmakelaardij.nl Sleutelbloem 61 Mooie halfvrijstaande woning met aange bouwde serre die direct toegang tot de garage geeft. De garage en carport zijn mooi afgewerkt, ruime oprit twee auto's op eigen oprit plaatsen is mogelijk. Vraagprijs 229.000,- Kaardebol 27 Mooie en perfect onder houden tussenwoning met achterom aan een rustige straat/pleintje in de wijk 'Landweert'. Ideale starterswoning. Vraagprijs 179.500,- Prijs op aanvraag Marjolein 38 Halfvrijstaand woonhuis aan de achterzijde uitgebouwd (vloeropp. b.g.g. ca. 230 m2), gelegen aan een rustige straat in een woonwijk in Landweert. Deze woning heeft een ruime tuin

Peel en Maas | 2006 | | pagina 24