1m NIEUWBOU WPROJ ECTEN OOK TIJDENS HET WK SCOREN WIJ!! RESTYLED! XrfïjnAtvtn Y Pieter Vloet 7% C rel Fijen Makelaardij KIJK OOK OP ONZE WEBSITE: WWW.CARELFIJEN.NL Mr. Hertsigstraat, De Rips f een kwestie van vertrouwen firVR PEEL EN MAAS Gezondheid samen delen TE KOOP r\ Taxaties Woningmakelaar Bedrijfsmakelaa r Zp/t'fir. woon zoals je bent Donderdag 15 juni 2006 - Pagina 8 Een unieke kans Deze hoekwoning, van alle gemakken en comfort voorzien, is gelegen op een mooie centrale locatie in de wijk Landweert. TEL: 06-26704645 VRAAGPRIJS: 172.500,= BINGELKRUID 16 TE VENRAY Indeling: Begane grond: Berging, hal, meterkast, royale woon kamer voorzien van een trapkast. Open keuken voorzien van een inbouwkeuken met apparatuur. Tussenhal met toilet (2003) 1e verdieping: Overloop, 2 slaapkamers, wasruimte met de aansluitingen voor de wasmachine en de droger en tevens is hier de ketel (Nefit HR uit 1998) geplaatst. Bad kamer (2002) ingericht met ligbad, badmeubel, design radiator en toilet. De tuin is geheel verhard en is voorzien van een vrije achterom. onroerend goed taxatie advies bemiddeling Open Huis 17 juni van 13.00-17.00 uur Twee onder één kap woning met garage Perceelsgrootte 267m2 Woning is gebouwd in 1972 Inhoud woning ca. 400 m3 Kwalitatief gebouwd, luxueus ingericht en per fecte staat van onderhoud. Indeling: entree/hal, toilet, moderne keuken met granieten aanrechtblad, royale sfeervolle woon kamer met schouw v.v. gaskachel. Serre met schuifpui naar buitenterras v.v. lichtkoepel met zonne-screen, berging/achterbouw. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad/douche combinatie, hangtoilet en badka mermeubel. 2e verdieping: hobby-/slaapkamer met wastafel, inbouwkasten en dakkapel. Gara ge/werkplaats: geïsoleerde spouwmuren en v.v. plat geïsoleerd dak. Elektra en water aanwezig. Prachtig aangelegde achtertuin, volledig betegeld met veel privacy, plantenborders en vijverpartij Voor informatie: Pieter Vloet Vastgoed Advies Voordijk 7, 5451 HR Mill Tel: 0485-453754 www.vloetvastgoed.nl VBO MAKELAAR Venray, Mgr. Verrietstraat 17 Vraagprijs: 239.500,- k.k. Een jonge, in het centrum gelegen, half- vrijstaande stadswoning. Perc.opp.: 126 m2, inhoud: ca. 420 m3, bouwjaar 2001. Indeling: hal, woonkamer v.v. parketvloer met toegang tot tuin, moderne keuken met apparatuur. Tuin op zuiden, vrijst. berging. 1e verd. 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en wastafel Apart 2e toilet. Ruime berging c.q. inloop- kast. 2e verd: Ruime bergruimte v.v. aansl w.a. en 3e slaapkamer. De woning is opti maal geïsoleerd en is ideaal gelegen met het winkelcentrum binnen handbereik. Merselo, Coppelenberg 3 I Vraagprijs: 239.000,- k.k. Halfvrijstaande woning met inpandi ge garage en carport. Perc. opp.: 258 m2. Inh. ca.480 m3. Bouwjaar 1995. Ind.: Hal, toiletruimte, woonkamer v.v. tegelvloer met vloerverwarming (gehe le b.g.g.) keurige moderne keuken v.v. inbouwapparatuur. Veel lichtinval. Berging v.v. inbouwkasten, inpandige garage, carport. Tuin is keurig aange legd v.v. veel privacy 1e verd. 3 ruime sik (6-9- 13,5 m2) en luxe badkamer. 2e verd. middels vaste trap. 4e sik en bergruimte. De gehele woning is keurig afgewerkt en een bezichtiging is zeker de moeite waard!! Meerlo, Bernhardstraat 21 Vraagprijs: 225.000,- k.k. Vrijstaand woonhuis met inpandige gara ge op ruim perceel van 390 m2 gelegen in de dorpskern van Meerlo. Indeling begane grond: hal, gesloten keuken, woonka mer v.v. parket, bijkeuken, badkamer, toi let en ruime berging v.v. verwarming. 1e verdieping: 4 slaapkamers waarvan een aantal v.v. muurkast. Achtertuin met vrije achterom gelegen op het zuidoos ten. Het dak werd ca. 2 jaar geleden vervangen en geïsoleerd. Nefit combi ketel geplaatst in 2001. PRIMA PRIJS KWALITEITSVERHOUDING. NIEUW I Th. Oaassvn b v WONEN IN DE RIPS De Rips,Burg. van de Wildenberglaan 8 koop- en 8 huurappartementen Landelijk wonen voor starters, jonge gezinnen en senioren in een kleinscha lige en groene woonomgeving met goede ontsluitingsmogelijkheden. Wat kunnen wij u bieden: architectuur. - Appartement onder architectuur. - Verkoopprijs is "Sleutelklaar" uitvoering incl. BTW - Koopappartement vanaf - 90 m2 tot en met+/ - 130 m2 - Huurappartement vanaf - 66 m2 tot en met 74 m2 - Incl. vaste parkeerplek op het terrein of binnenplaats - Incl. buitenberging op de binnenplaats - Appartementen op de begane grond hebben een terras en tuin - Appartementen op de 1e verdieping hebben een buitenbalkon - Meer- en minderwerk in overleg mogelijk flMfltED 3 KOOP- 3 HUURAPPARTEMENT Broekhuizenvorst Kerkstraat Verkoopprijzen vanaf 169.000,- v.o.n. In het cen trum van Broekhuizenvorst met zijn karakte ristieke dorpskern en mooie ligging aan de Maas worden gerealiseerd: - 7 Appartementen - 4 Eengezinswoningen De appartementen en eengezinswoningen vormen 2 woonblokken met diverse woontypen. Alle wooneenheden hebben de beschikking over een eigen parkeerplaats op het binnenterrein. Dit project biedt ook kansen voor senioren en de zogenaamde star ters op de woningmarkt. Verdere inlichtingen verkrijgbaar via ons kantoor. NIEUW: IN VOORBEREIDING Venray, Matterhornlaan 4 Vrijstaande villa op een perceel van 636 m2. Geheel onderkelderd en luxe van opzet met 4 slaapkamers en een ruime badkamer._ Venray, Wilhelminastraat 35 Zeer geschikt voor diverse mogelijkheden! Vraagprijs: op aanvraag Karakteristiek woonhuis in Oranjebuurt van Venray. Het pand biedt div. mogelijk heden zoals kantoor aan huis. Overname cafetaria is mogelijk, doch geen pré. Woonkamer, keuken, bijkeuken, ach- terbouw (evt. te gebruiken als garage). Cafetaria ca. 30 m2. Op de 1e verdieping zijn 3 slaapkamers en een badkamer met douche, wastafel en toilet. 2e verdieping is via trap toegankelijk (slaapkamer moge lijk). Achtertuin op het noorden. Vrije achterom. Dit karakteristieke woonhuis op loopafstand van het centrum van Venray is gelegen in een keurige straat. INLICHTINGEN VERKRIJGBAAR OP KANTOOR. NIEUWE PRIJS! Venray, Zevenblad 30 Vraagprijs: 257.500,00 k.k. Ruim opgezet en degelijk gebouwd half- vrijstaand woonhuis. De brede dakover stekken en de erker geven deze woning een karakteristieke uitstraling. De ligging nabij wandelgebied en speelgelegen- heid voor kinderen is ideaal te noemen. Indeling: ruime L-vormige woonkamer en moderne luxe keuken. Aanbouw evt. in te richten als kantoor- hobbyruimte Op de 1e verdieping zijn 3 slaapkamers en een badkamer (2004). De 2e verdieping kent 2 aparte kamers en combi-ketel Vaillant 2005. Eigen achterom naar geheel omslo ten tuin. Ruime kavel (311 m2) met veel privacy. Leunen, Pascherhof 17 Vraagprijs: op aanvraag Luxe afgewerkt vrijstaand woonhuis met garage op mooie locatie "Korenmolen" te Leunen. B.g.g.: zeer ruime woonkamer met open luxe keuken. Schuifdeur naar het terras. Gehele begane grondvloer v.v. vloerverwarming. Keuken v.v. apparatuur en granieten aanrechtblad. Garage inpandig bereikbaar. 1e verd.: 3 grote slaapkamers, moderne badkamer v.v. ligbad, douche en dubbele wastafel. Aparte toiletruimte. 2e verd.: via vaste trap toegankelijk, (realisatie van 2 slaap kamers mogelijk). Zeer ruime achtertuin. Geheel omsloten. Vrije achterom. Perc. opp. 443 m2. Blitterswijck, Langstraat 8 Vraagprijs: 299.000,- k.k. Vrijstaand landhuis met ruime inpandige garage gelegen op royale kavel. Ind.: hal met marmeren vloer, ruime L-woonka- mer met openslaande tuindeuren naar terras, moderne open keuken met luxe apparatuur. Op de 1e verdieping zijn 2 slaapkamers (resp. 17 en 26,4 m2), een grote inloopkast (voorheen slaapkamer) en ruime luxe badkamer. De grootste slaapkamer kan gesplitst worden in 2 slaapkamers. Aan voor- en achterkant zijn dakkapellen geplaatst. Bergz vlizotrap. Perc. opp. 455 m2, in" 415 m2. Sfeervol ingerichte tuin. Venray, Kogeldistel 4 Vraagprijs: 259.500,- k.k. Vrijstaand geschakelde woning met ruime berging en carport fraai gelegen t.o. groenvoorziening. Perceelopp.: 209 m2. Bouwjaar 1989. Ind.: Hal, doorzon woonkamer met tegelvloer en vloerver warming, open keuken met hoekopstel- ling. 1e verd.: 3 slaapkamers en badkamer v.v. ligbad, douche met wand, toilet en wastafel met ombouw. 2e verd.: zolder ruimte via vaste trap en v.v. 2 dakramen. In de (verwarmde) berging is een sauna met douche aanwezig. Knus ingerichte tuin. Goed onderhouden woning met veel hobbyruimte. Spoorstraat 35 Tienray Vraagprijs: n.o.t.k. Karakteristiek vrijstaand woonhuis met vrijstaande loods. Gelegen op een ruim perceel van 1.503 m2. Ouderslaapkamer/ studeerruimte/speelkamer. Ruime woon kamer, leefkeuken (in 2004 vernieuwd), tussenportaal met badkamer en toilet. Separaat toegankelijke praktijkruimte. 1e verd.: 4. slaapkamers (authentieke deu ren), ruime overloop, apart toilet. 5 slaap kamers is mogelijk 2e verd.: bergzolder. Overdekt TSjjitenterras. Tuin op het Zuid- Oosten). Deze woning is zeer ruim van opzet. Ideaal voor de kleine ondernemer! Blitterswijck, Langstraat 26 Vraagprijs: 545.000,- k.k. In een rustige omgeving gelegen luxe afgewerkt landhuis met ondergrondse autogarage en aangebouwde garage met carport voor camper. Perc. opp. 1125 m2. Inhoud ca. 1300 m3. Ind.: statige hal, woonkamer met marmeren vloer en schuifdeuren, zeer ruime leefkeuken met toegang naar tuin en v.v. div. apparaten, 4 slaapkamers, 2 badkamers waarvan één grenzend aan de ouderslaapkamer. Voorts is er een enorme kelderruimte, evt. te gebruiken als voorraad- c.q. hobbykel der. Door de unieke indeling straalt deze woning een bijzondere sfeer uit. Ysselsteyn, Steegse Peelweg 100 Hogere prijsklasse Gelegen in het landelijk buitengebied een vrijstaand statig landhuis met rieten kap, dubbele garage, opslagloods en paarden stallen. Perceelopp.: 1 ha 72 a 80 ca; extra 3 ha (onder optie) mogelijk. Bouwjaar 1985. Souterrain, biljartzaal/fitnessruim te. B.g.: entree met vide, kantoorruimte, woonkamer (41 m2), ruime woonkeuken met apparatuur en grote raampartij met zicht op de weilanden, bijkeuken en dou cheruimte. leverdieping; 4 slaapkamers en badkamer. Een ideale woning voor degene die wil wonen in een groene omgeving. Er is een hinderwetvergunning voor het houden van 16 paarden Merselo, Pastoor Vercoulenstraat Vraagprijs: 379.000,- k.k. Zeer ruim vrijstaand woonhuis met vrij staande garage en langgerekte oprit. Ind.: ping, grote slaapkamer, woonkamer ruim van opzet (45 m2), keurig onderhouden leefkeuken en bijkeuken met berg- en poetskast. 1e verdieping: 3 slaapkamers en badkamer met ligbad, wastafel met ombouw, douche en wandcloset. 2e ver dieping: te gebruiken als bergruimte. Perc. opp.: 530 m2. Inh.: ca. 595 m3. Indien u van ruimte in en om het huis houdt dan zal deze woning u zeker passen! Bestaande bouw - Nieuwbouw - Commercieel onroerend goed - Taxaties DE LIMBURG NVM HYPOTHEEK REGISTER-TAX AT EUR kelder,Wrfllt&V£feftPAG TELEFONISCH BEREIKBAAR VAN 10.00 TOT 13.00 UUR. Onze winkel is de afgelopen weken helemaal ge-restyled! We hebben zowel de woninginrichting als de kunststof kozijnen en de zonwering vernieuwd! U krijgt nu een goede indruk van de trends van deze tijd! Kom gerust eens langs en neem een kijkje in onze nieuwe showroom! woninginrichting - zonwering - kunststof kozijnen Openingstijden: ma. van 13.00 -18.00 u., di. t/m vr. 10.00 -18.00 u. (gesloten 12.30 - 13.00 u.) vr. koopavond, za. 10.00 -16.00 u. Industrieterrein Hoogveld-Oost, Expeditiestraat 4, Horst T 077 - 396 17 77 info@gebrwijnhoven.nl - www.gebrwijnhoven.nl wnnn 7nak ic NIEUWE PRIJS OPEN DAG ZATERDAG 24 JUNI OPEN HUIS ZATERDAG 17 JUNI I0.00- 13.00 UUR I Venray, Etudestraat 5 Vraagprijs: op aanvraag Ruime tussenwoning met carport gelegen op ruim perceel. Doorzon woonkamer, open keuken. Op de 1e verdieping bevinden zich 3 slaapkamers en de badkamer. De 2e verdieping is bereikbaar middels een vaste trap en voor zien van een 4e slaapkamer. De woning is gelegen in een kind vriendelijke buurt en op loopaf stand van kleinschalig winkelcen trum, scholen en N.S. station. Venray, Ouverturestraat 9 Vraagprijs: 174.500,- k.k. Ruime tussenwoning met carport en inpandige berging gelegen op zeer ruim perceel. Hal met doorgang naar gesloten keuken. De keuken is functioneel en netjes van opzet. Ruime woonkamer. Op de 1e ver dieping treft u 3 ruime slaapkamers aan. De badkamer werd in 1996 gerenoveerd en is v.v. ligbad, toilet en wastafel. Op de 2e verdieping, via vaste trap toegan kelijk, is nog een ruime kamer. Perceel oppervlakte ca. 255 m2. Inhoud ca. 385 m3. Gelegen in kindvriendelijke omge ving en op loopafstand van kleinschalig winkelcentrum. Venray, Ouverturestraat 39 Vraagprijs: op aanvraag Geschakelde hoekwoning met carport en inpandige berging gelegen op zeer ruim perceel. Hal met doorgang naar ruime woonka mer. De open keuken is functioneel en netjes van opzet. Op de 1e verdieping treft u 3 ruime slaapkamers aan. De badkamer werd in 1996 gerenoveerd en is v.v. ligbad, toilet en wastafel. Op de 2e verdieping, via vaste trap toegankelijk, is nog een ruime kamer. Inhoud ca. 385 m3. Gelegen in kindvriendelijke omge ving en op loopafstand van kleinschalig winkelcentrum. Venray Etudestraat 29 Vraagprijs: op aanvraag Ruime tussenwoning met carport en inpandige berging gelegen op ruim per ceel. Ruime woonkamer, open keuken, functioneel en netjes van opzet. Op de 1e verdieping bevinden zich 3 slaap kamers en de moderne badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet. De 2e ver dieping is bereikbaar middels een vaste trap en voorzien van een 4e slaapkamer. De woning is gelegen in een kindvrien delijke buurt en op loopafstand van kleinschalig winkelcentrum en scholen. Ideaal voor het jonge gezin. Ysselsteyn, Deurneseweg 126 Vraagprijs: 345.000,- k.k. Vrijstaande bungalow met inpandige gara ge en grote schuur 450 m3 gelegen op ruim perceel van 2.014 m2. Inhoud ca. 400 m3. Bouwjaar 1964. Ind.: Entree in zijgevel. Hal, L-vormige woonkamer v.v. veel lichtin val. Dichte keuken, bijkeuken en tuinkamer (25 m2), (1995) geheel v.v.glas met zicht op de tuin met vijverpartij. 3 ruime slaapka mers. De keurige tuin is rondom de woning gelegen en aangelegd naar ontwerp van een architect. De grote schuur is ideaal als hobby- c.q. praktijkruimte. Mogelijkheid tot aankoop van meer grond tot 5 ha! Leunen, Bershof 5 Vraagprijs: 249.000,- k.k. Halfvrijstaand woonhuis met aanbouw en inpandige garage. Bouwjaar 1990; perceel 244 m2; Inhoud ca. 450 m3; B.g.g.: Ruime woonkamer met aanbouw en halfopen keuken v.v. inbouwapp. Bijkeuken met aansl w.a. en toegang tot inpandige gara ge. Garage ca 22m2 is v.v. vliering. 1 e verd.: 3 ruime slaapkamers v.v. rolluiken, keurige badkamer v.v. ligbad, douche met wand, wastafel v.v. ombouw en toilet. 2e verd.: via vaste trap toegankelijk. 4e slaapkamer. Keurig aangelegde achtertuin gelegen op zuidoosten v.v. veel privacy!! Kortom een bezichtiging is de moeite waard!! Tienray, Hoogveld 5 Vraagprijs: 227.000,- k.k Keurige halfvrijstaande woning met ruime aanbouw en aanpandige garage. Bouwjaar: 1995; Perceelopp 257 m2; Inhoud ca. 430 m3. Ind.: ruimtelijke L-vormige woonkamer, in 2003 uitge breid met tuinkamer v.v. openslaande tuindeuren. Moderne open keuken met inbouwapparatuur en veel kastruimte. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers en ver zorgde badkamer v.v. ligbad, douche, toilet, wastafel en designradiator. De 2e verdieping v.v. vaste trap. Hier is op een eenvoudige manier een 4e slaapkamer te realiseren. Kortom een goed onder houden woning met mogelijkheden! Ruim vrijstaand landhuis gelegen aan rus tige weg op perceel van 520 m2. Inhoud ca. 780 m3. Bouwjaar: 1979. Ind.: hal met garderobehoek, ruime woonkamer (48 m2) v.v. keurige tegelvloer en erker, dichte keu ken met inbouwapparatuur, bijkeuken met toegang tot inpandige garage en kelder. Keuken en woonkamer kennen veel lichtin val. De gehele woning is onderkelderd! Tuin op zuiden v.v. veranda en vijver. 1e verd.: 4 slaapkamers en badkamer v.v. ligbad, douche, toilet, wastafel. 2e verd. middels vlizotrap, ruime bergzolder. Kortom: een sfeervolle woning met mogelijkheid tot werken aan huis! Herenhuis met voormalige huisartsenprak tijk met garage geschikt voor 2 auto's. Links en rechts van de garage is de berg ruimte, de wijnkelder en de stookruimte aanwezig. Via de trappartij bereikt u de voordeur. Ind. woonverdieping: U-vormige woonkamer met zicht over de voor- en achtertuin. Vanuit de hal zijn keuken en bijkeuken bereikbaar. 1e verd.: vier slaap kamers (MBR met inloopkast), apart toilet en badkamer. Pand goeddeels voorzien van kunststof kozijnen (1996) en dub bele beglazing. De twee combiketels zijn in 2000 vervangen. Bouwjaar 1962, inhoud ca. 995 m3, perc. opp.:1.490 m2. Eventueel geschikt voor dubbele bewoning. Vraagprijs: 298.000,- k.k. Fraai halfvrijstaand landhuis met inpan dige garage. Ruime woonkamer (ca. 32 m2) v.v. leistenen vloer. Aparte speel- /studeerhoek. Uitbouw (erker) aan de achterzijde (1996) met ruime leefkeuken v.v. afzuigkap, gaskomfoor, hoge koel kast, vaatwasser en combi-oven. Ruim werkblad met zicht op de tuin.1 e verdie ping: 3 slaapkamers en badkamer met ligbad, douche en wastafel. 2e verdie ping; ruime zolder-/bergruimte. Royale tuin gelegen op het zuiden met vrije achterom.Gelegen in kindvriendelijke wijk Veltum 2. Venray, Patersstraat 60 Vraagprijs: op aanvraag. Halfvrijstaand monumentaal herenhuis (voormalige huisartsenpraktijk) met eigen parkeerplaatsen en achterom gelegen in het centrum van Venray. Indeling: b.g.: Statige hal met authentieke vloer en hard houten trap naar verdieping. De oorspron kelijke benedenverdieping is momenteel ingedeeld als praktijk- en kantoorruimten en kan middels een kleine aanpassing ver anderd worden in een royale woonruimte, leverdieping: 5 slaapkamers w.o. enkele met inbouwkasten, en badkamer. Via vaste trap is de 2e verdieping toegankelijk Een combinatie van karakteristiek wonen en modern werken is in dit object heel goed mogelijk. Overloon, Bergkampweg 20 Vraagprijs: 280.000,- k.k. Vrijstaande woning op ruim perceel. Bouwjaar 1960 Perceeloppervlak: 530 m2 Entree in voorgevel. Hal, toiletruimte, dich te keuken. Keuken is in 1994 geplaatst en vv. afzuigkap, gasfornuis, koelkast en combioven. Woonkamer en voorka mer v.v. laminaatvloer, veel lichtinval. Benedenverdieping is vv rolluiken. Ruime bijkeuken met aansl. w.a. en toegang tot de tuin. Doucheruimte. Verdieping kent vier slaapkamers, allen ruim van opzet. 2e verd. is middels luik in muurkast te berei ken. Tuin is gelegen op het zuiden en is v.v. vrijstaande garage. Leuke keurig onderhouden tussenwoning met vrijstaande berging aan een rustig pleintje. Perc. opp.: 152 m2. Inh. ca. 325 m3. Bouwjaar 1982. Ind.: Hal, toiletruimte, L-vormige woonkamer v.v. schuifpui en pro visiekast, dichte keuken (2001) met inbou wapp en veel kastruimte. 1e verd.: 2 ruime slaapkamers (3 mogelijk) en badkamer v.v. douche, w.t. en aansl w.a.. 2e verd.: zolder ruimte via vlizo trap. Combi ketel dec. 2005; Geheel v.v. kunststof kozijnen. Tuin met eigen achterom is gelegen op het zuiden en keurig aangelegd v.v. vijver. Veel privacy. Ideale woning voor de starter of het jonge gezin!! Venray, Serenadestraat 17 Vraagprijs: 232.500,- k.k. Heide, Groeneweg 5 Vraagprijs: 349.000,- k.k. Well, Sterrenbos 10 Vraagprijs op aanvraag. Venray, Helmkruid 2 Vraagprijs: 184.500,- k.k. Perfect onderhouden halfvrijstaande woning met uitbouw gelegen in rus tige straat. Entree in zijgevel, vernieuwd toilet (2002), provisiekast, ketelruimte (combi-ketel 1998), indeling garage; werkruimte en fietsenstalling. Goed onderhouden keuken v.v. apparatuur en natuursteen aanrechtblad. Ie verd.: 4 slaapkamers en een badkamer (2002) v.v. inloopdouche, wandcloset en wasta fel. 2e verd.: via vlizotrap toegankelijke met bergzolder. Dak vernieuwd in 2003. 1e verd. rolluiken aanwezig. Perc.opp. 373 m2. Inhoud ca. 529 m3. Zeer bijzonder sfeervol en karakteristiek herenhuis gelegen in hartje Venray. Inhoud 650 m3. Vanuit een ruimtelijke entree betreedt u de woonkamer, speel-, lees/ werk- en eetkamer, (opp. resp. 12 m2, 15 m2, 31 m2). Gehele b.g.g. v.v. een (Italiaans) marmeren vloer deels v.v. vloer verwarming. De leefruimte geeft een mooi uitzicht op de diepe tuin (ca. 40 m) met optimale privacy.Vanuit keuken heeft u een doorkijk naar de woonkamer. Er zijn 4 ruime slaapkamers en 2 luxe badka mers. Optie tot nieuw te bouwen garage. Gelegen op uitstekende locatie en zeker de moeite om te bezichtigen! Venray, Julianasingel 40 Vraagprijs: op aanvraag OPEN DAG BOUWBEZICHTIGING DINSDAG 27 JUNI I9.00 - 20.30 UUR Horst, Engelerveld Koopsom 484.500,- (incl. grondrente) DE LAATSTE De laatste nieuw te bouwen vrijstaan de villa van het nieuwbouwproject Engelerveld te Horst gelegen op loopafstand van centrum. Perc. opp: 952 m2. Inh.: 630 m3. Ind.: royale ontvangst hal, ruime woonkamer, open keuken met tuindeuren, berging en slaapkamer met toegang naar badkamer. Verdieping: 2 slaapkamers, mogelijkheid tot het maken van een derde slaapkamer, badkamer en ruime bergruimte. 2e verd. via vlizotrap. Een vrijstaande garage behoort tot de mogelijkheden. Bouw reeds gestart. Opl. najaar 2006. Inspraak mogelijk. P0STSTRAAT 9 5801 BC VENRAY T 0478-63 69 22 - T 077-398 12 60 - F 0478-63 6914 WWW.CARELFIJEN.NL

Peel en Maas | 2006 | | pagina 8