Sponsored by: U QQaÜ® ÜM8DMDS f J Venray AN DE ROL" Gemeente nis PEEL EN MAAS Donderdag 8 juni 2006 - Pagina 6 HERMO PLASTIC Specialty Lubricants DEELNEMENDE CLUBS: ■Wi'i ThermoVormen BV HIGHTECH THERMOFORMING 0 00M0O 32e Internationaal Judo Toernooi Ook dit jaar weer met sterke Internationale bezetting Het komend weekend zullen weer 1400 deelnemers en vele begeleiders en supporters uit geheel Europa Venray bezoeken om aanwezig te kunnen zijn op het door Judo Vereniging Venray georganiseerde Internationaal Judo Toernooi. Voor het 32e jaar zal de bezetting van het toernooi weer van Internationaal top niveau zijn. Nergens in Nederland krijg men het voor elkaar om ieder jaar weer zo'n sterk Internationaal deelnemersveld op de tatami te krijgen. Het Venrayse toernooi heeft in de voorgaande 32 jaar dan ook inmiddels een grote reputatie opgebouwd. Alle Nederlandse top judoka's uit heden en verleden waren ai eens te gast op het Venrayse toernooi. Judokenners kennen zeker nog de toppers uit het verleden zoals; Anita Staps, Irene de Kok, Monique van der Lee, Anthony Wurth, Ben Spijkers, Theo Meyer, Jenny en Jessica Gal, Angefique Seriese, Maarten Arens en nog vele andere toppers, allemaal goed voor Europese-Wereld en Olympische medailles. Zij allemaal waren al eens deelnemer in Venray. Maar ook de huidige generatie vertegenwoordigers van ons land op het Internationale judo podium zoals; Claudia Zwiers, Elisabeth Willeboordse, Mark Huizinga, Dennis Meijer, Edith Bosch komen graag hun krachten meten op het Venrayse toernooi. Ook buiten ons land wordt het toernooi gewaardeerd ais een van de sterkst bezette evenementen in Europa. Vele landen sturen dan ook hun Nationale seiekties naar Venray om zich te kunnen meten met de beste judoka's uit geheel Europa. Zo zijn komende zaterdag en zondag in de Wetteling de British Judo Association, Dansk Judo Union, Swedish Judo Forbund, Norsk Judo alsmede enkele reginale selektieteams zoais; Göteborg Judo Forbund, Midland Area Squad, Judo Team Oost-Vlaanderen en het Hessiischer Judo Verband aanwezig. Alleen al uit Engeland zijn zo'n 200 judoka's in de Venrayse sporthal present om te strijden om de hoogste plaatsen op het erepodium. Maar ook andere landen laten zich niet weerhouden om ondanks het WK voetbal, dat dit weekend van start gaat, zich te presen teren op het toernooi in Venray. Meer dan 200 verschillende clubs of teams hebben ingeschreven, waar onder ook de meest bekende Nederlandse clubteams zoals o.a.: Kanamju uit Haarlem, Sportinstituut de Korte uit Hoogvliet, Sportinstituut Jan de Rooy uit Goirle, Sportschool Essink uit Eindhoven en Sportschool Tom van de Kolk uit Alkmaar. Ook is er evenals vorig jaar deelname vanuit India, een afvaardiging van het Youth Judo Team India, maakt speciaal voor dit toernooi de verre reis naar het Venrayse. Wat betreft de deelnemers van de Venrayse Judo Vereniging wordt verwacht dat zij in het bijzonder in de wedstrijden bij de jeugd enkele erep laatsen zullen veroveren, al zal de tegenstand erg groot zijn. Voor de plaatselijke bevolking een mooie gelegenheid om wederom te genieten van mooie judosport. Op beide dagen beginnen de wedstrijden in de Venrayse sporthal de Wetteling om 9.30 uur. Sporthal "de Watten ai" Oostenrijk Judoclub asahi-Kwai Zele Budo-club Erkelenz e.v. Rainham Judo Club JV Vos Judoteam Bijsterbosch Judo Creativ Graz Judoschool Zottegem 1 BC Eschweiler Redbridge Judo Club Judo Ryu Bara Velo Ryu Ha PSV Salzburg Hessischer Judo Verband Ford Judo Club Jan de Rooy Sportinstituut Hikari Bulgarije SV Friedrichsfeld 08/29 Ta mar Judo Centre Den Edel Belgie Nedyo Ranchev Koriouchi Gelsenkirchen Midland Area Squad EJC Grevenbicht Noorwegen Antwerpen United Judo Samurai Goch Kevelaer Kenamju BK-judo A.S.V. Arendonk Kroatië SV Ha lie e.V. Hongarije Nippon-sport Heerlen Dojo 't Loo Norwegian National Team Judoclub Balen Kodokan Pozega 1. JC Hennef Pollak DSE Kumiuchi Budo Sport Kaarst Sportschool van de Pol Rusland Judoschool Fudji-yama Boom Tsjechie Judo-club 1963 e.v. Kempen India Judo Yushi Sambo 70 JC Bree JC Litokan Litomerice Bu do-S portge mei nsc haft Kleverland Youth Judo Association of India SI De Korte Kiawazu Kwai Deinze Judo Club Burstadt 1978 e.v. JC Kano Slovenië JC Eekl o Denemarken Sport Plus Letland JV Chian Gracht Siska Judoclub Samurai België Bronshoj Judo Club l.JJJC-Lünen Maccabi Riga Hei-sei-do Klimmen JC Elougeois Danish National Team 1 JC Munc heng lad bach Vzds JVKeo Zweden Judo Club Florennes Danish Judo Club TSV Altenfurt Moko - ryu Borlange Judoclub Judoclub Gullegem Hjprring Judo Club JC Obernburg Luxemburg Judoclub Lottum Guteborgs Judofurbund Judo Club Herentals Gesten - Vejen Judo Club Turnerbund Rheinhausen JC Goesdoif Judoteam Maastricht JK National Judo Hermee Vfl -Stade Judo Club Esch Judo Vereniging Meijel Lidköpings BK-Judo Judo Budo Herstal Estland TV Borghorst Westland Kodokan Judogymnasiet JC Kreasa Houthalen Condor JC Swisttall Nederland Stichting Topjudo Nijmegen Lindome Judoklubb Göteborgs Judoförbund JC Kawaishi Ingelmunster Allgemeiner SV Einigkeit 1860 e.v. Randers de Geus Sportschool Geelhoed Walcheren Lugi JC Koersel Frankrijk DJK VFL 1919 Wiilich Tom van der Kolk Richard Proost Sport Gak Enighet Asa hi Kruishoutum Asptt JC Schiefbahn Arashi Sportschool Cees Veen Malmö Budokan Judoklubb Judoclub Lennik ESSM Judo Sua Witten - Annen Judoschool van Heest JV Nintai IK Södra Judo Club Lennik-Roosdaal Samoens Judo Judovereniging de Uitkomst Judoclub Reuver Saltsjö Judoklubb VZW Judoclub Lokeren Engeland Sakura Apeldoorn Survival Do Spif Judoteam Agglorex Lommei Duitsland Great Britain National Team Bus hi Arnhem JC Kai In Sho Judoschool de Poorter Brander TV Halesowen Judo Club S.S. Kreytz JV de Kroeven '82 Zwitserland Merksem Judoclub Kohlscheider Judo Club 1957 e.v. Shiro Kwaido Judoclub Berlicum JCR Gosh-Sport Budo - kan Porrentruy Judoschool Moorse! SV Sportfreunde Aachen-Hörn Effective Judo Sandokan Judoschool Leo Buitink Ecole Judo Mouscron TSV Hertha Walheim 1920 e.v. Enfield Judo Club Sportschool de Lange Sportinstituut Schiedam Sporting Neerpelt SV Armina Appelhülsen J.S.C Judovereniging Haagse Beemden Multi-sport Judo Neupre DJK Aschaffenburg Exeter Ju do kwai Sportschool F de Boevere Budoclub Samurai Susteren Judoteam Oost-Vlaanderen SV Einigkeit Da mm Exmouth Vikings Sportschool Slingerland Ben Rietdijk Sport Budo kwai TSV Grafenau Glossop Judo Club Gokyo Budo kai Venlo Mijdrop Opwijk Judoclub 93 Bielefeld Meridian Judo Club JV Anton Geesink Judoclub Stella Duce Judoschool Reet 1. Godesberger Judo-Club e.V. Samurai Lu-Gia-Jen Judo Vereniging Venray Club Saint Denis Beueier Judo-Club e.v. Ealing Sportschool Muilwijk Sportinstituut Verhagen Bushido Saive Burgstadter BV 1878 e.v. Moberly Judo Club JC Hercules Den Edel Sport Kodokan Schoten SV Darmstadt 98 Willesden Judo Club Sportschool Venendaai Judo Vereniging Zarei Wahlwiller Sprimont Judo Team PSV Duisburg Team BJC Sportschool Essink Yam a Arashi

Peel en Maas | 2006 | | pagina 6