PEELRAND MAKELAARDIJ: EEN ZONNIGE KIJK OP WONEN! r B J Swolgen tuinmeubelen tuin parkmachines beregeningspompen trampolines en nog veel meer na 2 e Pinksterdag gesloten I LU Versleijen Oirlo Castenrayseweg 14 5808 AG Oirlo 0478-571941 www.versleijen.com PeeLrand PEEL EN MAAS Donderdag 1 juni 2006 - Pagina 8 Vanaf www.peelrand.com kunt u alle uitgebreide brochures als PDF-bestand downloaden RMT m Makelaardij peetrand www.peelrand.com www.funda.nl Stationsweg 86 5807 AC Oostrum-Venray Tel. 0478-585956/580361 www. stoffelhoeve .nl Laatste afgeprijsde showmodellen NU MET 10% EXTRA KORTING TRAINING POSITIEF OPVOEDEN Het beste en meest belangrijke datje als ouder je kind kunt meegeven is: ZELFVERTROUWEN Zelfvertrouwen zorgt ervoor dat je kind goed voor zichzelf kan zorgen en de dingen doet die goed zijn voor hem en zijn omgeving. Een kind met zelfvertrouwen is in staat om waardevolle relaties aan te gaan en die goed te onderhouden. Het kind weet zich te presenteren en goede prestaties te leveren.Kortom een kind dat zich bewust is van zijn verantwoordelijkheden en daar ook naar handelt. Bij het ontwikkelen van zelfvertrouwen speel je als ouder een grote rol. Maar: HOE BEVORDER JE ZELFVERTROUWEN? Deze vraag staat centraal tijdens de training. De training bestaat uit vijf avondbijeenkomsten en is bedoeld voor ouders met kinderen in alle leeftijden. Wil je meer informatie of je aanmelden neem dan contact op met Hetty Reijnders-Gerrits: telefoon: 0478-588083 mobiel: 06-18639675 of per e-mail gerrits.coaching@hetnet.nl Maashees, Mgr. Geurssstraat 45 lïrfrarpflïrKs.SO - |d|EfVc!f i" -ra ÜOm ieuJscHsHri g.fjtj -tft Natuurlijk de laagste prijsgarantie TuinToko De Tuin Totaal Markt Weekaanbieding Sauna 'slBlokhutten Schuttingen!Poorten Tuinhout Sierbestrating VENRAY, MORGENSTER 7 BUR(- ^j^straAT 30 IjPj VENRAY, ZILVERSCHOON 33 MERSELO, COPPELENBERG 15 M) VENRAY, ZWANEBLOEM 26 VENRAY, ST. ANTONIUSSTRAAT 3 NIEUW Fraai gelegen aan een rustig doodlopend woonstraatje in Landweert, nabij sportfacili teiten, winkelcentrum en scholen, goed on derhouden twee onder één kap woning met garage en carport. Indeling: Begane grond: Hal, meterkast, toilet, ruime woonkamer ca. 40 m2 groot voorzien van een laminaatvloer (2006). Keuken ingericht met een inbouw keuken (2004). Met betrekking tot de ap paratuur (Siemens) is er gekozen voor een inductie kookplaat, afzuigkap, combimagne tron, koelkast en vaatwasser. Het werkblad is van kunststof, de achterwand is afgewerkt met glas en op de vloer ligt doorlopend van uit de woonkamer laminaat. Bijkeuken. 1ste verdieping: Overloop, de verdieping telt drie slaapkamers (resp. ca. 18, 12 en 8 m2 groot). Gemoderniseerde badkamer ingericht met een whirlpool van Sealskin, zwevend toilet en een wastafelmeubel. De tweede verdieping is in gebruik als hobbykamer en voorzien van een Velux dakraam. Inpandig bereikbare garage. De op het noordwesten gelegen tuin is fraai aangelegd met een terras, gazon en planten- border. B.jr.: ca. 1994, opp.: 212 m2, inh.: ca. 460 m3. Vraagprijs: 246.000,- k.k. VRIJSTAAND Venray, Allegrostraat 35a Wilt u wonen in een volumineus (ca. 910 m3), multifunctioneel, grotendeels onder- kelderd vrijstaand woonhuis met inpandige garage, dan is dit pand een bezichtiging meer dan waard. Vraagprijs: 369.000,- k.k. Geijsteren, Gildestraat 12 Aan de rand van het pittoreske dorp Geijsteren ligt in een bosrijke omgeving op steenworp afstand van de golfbaan dit speels ingedeelde vrijstaand woonhuis met inpandig bereikbare garage. Door de niveau verschillen in de woning ontstaan er ver schillende gezellige vertrekken. Vraagprijs: 349.000,- k.k. Venray, Hoenderstraat 90 Goed onderhouden vrijstaand woonhuis, gelegen op een zeer ruime kavel, net bui ten het centrum van Venray, in een rustige en bosrijke omgeving. De woning beschikt over een slaap- en badkamer op de begane grond, waardoor wonen op 1 niveau moge lijk is. Vraagprijs: 329.000,- k.k. Venray, Oude Oostrumseweg 22 Dit keurig onderhouden in 2004 geheel gerenoveerde, zeer karakteristiek en onder architectuur van "van Bergen" gebouwd vrijstaand woonhuis met royale aanbouw is gelegen op loopafstand van het centrum van Venray op een ruime, diepe kavel van ca 500 m2. Vraagprijs: 395.000,- k.k. Broekhuizenvorst, Broekhuizerweg 13 In het centrum van Broekhuizenvorst, gelegen op een royale kavel (675 m2) staat deze vrijstaande woning met aanbouw en vernieuwde keuken ('00). Vraagprijs: 299.000,- k.k. Wellerlooi, Catharinastraat 6a Aan de rand van Wellerlooi gelegen vrij staand woonhuis met garage, op een ruime kavel (660 m2), met vrij uitzicht over de landerijen. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Oostrum, de Hulst 12 TE KOOP/TE HUUR Dit onder verfrissende architectuur gebouw de vrijstaande woonhuis met bedrijfsruimte is gelegen op een ruime kavel. Vraagprijs: op aanvraag. Huurprijs: op aanvraag. Venray, Hagelweg 4 Op een unieke, bosrijke locatie, dichtbij het centrum van Venray gelegen, goed onderhouden en onlangs zeer royaal uit gebouwd vrijstaand woonhuis met carport en berging. Vraagprijs: 489.000,- k.k. Horst, Hoofdstraat 17 Fraai onlangs gerestaureerd monumentaal woonhuis met aangebouwde grote kantoor ruimte van ca. 240m2 met groot souterrain gelegen in het centrum van Horst nabij de autobaan Nijmegen-Venlo. Vraagprijs: 650.000,- k.k. Aan een doorgaande weg in het dorp Wans- sum ligt deze vrijstaande woning met aan gebouwde inpandige garage en rondom ge legen tuin met optimale privacy. De woning beschikt over een slaap- en badkamer op de begane grond, waardoor wonen op 1 niveau mogelijk is. Indeling begane grond: Hal, me terkast, L-vormige woonkamer, open keuken, bijkeuken, slaapkamer en badkamer. De keu ken is voorzien van een keukenblok met losse apparatuur. De bijkeuken beschikt over de aansluitingen voor de wasmachine, de ruimte geeft toegang tot de tuin en de garage. De badkamer is ingericht met een douche, was tafel en toilet. De ruimte is aangepast aan mindervalide. De aangebouwde inpandige garage beschikt over verwarming, elektra en een kraan. De garage heeft een stalen kan- telpoort. lste verdieping: De eerste verdieping is nog geheel naar eigen wens af te werken en in te richten. Het is mogelijk om hier 2 slaapkamers te realiseren. Op dit moment is de ruimte in gebruik als berging en zijn hier de ketel en de geiser geplaatst. De rondom gelegen tuin biedt optimale privacy. Bjr.ca. 1960, opp.: 401 m2, inh.: ca. 400 m3. Vraagprijs: 209.000,- k.k. VRIJSTAAND Venray, Lavendelheide 27 Dit onder architectuur gebouwde vrijstaand woonhuis (ca. 730 m3) met inpandig bereikbare garage en carport, is gelegen op een royale kavel van 453 m2 in de nieuwe woonwijk De Brabander. Vraagprijs: 449.000,- k.k. Venray, Marjolein 58 In de kindvriendelijke wijk Landweert staat deze vrijstaande woning met 3 slaapkamers, 2 bergingen en carport. De woning wordt verwarmd middels heteluchtverwarming (geen radiatoren). Vraagprijs: 279.000,- k.k. Venray, Merseloseweg 157 Aan de rand van Venray bij de villawijk aan de Merseloseweg op een kavel van 735 m2 staat dit in 1996 royaal uitgebouwd vrij staande woonhuis met vrijstaande garage. Vraagprijs: 395.000,- k.k. Venray, Prins Hendrikstraat 27 Deze ruime vrijstaande woning met aan bouw en vrijstaande garage is gelegen in de "Oranjebuurt", nabij het centrum van Venray. Vraagprijs: 299.000,- k.k. Venray, Ranonkel 25 Perfect onderhouden vrijstaand woonhuis met een ruime aangebouwde garage en 4 slaapkamers op de le verdieping. Vraagprijs: 349.000,- k.k. Venray, Rozemarijn 10 Zeer modern gebouwd vrijstaand woonhuis met gigantische aanbouw en garage. Een 3e slaapkamer is eenvoudig realiseerbaar/ bespreekbaar. Vraagprijs: 369.000,- k.k. Collegiale verkoop. Tienray, Spoorstraat 20 Karakteristiek, vrijstaand woonhuis in de kern van Tienray, met veel leefruimte bin nen. Dit pand is uitermate geschikt om op 1 niveau te wonen. Vraagprijs: 185.000,- k.k. Well, St. Vitusstraat 31 Dit karakteristieke vrijstaand woonhuis met berging is doorspekt met authentieke ele menten zoals glas in lood ramen. Het pand heeft een knusse gezellige indeling en in 2003 is er een aanbouw gerealiseerd die in gebruik is als tuinkamer waardoor het leef- oppervlak vergroot is en er een maximaal tuincontact aanwezig is. Vraagprijs: 305.000,- k.k. Venray, Stationsweg 25 Zoekt u een karakteristiek woonhuis in hartje Venray, dat volledig aangepast is aan de normen en eisen van deze tijd, dan is dit pand zeker de moeite waard om te gaan zien Vraagprijs: 449.000,- k.k. Broekhuizen, Stokterweg 4 Dit pand biedt alles wat de verwende woningzoeker in deze tijd wil: een schitte rende woonplek met aan de voorzijde blij vend vrij uitzicht en aan de achterzijde een perfect aangelegde tuin (kavel 1142 m2). Vraagprijs: 398.000,- k.k. Aan een van de rustigste woonstraten, aan de rand van de wijk Landweert III gelegen staat dit perfect onderhouden vrijstaand woonhuis met garage, carport en fraaie serre. Indeling: Begane grond: Grotendeels voorzien van vloerverwarming. Hal, meterkast, toilet met Sphinx sanitair. Ruime L-vormige woonkamer met leisteenvloer en sfeervolle gashaard met schouw. De zeer lichte, aangebouwde serre (2001) zorgt voor maximale lichtinval/tuincontact en is uitgerust met maar Liefst 2 schuipuien, een dubbele tuindeur en een elektrisch dakraam. De dichte keuken met moderne inbouwkeuken (2004) in U-vorm is voorzien van een 5-pits gaskookplaat, RVS schouwmodel afzuigkap, multifunctionele oven, koelkast, diepvries en een vaatwasser. Tussenportaal met muurkast waarin de Radson HR combiketel (1995) is geplaatst. Werkkamer met mogelijkheid tot het plaatsen van wasmachine/ droger, le verdieping: Overloop met vaste trap naar 2e verdieping, 3 slaapkamers (resp. 14, 11 en 11 m2) waarvan de grootste over een balkon beschikt. Mo derne badkamer met ligbad, douchehoek, vrijhangend closet en dubbele wastafel. 2e verdieping: Volledig ge ïsoleerd, 4e slaapkamer, bergruimte met mogelijkheid tot het realiseren van een royale 5e slaapkamer. Ruime inpandig bereikbare garage met elektrische segment deur en aansluiting voor de wasmachine/droger. De op het zuiden gelegen tuin is zeer fraai aangelegd en beschikt over 2 terrassen (waarvan 1 overdekt), vrije achterom en enkele prachtige lijplatanen. B.jr.: 1995, perc.opp.: 411 m2, inh.: ca. 550 m3. Vraagprijs: 389.000,- k.k. VRIJSTAAND Venray, Strubenlaan 4 In de villawijk "Vlakwater" staat deze jonge vrijstaande villa met inpandig bereikbare garage, met marmervloer met vloerverwar ming op de bgg. Vraagprijs: 589.000,- k.k. 1 Venray, Suze Robertsonstraat 4 Bent u op zoek naar wonen op 1 niveau (slaapkamer en badkamer op begane grond) in een luxueus afgewerkt vrijstaand woon huis op een mooie locatie aan de rand van de woonwijk Antoniusveld? Dan is dit mogelijk het geschikte object voor u. Vraagprijs: 412.000,- k.k. Blitterswijck, Van Lijndenstraat 4 Dit vrijstaand woonhuis met aangebouwde veranda, carport, garageen royale tuin is gele gen aan de rand van het dorp Blitterswijck. Vraagprijs: 259.000,- k.k. Horst, Venrayseweg 32 Zeer ruime woning (inh. ca. 950 m3) nabij het centrum van Horst met mogelijkheden voor kantoor/praktijkruimte aan huis op 313 m3 grond. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Venray, Wilhelmina Sangersstraat 2 Deze vrijstaande, onder architectuur gebouwde woning, is gelegen op een per fecte vrijgelegen hoekkavel in de wijk St. Antoniusveld. De woning beschikt over een slaap- en badkamer op de begane grond, waardoor wonen op 1 niveau mogelijk is. Vraagprijs: 349.000,- k.k. HOEKWONING Venray, Knopkruid 11 Deze ruime hoekwoning met achtergelegen berging en carport is gelegen in de kind vriendelijke wijk Landweert nabij scholen en het centrum van Venray. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Venray, Gentiaan 30 Deze keurig onderhouden hoekwoning is gelegen aan een woonhofje met speelvoor- zieningen nabij basisschool en winkelcen trum. Vraagprijs: 192.000,- k.k. Venray, Fagotstraat 23 Aan een rustige weg gelegen, staat deze hoekwoning met vrije achterom, garage en oprit. De woning beschikt over een ruime woonkamer en een in 2004 vernieuwde keuken. Vraagprijs: 169.000,- k.k. BUNGALOW Wanssum, Merelhof 12 Aan een rustig woonhoije, in het dorp Wanssum, op een riante kavel van 1005 m2 gelegen, staat deze bungalow met inpan dige garage. Vraagprijs: 329.000,- k.k. Wanssum, Beemdweg 5 Aan een rustige straat in het dorp Wanssum staat deze vrijstaande bungalow met inpan dige garage. Vraagprijs: 229.000,- k.k. TUSSENWONING Venray, Penningkruid 5 Deze tussenwoning met vrijstaande garage is gelegen op een leuke kindvriendelijke woonlocatie in de wijk Landweert en ver keert in een prima staat van onderhoud. Vraagprijs: 232.000,- k.k. Venray, Mambostraat 120 Op een goede locatie, aan de buitenring van woonwijk het Brukske, gelegen leuke tussenwoning met berging en een recente lijk vernieuwde keuken, toilet en badkamer. Vraagprijs: 172.500,- k.k. Venray, Mgr. Verrietstraat 35 In het Franciscanerpark, aan de rand van het centrum ligt deze aantrekkelijke tussen woning met houten berging. Vraagprijs: 189.000,- k.k. Venray, Mambostraat 154 Aan de buitenring van woonwijk het Brukske ligt deze tussenwoning met vrij staande garage, doorzonkamer en vrijgele gen tuin aan de achterzijde. Vraagprijs: 172.000,- k.k. Venray, Pasodoblestraat 5 In woonwijk het Brukske ligt aan een rustig hofje deze tussenwoning met garage, de garage is nu in gebruik als berging/bijkeu ken. Vele belangrijke zaken zoals kozijnen, keuken en badkamer zijn recentelijk ver nieuwd. Vraagprijs: 195.000,- k.k. Venray, Pasodoblestraat 4 Aan een rustig hofje gelegen goed onder houden tussenwoning met 4 slaapkamers en een inpandige garage. Vraagprijs: 189.000,- k.k. Venray, St. Servatiusweg 50 Moderne, perfect onderhouden, ruime (over de volle breedte uitgebouwde) tussenwo ning, gelegen tegenover een groenvoorzie ning in de jonge wijk St. Antoniusveld. De woning is perfect onderhouden en beschikt over een vrije achterom. Vraagprijs: 198.000,- k.k. Venray, Vossestaart 27 Deze perfect onderhouden, royaal uitge bouwde middenwoning met garage en car port staat op een kavel van 253 m2 en kan zich qua inhoud (450 m3) meten met iedere twee-onder-een kapwoning, u zult bij bezichtigen versteld staan van de ruimte. Vraagprijs: 215.000,- k.k. APPARTEMENT Venray, De Gouden Leeuw 180 Deze ruime maisonnette met (mogelijk) 3 slaapkamers, 2 balkons, berging en aparte parkeerplaats op een afgesloten terrein, is gelegen in het centrum van Venray. Vraagprijs: 179.000,- k.k. Venray, Henscheniushof Nog 3 zeer royale met lift bereikbare koop appartementen beschikbaar, deze hebben een oppervlakte van resp. 117, 126 en 130 m2 en een loggia op 2 niveau's. Prijzen vanaf 250.000,- V.O.N. 1 Venray, Jerusalem 42 In het hart van het centrum van Venray, op de begane grond van een keurig apparte mentencomplex, gelegen uiterst functioneel ingedeeld appartement. Vraagprijs: 219.000,- k.k. 1 Venray, Jerusalem 41 Dit jonge, ruime appartement met inpan dige parkeerplaats en berging in het sou terrain, verkeert in een perfecte staat van onderhoud en is schitterend gelegen in het hart van Venray. Vraagprijs: 269.000,- k.k. 1 Venray, Patersstraat 48 Dit goed onderhouden appartement op de 2e verdieping, berging in het souterrain en parkeerplaats op de achtergelegen bin nenplaats is perfect gelegen in het hart van Venray. Vraagprijs: 169.500,- k.k. 1 Venray, Schoutenstraatje 22 Op een schitterende locatie (monumentaal pand) in HARTJE Venray ligt de basis voor een perfecte woonplek (appartement in 2 woonlagen). Vraagprijs: 229.000,- k.k. Woonplein g.nl REGISTER MAKELAAR TAXATEUR Weet hoe tl wilt won eni NVM-WONEN In het kerkdorp Merselo, staat dit multifunc tioneel halfvrijstaand woonhuis, met inpan dig bereikbare garage en zeer ruime aanbouw. Dit pand is uitermate geschikt om kantoor-/ praktijkruimte aan huis te realiseren. Inde ling: begane grond: Hal, meterkast, kruip ruimte, toilet, Z-vormige woonkamer (ca. 75 m2 incl. serre) met trapkast en toegang tot de keuken en aanbouw (1993) met schuifpui met toegang tot de tuin. De ruime keuken met inbouwkeuken is voorzien van een 4-pits keramische kookplaat, vlakscherm afzuigkap, combimagnetron en een koelkast. Bijkeuken met aansluiting tot de wasmachine, droger, CV-ketel en de unit van de vloerverwarming. Inpandige garage met toegang tot de ber ging. De berging met wateraansluiting is een perfecte ruimte voor een kantoor- praktijk ruimte. le verdieping: overloop, 3 slaapka mers en de badkamer met ligbad, douchehoek, wastafel en toilet. 2e verdieping: overloop en 4e slaapkamer. De op het zuidoosten gelegen tuin is mooi aangelegd met een terras van sierbestrating, een gazon en plantenborders. Er is een buiten kraan en tuinhuisje aanwezig. B.jr.: 1975, opp.: 345 m2, inh.: ca. 545 m3. Vraagprijs: 235.000,- k.k. HALFVRIJSTAAND Meerlo, Christinastraat 4 Aan een rustige woonstraat, in het dorp Meerlo gelegen staat dit goed onderhou den, volledig onderkelderde en uitgebouwde halfvrijstaand woonhuis met ruime garage Vraagprijs: 219.000,- k.k. Lottum, De Lom de Berghlaan 47 In het dorp Lottum ligt op een kindvrien delijke locatie dit royaal, uitgebouwd halft/rijstaand woonhuis met maar liefst 7 slaapkamers. Vraagprijs: 229.000,- k.k. Well, Grotestraat 17a Op een schitterende locatie, zeer vrij aan de Maas gelegen, staat dit royale woonhuis (ca. 510 m3) met praktijk/kantoorruimte (2000). Vraagprijs: 295.000,- k.k. Venray, Isabellahof 48a Op een mooie locatie in de groene woon wijk Veltum staat dit recentelijk geheel vernieuwd halfvrijstaand woonhuis. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Oostrum, Jofferspas 17 Deze zeer goed onderhouden twee onder een kap woning met vrijstaande garage/ berging is gelegen aan een rustige woon straat in het dorp Oostrum en biedt meer ruimte dan u aan de buitenkant zou ver wachten. Vraagprijs: 205.000,- k.k. Venray, Kaardebol 3 Aan een rustige woonstraat in de wijk Landweert staat dit modern en perfect onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage. Vraagprijs: 209.000,- k.k. Wanssum, Kapelstraat 31 Deze goed onderhouden halfvrijstaande woning met 4 slaapkamers en garage, is beschut en aan de achterzijde vrij gelegen in een woonwijk van Wanssum. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Well, Klokkemakerstraat 15 Aan een rustige woonstraat (met speeltuin- tje om de hoek) in het maasdorpje Well gelegen keurig onderhouden halfvrijstaand woonhuis met serre en garage. Vraagprijs: 235.000,- k.k. Broekhuizenvorst, Mgr. Sch raven straat 17 Twee onder één kap woning gelegen tegenover een basisschool aan een rus tige straat in het kloppende hart van Broekhuizenvorst. Vraagprijs: 209.000,- k.k. Venray, Rochusstraat 2 Dit grotendeels gerenoveerde halfvrijstaan de woning met serre en garage op een ruime kavel (370 m2), leent zich uitermate voor kantoor aan huis. Vraagprijs: 259.000,- k.k. Venray, Rochusstraat 4 Deze halfvrijstaande woning met serre, 4 slaapkamers, garage en vrije achterom is gelegen op een ruime kavel van 550 m2, op loopafstand van het centrum van Venray. Vraagprijs: 239.000,- k.k. OPEN HUIS ZATERDAG 10 JUNI 10.00 - 14.00 UUR Deze perfect onderhouden, sfeervol ingerichte halfvrijstaande woning met verlengde garage (ca. 9 meter) is gelegen op een royale kavel, aan de rand van de woonwijk Landweert. Dit pand heeft 4 slaapkamers waarvan 2 op de le verdieping en 2 op de 2e verdieping. Indeling: begane grond geheel voorzien van een mas sief eiken houten vloer: hal, meterkast, toilet, woonkamer met trapkast en tuindeur waardoor er maximaal tuincontact is, open keuken met inbouwkeuken voorzien van een 4-pits ke ramische kookplaat, vlakscherm afzuigkap, combimagnetron en koelkast. De keuken wordt middels een bar gescheiden van de woonkamer. De aangebouwde garage is verlengd, le ver dieping, geheel voorzien van een parketvloer: overloop, 2 slaapkamers, badkamer ingericht met een ligbad, douchehoek, wastafelmeubel en toilet. De 2e verdieping is bereikbaar mid dels een vaste trap: 2 slaapkamers met berg ruimte in de knieschotten. Tevens is op deze verdieping de CV-ketel, de aansluiting voor de wasmachine en droger en de unit voor de mechanische ventilatie geplaatst. De op het westen gelegen tuin is aangelegd met 2 terras sen, een gazon, diverse plantenborders en een vijverpartij met waterval. Vraagprijs: 219.000,- k.k. HALFVRIJSTAAND Venray, Sneeuwklokje 14 In een kindvriendelijke straat in de wijk Landweert gelegen, uitstekend onderhouden ruim halfvrijstaand woonhuis met royale woonkamer, ruime garage en tuin op het zuiden. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Venray, Vingerhoedskruid 25 Aan een leuke, kindvriendelijke woonstraat in de wijk Landweert, gelegen halfvrijstaan de woning met garage. Vraagprijs: 209.000,- k.k. GESCHAKELD WOONHUIS Venray, Adelbertweg 38 Deze geschakelde woning met extra slaap kamer op de begane grond en een vaste trap naar de 2e verdieping heeft een zeer vrij gelegen zonnige achtertuin en een vrij staande garage. Vraagprijs: 209.000,- k.k. Venray, Isabellahof 27 Deze op een perfecte locatie in de kind vriendelijke wijk Veltum gelegen geschakel de woning met garage heeft o.a. een ruime living en een gemoderniseerde badkamer. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Venray, Smakterveldweg 6 Op een schitterende en volledig vrij gele gen kavel van ca. 1000 m2 aan één van de mooiste woonstraten in de wijk Landweert staat dit, onder moderne archi tectuur gebouwd, geschakeld woonhuis met inpandige garage. Vraagprijs: 339.000,- k.k. Venray, Alexanderhof 2 Aan een rustige woonstraat nabij een speel veldje in de woonwijk Veltum ligt deze geschakelde tussenwoning met vrijstaande garage en aan de achterzijde vrij gelegen tuin. Vraagprijs: 219.000,- k.k. VRIJSTAAND GESCHAKELD Venray, De Seilier 55 Aan een rustige woonstraat, nabij het Centrum gelegen staat dit royale vrijstaand geschakeld woonhuis met 4 slaapkamers en een dakterras. Vraagprijs: 249.000,- k.k. Venray, Langstraat 41 Aan de buitenzijde ziet u niet wat dit pand te bieden heeft!!! Deze zeer royale karak teristieke woning (inhoud ca. 875 m3) met diverse mogelijkheden, zoals wonen op één niveau of kantoor-/praktijkruimte aan huis, is perfect gelegen op een unieke kavel in het centrum van Venray. Vraagprijs: 475.000,- k.k. Oostrum, Randenrade 44 Aan een rustige woonstraat in Oostrum staat dit zeer ruime, vrijstaand geschakeld woonhuis met inpandig bereikbare garage en tuin op het zuiden. Vraagprijs: 274.000,- k.k. Deze, aan een doodlopende straat in het centrum van Venray gelegen stads woning is perfect onderhouden en biedt alle luxe en comfort voor de ver wende woningzoeker. Dit pand is een bezichtiging dan ook meer dan waard. Indeling: Begane grond: hal, meter kast, royale woonkamer met veel licht inval, portaal, toilet. Keuken met in bouwkeuken (2000) voorzien van een 4-pits gaskookplaat, Itho afzuigkap, combimagnetron, koelkast, diepvries en een vaatwasser, le verdieping: 3 slaapkamers, moderne badkamer inge richt met een wastafel, toilet en een doucheruimte met stortdouche. De tuin met vrije achterom beschikt over een overdekt terras, waterpartij, bui tenverlichting, elektra, een kraan en een berging. De woning is verder voor zien van rolluiken aan de voorzijde en sun-screens aan de achterzijde. Vraagprijs: 209.000,- k.k. WONEN/WERKEN Venray, Patersstraat 21a/21c Dit riante, in het centrum gelegen pand met een inhoud van maar liefst 700 m3 biedt de ideale combinatie van wonen en werken PLUS ruime parkeermogelijkheden op het achtererf. Op diverse punten gedateerd. Vraagprijs: 459.000,- k.k. Venray, Patersstraat 14 Zoekt u achter een schitterende volledig gerenoveerde in het centrum gelegen monu mentale gevel een mogelijkheid tot riant wonen (1.250 m3) of om een winkel/kan- toor/bedrijf aan huis uit te oefenen, dan is dit pand een bezichtiging meer dan waard! Vraagprijs: 399.000,- k.k. Well, Bosserheide 29 Dit object (bestemd tot agrarisch blok en glastuinbouw) is o.a. geschikt voor het kwe ken en verkopen van eigen product en tuin en kamerplanten en er bestaan mogelijk heden voor de stalling van caravans/boten e.d. Op een zichtlocatie aan de Rijksweg N 271 (Venlo - Nijmegen) ligt dit bedrijfspand bestaande uit een vrijstaand woonhuis, ca. 400 m2 bedrijfsruimte/loods, ca. 7250 m2 glastuinbouw op een kavel van ca. 3 hectare. Vraagprijs: 625.000,- k.k. RECREATIEWONING Blitterswijck, Ooijenseweg 14 Diverse typen recreatiewoning gelegen in het bungalowpark "Het Roekenbosch", in een bosrijke omgeving aan de rand van Blitterswijck. Wonen of beleggen met een vakantiegevoel. Vraagprijs op aanvraag. Oostrum, Sparrendreef 12 Deze jonge, vrijstaande recreatiewoningen (diverse typen) zijn gelegen op het vakan tiepark de Witte Vennen te Oostrum. Het vakantiepark ligt aan een grote waterplas. Vraagprijs op aanvraag. VERKOCHT ONDER VOORBEHOUD De Vers 225 te Overloon De Bergkamp 20 te Overloon Lidwinahof 6 te Venray Mambostraat 9 te Venray Hoenderstraat 16a te Well Dagoberthof 15 te Venray Pinksterbloem 44 te Venray Aronskelk 55 te Venray Stationsweg 139a te Venray MET SUCCES VERKOCHT Aan de Dril 8 te Merselo Zevenblad 29 te Venray Franciscanerpoort 8 te Venray Kolkweg 20 te Venray Zevenblad 7 te Venray Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com psychologenpraktijk Heeft uw kind problemen met zichzelf en of de school? Heeft u vragen m.b.t. de opvoeding van uw kind? We werken in Swolgen met kinderen vanaf 3 jaar en beschikken zowel over een kinderpsychologe als over een aparte spel- en therapieruimte. Misschien is de psychologenpraktijk iets voor uw kind! U kunt rechtstreeks contact met ons opnemen en of met uw huisarts. Er zijn geen wachtlijsten. Psychologenpraktijk Swolgen Legert 15 5866 CG Swolgen Tel. 0478-69 25 32 www.psychologenpraktijk-swolgen.nl Bij Versleijen in Oirlo slaagt u... Da's zeker!!! NIEUW NIEUW Vraagprijs: op aanvraag Een 'pareltje': een modern landhuis met een grote vrijstaande garage/an nex paardenboxen op een perceel van 3 ha beschermd door de ecologische hoogstructuur. Deze woning ligt op de grens van Venray/Maashees tegen het landgoed Geijsteren. Het perceel is opgezet in "Engelse stijl" met een eigen oprijlaan van lindebomen, beukenhagen en rododendron. In het ge heel is opgenomen een schitterende sier- en moestuin met fruitboomgaard etc. In de woning vindt u een moderne stijl van stucwerk, glas en roestvrij staal. Buiten 2 grote terrassen met vaste openhaard en een afzonderlijke patiotuin. Kenmerken: Woning is volledig geïsoleerd, 525 m3, vloerverwarming en moderne sfeergaskachel. Garage/paardenstal 265 m3; mogelijkheid voor het stallen van 6 auto's. Terras 100 m2 met gebakken klinkers. Groente tuin met ingedeelde vakken en hobbykas. Alle mogelijkheden voor aanleg zwembad of modeltuin e.d. Complete sproei-installatie en tuinverlichting. 5 minuten van Venray en A73. Geen enkel hinderlijk bedrijf in de buurt, beschermd door EHS. NIEUW OPEN HUIS ZATERDAG 10 JUNI 10.00 - 14.00 UUR ^AANBIEDINGEN Beekweg 52b, Tel.: 0178 - 57 90 92 Info@tuinhoutsteengoed.nl Ma. tfm Vr. 10.00 u - 18.00 u 5815 CN Venray (Merselo) Fax: 0178 57 90 91 www.schutting.nl Za. 09.00 u - 16.00 u Bangkirai hardhouten rolborders 20cm x 180cm €4,99 30cm x 180cm €6,99 40cm x 180cm 8,99 carports, pergola's, sierhekwerken, betonschuttingen, tuinbanken, waterornamenten, tuinlantaarns, pallisade 's, potten, bloembakken, barbecues, verf enz.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 8