De grootste collectie relax-fauteuils van Nederland relaxed living a.s. donderdag, vrijdag, zaterdag én tweede Pinksterdag over de hele collectie nieuwe afdeling wel goed bij de grootste allrounder van Nederland van 10.00 tot '7.00 uur CUIJK Ooefl 1 395 Meer trefkans bij Hofmans 1198 Pagode QQQ - En dat is maar liefst 19%. Deze actieweek brengt Hofmans die in mindering op de gehele showroomcollectie. Vergelijk dit met 'tax-free' kopen. Kom snel bij Hofmans langs en profiteer van deze unieke Netto-Netto actie. gratis bezorgd www.hofmanstapijten.nl gratis bezorgd Prestige PEEL EN MAAS Donderdag 1 juni 2006 - Pagina 2 Toledo Primo draai Cosmo draai Oxford Cordo draai i-Joy Tonga Cordo vast Cosmo vast Hyppo Tegenwoordig kunt u ook voor zit-comfort bij Hofmans Cuijk terecht. De grootste allrounder van Nederland heeft nu ook een nieuwe afdeling met meer dan 100 relax-fauteuils. U kunt op uw gemak proefzitten op de bekende merken. Dankzij de grote collectie en de gespecialiseerde adviseurs slaagt u zeker bij Hofmans in Cuijk. Pablo Reiskostenvergoeding: Indien u bij Hofmans slaagt krijgt u uw reiskosten voor de heen- en terugreis volledig vergoed. Tapijt en Vinyl Laminaat en Parket Oosterse kleden Moderne kleden Relax-fauteuils Gordijnen en Vitrages Binnenzonwering en Luxaflex Traplopers 'Een mooie schaatscarrière heb ik afgesloten. Maar het leven gaat door en dus oriënteer ik me in alle rust op de toekomst. Die rust vind ik in die ene fauteuil van Hofmans Cuijk die mij precies op het lijf geschreven is. Het assortiment bij Hofmans is zo groot dat je wel moet slagen. In mijn ogen is Hofmans de grootste allrounder van Nederland.' Master Pagode Primo vast Oxford Laos Beerseweg 10a 5431 LC Cuijk 0485-315516 maandag van 13.00 tot 18.00 uur dinsdag en woensdag van 9.30 tot 18.00 uur donderdag en vrijdag koopavond van 9.30 tot 21.00 uur zaterdag van 9.30 tot 17.00 uur 2-motorig f electrische voetklep en rugleuning netto afzonderlijk verstelbaar zwart runderleder zwart runderleder 1-motorig electrische voetklep en rugleuning tezamen verstelbaar netto Grandioze Pinkstershow wij betalen uw relax-fauteuils actie-prijzen L 798.-

Peel en Maas | 2006 | | pagina 2