Start tempo-team KRANTEN n Administratief medewerker Logistiek Operator - Metaal Wegmarkeerder Verstappen verpakkingen b.v. ASSISTENT PLOEGLEIDER PRODUCTIE r Ti AdeccCT INTERVENTION UITZENDBURO Ktzendburo MONDIAL Hèt verkooppunt van BUITENLANDSE in deze regio group Ervaren CNC-FREZERS Werkelijk goed werk van den munckhof bv Grotestraat 68 Venray WWW.INTERVENTION.nl 4BU PEEL EN MAAS Donderdag 1 juni 2006 - Pagina 24 De Baan: Voor diverse logistieke dienstverleners in VENRAY en VENLO zijn wij op zoek naar kandidaten die zich bezig willen houden met afwisselende ondersteunende administratieve werkzaamheden op een afdeling van een grote internationale logistieke dienstverlener. De werkzaamheden variëren van het uitvoeren van controle op de voorraad, het maken van rapportages, tot het aandragen van oplossingen bij operationele kwesties. Ben jij een gemotiveerd, stressbestendig en heb je administratieve ervaring in een logistieke werkomgeving, en beschik je over een MBO werk en denkniveau? Neem dan contact op met Start Uitzendbureau in Venray (0478-589344) De Baan: Heb jij affiniteit met het verwerken van Metaal Voor een opdrachtgever in Bergen zijn wij op zoek naar kandidaten die kunnen werken met Micrometer en Schuifmaat. Het betreft werk voor langere tijd in 3 ploegendienst. Tevens zijn wij voor deze opdrachtgever op zoek naar vakantiewerkers vanaf 18 jaar, werkzaamheden in 3 ploegendienst. Beschikbaarheid vanaf heden tot het einde van de zomer. Neem contact op met Start Uitzendbureau in Venray (0478-589344) De Baan: Werk je graag in de buitenlucht Beschik je over een Chauffeurs- diploma Vindt je het geen punt om in het weekend en de avonduren te werken tegen uitstekende verdiensten en onregelmatigheidstoeslagen Het betreft een baan voor langere tijd. Neem dan contact op met Start Uitzendbureau in Venray 0478-589344 Start Venray, Passage 9, 5801 BR Venray, telefoon: (0478) 58 93 44 Kijk voor meer vacatures ook op www.start.nl Eurotech Group BV is een in aluminium gespecialiseerde system supplier en beschikt daartoe over een geautomatiseerde aluminium gieterij. Eurotech Group BV houdt zich als system supplier ondermeer bezig met de ontwikkeling, fabricage en montage van enkelvoudige en samengestelde producten voor onder andere de semi-conductor, de medische en de video- en communicatie industrie. Bij Eurotech Group BV werken momenteel 260 medewerkers waarvan 100 medewerkers in de vestiging in Tsjechië. Met de voortdurende aandacht voor product- en procesverbetering en een vergaande klantgerichtheid heeft Eurotech bewezen een betrouwbare partner voor haar klanten te zijn. Momenteel zijn wij voor onze vestiging in Venlo op zoek naar: De functie U draagt zorg voor de aan u opgedragen productie van verspanende bewerkingen, die worden uitgevoerd met een horizontale of verticale CNC-gestuurde freesmachine. U maakt daarbij gebruik van uw kennis en vaardigheden op het gebied van het wijzigen van bestaande programma's, tekening lezen, het instellen van gereedschappen, verspanings- en materiaalkennis. De kandidaat U beschikt over een MBO-werkniveau en heeft minimaal 3 jaar ervaring als CNC-frezer. U hebt geen bezwaar tegen het werken in 2-ploegendienst. Sollicitatieprocedure Geïnteresseerd? Bezoek onze site www.eurotechqroup.nl en vul het sollicitatieformulier in of stuur uw sollicitatie met curriculum vitae binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie naar Eurotech Group BV, t.a.v. Personeelszaken, postbus 3083, 5902 RB Venlo. Per e-mail kan ook naar verbeek@.eurotechqroup.nl Hebt u nog vragen, bel dan naar dhr. R. Verbeek, tel. 077-3231504. Momenteel zoeken wij een m/v: www.tempo-team.nl Zo werkt het. (Vast) Personeel Gevraagd FLEXIBELE BAAN Parttime magazijnmedewerker/ster Voor een relatie in Venray zijn wij op zoek naar flexibele magazijnmedewerkers/ sters. De werkzaamheden bestaan uit het pieken van orders middels een piek to light systeem (dozen worden gescand en de stelling geeft middels lampjes aan wat en hoeveel gepicked dient te worden) en dozen vouwen/snijden. Het betreft secuur werk. Je dient iedere einde van de maand fulltime beschikbaar te zijn (tussen 4 en 7 dagen achter elkaar), dit rooster is voor 2006 al bekend. De overige weken werkje op parttime cq oproepbasis (tussen 12 en 24 uur in de week). Voor meer info: Debby Litjens fdebbv.litiens@adecco.nh VASTE BANEN Secretaresse Administratief medewerker Voor een relatie in de omgeving van Venray. Ter ondersteuning van de directeur zoeken ze een secreterasse (plus) voor alle secretariële taken zoals: verzorgen van correspondentie, boeken van reizen, agendabeheer, vergaderingen notuleren, presentaties maken (powerpoint) en verder alle voorkomende werkzaamheden. Tevens heb je een aantal admini stratieve en boekhoudkundige taken. Functie-eisen: MBO werk- en denkniveau aangevuld met secretariele ervaring. Goede kennis van Excel in verband met de verwerking van de adminstratieve en boekhoud kundige gevens. Het betreft een fulltime baan. Voor meer info: Monika Lucassen fmonika.lucassen@adecco.nh Marie-Anne Kuijpers fmarie.anne.kuvpers@adecco.nh Manager callcenter Voor een relatie in Venray zoeken wij een manager voor het aansturen van het callcenterteam van 5 a 6 personen. Daarnaast ook uitvoerend meewerken met het team dat telefonisch wordt benaderd door klanten voor bestellingen. Het is hierbij van groot belang dat je Frans/Duits en Nederlands in woord en bij voor keur ook in geschrift beheerst. Functie-eisen: MBO+/HBO niveau aangevuld met Leidinggevende ervaring. Het betreft een fulltime baan. Voor meer info: Monika Lucassen fmonika.lucassen@adecco.nh Marie-Anne Kuijpers fmarie.anne.kuvpers@adecco.nD Werkvoorbereider/calculator Voor een relatie in Venray zoeken wij een kandidaat met minimaal 3 jaar erva ring voor het calculeren, plannen en voorbereiden van de werkzaamheden van bouwverwerkingsprocessen. Functie-eisen: MBO niveau richting bouwkunde. Aanvullende cursussen op gebied van calcu latie/werkvoorbereiding en praktische kennis op het gebied van automatisering en calculatieprogramma's. Het betreft een fulltime baan. Voor meer info: Kitty Gossens fkittv.aossens@adecco.nh INTERVENTION OFFICE VOOR EEN NIEUWE UITDAGING! Office manager Je werkzaamheden bestaan uit o.a. correspondentie, fax, telefoon verkeer, postverwerking, pakbonnen, info versturen, projectadmini stratie en monitoren van de technische dienst medewerkers. Je beschikt over een MBO opleiding, met minimaal 3 jaar secretari ele ervaring. Het betreft een functie voor 32 uur. Commercieel technisch medewerker binnendienst U behandelt aanvragen en draagt zorg voor de administratieve afhandeling en commerciële verwerking orders. U bent spin in het web tussen klant, inkoop en verkoop. Je beschikt over een commer ciële, flexibele instelling en interesse in techniek. Minimaal 3 jaar werkervaring in een soortgelijke funktie. Kennis van de duitse en engelse taal. Commercieel medewerker buitendienst Je legt in een zeer concurrerende marktomgeving de eerste kontak ten met nieuwe klanten en je onderhoudt de relatie met bestaande klanten.Daarnaast alle voorkomende administratieve werkzaamhe den. Minimaal MBO niveau en buitendienst ervaring. Kans op vaste baan! Parttime commercieel medewerker binnendienst Wij zoeken voor 24 tot 32 uur een commerciële kandidaat voor het verrichten van allerlei commerciële werkzaamheden, o.a. het voeren van intake gesprekken met kandidaten en het werven en selecteren van uitzendkrachten. Heb jij voldoende aantoonbare commerciële ervaring en op zoek naar een parttime uitdaging? Telefonisch verkoper Wij zijn op zoek naar commerciële toppers? Vind jij het een uitda ging om met targets te werken en wil je graag scoren? Kom eens langs om de diverse mogelijkheden te bespreken. Interesse? Kijk naar snel op onze website www.intervention.nl voor een uitgebreid profiel of informeer direct bij onze vestigingen. Venray Grote Markt 13 - 5801 BL (0478-552828) Horst Kerkstraat 22a- 5961 GD (077-3999222) Bergen Raadhuisplein 53 - 5854 AW (0485-372600) Cuijk Louis Jansenplein 5 - 5431 BV (0485-312055) Horst Kerkstraat 22a-5961 GD Venray Grote Markt 13 - 5801 BL Bergen Raadhuisplein 53 - 5854 AW Cuijk Louis Jansenplein 5 - 5431 BV (077) 399 92 22 (0478) 55 28 28 (0485) 37 26 00 (0485) 31 20 55 Verstappen Verpakkingen EV in Oostrum produceert kunststof bakjes, deksels en andere verpakkingen. Het bedrijf is sterk groeiende en telt 47 medewerkers. Wat houdt het werk in? Je start met een interne opleiding, waarin je leert alle werkzaamheden volgens procedures uit te voeren. Je werkt actief mee en geeft zelf het voorbeeld. Samen met de ploegleider wordt je verantwoordelijk voor productieorders, personeel, machines, kwaliteit en veiligheid. Met duidelijke werkinstructies zorg je voor een efficiënte inzet van je team productiemedewerkers. Bij afwijkingen neem je tijdig corrigerende maatregelen. Tevens zorg je voor een schone en opgeruimde werkomgeving. Wat zoeken wij? Een collegiale en nauwkeurige teamworker die zich wil binden aan een mooi bedrijf. Je hebt ervaring in een productie-, logistiek- of assemblagebedrijf. Duidelijkheid en eerlijkheid staan bij je voorop. Het werken in ploegendienst spreekt je aan. Je bent kerngezond, loyaal en praktisch en neemt graag in een team het voortouw. Je woont in Venray of binnen een straal van 20 kilometer. Je opleiding is op MBO niveau. Wat biedt het bedrijf?: Een goede werksfeer met persoonlijke aandacht Afwisselend werk in schone en veilige arbeidsomstandigheden Salarisgroei bij toenemende ervaring. Na gebleken geschiktheid een vaste baan. Werk afwisselend in 2-ploegendienst. Maandag t/m donderdag van 06.00-14.00 14.00-22.00 uur. Vrijdag van 06.00-14.00 14.00-18.00 uur. Ben je echt gemotiveerd en denk je in het productieteam van Verstappen te passen? Stuur dan je sollicitatie met cv naar J. Lenssen van Invent, Postbus 86, 5830 AB Boxmeer. Hij verzorgt de sollicitatieprocedure. Zijn mailadres is: JL@invent-personeel.nl. Telefonische inlichtingen: 0485-576264. Gsm: 06-53313838. LOGISTIEK Teamleider m/v vooreen project in Uden. In deze functie draag je zorg voor het optimaal functioneren van een aantal inpak- en assemblageteams. Je geeft in deze functie leiding aan circa 30 inpakmedewerkers.Je zorgt voor de organisatie van het werk en je motiveert je colle ga's om gezamenlijk het gewenste resultaat te halen. Je oefentje werkzaamheden uit in een hectische omgeving waar de tijddruk hoog is. In deze functie werk je nauw samen met andere teamleiders en de verantwoordelijke projectcoördinator De juiste kandidaat voor deze functie is flexibel en stressbestendig, vindt het prettig te werken in een resultaatgerichte omgeving en heeft leidingge vende ervaring in een logistieke of productieomgeving. Daarnaast is oog voor detail en kwaliteit een vereiste. De werktijden zijn in (verschoven) dagdienst. Het betreft een fulltime baan op projectbasis voor de periode van juli tot en met december 2006 (eventuele uitloop tot maart 2007). Bij goed functioneren zijn er doorgroeimogelijk heden in andere projecten. Heb je interesse in deze functie en voldoe je aan bovengenoemde criteria, neem dan contact met ons op. Informatie: 0478 51 17 22, Daan Mous, Schoolstraat 2, Venray Ervaren drukker gevraagd, regio Venray, 36 uur per week, mogelijk voor vast. Je bent nu beschikbaar en je bent vakbekwaam Mig- en Tig lasser? Vandaag bellen snel aan het werk! In de regio Venray, fulltime in dagdienst. Wij hebben meteen werk voor: ervaren schilders nieuwbouw onderhoudswerk. Je zoekt werk in de financiële sector? Wij zijn acuut op zoek naar een gedegen: accounting assistant/ financiële administratie voor een zeer geruime tijd tot zelfs eventueel een vast dienstverband. Het is in de regio Horst en ervaring is nodig. Gezocht: scholieren vakantiemedewerkers, vanaf 16 jaar, regio Venray-Horst-Venlo. Onderhoudsmonteur, productie-installaties (electrotechnisch), verpakkingsindustrie AGF sector te Eindhoven, 38 uren week, flexibiliteit vereist. Betreffende een vaste baan! Heftruckchauffeurs incl. certificaat, zowel tijdelijk als voor langere periode. Tuinbouw /AGF sector. Flexibel inzetbaar en fulltime beschikbaar. Regio Horst en Eindhoven. Ben je vakbekwaam in de techniek en je zoekt een vaste baan? Laat eens van je horen, Wij hebben namelijk werk voor: cnc-frezers medewerkers in de metaal, electronica etc. Gezocht per direct: tractorchauffeurs. Periode juli tot september. Fulltime, regio Horst. BOUWHULPEN gezocht, HULPARBEIDERS op de bouw, diverse plaatsen, vandaag bellen morgen werken. Voor langere tijd! Ook VAKKRACHTEN gevraagd! Zoek je een baan in de logistieke sector, bv. transport planner of stock controller? Neem dan nu contact met ons op voor de mogelijkheden, omg. Horst, voor lange tijd! Vakbekwame glazenwasser. Per direct. Diverse regio's Noord-Limburg en Brabant. Kijk voor méér vacatures ook op www.uitzendburomondial.nl Vijverlaan 2, 5961 DJ Horst, Tel. 077-3982414 Fax. 077-3982599, info@uitzendburomondial.nl Flexible won< Ad ecco is sponsor va r d e KNVB ADECCO Venray - Schoolstraat 29 - 5801 BN Venray Telefoonnummer: 0478-58 67 70 - Fax 0478-511575 Openingstijden: Maandag t/m vrijdag: 08.30 - 17.30 uur.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 24