Vijfde editie van de Oostrum Cup Holthees buigt pas strafschoppen Promotiedroom Venray spat uiteen na Johan Vullings naar Volharding BEZORGEN? PEEL EN MAAS Donderdag 1 juni 2006 - Pagina 21 Kroon ontbreekt op prachtig seizoen Rode kaart van Marcel Seijkens breekpunt in wedstrijd hummel SV Merselo bij WK- test SV Geijsteren PEEL EN MAAS E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray SV Merselo SV Oostrum SV Venray Straatvoetbal SV Ysselsteyn SV Leunen Nico Mihoglu terug naar Venray SVOC '01 Sjaak Janssen wordt door keeper Patrick Wijnen getroost nadat hij de beslis sende penalty heeft gemist Sportnieuws -info Rosmalen-Venray 6-0 (2-0). Doelpunten: 30. Michael van Rijn 1-0; 45. Michael van Rijn 2-0; 59. Wesley Meeuwsen 3-0; 61. Sander Schouwe- naar 4-0; 82. Pieter Schrasserbert 5-0; 85. Erwin van Iersel 6-0. Scheidsrech ter: Vos (Gulpen). Toeschouwers: 850. Rode kaart: 30. Marcel Seijkens (Ven ray) vanwege trappen tegenstander. Gele kaart: Peter Nabbe (Venray). SV Venray: Nabbe; Wijnands, Van Schijndel, Scholten en Seijkens; Snij ders, Troisfontaine (46. Gommers) en Van der Coelen (46. Tokat); Stevens, Idrissi en Vullings (73. Linders). Door Henk Willemssen Venray kan niet de sprong naar de hoofdklasse maken. De Ven- raynaren leden uit bij OJC Rosma len een blamerende 6-0 nederlaag na het 2-3 thuisverlies. De dertig ste minuut was het breekpunt. Na de 1-0 ontstond een opstootje waarbij doelman Peter Nabbe en Marcel Seijkens betrokken waren. Arbiter Vos uit Gulpen trok rood voor Seijkens wegens natrappen. Op slag van rust werd het 2-0. Met tien man speelde Venray daarna een verloren wedstrijd. De tweede helft was slechts een for maliteit waarin OJC Rosmalen uitliep naar 6-0. Marcel Seijkens verklaarde dat hij en Nabbe gespuugd werden door een OJC'er. "Daarom waren we zo boos. Die nummer vijf (Schras serbert, red.) spuugde eerst Peter en daarna mij in het gezicht. De scheids rechter, die er bovenop stond, had niets gezien. Onbegrijpelijk", aldus Seijkens. Trainer Jan Pruijn nam het zijn rou tinier kwalijk. "Ongeacht wat er gebeurd is. Dit had hij nooit mogen doen. Marcel moet eerst tot tien tel len", aldus Pruijn die zich kon neer leggen bij de uitschakeling. "OJC was over twee duels duidelijk beter." Drie dagen na de 2-3 thuisnederlaag wilde de Venrayse ploeg nog een keer alles uit de kast halen. Trainer Pruijn koos voor een offensieve opstelling. De aanvallers Johan Vullings en Tom Stevens verschenen in de ploeg ten koste van Husseyin Tokat en de licht- geblesseerde Wout Gommers. Libero Rob Scholten speelde nu meer voor zijn defensie. Op het fonkelnieuwe sportpark De Groote Wielen greep OJC Rosmalen direct het initiatief. Alhoewel Venray aardig partij bood en ook enkele kansen over de vleu gels wist af te dwingen. Maar OJC was opnieuw het gevaarlijkst. Peter Nabbe hield in de achtste minuut met een knappe reactie Pieter Schrasserbert van een treffer af. Een halfuur lang mochten de Venray- naren hoop koesteren. Na een mooi opgezette aanval belandde de bal via doelman Nabbe op de lat. Uit de rebound kopte Michael van Rijn 1- 0 binnen. Vanaf de kant leek het een zuivere treffer en niemand snapte alle ophef die ontstond. Uiteindelijk moest Venray met tien man verder. OJC Ros malen probeerde nog voor rust zijn slag te slaan maar Peter Nabbe voor kwam met enkele uitstekende reddin gen een grotere achterstand. In de extra tijd ging toch nog mis. Eerst trapte Sjoerd van der Coelen de bal nog net voor de doellijn weg. Uit de herkansing schoot Michael van Rijn via de binnenkant van de paal raak: 2-0. Trainer Pruijn bracht halver wege met Wout Gommers en Hussey in Tokat twee verse krachten in.Tegen het sterke OJC Rosmalen speelde Ven ray met tien man echter een kansloze partij. Na een uur viel het doek defi nitief. Binnen twee minuten leidde de thuisploeg met 4-0. Dat het uiteinde lijk ook nog 6-0 werd was nauwelijks nog van belang. Venray is ver, heel ver gekomen. Een plek in de finale van de nacompe- titie bleek evenwel een brug te ver. Voorzitter Sjef Keijzers was vooraf nog optimistisch. "Alleen als wij een topdag hadden, dan konden we het nog halen. De rode kaart bleek funest tegen deze individueel betere tegen stander. OJC is ook duidelijk sterker dan onze vorige tegenstander OSS'20. Nee, ik heb daarom niet veel moeite met het terechte verlies. De nederlaag in de competitie tegen MSP vond ik veel erger", zei Keijzers. Vertrekkend trainer Jan Pruijn legde na afloop van zijn allerlaatste wed strijd in Venrayse dienst de vinger op de zere plek."Op beslissende momen ten zijn we niet agressief genoeg. De eerste twee tegendoelpunten waren daar een mooi voorbeeld van. Ze ont stonden beide uit de rebound waarbij wij te afwachtend reageerden. Dat is de zwakte van de ploeg. Want op de juiste momenten moet je er staan." Toch ziet Pruijn Venray binnenkort de hoofdklasse binnenstappen. "Dit elftal is naar elkaar toegegroeid. Ze moeten deze teleurstelling snel verwerken en weer opnieuw beginnen. Met wat meer slimheid en enkele verster kingen kan Venray de stap omhoog maken." Venray-Rosmalen 2-3 (1-1). Doelpunten: 10. Farid Idrissi 1-0; 31. Marcel Seijkens (eigen doel) 1-1; 55. Rob Scholten (rechts) brengt redding met een sliding voordat een tegen stander gevaarlijk kan worden. strijd zat, liep vlak voor rust een gele kaart op en wacht opnieuw een schorsing. De Venraynaren kwamen goed weg toen de bal uit een vrije trap boven de kansloze Peter Nabbe op de lat belandde. Na de pauze bleef OJC domineren en nam verdiend met 1-2 de leiding. Na ruim een uur moest OJC het hoge tempo laten varen. Daardoor kon Ven ray steeds meer onder de druk van daan komen. Het was inmiddels opge houden met regenen en er brak zelfs een flets zonnetje door op sportpark De Wieën. Jan Pruijn bracht met Tom Stevens en Johan Vullings twee extra aanvallers binnen de lijnen. Een slippertje bij het uitverdedigen van Rob Scholten werd Venray bijna fataal. Opnieuw toonde Peter Nabbe zich een meester in de een-tegen- een situatie. Hij hield Michael van Rijn van een treffer af. libero Schol ten kon overigens toch meespelen omdat de verwachte schorsing niet binnen was gekomen. Luuk Snijders werd een schietkans ontnomen bin nen de zestien maar de ervaren arbi ter Govers zag er geen strafschop in. Rob Scholten schoot vanaf 25 meter een vrije trap rakelings naast. Eric Troisfontaine kon aanleggen vanaf de rand van het strafschopgebied maar hij schoot onbesuisd over. De Ven rayse bleef komen en de kansen regen zich aaneen. Farid Idrissi haalde knap uit vanuit de draai maar doelman Van de Cammen kon er nog net een hand achter krijgen. Tien minuten voor tijd kregen de roodwitten de beloning voor hun opleving. Het begon achter in met een diepe bal van Rob Schol ten op Farid Idrissi die was uitgewe ken naar rechterkant. Idrissi ontdeed zich van zijn bewaker en bracht Luuk Snijders in stelling. Het schot van de jonge middenvelder smoorde in het overvolle strafschopgebied. Via een OJC-been caramboleerde de bal voor de voeten van Marcel Seijkens die ineens uithaalde: 2-2. Sportpark De Wieën stond op zijn kop en Seijkens was uiteraard dolblij met zijn treffer, ditmaal in het goede doel. Maar de euforie duurde niet lang. Rechtsachter Daniël Wijnands verslikte zich in een duel met invaller Mohamed Idrissi. De broer van Farid omspeelde Peter Nabbe en scoorde 2-3. De thuisploeg perste er nog een slotoffensiefje uit. Verder dan een schot van Marcel Seijkens, dat ein digde op de vuisten van de doelman, kwam Venray niet. top inn town In het Pinksterweekend van zaterdag 3 en zondag 4 juni wordt voor de vijfde keer een internationaalAl-toer- nooi op sportpark De Spar in Oostrum gespeeld. De acht deelnemende teams zijn Belfeldia, Keijenburgse Boys, SJC Noordwijk de winnaar van vorig jaar, Sallandia, Woudrichem, SV Oostrum en de twee Duitse teams JSG Altrich en SV Niersbach. Doelstelling van het toernooi is om de jeugd een afscheid aan te bieden vanuit de jeugdafdeling voordat zij overgaan naar de senioren afdeling. Op vrijdagavond 2 juni arriveren de teams op het sportpark en vindt de loting van de poules plaats. Zater dag om 10.00 uur wordt het toer nooi officieel geopend en om 10.30 uur starten de eerste wedstrijden. Er wordt gespeeld in twee poules. Tussen de wedstrijden door zijn er diverse ludieke acties zoals penalty's schieten, speedshooting en nieuw is het spel jassum drin. Alle jeugdleden van SV Oostrum zijn natuurlijk van harte welkom en kunnen ook mee doen aan deze activiteiten en omdat dit toernooi voor de vijfde keer plaats vindt zijn er dit keer geen kosten aan verbonden en valt er alleen maar wat te winnen. Maar natuurlijk ligt het accent op het voetballen en kunnen toeschouwers genieten van het echte toernooivoetbal, waar winst en verlies vaak dicht bij elkaar liggen. Afgaande op de vorige edities staat de gezellig heid onder de teams echter ook hoog SC Leeuwen-Holthees (na verlenging) 2-2 (1-0). Doelpunten: 39. Ralph Bongaerts 1- 0; 54. Jelle van Tilburg 1-1; 70. Mario Kempen (strafschop) 2-1; 72. Jelle van Tilburg (strafschop) 2-2. Scheids rechter: Bus (Venray). Toeschouwers: 250. Gele kaart: Nick Sampers, Remco Allers (SC Leeuwen), Martien Vermeu len, Patrick Wijnen, Sander Arts en Coen Wijenberg (Holthees). Bijzonder heid: Holthees verliest na strafschop pen (3-2) en blijft zesdeklasser. Holthees: Patrick Wijnen; Ferry Heijl (94. Bram van Wees), Paul Postma (100. Sjaak Janssen), Coen Wijenberg en Jos van de Winkel; Michiel Sante- goeds, Koen Geurts, Sander Arts en Tim van Houdt, Jelle van Tilburg en Martien Vermeulen. Door Jan Leijsten Holthees wist niet de kroon te zet ten op een prachtig en succesvol seizoen. Na de 2-2, een verlenging van twee keer een kwartier en de noodlottige strafschoppense- rie moest de Holthese ploeg het hoofd buigen voor SC Leeuwen. Zonder Eric Pingen, Rob Poels en Hakan Sazak - zowaar niet de minsten in de toch al smalle op de agenda. Op zaterdagavond is er een groot warm buffet. Er wordt gedurende het toernooi op het sport park overnacht. Op zondagmorgen na het ontbijt beginnen de laatste poulewedstrijden om 10.30 uur. Vanaf 13-30 uur worden de finales gespeeld selectiegroep - kwam Holthees vorige week donderdag twee keer op achterstand. Dit kon de blauw- witten in 120 minuten zenuwslo pend voetbal niet klein krijgen. De mannen van scheidend trainer Roeland van Oudenhoven speel den op het terrein van VCH, de nieuwe club van hun oefenmees- ter, een puike partij. Trots zijn de Holthesers op het afge lopen seizoen waarin ze na een nek- aan-nek-race pas in de allerlaatste competitieronde voor kampioen Oostrum buigden. Ondertussen werkt de club gestaag aan de toekomst. Met een nieuwe kleedaccommodatie in aanbouw die in september in gebruik genomen wordt. Daarbij viert de voet balclub dit jaar het 70-jarig bestaans- feest. Promotie naar de vijfde klasse zou meer als de spreekwoordelijke slagroom op de taart zijn. Niet zonder zorgen werd Hemelvaarts dag de halve finale van de promotie reeks tegemoet gezien. Na een lang en zwaar seizoen koos Holthees tegen SC Leeuwen toch voor het offensief. Met al snel een vrije trap van Jos van de Winkel waaruit Sander Arts van dicht- Het Al-team van SV Oostrum dat gastheer is in de strijd om de Oostrum Cup en de uiteindelijke cupwinnaar is om 16.15 uur bekend waarna aansluitend de prijsuitreiking zal plaatsvinden. Tij bij de reddende doelman Huub Brem- mers niet kon passeren. Leidsman Joep Bus sprak eerst Ferry Heijl vermanend toe. Na dertien minu ten was het eerste geel terecht voor 'Leeuw' Nick Sampers na zijn felle tackle op Martien Vermeulen. Sam pers manifesteerde zich daarna in positeve zin maar ex-Swift spits Ralph Bongaerts, topscorer met 33 treffers, verzaakte het af te ronden. Bij een van de schaarser wordende Holthese aanvallen schoot Sander Arts naast. Een onnodige overtreding van Koen Geurts op de rand van het straf schopgebied werd bestraft met een directe vrije trap. Routinier Bongaerts schoot de bal dwars door de muur in de hoek: 1-0. Holthees antwoordde nog voor rust met een snelle counter. Jelle van Tilburg op rechts vond Tim van Houdt die Martien Vermeulen in stelling bracht maar het te gehaaste schot verdween voorbij het doel. Na de thee had de gestaag vallen de regen plaats gemaakt voor een vriendelijk zonnetje. Holthees koos opnieuw het offensief en kreeg bin nen tien minuten zijn beloning. Martien Vermeulen opende met een precieze pass op Jelle van Tilburg die portier Bremmers omspeelde en de 1-1 intikte. SC Leeuwen-coach Frans Gommans, vader van de aanwezige MW-prof Harry Gommans, trachtte met twee wissels het tij te keren. En met succes. In volle ren werd invaller Marcel Straus door doelman Patrick Wijnen op dure wijze (penalty en geel) gestopt. Mario Kempen was tref zeker vanaf de stip: 2-1 Amper honderd seconden later een identieke situatie aan de overkant. Nu met Paul Postma en keeper Brem mers in de hoofdrol. Wederom wees Bus gedecideerd naar de stip. Jelle van SV Merselo 4 zit op vrijdag 2 juni bij de Nationale WK-test op de tribune. Dit programma is live op de televisie. Henk Spaan presenteert, naast Sophie Hilbrand, de WK-test van 20.30 tot 22.30 uur op Nederland 2. Merselo 4 zit in het vak Oranjelans. De vrouwen van Merselo 4 zitten in het vak spe lersvrouwen. dens het toernooi zal er ook een grote loterij zijn met prachtige sportieve prijzen waarbij u mag denken aan een goed gevulde sporttas, een grote ver rassingstas die met vakantie te maken heeft en iets moois van de kersverse landskampioen PSV Tilburg - veel te sterk voor de zesde klasse - zette met een simpele voetbe weging de doelman op het verkeerde been: 2-2. In de resterende tijd werd niet meer gescoord. Temeer Bus in de modde rige doelgebieden weinig toleerde. De onvermijdelijke verlenging begon met een knal van Tim van Houdt op de lat. Het spel werd snel behouden der met SC Leeuwen iets meer aan de bal. Coen Wijenberg verliet zijn laatste positie en kopte nog eens sterk in. Maar penalty's moesten uiteindelijk de beslissing brengen. Beide teams schoten de eerste twee raak. Na de voltreffers van Van Tilburg en Wijnen knalde Martien Vermeulen op de lat, exact nagebootst door Marcel Straus. Invaller Bram van Wees schoot naast waarna Ralph Bongaerts de 'Leeuwen' op 3-2 zette. De 46-jarige ingeval len elftalleider Sjaak Janssen kon als regerend prins carnaval niet voor een nieuw feest zorgen. Zijn gestopte penalty bracht SC Leeuwen in de fina le van de promotiereeks tegen Han del. "Het beste voetbal was van onze kant", vond Jos van de Winkel. "Maar ja, het afmaken is een ander verhaal." Koen Geurts kon zijn teleurstelling nauwelijks verholen. "Het is al de derde keer dat we met lege handen staan. Dit dreunt nog wel even door." Zaterdag 3 juni VetGeij steren-Wanssum 16.30 Wil jij of andere bladen zoals Neem dan contact op met Verspreidingsburo Uitslagen Venlosche Boys F4-Merselo F1G 2-1 Wittenhorst E6-Merselo E2G 3-6 Merselo E2G-VenrayASV E13 2-2 Leunen-Merselo veteranen 3-2 Programma zaterdag 3 juni Merselo E2G toernooi in Well v. 12.00 MVC19 vet-Merselo vet 17.00 Uitslag SVS vet-SV Oostrum vet 0-0 Programma zaterdag 3 juni OostrumAl toernooi in Oostrum a. 10.30 Oostrum D2 toernooi bij EWC v. 9.00 Oostrum E2 toernooi bij EWC Oostrum E3 toernooi bij EWC Oostrum F1 toernooi bij Olympia Boxmeer Oostrum F3 toernooi bij EWC Oostrum F4 toernooi bij EWC SV Oostrum vet.Toer.America v. 13.10 Programma zondag 4 juni OostrumAl toer. in Oostrum a. 10.30 Programma maandag 5 juni Oostrum D3 toern. Olympia Boxmeer Oostrum F2 toern. Sparta Sevenum Programma zaterdag 3 juni Venray Cl toernooi Venlosche Boys Venray C9M toernooi Venray a. 11.00 Venray E2 toern.Olympia'18 v. 13.00 Venray E3 toern. Blauw Geel'38v. 8.30 Venray E6 toern. Olympia'18 v. 13.00 Venray E10 toern. Olympia'18 v. 13.00 Venray F2 toernooi Olympia'18 v. 8.00 Venray F6 toernooi Olympia'18 v. 8.00 Venray F7 toernooi Olympia'18 v. 8.00 Programma zondag 4 juni Venray El toernooi NWC v. 12.45 Venray E4 toernooi NWC v. 12.45 Venray E5 toernooi NWC v. 13.00 Venray El2 toernooi RKSVO v. 8.15 Venray F1 toernooi NWC v. 7.45 Venray F4 toernooi NWC v. 7.45 Venray F5 toernooi NWC v. 7.45 Venray F9 toernooiASV'33 v. 8.30 Venray F12 toernooi RKSVO v. 1215 Programma maandag 5 juni Venray C4 toernooi NWC v. 12.45 Venray C6 toern.Olympia'18 v. 13.00 Venray Dl toernooi NWC v. 7.45 Venray D4 toernooi NWC v. 8.15 Venray D6 toern. Olympia'18 v. 8.00 Venray E7 toernooi Handel v. 9.45 Venray E8 toernooi Handel v. 9.45 Venray El3 toernooi Sparta'18 v. 8.45 Venray F3 toernooi Handel v. 9.45 Pieter Schrasserbert 1-2; 80. Marcel Seijkens 2-2; 83. Mohamed Idrissi 2- 3. Scheidsrechter: Govers (Loon op Zand). Gele kaart: Wout Gommers, Husseyin Tokat (Venray) en Robert van Pinxteren (OJC). Venray: Nabbe; Wijnands, Scholten, Van Schijndel en Seijkens; Troisfon taine (75. Philipsen), Gommers (64. Stevens) en Snijders; Tokat, Idrissi en Van der Coelen (69. Vullings). Voor 700 toeschouwers ging Ven ray vorige week donderdag met 2-3 onderuit tegen OJC Rosmalen. De Brabantse ploeg had in de eer ste ontmoeting van de tweestrijd het beste van het spel. De Venray naren gaven daarbij twee doel punten cadeau. Marcel Seijkens kopte de 1-1 in eigen doel en Daniël Wijnands ging in de fout bij de winnende treffer. Trainer Jan Pruijn was niet hoopvol over de return drie dagen later in Rosmalen. "We hebben van een bete re tegenstander verloren. OJC was op alle fronten sterker. Ik weet niet of mijn ploeg zich nog één keer kan opladen. Maar we maken nog kans. Al is die voor mijn gevoel niet erg groot." In de stromende regen nam Venray na tien minuten een voorsprong. Een laag genomen corner van Marcel Seijkens viel bij de tweede paal voor de voe ten van Farid Idrissi die doeltreffend uithaalde: 1-0. De Venraynaren ken den een moeilijke beginperiode. Op het gladde veld had de defensie veel moeite met de beweeglijke Rosma- lense aanvallers. Vooral aan de rech terkant waar Daniël Wijnands en Eric Troisfontaine nauwelijks grip kregen op hun opponenten. De 1-0 was dan ook een mooie opsteker. Na een kwartier sneed Sander Schou- wenaar door het hart van de Venrayse defensie. Hij verscheen vogelvrij voor goalie Peter Nabbe maar tot grote opluchting van het thuispubliek ver dween de bal rakelings naast. Nabbe werd flink aan het werk gezet door het sterkere OJC Rosmalen. Zijn colle ga Joris van de Cammen beleefde aan de overkant daarentegen een rustige middag. Na een half uur gaf Schouwe- naar een voorzet vanaf de linkerflank. De teruglopende Marcel Seijkens, met een aanvaller in de rug, kopte de bal onberispelijk binnen: 1-1. Een OJC'er had het niet mooier kunnen afron den. Seijkens baalde als een stekker en weigerde de uitgestoken hand van zijn opponenten. Venray kwam snel over de tegen slag heen. Met een boogbal verraste Seijkens bijna de OJC-keeper. Wout Gommers, die niet lekker in de wed- In de voetbalkooi op 't Brukske wordt op zaterdag 10 juni vanaf 13.00 uur voor de derde keer het straatvoet baltoernooi gehouden. Dit speciaal ingerichte verharde voetbalveld is dagelijks in gebruik. De gemeente Venray wil dat er in de wijken gesport kan worden. Daarom krijgt de jeugd nu de kans om hun kunstjes in team verband te laten zien. Het toernooi wordt gehouden op het veld langs de hal van tafeltennisvereniging Red Stars. Inschrijven kan tot zaterdag 3 juni. Inschrijfformulieren zijn af te halen bij wijkcentrum De Kiosk. Meer informatie is verkrijgbaar via tel. 06- 53330461 of 06-23889039. Programma zaterdag 3 juni Veteranentoernooi America 14.25 Uitslagen Leunen F1 -Meterik F1 8-0 Leunen Al-Venray A2 2-1 Leunen Cl-VCH Cl 2-1 Leunen F5-W'horst F7 4-0 Nico Mihoglu (31) keert na drie jaar terug naar Venray. De vleugelaanvaller komt over van SV TOP dat degradeer de uit de hoofdklasse. Mihoglu is niet benaderd door de Venrayse club maar heeft zich uit eigen beweging gemeld. Daarvoor kwam de Venraynaar twee jaar uit voor Deurne. Bij zowelTOP als Deurne kon hij geen vaste basisplaats afdwingen. In het seizoen 2002/03 stapte Mihoglu halverwege op bij Ven ray. De aanvaller heeft in een gesprek met de nieuwe trainer Jan Poels aan gegeven voor een plek in de hoofd macht te willen gaan. Naast Mihoglu kan Poels nog vijf nieuwelingen ver welkomen. Hans Custers (Geldrop), Bob Crooij (Overpelt), Koen Gielens (Leunen), Koen Ooms (Geldrop) en Freek Thoone (Leunen). Programma maandag 5 juni SVOC'01 El in Sevenum 9.30 SVOC'01 E2 in Sevenum 9.30 SVOC'01 F1 in Sevenum 14.00 SVOC'01 F2 in Sevenum 14.00 SVOC'01 F3 in Sevenum 14.00 SVOC'01 F4 in Sevenum 14.00 Volharding heeft tegen het einde van de overschrijvingsperiode met Johan Vullings nog een uitstekende vervan ger weten aan te trekken voor de naar Germania uit Groesbeek vertrek kende Maikel Fransman. Horstenaar Vullings speelde de afgelopen drie sei zoenen voor SV Venray, het afgelopen seizoen in de eerste klasse, daarvoor twee jaargangen in de tweede klasse. Driemaal is scheepsrecht voor Volhar ding voor wat betreft de komst van Vullings. Voorgaande jaren vingen de roodwitten tot tweemaal toe bot bij de aanvaller toen men interesse toon de, nu gaf Vullings zelf aan graag naar Vierlingsbeek te willen komen. Eerder werd al bekend dat naast Mai kel Fransman ook Joep Vossen de ploeg van trainer Andre Cornelissen gaat verlaten. De aanvoerder uit Horst keert na drie jaar terug naar zijn oude club Wittenhorst, de derdeklasser uit zijn woonplaats. Ook Niels de Bruin en Kai Boumans gaan terug naar hun oude verenigingen, resp. Stormvo- gels'28 uit Siebengewald en Vios'38 uit Beugen. Naast Johan Vullings zijn er komend seizoen nog vier nieuwkomers te bewonderen op sportpark Soetendaal in Vierlingsbeek. De linksbenige verde diger Johan Speijcken komt over van BW'27 uit Blitterswijck en de aanval lers Chris van Duijnhoven (Excellent), Sef Peeters (Vitesse'08) en Bas Litjens (Merselo) komen de gelederen van Volharding versterken. Vanuit de A- jeugd maakt een viertal jeugdspelers de overstap naar de selectie: Jasper van Elferen, Norman Megens, Stef van Asten en Tom Derks van de Ven.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 22