Topijs van Theo Clevers bij Lion d'Or Eigen huis gierzwaluw Olympia beste franchiser Lasercentrum Venray Muziekcentrum Venray op de nieuwe locatie Van frietpaleis naar IJsparadijs Beveilig computer tegen blikseminslag Meurs PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Woensdag 24 mei 2006 - Pagina 9 non dor Wie kent het niet, het topijs van Theo Clevers uit Grubbenvorst?Al vele malen werd het ijs van Cle vers bekroond met een nationale titel. Menigeen fietst er graag een rondje voor om. Vanaf heden hoeft dat niet meer, want bij Lion d'Or kunt voortaan genieten van diver se lekkere ijscoupes, gevuld met ijs van Clevers, ijs dat is bereid op de wijze zoals hij dat ook in Grub- benvorst doet. Voor Peter Stoks, sinds novem ber vorig jaar eigenaar van Lion d'Or, is de verkoop van het ijs van Clevers een deel van de film zoals hij de toekomst van zijn bedrijf ziet. "Na de overname heb ik mezelf afgevraagd hoe ik het wil hebben. Voor mij staat vast dat ik wil investeren in kwaliteit en ser vice. Heb je die zelf niet in huis, dan haal je die in huis. Dus ben ik voor wat betreft het ijs naar Theo Clevers gestapt. In mijn ogen is het een goede combinatie. Ijs is al langer een bestanddeel van ons assortiment. Mensen komen bij ons op het terras voor een lekkere ijscoupe of willen na een maaltijd ook ijs als nagerecht. En dat moet goed en lekker zijn. En het ijs van Theo is goed en lekker." Het is overigens niet alleen het ijs van Clevers waarmee Stoks aan de slag gaat. Ook de uitstraling van de coupe moet goed zijn.' We willen creaties presenteren. Daar besteden we dan ook veel aan dacht aan." Theo Clevers doet meer met horeca, maar is daar selectief in. "Het moeten wel zaken zijn die bij ons passen. Kwaliteit uitstra len is voor ons belangrijk. Venray past ook goed in ons plaatje en ik weet dat de kwaliteit bij Lion d'Or gewaarborgd is.' Beiden zien dan ook met vertrouwen hun samen werking tegemoet. "Deze combi natie biedt voor beiden mogelijk heden", aldus Clevers, die aangeeft dat zijn ijs in Venray alleen bij Lion d'Or verkrijgbaar zal zijn. "De eer ste reacties zijn bovendien zeer positief", vult Peter Stoks aan. "Maar voor het traditionele hoorn tje met een of meer bolletjes, moet u toch echt een ommetje maken naar Grubbenvorst." Op de hoek van de woning Kempweg 99 werd donderdag middag de laatste gierzwaluwkast opgehangen. Het slagen van het zogenoemde gierzwaluwproject werd in het bijzijn van tal van genodigden feestelijk afgesloten met een korte presentatie over deze bijzondere vogel. Het project begint als Mayke Faessen-van Kessel hoort van de renovatieplannen van Wonen Venray eind juli 2005. De jonge gierzwaluwen hebben hun nesten in Veltum verlaten en verzame len zich voor de trek naar Afrika. Omdat zwaluwen zeer honkvast zijn, neemt de Venrayse contact op met Wonen Venray, de gemeen te, Vivara en Zwaluwen Advies bureau, om op te komen voor de gierzwaluwen en huismussen die door de renovatie hun nestplaats zullen verliezen. Veel wijkbewo ners steunen haar initiatief. Eind augustus besluit Wonen Venray dat er voor de gierzwaluwen nest kasten komen en er zijn inmiddels al 27 dubbele gierzwaluwkasten gemaakt. Het laatste nestkastje werd donderdag opgehangen. Olympia Uitzendbureau heeft de titel 'beste franchise onderne ming 2006' in de wacht gesleept. De jury prijst het hoge serviceni veau van Olympia en vooral de lokale marktbenadering. "Ik ben buitengewoon trots dat ik deel uitmaak van zo'n groep ondernemers", is de eerste reac tie van Nancy Janssen van Olym pia uitzendbureau in Venray. "Een hoog serviceniveau is iets dat we in onze vestiging altijd als een van de belangrijkste eisen beschou wen. Dat juist dit door de jury als een van de sterke punten wordt gezien, bewijst dat we goed bezig zijn." Volgens het juryrapport is Olympia 'vooralsnog de enige uit- zendformule die op basis van fran chise een meer dan acceptabele uitrol tot stand heeft weten te brengen. Dit valt temeer op daar andere grote uitzendorganisaties hun franchiseplannen ofwel niet hebben doorgezet, dan wel heb ben zien stranden'. Als voorbeeld van het succes wijst de jury op de groei van jaarlijks minimaal 23 procent in de afgelopen drie jaar. 'En dat in een branche die in de periode 1999 tot zomer 2004 qua volume is gehalveerd'. Dat komt volgens de jury 'niet alleen door de opleiding en begeleiding van de franchisenemers, maar met name de consequente marktbe nadering. Olympia zit zowel dicht op de klant als de uitzendkracht. Optimaal wordt door de franchi segever ingespeeld op de lokale marktkennis van de franchise nemers. Voeg daarbij het hoge serviceniveau van deze franchise nemers en de no-nonsense menta liteit binnen de gehele organisatie en het succes is verklaard.' "Het schept de gezonde verplichting om onze klanten en de markt commercieel te bewijzen dat de prijs absoluut geen toevalstreffer is", vertelt Janssen. Sinds 1999 voor het corrigeren van uw ogen d.m.v. Refractieve Laserchirurgie. - Betrouwbaar en veilig - De behandeling is pijnloos - Lasertechnieken: PRK, LASEK en ZYOPTICS - Ook voor de plus sterktes Het Lasercentrum organiseert regelmatig Informatieavonden over de verschillende mogelijkheden van behandeling. Tijdens deze avonden komen alle aspecten van refractiechirurg ie aan bod. Voor nadere informatie kan men terecht in het Laser Centrum Venray, Grotestraat 16 in Venray Telefoon 0478-581382 Samenwerking tussen Drs. G. Cinque; oogarts en O. van Meurs; Optometrist. Straatspeeldag Basisschool de Kruudwis houdt op woensdagmorgen 31 mei voor het eerst een straatspeeldag. Deze straatspeeldag valt samen met de landelijke straatspeeldag van ver- keersorganisatie 3V0. De Kruudvis wil de kinderen de verkeersveilig heid rondom school laten ervaren en ook hoe leuk het is om op straat met kinderen samen te spe- len.Tevens wordt er stilgestaan bij het feit dat ernstig zieke kinderen vaak niet op straat kunnen spe len. Daarom heeft De kruudwis contact gezocht met Kika (kinde ren kankervrij). Kika wordt door middel van een ballonnenactie financieel gesteund. Aan een vrij willigster van Kika wordt om 8.45 uur een cheque uitgereikt. Daarna gaan de ballonnen de lucht in. Ver volgens start rondom de school de straatspeeldag tot 11.30 uur. Er zijn allerlei spellen uitgezet. Tuindokter Bij Intratuin Venray kan op zaterdag 10 juni van 9-30 tot 16.30 uur gratis de tuindokter worden geconsulteerd over zieke planten, insectenplagen en andere tuinpro- blemen. Nu het tuinseizoen volop in gang is kunnen diverse onpretti ge verschijnselen in en rondom de tuin de kop opsteken. Problemen die vaak in het voorjaar en in de zomer opkomen zijn, schimmels en insecten die bloemen en plan ten aantasten, onkruid dat welig blijft tieren, het gazon dat door de zon verschraalt of groene aanslag op de bestrating. Deze problemen kunnen worden verholpen of voorkomen en de tuindokter dan hierbij adviseren.Tip; neem in een afgesloten zak een 'ziek' blaadje mee, zodat de tuindokter het pro bleem goed kan beoordelen. Whiplash Consulash houdt gespreksbij eenkomsten in Venlo voor whip- lashpatiënten èn hun naasten op 29 mei en 5, 12 en 19 juni. De bijeenkomsten duren telkens van 19-00 tot 21.00 uur. José van Erp, contactpersoon van de Whiplash Stichting Nederland en opricht ster van Consulash verzorgt bij eenkomsten/workshops waarin voorlichting en advies maar vooral de partners centraal staan. Er is tevens ruimte voor lotge notencontact. Jaarlijks worden tussen 15.000 en 30.000 mensen het slachtoffer van een whiplas- hongeval. Bij een whiplash maakt het hoofd een heftige slingerbe weging ten opzichte van de romp. Dit gebeurt bijvoorbeeld bij een kop-staartbotsing in een auto. Hierbij kunnen beschadigingen optreden in de spieren, banden en gewrichten in de nekstreek en in het gebied van de hersenstam, ruggenmerg en hersenzenuwen. Veel whiplashpatiënten en hun naasten hebben behoefte aan extra informatie over whiplash. Vaak staat het slachtoffer centraal. Op de partnerbijeenkomst zijn voornamelijk de partners aan het woord. Meer informatie en aanmelden kan via tel. (077)3519890. Sinds enkele weken is Muziek centrum Venray gevestigd aan de Merseloseweg 13. Tweeëneenhalf jaar geleden opende de familie Schellens een muziekwinkel aan de Julianasingel. Met succes, want nu reeds was de winkel te klein en werd een meer geschikte locatie gevonden aan de Merseloseweg. Twintig jaar geleden begon Toon Schellens met een muziek- zaak in Best onder de naam Muziekcentrum Best. Het bedrijf richtte zich met name als groot handel op harmonieën, fanfares en muziekscholen. Schellens was en is zelf woonachtig in Venray en een aantal jaren geleden ver plaatste hij zijn groothandel naar Keizersveld in Venray. Voor de verkoop aan particulieren opende hij vervolgens met zijn zoon Leon een winkel aan de Julianasingel. "Daar hebben wij ons meer op de popmuziek gericht", vertelt Leon Schellens op het moment dat hij in de groothandel op Kei zersveld een aantal mensen van een Amsterdamse drumfanfare helpt. "Ons werkgebied is in prin cipe heel Nederland", vervolgt hij. Muziekgezelschappen uit het hele land komen naar ons toe. Onze sterke kant is dat wij behalve ver kopen, ook zelf reparaties kunnen uitvoeren. Daarnaast kunnen we zaken snel afhandelen. Zo hebben we afgelopen weekeinde voor een drumband alle trommen onder houden. Dat mag allemaal niet te lang duren, want die verenigingen repeteren wekelijks en treden veelvuldig op." Juist vanwege die service, de goede prijs en de vak kennis kan Muziekcentrum Best- Venray, zoals het bedrijf officieel heet (in Best is nog steeds een winkel gevestigd, red.), rekenen op een brede klantenkring. "Wat dat betreft is de reparatie en het onderhoud van muziek instrumenten nog steeds een ambacht, wat je uitsluitend in de praktijk, en nergens op school kunt leren." Afgelopen weekend zijn de deuren van ijssalon chocolaterie De verleiding voor de eerste keer opengegaan. Op de foto, geno men voor deuren van de nieuwe aanwinst van Venray, is een oude bekende te zien. John Jansen, eigenaar van de cafetaria John's Foodpalace, heeft een nieuwe uitdaging gevonden in de ijssalon en chocolaterie, die afgelopen weekeinde haar debuut heeft gemaakt in het hart van Ven ray. De eigenaar van de cafetaria van het jaar 2006 (Venray) heeft zich de afgelopen tijd gespecia liseerd in het bereiden van vers, ambachtelijk ijs. Het ijs wordt door mij zelf gemaakt", aldus John Jansen, "en zal ook gemaakt wor den van natuurlijke producten. Vooral kwaliteit staat bij mij hoog in het vaandel. De Verleiding moet een plek worden waar men sen gaan genieten!" Naast het ijs verkoopt De Ver leiding ook de wereldberoemde bonbons van Leonidas. Deze zeer smakelijke bonbons zijn alom bekend en tonen aan welke kwa liteit de ijssalon uitstraalt. De nieuwe horecagelegenheid ligt aan de Grote Markt, net naast de doorgang naar de Grote Kerk. De komende weken zullen er in het centrum actiebonnen uitgedeeld worden, waarmee u een gratis bolletje ijs kunt halen bij De Ver leiding, zodat u deze kwaliteit zelf kunt proeven. De ijssalon zal dage lijks geopend zijn van 10.00 tot 22.30, op maandag van 13.00 tot 22.30. IJssalon De Verleiding ligt aan de Grote Markt 17 in Venray. Vele mensen zijn bang voor onweer,trekken alle stekkers van de apparaten er snel uit. Want voor je het weet is de bliksem ingeslagen. Anderen zeggen, dat gebeurt bij ons niet. Niemand kan garanderen dat deze natuurinvloe- den uw woning niet bereiken. Zo kan het inslaan bij de kabelmaat schappij en op deze manier wordt de spanning in de lijn zo hoog dat het door de kabel uw woning bereikt. Met alle vervelende gevol gen van dien. Apparatuur die niet meer werkt doordat door de hoge stroompie- ken er een overspanning is geko men, en deze overspanning heeft uw kostbare apparaten buiten werking gesteld. Wat vele mensen niet weten is dat er vaak zonder dat u het merkt een piekstroom in het stroomnet zit. Door deze piekstromen slijten de aangesloten apparaten sneller. Sinds geruime tijd zijn er stek kerdozen te verkrijgen, waar een zekering in zit die deze overspan ning opvangt en zorgt dat deze niet bij de aangesloten apparatuur komt. Dit zorgt ervoor dat uw appa raten veel beter beschermd zijn. Teven zijn deze dozen zeer geschikt om uw apparaten en inkomende lijnen tegen bliksem inslag te beschermen. De doos vangt de klap op. Het merk Belkin heeft deze Sur- gemaster op de markt gebracht met zeer goede resultaten. Indien de bliksem om wat voor reden dan ook door deze Surgemaster heen zou slaan, dan zit er afhanke lijk van welke Surgemaster het is een verzekering op die de schade volledig dekt. Op de Surgemaster zelf zit een levenslange garantie. Er zijn verschillende maten Surge- masters.De ene beschermt het tv- signaal, terwijl een andere het adsl- en de telefoonsignaal beschermt. Ook het aantal stekkers die je erin kan doen, is verschillend. Vandaar dat je voor elke situatie een Surge master kan gebruiken die precies op het aantal stekkers is aange past. Indien u wenst kunnen we over deze beveiliging nog meer uitleg geven voor uw persoonlijke situatie.Voor meer informatie kunt u zich wenden tot PCInstal, Klaproos 4, 5803 HC Venray, tel. 0478 589868 of 06- 48193495 een abonnement waard BC 2002 RV BC 2002 RV heeft de asperge drive gespeeld. De samenstelling van de lijnen was enigszins wille keurig. In de gele lijn won verras send het echtpaar Kika en Bram van Nieuwenhuijzen met 65,83 procent. De tweede plaats was voor de heren Toon den Brok en Theo van Raaij met 60,83 procent en met nog geen procent verschil was de derde plaats voor het bridgepaar Nel Houben en Toon Stiphout met 59,72 procent. Het echtpaar Toos en Wim Spreeuwen- berg (dit seizoen voor de laatste keer aanwezig) werden met 70,83 procent de winnaars in de rode lijn. De heren Piet van Aar en Sef Raedts behaalden met 61,11 pro cent de tweede plaats. De dames Annie Clermonts en Mia Koopman werden derde met 58,33 procent. Op donderdag 25 mei is er geen bridgen. Donderdag 1 juni ladder competitie. NRBC Venray Voor de tweede ronde van de eindladder werd gestart in drie lijnen met elk twaalf paren. In de A-lijn waren Mirjam Voermans en Frans van Lieshout de beste met 65,10 procent. Ron Gabeler en Jan Steinvoort waren tweede met 60,42 procent en de derde plaats was voor Mia Koopman en Annie Visser met 56,25 procent. In de B-lijn waren de winnaars Irene Camps en Annie Siroen met 64,75 procent, gevolgd door Wies Appels en Dries Albers met 61,58 procent. Derde waren Paul Corver en Jo Sijbers met 61,25 procent. In de C-lijn scoorden Tiny en Jac Meeusen 71,25 procent en wer den daarmee eerste. Tilly en Jan van der Heijden werden tweede met 61,67 procent en de derde plaats was voor Mariet Deenen en Ine van der Lint met 57,92 procent. <ASCII-MAC>&lt;pstyl e:lkkopOverloonse Bridgeclub &lt;pstyle:all-mag-insprEr is een vrije gemixte bridgeavond gehou den. De winnaars waren Tom en Frieda Kalkman met 67.08 pro cent, gevolgd door Toon den Brok en Jack Huijs met 63-13 procent. Derde waren Jan en Thera van Gaal met 57.50 procent. Aike van Glabbeek en Marijke v.d. Boom bezetten de vierde plaats met 56.67 procent. Vijfde waren Jack Spreeuwenberg en Jan Steijnvoort met 56.67 procent. Irma Huijs met Adele van Leuken waren zesde met 56.25 procent en de zevende plek ging naar Sef en Mia Lommen met 56.25 procent. BC Doublet Dankzij het snelle rekenwerk van Jan Kleeven zijn de clubkam pioenen van het seizoen 2005- 2006 bekend. Ron van Gaal en Piet van Genugten hebben aan de verwachtingen voldaan en mogen zich kampioen noemen. Tweede zijn Janny Jungslager en Sjef de Vocht en derde Annie Clermonts en Mia Koopmans. De kampioenen van de rode lijn zijn Leontien Buitendijk met Marie- Louise van Gemert. De tweede plaats is voor Clazien Baak en Antoinette Schaeffers en derde zijn Nel Camps en Ien Thielen. De kampioenen worden tijdens de jaarvergadering in september gehuldigd. De laatste ronde van de clubcompetitie gespeeld. In de gele lijn waren Sjef de Vocht met zijn gelegenheidspartner Gerard Linssen de winnaars met 72 pro- cent.Tweede waren Ethyl Hilhorst en Jeanne van Haren en de derde plek ging naar Annie Clermonts en Mia Koopmans. In de rode lijn waren wederom Hanneke Martens en Marij Reinhoud eer ste met 66 procent, gevolgd door Antoinette Schaeffers en Clazien Baak. Derde waren Dorrie Dries- sen en Fieke Messemaeckers. Het laatste paar promoveert daardoor naar de gele lijn samen met Annie en Onniek Karagozyan, Ad en Janny Hijl en Hanneke Martens en Marij Reinhoud. Nu de clubwed strijden zijn afgesloten volgen er een aantal vrije speelavonden. De gelegenheid voor thuisbridgers om eens kennis te maken met het clubbridgen. Ook alleenstaanden zijn welkom. Aanmelden bij Annie Clermonts via tel. (0478)581995. Er wordt dan voor een partner gezorgd. Gespeeld wordt er op woensdagavond vanaf 19-30 uur in De Kiosk. BC Venray Na vijf competitierondes zijn de onderlinge verschillen aan de top van het klassement in de drie lijnen zo gering dat er nog even wordt gewacht met het melden van de definitieve uit slag. Op Hemelvaardag wordt er niet gebridged en volgende week wordt er gespeeld om asperges. Daarna zijn er nog wedstrijden om de felbegeerde zomertrofee. De laatste competitieavond is gespeeld. In de gele lijn waren de topplaatsen voor Ann Peetjens met Ton van Jaarsveld, Annie Rot- tgering met Toos Willems enAnne- ke Schoonbeek met Harrie Arts. In de rode lijn waren Fieke Arts met Miets Verstappen te sterk voor Irene Camps met Jaques Jeurissen en Miets Bisscheroux met Hilde Kooien. In de groen lijn was de eerste plaats voor Jeanette Oos- terbaan met Lydia Thijssen. Corrie Borssen met Cisca Voss en Mieke Custers met Nell Peynenborgh completeerden het damestrio. Atletiek Venray De tweede competitiewed strijd in Helmond voor de C en de D junioren, hebben voor de jongens C-ploeg van AV Venray- Regio een duidelijke overwinning opgeleverd. De ploeg behaalde 5193 punten en bereikte daar mee de gebiedsfinale.De meisjes C-ploeg werd vierde. De meisjes D ploeg behaalde een tweede plaats; ook zij mogen deelnemen aan de gebiedsfinale. De volgende jeugdatleten behaalde een over winning: de jongens C-ploeg won overtuigend de 4 x 100 meter in 50.1 seconden. Erik Stevens veroverde veel punten door het hoogspringen te winnen met 1.80 meter terwijl hij met speerwerpen tweede werd met een worp van 35.84 meter. Mariska Reen won bij de meisjes C de 80 meter in 10.8 seconden en werd derde op de 80 meter horden in 14.2 seconden. Suzan Stevens werd winnares bij de meisjes D bij het hoogspringen met haar sprong over 1.40 meter, een evenaring van haar persoon lijk record. Gregory van de Ven werd fraai tweede bij de jongens C op de 100 meter met zijn tijd van 13-0 seconden. Ook Jolan Knol, jongens C, verraste met zijn tweede plaats op de 800 meter in een tijd van 2,.121.6 minuten. Niek Aarts werd derde op deze afstand in 2.,24.2.Aarts werd ook derde bij het verspringen met een sprong van 4.42 meter. Laurens Stam jongens C, werd bij het dis cuswerpen tweede Bij de jongens D werd Joris Terhaag derde op de 80 meter horden en deze plaats was eveneens weggelegd voor Brigitte Witvliet op de 60 meter (9-2 seconden). De c en d ploe gen kunnen tevreden terugzien op de eerste twee competitiewed strijden. De gebiedsfinales wor den gehouden op 17 juni. Van de eerste competitiewedstrijd voor pupillen in Heythuysen waren maandagochtend de uitslagen nog niet bekend. Het e-mailadres van AV Venray-Regio is info@atletiek- venray.nl De trainingen; Pupillen woens dag atletiekbaan 18.00-1900 uur. Zaterdag atletiekbaan 11.00- 12.15 uur C/D junioren. Maandag: atletiek baan 19.00-20.30 uur. Don derdag (looptraining) 18.15-19-30 uur (technisch) 19.00-20.30 uur. A/B en senioren, dinsdag 19.00- 20.30 uur. Donderdag 19.00-20.30 uur. Zondagochtend in overleg trainer. NSG-atleten donderdag 18.30-19-30 uur. Lopersgroep/ alle niveaus. Dinsdag 19.00 uur baantraining. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan, bos of wegtraining. De baantrai- ningen worden op de kunststofat letiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën). Telefoon tijdens trai ningen: 585522. Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV Venray- Regio geplaatst aan de Weg in den Berg kruising Veltumse Kleffen, geopend van 9-00 tot 13.00 uur. Agenda; 26-27-28 mei Bergen jeugdkamp 28 mei Roermond LK pupillen 3 en 4 juni Venray Pinkstermeer kampen. BC Klavertje Vier De een na laatste lentecompe titie is gehouden. In de A-groep waren Jan Versleijen en Martien Verheijen de beste met 65 pro cent, gevolgd door Leente Faas en Annie Seroen met 61,67 procent. Derde waren Tiny van Goinga en Toine Tiggeloven met 59,58 pro cent. In de B-groep waren Wilma Dik en Lei Vissers de beste met 60 procent. De tweede plek was voor Paul Faas en Sip van Goinga met 59 procent en de derde plaats was met 58,50 procent voor Gert Claessens en Henriette Poels. Op donderdag 1 juni is de laatste len tecompetitie. Daarna is de huldi ging van de kampioenen en zijn er vrije speelavonden. BC Common Sense De laatste ronde van het club kampioenschap is gespeeld. Vol gende week word de clubkam pioen bekendgemaakt. In geel was de eerste plaats met 65,28 procent voor Tiny Schaminee en Frans Oudenhoven. De tweede plaats ging met 62,50 procent naar Ali Overbeek en Thea Peters. Derde waren Jeanne Korsmit en Jac. Huijs met 59,94 procent. In rood waren met 60,94 procent Annie Marinus en Piet Linders de winnaars. Tweede met 55,73 procent waren Mariet Backus en Ton Swaghoven, gevolgd door Thea Lamers en Ger Wiegman met 54,17 procent. BC Harten Drie Met een score van 65.83 pro cent hebben de heren Cees Simons en Wim van Schoonhoven de hoogste zaalscore behaald. In lijn A waren Annie v.d. Munckhof en Rob v.d. Beele de beste met 65.25 procent, gevolgd door het echtpaar Vierhout met 62.50 pro cent. Derde waren de heren Sjef Fiers en Wim Manders met 60.42 procent. In lijn B was de eerste plaats voor de heren Cees Simons en Wim van Schoonhoven met 65.83 procent. Tweede waren de heren Jan den Hoedt en Harrie Oomen met 61.25 procent en de derde plek ging naar de dames Hannie Keijsers en Joke Peeters met 56.25 procent. Volgende week wordt de vijfde ronde van de zomerladder afgewerkt. De Peelrunners Trainingen: Dinsdag baantrai ning 19-00 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag duurloop 18.30 uur. Startplaats 25/5: parkeerplaats Schuitwater, Melderslo. 1/6: par keerplaats Schadijker Bossen, Meterik. 8/6 parkeerplaats t.o. Toverland, Sevenum. Zaterdag: bostraining, 16.00 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen. Wedstrijdkalender: 27/5 Helden, Ringenloop 2/6 Beegden, Dwars door Beeg- den 3/6 Nuenen, van Goghloop 23/6 Horst,Acht van Horst 25/6Vaals-Venlo estafetteloop 15/7 Arcen, Hertog Jan Straten- loop Vrijdag 23 juni wordt door de Peelrunners alweer voor het vier de jaar de Acht van Horst gehou den. Deze loop rond de vis- en zwemvijvers in recreatiepark de Kasteelse Bossen is een wedstrijd voor recreanten en wedstrijdlo pers. De organisatie hoopt dit jaar behalve de ervaren lopers vooral ook degenen aan de start te krijgen voor wie de Venloop afgelopen voorjaar de eerste ken nismaking was met hardlopen in wedstrijdverband. Dit jaar is de Acht van Horst opgenomen in het circuit van het Midden-Limburgs Avondloop Criterium, een zeven tal wedstrijden waarover een eindklassement wordt opgemaakt. Men kan, bij voldoende deelname in het klassement komen, maar uiteraard ook aan slechts een loop deelnemen. De Peelrunners hopen door deelname aan het circuit meer inschrijvingen uit de regio Roermond-Weert te kunnen begroeten. Het Alvertje Uitslag van de vierde wedstrijd uit de 50-pluscompetitie: 1) René Wijnhoven. 2) Henk Janssen. 3) Peter Gerrats. 4) Antoon Sanders. 5) Francien Hermans. Uitslag van de derde wedstrijd om de lente koning; 1) Dieter Wagner. 2) Jan Sanders. 3) Toon Langenkamp. 4) Jos Hermans. 5) Pieter Kunen. Op zaterdag 27 mei, de nationale hengeldag, wordt er gevist om de Burenbeker. Bijeenkomst en loting is om 11.00 uur aan de vijver. Er wordt gevist van 12.00 tot 16.00 uur. Aansluitend prijsuitreiking in bij de Buren in Wanssum. Zondag 28 mei is de slotwedstrijd om de lentekoning. De bijeenkomst is om 7.00 uur en er wordt gevist tot 12.00 uur. Daarna is de prijsuitrei king bij de jachthaven. Op dins dag 30 mei is de eerste wedstrijd van de vijverkoning. Bijeenkomst uiterlijk 18.00 uur bij de visvij ver. Er wordt gevist van 18.30 tot 21.30 uur. Vanwege het slechte weer is de jubileumwedstrijd voor de jeugd niet doorgegaan. De wed strijd is verplaatst naar donderdag 1 juni. Bijeenkomst om 18.00 uur bij de jeugdvijver en vissen van 18.30 tot 20.30 uur. Op vrijdag 26 mei is de eerste wedstrijd om de jeugdcup Noord-Limburg in de visvijver bij de Kasteelse Bossen in Horst. Bijeenkomst om uiter lijk 18.15 uur en er wordt gevist van 19.00 uur tot 21.00 uur. De deelnemers dienen zelf te zorgen voor voer. Het aas wordt door de jeugdcommissie verstrekt. Tot half september zijn er elke woensdag middag tussen 13-30 en 17.00 uur enkele jeugdleiders bij de jeugd vijver aanwezig zijn om vissertjes die komen vissen te helpen en te zorgen voor hun veiligheid. Voor vragen en informatie betreffende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via tel. (077)3662920. Zie voor de contributiebedragen 2006 www.hsvhetalvertje.nl. HSV De Roerdomp De visvijver is vorige week met een kleine plechtigheid opnieuw geopend. De echtgenote van de secretaris was gevraagd om deze handeling op zich te nemen. Na een toespraak van de voorzitter zorgde Sjan voor het doorknippen van het lint en was de vijver offici eel heropend. Vergunningen voor 2006 zijn te verkrijgen bij Fauna- land van Grootel in Venray of bij secretaris H. Hendriks aan de Pas toor v/d Gaetstraat 48 in Venray. Nieuwe leden zijn van harte wel kom en kunnen zich aanmelden op bovenstaande adressen Wedstrijden: 26-05 eerste wed strijd jeugdcup Noord-Limburg in Horst 31-05 vierde zomeravond wed strijd op De Ballonzuil 2/4 juni karpetwedstrijd op De Ballonzuil, bijeenkomst 17.00 uur aan de visvijver. Voor verdere inlichtingen kan men terecht bij de karpercommissie. 07-06 vijfde zomeravondcom petitie bijeenkomst 18.00 uur en vissen van 18.30 tot 21.30 uur. Voor verdere inlichting en opgave voor deze wedstrijden kan men contact opnemen met de wedstrijdcommissie met name de heer Toon de Klein via tel. (0478)581066 of L. v.d. Hoogen- hof via tel. 06-38210847. Tijdens de derde wedstrijd van de zomeravondcompetitie waren de vangsten goed te noemen. 1) R. Sanders. 2) L.v.d. Hoogenhof. 3) H. De La Roy. 4) A. de Klein. 5) H. Coppus. Bij de officiële openings wedstrijd van De Ballonzuil werd er goed gevangen. 1) J.Vollenberg. 2) J.v.d. Heuvel. 3) J.Philipsen. 4) J. Hendriks. 5) F. v.d. Sande. 4 optometrie 4 lasercentrum brillen-contac tienzen s

Peel en Maas | 2006 | | pagina 9