SV United toont karakter Kanon vuurt raak op eigen stelling Grote 1200 euro voor KiKa Meisjes A1 hockeyclub kampioen nederlaag hockeydames TV Venray Holthees klopt EWC PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Loepzuivere hattrick Tim Klemans Woensdag 24 mei 2006 - Pagina 20 Eigen doelpunt Jelle van Tilburg leidt nederlaag Holthees in Volleybaltoernooi e-mail: Beachsoccer SV United SV Merselo SVOC'01 Zege hockeyers MHCV Holthees treft Sp. Leeuwen VV Holthees tïÉ£ te Wellse ploeg eindigt duel met negen spelers Sportnieuws -info Holthees-doelman Patrick Wijnen vindt troost bij een medespeler na het 3-1 verlies bij Hegelsom. SV United-VCH 6-2(2-0). Doelpunten: 9Tim Klemans 1-0; 43. Tim Klemans 2-0; 47.Tim Klemans 3-0; 64. Sjors Brum 3-1; 67. Geurt Clevers 4-1; 84. Freddy van den Munckhof 5- 1; 86. Danny Manders 5-2; 93. Hans Weijers 6-2. Scheidsrechter: De Vlam (Rijkevoort). Toeschouwers: 200. Gele kaart: Jochem Pingen (SV United), Dennis David en Eric Dings (VCH). SV United: Tom Smits; Björn Poels, Geurt Clevers, Paul Beterams en Hans Sijbers (57. Joost Bruijsten); Freddy van den Munckhof, Klaas van Arens- bergen en Juriën Beterams; Jochem Pingen,Tim Klemans en Hans Weijers. Door Jan Leijsten Niets was er van te bespeuren. Van de dreun, zeg maar gerust de mokerslag, die de Meerlose en Wanssumse voetballers vier dagen eerder trof na het 1-0 verlies in de 94e minuut bij BEVO. Nog één keer haalde SV United alles uit de kast en werd VCH na een 6-2 afstraffing van alle promotiedro- men beroofd. Gedrevenheid kenmerkte het spel van de thuisclub al vanaf de aftrap. De manschappen van de 'Horsterweg' werden al rap op eigen helft terug gedrongen. Voordat tien minuten ver streken waren passeerde Tim Klemans drie tegenstanders en scoorde binnen de zestien met een vlakke schuiver: 1-0. Honderd tellen later een lob van Juriën Beterams die op de lat beland de. Na een kwartier had VCH zijn eerste aanval die Danny Manders een meter naast schoot. Dezelfde Manders trok even later aan de overzijde Klaas In Kruiningen waren niet bepaald de ideale omstandigheden voor Dave en zijn eerste Olympic distance wed strijd van het seizoen. Met weinig testmomenten tijdens de voorbereiding, had hij geen idee waar hij stond. Na de wedstrijd was dit wel heel duidelijk, het kon zelfs bijna niet beter! Na een goed zwem en fietsgedeelte wist hij de ene na de andere in te halen met het lopen. Alleen Robert van de Werf moest hij voor zich dulden. Een mooie tweede plaats! Ludy sprak over een zware wedstrijd, hij finishte in vier uur en 29 minuten en werd daarmee negende in de OL categorie op de halve triathlon. De jeugd zocht het internationale deelnemersveld op. In Maasmechelen stond een wedstrijd van de ironkids- powerkids op het programma. Er was brons voor Mieke Reintjes en Pim Scheres en zilver voor Anne Reintjes! Geert Reintjes startte in de just4fun klasse, maar werd afgetroefd door zoon Tim, die daarmee (en met zijn zesde plaats bij de jeugd) een goede wedstrijd afsloot. Trainingen: Dinsdag: Jeugd en senioren zwemmen 19-15-20.15 uur van Arensbergen binnen de beruchte lijnen omlaag. Arbiter De Vlam, die geen kind aan de wedstrijd had, liet evenwel doorspelen. VCH-verdedi- ger Sjors Brum ging mee naar voren en klopte Freddy van den Munckhof op snelheid. Maar 'organisator' Paul Beterams wist ten koste van een hoekschop onheil te voorkomen. Ook Danny Manders toonde zijn snelheid en liet Björn Poels zijn hielen zien. Ditmaal redde doelman Tom Smits bekwaam. Geurt Clevers, die even de liberopositie van Paul Beterams over nam, ruimde adequaat op voordat Guiseppe Duca gevaar kon stichten. Het spel vervlakte en Tim Klemans raakte steeds meer geïsoleerd in de voorste linie. Maar plotseling via een lange bal door het midden 'from melde' de talentvolle spits zich tussen drie opponenten door en doelpuntte: 2-0. Na een mooie redding van Tom Smits op een kopbal van Danny Man ders was het rusten geblazen. Direct na de thee nam SV United de gasten in een houdgreep. Hans Weijers kon tot twee keer toe aanleggen van dichtbij maar het was bij de derde inzet wie anders dan Tim Klemans die keeper Dennis David passeerde: 3- 0. Daarmee voltooide de topschutter zijn hattrick. Hierna veroverde VCH zelfs een veldoverwicht. Echter de bezieling om echt gevaarlijk te worden ontbrak bij de Blerickenaren. Jochem Pingen, weliswaar een gele prent oplopend, trachtte het insluimerende spel op te krikken. Dit werkte in eerste instantie averechts. VCH, dat op geen enkele manier zijn ambities toonde, kwam zowaar tot scoren. De prachtige pass zwembad de Sprank, Venray. Zater dag: senioren lopen 15.00-17.00 uur vertrek vanaf Peter Scheres (Gasten- donkstraat 19, Horst). Zondag jeugd en senioren zwemmen 9.00-10.00 uur zwembad de Sprank, Venray. Fietsen (racefiets): vanaf 10.15 uur, vertrek vanaf zwembad de Sprank. Uitslagen: Jeugdtriathlon Maasme chelen (Euregio Ironkids Powerkids circuit): 3) D10: Mieke Reintjes: 38.19. 2) D12:Anne Reintjes: 35.05. 3) D12: Pim Scheres: 35.48.6) H14:Tim Rein tjes: 54.54. Programma: 27-5: Ringenloop Hel den (MLAC)Info: www.atletiekhelden. nl 28-5: NK Triathlon midden afstand, Nieuwkoop Info: www.triathlon- nieuwkoop.nl 2-6: Dwars door Beegden (MLAC) Info: h.jansen@home.nl Nieuws doorgeven via e-mail twenray@hotmail.com. of tel. (077)4674070. Informatie over TV Venray e- mail: martien@twenray.nl., tel. (0478)511545 ofwww.twenray.nl. United-speler Freddy van den Munckhof (links) wordt afgetroefd door zijn opponent van VCH. van Bram Joosten sneed door het hart van de defensie waar Sjors Brum vrij voor Tom Smits 3-1 binnenprikte. Slechts drie minuten duldde SV Uni ted deze stand. Toen kopte Geurt Clevers, die bij hoekschoppen steeds naar voren ging, raak uit de corner van Freddy van den Munckhof: 4-1 Met een goed ingrijpende Tom Smits en als uiterste noodgreep een prima werkende buitenspelval leek deze stand het einde te halen. Daar dacht Freddy van den Munckhof anders over. Zijn solo betekende 5-1 en luidde een productieve slotfase in. VCH deed zowaar nog wat terug via Danny Manders: 5-2. Het slotakkoord was voor de mannen van trainer Hans Winkelhag. Na een fraaie combinatie Klemans-Van Arensbergen was Hans Weijers doeltreffend: 6-2. "Hé, wat een lekker wedstrijd was dit", zei man of the match Tim Kle mans. Het achttienjarige talent keerde na een jaar Venray Al terug op het oude nest. Hij hoopt dat VCH in de laatste beslissende wedstrijd van BEVO weet te winnen. Voor Geurt Clevers, die een puike partij afleverde, was dat ijdele hoop. "Nee, dit laat BEVO zich niet meer ontgaan. Ik betwijfel of VCH na deze afstraffing nog te motiveren is. We kunnen ze een vaatje gerstenat in het vooruitzicht stellen." En dan toch iets van hoop vertonend: "Je weet het maar nooit." Drie dagen later won BEVO met 5- 3 bij VCH waardoor SV United vijfde- klasser blijft. Boxmeer-Venray 6-3 (2-2). Doel punten: Karlijn Allard en Kim van Kessel (2x). De hockeysters van Venray hebben een zware nederlaag geleden in de uit wedstrijd tegen Boxmeer: 6-3. De eer ste helft waren de Venray dames niet wakker, met als gevolg grove fouten in de achterhoede gemaakt die door Boxmeer met twee doelpunten wer den afgestraft. Venray schrok wakker en na een voorzet van mid-mid Ingrid Herraets maakte Karlijn Allard haar eerste punt in de competitie. Venray vocht zich daarna terug tot 2-2. Een voorzet van Sanne Clevers, een vrije slag vanaf de cirkellijn, werd prachtig binnengetikt door Kim van Kessel. De tweede helft begon Venray met Het 42e internationale volleybal toernooi van MVC '64 wordt gehou den tijdens het Hemelvaartweekend. Dit toernooi staat elk jaar garant voor een sportieve en gezellige dagen voor iedereen. Op vrijdagavond 26 mei start vanaf 19.30 uur het beachvolley- baltoernooi voor de jeugd. De avond wordt vervolgd met de traditionele Open Maashese dart- en sjoelkampi oenschappen. Op zaterdag 27 mei klinkt niet alleen het startsein voor de jeugd maar strijden ook de senio ren in de beachvolleybal- en recrean- tenpools. Men kan zich opgeven met een team van drie of zes personen (de jeugd speelt met teams van vier perso nen). Volleybalervaring is niet nodig.'s Avonds is er feest in de tent. Zet daar na een tent op en blijf overnachten! Op zondag 28 mei wordt het toernooi afgesloten met een circulatievolleybal toernooi voor alle mini's van niveau 1 tot en met 6. Het toernooi wordt gehouden op het sportterrein aan de Vennenweg in Maashees. Kamperen en douchevoorzieningen zijn gratis. Zie ook www.mvc64.nl. Aanmelden kan via e-mail mvctoernooi@home.nl. of bij Joris via tel. 06-45086299. redactie: redactie@vandenmunckhof.nl advertentie-afdeling: advertentie@vandenmunckhof.nl In het kader van de Venlose Beach Sport Dagen vindt op zaterdag 10 en zondag 11 juni het Venloos kampioen schap Beachsoccer plaats. De strijd op het zandstrand bij stadion De Koel aan de Kaldenkerkerweg in Venlo en begint op beide dagen om 10.00 uur. Het winnende team mag deelnemen aan de nationale Beach Soccer-finale in Scheveningen op 29 en 30 juni. De inschrijving staat open voor teams en individuele voetballers. Er worden tevens twee Fairplay Panna sportkooi- en geplaatst. Opgeven voor deelname hieraan kan op de dag zelf. Aanvang 10.00 uur. Kijk op www.vw03.nl. of www.venlosebeachsportdagen.nl. Uitslagen SC United-VCH 6-2 SV United W vet-Resia vet 1-3 SV United M vet-Lottum vet 1-3 Programma zaterdag 27 mei SV United W vet-Montagnardsl6.30 SV United M vet-SVOC'Ol vet 16.30 Uitslagen Stormvogels D2-Merselo D2 6-0 FCV F2-Merselo F1G 4-0 Merselo Fl-Spcl Irene F5 0-2 Olympiad 8 8-Merselo 2 1-0 Programma zaterdag 27 mei Merselo Bl-TSC BI Cl deelname toernooi Youth Cup in Venray Leunen vet-Merselo vet 17.00 Uitslagen Sparta'18 B2C-SVOC01 BI 2-0 SVOC'01 C2-HBSV C4 2-4 America E2-SVOC01 E2 1-2 Programma zaterdag 27 mei SVOC'01 A/B vet-Oostrum vetl6.30 SVOC'01 D2toern in Posterhol 9.15 SVOC'OIAI toern in Meterik 15.30 Programma zondag 28 mei SVOC01 E1 toern in Meterik 14.30 SVOC'01 E2 toern in Meterik 14.30 Afsluiting Fjes; F1 en F2 10.00 F3 en F4 10.45 SVOC'01 5-America 3 9.30 Bleriek-Venray 2-3 (2-1). Doel punten Venray: Ward Büddiger, Freek Alkemade en Ward Weijs In een spannende partij hockey hebben de heren van Venray een fraaie 2-3 zege behaald in de uitwed strijd tegen Blerick. Met een doel punt bracht Ward B,ddiger Venray aan de leiding. Nog voor de pauze maakte de thuisploeg gelijk en kwam na de thee zelfs op voorsprong. Een uitstekend spelend Venray toonde veerkracht en won alsnog door goals van Freek Alkemade en Ward Weijs. Programma zaterdag 27 mei Gemert MA1-MA1 14.30 MBl-Helmond MB3 13.00 MCl-Helmond MC2 13.00 Helden MC1-MC2 12.45 MD 1-Helmond MD2 11.30 Horst MD2-MD2 13.30 JBl-Geel Zwart JB1 14.30 Gemert B1JB2 13.00 JCl-NuenenJC3 11.30 Oss JD2-JD1 11.30 Programma zondag 28 mei Venray Hl-Heerlen 14.30 Venray A-HOD B 11.00 Venray Dl-Scoop 12.45 een schone lei, die al snel werd ver woest door een uitbraak van Boxmeer: 3-2. De Venrayse dames lieten het spel liggen, speelden slecht en konden elkaar niet vinden in het veld. Dit in tegendeel van Boxmeer dat weer eens de wedstrijd bepaalde en de voor sprong vergrootte naar 4-2. Korte tijd gingen de ploegen gelijk op. Venray kreeg pit en Kim van Kessel maakte de 4-3. Er waren daarna nog diverse kansen voor Venray om de gelijkmaker te scoren, maar de voorwaartsen had den het vizier niet op scherp staan of vonden de uitstekende keepster van de thuisploeg op hun weg. Boxmeer profiteerde hiervan optimaal door in de laatste minuten nog twee maal te scoren en de eindstand te bepalen op 6-3. Zondag staat de laatste wedstrijd, thuis tegen Scoop, op het programma. Hegelsom-Holthees 3-1 (1-0). Doelpunten: 43. Jelle van Tilburg (eigen doel) 1-0; 53. Peter Crienen 2- 0; 68. Paul van den Broek 3-0; 80. Tim van Houdt 3-1; Scheidsrechter: Verbie- sen (Vianen).Toeschouwers: 200. Gele kaart: Sandor Verhaeg (Hegelsom) en Martien Vermeulen (Holthees). Bijzon derheid: Holthees speelt als nummer twee van de nacompetitie een her kansingsreeks voor promotie naar de vijfde klasse. Holthees: Patrick Wijnen; Ferry Heijl (60. Tim van Houdt), Coen Wijenberg, Eric Pingen (49. Michiel Santegoeds) en Jos van de Winkel; Paul Postma, Rob Poels, Martien Vermeulen en Sander Arts; Hakan Sazak en Jelle van Tilburg. Door Jan Leijsten Andermaal toonde de nacom petitie haar eigen wetten. Hol thees was een heel seizoen lang opjager en bijna gelijke van kam pioen Oostrum in de zesde klas se E. In het zicht van de haven moest de Holthese ploeg buigen voor Hegelsom: 3-1. Een in veel opzichten bitter verlies. Immers in de reguliere competitie won Holthees tweemaal met 2-1 van Hegelsom dat nu naar de vijfde klasse promoveert. Met de wind als bondgenoot startte Holthees voortvarend. Martien Ver meulen werd in de diepte gepakt door Jos Bouten. De 70-jarige arbiter Holthees ontmoet in de herkan singsreeks voor promotie naar de vijfde klasse Sp. Leeuwen uit Roer mond. De wedstrijd wordt donderdag 25 mei om 14.30 uur gespeeld op het terrein van VCH (sportpark Maas- senhof) in Blerick. De nummers twee van de nacompetities uit de zesde klasse spelen nog twee extra promo tieduels. De winnaar van Holthees-Sp. Leeuwen treft in de finale zondag 28 mei de winnaar van Handel-SBV (uit Haren vlakbij Oss). De winnaar van de eindstrijd promoveert naar de vijfde klasse. De ontmoeting Handel-SBV wordt op 25 mei afgewerkt op het terrein van SES in Langenboom. Verbiesen verzuimde de voordeelre- gel toe te passen waardoor de kans voor Hakan Sazak verkeken was. Even later een felle tackle van Rob Poels op Pascal Clabbers. Dit was het sein voor Verbiesen de tolerantiegrens naar beneden bij te stellen. De strijd leed hier nauwelijks onder. De makke lijk combinerende gasten tegenover het direct met de lange bal spelende Hegelsom. Wat Holthees achterin soms in de problemen bracht. Het waren duidelijke kenmerken van spanning. Jelle van Tilburg, die stevige duels met aanvoerder Richard Verhaeg uitvocht, moest voorin veelal in zijn eentje voor gevaar zorgen. Bij de thuisclub was Gert-Jan Buijs- sen, vlak achter de spitsen geposteerd, met veel ruimte de man van het gevaar. Maar de thuisploeg slaagde er vooralsnog niet in doelman Patrick Wijnen te verontrusten. Na ruim een half uur bereikte een verre uittrap van de Hegelsom-keeper Peter Crienen die snel het zestienmetergebied inging en door Coen Wijenberg omlaag getrok ken werd. Het bleef zonder arbitrale consequenties. Het slot van de 52 minuten durende eerste helft werd ontsierd door blessurebehandelingen van Eric Pingen, Hakan Sazak en Ferry Heijl. En middenin die rommelige fase overkwam Jelle van Tilburg een zeld zaamheid. De Holthees-spits, nooit te Holthees-EWC 4-2 (2-1). Doelpunten: 11. Niels Groenen 0-1; 39. Eric Lenssen (eigen doel) 1-1; 45. Mechiel Santegoeds 2-1; 57. Jos van de Winkel 3-1; 61. Jareck Fornagiel 3-2; 85. Martien Vermeulen 4-2. Scheids rechter: Dirks (Stevensweert). Toe schouwers: 175. Rode kaart: 75. Eric Lenssen (EWC) vanwege vasthouden doorgebroken speler; 89. Roy Huning (EWC) na twee keer geel. Gele kaart: Theo Sijberts (EWC). Holthees: Wijnen; Heijl, Wijenberg, Pingen en Van de Winkel; Santegoeds (80. Spil), Poels, Vermeulen en Postma (66. Leonardo); Arts en Van Tilburg (87. Geurts). Door Henk Willemssen Holthees is de nacompetitie in de zesde klasse E goed gestart. Door de 4-2 thuiszege op EWC verschafte de ploeg van vertrek kend trainer Roeland van Ouden hoven zich een goede uitgangspo sitie voor promotie naar de vijfde klasse. Drie dagen later ging ech ter Hegelsom met de prijs aan de haal. Holthees wacht nog een her kansing. In de beslissende fase van het sei zoen moet Holthees een paar belang rijke pionnen missen. Zoals smaakma ker Hakan Sazak en spelverdeler Loek Zegers. Holthees moest donderdag tot het uiterste gaan om EWC op de knieën te krijgen. De jonge ploeg uit Well was voetballend zelfs beter dan de thuisclub. Dat vond ook trainer Van Oudenhoven. "Het was niet best van onze kant. Puur op fysiek hebben we het gered. Daarbij straften we de fou ten van EWC goed af." EWC was door de onfortuinlijke 1- 3 nederlaag tegen Hegelsom al vrijwel uitgeschakeld voor promotie. Toch maakte de ploeg van Peter van Osch, ex-assistent trainer van Venray, er nog een echte wedstrijd van. Holthees beroerd het vuile werk op te knap pen, verleende achterin assistentie. Bij een verdwaalde bal raakte Jelle het leer dusdanig dat het met een fraaie curve over Patrick Wijnen in het doel vloog: 1-0. Het pleit voor Van Tilburg dat hij nog voor de thee, notabene door medespeler Rob Poels die zijn schot keerde, van de gelijkmaker werd afgehouden. Direct na rust schoot VanTilburg via doelman Geerarts op de lat. Al gauw genoeg verving trainer Roeland van Oudenhoven, die veel arbitrale beslis singen aanvocht, verdediger Eric Pin gen voor Michiel Santegoeds. Ook de wissel Tim van Houdt voor Ferry Heijl was puur op het offensief gericht. De marge was inmiddels al verdubbeld. En hoe? De prachtige aanval op rechts werd ingeluid door Jos Bouten. Via twee tussenstations kwam bij de pal bij linkerspits Peter Crienen die in de verste hoek raakschoot: 2-0. Holthees reageerde als verlamd. Vooral Sandor Verhaeg was op de rechtervleugel een plaag voor de gas- tendefensie maar zijn medespelers wisten niet te profiteren. Halverwege de tweede helft viel de beslissing. In eerste instantie werd een hoekschop van Gert-Jan Buijssen nog afgeweerd. Echter op de inzet van invaller Paul van den Broek bleef heel Holthees het antwoord schuldig: 3-0. Trainer Roeland van Oudenhoven gaf voor aanvang nog hoog op over kwam niet goed uit de startblokken. In de zevende minuut moest libero Coen Wijenberg al aan de noodrem trekken. Hij legde de doorgebroken Niels Groenen neer: strafschop. Aan voerder Ton Vanmaris moest het von nis vanaf elf meter voltrekken maar de paal stond een treffer in de weg. Toch zou EWC nog vrij snel op voor sprong komen. Linkerspits Niels Groe nen troefde zijn opponent Ferry Heijl af. Vrij voor doelman Patrick Wijnen maakte Groenen geen fout: 0-1 Holthees krabbelde langzaam over eind. Voorin stond topschutter Jelle van Tilburg teveel op een eiland. Hij miste duidelijk zijn maatje Hakan Sazak. Sander Arts kwam in goede schietpositie maar hij kon niet vol uithalen. Het zwakke schot was een simpele prooi voor de jonge doelman Dirk Korstjaans. Er kwamen kansen over en weer. Coen Wijenberg verslik te zich in deWellse Pool Jareck Forna giel maar goalie Wijnen verijdelde de doelpoging. Zes minuten voor rust kwam Hol thees langszij. Met een verre uittrap zette Patrick Wijnen spits Jelle van Tilburg aan het werk. Van Tilburg zat laatste man Eric Lenssen flink op de hielen. Op de rand van het strafschop gebied wilde Lenssen de bal wegtrap pen. Maar hij werd uit balans gebracht door de fel strorende VanTilburg. Met een fraaie boog verdween de bal over de kleine doelman Korstjaans in het doel: 1-1. De felle protesten van EWC haalden niets uit. Zowel arbiter Dirks als zijn neutrale assisent hadden geen overtreding waargenomen. Het duurde even voordat de onge lukkige Lenssen weer was opgelapt. De eerste helft duurde daardoor vijf minuten langer. In die extra tijd sloeg Holthees toe. Jos van de Winkel nam een vrije trap die smoorde in de Wellse muur. Uit de rebound vond Van de Winkel, met een EWC-speler als ongewild tussenstation, de vrijstaande zijn spitsenduo Van Tilburg en de van een blessure teruggekeerde Hakan Sazak. De coach zag tot zijn ontstelte nis Jelle van Tilburg twee meter voor het doel naast mikken. Jos van de Winkel die pittig doorging op Sandor Verhaeg deed de strijd iets oplaaien. Echter steeds makkelijker hield de thuisclub Holthees buiten het straf schopgebied. Van Tilburg kopte nog eens in, doelman Geerarts verkeek zich maar Jos van de Winkel kon er geen profijt van trekken. Tien minuten voor tijd gloorde er even hoop in de Holthees-gelederen. Tim van Houdt bekroonde zijn ver dienstelijke invalbeurt met de eretref- fer: 3-1En toch kreeg Holthees hierna nog kansen op meer. Eerst schoot Van Tilburg op de binnenkant paal. Daarna kon Sazak twee keer vrij aanleggen. In eerste instantie redde de doelman en uit de rebound schoot Sazak onbe suisd over. De promotie van Hegelsom naar de vijfde klasse werd in stijl met bloe men en gezang gevierd. "Op basis van de nacompetitie is het terecht", vond Holthees-aanvoerder Coen Wijenberg. "Wij gingen te slordig met onze kan sen op. Het zal volgend jaar verdomd moeilijk worden de prestaties van dit seizoen te verbeteren", aldus de 37- jarige Wijenberg die er nog zeker een seizoen aan vastknoopt. In tegenstel ling tot Hakan Sazak die misschien in de promotiereeks die volgt nog voor een 'happy end' voor Holthees kan zorgen. Mechiel Santegoeds die 2-1 binnen schoot. EWC protesteerde opnieuw maar ditmaal vanwege buitenspel van Santegoeds. Wederom vonden de Wel lenaren geen gehoor bij de arbitrage. Binnen het uur leidde Holthees riant met 3-1. Jos van de Winkel schoot met zijn sterke linkervoet een vrije trap vanaf 25 meter ineens in de touwen: 3-1. EWC liet zich evenwel niet ontmoedigen en kwam weer snel terug door Jareck Fornagiel: 3-2. Holthees, conditioneel niet al te sterk, kwam flink in de problemen. Met een knappe reactie op een vrije trap van Fornagiel voorkwam Patrick Wijnen de 3-3. Een kwartier voor tijd kon Jelle van Tilburg uit een counter alleen op het doel afstormen. Eric Lenssen hield Van Tilburg vast en kon met rood vertrekken. Ondanks een man meer bleef Holthees onder grote druk staan. Keeper Wijnen moest een paar keer reddend optreden op doelpogingen van Fornagiel. In de 85e minuut viel de bevrijdende treffer. Invaller Steve Spil bereikte met een verre inworp Martien Vermeulen. De middenvelder draaide weg van zijn oppenent en schoot de bal met links laag in de ver ste hoek: 4-2. Het werd nog erger voor EWC. Roy Huning maakte een over treding op Vermeulen en incasseerde zijn tweede gele kaart. Waardoor de bezoekers met negen man naar het eindsignaal strompelden. Uitslagen Holthees-EWC 4-2 Hegelsom-Holthees 3-1 Holthees 3-Melderslo 3 3-3 Programma donderdag 25 mei Holthees speelt om 14.30 uur wed strijd voor promotie naar de vijfde klasse. HlchtlrgKKa Jtïöldrwtttri du er Hteïrfo 4 M IJ Tijdens de feestdag van Merselo 4, ter ere van het behaalde kampioen schap, heeft het team de aandacht gevestigd op Stichting KiKa. En met succes want het feest heeft het fan tastische bedrag van 1200 euro opge leverd voor KiKa! De feestdag op Sportpark de Vloet in Merselo begon met een wedstrijd tegen een All Star Team uit Helmond. Na de door Mer selo 4 gewonnen wedstrijd werd in de kantine geld ingezameld voor de Stichting KiKa Kinderen Kanker- vrij). Dit bracht 600 euro op. Tijdens de feestavond, waarop ondermeer Lee Towers optrad, werd nogmaals inge zameld voor dit goede doel. Wederom leverde dit een bedrag van 600 euro op. In totaal wordt door Merselo 4 1200 euro overgemaakt aan KiKa. Meisjes Al van Hockeyclub Ven- twee, Deurne. De titel betekende een ray is afgelopen weekend kampioen waardige afsluiting voor coach Enrico geworden door een 1-0 zege in de Feenstra, die de dames na dit seizoen directe confrontatie met nummer gaat verlaten.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 20