(Wonen in 'Mroetft 'ANSSENl ËSfcELdij m ra Hil cA dofra/M dofra M(Dde M©(D)Q§üe M©dl mode centrum Horst ij rel Fijen Makelaardij J PlfiÜI®^ icdiici St. Lambertusplein 12 Tel. 077-3986464 m MOBIELE-CAFETARIA Veelkleurig én aantrekkelijk geprijsd! ELKE WEEK NIEUWE COLLECTIES! KATJA DE GEUS Mooi de Mooiste Mode van Rijswick-Kneepkens V een kwestie van vertrouwen PEEL EN MAAS Donderdag 18 mei 2006 - Pagina 8 't LAATSTE NIEUWS FRAAIE WOONPLEKJES in VENRAY DEALDEN WEG Zeer ruim, vrijstaand woonhuis op ca. 1.300 m2 aan deze rustige, groene woonstraat. De tuin loopt over in bomenrijk perceel. Het pand is degelijk en tradtioneel gebouwd in i 1970 en biedt u alle mogelijkheden om er een heerlijke woonplek van te maken! Vraagprijs: 445.000,— k.k. ANTON1USVELD, Rosa Manusstraat Ruime twee-onder-een-kap uit 1998, met garage en carport, op een kavel van 227 m2. Rustige ligging. Keurig verzorgd pand met o.a. vaste trap naar 2e verdieping. Tuin op het Zuiden. Vraagprijs: 252.000,— k.k. I ANTON1USVELD, Rosa Manusstraat Ruime halfvrijstaande woning uit 1998 met garage en aangebouwde serrekamer, rustig gelegen op 232 m2. O.a. mooie keuken, fraaie planken vloer, luxe badkamer en prachtige tuin, op 't Zuiden. Vraagprijs: 264.000,— k.k. LAND WEERT, Wijnruit Op een groene plek in Landweert, staat deze vrijstaande woning met inpandige garage op 316 m2. Naast de ruime woonkamer met moderne, open keuken en bijkeuken, zijn er boven 3 grote slaapkamers, 'n hobbykamer en de badkamer. Verrassend ruime tuin op het Zuidwesten. Vraagprijs: 324.000,— k.k. LANDWEERT, Rozemarijn Geweldig huis voor klein gezin, dat van HééL BIJZONDER houdt en voor mensen die genieten van echt royale afmetingen op de b.g.g. Boven zijn twee fraaie slaapkamers en een luxe badkamer. Daarnaast vindt u hier verbazingwekkende details, een geweldige lichtinval, en, geloof het of niet, alle privacy! Rustige, groene hoek van Landweert. Vraagprijs: 369.000,— k.k. Meer informatie en kleurenfoto's? www.groenwonen.nl l Makelaar o.g. en beëdigd taxateur LMV VENRAY (0478) 69 21 51 Klaassen B.V. biedt t.o.a. met vaste standplaats in CUIJK. Lage kosten. Geen overname personeel. Gunstige voorwaarde verkoop, exploitatie en mobiele wagen. Info: P.J. van Benschop 073-5216166 of 06-54272750. www, klaassenbv. nl JlK0EL- EN ELEKTROTECHNIEK Bedrijfskoeling Reparatie Onderhoud Airconditioning NIEUW L.i 1 TE KOOP Leunen, Molenhofweg Bouwkavel ca. 1345 m2; uitbreiding met woonhuis mogelijk. Prijs op aanvraag Taxaties Woningmakelaar Bedrijfsmakelaar NVM WIJ ZIJN 00K OP ZATERDAG TELEFONISCH BEREIKBAAR VAN 10.00 TOT 13.00 UUR. POSTSTRAAT 9 5801 BC VENRAY T 0478-63 69 22 - T 077-398 12 60 - F 0478-63 6914 www.carelfijen.nl Dofra b.v. ontwikkelt en produceert machines en installaties voor de agro- en foodsector. Daarnaast ontwikkelt en produceert Dofra b.v. industrieel maatwerk. Dit varieert van fijnmechanische modules tot complete productielijnen voor afnemers in diverse sectoren. Dofra b.v. is opgericht in 1959 en telt 45 medewerkers. Tkuikuij etkend Fijnmechanische monteurs met ervaring met elektrotechniek Elektrotechnische monteurs Sales engineer lisuikwj ekead GEEN BETERE KEUSDAN KATJA DE GEUS! Pastoor Wijnhovenpark 1 5801 BZ Venray tel. 0478-556900, fax 0478-556909 LflJ,v Kopen vooreen huurprijs netto maandlast ca. 375,- Twee onder een kap met schuurtje en vrije achterom. Het pand ligt aan een rustige straat op loopafstand van het centrum. Begane grond voorzien van laminaat. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken(keukenblok 2003) en schuurtje. 1e verd: overloop met 3 slaap kamers en badkamer. Koopsom 155.000,-- k.k. Te koopMeidoornstraat 2 te Venray ERKOOP Bil INSCHRIIVING oorraad strekt (RMT k-f':'- JMfeiL. Venray, Etudestraat 5 Vraagprijs: op aanvraag Ruime tussenwoning met carport gelegen op ruim perceel. Doorzon woonkamer, open keuken. Op de 1e verdieping bevinden zich 3 slaapka mers en de badkamer. De 2e verdie ping is bereikbaar middels een vaste trap en voorzien van een 4e slaap kamer. De woning is gelegen in een kindvriendelijke buurt en op loopaf stand van kleinschalig winkelcentrum, scholen en N.S. station. Venray, Wilhelminastraat 35 Zeer geschikt voor diverse mogelijkheden! Vraagprijs: op aanvraag Karakteristiek woonhuis in Oranjebuurt van Venray. Het pand biedt div. mogelijkheden zoals kantoor aan huis. Overname cafetaria is mogelijk, doch geen pré. Woonkamer, keuken, bijkeuken, achterbouw (evt. te gebruiken als garage). Cafetaria ca. 30 m2. Op de 1e verdieping zijn 3 slaapkamers en een badkamer met douche, wastafel en toilet. 2e verdieping is via trap toegankelijk (slaapkamer mogelijk). Achtertuin op het noorden. Vrije achterom. Dit karakteristieke woonhuis op loopafstand van het cen trum van Venray is gelegen in een keurige straat. INLICHTINGEN VERKRIJGBAAR OP KANTOOR. Blitterswijck, Langstraat 26 Vraagprijs: 545.000,- k.k. In een rustige omgeving gelegen luxe afgewerkt landhuis met ondergrondse autogarage en aangebouwde garage met carport voor camper. Perc. opp. 1125 m2. Inhoud ca. 1300 m3. Ind.: statige hal, woonkamer met marme ren vloer en schuifdeuren, zeer ruime leefkeuken met toegang naar tuin en v.v. div. apparaten, 4 slaapkamers, 2 badkamers waarvan één grenzend aan de ouderslaapkamer. Voorts is er een enorme kelderruimte, evt. te gebruiken als voorraad- c.q. hobbykelder. Door de unieke indeling straalt deze woning een bijzondere sfeer uit. Heide, Groeneweg 5 Vraagprijs: 349.000,- k.k. Ruim vrijstaand landhuis gelegen aan rus tige weg op perceel van 520 m2. Inhoud ca. 780 m3. Bouwjaar: 1979. Ind.: hal met garderobehoek, ruime woonkamer (48 m2) v.v. keurige tegelvloer en erker, dichte keu ken met inbouwapparatuur, bijkeuken met toegang tot inpandige garage en kelder. Keuken en woonkamer kennen veel lichtin val. De gehele woning is onderkelderd! Tuin op zuiden v.v. veranda en vijver. 1e verd.: 4 slaapkamers en badkamer v.v. ligbad, douche, toilet, wastafel. 2e verd. middels vlizotrap, ruime bergzolder. Kortom: een sfeervolle woning met mogelijkheid tot werken aan huis! Merselo, Pastoor Vercoulenstraat Vraagprijs: 379.000,- k.k. Zeer ruim vrijstaand woonhuis met vrij staande garage en langgerekte oprit. Ind.: kelder, hal met h.h. trap naar 1e verdieping, grote slaapkamer, woonka mer ruim van opzet (45 m2), keurig onderhouden leefkeuken en bijkeuken met berg- en poetskast. 1e verdieping: 3 slaapkamers en badkamer met lig bad, wastafel met ombouw, douche en wandcloset. 2e verdieping: te gebruiken als bergruimte. Perc. opp.: 530 m2. Inh.: ca. 595 m3. Indien u van ruimte in en om het huis houdt dan zal deze woning u zeker passen I Swolgen, Molenstraat 20 Vraagprijs: op aanvraag Grote vrijstaande woning met garage gelegen op een perceel van 5620 m2. Optimale privacy is aanwezig. Ind.: ruime hal met open vide en mahonie hard houten trap, ruime woonkamer met niveauverschil en houtkachel, ruime woonkeuken, toiletruimte, bad kamer v.v. ligbad, douche en wastafel, slaapkamer (16 m2) met dubbele muurkast, hobbyruimte. De 1e ver dieping is ruim van opzet met 2 slaap kamers. Keurige voor- en achtertuin met vijverpartij. Kortom: u vindt hier een oase aan rust! ,gli fr 1* rif Merselo, Coppelenberg 31 Vraagprijs: 239.000,- k.k. Halfvrijstaande woning met inpandi ge garage en carport. Perc. opp.: 258 m2. Inh. ca.480 m3. Bouwjaar 1995. Ind.: Hal, toiletruimte, woonkamer v.v. tegelvloer met vloerverwarming (gehe le b.g.g.) keurige moderne keuken v.v. inbouwapparatuur. Veel lichtinval. Berging v.v. inbouwkasten, inpandige garage, carport. Tuin is keurig aange legd v.v. veel privacy I 1e verd. 3 ruime sik (6-9- 13,5 m2) en luxe badkamer. 2e verd. middels vaste trap. 4e sik en bergruimte. De gehele woning is keurig afgewerkt en een bezichtiging is zeker de moeite waard 11 Venray, Kogeldistel 4 Vraagprijs: 259.500,- k.k. Vrijstaand geschakelde woning met ruime berging en carport fraai gelegen t.o. groenvoorziening. Perceelopp.: 209 m2. Bouwjaar 1989. Ind.: Hal, doorzon woonkamer met tegelvloer en vloerver warming, open keuken met hoekopstel- ling. 1e verd.: 3 slaapkamers en bad kamer v.v. ligbad, douche met wand, toilet en wastafel met ombouw. 2e verd.: zolderruimte via vaste trap en v.v. 2 dak ramen. In de (verwarmde) berging is een sauna met douche aanwezig. Knus inge richte tuin. Goed onderhouden woning met veel hobbyruimte. Venray, Zevenblad 30 Vraagprijs: 269.000,00 k.k. Ruim opgezet en degelijk gebouwd half vrijstaand woonhuis. De brede dakover stekken en de erker geven deze woning een karakteristieke uitstraling. De ligging nabij wandelgebied en speelgelegen- heid voor kinderen is ideaal te noemen. Indeling: ruime L-vormige woonkamer en moderne luxe keuken. Aanbouw evt. in te richten als kantoor- hobbyruimte Op de 1e verdieping zijn 3 slaapkamers en een badkamer (2004). De 2e verdieping kent 2 aparte kamers en combi-ketel Vaillant 2005. Eigen achterom naar geheel omsloten tuin. Ruime kavel (311 m2) met veel privacy. Leunen, Bershof 5 Vraagprijs: 249.000,- k.k. Halfvrijstaand woonhuis met aanbouw en inpandige garage. Bouwjaar 1990; perceel 244 m2; Inhoud ca. 450 m3; B.g.g.: Ruime woonkamer met aanbouw en halfopen keuken v.v. inbouwapp. Bijkeuken met aansl w.a. en toegang tot inpandige garage. Garage ca 22m2 is v.v. vliering. 1e verd.: 3 ruime slaap kamers v.v. rolluiken, keurige badkamer v.v. ligbad, douche met wand, wastafel v.v. ombouw en toilet. 2e verd.: via vaste trap toegankelijk. 4e slaapkamer. Keurig aangelegde achtertuin gelegen op zuid oosten v.v. veel privacy! I Kortom een bezichtiging is de moeite waard!! Tienray, Hoogveld 5 Vraagprijs: 227.000,- k.k. Keurige halfvrijstaande woning met ruime aanbouw en aanpandige garage. Bouwjaar: 1995; Perceelopp 257 m2; Inhoud ca. 430 m3. Ind.: ruimtelijke L- vormige woonkamer, in 2003 uitgebreid met tuinkamer v.v. openslaande tuindeu ren. Moderne open keuken met inbouw apparatuur en veel kastruimte. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers en verzorgde bad kamer v.v. ligbad, douche, toilet, wastafel en designradiator. De 2e verdieping v.v. vaste trap. Hier is op een eenvoudige manier een 4e slaapkamer te realiseren. Kortom een goed onderhouden woning met mogelijkheden! Meerlo, Bernhardstraat 21 Vraagprijs: 225.000,00 k.k. Vrijstaand woonhuis met inpandige gara ge op ruim perceel van 390 m2 gelegen in de dorpskern van Meerlo. Indeling bega ne grond: hal, gesloten keuken, woon kamer v.v. parket, bijkeuken, badkamer, toilet en ruime berging v.v. verwarming. 1e verdieping: 4 slaapkamers waarvan een aantal v.v. muurkast. Achtertuin met vrije achterom gelegen op het zuidoos ten. Het dak werd ca. 2 jaar geleden vervangen en geïsoleerd. Nefit combi ketel geplaatst in 2001. PRIMA PRIJS KWALITEITSVERHOUDING Venray, Koenraadhof 6 Vraagprijs: 329.000,- k.k. Vrijstaand levensloopbestendig vrij staand woonhuis. Entree in voorgevel, ruime woonkamer v.v. veel lichtinval en direct contact met tuin, eetkeuken, bijkeuken met aansl. W.A., inpan dig bereikbare garage met loop- en kanteldeur. Ouderslaapkamer met moderne badkamer (v.v. ligbad, dou che, toilet en wastafel). Er is vloerver warming aanwezig. 1e verd.: 2 grote slaapkamers, aparte doucheruimte met douche en wastafel. Perc.opp. 361 m2. Gelegen in de groene buurt Veltum. Venray, Serenadestraat 17 Vraagprijs: 232.500,- Perfect onderhouden halfvrijstaande woning met uitbouw gelegen in rustige straat. Entree in zijgevel, vernieuwd toilet (2002), provisiekast, ketelruimte (combi ketel 1998), indeling garage; werkruimte en fietsenstalling. Goed onderhouden keuken v.v. apparatuur en natuursteen aanrechtblad. 1e verd.: 4 slaapkamers en een badkamer (2002) v.v. inloopdouche, wandcloset en wastafel. 2e verd.: via vlizotrap toegankelijke met bergzolder. Dak vernieuwd in 2003.1e verd. rolluiken aanwezig. Perc.opp. 373 m2. Inhoud ca. 529 m3. Merselo, Grootdorp 9 Vraagprijs: 379.000,- k.k. Keurig, recentelijk gerenoveerd (1998) vrijstaand woonhuis gelegen op een bij zondere locatie. Ind.: leefkeuken metapp. zoals gasfornuis, koelkast, vaatwasser, elektrische oven. Vanuit keuken is toe gang tot de provisiekelder. Woonkamer ruim van opzet met schuifpui naar terras op het zuiden. Via tussenportaal bereikt men de badkamer (1998), apart toilet en bijkeuken. 1e verd.: 4 slaapkamers en toiletruimte. 2e verd. via vlizotrap met veel bergruimte. Grote fraai aangelegde tuin met vijver en uitzicht op de weilan den. Perc.: opp.: 1135 m2. Inhoud ca. 450 m3. Overloon, Bergkampweg 20 Vraagprijs: op aanvraag Vrijstaande woning op ruim perceel. Bouwjaar 1960 Perceeloppervlak: 530 m2. Entree in voorgevel. Hal, toilet ruimte, dichte keuken. Keuken is in 1994 geplaatst en vv. afzuigkap, gasfornuis, koelkast en combioven. Woonkamer en voorkamer v.v. laminaatvloer, veel lichtinval. Benedenverdieping is vv rol luiken. Ruime bijkeuken met aansl. w.a. en toegang tot de tuin. Doucheruimte. Verdieping kent vier slaapkamers, allen ruim van opzet. 2e verd. is middels luik in muurkast te bereiken. Tuin is gele gen op het zuiden en is v.v. vrijstaande garage. Venray, Julianasingel 40 Vraagprijs: op aanvraag Zeer bijzonder sfeervol en karakteris tiek herenhuis gelegen in hartje Venray. Inhoud 650 m3. Vanuit een ruimtelijke entree betreedt u de woonkamer, speel-, lees/werk- en eetkamer, (opp. resp. 12 m2, 15 m2, 31 m2). Gehele b.g.g. v.v. een (Italiaans) marmeren vloer deels v.v. vloerverwarming. De leefruimte geeft een mooi uitzicht op de diepe tuin (ca. 40 m) met optimale privacy.Vanuit keuken heeft u een doorkijk naar de woonkamer. Er zijn 4 ruime slaapkamers en 2 luxe badkamers. Optie tot nieuw te bouwen garage. Gelegen op uitstekende locatie en zeker de moeite om te bezichtigen! Venray, Ouverturestraat 9 Vraagprijs: 174.500,- k.k. Ruime tussenwoning met carport en inpandige berging gelegen op zeer ruim perceel. Hal met doorgang naar gesloten keuken. De keuken is functioneel en netjes van opzet. Ruime woonkamer. Op de 1e ver dieping treft u 3 ruime slaapkamers aan. De badkamer werd in 1996 gerenoveerd en is v.v. ligbad, toilet en wastafel. Op de 2e verdieping, via vaste trap toegan kelijk, is nog een ruime kamer. Perceel oppervlakte ca. 255 m2. Inhoud ca. 385 m3. Gelegen in kindvriendelijke omge ving en op loopafstand van kleinschalig winkelcentrum. Leunen, Pascherhof 17 Vraagprijs: op aanvraag Luxe afgewerkt vrijstaand woonhuis met garage op mooie locatie "Korenmolen" te Leunen. B.g.g.: zeer ruime woonka mer met open luxe keuken. Schuifdeur naar het terras. Gehele begane grond- vloer v.v. vloerverwarming. Keuken v.v. apparatuur en granieten aanrechtblad. Garage inpandig bereikbaar. 1e verd.: 3 grote slaapkamers, moderne badkamer v.v. ligbad, douche en dubbele wastafel. Aparte toiletruimte. 2e verd.: via vaste trap toegankelijk, (realisatie van 2 slaap kamers mogelijk). Zeer ruime achtertuin. Geheel omsloten. Vrije achterom. Perc. opp. 443 m2. Venray, Isabellahof 50 Vraagprijs: 298.000,00 Fraai halfvrijstaand landhuis met inpan dige garage. Ruime woonkamer (ca. 32 m2) v.v. leistenen vloer. Aparte speel- /studeerhoek. Uitbouw (erker) aan de achterzijde (1996) met ruime leefkeuken v.v. afzuigkap, gaskomfoor, hoge koel kast, vaatwasser en combi-oven. Ruim werkblad met zicht op de tuin.1e verdie ping: 3 slaapkamers en badkamer met ligbad, douche en wastafel. 2e verdie ping; ruime zolder-/bergruimte. Royale tuin gelegen op het zuiden met vrije achterom.Gelegen in kindvriendelijke wijk Veltum 2. Ysselsteyn, Deurneseweg 126 Vraagprijs: 345.000,- k.k. Vrijstaande bungalow met inpandige garage en grote schuur 450 m3 gelegen op ruim perceel van 2.014 m2. Inhoud ca. 400 m3. Bouwjaar 1964. Ind.: Entree in zijgevel. Hal, L-vormige woon kamer v.v. veel lichtinval. Dichte keuken, bijkeuken en tuinkamer (25 m2), (1995) geheel v.v.glas met zicht op de tuin met vijverpartij. 3 ruime slaapkamers. De keurige tuin is rondom de woning gele gen en aangelegd naar ontwerp van een architect. De grote schuur is ideaal als hobby- c.q. praktijkruimte. Mogelijkheid tot aankoop van meer grond tot 5 ha.! Blitterswijck, Langstraat 8 Vraagprijs: 299.000,- k.k. Vrijstaand landhuis met ruime inpandige garage gelegen op royale kavel. Ind.: hal met marmeren vloer, ruime L-woonka- mer met openslaande tuindeuren naar terras, moderne open keuken met luxe apparatuur. Op de 1e verdieping zijn 2 slaapkamers (resp. 17 en 26,4 m2), een grote inloopkast (voorheen slaapkamer) en ruime luxe badkamer. De grootste slaapkamer kan gesplitst worden in 2 slaapkamers. Aan voor- en achterkant zijn dakkapellen geplaatst. Bergzolder via vlizotrap. Perc. opp. 455 m2, inhoud ca. 415 m2. Sfeervol ingerichte tuin. Bestaande bouw - Nieuwbouw - Commercieel onroerend goed - Taxaties DE LIMBURG HYPOTHEEK REGISTER-TAX AT EUR In verband met de expansie op de fijnmechanische markt zijn wij op zoek naar ervaren en gemotiveerde medewerkers (m/v) die hun vak verstaan en weten wat kwaliteit is. Daarnaast biedt Dofra onervaren maar enthousiaste medewerkers (m/v) de kans om een vakman te worden via een on-the-job begeleiding (Dofra BV is een erkend leerbedrijf). Dofra B.V. biedt een interessante werkkring met afwisselend werk in een dynamische organisatie. Het salaris overeenkomstig het niveau van de functie. Er zijn secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de CAO van de kleinmetaal. Op dit moment zijn wij op zoek naar: Wil je meer weten over aard en inhoud van deze functies dan kun je contact opnemen met Ben Driessen onder telefoonnummer 077-399 98 88. Schriftelijke reacties kunnen gericht worden aan: Dofra BV t.a.v. de heer B. Driessen Postbus 6019, 5960 AA Horst of aan B.Driessen@Dofra.com In verband met de expansie op de fijnmechanische markt zijn wij op zoek naar een ervaren en gemotiveerde Jouw klantenkring bedien je vooral met producten en diensten als voedsel- verwerkende machines, maatwerktoelevering, montage-equipment en fijn mechanische modules tot complete productielijnen. Na een gedegen inwerkperiode ben je zelfstandig in staat om de behoeften van onze klanten te vertalen naar de juiste oplossingen. Je zult voor onze klanten toegevoegde waarde leveren o.a. door het toepassen van onze Thinking ahead filosofie. Je taken omvatten o.a.: - Het leggen en onderhouden van contacten met bestaande en nieuwe afnemers. - Het uitwerken van offerte-aanvragen en het bewaken van het offertetraject. - Het verwerven van orders. - Het begeleiden van de uitvoering van de orders tot en met ingebruikname door de afnemer. In jouw bagage heb je: - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden in het Nederlands en Engels. - Enige jaren aantoonbare commercieel-technische ervaring met een of meer relevante producten of diensten. - Een projectmatige manier van werken. - Sterke communicatieve vaardigheden, enthousiasme, doorzettingsvermogen en gevoel voor humor. - Affiniteit met werktuigbouwkunde en/of mechatronica. Wil je meer weten over aard en inhoud van deze functie dan kun je contact opnemen met John de Groot onder telefoonnummer 077 - 399 98 88. Je kunt uiteraard ook schriftelijk reageren. DOFRA BV Nijverheidsstraat 11 Postbus 6019 5960 AA Horst NL Tel.: 077 399 98 88 Fax: 077 399 98 89 E-mail: info@dofra.com Internet: www.dofra.com Makelaar Taxateur o.g. BIJ ONS IS DE KLANT NOG KONING!!!! mode en schoenen voor dames, heren, tieners en kinderen

Peel en Maas | 2006 | | pagina 8