PEELRAND MAKELAARDIJ: EEN BETERE KIJK OP WONEN! advies SCHILDERSBEDRIJF Peelrand na Leerling Isoleerder Allround Productie Medewerker Helpdesk medewerker (m/v) www.peelrand.com www.funda.nl FARM VISTA regelt 't. PEEL EN MAAS RMT weet boe ti uw Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com sun-power DIVERSE ANTIEKE KASTEN Tel. 077-3986150 www.vista.nu Donderdag 18 mei 2006 - Pagina 6 VENRAY, ALEXANDERHOF 2 VEN RAY, ALLEGROSTRAAT 35A J# WANSSUM, BEEMDWEG 5 VENRAY, HOENDERSTRAAT 90 j VENRAY, MAMBOSTRAAT 154 J [oUDEOOSTRUMSEWEG 22 PATERSSTRAATY21A/21C PATERSSTRAAT 14 NIEUW NIEUW Aan een rustige woonstraat nabij een speel veldje in de woonwijk Veltum ligt deze geschakelde tussenwoning met vrijstaande garage en aan de achterzijde vrij gelegen tuin. Indeling: Begane grond: Hal, meterkast, kruipruimte, toilet, Kantoorruimte met lami- naatvloer. Open keuken ingericht met een inbouwkeuken (1997) voorzien van een 4- pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, koelkast en vaatwasser. De ruimte wordt mechanisch geventileerd. De tuingerichte woonkamer beschikt over een open trap met vide welke toegang geeft tot de eerste verdieping. De woonkamer is voorzien van een grote raam- partij, een tuindeur en een Velux dakraam wat voor veel lichtinval zorgt. 1ste verdie ping: overloop, slaapkamer met kastenwand en wastafel, wasruimte met aansluiting voor was- en droogmachine en CV ketel. Badkamer ingericht met ligbad, douchehoek, toilet, wastafel en designradiator. De tweede verdie ping is te bereiken via een open vaste trap en in gebruik als slaapkamer. De slaapkamer is voorzien van een groot Velux dakraam en bergkasten. De vrijstaande garage beschikt over elektra, krachtstroom, een stalen kan- telpoort en een zijdeur. De op het westen gelegen tuin met vrije achterom biedt zeer veel privacy en is aan de achterzijde vrijgele- gen (bosgrond). Bjr.: ca. 1976, opp.: 240 m2, inh.: ca. 350 m3. Vraagprijs: 219.000,- k.k. VRIJSTAAND Broekhuizenvorst, Broekhuizerweg 13 In het centrum van Broekhuizenvorst, gelegen op een royale kavel (675 m2) staat deze vrijstaande woning met aanbouw en vernieuwde keuken ('00). Vraagprijs: 299.000,- k.k. Wellerlooi, Catharinastraat 6a Aan de rand van Wellerlooi gelegen vrij staand woonhuis met garage, op een ruime kavel (660 m2), met vrij uitzicht over de landerijen. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Oostrum, de Hulst 12 TE KOOP/TE HUUR Dit onder verfrissende architectuur gebouw de vrijstaande woonhuis met bedrijfsruimte is gelegen op een ruime kavel. Vraagprijs: op aanvraag. Huurprijs: op aanvraag. 1 Ven ray, Hagelweg 4 Op een unieke, bosrijke locatie, dichtbij het centrum van Venray gelegen, goed onderhouden en onlangs zeer royaal uit gebouwd vrijstaand woonhuis met carport en berging. Vraagprijs: op aanvraag. 1 Horst, Hoofdstraat 17 Fraai onlangs gerestaureerd monumentaal woonhuis met aangebouwde grote kantoor ruimte van ca. 240m2 met groot souterrain gelegen in het centrum van Horst nabij de autobaan Nijmegen-Venlo. Vraagprijs: 650.000,- k.k. 1 Venray, Lavendelheide 27 Dit onder architectuur gebouwde vrijstaand woonhuis (ca. 730 m3) met inpandig bereikbare garage en carport, is gelegen op een royale kavel van 453 m2 in de nieuwe woonwijk De Brabander. Vraagprijs: 449.000,- k.k. 1 Venray, Marjolein 58 In de kindvriendelijke wijk Landweert staat deze vrijstaande woning met 3 slaapkamers, 2 bergingen en carport. De woning wordt verwarmd middels heteluchtverwarming (geen radiatoren). Vraagprijs: 279.000,- k.k. 1 Venray, Merseloseweg 157 Aan de rand van Venray, bij de Villawijk aan de Merseloseweg, op een kavel van 735 m2 staat dit in 1996 royaal uitgebouwd vrij staande woonhuis met vrijstaande garage. Vraagprijs: 395.000,- k.k. 1 Venray, Prins Hendrikstraat 27 Deze ruime vrijstaande woning met aan bouw en vrijstaande garage is gelegen in de "Oranjebuurt", nabij het centrum van Venray. Vraagprijs: 299.000,- k.k. 1 Venray, Ranonkel 25 Perfect onderhouden vrijstaand woonhuis met een ruime aangebouwde garage en 4 slaapkamers op de le verdieping. Vraagprijs: 369.000,- k.k. 1 Venray, Rozemarijn 10 IN PRIJS VERLAAGD Zeer modern gebouwd vrijstaand woonhuis met gigantische aanbouw en garage. Een 3e slaapkamer is eenvoudig realiseerbaar/ bespreekbaar. Vraagprijs: 369.000,- k.k. Collegiale verkoop. Wilt u wonen in een volumineus (ca. 910 m3), multifunctioneel, grotendeels onder- kelderd vrijstaand woonhuis met inpan dige garage, dan is dit pand een bezichti ging meer dan waard. Aan de rand van de woonwijk "Brukske" staat deze tachtiger jaren woning aan een rustige, kind vriendelijke woonstraat. Indeling: Begane grond: ruime hal, meterkast, toilet, royale L-vormige woonkamer die voorzien is van een licht geschilderd Oudhollands pla fond en open haard met schouw. Dichte woonkeuken met inbouwkeuken die beschikt over een 4-pits gaskookplaat, Itho afzuigkap, hete luchtoven, vaatwas ser, magnetron, koelkast en toegang tot de provisiekelder en grote kelderruimte. Bijkeuken met aansluiting voor wasma chine en droger, le verdieping: riante overloop, 5 slaapkamers, ruime badkamer ingericht met ligbad, douchehoek, wasta fel en toilet. 2e verdieping: open zolder, 6e slaapkamer met wastafel. De inpandig bereikbare garage heeft een vliering en een stalen kantelpoort. De fraaie op het noordoosten gelegen tuin met vrije ach terom, gazon, plantenborders, 2 terrassen (waarvan 1 inpandig) en toegang tot de kelderruimte biedt veel privacy door een beschutte, vrije ligging. B.jr.: ca. 1979, opp.: 485 m2, inh.: ca. 910 m3. Vraagprijs: 369.000,- k.k. VRIJSTAAND Tienray, Spoorstraat 20 Karakteristiek, vrijstaand woonhuis in de kern van Tienray, met veel leefruimte bin nen. Dit pand is uitermate geschikt om op 1 niveau te wonen. Vraagprijs: 185.000,- k.k. Well, St. Vitusstraat 31 Dit karakteristieke vrijstaand woonhuis met berging is doorspekt met authentieke ele menten zoals glas in lood ramen. Het pand heeft een knusse gezellige indeling en in 2003 is er een aanbouw gerealiseerd die in gebruik is als tuinkamer waardoor het leef- oppervlak vergroot is en er een maximaal tuincontact aanwezig is. Vraagprijs: 315.000,- k.k. Venray, Stationsweg 25 Zoekt u een karakteristiek woonhuis in hartje Venray, dat volledig aangepast is aan de normen en eisen van deze tijd, dan is dit pand zeker de moeite waard om te gaan zien!! Vraagprijs: 449.000,- k.k. Well, Sterrenbos 11 Verscholen in het groen, op een schit terende, vrijgelegen kavel van 1.360 m2 ligt dit vrijstaand woonhuis met inpandig bereikbare garage. Vraagprijs: 399.000,- k.k. Broekhuizen, Stokterweg 4 Dit pand biedt alles wat de verwende woningzoeker in deze tijd wil: een schitte rende woonplek met aan de voorzijde blij vend vrij uitzicht en aan de achterzijde een perfect aangelegde tuin (kavel 1142 m2). Vraagprijs: 398.000,- k.k. Venray, Strubenlaan 4 In de villawijk "Vlakwater" staat deze jonge vrijstaande villa met inpandig bereikbare garage, met marmervloer met vloerverwar ming op de bgg. Vraagprijs: 589.000,- k.k. Venray, Suze Robertsonstraat 4 Bent u op zoek naar wonen op 1 niveau (slaapkamer en badkamer op begane grond) in een luxueus afgewerkt vrijstaand woon huis op een mooie locatie aan de rand van de woonwijk Antoniusveld? Dan is dit mogelijk het geschikte object voor u. Vraagprijs: 412.000,- k.k. Blitterswijck, Van Lijndenstraat 4 Dit vrijstaand woonhuis met aangebouwde veranda, carport, garage en royale tuin is gelegen aan de rand van het dorp Blitterswijck. Vraagprijs: 259.000,- k.k. Horst, Venrayseweg 32 Zeer ruime woning (inh. ca. 950 m3) nabij het centrum van Horst met mogelijkheden voor kantoor/praktijkruimte aan huis op 313 m3 grond. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Venray, Wilhelmina Sangersstraat 2 Deze vrijstaande, onder architectuur gebouwde woning, is gelegen op een per fecte vrijgelegen hoekkavel in de wijk St. Antoniusveld. De woning beschikt over een slaap- en badkamer op de begane grond, waardoor wonen op 1 niveau mogelijk is. Vraagprijs: 349.000,- k.k Aan een rustige straat in het dorp Wanssum staat deze vrijstaande bungalow met inpandige garage. Indeling: Hal, meterkast, kruipruimte. Woonkamer met fraai Oud Hollands plafond. Tuinkamer voorzien van een grote raampartij welke voor veel lichtinval zorgt en optimaal tuincontact. De ruimte beschikt over twee muurkasten, aansluiting voor de droger en een elektrisch zonnescherm. De dichte keuken is ingericht met een inbouwkeuken (2000). Met betrekking tot de apparatuur is er gekozen voor een 4-pits keramische kookplaat, schouw- model afzuigkap, en koelkast. Het werkblad is van kunststof en de achterwand is afgewerkt met tegels. Bijkeuken met aansluiting voor de wasmachine. Slaapkamer, badkamer (1997) ingericht met een douchehoek, wastafel, toilet en designradiator. De badkamer is voorzien van vloerverwarming, de ruimte is aangepast voor mindervalide. Vliering voorzien van een houten balklaag, hier is de CV ketel Fasto geplaatst. De royale inpandig bereikbare gara ge is ingericht met een eenvoudig keukenblok en voorzien van een betonnen vloer. Tevens heeft men toegang tot de provisiekelder. De op het zuidwesten gelegen tuin met achterom is aangelegd met een gazon, plantenborders en een terras. Erfafscheiding vindt plaats middels een haag. De tuin beschikt over een houten berging en verlichting. B.jr.: 1966, perc.opp.: 436 m2, inh.: ca. 395 m3. Vraagprijs: 229.000,- k.k. @1 TUSSENWONING Venray, Penningkruid 5 Deze tussenwoning met vrijstaande garage is gelegen op een leuke kindvriendelijke woonlocatie in de wijk Landweert en ver keert in een prima staat van onderhoud. Vraagprijs: 232.000,- k.k. Venray, Mambostraat 120 Op een goede locatie, aan de buitenring van woonwijk het Brukske, gelegen leuke tussenwoning met berging en een recente lijk vernieuwde keuken, toilet en badkamer. Vraagprijs: 172.500,- k.k. Venray, Mgr. Verrietstraat 35 In het Franciscanerpark, aan de rand van het centrum ligt deze aantrekkelijke tussen woning met houten berging. Vraagprijs: 189.000,- k.k. Venray, Mambostraat 9 Op een goede locatie, met zowel aan voor- als achterzijde een vrij uitzicht, nabij speelvoorzieningen, aan de buitenring van woonwijk het Brukske, gelegen tussenwo ning met vrijstaande garage. Vraagprijs: 172.000,- k.k. Venray, Pasodoblestraat 5 In woonwijk het Brukske ligt aan een rustig hofje deze tussenwoning met garage, de garage is nu in gebruik als berging/bijkeu ken. Vele belangrijke zaken zoals kozijnen, keuken en badkamer zijn recentelijk ver nieuwd. Vraagprijs: 195.000,- k.k. Venray, Pasodoblestraat 4 Aan een rustig hofje gelegen goed onder houden tussenwoning met 4 slaapkamers en een inpandige garage. Vraagprijs: 189.000,- k.k. Venray, St. Antoniusstraat 3 Deze, aan een doodlopende straat in het centrum van Venray gelegen stadswoning is perfect onderhouden en biedt alle luxe en comfort voor de verwende woningzoeker. Vraagprijs: 209.000,- k.k. Venray, St. Servatiusweg 50 Moderne, perfect onderhouden, ruime (over de volle breedte uitgebouwde) tussenwo ning, gelegen tegenover een groenvoorzie ning in de jonge wijk St. Antoniusveld. De woning is perfect onderhouden en beschikt over een vrije achterom. Vraagprijs: 198.000,- k.k. Venray, Vossestaart 27 Deze perfect onderhouden, royaal uitge bouwde middenwoning met garage en car port staat op een kavel van 253 m2 en kan zich qua inhoud (450 m3) meten met iedere twee-onder-een kapwoning, u zult bij bezichtigen versteld staan van de ruimte. Vraagprijs: 215.000,- k.k. Goed onderhouden vrijstaand woonhuis, gelegen op een zeer ruime kavel, net buiten het centrum van Venray, in een rustige en bosrijke omgeving. De woning beschikt over een slaap- en badka mer op de begane grond, waardoor wonen op 1 niveau mogelijk is. Indeling: Begane grond: Hal, vernieuwde meterkast, kelder. De woonkamer met aanbouw is ca. 36 m2 groot en heeft zeer veel lichtinval middels de dubbele tuindeur en een riante raampartij. In de kamer bevindt zich een sfeervolle open haard met schouw. De dichte keuken is ingericht met een moderne inbouw keuken voorzien een 4-pits gaskookplaat met glasplaat, schouwmodel afzuigkap (Whirlpool), koelkast en een vaatwasser. Het granieten werk blad heeft een betegelde achterwand en boven de spoelbak bevind zich een raam met zicht op de tuin. Tussenportaal met toegang tot de slaap kamer, luxe toilet, badkamer en tuin. De moderne badkamer is ingericht met een wastafel en een ruime inloopdouche, slaapkamer. Indeling 1ste verdieping: Royale overloop met toegang tot de 3 slaapkamers en middels een steektrap tot de vlieringzolder. 3 slaapkamers allen voorzien van TV- en internetaansluiting. 2de verdieping in gebruik als berging. De op het noorden gelegen tuin heeft een goede bezonning en een vrije achterom. De tuin is grotendeels verhard en voorzien van een terras van houten vlonders met terrasoverkapping. B.jr.: 1955, perc.opp.: 543 m3, inh.: ca. 475 m3. Vraagprijs: 329.000,- k.k. Aan de buitenring van woonwijk het Brukske ligt deze tussenwoning met vrijstaande gara ge, doorzonkamer en vrijgelegen tuin aan de achterzijde. Indeling: Begane grond: Hal, meterkast, kruipruimte, toilet, rechte doorzon woonkamer met een grote raampartij aan de voor- en achterzijde. Halfopen keuken inge richt met een eenvoudig keukenblok in rechte opstelling. Het werkblad is van RVS en de achterwand is afgewerkt met tegels. De ruimte beschikt over een grote trapkast en de aan sluiting voor de wasmachine. 1ste verdieping: Overloop met toegang tot drie slaapkamers, de badkamer en middels een vlizotrap tot de 2de verdieping. Drie slaapkamer. De slaapkamer aan de achterzijde beschikt over een dakkapel en de aansluiting voor een wastafel, de kamer aan de linkervoorzijde is voorzien van een muurkast. Badkamer (gedateerd) is ingericht met een royale douchehoek, een wastafel en een toilet. De badkamer beschikt over een Velux dakraam een de aansluiting voor de was- en droogmachine, de ruimte wordt mechanisch geventileerd. 2de verdieping in gebruik als bergzolder. Vrijstaande garage. De op het noorden gelegen tuin is aangelegd met een terras, siergrind en plantenborders. Erfafscheiding vindt plaats middels een schut ting. De tuin grenst aan een groenstrook en biedt veel privacy. B.jr.: 1975, perc.opp.: 222 m2, inh.: ca. 400 m3 Vraagprijs: 172.000,- k.k. Dit keurig onderhouden in 2004 geheel gereno veerde, zeer karakteristiek en onder architectuur van "van Bergen" gebouwd vrijstaand woonhuis met royale aanbouw is gelegen op loopafstand van het centrum van Venray op een ruime, diepe kavel van ca 500 m2. Indeling: begane grond: Hal, meterkast. Riante, Z-vormige woonkamer (ca. 51 m2) met erker en fraaie eikenhouten parketvloer. Dichte woonkeuken met moderne inbouwkeuken (2004) voorzien van een 6-pits fornuis (Boretti) met hete luchtoven, Itho afzuigkap, magnetron, koelkast en een vaat wasser. Bijkeuken met toegang tot het luxe toilet, badkamer 1 met ligbad, wastafel en douchehoek. Was-/CV-ruimte met aansluiting voor de wasmachine/droger en waar de Nefit HR Ecomline Combiketel en de Nefit Boiler (2004) geplaatst zijn. le verdieping: ruime overloop, 3 slaapkamers (resp. 8.5, 12, 13 m2 groot) waarvan 2 kamers met TV-/telefoonaansluiting. Moderne badkamer (2004) met vloerverwar ming en marmeren tegelvloer ingericht met een 2-persoons stoomcabine (tevens douche), wastafel, wandcloset, designradiator. Ruime, geïsoleerde bergzolder (ca. 30 m2) met 4x Velux dakraam. De diepe tuin met vrije achterom is op het zuiden gelegen en heeft een perfecte bezonning en veel privacy. De tuin is aange legd met enkele terrassen, een gazon en de erfafscheiding vindt plaats middels een haag en een muur. Vraagprijs: 395.000,- k.k. Dit riante, in het centrum gelegen pand met een inhoud van maar liefst 700 m3 biedt de ideale combinatie van wonen en werken PLUS ruime parkeermogelijkheden op het achtererf. Op diverse punten geda teerd. Indeling: Begane grond: royale winkelruimte (ca. 62 m2) met grote raam- partijen aan de voorzijde. Twee meterkas ten, keuken met eenvoudige keukenblok, toilet. Grote kelder, zijentree met toilet en trapopgang naar het woongedeelte, le verdieping: ruime hal, badkamer, riante en zeer lichte L-vormige woonkamer (ca. 46 m2) met 2 gashaarden met schouw, ruime eetkamer (ca. 18 m2) met openhaard en toegang tot 2 balkons. Halfopen keuken met inbouwkeuken voorzien van een 4- pits gaskookplaat, afzuigkap, 2 muurkas ten en aansluiting voor de wasmachine. 2e verdieping: overloop, 4 slaapkamers (resp. ca. 12, 13, 10, 8 m2) welke allen over een dakkapel en muurkast beschik ken. Berging met toegang tot de vliering. De ruime, vrijstaande garage met vliering is geïsoleerd en voorzien van een toilet, douche en eenvoudig keukenblok. De op het noordoosten gelegen tuin/achtererf is een opknapper maar op een royale kavel gelegen en toegankelijk voor de auto, hetgeen uniek is voor een woning gelegen op deze locatie. Vraagprijs: 459.000,- k.k. VENRAY, LIDWINAHOF 6 GEIJSTEREN, GILDESTRAAT 12 I VRIJSTAAND GESCHAKELD ll|| HALFVRIJSTAAND NIEUW In de woonwijk Veltum, gelegen aan een rustige woonstraat met speelveldje, ligt deze twee-onder-één-kap woning met aan bouw en vrije achterom. Indeling: Begane grond: overdekte entree, hal, meterkast, kruipruimte, toilet, L-vormige woonkamer met mooi uitzicht op de tuin. Verdekt opgestelde keuken met hoekopgestelde inbouwkeuken voorzien van een kerami sche kookplaat, afzuigkap, oven, koel kast en vaatwasser, bijkeuken met royale schuifwand, 2e bijkeuken en berging, le verdieping: overloop, 3 slaapkamers (ca. 16, 11 en 8 m2 groot) en een in 2005 vernieuwde badkamer ingericht met duravit sanitair, bestaande uit een ligbad met dou- chescherm met Dornbracht inbouwkranen, vrijhangend closet, Detremmerie wasta felmeubel en designradiator. De ruimte is voorzien van mechanische ventilatie, geluidsboxen en inbouwspots in het met spuitwerk afgewerkte plafond. De 2e ver dieping is bereikbaar middels een vaste trap en is in gebruik als hobbyruimte. Er bestaat de mogelijkheid om hier 2 ruimtes van te maken. De op het noorden gelegen vrije achtertuin heeft een vrije achterom en is ingericht met een zonneterras, een waterpartij, een stenen open haard en een buitenberging. De tuin heeft een buiten kraan met sproeiinstallatie, verlichting en elektra. De tuin wordt afgescheiden middels een houten schutting en een haag. B.jr.: ca. 1987, opp.: 269 m2, inh.: ca. 465 m3. Vraagprijs: 257.500,- k.k. HOEKWONING Venray, Knopkruid 11 Deze ruime hoekwoning met achtergelegen berging en carport is gelegen in de kind vriendelijke wijk Landweert nabij scholen en het centrum van Venray. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Venray, Fagotstraat 23 Aan een rustige weg gelegen, staat deze hoekwoning met vrije achterom, garage en oprit. De woning beschikt over een ruime woonkamer en een in 2004 vernieuwde keuken. Vraagprijs: 169.000,- k.k. Aan de rand van het pittoreske dorp Geijsteren ligt in een bosrijke omgeving op steenworp afstand van de golfbaan dit speels ingedeelde vrijstaand woonhuis met inpandig bereik bare garage. Door de niveau verschillen in de woning ontstaan er verschillende gezellige vertrekken. Indeling niveau 0: Hal, meterkast, toilet, slaapkamer met veel lichtinval. Moderne badkamer ingericht met een 2 persoons whirl pool ligbad met thermostaatkraan, een aparte douche (hoek) met duo stoomcabine, dub bele wastafel en 2 designradiatoren. De royale keuken is ingericht met een inbouwkeuken voorzien van een 4-pits keramische kookplaat, elektrische oven, afzuigkap, magnetron, koel kast, diepvries en vaatwasser. Niveau -1: De sfeervolle L-vormige woonkamer met houten parketvloer is voorzien van een openhaard (houtgestookt) en een vide. Door de schuifpui heeft men een mooi zicht op de achtertuin. De bijkeuken is in gebruik als wasruimte, tevens bevindt zich hier een tweede toilet. De inpandige garage beschikt over een elektrisch bedienbare kantelpoort met aparte loopdeur. Hobbyruimte welke gebruikt kan worden als 4e slaapkamer en tevens toegang geeft tot de tuin. Niveau 1: Overloop met vide voorzien van laminaatvloer, 2 slaapkamers, beide voorzien van laminaat. Een van de kamers beschikt over een wastafel en TV- en telefoonaansluiting. Bergruimte. De op het oosten gelegen, geheel omheinde achtertuin is ingericht met een vij verpartij, gazon en diverse terrassen. B.jr.: ca. 1979, opp.: 512 m2, inh.: ca. 700 m3. Vraagprijs: 349.000,- k.k. @1 RECREATIEWONING Blitterswijck, Ooijenseweg 14 Diverse typen recreatiewoning gelegen in het bungalowpark "Het Roekenbosch", in een bosrijke omgeving aan de rand van Blitterswijck. Wonen of beleggen met een vakantiegevoel. Vraagprijs op aanvraag. 1 Oostrum, Sparrendreef 12 Deze jonge, vrijstaande recreatiewoningen (diverse typen) zijn gelegen op het vakan tiepark de Witte Vennen te Oostrum. Het vakantiepark ligt aan een grote waterplas. Vraagprijs op aanvraag. BUNGALOW 1 Wanssum, Merelhof 12 Aan een rustig woon hofje, in het dorp Wanssum, op een riante kavel van 1005 m2 gelegen, staat deze bungalow met inpan dige garage. Vraagprijs: 329.000,- k.k. Woonplein m Makelaardij REGISTER MAKELAAR TAXATEUR peetrand NVM-WONEN Venray, De Seilier 55 Aan een rustige woonstraat, nabij het Centrum gelegen staat dit royale vrijstaand geschakeld woonhuis met 4 slaapkamers en een dakterras. Vraagprijs: 249.000,- k.k. Well, Hoenderstraat 16a Dit karakteristiek geschakeld woonhuis met tuinkamer en vrijstaande garage is in de vijftiger jaren gebouwd en gelegen in de oude kern van het maasdorpje Well op een royale, diepe kavel. Vraagprijs: 211.000,- k.k. Venray, Langstraat 41 Aan de buitenzijde ziet u niet wat dit pand te bieden heeft!!! Deze zeer royale karak teristieke woning (inhoud ca. 875 m3) met diverse mogelijkheden, zoals wonen op één niveau of kantoor-/praktijkruimte aan huis, is perfect gelegen op een unieke kavel in het centrum van Venray. Vraagprijs: 475.000,- k.k. Oostrum, Randenrade 44 Aan een rustige woonstraat in Oostrum staat dit zeer ruime, vrijstaand geschakeld woonhuis met inpandig bereikbare garage en tuin op het zuiden. Vraagprijs: 274.000,- k.k. APPARTEMENT Venray, De Gouden Leeuw 180 Deze ruime maisonnette met (mogelijk) 3 slaapkamers, 2 balkons, berging en aparte parkeerplaats op een afgesloten terrein, is gelegen in het centrum van Venray. Vraagprijs: 179.000,- k.k. Venray, Henscheniushof Nog 3 zeer royale met lift bereikbare koop appartementen beschikbaar, deze hebben een oppervlakte van resp. 117, 126 en 130 m2 en een loggia op 2 niveau's. Prijzen vanaf 250.000,- V.O.N. Venray, Jerusalem 42 In het hart van het centrum van Venray, op de begane grond van een keurig apparte mentencomplex, gelegen uiterst functioneel ingedeeld appartement. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Venray, Jerusalem 41 Dit jonge, ruime appartement met inpan dige parkeerplaats en berging in het sou terrain, verkeert in een perfecte staat van onderhoud en is schitterend gelegen in het hart van Venray. Vraagprijs: 269.000,- k.k. Venray, Patersstraat 48 Dit goed onderhouden appartement op de 2e verdieping, berging in het souterrain en parkeerplaats op de achtergelegen bin nenplaats is perfect gelegen in het hart van Venray. Vraagprijs: 169.500,- k.k. Venray, Schoutenstraatje 22 Op een schitterende locatie (monumentaal pand) in HARTJE Venray ligt de basis voor een perfecte woonplek (appartement in 2 woonlagen). Vraagprijs: 229.000,- k.k. Meerlo, Christinastraat 4 Aan een rustige woonstraat, in het dorp Meerlo gelegen staat dit goed onderhou den, volledig onderkelderde en uitgebouwde halfvrijstaand woonhuis met ruime garage. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Lottum, De Lom de Berghlaan 47 In het dorp Lottum ligt op een kindvrien delijke locatie dit royaal, uitgebouwd halfvrijstaand woonhuis met maar liefst 7 slaapkamers. Vraagprijs: 229.000,- k.k. Well, Grotestraat 17a Op een schitterende locatie, zeer vrij aan de Maas gelegen, staat dit royale woonhuis (ca. 510 m3) met praktijk/kantoorruimte (2000). Vraagprijs: 295.000,- k.k. Venray, Isabellahof 48a Op een mooie locatie in de groene woon wijk Veltum staat dit recentelijk geheel vernieuwd halfvrijstaand woonhuis. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Oostrum, Jofferspas 17 Deze zeer goed onderhouden twee onder een kap woning met vrijstaande garage/ berging is gelegen aan een rustige woon straat in het dorp Oostrum en biedt meer ruimte dan u aan de buitenkant zou ver wachten. Vraagprijs: 205.000,- k.k. Venray, Kaardebol 3 Aan een rustige woonstraat in de wijk Landweert staat dit modern en perfect onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage. Vraagprijs: 209.000,- k.k. Wanssum, Kapelstraat 31 Deze goed onderhouden halfvrijstaande woning met 4 slaapkamers en garage, is beschut en aan de achterzijde vrij gelegen in een woonwijk van Wanssum. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Well, Klokkemakerstraat 15 Aan een rustige woonstraat (met speeltuin- tje om de hoek) in het maasdorpje Well gelegen keurig onderhouden halfvrijstaand woonhuis met serre en garage. Vraagprijs: 235.000,- k.k. Broekhuizenvorst, Mgr. Sch raven straat 17 Twee onder één kap woning gelegen tegenover een basisschool aan een rus tige straat in het kloppende hart van Broekhuizenvorst. Vraagprijs: 209.000,- k.k. Venray, Pinksterbloem 44 Deze goed onderhouden twee-onder-één- kap woning met aanbouw, berging en carport, is gelegen op een leuke kindvrien delijke straat in de woonwijk Landweert. Vraagprijs: 225.000,- k.k. Venray, Rochusstraat 2 Dit grotendeels gerenoveerde halfvrijstaan de woning met serre en garage op een ruime kavel (370 m2), leent zich uitermate voor kantoor aan huis. Vraagprijs: 259.000,- k.k. Venray, Rochusstraat 4 Deze halfvrijstaande woning met serre, 4 slaapkamers, garage en vrije achterom is gelegen op een ruime kavel van 550 m2, op loopafstand van het centrum van Venray. Vraagprijs: 239.000,- k.k. dig gerenoveerde in het centrum gele gen monumentale gevel een mogelijkheid tot riant wonen (1.250 m") of om een winkel/kantoor/bedrijf aan huis uit te oefenen, dan is dit pand een bezichti ging meer dan waard! In het pand zijn diverse karakteristieke elementen aanwezig en de indeling van het pand biedt nog veel mogelijkheden. Indeling voorhuis: begane grond: winkelruimte met meterkast, le ver dieping: overloop, 3 slaapkamers, meter kast. Badkamer ingericht met een closet, fonteintje en doucheruimte. De riante 2e verdieping wordt als berging gebruikt en hier is de CV-ketel geplaatst. Indeling achterhuis: begane grond: hal, kelder, kantoor, royale woonkamer met schouw, gesloten leefkeuken met eenvou dig keukenblok, wasruimte en toilet, le verdieping: overloop, 3 grote slaapkamers en een bergruimte met vaste trapopgang naar de 2e verdieping van het voorhuis. De op het westen gelegen, verharde tuin met ruime schuur heeft een vrije achterom die bereikbaar is via de Henseniusstraat. B.jr.: ca. 1806, opp.: 320 m2, inh.: ca. 1250 m3. Vraagprijs: 399.000,- k.k. HALFVRIJSTAAND 1 Venray, Sneeuwklokje 14 In een kindvriendelijke straat in de wijk Landweert gelegen, uitstekend onderhouden ruim halfvrijstaand woonhuis met royale woonkamer, ruime garage en tuin op het zuiden. Vraagprijs: 239.000,- k.k. 1 Venray, Vingerhoedskruid 25 Aan een leuke, kindvriendelijke woonstraat in de wijk Landweert, gelegen halfvrijstaan de woning met garage. Vraagprijs: 209.000,- k.k. 1 Venray, Zwanebloem 26 Deze perfect onderhouden, sfeervol inge richte halfvrijstaande woning met verlengde garage en 4 slaapkamers is gelegen op een royale kavel. Vraagprijs: 219.000,- k.k. GESCHAKELD WOONHUIS Venray, Adelbertweg 38 SCHERP GEPRIJSD Deze geschakelde woning met extra slaap kamer op de begane grond en een vaste trap naar de 2e verdieping heeft een zeer vrij gelegen zonnige achtertuin en een vrij staande garage. Vraagprijs: 209.000,- k.k. Venray, Isabellahof 27 Deze op een perfecte locatie in de kind vriendelijke wijk Veltum gelegen geschakel de woning met garage heeft o.a. een ruime living en een gemoderniseerde badkamer. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Venray, Rumbastraat 15 Aan de rand van de wijk "Brukske, aan een kindvriendelijke straat gelegen staat deze zeer goed onderhouden geschakelde tussen woning met inpandig bereikbare garage. Vraagprijs: 183.000,- k.k. Venray, Smakterveldweg 6 Op een schitterende en volledig vrij gele gen kavel van ca. 1000 m2 aan één van de mooiste woonstraten in de wijk Landweert staat dit, onder moderne archi tectuur gebouwd, geschakeld woonhuis met inpandige garage. Vraagprijs: 339.000,- k.k. Al VERKOCHT ONDER VOORBEHOUD Aan de Dril 8 te Venray Zevenblad 29 te Venray Kolkweg 20 te Venray Franciscanerpoort 8 te Venray Aronskelk 55 te Venray Zevenblad 7 te Venray MET SUCCES VERKOCHT Min. Charles Ruysstraat 12 te Venray Sanshofstraat 44 te Venray Zilverschoon 47 te Venray Kruidenlaan 195 te Venray Henseniusstraat 18b te Venray Penningkruid 50 te Venray •j UITZENDGROEP Voor een bedrijf in de regio zijn wij op zoek naar een Leerling Isoleerder. De werkzaamheden bestaan uit het verlenen van hand en span diensten, assisteren bij het aanbrengen van isolatieplaten en isolatiemateriaal, isoleren van leidingen en ketels. De kandidaat die wij zoeken heeft een technische opleiding op VMBO niveau, heeft een goede motivatie en is flexibel. Ook is deze kandidaat bereid het vak te leren. Voor verschillende bedrijven in de regio zijn wij op zoek naar allround productie medewerkers. De werkzaamheden zijn per bedrijf verschillend. Wij zoeken productie medewerkers, logistiek medewerkers, agrarische productie medewerkers en diverse allround medewerkers. De kandidaat die wij zoeken moet gemotiveerd zijn en van aanpakken weten. Kom werken via Sun-Power! Als je meer dan 520 uur* werkt via Sun-Power, krijg je een MP3-speler cadeau. *Deze actie is geldig als je, tussen 22 mei en 22 november 2006, 520 uur werkt Interesse?? neem dan contact met ons op! Sun-Power Uitzendgroep Kloosterstraat 41a 5971 BC Grubbenvorst tel: 077-4720199 e-mail: andré@sun-power.nl gesloten en met opbouw (ruitjes) Deze kasten zijn geloogd, daarna gepatuleerd (wit). Prijs 275,- tot 390,-. Elders het dubbele. Open zaterdag van 10.00-16.00 uur. Herstraat 17 - Horst Momenteel zijn we op zoek naar een enthousiaste medewerker (fulltime) voor de functie van: SOFTWARE De belangrijkste activiteiten voor deze functie zijn: - Verlenen van correcte en adequate eerste- en tweede lijns support en het verrichten van trouble-shooting op het gebied van technische storingen en/of problemen bij klanten; - Bewaken van de mailbox; - Registratie en administratieve verwerking van alle werkzaamheden; -Onderhouden van contacten met diverse klanten Kandidaten dienen aan de volgende eisen te voldoen: - Minimaal HAS werk- en denkniveau; - Kennis van de varkenshouderij is een pre - Kennis van kantoorautomatisering, eventueel aange vuld met server- en platformkennis - Beheersing van de Nederlandse, Duite en Engelse taal is een pre - Goede communicatieve en contactuele eigenschappen (telefoon); - Stressbestendigheid; - Eigen werk kunnen plannen en organiseren en over zicht weten te houden; - Commerciële flexibele en klantgerichte houding; - Accuraat en administratief vaardig. Gelieve uw sollicitatiebrief te richten aan: FARM software T.a.v. Dhr. E. Verhorstert Keizersveld 43b, 5803 AM Venray Belastin De belastingadviseurs van Vista zijn specialisten op het gebied van belastingwetgeving. Zij wijzen u de weg binnen het doolhof van wetten en regels. Zonder vraagtekens. Horst - Roggel - Venray Bel 077 - 398 46 00 Duidelijk Hans Verbakei werkt 40 jaar voor ons bedrijf - hij heeft het bij wijze van spreken nog mee in de grondverf gezet. Zijn toe wijding heeft ertoe bijgedragen dat wij zijn uitgegroeid tot professionals in gebouwenveredeling - we zijn zogezegd strak in de lak komen te zit ten. Wij zijn hem daarvoor veel dank verschuldigd. Op 24 Mei kunt u met deze allround vakman kennis ma- ken, hem de hand schudden en hem nog vele mooie jaren in vrije tijd toewensen want Hans gaat gebruik maken van de vut. Wij ontvangen u graag tus sen 18.30 en 20.00 uur in De Witte Hoeve, Gasstraat 5 in Venray.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 6