Strop voor Marius Diabetes: zelf controleren van glucosewaarden? A rat] Ingezonden Horst 'Cowboys op de markt' krijgen het moeilijker Rondleidingen Dierenkliniek Hairkappers wint awards Infodag bij Ambachtkwartier L p ÊYk 1 BROODJES 5 +5 Limburgse VLAAI CROISSANT 3 +2 gratis ZAKELIJK BEKEKEN i) PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 11 mei 2006 - Pagina 9 Waterschade door defecte wasmachine bij bovenburen JU "Grond kost hier 12 euro..". "Hoe bedoelt u dat precies?", vraagt de rechter aan de man die in beroep is gegaan tegen zijn WOZ-beschikking. "Grond kost hier 12 euro, de buurman aan de overkant van de snelweg heeft het gekocht voor 12 euro, dat heeft hij zelf gezegd, en mijn neef weet dat ook.". De man blijft dit herhalen. Dan vraagt de rechter goedmoedig: "Beschikt u wellicht over een taxatierapport?"; "Grond kost 12 euro.", besluit de belasting plichtige zonder echt te antwoorden. Hij wist het zeker, maar hij kreeg ongelijk. De grond onder zijn woning is een veelvoud waard en de taxateur van de tegenpartij had zich terdege voorbereid. Een waar gebeurd verhaal inzake de Wet WOZ. Op verjaardagfeesten en familiereünies zal het binnen kort weer over het WK voetbal gaan maar op gezette tijden is de waarde van huizen en bedrij ven in de omgeving een dank baar onderwerp op dergelijke bijeenkomsten. Ome Jo weet het meestal precies: "Had maar gezegd dan had ik het gekocht voor veel meer.Zoals ieder een bondscoach is, zijn ook alle 1 miljoen Limburgers taxatie expert. Maar hoe zit het eigen lijk? Iedere keer als onroerend goed van de ene naar de andere eigenaar gaat is de waarde aan de orde. Soms is het eenvoudig want dan is er uitgebreid onder handeld met veel kandidaat kopers, zodat je ervan uit kan gaan dat de transactieprijs onge veer overeenstemt met de waarde. Maar heel vaak is er geen transactieprijs maar moet er wél een waarde op tafel komen, waar belangrijke conse quenties aan verbonden zijn. Zoals in het voorbeeld van de Wet WOZ. Maar ook bij overname tussen familieleden bijvoorbeeld is een taxatie belangrijk, omdat er geen trans actie voorhanden is. En bij huurzaken, fusies, de 'terbe schikkingstelling' en helaas bij echtscheidingen en veel rechts zaken. Aan een schijnbaar eenvoudige taxatie gaat onderzoek vooraf. De taxateur bestudeert en analy seert de waardes van alle onroe rend goed. Er worden veel overige waardegegevens verza meld: bestemmingsplan, milieu, marktgegevens, bouwkundige gegevens, en zelfs omzetgege- vens in sommige gevallen. Bovendien kun je de taxateur aanspreken op zijn conclusie. Het is heerlijk om in kleine kring bondcoach te zijn, maar als het om het èchie gaat, wach ten al deze 'bondscoaches' liever de uitslag af voor de televisie. Met de 1 miljoen taxatie experts is het eender: Wanneer een waarde vastge steld moet worden kunnen ze beter een taxateur raadplegen in plaats van hun eigendom onge fundeerd af waarderen naar "..12 euro..". Paul van Hoef VAN DER PUTT ADVOCATEN In de rubriek Ingezonden krijgt U als lezer de kans om uw mening te ventileren over actuele nieuwszaken. De redactie behoudt zich het recht voor brieven te weigeren of in te korten. De lengte van de brie ven wordt beperkt tot maximaal 200 woorden. Brieven zonder naam en adres worden niet geplaatst. Een defecte wasmachine bij de bovenburen heeft in de nacht van donderdag op vrij dag voor enorme waterschade gezorgd in het winkelpand van herenmodezaak Marius aan de Grote Markt 2. Eigenaar Henk van Soest kreeg vrijdag morgen de schrik van zijn leven toen hij de zaak betrad. "Er stonden twee enorme plas sen water op de vloer en het water sijpelde nog altijd via het plafond naar beneden. De collectie herenkleding is onverkoopbaar geworden en ook de winkel heeft flinke schade opgelopen. De schade loopt in de tienduizenden euro's." De Venlose ondernemer, al 22 jaar een vertrouwd gezicht in het Venrayse winkelcentrum, had het niet slechter kunnen treffen. Net nu de zon begint te schijnen en de mannen op zoek gaan naar Misleidende reclames aan banden leggen en een nog zorgvuldiger financiële advise ring. Zomaar twee maatrege len die voortvloeien uit de Wet financiële dienstverlening (Wfd). Deze wet werd dit jaar geïntroduceerd, en stelt stren ge eisen aan de deskundigheid en betrouwbaarheid van financieel adviseurs. De Wfd moet de consument bescher men, die meestal minder ver stand heeft van de materie dan de adviseur tegenover hem. Een prima initiatief, vindt M. Jacobsen van De Hypotheker in Venray. "Voor de cowboys op de markt wordt het nu een stuk moeilijker." Jacobsen meldde zich al in janu ari aan bij de Autoriteit Financiële Markten (AFM), die toezicht houdt op de naleving van de wet. Daarmee was de adviseur een van de eerste financiële dienstverle ners in Nederland die deze stap zette. "Een niet meer dan logische stap. De Wfd legt min of meer vast wat wij op dit gebied al sinds jaar en dag doen. Ons advies past altijd bij de klant, dat was en is nog steeds het uitgangspunt." nieuwe zomerkleding, zoals een luchtige zomerblouse met korte mouwen of een chique korte broek, sloeg het noodlot toe. "Ik wist niet wat ik zag, vrijdagmor gen", vertelt Van Soest. "Ik dacht eerst nog dat ik misschien zelf vergeten was om de waterkraan dicht te draaien, maar al snel werd duidelijk dat het water van een etage hoger kwam. Ik heb meteen de verzekering gebeld om de schade te melden. De oorzaak bleek een defecte wasmachine bij de bovenburen te zijn. Het water moet uren gestroomd hebben, want alles was kletsnat." De scha de-expert had niet lang nodig om een besluit te nemen. "Het was duidelijk dat alles eruit moest. Niet alleen de kleding, maar ook het tapijt en de vloeren. Het hele pand is nu leeg. Dat is een gek gevoel. Het is net alsof je met een taxateur door het pand loopt om het te verkopen." Maar dat is Dankzij de spelregels, zoals de Wfd die bepaalt, wordt het voor de consument makkelijker om het kaf van het koren te scheiden. Onbetrouwbare ondernemingen kunnen zo beter van de financiële dienstverleningsmarkt worden geweerd. En bonafide onderne mingen krijgen zo automatisch meer ruimte om zich professio neel te onderscheiden. Voor klan ten van De Hypotheker heeft de Wfd niet al te veel ingrijpende veranderingen in petto. Meest in het oog springende nieuwigheid is dat alle financiële dienstverle ners, dus ook De Hypotheker, vanaf 1 juli een klantprofiel moe ten gaan verstrekken. "Dat profiel maakt helder wat de financiële ervaring en kennis van de klant is. Hoe zijn financiële positie eruit ziet, wat zijn risicobereidheid is en welk doel hij nastreeft. Daarnaast ontvangt iedere klant een adviesrapport. Daarin staat wat de reden is om juist voor een specifiek product te kiezen. Zo is voor iedereen altijd zichtbaar hoe een advies tot stand komt. Fijn voor de klant, want die kan nu dus veel beter de professionele adviseurs op de markt onderschei- Herenmodezaak Marius aan de Grote Markt is leeg. Een defec te wasmachine bij de bovenbu ren zorgde voor enorme water schade in het winkelpand. zeker niet de bedoeling. Eind augustus hoopt Van Soest de deu ren van het winkelpand op de hoek van de Grotestraat en de Grote Markt weer te kunnen ope nen. Eerder heeft volgens hem geen zin. "Niet alleen is het onmo gelijk om nu nog een representa tieve collectie zomerkleding in je winkel te krijgen, ook de winkel moet opgeknapt worden en er moet nieuw interieur komen. Dat duurt zeker een maand en dan is het zomerseizoen alweer voorbij. Ik ga me de komende maanden richten op de nieuwe wintercol lectie en het herinrichten van de winkel en hoop dat de verzeke ring de schade netjes zal vergoe den." den. En wij zijn nu nog meer in staat onze professionaliteit en betrouwbaarheid te tonen." Het blijft hoe dan ook altijd de klant die zelf beslist. De adviseur heeft als taak om uit te leggen waarom hij op basis van de gegevens van de klant een bepaald advies geeft. Wil je als klant toch een ander product, dan moet de adviseur op de risico's wijzen. Jacobsen: "Van die klant verwachten we dan ook een actieve rol. De informatie die hij over een dienst of product krijgt moet écht gelezen worden. Daarna zal hij de producten van verschillende aanbieders met elkaar moeten vergelijken en zelf alert blijven. Maar dat wordt alleen maar makkelijker, omdat alles transparanter wordt en daar door beter zichtbaar is wie wat doet en welke verantwoordelijk heden er zijn." De Hypotheker wil er in haar dienstverlening voor zorgdragen dat de consument de juiste financiële beslissingen neemt. Van het kopen van een huis tot en met de oudedagsvoor ziening krijgt de consument op zijn persoonlijke financiële situ atie toegesneden advies. De Hypotheker bemiddelt tussen klanten en aanbieders van finan ciële producten, zoals banken, verzekeringsmaatschappijen en pensioenfondsen. Daarmee is De Hypotheker de grootste onafhan kelijke organisatie op het gebied van hypotheken en financiële adviezen. De franchiseketen heeft 142 vestigingen, verspreid door het hele land. Op alle vestigingen zijn hypotheekadviseurs in dienst. In ruim twee derde van de win kels is tevens een financiële coach werkzaam. De hypotheekadvi seurs en de financiële coaches hebben landelijk erkende diplo ma's op hun vakgebied en beschikken over ruime ervaring. De Hypotheker biedt naast per soonlijk advies ook een uitgebrei de website met online diensten, waar de consument zich uitge breid kan oriënteren en een eer ste advies kan krijgen. De Hypotheker bestaat ruim 20 jaar en heeft inmiddels aan 300.000 klanten hypotheekadvies en finan cieel advies gegeven. Omdat pret tig wonen niet voor iedereen altijd vanzelfsprekend is, is De Hypotheker structureel sponsor van Villa Pardoes, een vakantie verblijf voor kinderen met een levensbedreigende ziekte. Zij kun nen er met hun ouders in een ont spannen omgeving genieten van alle (aangepaste) comfort die zij thuis vaak niet hebben. Meer informatie: www.hypotheker.nl. Enige tijd geleden hielden de vier Venrayse apotheken voor het eerst een metercontroledag. In totaal maakten zo'n 130 mensen gebruik van de mogelijkheid om op die dag hun bloedglucoseme- ter te laten controleren. Als ver volg op deze succesvolle dag wordt aan diabeten die geen insu line hoeven te spuiten de gelegen heid geboden om in de apotheek kennis te maken met de voorde len van 'zelfcontrole', het bepalen van de eigen bloedglucosewaar- de. Inzicht in deze waarden speelt een belangrijke rol bij het onder controle houden van diabetes. Diabetes mellitus, in de volks mond 'suiker' of 'suikerziekte' genoemd, ontstaat door een gebrek aan insuline of doordat het lichaam minder gevoelig wordt voor insuline (ook wel type 2 dia betes). Hierdoor is bij personen met diabetes de hoeveelheid sui ker in het bloed te hoog. Te hoge gemiddelde glucosewaarden over een langere termijn kunnen lei den tot allerlei complicaties, waaronder een slechter gezichts vermogen, hoge bloeddruk, nier problemen, loopproblemen en seksuele stoornissen. Een goede behandeling van diabetes en een gezonde levensstijl zijn essentieel om de kans hierop te verkleinen. Volgens het RIVM waren er in 2000 in Nederland bijna 500.000 personen met diabetes, van wie de meerderheid (85 procent) type 2 diabetes heeft. Daarnaast zijn er naar schatting 150.000 tot 250.000 Nederlanders die de ziek te hebben zonder het te weten. Het RIVM verwacht dat er alleen al op basis van demografische ont wikkelingen, waaronder vergrij zing, in 2030 35 procent meer dia beten zijn. Mensen met diabetes De landelijke Week van het Huisdier wordt van zaterdag 13 tot en met zondag 21 mei voor de vijfde maal gehouden. Het thema is dit jaar Huisdier en Kind. Deze week is een initiatief van diverse organisaties binnen de dieren- branche die gezamenlijk voorlich ting geven over het verantwoord houden van huisdieren. Tijdens deze week zijn er ook bij Dierenklinieken Horst e.o. (Horst, Blerick, Grubbenvorst, Oostrum en Sevenum) diverse activiteiten. Speciaal voor de kinderen is er een kleurwedstrijd over 'mijn lie velingsdier', met als hoofdprijs een dagje mee met de dierenarts, inclusief hamburger eten. Formulieren voor de wedstrijd zijn af te halen in één van de kli nieken en kunnen worden ingele verd tot 1 juni. Op woensdagmid dag 17 mei zijn er rondleidingen door de kliniek in Horst met na afloop een glaasje fris en een aar dige attentie. In verband met de indeling van de groepen, moet men zich vooraf aanmelden. Op www.vooralledierenhetbeste.nl. staat een kortingscoupon voor alle Hill's huisdiervoeders. Thema dit jaar is Huisdier en Kind. Vooral kinderen hebben vaak een inten se en trouwe relatie met hun huis- Tijdens de Limburgse kam pioenschappen in de Haenhof in Geleen wist Hairkappers, met ves tigingen in Venray, Venlo en Panningen negentien podium plaatsen te halen. Tijdens deze kampioenschappen werden ook de Nederlandse kampioenschap pen make-up en visagie gehou den. Directeur Jos Peeters geeft aan dat de basis van iedere creatie begint met inzicht krijgen in het zoeken van het juiste type bij elk kapsel en creatie. "Een wedstrijd- kunnen in de thuissituatie zelf hun bloedglucosewaarde meten met behulp van een bloedglucose- meter. Zelfcontrole vormt een belangrijk element bij de behan deling van diabetes. Met een bloedglucosemeter kan zelf wor den bepaald waar en wanneer wordt gemeten. Dus ook niet meer afhankelijk van de hulp van een ander. Inzicht in deze waar den speelt een belangrijke rol bij het onder controle houden van diabetes. Korte termijn complica ties van de therapie, zoals een te hoge of een te lage bloedsuiker- spiegel kunnen worden herkend, zodat de patiënt hier adequaat op kan handelen. En de lange termijn complicaties kunnen hierdoor mogelijk worden uitgesteld. In mei besteden de Venrayse apothe ken een hele dag extra aandacht aan iedereen met type 2 diabetes die zelfcontrole wil gaan doen. Apotheek St. Oda en Apotheek Veltum op maandag 15 mei, Apotheek de Monnikskap en Apotheek Antoniusveld op don derdag 18 mei. Bij deze controle geeft het deskundig apotheek team in een twintigtal minuten voorlichting over: Inzicht geven in juiste prik- en meettechnieken, omgaan met meter (ijken en pro blemen), het belang van zelfcon trole, informatie over ziektebeeld om lange termijn complicaties uit te stellen en mogelijk te voorko men. Natuurlijk ook een ant woord op alle andere vragen rond zelfcontrole. Alle bekende gebrui kers van orale diabetesmiddelen ontvangen een persoonlijke uitno diging van hun apotheek. Om zich aan te melden dient men een afspraak bij de apotheek te maken. dier. Toch gebeuren er soms ongelukken en dan vooral met honden. In de meeste gevallen worden die bijtincidenten veroor zaakt door een verkeerde omgang met de hond. Europese dieren artsorganisaties hebben hiervoor een speciaal project opgezet. Onderdeel daarvan is een interac tieve CD-rom waarin kinderen spelenderwijs veilig leren om te gaan met een hond. Deze cd Blue Dog is waarschijnlijk vanaf sep tember verkrijgbaar. Een ander thema van deze week is de hygië ne van dieren en de kinderen. Door het intensieve contact tus sen kinderen en hun huisdier lopen ze gemakkelijk een infectie op met spoelwormen. Het is daar om belangrijk dat kinderen hun handen goed wassen voor het eten en hun nagels kort houden. De honden en katten moeten uit de zandbak gehouden worden en vier keer per jaar ontwormd wor den. Zolang de voorraad strekt is er bij de dierenartsenpraktijk een gratis strip van Jan, Jans en de kin deren over dit onderwerp, af te halen. Meer informatie is verkrijg baar bij Dierenklinieken Horst e.o. via tel. (077)3982169 of kijk op www.vooralledierenhetbes- te.nl. werker gaat de strijd aan met zich zelf om een zo compleet mogelij ke creatie te maken die bij het type past met daarin datgene dat hij of zij het leukst vind om te maken. Vaak groeien kappers per soonlijk sterk. Mede dankzij de hulp van ondermeer enthousiaste kleding zaken en schoenenzaken was dit succes mogelijk", aldus Peeters. Van de negentien podiumplaatsen werden uiteindelijk vijftien bekers gewonnen. Spiritueel café Carma Bij Carma aan de Kempweg 2a in Venray wordt op vrijdag 12 mei van 18.30 tot 21.00 uur spiritueel café gehouden. De avond is bedoeld om met gelijkgestemden te praten over spirituele onder werpen. Verder wordt er vanaf maandag 22 mei op vijf maandag avonden een cursus mandalateke nen gegeven door Anna Maria van Gemert. Voor meer informatie kan men terecht in de winkel of via tel. 06-20580634. Wereldwinkeldag De jaarlijkse Europese Wereldwinkeldag wordt op zater dag 13 mei in meer dan 2800 Wereldwinkels in Europa gevierd. Ook in de Wereldwinkel aan de Henseniusstraat in Venray. Er zijn ongeveer 100.000 vrijwilligers actief, verspreid over heel Europa. Van een bescheiden start in de jaren vijftig is de eerlijke handel uitgegroeid tot een wereldwijde beweging waar meer dan vijf miljoen producenten en hun familie van profiteren. Met het WK voetbal voor de deur staat de jaarlijkse Europese Wereldwinkeldag in het teken van voetbal en kinderarbeid. Onder het motto Kidz@Work wordt met behulp van rode en groene kaarten gewezen op kin derarbeid in de sportindustrie. Ieder jaar worden ongeveer veer tig miljoen voetballen verkocht. Pakistan is het land dat verreweg de meeste ballen produceert. Heel arbeidsintensief werk dat vaak door kinderen wordt gedaan. In 1996 werd het verdrag van Atlanta ondertekend. Daarin staat dat het stukken van voetbal len alleen nog mag plaatsvinden in geregistreerde werkplaatsen. Maar hierbij vergat men dat door armoede ouders vaak genood zaakt zijn hun kinderen te laten werken. Nu is er een alternatief. Talon Sports betaalt een beter loon, zodat er gezondheidszorg en scholing voor de kinderen kan zijn. In de Wereldwinkel kan men op deze dag een rode kaart tegen kinderarbeid ondertekenen en tevens meedoen aan een loterij. Ghieien Chevroletdealer voor de regio Venray/Horst verkoop nieuwe Chevrolets verkoop gebruikte auto's onderhoud en reparatie originele onderdelen originele accessoires www.autoghielen.nl Weijerkoor zingt Mozart Het Weijerkoor uit Boxmeer geeft op zondag 14 mei vanaf 20.00 uur in de kapel van de Zusters van Julie Postel aan de Veerstraat in Boxmeer ter gele genheid van het 250e geboorte jaar van Mozart een concert met werken van Mozart en zijn tijdge noot Joseph Haydn. Jaarlijks geeft het Weijerkoor Boxmeer één groot concert. Dit jaar is ervoor gekozen om de 250e geboortedag van Mozart te geden ken. Het wordt een concert met het uit dertien musici (waaronder vijf strijkers) bestaande Parnassus Ensemble en vier solisten, waar onder de bekende tenor Marco van de Klundert. Het geheel staat onder leiding van dirigent José Doodkorte. Op het programma staan drie werken van Mozart, namelijk het Benedictus, het Te Deunt en de Vespers. Het laatste werk bestaat uit vijf psalmen, waaronder het bekende Laudate Dominum en tenslotte het Magnificat. Van tijdgenoot Haydn brengt het koor het Salve Regina ten gehore, toepasselijk in deze meimaand, Mariamaand. Naast de uitvoering door het koor speelt het Parnassus Ensemble als inter mezzo nog strijkkwartetten van beide componisten. Kaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij de VW, Cultureel Centrum De Weijer en Van Dinter Media in Boxmeer. Meer informatie staat op www.weijerkoor-boxmeer.nl Jera on Air Jera on Air 2006 wordt gehou den op donderdag 25 mei op het festivalterrein bij OJC Jera'70 in Ysselsteyn. Met optredens van onder meer Hoover, Liftid, Pater Moeskroen, Osdorp Posse, Laberinto en Green Lizard is het festival sterk bezet. Ook dit jaar staan tientallen vrijwilligers klaar om het jaarlijks terugkerende fes tival in goede banen te leiden. Op het festivalterrein staan naast een grote tent diverse stands met mer chandising en andere hebbedin gen. De festivaldeuren gaan om 14.00 uur open. Naar verwach ting gaat het festival door tot 02.00 uur. Voor alle voorverkoop adressen kan men kijken op www.jeraonair.nl. Via deze web site is het ook mogelijk om kaart jes te bestellen. een abonnement waard Landelijke Fietsdag Wat keken we er weer naar uit. De Landelijke Fietsdag zou er weer aankomen. Maar na het opvragen van informatie kreeg ik te horen dat die er niet meer was. Het werd Meimaand Fietsmaand. En wat bleek, er waren maar vier fietsroutes in heel Limburg. En natuurlijk niet één op korte fiets- afstand van Venray. Ik vind dit vreselijk jammer. Wij zagen deze dag altijd als een leuk uitstapje met de kinderen, nu kunnen we Zaterdag 13 mei worden de hekken van de bouwplaats van het Ambachtkwartier geopend voor het publiek. Geïnteresseerden kunnen dan een kijkje nemen achter de schermen van dit nieuwbouwproject dat eind van dit jaar gereed zal zijn. Afhankelijk van de drukte kunt u rondgeleid worden door de diverse appartementen. Daarnaast ontvangt u alle informatie over die appartementen en welke woningen nog te koop zijn. Het totale project bestaat uit 87 appar tementen en zeven woningen. Die woningen zijn inmiddels ver kocht. Van de appartementen zijn zo'n dertig woningen bestemd voor verkoop. De overige appar tementen worden verhuurd via Wonen Venray, waaraan ook Een team vrijwilligers brengt al jaren het nieuws uit de dagelijkse krant en weekbladen via het tele visiescherm bij de bewoners van het Venrayse verpleeghuis Beukenrode. Dankzij steun van CAI Venray is een uitbreiding met verzorgingshuis Schuttersveld bijna rond. Donaties van CAI Venray van in totaal ruim negen tigduizend euro maakten de aan schaf van nieuwe apparatuur voor Studio Zorg in Beeld mogelijk en ook een verbinding met Schuttersveld. Hier kunnen de nieuwsuitzendingen straks ook er naar fluiten. Ik heb een klacht ingediend bij het landelijk bureau voor toerisme (tel. 070-3705312). Als u het ook jammer vind dat de Landelijke Fietsdag is veranderd dan doet u dat natuurlijk ook. In de hoop dat het volgend jaar weer wordt teruggedraaid. En als een dag voor veel mensen in verband met het weer te weinig is, dan houden we de Fietsmaand mei, maar dan in de vorm van de Landelijke Fietsdag met veel meer startpunten. X. Hendriks uit Venray. zorgverlening voor de bewoners gekoppeld kan worden. Van de koopappartementen is ongeveer de helft nog beschikbaar. De appartementen liggen in prijs vanaf 200.000 euro terwijl de twee penthouses met dakterras vanaf 330.000 euro te koop zijn. De bouwplaats aan de St. Jozefweg is geopend tussen 10.30 en 13.00 uur. De directiekeet is ingericht als informatiecentrum. Naast tekeningen en maquettes zijn er mensen van InterMakelaars, S&U Projectpartners (namens Wonen Venray) en van de aannemer Van Nieuwenhuizen-Jongen aanwezig om u te informeren. Bij het bouw project wordt aan de achterzijde nog een park aangelegd en horen parkeergarages. weer bekeken worden. Het studi oteam van nieuwslezers en tech nici kan versterking gebruiken. Zij zijn op zoek naar vrijwilligers die met de technische apparatuur kunnen omgaan of kunnen voor lezen en nieuws selecteren en aan dit tv-werk een aantal uren per week willen besteden. Op www.studiozorginbeeld.nl. vindt men meer informatie. Voor meer informatie: Hans van de Munckhof (studiocoördinator Beukenrode) via tel. 06- 14591857. onze geheel vernieuwde winkel is vanaf vrijdag 12 mei 9.00 uur geopend Vrijdag Zaterdag witte, bruine, rozijnen en m Ulclcw irm Grotestraat 36 Venray Tel. 0478-581864 Wet financiële dienstverlening moet consument beter beschermen Vrijwilligers voor tv-werk gevraagd Ingezonden mededeling 1 miljoen r V J. sJP taxateurs in Limburg Alhoewel de inhoud zeer zorgvuldig is samengesteld kunnen uitgever en samensteller geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele onjuistheden of onvolkomenheden venray Keizersveld 55 Venray 0478-586200

Peel en Maas | 2006 | | pagina 9