Inge Vermeulen Nederlands MOEDERDAG AANBIEDING Drie keer goud voor ISBV Venray e.o. ALLE TASSEN 25% KORTING sjoelkampioen Gezondheid Pass i Flora vrijdag zaterdag Niets! féfjarte c>cfwenen ér fatten TUINONTWERP, TUINAANLEG, TUINONDERHOUD PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 11 mei 2006 - Pagina 23 BC De Kemphaan BC 2002 RV BC Klavertje Vier NRBC Venray. Overloonse Bridgeclub BC Harten Drie BC Common Sense hoveniers De gezelligste schoenwinkel van Venray Grotestraat 11 - www.capretto.nl GERTJAN REIJNDERS 06-20 43 99 57 www.passiflorahoveniers.nl Meimaand fietsmaand Blessurepreventie een abonnement waard De Peelrunners Atletiek Venray TV Venray HSV De Roerdomp Mudhunters Snelschaak- toernooi Het Alvertje Oostrum Wat gebeurt er als U niet adverteert De winnaars van De Kemphaantro- fee en tevens clubkampioen zijn Jean ne Korsmit en jac. Huijs. De uitslag van het eindklassement is als volgt; in oranje als eindscore gemiddeld op de eerste plaats Jeanne Korsmit en Jac Huijs met 57,31 procent, gevolgd door Cis en Jan Selders met 54,85 pro cent. Derde waren Corrie van de Mor tel en Gemma van Winkel met 54.59 procent. In rood was de eerste plaats met een gemiddelde van 53,86 pro cent voor Jo Linders en Wim Ram- bags. Tweede waren Zus van Meijel en Truus Michels met 53,75 procent en de derde plaats was voor Nel Gor- ree en Jan Voesten met 52,19 pro cent. In groen waren met een gemid delde van 58,01 procent Jo de Backer en Toon van Vegchel de beste. De tweede plek ging naar Tiny en Frans Oudenhoven met 56,85 procent en derde met 55,35 procent waren Maria Vloet en Dorry Driessen. De tweede laddercompetitie is gespeeld. In de gele lijn waren de ver rassende winnaars het bridgepaar Loes Engel en Theo Jakobs met 61,67 procent. De dames Corrie Hartong en Nellie Bexkens behaalden met 57,50 procent een mooie tweede plaats, ter wijl Nel Houben en Toon Stiphout met 55 procent goed waren voor de derde plek. In de rode lijn waren de dames Riek Bouten en Thea van den Berg de grote winnaars met maar liefst 65,97 procent. Weliswaar op afstand maar toch nog met 59,03 pro cent bezette gelegenheidspaar Riet Dobbe en Jo Hermans de tweede plaats. De dames Annemie Vossen en Doortje van Melick werden derde met 54,17 procent. Bridgeclub Klavertje Vier heeft een wedstrijd gespeeld. In de gele lijn waren Martien Verheyen en Jan Vers ieyen de beste met 61.25 procent. De tweede plaats was voor Tonny van Ham en Jeanne Korsmit met 60.94 procent en Thea Peters en Yorgo Canli behaalden met 58.63 procent de derde plaats. In groen was de eer ste plaats voor Wilma Dik en Lei Vis sers met de enorme score van 73.75 procent. Op twee eindigden Leny Jen- niskens en Henk de Vries met 60.83 procent en de derde plaats was voor Zus van Meyel en Jo Kok met 52.50 procent. Er waren vierenzestig leden aanwe zig voor een avond oefenbridge onder leiding van Leon Bollen. Ieder jaar wordt zo'n avond gespeeld, maar nu had Bollen een nieuwe formule uitgewerkt: aan alle tafels werden dezelfde spellen gespeeld en nadat men een spel geboden en gespeeld had werd het bieden opnieuw gedaan en met elkaar besproken met de kaar ten open op tafel. Voor de meeste spelers was dit een verrassing, waar van ook echt wat opgestoken werd. Er werden twaalf spellen gespeeld en door deze opzet was het niet moge lijk om een gebruikelijke uitslag te produceren. Het effect van deze avond was er niet minder om. De laatste competitieavond is gespeeld. In geel waren Jan en Thera van Gaal de winnaars met 62.15 pro cent. Tweede waren Jan Aarts en Tom Kalkman met 57.50 procent en de derde plek was voor Toon den Brok en Jack Huijs met 54.86 procent. In de rode lijn waren Riet Aarts en Frieda Kalkman de beste met 62.95 procent, gevolgd door Maria van Boe kei en Antoinet Coppus met 57.64 procent. De derde plek was voor Mien Hegger en Maria Vloet met 51.74 procent. Door deze zesde en laatste avond in de vierde ronde is de totaalstand nu bekend. De eerste vijf in de gele lijn zijn: 1Aike van Glab- beek en Marijke v.d. Boom met 57.62 procent. 2. Toon den Brok en Jack Huijs met 54.68 procent. 3. Bert en Nelly Vloet met 54.19 procent. 4. Jan en Thera van Gaal met 52.19 procent. 5. Sef en Mia Lommen met 50.80 pro cent. In de rode lijn zijn de vijf sterk ste over de hele vierde ronde: 1. Maria van Boekei en Antoinet Coppus met 57.55 procent. 2. Mathieu en Gerda Crooijmans met 52.66 procent. 3. Wim van Hoek en Nellie Jeuken met 52.32 procent. 4. Riet Aarts en Frieda Kalkman met 52.31 procent. 5. Maarten Coolen en Jack Spreeuwen- berg met 52.22 procent. De derde ronde van de zomerlad- dercompetitie is gespeeld. Grote ver schillen lieten zich zien tussen de uit eindelijke winnaars van de groepen en diegenen die als laatste eindigden. De dames Mia Nollen en Annie Poels behaalden de hoogste zaalsco re. In groep A was het echtpaar Marian en Cees Vierhout de beste met 64.05 procent, gevolgd door Trees v.d. Beele en Wim Teunissen met 60 procent. De dames Truus Buyssen en Leny Spekhorst bezetten de derde plek met 57.29 procent. In groep B waren Mia Nollen en Annie Poels de winnaars met 64.60 procent. Tweede waren Corry Borssen en Caroline Wikkers met 62.52 procent, gevolgd door Cees Simons en Wim Schoonho ven met 61.48 procent. Volgende week de vierde ronde van de ladder competitie. De vierde ronde van het clubkam pioenschap is gespeeld. In geel was de eerste plaats met 62,50 procent voor Annelies Rooyakkers en Martien Verheijen. Tweede met 59,17 pro cent waren Jo Linders en Jo Kok. De derde plek werd bezet door Ali Over- beek en Thea Peters met 59,03 pro cent. In rood waren met 62,50 pro cent Ilse Tummers en Zus van Meijel de beste. Met 55,73 procent waren Diny Steegs en Huub Linders tweede, gevolgd door Nel Gorree en leny Worst met 54,69 procent. Sportnieuws -info Tijdens het NK individueel in Bar- neveld was er succes voor de jeugd van Sjoelclub Venray. Inge Vermeulen behaalde weer een prolongatie van haar Nederlandse titel meisjes met een gemiddelde van 130.4 en Tanja Vermeulen behaalde een prachtige tweede plaats met een gemiddelde van 125.2. Kevin Engels is vijfde van Neder land in de klasse jongens jeugd met een gemiddelde van 126.5. Een waar dig afscheid van de sjoelsport was er voor Inge Vermeulen, Tanja Vermeu len en Kevin Engels. Harrie Rongen, Anny van der Heijden, Regien San ders, Truus Schoeber en Mimi Jansen (Sevelo) waren ook afgevaardigd voor het NK, maar vielen buiten een podi umplaats. Tevens was er deze dag een open toernooi. Hieraan nam Wim Pij nenburg deel. Hij werd veertiende in de klasse J met een gemiddelde van 90.5. Goud voor Erik en Mariska op LK Tijdens het Limburgs kampioen schappen voor C- en D-junioren in Kerkrade heeft Erik Stevens (junior C) op alle drie de onderdelen waar hij aan meedeed de gouden medaille behaald. Zowel bij de 100 m sprint (12.07 sec), het verspringen (5.37 m) als het hoogspringen (1.80 m) was er geen enkele atleet tegen hem opge wassen. Eerder dit jaar behaalde Ste vens tijdens het LK indoor deze drie titels ook al. Ook Mariska Reen (junior C) wist haar indoor sprinttitel waar te maken, door op de 80 m sprint (11.04 sec) het Limburgs kampioenschap mee naar huis te nemen. De verdere medailleoogst bestaat uit bronzen medailles voor Bas Deijkers (junior D) op kogelstoten met een afstand van 8.70 m, Rianne de Beer (junior D) met speerwerpen met een afstand van 17.55 m en Laurens Stam (junior C) op de 800 m met een tijd van 2.22.13 min. Ook door de andere atle ten werden diverse finaleplaatsen bereikt en persoonlijke records ver broken, alleen zat er voor hen geen medaille in. De progressie in de tech nische nummers wordt in het baan- seizoen goed doorgezet. De meisjes junioren-A van de atletiekvereniging Venray zijn de eerste competitieron de in Helmond goed uit de startblok ken gekomen. De start overtrof die van 2005 met ruim zeshonderd pun ten, en de meisjes bezetten nu met 6986 punten landelijk de dertiende plaats in het tussenklassement. Ze moeten nog een keer en nog steviger aan de bak, om de gewenste finale plaats te halen door bij de eerste twaalf te eindigen na twee wedstrij den. Dit is zeer goed mogelijk. Uit blinkster was Lisa van de Ligt die met 10.07 bij het kogelstoten en 29.26 meter bij het discuswerpen niet alleen veel punten verzamelde, maar bij het discuswerpen ook het twintig jaar oude clubrecord verbeterde! Ook bij het kogelstoten presteerde de nog jonge Karin Vos goed en verbeterde zich naar 8.81 meter. Zij mag normaal gesproken nog met een kilo lichter stoten. Op de 100 meter deden Han- neke van Oosterhout en Birgit van Merkestein niet veel voor elkaar onder met 13 7 en 13 8 sec. Ook hier weer twee persoonlijke records. Dat gold ook voor Eline Amsing die in haar eerste echte wedstrijd bij het hoogspringen direct over 1.40 meter zweefde. Zij deed hiermee wel onder voor Geeke Blenk die het hoogsprin gen won met 1.55 meter, maar liet al technische mooie sprongen zien. Bij het hinkstapspringen was Car- cia Stegen ouderwets op dreef met 9.67 meter. Een ruime tien meter werd net afgekeurd door overschrij ding van de balk. Op de 100 meter horden verraste Diane van Gorp toch wel door Geeke te verslaan en een persoonlijk record te lopen met 17.50 sec. In het warme weer met veel wind was het tenslotte voor Ann Len ders die op de 1500 meter met 5.23,59 aantoonde dat ze in deze zware trainingsperiode op inzet een meer dan behoorlijke tijd kon lopen. Zij zal alleen nog maar sneller gaan lopen dit seizoen. Het lijkt normaal, maar zonder serieus getraind te heb ben wierp Suzan van Dijck tenslotte de speer naar 36.65 meter. Zij werd hiermee eerste op ruime afstand van de concurrentie. Voor het eerst in de geschiedenis van AV Venray regio heeft een ploeg deelgenomen aan de masters competitie. De veteranen- ploeg (35 bestond deze eerste wedstrijd uit John Weijs (100 m in 14.98 en 800 m in 2.32.48), Jan Poels (400 m in 63,83 en 1.500 m in 4.56.34), Hans Teunissen (1.500 m in 4.52.77 en een sprong van 4.24 m ver), Carolus Bouten (5.000 m in 21.09.40), Jan Maessen (5.000 m in De sjoelers van de Invaliden Sport en Belangenvereniging Venray e.o. hebben in de sporthal van Barneveld een onwaarschijnlijke prestatie gele verd. Maar liefst drie sjoelers moch ten aan het einde van een zenuwslo pende dag een gouden medaille in ontvangst nemen tijdens de Neder landse Kampioenschappen Sjoelen. Dit was nog nooit vertoond in de geschiedenis van de Algemene Neder landse Sjoelbond. De sjoelers van ISBV Venray e.o. en de andere deelne mers uit het district Limburg gingen uit hun dak toen Marjo Manders, Erica van Well bij de dames en Bas Pastors bij de heren met de hoogste eer gin gen strijken. Manders werd eerste in de klasse Dames D met een gemiddelde van 120,35. In de klasse Dames E was Van Well verreweg de sterkste met een gemiddelde van 110,25. Pastors over trof alles en iedereen, maar vooral zichzelf in de klasse Heren E met een gemiddelde van 117,15. De andere leden van ISBV speelden een beschei dener rol. In de klasse Dames C werd Wilma Wismans 39e met 114,95 gemiddeld. Mat Klaassens werd 24e in de klassen Heren C met een gemid delde van 123,55. In de klasse Heren D werd Koen Heideveld 26e met 111,45 gemiddeld. Tenslotte werd Frans van Soest in de klasse heren E 19e met een gemiddelde van 103,20 en Jan Pijpers 20 met 102,80 gemid deld. Groene Kruis Pluspakket van Zorggroep Noord-Limburg en Vie- CuriVitaal bieden diverse gezond- heidstesten aan. Ook als er geen directe aanleiding is, kunnen mensen zich laten testen. Na iede re test volgt een deskundig advies, zodat men snel kan inspringen op eventuele gezondheidsrisico's. De redenen om te kiezen voor een zogeheten Bodycheck of MediChec- kUp zijn verschillend. Ouderen zijn vaak onzeker over hun gezondheid. Bij jongeren speelt de angst voor erfe lijke ziekten dikwijls een rol. Veel mensen vinden het belangrijk om te weten welke gezondheidsrisico's ze lopen en wat ze daaraan kunnen doen. Vanuit deze verscheidenheid is gekozen voor verschillende gradaties van de checks, waarbij Groene Kruis Pluspakket en VieCuriVitaal hun eigen expertise toepassen. De eenvoudige uitvoering, de Bodycheck van Groene Kruis Pluspak ket, bestaat uit een meting van body mass index (BMI), bloeddruk, gluco se, cholesterol en vetpercentage en kan worden uitgebreid met een voe dingsadvies en fitheidstest. Ook bestaat de mogelijkheid om de Bodycheck bij mensen thuis uit te voeren. Mocht een uitgebreidere ana lyse van de gezondheid gewenst zijn, dan is er de MediCheckUp. Hierbij worden niet alleen bloedwaardes gemeten, maar ook aandacht besteed aan zaken als werkdruk, stress, psy chische belasting en energie. Het onderzoek wordt uitgevoerd door een specialist en wordt na afloop met de cliënt uitgebreid geanalyseerd. Ook de MediCheckUp kent diverse varianten. Zo kan de MediCheckUp worden uitgebreid met longfunctie- en conditieonderzoek, hartonderzoek en röntgenonderzoek. Alle checks zijn voor iedereen toegankelijk. Leden van Groene Kruis Pluspakket ontvangen een korting. Voor informatie kan men terecht bij Klantenservice Zorggroep Noord- Limburg via tel. (077)3209595. VW Venray heeft in het teken van meimaand fietsmaand een geheel nieuwe culinaire fietsroute samenge steld. De veertig kilometer lange fiets route voert langs de mooiste plekjes in de omgeving van Venray, door het dorpje Geijsteren en langs de Maas, waar het goed toeven is op het terras van Tante Jet. De fietstocht is een idee voor een groepsuitje, maar zeker ook voor individuele geïnteresseer den. Voor een fietstocht inclusief viergangenmenu betaalt men 29,95 euro per persoon. Reserveren bij VW Venray is noodzakelijk. Voor meer informatie: tel. 510505 of per e-mail venray@regiovw.nl Wanneer men een sporter vraagt hoe men een goede prestatie kan leveren, dan zullen er niet veel het antwoord 'een goede rompstabiliteit' geven. Dit terwijl een stabiele romp bij vrijwel alle sportbewegingen een prestatiebepalende factor is. Een sporter kan nog zo veel kracht heb ben in zijn armen en benen, door een instabiele romp kan deze kracht niet optimaal benut worden. Ook bij bles surepreventie speelt rompstabiliteit een belangrijke rol. Reden genoeg voor de afdeling Sportgeneeskunde van het Maasziekenhuis Pantein om dit onderbelichte onderwerp onder de aandacht te brengen van sporters en trainers/verzorgers in de regio. Op woensdag 17 mei houdt het Maaszie kenhuis in samenwerking met het Sport Medisch Adviescentrum (SMA) Noord-Limburg een informatieavond rond dit thema. Tijdens deze avond geven sportarts Rob Eijkelenboom en fysiotherapeut Piet-Hein Poos, beide werkzaam in het Maasziekenhuis Pan tein, achtergrondinformatie en prakti sche tips over het thema rompstabili teit. Onderwerpen die aan bod komen zijn ondermeer Hoe verbeter ik mijn sportprestaties?, Hoe kan ik rug-, lies- en hamstringklachten voor komen? en Welke oefeningen kan ik aan mijn trainingsprogramma toevoe gen? Gastspreker Toine van de Gool- berg, voormalig conditie- en herstel trainer van Feyenoord I en momenteel conditie/krachttrainer van het NOCNSF, gaat dieper in op rompstabiliteit in relatie tot herstel training en sport. De avond duurt van 20.00 tot ongeveer 22.30 uur. Locatie is het personeelsrestaurant in het sou terrain van het Maasziekenhuis Pan tein in Boxmeer. Belangstellenden kunnen zich telefonisch aanmelden bij het Maasziekenhuis, dagelijks van 11.00 tot 12.00 uur, via tel. (0485)567203 of via www.maaszie- kenhuispantein.nl. Trainingen: Dinsdag baantraining 19.00 uur Kastiëlse Baan. Donderdag duurloop 18.30 uur. Startplaats 11/5 parkeerplaats Schadijker Bossen, Meterik. 18/5 parkeerplaats t.o. Toverland, Sevenum. 25/5 parkeer plaats Schuitwater, Melderslo. Zater dag: bostraining 16.00 uur, parkeer plaats Schadijker Bossen. Wedstrijdkalender: 27/5 Helden, Ringenloop, 2/6 Beegden, Dwars door Beegden, 3/6 Nuenen, van Goghloop, 23/6 Horst, Acht van Horst, 15/7 Arcen, Hertog Jan Straten- loop. Uitslagen: Drie Pouwelsen liepen in de Oranjeloop in Lieshout en zij kwamen als groep over de einds treep. Nicolle, Jacqueline en Theo lie pen de tien kilometer in 55:07. Wedstrijduitslagen doorgeven via rpvdgoor@plex.nl. of tel. (077)4678240. Het vertrek voor de eerste competi tiewedstrijd voor B-junioren in Val- kenwaard is op zondag 14 mei om 9.45 uur vanaf clubgebouw 't Wissel- punt. Voor vervoer zie www.atletiek- venray.nl Het e-mailadres van AV Venray- Regio is info@atletiekvenray.nl. Trainingen; Pupillen woensdag atletiekbaan 18.00-19.00 uur. Zater dag atletiekbaan 11.00-12.15 uur. C/D junioren maandag atletiekbaan 19.00-20.30 uur. Donderdag (looptrai ning) 18.15-19 30 uur (tech nisch) 19.00-20.30 uur. A/B en senio ren, dinsdag 19.00-20.30 uur. Donderdag 19.00-20.30 uur. Zondag ochtend in overleg trainer. NSG-atle- ten donderdag 18.30-19.30 uur. Lopersgroep/alle niveaus dinsdag 19.00 uur baantraining. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan, bos of wegtraining. De baantrainingen worden op de kunst stofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën). Telefoon tijdens trainin gen 585522. Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV Venray- Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen geo pend van 9.00-13.00 uur. Agenda; 21 mei Heythuysen eerste competitiwedstrijd pupillen. De reünie ter ere van het 20-jarig bestaan van de vereniging wordt vrij dag gehouden. Het moment om nog eens terug te blikken op glorietijden van weleer. Dave Ewalts hoeft hier voor niet zo ver terug te blikken. Op de sprint in Enschede presteerde hij het om derde te worden in een tijd van 1.03.19 uur terwijl hij een ronde, en daarmee vier kilometer, te veel gefietst had. Trainingen: Dinsdag leugd en senioren zwemmen 19.15- 20.15 uur zwembad de Sprank, Ven ray. Donderdag jeugd lopen 18.15- 19.00 Atletiekbaan Venray. Senioren lopen 19.00-20.45 uur atletiekbaan Venray. Zaterdag senioren lopen 15.00-17.00 uur, vertrek vanaf Peter Scheres (Gastendonkstraat 19, Horst). Zondag: jeugd en senioren zwemmen 9.00-10.00 uur zwembad de Sprank, Venray. Fietsen (racefiets) vanaf 10.15 uur vertrek vanaf zwembad de Sprank. Programma: 20-5: Triathlon Kruiningen (zwembad): Info: huy- bregsen@zeelandnet.nl. telefoonnum mer: 0113-220320 21-5: Triathlon Maasmechelen Nieuws doorgeven via e-mail twen- ray@hotmail.com. of tel. (077)4674070.Informatie over TV Venray e-mail martien@twenray.nl. tel. (0478)511545 of www.tvven- ray.nl. 21.33.80), Joep Caris (een hoogte- sprong van 1.70 en de kogel 11.33 m gestoten) en Tom Alkim (de discus 22.89 m en de speer 45.45 m gewor pen). Udo Engelkes was helaas ver hinderd. In een zonovergoten Ooster- Vergunningen voor 2006 zijn te verkrijgen bij Faunaland van Grootel inVenray of bij secretaris H.Hendriks aan de Pastoor v/d Gaetstraat 48 in Venray. Nieuwe leden zijn van harte welkom en kunnen zich aanmelden op bovenstaande adressen of via www.hsvderoerdomp.nl. Wedstrijden: 13-05 Jubileum gescheiden koppelwedstrijd van Het Alvertje uit Oostrum. 17-05 derde zomeravondcompeti tie. 20-05 openingswedstrijd visvijver De Ballonzuil voor leden en genodig den. Voor verdere inlichting en opgave voor deze wedstrijden kan men con tact opnemen met de wedstrijdcom missie met name de heer Toon de Klein via tel (0478)581066 of 06- 13617597 of bij L.v/d Hoogenhof tel 06-38210847. De tweede wedstrijd van de zomer avondcompetitie is gevist. Uitslag; 1 M. Voermans, 2. A. de Klein. 3. C. Kools. 4. T. van Bakel. 5. A. van Mill. Op een koppel wedstrijd in Well wist het koppel J. v.d. Broek en T. Gerrits een eerste plaats te behalen. Op een koppelwedstrijd in Bernisse in Zuidland wist het koppel L. v.d. Hoogenhof en A. Gooren een tweede plaats in hun sector te behalen. In Ammerzoden was er een derde plaats in de sector voor het koppel G. Rob ben en M. v.d. Ven. Als het mooi weer is gaan er altijd een groter aantal mudhunters op pad. Met een grote groep vertrok men voor een grote lus via Afferden en Well weer terug naar Venray. Aan de andere kant van de Maas was ook nog alles onverhard. Met meer dan zestig kilometer op de teller kwam men weer in Venray aan. Voor de liefheb bers is er een tocht in de Ardennen en de mensen die dat te ver weg vin den kunnen op de fiets in Venray. In het voorjaar is het in het algemeen heel prettig rijden op de mountainbi ke, dus wie het een keer wil uitprobe ren, dan is dit de tijd. Met twee trai ningen per week kan men in een maand acht gratis trainingen meema ken. Alles wat nodig is is een moun tainbike. Snelheden variëren van 15 tot 24 kilometer per uur in een trai ning van anderhalf uur. Kijk voor de nieuwe kwartaalplanning op WWW.mudhunters.nl. Iedereen is welkom maar vooral jeugdleden en dames zijn welkom. Planning: zondag 14 mei tocht in Theux (B), vertrek 8.00 uur per auto, 35, 45, 60 km. of 9.00 uur voor een training rond Venray. Elke dinsdag avond een training vanaf 19.00 uur. Vertrek altijd vanaf de Sprank. SV 't Gretig Paard uit Maashees houdt op woensdag 24 mei voor de zestiende keer het traditionele snel- schaaktoernooi om het Open Maashe se Schaakkampioenschap. Het wordt gespeeld in café Het Hoekje in Vier lingsbeek, nabij de Kerk. Het toer nooi heeft vanaf het begin een regio naal goed niveau gehad, zowel in aantal deelnemers als ook in kwalita tieve zin. Het laatste toernooi werd gewonnen door Theo Kooien (Cuyk) en Maarten Toll (Venray). Aanvang 20.00 uur. Informatie en aanmelding bij Piet Hendriks via tel. (0478)632021 of bij Pieter de Vos via tel. (0478)639060. hout werd een felle strijd geleverd met de andere competitieploegen, wat resulteerde in een fraaie vijfde plaats in de tussenstand. Dit biedt zeker perspectieven voor het verdere verloop van de competitie. Uitslag van de tweede wedstrijd uit de 50-pluscompetitie: 1Antoon San ders, 2. René Wijnhoven. 3. Francien Hermans. 4. Wiel Verberkt. 5. Jos Her mans. Uitslag van de tweede wedstrijd om de lentekoning: 1. Antoon San ders. 2. René Wijnhoven. 3. Pieter Kunen. 4. Dieter Wagner. 5. Huub Teeuwen. Op zaterdag 13 mei zijn vijver 1 als vijver 2 in gebruik voor de jubileum wedstrijd. Men wordt verzocht beide vijvers tussen 10.00 uur en 16.00 uur vrij te laten. Zondag 14 mei is er geen wedstrijd en zijn beide vijvers beschikbaar voor karpervissers. Zater dag 13 mei is de jubileumwedstrijd. Dit is een gescheiden koppelwed strijd. De nummers kunnen worden afgehaald vanaf 10.00 uur bij de visvij ver. Daar is ook de prijsuitreiking. Er wordt gevist van 12.00 tot 16.00 uur. Aanmelding tot donderdag 11 mei 20.00 uur bij Pieter Kunen via tel. (077)3662920. Op woensdag 17 mei is de derde wedstrijd uit de 50-plus- competitie. De bijeenkomst is om 11.00 uur en er wordt gevist tot 16.00 uur. De jeugdcursus is afgesloten. De cursisten heten zien wat ze geleerd hadden aan de jeugdvijver. Nadat het voer was klaargemaakt kon worden gestart met het optuigen van de hen gels en het peilen. Daarna werd het voer te water gelaten en kon er wor den gevist. De cursus is afgesloten met een wedstrijdje, gevolgd door de diploma-uitreiking. De uitslag: Eerste was Joey Peeters, gedeeld tweede Koen Mulders en Maikel Siebers, Vierde was Jens van Meijel, gedeeld vijfde Björn Voesten en Casper Dings en zevende was Lobke van Meijel. Op donderdag 18 mei wordt de vijfde trainingsavond van het jeugd- team gehouden in de jeugdvijver. Aanvangl8.00 uur. Zaterdag 20 mei is de jubileumwedstrijd voor de jeugd. Deze wedstrijd is toegankelijk voor alle jeugdvissers uit de gemeente Ven ray en Meerlo-Wanssum. Iedereen die op 1 januari 2006 nog geen zestien jaar was, kan deelnemen. Er zijn waar debonnen voor alle deelnemers. Aan melden kan tot donderdag 18 mei 20.00 uur bij Pieter Kunen via tel. (077)3662920. Tot half september zijn elke woensdagmiddag tussen I3.3O en 17.00 uur enkele jeugdlei ders bij de jeugdvijver aanwezig om vissertjes die komen vissen te helpen en te zorgen voor hun veiligheid. Voor vragen en informatie betreffen de lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via tel. (077)3662920. Voor vergunningen kan men terecht bij Faunaland van Grootel in Venray, bij van de Ligt Allicht, Brugstraat 13 in Wanssum en bij Jans Hengelsport in Well. Op bovenstaande adressen en bij het tankstation in Wanssum zijn ook dag- en weekvergunningen voor visvijver het Wanssums Ven verkrijg baar. Zie voor de contributiebedragen 2006 www.hsvhetalvertje.nl.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 22