Successen voor St. Jan Merselo Geslaagde koninginnedrive Emile Cox tweede 't Alvertje viert 50-jarig jubileum Tien jaar werken aan een gezond lichaam BRL seizoen weer van start Niets! PEEL EN MAAS Nobel Van Asten achtste PC De Jumpers Mudhunters Wat gebeurt er als U niet adverteert BC Venray BC 2002 RV NRBC Venray BC De Kemphaan BC Overloon BC Klavertje Vier BC Common Sense. BC Doublet Het Alvertje Oostrum HSV De Roerdomp Sportcentrum Dynamic viert tweede lustrum UL PEEL EN MAAS Donderdag 4 mei 2006 - Pagina 28 Sportnieuws -info LR en PC St. Jan Merselo heeft een groot concours hippique voor pony's en paarden gehouden. Een aantal eigen combinaties heeft niet geheel zonder resultaat gereden. Twee combinaties van St. Jan deden mee in de klasse DB-dressuur. Michelle Clermonts behaalde in deze klasse een derde plaats met 194 pun ten en Saskia Beerkens behaalde met Shakespeare een zevende plaats met 187 punten. Liz Arts startte voor de eerste keer in de klasse DE/MI dres suur en werd met Scooby maar liefst meteen eerste met 205 punten. San- nah Kreuzer reed een mooie Bixi proef klasse AA en daarmee verdien de ze samen met Boyke een vierde plaats met 125,5 punten. Elzemiek Payens reed met Quicksilver maar liefst 198 punten bij elkaar in de klas- Vijftig jaar geleden, om precies te zijn op 26 april 1956, werd hen gelsportvereniging het Alvertje in Oostrum opgericht. Van een klei ne vereniging in de beginperiode groeide de club uit tot de grootste hengelsportvereniging van Noord-Limburg, die momenteel ongeveer duizend leden telt. In Geijsteren lag een prachtig stuk je viswater, de Maas. Het visrecht op dit viswater was in handen van Baron de Weichs de Wenne. Hij achtte het wenselijk de visrechten van zijn water, dat voorheen door een aantal personen vrijelijk bevist kon worden, te verpachten aan een vereniging, zodat alles beter gereguleerd kon worden. Omdat Geijsteren te klein was voor een eigen visclub, nam de baron contact op met Grad Martens uit Oostrum. Grad had namelijk al vele jaren vergunning om in de Maas te vissen en was bovendien goed bevriend met de baron. Zodoende kon er begin 1956 een vereniging worden opgericht voor Geijsteren en de regio. Ze kreeg als naam: hengel sportvereniging het Alvertje Oos trum. De Koninklijk goedkeuring volgde op 27 november 1957. De ver eniging groeide gestaag en al snel was men op zoek naar een visvijver. Deze werd gevonden in de vorm van het ven het Rozendaal in Geijsteren dat ook van de baron werd gepacht. In de beginperiode was de vereniging erg actief op wedstrijdgebied en werden alle concoursen in de regio bezocht. Ook kwamen er steeds meer vissers die met een visbootje in de Maas wil den gaan vissen. Daarom werd de kreek achter de kasteelruïne in Geijs teren van de baron gepacht als lig plaats voor deze bootjes. Ook zorgde het Alvertje voor ijspret voor de inwo ners van Venray en omstreken. Op het Rozendaal werd 's winters een schaatsbaan aangelegd. De baan werd geveegd door leden van de club en er werd ook een kraam geplaatst waarin allerlei dingen, om de inwendige mens te versterken, werden ver kocht. Omdat het Rozendaal op een gegeven moment niet meer beschik- Het is feest voor Isa en Ali Ugur- diken. Dit jaar vieren zij het tien jarig bestaan van hun Sportcen trum Dynamic, dat Isa in april 1996 onder de naam Ibsul oprichtte. Sportcentrum Dynamic is inmiddels een begrip in Venray voor de liefhebbers van fitness, cardiofitness en groepsactivitei ten. Isa: "Ik was destijds al enige jaren zelf bezig met fitness en wilde graag een eigen sportschool beginnen. Ik was ervan overtuigd dat fitness in de toekomst door veel mensen beoefend zou gaan worden. Inmiddels hebben we onze eerste uitbreiding al achter de rug (twee grote zalen voor groeps activiteiten als spinning en clubpo- wer etc.) en in 2004 is mijn broer Ali fulltime in de zaak gekomen." Ali is overigens al vanaf het begin bij Dyna mic betrokken geweest. "Isa vroeg me meteen of ik er iets in zag en of ik wilde helpen. Dat heb ik dan ook vanaf het begin gedaan." Sportcentrum Dynamic is een suc ces gebleken. Verscholen tussen de flats in Veltum (Dynamic ligt net ach ter de Cl000 supermarkt) kunnen liefhebbers van fitness zich uitleven en dat doen ze in grote aantallen. Vooral de groepsactiviteiten mogen zich in toenemende mate verheugen in een grote belangstelling. Isa is de creatieveling van de twee broers en houdt alle ontwikkelingen bij op dit gebied. "Sinds enige tijd werken we met de lessen van Club Joy, dat voor veel sportscholen in Nederland groepslessen ontwikkelt. Zij bieden intensieve, maar vooral ook plezierige programma's, zoals Club Power, Club Steps en Club Spinning." Deze maand is Dynamic begonnen met Club Swing, een nieuw program ma met diverse moderne muziekstij len waarbij je al swingend aan je con ditie werkt. "De muziek daagt je uit, de dansvloer staat vol, de 'dresscode' is vrolijk. Rechts en links zie je men sen met een grote glimlach. Ze gaan over van de ene dansstijl naar de se E/Ll en mocht de tweede prijs mee naar huis nemen. Ook reed het pony-viertal mee in de klasse CDE-L1 en werd met 165 punten tweede. Ook bij de paarden werden er enige successen behaald. Ingrid Willems had met springen wederom veel suc ces. Met Ultra-Vox sprong ze in de klasse B, en met 56 stijlpunten behaal de ze een eerste plaats en met Rodina in de klasse L behaalde ze een vierde plaats. Cees Oudshoorn startte met Vatinka in de klasse B-dressuur en behaalde met 192 punten een mooie vierde plaats. In de klasse LI startte Esther Peereboom met haar paard Ahats en behaalde met maar liefst 197 punten een mooie tweede plaats. Ook Janine van Ooi startte in de klas se LI, met haar paard Saline en behaalde met 183 punten een vierde plaats. Esther Bouwmans startte in de baar was als visvijver, werd er uitge keken naar een nieuw viswater. Het oog viel daarbij op een zandafgraving aan de weg tussen Wanssum en Oos trum. Dit water werd aanvankelijk samen met zustervereniging de Roer domp uit Venray gebruikt als visvij ver. In 1987 werd de vijver door het Alvertje gekocht van de gemeente Venray. Daarna begon de uitbreiding van de eerste vijver, gevolgd door de aanleg van een tweede. In 1993 kon den beide nieuwe vijvers worden geopend. Omdat de vismogelijkheden in de regio niet overhielden en het ledental van het Alvertje steeds maar groeide, ging het bestuur op zoek naar nog meer uitbreiding van het vis water. Dit resulteerde in de opening van een speciale vijver voor de jeugd in 2004. Momenteel wordt er stevig gewerkt aan een vierde vijver, speci aal voor de vissers met de vaste stok en de plannen voor vijver vijf zijn al in een vergevorderd stadium. We mogen met recht spreken van een complex waarop de vereniging trots mag zijn, temeer alle vijvers eigen dom zijn van de club. Ze vormen een prachtig natuurgebied, waar allerlei dieren en planten zich gevestigd heb ben. Ook voor niet-vissers is het zeker de moeite waard daar eens een wan deling te komen maken. Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst en daarom wordt er bij het Alvertje ook veel aan jeugdwerk gedaan. In de afgelopen 25 jaar hebben honderden kinderen de jeugdviscursus gevolgd en daarna hun eerste schreden op het 'vissers pad' gezet. Een drietal leden van de verenigingen hebben het in het verle den zelfs tot international geschopt en één of meerdere keren deelgeno men aan het wereldkampioenschap jeugdvissen. Verder heeft de vereniging de laat ste jaren een groot jeugdwedstrijd team. Daarvoor worden regelmatig trainingsavonden georganiseerd. De resultaten bleven dan ook niet uit. Het leverde meerdere malen het kam pioenschap van Noord-Limburg op en zelfs bij de Nederlandse Kampioen schappen jeugdvissen zijn prima andere dansstijl bij het wisselen van de muziek. Disco, Latin, club, hiphop, streetdance... alle dansstijlen wisselen elkaar af. Club Swing is een dynami sche les vol heerlijke en stoere moves waarbij we niet vergeten je te laten zweten." Naast de groepsactiviteiten biedt Sportcentrum Dynamic uiteraard ook reguliere fitness en cardiofitness. Het afgelopen jaar is de apparatuur zelfs verdubbeld om aan de grote vraag te voldoen. "We werken met één van de grote namen op het gebied van fit ness en cardiofitnessapparatuur, het Amerikaanse Precor. Met uitgekiende en individueel afgestemde fitnesspro gramma's kan iedereen bij ons terecht om zijn lichaam in goede conditie te brengen en te houden." TOEGANKELIJK Hier raakt Isa overigens aan één van de sterke punten van Sportcen- klasse L2-dressuur, en samen met Hain behaalde ze 192 punten en een mooie derde plaats. Eva van Ooi start te in de klasse Ml met haar Rebel en met maar liefst 205 punten behaalde zij de derde plaats. Wies Classens startte eveneens in de klasse Ml en samen met haar My Way behaalde ze in de eerste proef met 201 punten de eerste plaats en in de tweede proef met 190 punten de derde plaats. Bri gitte Kreuzer startte samen met Tsari na in de klasse M2 en met 183 punten namen ze de vijfde prijs mee naar huis. Ook Eva van Ooi en Silvano startten in de klasse M2 en met 198 punten nam ook zij de vijfde prijs mee naar huis. Petra van Dijck startte met Jumpdolivio in de klasse Z1 dres suur en werd derde met 210 en 199 punten. Ook sprong ze mee in de klasse M en werd daar tweede. resultaten behaald. Dit alles is enkel mogelijk omdat de jeugdcommissie van het Alvertje beroep kan doen op een flink aantal geroutineerde jeugdbegeleiders. Zo hebben 'n tweetal mensen zich beschikbaar gesteld om elke woens dagmiddag van half april tot half sep tember bij de jeugdvijver aanwezig te zijn, zodat ouders met een gerust gevoel hun kroost daar af kunnen zet ten voor een middagje vissen. De jeugdvijver is trouwens een erg inte ressant water voor de jeugd; we kun nen bijna een vangstgarantie afgeven waarbij vangsten van veertig stuks per middag geen uitzondering zijn. Om het jubileum niet onopgemerkt voor bij te laten gaan, worden er in mei een aantal evenementen gehou den. Zo is er op zaterdag 13 mei een jubileum wedstrijd in de vijvers. Er is daarbij gekozen voor een gescheiden koppelwedstrijd. De eerste drie kop pels ontvangen een geldprijs, terwijl de overige prijzen bestaan uit waarde bonnen. De bijeenkomst voor deze wedstrijd is vanaf 10.00 uur en er wordt gevist van 12.00 tot 16.00 uur. Aanmelding uiterlijk donderdag 11 mei bij Pieter Kunen via tel. (077)3662920. Aansluitend aan deze wedstrijd is er, in plaats van een receptie, een samenzijn bij de vijver waarvoor ook een aantal zustervereni gingen zijn uitgenodigd. Op zaterdag 20 mei wordt alles nog eens dunne tjes overgedaan voor de jeugd. De jeugdcommissie houdt dan een vis wedstrijd waaraan vissertjes uit de gemeente Venray en Meerlo-Wans- sum mee kunnen doen, mits zij per 1 januari nog geen zestien jaar waren. Ze hoeven ook geen lid te zijn van het Alvertje. De bijeenkomst voor deze wedstrijd is om 13 .00 uur en er wordt gevist van 14.00 tot 16.00 uur in de jeugdvijver. Aanmelding uiterlijk tot donderdag 18 mei via bovengenoemd telefoonnummer. Tot slot is er voor leden van de club een jubileumcom petitie opgezet die bestaat uit een drietal wedstrijden verdeeld over het jaar. Voor meer informatie kan men terecht op www.hsvhetalvertje.nl. trum Dynamic en volgens Ali de ver klaring van hun succes. Ali: "Ik denk dat we een modern, open en gezellig sportcentrum hebben, waar iedereen terechtkan. Of je nu jong of oud bent, in groepsverband of individueel wilt werken, iedereen vindt bij ons wel iets van zijn gading. Isa en ik zijn ook iedere dag bezig een juiste balans te vinden tussen fitness en cardiofitnes sapparatuur en groepsactiviteiten, zodat iedereen vooruit kan. Op onze website (www.sportcentrum-dyna- mic.nl) melden we iedere nieuwe ontwikkeling." Behalve een voldoen de aanbod van work-outs en een gezellige sfeer, houden Isa en Ali ook rekening met ieders beschikbare tijd én budget. "We werken bijvoorbeeld met vaste groepen voor Club Steps of Club Swing. Je geeft je dan voor een activiteit op, waarbij je de dag en tijd aangeeft die voor jou het beste uit komt. Dan heb je gegarandeerd plaats Christel van Dijck van paardenclub Nobel is met haar paard Uiver naar de wedstrijd in Well geweest. Ze heeft daar in het LI een mooie derde en tweede prijs behaald met 193 en 207 punten. De ponyruiters zijn naar Mer selo geweest. Luca de Rijck reed op Black Beauty een ALI proef. Ze behaalde de eerste prijs met 201 pun ten. Lisette van den Berg is met Mic key derde geworden in het LI met 198 punten. Marloes van Rattingen is met Arno vijfde geworden met een Ml dressuurproef wat haar 197 pun ten opleverde. Bianca Enders heeft met haar pony Olena een eerset prijs behaald met het springen EL en met dressuur behaalde ze een vierde prijs in de klasse ELI. Jolein Coopmans heeft met haar pony Mistral een mooie derde prijs met 196 punten behaald in het L2. Springruiter Leopold van Asten uit Ysselsteyn heeft afgelopen weekend tijdens de Grote Prijs van Kuala Lum pur een achtste plaats behaald. Van Asten had met Twink Twice vier straf- punten en een tijd van 68,40 secon den. In de strijd om de wereldbekerfi nale kon Van Asten geen potten breken. In de eerste omloop weiger de Twink Twice twee keer en daar door kon Van Asten zich niet plaatsen voor de finale van de wereldbeker. De zussen Jeurissen van PC De Jumpers uit Oilro hebben het Natio nale Concours in Wierden voor pony's bezocht. Katja Jeurissen was iedereen te snel af in de categorie DM met Roosje en behaalde de eerste prijs. Verder behaalde ze nog een prijs met Kimula in de categorie DM. Iris Jeurissen behaalde een achtste prijs in de categorie DL met Sandro Boy. De Mudhunters hebben de tocht bij TWC Oranje in Horst gereden. De tocht was voorzien van een aantal nieuwe stukken. Al met al ging het er snel aan toe en samen met de heen- en terugreis, per fiets, waren de meeste mudhunters voor 12.00 uur weer thuis. Ook nieuwe leden had den zich aan deze tocht gewaagd en brachten het er goed af. Komende zondag gaat het naar Well en Affer- den, alwaar men ook wat op Duits grondgebeid gaat rijden. In het voor jaar is het in het algemeen heel pret tig rijden op de mountainbike. Twee trainingen per week maken dat men snel went aan de sport. Met twee trai ningen per week kan men in een maand acht gratis trainingen meema ken. Alles nodig is is een mountainbi ke en een helm. Snelheden variëren van 15 tot 24 kilometer per uur in een training van anderhalf uur. Kijk voor de nieuwe kwartaalplanning op WWW.mudhunters.nl. Iedereen is welkom maar vooral jeugdleden en dames zijn welkom. Zondag 7 mei training in Well, vertrek 8.30 per fiets, 45 tot 55 km. Elke dins dagavond een training vanaf 19.00 uur. Vertrek altijd vanaf de Sprank. en hoef je ook niet lang van tevoren aanwezig te zijn. Dat bespaart je dus tijd. Verder hebben we ruime moge lijkheden voor iedereen die heel veel of juist heel weinig wil of kan spor ten. Je kunt een all-in-abonnement nemen waarmee je op ieder moment aan iedere groepsactiviteit deel kunt nemen. Als je van jezelf weet dat je weinig tijd hebt bieden wij ook abon nementen voor één of twee keer in de week. Ons motto is ook: je hoeft niet meer te betalen dan dat je kunt." Voor Isa en Ali zijn de afgelopen tien jaar voorbijgevlogen en ze zijn klaar voor de volgende tien jaar (en meer). Ali: "Het succes van de afgelo pen jaren heeft denk ik aangetoond, dat we op een goede manier bezig zijn. De uitbreiding in 2002 is er ook niet voor niets gekomen. In de nieu we plannen voor Veltum zullen we eveneens participeren, het zal behoorlijk groot worden." De bridge koninginnedrive in De Witte Hoeve in Venray was ook dit jaar een geslaagde happening. De avond werd geopend door mevrouw A. Bistervelds, voorzitter van de Oran jevereniging, die deze drive ieder jaar weer mogelijk maakt. Zij wenste de 84 spelers een gezellige avond. Dit jaar lag de organisatie, namens de gezamenlijke bridgeverenigingen, in handen van de Niet-rokers Bridge club Venray. Er werd gespeeld in drie lijnen van elk veertien paren. Prijzen waren er voor de eerste, de tweede, de laatste en diegene die het dichtst bij het gemiddelde van 50 procent scoorden. In de A-lijn wonnen de heren Jakobs en Penninx met 64,58 Zelfs wanneer de techniek de spe lers in de steek laat zijn de leden nog zo flexibel om bijna probleemloos over te schakelen op de oude manier van scores opschrijven. Vandaar dat men na afloop nog even aan de slag is gegaan om voor de 'die hards' toch nog de uitslag te berekenen. In de gele lijn behaalden Ger Keizers met Wim Teunissen de eerste plaats met 60 procent. Zij werden gevolgd door Marijke Meijer met Wim Verschuiten. In de rode lijn scoorden Klazien Baak met Henk Merkx nog ruim 4 procent hoger. Zij werden gevolgd door Wies Appels met Charlotte Olislagers en Jacky Coenen met Wim Vervuurt. In de groene lijn waren Jan Mater met Jan van Toor de beste, gevolgd door Mieke Custers met Nell Peynenborgh en Jan Voesten met Willem Willems. Vanavond de derde competitieavond. De stand van de laatste clubcompe titie van dit seizoen is opgemaakt. Als vanouds kwam als winnaar het echt paar Toos en Wim Spreeuwenberg met 55,01 procent uit de bus. Hun voorsprong is kleiner geworden. Zij werden deze keer op de voet gevolgd door Annie Clermonts en Mia Koop man met 54,51 procent. Derde waren Clazien Baak en Annie van den Munckhof met 53,45 procent. In de rode lijn waren Piet van Aar en Sef Raedts met 60,96 procent de win naars. Zij zijn in de laatste zitting het bridgepaar Bèr Poels en Maria Vloet net voorbij gegaan. Deze zijn nu goed voor een tweede plaats met 60,85. Een mooie derde plaats was er voor Annemie Vossen en Doortje van Melick met 57,77 procent. Vanaf nu gaat BC 2002 RV ladderen. Om voor beide lijnen een gelijk aantal paren te krijgen gaan de drie laagst scorende van de gele lijn verder in rood. De twee paren met de hoogst scorende in de rode lijn, gaan door in geel. De eerste laddercompetitie is gehouden met gemixte paren. In geel waren de winnaars met 63,33 procent, Gerard de Beijer en Frans Smits. De tweede plaats was voor Hennie Alkemade en Tony Jansen met 62,50 procent. Een gedeelde derde plaats was er deze keer voor drie bridgeparen namelijk, Clazien Baak met Annie van den Munckhof, Toon den Brok met Bert Vloet en het echtpaar Kika en Bram van Nieuwenhuijzen, allen met 57,50 procent. In de rode lijn behaalden Bèr Poels en Maria Vloet de hoogste score met 59,38 procent. De tweede plaats was voor Loes Engel en Theo Jakobs met 59,01 procent. Derde werden (binnen 1 procent) Corrie hartong en Nellie Bexkens met 58,49 procent. De slotavond van het laatste com- petitieblok werd gespeeld in vier lij nen met respectievelijk tien, elf, en twee keer twaalf paren. In de A-lijn waren Leon Bollen en Peter de Groot de winnaars met 64,32 procent, gevolgd door Antoinette Coppus en Riet Willems met 54,32 procent. Annie Boekholt en Mia Lommen wer den derde met 52,50 procent. In de B- lijn was de eerste plaats voor Mientje en Toon Jakobs met 64,38 procent. Riek en Piet Rutten bezetten de twee de plaats met 60,63 procent en derde waren Martin Janssen en Ber Poels met 58,75 procent. In de C-lijn scoor den Nel Camps en Sraar van Meijel 57,25 procent en daarmee werden ze eerste. Riet Blok en Betsie van de Sluis waren tweede met 57 procent en derde plek was voor Hilde Kooien en Joke Peeters met 56,83 procent. In de D-lijn tenslotte waren Joke Peters en Leo van Grootel eerste met 60,21 procent. Ger Janssen en Mia van der Heijden waren tweede met 58,96 pro cent, gevolgd door Jopie en Jan Emmen met 56,25 procent. procent, hetzelfde percentage waar mee in de B-lijn werd gewonnen door de dames Van Melick en Vossen. Tweede in de A-lijn waren de dames Koopman en Manders met 60,07 pro cent en derde de dames Buyssen en Spekhorst met 59,38 procent. In de B- lijn waren mevrouw Coenders en de heer Van Meijel tweede met hetzelfde percentage als waarmee de dames Van der Heijden en Peters in de C-lijn wonnen, te weten 60,76 procent. Derde in de B-lijn waren de dames Hartong en Jenneskens met 58,68 procent. In de C-lijn tenslotte deelden de dames Erps en Nillesen met mevrouw Jansen en de heer Van de Heuvel met 58,33 procent de tweede en derde plaats. De laatste bridgemiddag van het seizoen is gespeeld. Volgende week de allerlaatste met een etentje in Leu nen. In geel waren met 57,29 procent Tiny en Frans Oudenhoven de beste. De tweede plaats was met 55,73 pro cent voor Jo Linders en Annelies Rooyakkers. Derde met 54,69 pro cent waren Jeanne Korsmit en Jac. Huijs. In rood waren Zus van Meijel en Truus Michels de winnaars met 64,06 procent. De tweede plaats was met 56,77 procent voor twee paren, en wel Jo de Backer met Toon van Vegchel en Jan Janssen met Frans Mertens. In groen waren met 66,15 procent Gemma van Winkel en Cor rie van de Mortel de beste, gevolgd door Thei Gerrits en Piet van Ooi met 65,10 procent. De derde plaats ging met 55,73 procent naar Riet en Jan Aarts. De voorlaatste competitieavond is afgewerkt. In geel waren Aike van Glabbeek en Marij ke v.d. Boom de winnaars met 59.03 procent. Toon den Brok en Jack Huijs bezetten de tweede plaats met 57.99 procent en de derde plaats ging naar Bert en Nelly Vloet met 57.64 pro cent. In de rode lijn waren Mathieu en Gerda Crooijmans de beste met 68 procent. De tweede plaats ging naar Maria van Boekei en Antoinet Coppus met 58 procent. Ron Gabeler en Jan Steijnvoort waren derde met 56.67 procent. De tweede lente-competitieavond is gespeeld. In de A-lijn waren Miny en Wiel Verhoeven de beste met 56,25 procent, gevolgd door Maria Cuppen en Leny Jenniskens met 55,83 procent. Derde waren Yorgo Canlo en Frank Cornelissen met 52,50 procent. In de B-lijn waren Tonny Cla- essen en Wim Hermans de winnaars met 62,82 procent. De tweede plek ging naar Ria en Kees van Son met 60,75 procent en derde waren met 60 procent Wilma Dik en Henk de Vries. De derde ronde van de clubkam pioenschappen is gespeeld. In geel was de eerste plaats met 61,98 pro cent voor Jac. Huijs en Jeanne Kors mit. Tweede met 60,42 procent waren Annelies Rooyakkers en Mar- tien Verheijen, gevolgd door Tiny Schaminee en Frans Oudenhoven met 56,25 procent. In rood waren met 63,19 procent Truus en Sef Michels de beste. De tweede plaats werd met 54,17 procent bezet door Thea Lamers en Ger Wiegman. Derde met 53,47 procent waren Annie en Onnic Karagozyan. In de rode lijn waren het Leontien Buytendijk en Marie-Louise van Gemert die de eerste plaats bezetten met ruim 60 procent. Janny en Ad Hijl werden tweede met 57 procent en derde waren Ine Thielen en Nel Camps. Hierdoor traden er geen wij zingen op in de kop van het tussen- klassement. In de gele lijn waren Cor rie Hartong en Jan Heinekamp de winnaars. In de tussenstand stegen ze van de elfde naar de vijfde plaats. Janny Jungslager en Sjef de Vocht werden tweede en de derde plek was voor Jan Kleeven en Nellie Bexkens. In de slemcompetitie staat het laatst genoemde paar op een afgetekende eerste plaats. Enkele BC Doublet leden zijn bezig met de vervolgcursus van Harry Maasakkers. Zowel het bie den als het spel wordt verfijnd uitge legd. De komende weken zal duide lijk worden of deze bridge-investering ook in de standen weerklinkt. De jeugdmotorcrossers zijn te gast geweest op circuit Bezuidenhout in Boekei voor het rijden van hun wed strijd. Voor deze wedstrijd hadden zich 250 rijders aangemeld waaron der enkele Duitse rijders. De baan lag er perfect bij en ook de organiseren de club, MCC Boekei, had de touw tjes strak in handen. Bij de 65 versnel lingen grote wielen wist Jeremy de Vink op de zware zandbaan beslag te Op zondag 7 mei presenteert de BRL Organisatie haar coureurs voor het seizoen 2006. Deze pre sentatie zal plaatsvinden in Bobs Party Palace in Uitgeest. Zo'n veertig coureurs uit de BRL-V6 en de BRL-Light zullen zich laten zien en voorgesteld worden aan de pers en sponsors. Niemand minder dan RTL presentator en autocoureur Allard Kalff, die dit jaar voor het OTTO team rijdt, zal deze presentatie voor zijn reke ning nemen. De BRL-series zijn een initiatief van Venraynaar Har- rie Maessen. Diverse Venrayse coureurs doen aan deze wedstrij den mee. Deze middag zal de nieuwe 230 pk sterke 2006 BRL-Light raceauto voor het eerst getoond worden. De BRL- Light heeft een ware metamorfose ondergaan, is sterk verbeterd en heeft een supersnel uiterlijk gekregen met zijn nieuwe Ford Focus body. De alom bekende BRL-V6 race bolide met het uiterlijk van een Ford Mondeo en 320 pk, zal eveneens te bewonderen zijn. De BRL-series zijn razendsnel uitge- Uitslag van de eerste wedstrijd uit de 50-pluscompetitie: 1Peter Gerrats 2. Piet Beijersbergen 3. Antoon San ders 4. Ton Deenen 5. Francien Her mans. Uitslag van de eerste wedstrijd om de lentekoning: 1. Peter Gerrats 2. Sjaak Koenen 3. Henk Hendriks 4. René Wijnhoven 5. Jan Sanders. Op zondag 7 mei is de tweede wedstrijd om de lentekoning. Deze wedstrijd wordt gevist in vijver 2. Nummers afhalen is om 7.00 uur en vissen is van 8.00 tot 12.00 uur. Woensdag 10 mei is de derde wed strijd uit de 50 pluscompetitie. De bij eenkomst is om 11.00 uur en er wordt gevist in vijver 2 tot 16.00 uur Aanmelden bij Pieter Kunen via tel. )077)3662920. Op zaterdag 6 mei is de vierde bijeenkomst van de jeugd- cursus. Dit keer wordt er gevist in de jeugdvijver. Daarna is de diploma-uit reiking. Begonnen wordt om 14.00 uur en de middag eindigt rond 17.00 uur. Op donderdag 11 mei is de vier de trainingsavond van het jeugdteam. Deze wordt gehouden in de jeugdvij ver en begint om 18.00 uur. Tot 14 september zijn er elke woensdagmid dag tussen 13.30 en 17.00 uur enkele jeugdleiders bij de jeugdvijver aanwe zig om vissertjes die komen vissen te helpen en te zorgen voor hun veilig heid. leggen op een vijftiende stek om ook in de manches op een vijftiende plek de streep te passeren. In de eerste manche eindigde Emile Cox op een derde plek en de tweede manche wist hij na een verbeten strijd als tweede man te doen af sluiten om ook de tweede beker in ontvangst te mogen nemen. Komende zondag is er een nationale wedstrijd op het GP cir cuit de Kuilen in Mill. groeid tot een absolute top-klasse. De BRL-Light is dé opstap klasse voor jong aankomend talent. Een voor beeld zijn de uit de karts afkomstige Jochen Habets, Thomas Hylkema, Henry Zumbrink en Dick Vrijvogel. In de BRL-Light ook diverse lokale rij ders zoals Joop Claessens en Frank Gielens uit Heide en Eric van den Munckhof uit Horst. Bij de super racekanonnen, de BRL- V6, komen vele nationale kampioe nen aan de start, zoals onder andere Donald Molenaar, Sandor van Es, Phil Bastiaans, Allard Kalff, Donny Crevels, Marc Goossens, Danny van Dongen, Pieter Belmans, Barry Maessen uit Ysselsteyn, Jacky van der Ende, die voor het Venrayse Linderteam van Louis In de Rijp rijdt, Nelson van der Pol, Roy Monden, Jeroen Reijntjens, Daniel Schryvers, Sebastiaan Visser en Francesco Pastorelli. De eerste races staan gepland in het weekend van 13 en 14 mei in Assen. In totaal worden er zeven races gereden, twee in Assen, twee in het Belgische Zolder, twee in Zand- voort en een op de Nurburgring in Duitsland. Vergunningen voor 2006 zijn te verkrijgen bij Faunaland van Grootel in Venray of bij secretaris H.Hendriks aan de Pastoor v/d Gaetstraat 48 in Venray. Nieuwe leden zijn welkom en kunnen zich aanmelden op boven staande adressen of via www.hsvde- roerdomp.nl. Alle leden hebben de uitnodiging ontvangen voor de her opening van de heringerichte visvij ver De Ballonzuil. Men kan zich tot 16 mei opgeven via tel. (0478)582994 of 06-23140989. Wedstrijden: 6-5 koppel wedstrijd in Afferden op De maas. 10-5 eerste wedstrijd Venray-Milheeze in Milhee- ze, bijeenkomst 18.00 uur en vissen van 18.30 tot 21.30 uur. 13-5 jubi leum, gescheiden koppel wedstrijd van Het Alvertje uit Oostrum. Voor verdere inlichtingen kan men contact opnemen met de wedstrijdcommis sie, met name de heer Toon de Klein, via tel. (0478)581066 of 06-13617597 of bij L.v/d Hoogenhof via tel 06- 38210847. De eerste wedstrijd van de zomer avondcompetitie is gevist. De heer A. de Klein wist het beste om te gaan met de omstandigheden en wist ruim 7000 gram vis ter weging aan te bie den. Uitslag; 1. A. de Klein. 2. C. Kools. 3. G. Robben. 4. H. Goemans. 5. L. v.d. Hoogenhof.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 28