Medewerker LINE LEAD Verkoopmedewerker binnendienst. Algemeen medewerker metaal Machineoperator Start Machinesteller Blister Afdeling m/v Medewerker Verkoop Commerciële Binnendienst Projecten m/v Salarisadministrateur m/v Senior Calculator annex Teamleider m/v Senior Calculator m/v BTS Totaalbouw Tegelzetter Cad/Cam-ontwerper/programmeur m/v Een uitzendbureau dat volop keuze heeft bij jou in de buurt? Onderhoudsmonteur Oogstleider Ploegbaas (f staalmeesters Werkelijk goed werk tempo-team uitzendbureau Vedior Allround sun-power METAALBEWERKERS 5 totaalbouw Uitzendbu MOND PEEL EN MAAS Donderdag 4 mei 2006 - Pagina 24 De Baan: Wij zoeken kandidaten die de productielijn kan managen, nieuwe medewerkers kan inwerken en kan fungeren als de 'rechterhand' van de Supervisor. Je signaleert problemen bij het productieproces en lost deze op. Je bent verantwoordelijk voor de productielijn en coördineert alle werkzaamheden en processen aan deze lijn. Ben jij een gemotiveerd, stressbestendig en heb je leidinggevende ervaring in een magazijn/ productie ervaring en beschik je over een MBO werk en denkniveau? Neem dan contact op met Start Uitzendbureau in Venray 0478-589344 De Baan: Wij zoeken iemand die de aanvragen behandeld o.a. opstellen en uitwerken van offertes) en zorg draagt voor de administratieve en commerciële verwerking van orders. Tevens adviseer je potentiële klanten. Dit alles gebeurd in een hecht team van enthousiaste collega's. Ben jij commercieel, accuraat, heb je affiniteit met techniek, beheers je de Duitse en de Engelse taal en heb je soortgelijke werkervaring en een MBO werk en denkniveau? Neem dan contact op met Start Uitzendbureau in Venray 0478-589344 De Baan: Wij zoeken een Allround metaalbewerker voor die goed kan zagen, boren, slij pen, lassen etc. Heb jij allround ervaring in metaalbewerking door opleiding of werkervaring en interesse in ontwikkeling op termijn tot volwaardig plaat- profielwalser Neem dan contact op met Start Uitzendbureau in Venray 0478-589344 De Baan: Wij zoeken een medewerker voor het bedienen van een verspaningsmachine voor gietstukken. Naast het op- en afspannen van de gietstukken ben je ook ver antwoordelijk voor de kwaliteitscontrole. Het programmeren wordt centraal gere geld. Ben jij technisch goed onderlegd, kun je goed overweg met een schuifmaat en is werken in een 3-ploegendienst geen probleem? Neem dan contact op met Start Uitzendbureau in Venray 0478-589344 Start Venray, Passaat Kijk voor meer vacat e 9, 5801 BR Venray, telefoon: (0478) 58 93 44 ures ook op www.siart.nl Nelipak heeft t/m juli 2006 dringend behoefte aan een medewerker voor het directiesecretariaat (m/v). Functie-eisen: HBO denk- en handelniveau; spreek- en schrijfvaardigheid in Nederlands en Engels; ervaring in een vergelijkbare functie; beschikbaarheid voor minimaal 32 uur; werktijden in overleg mogelijk. tel: 077-4720199 JP WALS EN BUIGWERK Staalmeesters is een veelzijdig bedrijf met een dage lijks groeiende klantenkring in binnen- en buitenland. Wij houden ons ondermeer bezig met het buigen en walsen van platen en profielen, alsmede licht con structiewerk en apparatenbouw. Hierin hebben we een mime expertise opgebouwd. Door uitbreiding van onze productiecapaciteit zijn wij op zoek naar: Je houdt je o.a. bezig met:: - Walsen, zetten en buigen van platen en profielen - Constructiewerkzaamheden, zoals zagen en boren - Laswerkzaamheden, MIG/MAG en TIG - Samenstellen van gewalste producten Onze voorkeur gaat uit naar enthousiaste kandidaten op LTS/MTS niveau, die na een inwerk- periode zelfstandig kunnen werken. Een pré is: - kennis van tekening lezen - ervaring met hijsen en heffen - kennis van materialen, o.a. Staal, RVS en Aluminium - bij voorkeur enige kennis van en ervaring met computers Werken bij Staalmeesters betekent: - een plezierige werkkring - een goede onderlinge sfeer - carrièremogelijkheden en opleidingsfaciliteiten en: - uiteraard een goed salaris met loyaliteitsbeloning Uw schriftelijke reactie, met CV kunt u voor 15 mei 2006 sturen naar: Staalmeesters bv Wals- en Buigwerk t.a.v. B. Kellenaers Geijsterseweg 12, 5861BL Wanssum E-mail: directie@staalmeesters.nl Voor nadere informatie kunt u bellen met Gé Versteegen 0478 - 53 20 50 en BOUW TEGELS SANITAIR Sedert de zestiger jaren zijn wij als aannemer van bouwwerken actiefin de regio Noord-Limburg en Oost-Brabant. Binnen onze markt onderscheiden wij ons als aanbieder van totaaloplossingen. Opdrachtgevers kunnen bij ons terecht voor zowel de interne verbouwing van bun woonhuis als voor de complete nieuwbouw van woonhuizen in de particuliere sector. Met ons team van twintig medewerkers staan wij garant voor kwaliteit, service en snelle doorlooptijden van projecten. Kortom hoogwaardige dienstverlening! BTS Totaalbouw is lid Bouwend Nederland en deelnemer Bouwgarant. Naast onze bouwafdeling beschikken wij over een ruim gesorteerde showroom op bet gebied van sanitair en tegels. De meest actuele ontwikkelingen op sanitair- en tegelgebied presenteren wij permanent in onze showroom. Wij zijn gespecialiseerd in bet bouwen - verbouwen - renoveren van badkamers - keramische en natuursteen vloeren. De wand en vloer tegelwerken worden door ons nog op de traditionele wijze in specie gezet. Voor ons tegelzettersbedrijf zijn wij op zoek naar een gemotiveerde vakkundige allround Functie eisen: Opleiding tot tegelzetter; Aantoonbare ervaring met zetwerk grotere maten wandtegels; Accuraat en communicatief; In bezit van rijbewijs. BTS Totaalbouw kent prima arbeidsvoorwaarden en een aangename bedrijfscultuur. Heeft u interesse in deze afwisselende baan stuur dan een korte brief (mailen kan ook) met uw motivatie en ervaring naar: BTS Totaalbouw B.V. t.a.v. de beer F. Zegers. E-mail: frans.zegers@btstotaalbouw.nl bouw tegels sanitair Kloosterstraat 18 5844 AN Stevensbeek tel.(0485) 381742 www.btstotaalbouw.nl Nu een baan, straks op vakantie! KANTOOR Receptioniste/telefoniste m/v voor een bedrijf in de regio Horst/Venlo zijn wij op zoek naar een representatieve zelfstandige telefoniste/receptioniste. Je werkzaamheden bestaan uit het bedienen van de telefooncentrale en het ont vangen van gasten. Daarnaast verricht je overige voorko mende werkzaamheden zoals postbehandeling en taken van administratieve aard. Heb jij ervaring met het bedienen van een telefooncentrale? Kun je omgaan met MS office? En spreek jij Nederlands, Engels en Duits? Reageer dan snel. Informatie: (0478) 51 17 22, Marian Manders, Schoolstraat 2, Venray COMMERCIËLE DIENSTVERLENING medewerker verkoop commerciële binnendienst m/v voor een groot industrieel bedrijf in de regio van Venray. Je stelt offertes op op basis van calculaties en verzendt deze vervolgens op. Je draagt zorg voor een effectief en efficiënt verloop van ontwikkelprojecten en legt de juiste gegevens vast en verstrekt deze zowel intern als extern. Je hebt een relevante hbo-opleiding afgerond, inte resse in B-2-B, een commerciële instelling en enig technisch inzicht. Daarnaast beheers je de Nederlandse, Engels Duitse en/of Franse taal goed in woord en geschrift (een extra taal is een pre) en je hebt talent voor organiseren. Je kunt goed luisteren, bent nauwkeurig, klantgericht en verantwoordelijk. Voldoe je aan deze eisen, reageer dan snel op deze vacature! Informatie: (0478) 51 17 22, Daan Mous, Schoolstraat 2, Venray LOGISTIEK Postkamermedewerker m/v voor een bedrijf in de regio van Venray. Je taken bestaan uit het insorteren van postbus correspondentie. Het betreft een tijdelijke functie vanaf eind mei tot begin december De werktijden zijn dinsdag tot en met zaterdag van 5.45 tot 9.15 uur De functie kan ook door twee personen ingevuld worden, waarbij je om de week werkt. Ben je deze periode beschikbaar en ben je een vroege vogel? Reageer dan snel op deze functie. Informatie: (0478) 51 17 22, Daan Mous, Schoolstraat 2, Venray VAKANTIEWERK Vakantiewerkers m/v 23 dagen niets te doen in je vakantie?Tempo-Team houdt jou bezig!Tempo-Team Uitzendbureau heeft vakantiebanen bij verschillende bedrijven in de regio van Venray en Horst. Wil jij een leuk zakcentje verdienen, kom dan langs bij ons op de vestiging! Informatie: (0478) 51 17 22, Daan Mous, Schoolstraat 2, Venray www.tempo-team.nl Praat 'ns met een Vedior Consulent Vanaf 1 mei kun je voor de beste banen ook terecht in Venray. St. Jozefweg 1 5801 CW Venray Tel. (0478) 78 65 98 cwivenray@vedior.nl The Better Match H MUL Interesse? Reageer schriftelijk bij onze afdeling P&O. Nelipak bv Postbus 37 5800 AA Venray of PSiO@nelipak.nl. Bellen kan ook: 0478-529000; vraag naar P. Verstegen. Kijk voor meer informatie over Nelipak op www.nelipak.com NELIPAK 9 UITZENDGROEP Voor een productiebedrijf in de regio zijn wij op zoek naar een allround onderhoudsmonteur. Tot de taken behoren o.a. het oplossen en voorkomen van storingen, verrichten van reparaties en het periodiek onderhoud aan het machinepark. De kandidaat die wij zoeken heeft een technische opleiding op MBO niveau en heeft enkele jaren ervaring als onderhoudsmonteur. Het werk vraagt om mechanische, elektrische en hydraulische kennis. Voor een komkommerteler in de regio zoeken wij een oogstleider ploegbaas. Tot de taken behoren o.a. oogsten, sorteren, teelt voorbereiden, teelt wisseling, veiling klaar maken. Tevens verzorgt de kandidaat de aansturing van het personeel bij afwezigheid van de eigenaar. De kandidaat die wij zoeken heeft een agrarische opleiding op middelbaar niveau en heeft ruime ervaring in de komkommerteelt. Deze kandidaat beschikt over leidinggevende capaciteiten. Interesse?? neem dan contact met ons op! Sun-Power Uitzendgroep Kloosterstraat 41a, 5971 BC Grubbenvorst e-mail: andré@sun-power.nl nrnTTTTi 2-Ploegendienst/Fulltime - LBO/MBO niveau. - Technisch gerichte vakopleiding. - Functiegerichte opleiding. Dagdienst/ Fulltime - HBO (denk) niveau. - Uitstekende beheersing in woord en geschrift van de Nederlandse, Engelse, Duitse en/of Franse taal. Beheersing van een extra taal is een pré. Dagdienst/Fulltime - MB0+tot HBO denkniveau. - Praktijkdiploma Loonadministratie. - Bij voorkeur kennis van het personeels- en salaris informatie systeem EMIS. - Enige jaren relevante ervaring op een salarisadministratie met verionen "in huis". Dagdienst/Fulltime - Maakt gedegen calculaties van productontwikkeling en repeatproducties - HBO niveau - Inzicht in productontwerp door middel van CAD en CAM systemen en conventioneel - Kennis van het thermoforming-proces of willen leren - Kennis van technische productieprocessen met kleine series producten - Economisch inzicht inzake kosten ontwerp- en productieprocessen - Beheersing in woord en geschrift van de Nederlandse en Engelse taal Interesse? Solliciteer schriftelijk bij onze afdeling P&O. Nelipak bv Postbus 37 5800 AA Venray Telefoon: 0478-529000 PSiO@nelipak.nl Voor meer informatie: www.nelipak.com NELIPAK uw 1 koloms geboorte- of trouwadvertentie in PEEL EIM MAAS indien u uw kaarten heeft laten drukken bij van den munckhof grotestraat 68 venray telefoon 0478-582727 Spoed: Dumperchauffeur voor grondverzet Zand/Grind/Klei, rijbewijs B. Heb je ervaring met tractorrijden en/of andere grondverzetmachines? Reageer dan nu 077 - 3982414! Ook spoed: 2 assemblage-test-soldeer- medewerkers, met enige electrotechnische kennis, deze baan is voor enige tijd en fulltime, werklocatie: Horst. Flexibele heftruckchauffeurs, met certificaat, regio Eindhoven, vaste aanstelling mogelijk Gevraagd: een internationaal chauffeur, met kans op vaste aanstelling, voor een bedrijf in Venlo, rijbewijzen BC en E vereist chauffeursdiploma, meer info: 077 - 3982414! Gezocht: een onderhoudsmonteur, productie installaties (grotendeels electrotechnisch) Eindhoven, 38 uren per week, flexibiliteit vereist, vaste baan mogelijk (vrij jong team) Ben je ervaren in het plannen van transport?? Dan zijn wij op zoek naar jou! Kans op vaste aan stelling bij goed functioneren. Werklocatie Venlo. Aanvangsdatum: per direct! Wij vragen een meewerkend productieleider in Eindhoven (AGF-branche), kans op vast! Per juli gezocht: heftruckchauffeurs met certifi caat, tractorchauffeurs beiden met enig technisch inzicht én een verkoopmedewerker in de fruitbranche, géén 8-5 mentaliteit en 8 weken aan een meld je nü aan voor deze job: 077-3982417! Leerling monteur en ervaren monteur zonweringen, locatie Horst, evt. voor vast mogelijk Wij hebben per direct werk voor: betontimmer- lieden, (werkplaats)timmerlieden, metselaars regio Venray-Venlo-Helden, voor zéér lange tijd Ervaren glazenwasser, regio Noord-Limburg, eveneens met kans op vaste aanstelling Per direct te beginnen: een vakbekwame handslijper, bewerking voorgefreesde matrijzen, regio Venlo, kans op vaste baan! Óók: een CNC - frezer (3 -machines) Kijk voor méér vacatures ook op www.uitzendburomondial.nl Vijverlaan 2, 5961 DJ Horst, Tel. 077-3982414 Fax. 077-3982599, info@uitzendburomondial.nl NELIPAK is gespecialiseerd in thermovormen, een techniek waarbij kunststofhalffabrikaten (folie en plaat) worden verwerkt tot uiteenlopende producten, variërend van hoogwaardige verpakkingen voor medische artikelen tot onderdelen voor de auto-industrie. NELIPAK maakt geen standaardproducten maar 'maatwerk' en beschikt daartoe over een eigen ontwikkelingsafdeling, een grote gereedschapmakerij en een modern en gevarieerd machinepark. NELIPAK is een internationaal opererend bedrijf met productie- faciliteiten in Venray, Overloon en Galway (Ierland). NELIPAK biedt werk aan in totaal zo'n 420 medewerkers (360 FTE). NELIPAK is op zoek naar mensen voor de volgende functies. Dagdienst/Fulltime - HBO denk-en werkniveau - Ervaring met en opleiding in Cad/Cam-systeem - Ervaring met frezen is een pré - Ervaring met Unigraphics is een pré

Peel en Maas | 2006 | | pagina 24