Prima prestaties Oh Do Kwan Cross-country-fair in Casten ray Lasercentrum Venray Jessie Wismans derde op NK Concours hippique in Merselo •b Niets! Meu Laat u inspireren... Win Guus Meeuwis-kaartjes in de Koets PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS door onze keukens en badkamers PEEL EN MAAS Donderdag 27 april 2006 - Pagina 24 De Peelrunners Autoruitreparatie De Piëlhaas TV Venray Wat gebeurt er als U niet adverteert HSV De Roerdomp Het Alvertje Spio wedstrijd- zwemmen Zondagritten St. Christoffel Bridgesoos De Kemphaan BC Venray een abonnement waard BC Klavertje Vier BC Doublet BC 2002 RV BC Overloon NRBC Venray BC Common Sense Sinds 1999 voor het corrigeren van uw ogen d.m.v. Refractieve Laserchirurgie. - Betrouwbaar en veilig - De behandeling is pijnloos - Lasertechnieken: PRK, LAS EK en ZYOPTICS - Ook voor de plus sterktes Het Lasercentlum organiseert regelmatig Informatieavonden over de verschillende mogelijkheden van behandeling. Tijdens deze avonden komen alle aspecten van lefractiechirurgie aan bod. Voor nadere informatie kan men terecht in het Laser Centrum Venray, Grotestraat 16 in Venray Telefoon 0478-581382 Mooi Functioneel High-tech Comfortabel Sportnieuws -info Castenray staat in het weekend van 6 en 7 mei bol van de paardensport, (foto: Angy PhotoDesign) Tijdens het Soo Bak Gi toernooi hebben de taekwondoka's van Oh Do Kwan prima prestaties geleverd. Voor de meeste deelnemers was dit de eer ste kennismaking met het wedstrijds parren. Het regiotoernooi in Asten was niet al te groot van opzet (onge veer 100 deelnemers). Denise mocht als eerste van de club gaan sparren. In een poule van drie deelneemsters werd meteen fanatiek begonnen. Denise Saris kwam in de eerste partij niet goed op gang, maar kon toch nog enkele mooie punten scoren. De tweede wedstrijd kwam ze met een puntje voor, en kon de voorsprong houden en zo het zilver winnen. Voor Bo de Bruin was het de vuurproef, meteen de eerste wedstrijd tegen een rode band. Bo liet zien wat ze waard was en gaf haar tegenstander weinig kansen, de partij werd onbeslist afge sloten. De tweede partij kon Bo zelfs winnend afsluiten, en de derde wed strijd ging verloren op een minpunt. Suraj Sanichar en Marijke Lalbiharie gingen ook voor de eerste keer de wedstrijdmat op. Suraj had de pech dat hij in een poule was ingedeeld met ervaren tegenstanders, en kon helaas geen partij winnend afsluiten. Marijke deed het best goed maar kwam te laat in haar wedstrijden op dreef waardoor ze ook puntjes te kort Jessie Wismans van Sportinstituut Verhagen is bij de Nederlandse kam pioenschappen -15 jaar in Eindhoven derde geworden. Verhagen mocht aan dit kampioenschap met twee judoka's deelnemen. Anke Thoonen en Jessie Wismans zaten in de gewichtsklasse tot 36 kilogram. De twee dames wisten zich te plaatsen op de Limburgse kampioenschappen in Born. Wismans die zeer gedreven was om kampioen te willen worden wist dat dit een zeer moeilijke taak zou gaan worden, want de dames die in de finale stonden in de klasse -17 jaar zaten ook in de klasse -15 jaar. Ze kwam via de voorrondes die ze overi gens met volle overmacht wist te win nen in de halve finale tegen de huidi ge Nederlandse kampioen -17 jaar Laura Prince. De wedstrijd begon goed. Staande is Wismans duidelijk beter, maar op de grond is Prince beter. Ze had dan ook de opdracht gekregen om zo veel mogelijk staand te judoën. Maar Prince wist toch in een klein moment gebruik te maken Trainingen: Dinsdag baantraining 19:00 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag duurloop 18:30 uur. Startplaats 27/4 parkeerplaats t.o. Toverland, Seven- um. 4/5 parkeerplaats Schuitwater, Melderslo. 11/5 parkeerplaats Schadij- ker Bossen, Meterik. Zaterdag bostrai- ning 16.00 uur, parkeerplaats Schadij- ker Bossen. De algemene ledenvergadering wordt gehouden op vrijdag 28 april in de kantine van de scheidsrechtersvereniging in de Kas- teelse bossen. Aanvang 19.30 uur. Wedstrijdkalender: 29/4 Beesel, Voorjaarsrun. 27/5 Helden, Ringen- loop. 23/6 Horst, Acht van Horst. Wedstrijduitslagen doorgeven via rpvdgoor@plex.nl. of tel. (077)4678240. Men heeft zaterdag 29 april de mogelijkheid de voorruit van de auto te laten inspecteren op kleine bescha digingen. Deze kunnen indien moge lijk ter plaatse worden gerepareerd. Een kleine beschadiging kan door allerlei invloeden van buitenaf gaan doorscheuren. Als een ruit eenmaal begint te scheuren is vervangen nog de enige mogelijkheid, dit is een kostbare zaak en om dit te voorkomen is een repara tie mogelijk. Een ruitreparatie is vanaf WA+ geheel gratis, dus geen eigen risico en geen aantasting van no- claim. Wel de groene kaart of polis meebrengen voor de juiste gegevens. De regeling geldt niet voor Centraal Beheer-verzekerden. Men kan hier tevens terecht voor kenteken grave ren tegen autodiefstal. Alle autoruiten kunnen worden voorzien van een onuitwisbaar kentekennummer. Deze methode wordt aanbevolen door ondemeer verzekeringsmaatschappij en, politie en ANWB Het is niet nodig om een afspraak te maken. De dag wordt gehouden bij Sport centrum De Sprank in Venray en duurt van 10.00 tot 16.00 uur. kwam. Martijn van der Zwet en Mitchell Fleurkens hadden het ook zwaar te verduren in hun poules maar stonden toch hun mannetje maar ein digden niet bij de prijswinnaars. Danny van Dijk werd ingedeeld in een poule met één andere taekwon- doka, dus was de tweede prijs sowieso voor hem. In de partij van twee keer twee minuten liet Danny zien dat ook met weinig wedstrijder van het grondgevecht, en Wismans kwam in een houdgreep terecht waar ze niet meer uit kwam. Dit was op dat moment een teleur stelling. Na een kort gesprek stond ze weer op de mat want ze mocht dan wel in de halve finale verloren heb ben er moest nog gestreden worden om de derde plaats. Ook in de kleine finale stond ze weer helemaal vol zelf vertrouwen op de mat en wist de par tei ook met Ippon (vol punt) op haar naam te zetten. Wismans hoort bij de Nederlandse top, want de nummer 1,2 en 3 waren duidelijk de sterkste van de in hun klasse. Thoonen die voor de eerste keer meedeed heeft goed gepresteerd. Zij won haar eerste twee partijen met Ippon. De derde partij kwam ze ook tegenover Prince te staan. Ze heeft zich goed geweerd en wist de partij uit te spelen, maar verloor met een klein verschil. In de volgende ronde kon ze helaas ook niet winnen en werd uitgeschakeld. In café De Piëlhaas wordt op zater dag 29 april een dartstoernooi gehou den. Aan dit toernooi kan iedereen deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur via tel. (0478)582187. De aan vang van het toernooi is om uiterlijk 20.30 uur. Uitslag darten: winnaarronde; 1. Jos Heesen. 2. Tim Klaassens. 3. Mat Janssen. 4. Gerard de Bruijn. 5. Lou Janssen. 6. John Tebarts. 7. Johan van Hoof. 8. Rob Vermeulen. Verliezerronde; 1. Dave van Zeist. 2. Geert van Hoof. 3. Sjors Hermans. 4. Jeffrey Hendriks. 5. Tom Hendriks. 6. Thorsten Gooren. 7. Marianne van Kempen. 8. Frank Arts. De hoogste finish was voor Johan van Hoof met 148 punten. Het komende weekend is het weer feest in de Koets, want vrijdagavond komt een van de beste dj's van radio - Op de foto v.l.n.r. Denise Saris, Suraj Sanichar, Bo de Bruin, Mitchell Fleurkens en Danny van Dijk. Martijn van der Zwet en Marij ke Lalbiharie ontbreken op de foto. varing goed geknokt kan worden tegen de regerende Nederlands kam pioen en dat het zeker de moeite waard is om verder te trainen op wed- strijdsparren. Bij de Powerman in Horst versche nen op alle afstanden leden van TV Venray aan de start. Bij de één ging het wat beter dan bij de ander, Er waren podiumplaatsen in diverse leef tijdscategorieën van de jeugd. Helaas was er ook een uitvaller aangezien ze hem het fietsparcours van de lange afstand af wilden laten leggen en dat was toch echt wat teveel van het goede. Trainingen: Dinsdag jeugd en seni oren zwemmen 19-15-20.15 uur zwembad de Sprank Venray. Donder dag jeugd lopen 18.15-19.00 uur Atle tiekbaan Venray. Senioren lopen 19.00-20.45 uur atletiekbaan Venray. Zaterdag senioren lopen 15.00-17.00 uur vertrek vanaf Peter Scheres (Gas- tendonkstraat 19, Horst). Zondag jeugd en senioren zwemmen 9.00- 10.00 uur. zwembad de Sprank, Ven ray. Fietsen (racefiets) vanaf 10.15 uur vertrek vanaf de Sprank. Uitslagen Powerman: Powerkids: 5. Maikel Wismans: 17.29. 1. Imkev.d. Munckhof: 16.07. 2. Mieke Reintjes: 16.08. 3. Anne Reintjes: 18.25. 2. Finn Timmermans: 16.58. 5. Dirk Scheres: 15.08. 4. Pim Scheres: 18.55. 5-20-2.5km.: 5) Dave Ewalts: 1.02.30. 11. Marcel Meulendijks: 1.06.23. 15-60-7.5km.: 8. Frank Timmer mans: 3.10.43. 11. Johan Snijders: 3.13.16. 21. Ludy Verstappen: 3.25.03. 27. Twan Jeuken: 3.36.11. 4. Paul Wulms: 3.12.28. 5. Jan van Ass: 3.44.44. 9. Jo Klerken: 4.17.'46. Programma: 29-4: Voorjaarsrun Beesel (MLAC): Info: www.voorjaars- runbeesel.nl 29-4: Koninginneloop Lieshout (jeugd, 5/10/2 l.lkm.) Info: www. runnersclublieshoutnl 30-4: Oranjetocht Horst; Info: www.twcoranje.nl 7-5: Teamtriathlon Enschede (ver enigingscompetitie) Info: www.uttriathlon.nl Nieuws doorgeven via e-mail twen- ray@hotmail.com of tel. (077)4674070. Informatie over TV Venray; e-mail: martien@tvvenray.nl, tel. (0478)511545 of www.twenray.nl. land naar Venray om een feestje te bouwen. Dj Chiel, bekend van Radio 538, zal de Koets compleet gek maken. Een avond die natuurlijk in het teken staat van het oranjegevoel. De volgende dag gaat de Koets al extra vroeg open, om 19.00 uur, om er al op tijd een oranjefeest van te maken met als klap op de vuurpijl het weggeven van tien vrijkaartjes voor het concert van Guus Meeuwis op zaterdag 10 juni in het Philips stadion in Eindhoven. Iedereen die binnen is (boven de 18 jaar) maakt kans op de kaartjes, maar kom snel want vol is vol. Vergunningen voor 2006 zijn te verkrijgen bij Faunaland van Grootel in Venray of bij secretaris H.Hendriks aan de Pastoor v/d Gaetstraat 48 in Venray. Nieuwe leden zijn van harte welkom en kunnen zich aanmelden op bovenstaande adressen of via www.hsvderoerdomp.nl. Alle leden hebben de uitnodiging ontvangen voor de heropening van de heringe richte visvijver De Ballonzuil. Men kan zich voor 16 mei opgeven via tel. (0478)582994 of 06-23140989. Wedstrijden: 3-05 tweede zomer avondcompetitie, bijeenkomst 18.00 uur aan visvijver De Ballonzuil en vis sen van 18.30 tot 21.30 uur. 6-05 koppel wedstrijd in Afferden op de Maas. 10-05 eerste wedstrijd Venray-Mil- heeze te Milheeze bijeenkomst 18.00 uur en vissen van 18.30 tot 21.30 uur. Voor verdere inlichting en opgave voor deze wedstrijden kan men con tact opnemen met de wedstrijdcom missie, met name de heer Toon de Klein via tel. (0478)581066 of 06- 13617597 of met L. v.d Hoogenhof via tel 06-38210847. De vierde vijfdorpen wedstrijd in Venray is gevist op de visvijver van Het Bliekske in Horst omdat men op visvijver De Ballonzuil nog niet met zoveel mensen kan vissen. Martien Voermans wist een derde plaats te behalen in zijn sector en L. v.d Hoogenhof behaalde een vijfde plaats. Bij de teams wist het team Venray 1 bestaande uit J.Dekkers, M.Voermans en L.v/d Hoogenhof een eerste plaats te behalen in het totaal klassement met dertien klassement- punten en een gewicht van 7.900 gram en 130 wedstrijdpunten. Bij de derde wedstrijd uit de vijf- dorpenserie die werd gevist in Well, was Henk Hendriks vijfde, Ton Deen- en zevende en Antoon Sanders acht ste. Uitslag van de eerste wedstrijd uit de jubileumcompetitie: 1) John Hend riks. 2) Jan Sanders. 3) Jos Hermans. 4) Piet Beijersbergen. 5) Dieter wag- ner. Bij de laatste wedstrijd uit de vijf- dorpenserie vielen de volgende vis sers van het Alvertje in de prijzen: 3) Henk Hendriks. 4) Antoon Sanders. 7) René Wijnhoven. 11) Ton Deenen. De individuele winnaar van deze serie werd Antoon Sanders met 16 punten. Op de derde plaats eindigde Henk Hendriks met 27 punten. De team wedstrijd werd gewonnen door team 2 van de Roerdomp Venray, gevolgd door team 2 van het Bliekske Horst en team 3, team 2 en team 1 van het Alvertje. Op zondag 30 april is de eerste wedstrijd om de lentekoning. Deze wedstrijd wordt gevist in vijver 2. Nummers afhalen om 7.00 uur en vis sen is van 8.00 tot 12.00 uur. Op woensdag 3 mei is de tweede wed strijd uit de 50-pluscompetitie. De bij eenkomst is om 11.00 uur en er wordt gevist in vijver 2 tot 16.00 uur. Aanmelden bij Pieter Kunen via tel. (077)3662920. Op donderdag 4 mei is de derde trainingsavond van het jeugdteam in de jeugdvijver. Aanvang 18.00 uur. In het kader van het 50- jarig jubileum houdt het Alvertje op zaterdag 13 mei een gescheiden kop pelwedstrijd in vijvercomplex het Wanssums Ven. Er wordt gevist van 12.00 tot 16.00 uur en de nummers kunnen worden afgehaald vanaf 10.00 uur bij de vijver. Voor vragen en informatie betreffende lidmaatschap en vergun ningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via tel. (077)3662920. In het fonkelnieuwe wedstrijdbad van Eindhoven is de Open Dutch Swim Cup gezwommen. De SG. Noord-Limburg zwemmers Lisa Dreesens en Dion Dreesens zwommen in dit vijftig meterbad prima tijden. Dion Dreesens (twaalf jaar) was als een van de jongste deel nemers bij de heren ingeschreven maar wist toch een 64e en 67e plaats te bereiken. Beide afstanden zwom hij een persoonlijk record op zowel de vijftig meter vrije slag (27.83) als de vijftig meter vlinderslag (30.40). Deze tijden zijn goed voor een le plek op de Nederlandse ranglijst voor zijn leeftijd. Lisa Dreesens (veertien jaar) zwom bij de dames naar een zeventiende plek op de honderd meter vlinderslag (1.07.52), werd 46e op de honderd meter vrije slag (1.02.10), 25e op de vijftig meter vlin der (29.81) en 34e op de vijftig meter vrije slag (28.65). Gezien haar leeftijd valt ze onder de categorie jeugd- zwemmers en met haar gezwommen tijden positioneert ze zich hiermee in ieder geval bij de snelste tien zwem sters van Nederland. Haar tijden lever de haar drie persoonlijke records op. Helaas was de tijd op de vijftig vlinder niet snel genoeg voor kwalificatie aan de Europese Jeugdkampioenschap pen te Mallorca die deze zomer gepland zijn. Jelmer van Dijk zwom de tweehonderd meter schoolslag in 2.56.02 en werd hiermee 55e. In Horst werd een limietwedstrijd gezwommen. Hier konden de zwem mers nog een laatste poging doen om limieten te behalen of te verscherpen voor de Limburgse kampioenschap pen in Kerkrade in mei. Minke Jans sen (honderd meter vlinderslag), Cyril Landstra (tweehonderd meter rug slag), Lori Leenen (vijftig meter vrije slag), Job van Duijnhoven (vierhon derd meter vrije slag) wisten wel hun tijd te verbeteren, maar een limiet zat er niet in. Uitslagen Horst: 50m vrije slag: 3) Kimberly Teunis- sen 0.30.34. 400m vrije slag: 1) Job van Duijn hoven 4.40.92. 200m schoolslag: 2) Minke Janssen 3.16.43. 2) Kasper van Dijk 2.52.88. 50m vlinderslag: 2) Job van Duijn hoven 0.29.77. 100m vlinderslag: 3) Minke Janssen 1.16.87. 200m vlinderslag: 1) Lori Leenen 3.22.15. 2) Job van Duijnhoven 2.37.79. 200m wisselslag: 2) Kimberly Teu- nissen 2.44.08. 2) Jelmer v. Dijk 2.31.74. 3) Kasper van Dijk 2.45.03. Op de Vliegert in Castenray wordt in het weekeinde van zaterdag 6 en zondag 7 mei een cross-country-fair gehouden. Men kan deze dagen proe ven van onder andere paardensport en hondenshows. Het rijden van een samengestelde wedstrijd is een uitda ging voor menigeen die zich bezig houdt met paardensport. Een wed strijd waarbinnen alle disciplines aan de orde komen, te weten dressuur, springen en een crosscountry. Het evenement vindt plaats op terrein de Vliegert, temidden van de landerijen en een glooiend bosgebied. Er zijn tractoren in soorten en maten, zoals een antieke Buil Dog Tractor maar ook een moderne tractorpulling machine. Op zondag is er de fair. Kleine en grote ondernemers vertegenwoordi- Sinds enkele weken kent de combi natie van TWC en TC Noord-Limburg een toerafdeling die elke zondag gaat toeren. Gemiddeld fietsten een vijf tiental deelnemers mee. De start was tot nu toe vanaf 9.30 uur bij Cafe Onder de Linden in Well. Vanaf mei is de start een uur vroeger. Men vertrekt dan vanaf 8.30 uur. Tevens is het mogelijk om naast de start bij Onder de Linden, te starten vanaf de kazerne in Blerick. De beide groepen ontmoe ten elkaar in Broekhuizenvorst, waar na gezamenlijk verder gefietst wordt. De totale afstand is tussen de tachtig en ruim honderd kilometer. Voor amateurs een mooie manier om een hersteltraining te doen. Naast de toer tocht op zondag kan er ook op zater dag en woensdag getraind worden. Deze trainingen zijn meer prestatiege richt, maar iedereen kan deelnemen. Meer informatie hierover en over de zondagritten staan op de site van TWC Noord-Limburg. www.twc- noordlimburg.nl. Voor de zondagrit ten kan men informatie verkrijgen bij Wim Remmen via tel. (0485)342852. Twee turnsters van gymnastiekver eniging St. Christoffel hebben deelge nomen aan de finale van de Neder landse kampioenschappen in Hoofddorp. Maud Verstappen behaal de in de categorie jeugd niveau 8 een mooie vijfde plaats. Amy van Broek hoven behaalde in de categorie instap niveau 11 een 24e plaats. Thijn Haverkort heeft in Zwijnd- recht aan de play offs Turnen heren deelgenomen. Haverkort wist zich met een mooie vierde plaats alsnog te plaatsen voor de B/C finale. Hij behoort hiermee tot de acht beste tur ners van Nederland in zijn klasse. Koen Raedts wist zich te plaatsen voor de B/C finale. Met het resultaat van beide heren heeft St. Christoffel drie turners die deelnemen aan de landelijke B/C finale in Borne op 27 en 28 mei. Roel Arts probeert zich te plaatsen voor de toestelfinale ringen, ook hij staat er goed voor. In zijn eer ste wedstrijd had hij de hoogste score aan de ringen. Op en rond de terreinen van Herm- kus Hof in Merselo wordt in het weekeinde van 29 en 30 april een groot concours gehouden door LR en PC St. Jan. Op zaterdag start de dag om 9.00 uur met het springen en dressuur voor pony's. De allerkleinsten bijten het spits af en daarna worden de pony's steeds een beetje groter en de hindernissen gaan mee de lucht in. De dressuurruiters zetten in de diver se klasses hun beste beentje voor. gen hier producten uit de regio. In een grote tent is het prettig toeven en zijn consumpties verkrijgbaar. Op gezette tijden is er een showprogram ma met optredens van sledehonden, helemaal in de countrysfeer. De aan wezigheid van schapen met demon straties scheren en een potje fris beeën met honden zijn andere showelementen. Neem de hond mee! Er is een stand waar Angy foto-design, voor een leuke foto van de viervoeter. Vivara, in samenwerking met de vogelbescherming, presenteert voer en artikelen voor alle mogelijke die ren in de achtertuin, in het bijzonder vogels hebben hier de aandacht. Kin deren kunnen kennismaken met boer- De laatste kampioensronde is gespeeld. Over veertien dagen wordt de clubkampioen bekendgemaakt. In oranje waren Toine en Jan Tiggeloven de beste met 56,25 procent. Tweede met 55,63 procent waren Cis en Jan Selders, gevolgd door Leny Spekhorst en Nelly Bexkens met 55,06 procent. In rood waren met 54,69 procent de winnaars Greet Koningstem en Wil Pas. Tweede met 53,13 procent waren Tonny Claessens en Wim Her mans. Derde waren Francien Haegens en Tilly Reintjes met 52,63 procent. In groen werd de eerste plaats met 60,42 procent bezet door Jo de Bac ker en Toon van Vegchel. Tweede met 55,75 procent waren Dorry Driessen en Maria Vloet. De derde plaats was voor Willy von der Heide en Bep Keysers met 54,17 procent. Het was nog even wennen afgelo pen donderdag aan het nieuwe sys teem. Maar met enige hulp hier en daar werden de scores vlekkeloos naar het basisstation gevoerd. In groen wisten Jan Voesten en Willem Willems een gat te slaan van maar liefst 10 procent met de nummer twee Wil Gielen met Frans Seuren. Komt niet zo vaak voor, vier heren bij de eerste zes. Corry Borssen met Cisca Vos wisten de vrouwelijke eer met een derde plaats hoog te houden. In de rode lijn was er weer eens een eerste plaats voor Gerrit Boekholt met Herman Verheijen. Zij werden op korte afstand gevolgd door Fieke Arts met Miets Verstappen en Joop Corzili- us met Rienenke de Weert. In de gele lijn was de uitslag meer in de lijn der verwachtingen. Ans van Hooft met Janny Jungslager waren de winnaars, gevolgd door Agnes Bloemen met Jan Simons en de derde plaats ging naar Marijke Meijer met Wim Verschuiten. Vanavond de tweede avond. Ook de viertallen tonen hun kunnen. PC St. Jan komt aan de start met twee viertallen. Een al gevorderd viertal en voor het andere viertal wordt het de primeur. Tijdens het wachten op de uitslag kunnen de kinderen zich ver maken in het strodorp. Hier staat een luchtkussen en voor een feestelijk tin tje kunnen ze zich laten schminken. Op zaterdagmiddag komen de paar den in actie. Zij tonen hun kunnen tij dens twee dressuurproeven en natuurlijk op het springterrein. Ook derijdieren van kinderboerderij De Loi uit Wellerlooi, of lekker uitleven op een springkussen. Op het terrein heeft men in de ochtend tevens zicht op de dressuurringen, hier vinden de dressuurproeven plaats, ieder in zijn of haar eigen klasse. Dit vormt het eerste onderdeel van de samengestel de wedstrijd. Vervolgens is het onder deel springen aan de beurt. Alvorens de combinaties het springparcours in gaan worden de paarden eerst gekeurd bij een veterinaire post op conditie en gezondheid. Het spring terrein ligt tegenover de tent en geeft een goed beeld van de springcapaci- teiten van de deelnemers. Ruiter en paard zien er veelal mooi en goed ver- De jaarlijkse paasdrive is gehou den. In lijn B waren Miny en Wiel Ver hoeven de winnaars met 58,92 pro cent. Tweede waren Truus Buyssen en Truus Michels met 58,50 procent. De derde plek ging naar Yorgo Canli en Frank Cornelissen met 58 procent. In lijn A was er een gedeelde eerste plaats met 61,11 procent voor Tonny van Ham met Jeanne Korsmit en Ko Sturm met Henk de Vries. De tweede plek was voor Jo Linders en Leny Jen- niskens met 58,68 procent. Verder is de eerste lentecompetitie gespeeld. In de A lijn waren Truus Buyssen en Truus Michels de beste met 60,94 procent, gevolgd door Miny en Wiel Verhoeven met 59,38 procent. Fran cien Haegens en Jeu Steeghs bezetten de derde plaats met 55,73 procent. In de B lijn waren Toos Smits en Wilma Dik goed voor de eerste plaats met 73,70 procent. Bets Bistervels en Corry van Meijel scoorden 60,94 pro cent, goed voor de tweede plek. De derde plaats was met 52,97 procent voor Ria en Kees van Son. Het laatste blok van de interne clubcompetitie is begonnen. Hierna wordt bepaald wie zich clubkam pioen van het seizoen 2005/ 2006 mag noemen. De kanshebbers heb ben het de eerste avond laten afwe ten. Zeker in de gele lijn zijn er onver wachte winnaars. Gerard Linssen en Trees van der Beele, een gelegen- heidspaar, gingen met hoogste de eer strijken. Hun score was 61 procent. Zij werden op de voet gevolgd door Ethel Hilhorst en Jeanne van Haren met 60 procent. Derde waren Corrie en Hans Visscher met 54 procent. In de rode lijn was er ook een verras sing. Ria Stevens en Riet Dobbe zaten als paar goed op een lijn. Hun score van 62 procent was goed voor de eer ste plaats. De tweede plaats van Annie en Onniek Karagozyan liet zien dat men ook na een lang verblijf in het buitenland het bridgespel niet verleerd kan hebben. Hanneke Mar tens en Marij Reinhoud voldeden aan de verwachtingen met hun derde plaats. Een score van 57 procent. hier wordt er in diverse klasses gestreden om de hoogste eer. Op zon dag staat de dag in het teken van de paarden en wordt er dressuur verre den in de ringen. De hoogste klassen komen in actie tussen de witte hek jes. Op het springterrein wordt er gestreden om de hoogste eer. Nadat de klasse Z springen is verreden breekt er nog een spannend moment aan want dan maakt de voorzitter de winnende lotnummers van de loterij bekend. zorgt uit, aangepaste dekjes en banda ges bij de paarden in overeenstem ming met de kleur van de kleding van de ruiter. Het laatste onderdeel van de wedstrijd is de crosscountry. Dit onderdeel van de wedstrijd vormt het hoogtepunt. De crosscountry gaat over de landerijen en door het bos met vaste hindernissen. Hier en daar wat glooiing en een flinke 'berg' die tevens het decor vormt van één van de hindernissen. Men mag een bezoek aan dit paardensportevene ment niet onthouden van een rondje in of aan de rand van de crosscountry. Hier stroomt plaatsvervangende adre naline door het lijf en voelt men de spanning van paard en ruiter. De win naar van het zwaar parcours gaat naar huis met de champignon wisselbo kaal. De zesde en tevens laatste zitting van de derde clubcompetitie heeft plaatsgevonden. Volgende week wordt de stand van zaken over de afgelopen clubcompetitie bekendge maakt. In de gele lijn was bridgepaar Hennie Röhrich en Jan van Casteren de beste met 63,50 procent. De twee de plaats was voor de heren Toon den Brok en Bert Vloet met 62 procent. Derde waren de dames Annie Cler- monts en Mia Koopman met 57,50 procent. In de rode lijn was de uitslag extra spannend. Voor de dames Rieki van Bree en Wies Burg stegen hun promotiekansen door te winnen met 66,67 procent. De heren Piet van Aar en Sef Raedts bezetten met 63,89 pro cent de tweede plaats, terwijl Maria Vloet en Bèr Poels met 60,42 procent goed waren voor de derde plaats. De vierde avond in de vierde ronde is afgewerkt. In geel waren Wim en Luus van Son de beste met 63.89 pro cent, gevolgd door Aike van Glabbeek en Marijke v.d. Boom met 61.46 pro cent. Derde waren Jan en Thera van Gaal met 58.68 procent. In de rode lijn waren Ron Gabeler met Jan Steijn- voort de winnaars met 59.27 procent. De tweede plek ging naar Maria van Boekei en Antoinet Coppus met 59.24 procent. De derde plaats ging naar Riet Aarts en Frieda Kalkman met 54.33 procent. De vrije drive is gespeeld in drie lij nen met respektievelijk 14, 13 en 14 paren. In de A-lijn waren Annemarie Boelaars en Andre Poels de beste met 60,76 procent. Mia Koopman met Annie Visser en Lou Gilissen met Wim Verschuyten deelden de tweede plaats met elk 58,68 procent. In de B- lijn waren Tiny en Jac Meeusen de winnaars met 63,50 procent. Irene Camps en Annie Siroen bezetten de tweede plaats met 58,75 procent en de derde plaats was voor Riek en Piet Rutten met 52,50 procent. In de C-lijn scoorden Wilhelmien van Dijk en Marijs Nelissen 58,68 procent en daarmee werden ze eerste. Jopie en Jan Emmen bezetten de tweede plaats met 57,29 procent. De derde plaats was voor Ria Drabbels en Ria van Mil met 56,25 procent. De tweede ronde van de clubkam pioenschappen is afgewerkt. In geel waren met 68,23 procent Jac. Huijs en Jeanne Korsmit de beste. De twee de plaats met 55,73 procent ging naar Tiny Schaminee en Frans Oudenho ven. Derde waren Jo Linders en Jo Kok met 54,69 procent. In rood waren de winnaars met 65,63 pro cent Mariet Backus en Ton Swagho- ven. De tweede plaats werd gedeeld door de paren Bets Bistervels met Nel Lagarde en Annie met Onnic Karag ozyan met 60,63 procent. 0 optometrie Samenwerking tussen lasercentrum Drs q. Cinque; oogarts en brillen-contactlenzen O. van Meurs; Optometrist. Bezoek onze showroom: Heidseweg 33, Venray-Heide T 0478 533000 www.comfortabel-wonen.com d COMFORTABEL WONENaanpa/r

Peel en Maas | 2006 | | pagina 24