De Peel korf wint spannend duel Kim Dircks vier keer trefzeker Eindelijk weer zege Merselo Petra v.d. Haghen op schot Geslaagd miniwaterpolo- toernooi Spio Volleybaldames Rooyse VK eersteklasser! L I Biljarttitel Onder Ons Jumpers '76 blijft ongeslagen Motorcross V PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 27 april 2006 - Pagina 23 SVOC'01 korfbal SV Oostrum korfbal De Peelkorf Winst Oostrum SV Merselo korfbal Oranje Wit Biljartbond Horst- Ven ray Biljarten DOS St. Jan Merselo De Jumpers t Nobel Allard Kalff in Team Otto Nieuws uit Venray en omgeving leest U in Mudhunters BIO-de Peelkorf 7-8 (3-5). Doel punten De Peelkorf: Marianne Preston (3x), Kim Kusters en Loes Eibers (beiden 2x) en Moniek Peters. In een spannende wedstrijd heb ben de korfbalsters van De Peelkorf de uitwedstrijd tegen BIO in winst omgezet: 7-8. De vorige wedstrijd tegen BIO werd in de laatste minuten net verloren door De Peelkorf. Boven dien moesten de gasten punten pak ken om de aansluiting met de koplo per in de poule, DSV, te behouden. De score wed geopend met een kleine kans van Kim Kusters. Verdedi gend koos de Peelkorf weer voor ach- terverdedigen, vanwege het succes hiermee in de wedstrijd tegen Corrid or. Dit bleek wederom een goede keuze. In de eerste fase van de wed strijd echter verliep de communicatie in de verdediging niet goed, waar door BIO de voorsprong kon pakken door tweemaal te scoren uit een afstandschot. Ook het aanvalsspel van de Peelkorf verliep rommelig in deze fase van de wedstrijd. De Peelkorf hermande zichzelf en verbeterde haar spel. In de aanval werd verzorgder gespeeld en het achterverdedigen werd goed uitgevoerd. BIO had hier eigenlijk geen oplossing voor. Met twee doorloopballen en twee straf- worpen bracht de Peelkorf de rust stand op 3-5. In de tweede helft was het zaak voor de Peelkorf om deze voorsprong te behouden. Dit lukte mede doordat er niet meer veel dreiging zat in het aanvalsspel van BIO. Ook de Peelkorf had echter moeite in zijn aanvalsspel. BIO verdedigde sterk op de dame en hierdoor maakte de Peelkorf plaats- fouten. De Peelkorf behield de voor sprong maar kon de afstand niet ver groten. In de laatste twee minuten van de wedstrijd wist BIO er nog twee strafworpen uit te slepen. Hier mee werd de stand 7-8. SVOC'Ol-Gazelle 13-7 (5-6). Doel punten SVOC'Ol: Kim Dircks (4x), Willeke Philipsen (3x), Yvonne Classens en Debbie Wismans (bei den 2x), Anke Wennekers en Joan Willemssen. Met een ruime 13-7 zege op Gazel le blijven de korfbalsters van SVOC'Ol afstevenen op de veldtitel in de twee de klasse. De thuisploeg ging voortva rend van start, want Yvonne Classens bracht al snel de 1-0 voorsprong op het scorebord. Gazelle kwam meteen met een tegenoffensief en trok de stand gelijk. Debbie Wismans bracht SVOC'Ol met een strafworp op 2-1 en Willeke Philipsen wist de 3-1 aan te tekenen. Het volgende doelpunt was voor Gazelle, waarna Kim Dircks de marge weer op twee bracht. Plots werden de rollen omgekeerd en nam Gazelle voltallig het heft in handen en liepen uit naar een 4-5. Yvonne Clas sens wist de thuisploeg weer op gelij ke cijfers te brengen. Voor rust wist Gazelle nog eenmaal te scoren, waar door de gasten met een minimale 5-6 voorsprong de pauze ingingen. In de tweede helft liet SVOC'Ol er geen twijfel over bestaan wie de beste was. Tegenover acht doelpunten van de thuisploeg konden de gasten nog maar een tegentreffer te scoren. De doelpunten in deze tweede helft kwa men uit handen van Kim Dircks (3x), Willeke Philipsen (2x), Debbie Wis mans, Anke Wennekers en Joan Wil lemssen. Op Koninginnedag speelt SVOC'Ol de halve finale voor de beker tegen Klimop. Bij winst spelen de korfbal sters uit Oirlo en Castenray de finale. Uitslagen SVOC Al-Korfrak.Al 5-16 SVOC 1-Gazelle 1 13-7 Lottum Al-SVOC A2 5-6 SVOC 2-Odos 2 3-6 SVOC BI-DES BI 8-3 SVOC Cl-Spes Cl 4-1 Roka Cl-SVOC C2 3-2 SVOC Dl-DES Dl 15-1 Lottum-SVOC 2-3 SVOC D2-Eendr.D2 1-4 DOT El-SVOC El 0-10 Oranje Wit F1-SVOC-F1 0-1 Welpen 1-Peelkorf 4 0-1 Welpen 1-Peelkorf 2 3-4 Welpen 2-Oranje Wit 1 1-0 Peelkorf 1-Welpen 2 2-0 Programma zondag 30 april Klimop (K)-SVOC 1 13.00 Uitslagen Welpen Oostrum-Oranjewit 1-0 Oostrum-DES 0-1 Pupillen F1 Oostrum-Peelkorf 0-0 PupillenF2 Merselo-Oostrum 2-0 PupillenEl Oranjewit-Oostrum 0-0 Aspiranten DES-Oostrum 8-2 Seniorenl Oostrum-ODOS 6-5 Uitslagen De Peelkorf A1 -Emos A2 7-4 Peelkorf F2-Oostrum 1 0-0 Spes (M) BI-De Peelkorf BI 2-11 Welpen 2-Oranje Wit 2 0-0 Oranje Wit (L) Cl-De Peelkorf Cl 0-4 SVOC 1-Welpen 2 3-4 De Peelkorf C2-Lottum Cl 6-7 SVOC 1-Welpen 1 ai De Horst Dl-De Peelkorf Dl 4-0 Welpen 1-Oranje Wit 2 ai De Peelkorf D2-DOT (V) Dl 6-1 Welpen 4-Welpen 3 2-1 De Merels Dl-De Peelkorf D3 2-1 Welpen 3-Oranje Wit 1 2-3 De Treffers El-De Peelkorf El a4 Welpen 4-SVOC 2 2-0 BIO-De Peelkorf 7-8 01ympia(0)l-De Peelkorf 2 7-7 Swift(V) 3-De Peelkorf 3 10-9 MKV-Recreanten 1-6 Programma woensdag 3 mei Recreanten-Flamingo's 20.00 De korfbalsters van SV Oostrum hebben in de thuiswedstrijd tegen DOT een benauwde maar dikverdien de overwinning behaald: 6-5. Na de eerste helft ging Oostrum aan de lei ding met 3-2 door doelpunten van Fieke Kuenen, Irene Camps en Anne Verheijen. Na de pauze loodsten opnieuw Fieke Kuenen, Abbey Vol- lenberg en Dessie Janssen de thuis ploeg in veilige haven. De Merels 2-Merselo 4-9 (2-3). Doelpunten Merselo: Angela van Tilburg (3x), Anja van Dijek (2x), Sonja Poels, Petra Maassen, Marij ke Loonen en Sanne van Els. Merselo moest het zondag stellen zonder een aantal eigen speelsters maar won uiteindelijk tock dikver diend en royaal de uitwedstrijd tegen De Merels 2: 4-9. Het team werd opgevuld met twee midwekers. De beginfase van de wedstrijd verliep wat moeizaam aan Merselose zijde. De aanval kon moeilijk de bal in het vak houden. In verdedigend opzicht daarentegen werden goede zaken gedaan. De stand ging gedurende de eerste helft gelijk op. Angela van Til burg wist Merselo net voor rust mid dels een afstandsschot op voorsprong (2-3) te brengen. De dames uit Merselo kregen in de tweede helft meer grip op de wed strijd. Het spel werd wat ruimer opge zet waardoor er verschillende kansen ontstonden. In de slotfase verzwakte de verdediging van de thuisploeg met als gevolg dat Merselo een aantal kan sen wist te verzilveren. Uiteindelijk wist Merselo de voorsprong te verho gen tot 4-9. Al met al geen spectacu laire wedstrijd maar wel weer een keer winst voor de dames uit Merselo Oranje Wit-Celeritas 11-2 (5-0). Doelpunten Oranje Wit: Petra v.d. Haghen (4x), Linda v. Deurzen (3x), Rian Derikx, Inge Smits, Kim Vullings en Loes Kateman. Oranje Wit heeft een goede wed strijd neergezet tegen Celeritas uit Schijndel. Op het Klaverblad in Leu nen startte de Leunse ploeg goed en georganiseerd en eindigden uiteinde lijk op een 11-2 zege. Het was duide lijk dat de Leunse korfbalsters uit het dalletje waren gekropen na de slechte wedstrijd tegen DOT. Er werd een mooi spelletje gespeeld waarin de ruimte goed werd benut. Na een aan tal mooie kansen in het aanvalsvak van onder andere Caroline Michels kon Linda v. Deurzen uiteindelijk voor de eerste keer doel treffen via een mooie kans achter de korf. Ook het tweede doelpunt was voor de Oranje Wit-dames, doordat opnieuw Linda van Deurzen doel trof. Celeritas kreeg eens strafworp, maar benutte deze echter niet. Het tweede aanvals vak had moeite met het verzilveren van de kansen, echter werd er wel ook in dit vak een mooi spel gespeeld. Er waren legio kansen, mede doordat de verdediging het mooi op slot had zitten. Hierdoor kon Petra v.d. Haghen, topscoorster van deze wedstrijd, tweemaal doel treffen via een klein kansje én een doorloop- bal. Opnieuw miste Celeritas een strafworp en kon Oranje Wit de voor sprong nog meer uitbreiden. Caroline Michels kwam goed vrij onder de korf en wilde de bal doorspelen aan Rian Derikx. Echter werd zij zwaar gehin derd waardoor Loes Kateman de straf worp kon benutten. Met het rustsig- naal luidde de stand dan ook 5-0 Na rust begon Oranje Wit slordig en werden de ballen minder strak gegooid. Celeritas was erg gefrus treerd en reageerde fel op beslissin gen van de scheidsrechter. Die liet zich hierdoor helaas beïnvloeden en vooral Rian Derikx werd hierdoor te vaak afgestraft. Toch kon zij scoren met een mooi afstandschot. Daarna kreeg Celeritas opnieuw een straf worp mee en kon deze weer niet benutten. Oranje-Wit profiteerde hiervan door snel te scoren via Inge Smits en opnieuw Petra v.d. Haghen. Het spel was eigenlijk al gespeeld en Celeritas zakte teveel af in de verdedi ging. Echter werd de thuisploeg in deze fase wat slordig en profiteerde hier niet genoeg van. Junioren Loes Janssen en Kim Vullings kregen hier door speeltijd en Kim kon hiervan profiteren. Celeritas kon op het einde wel een strafworp benutten, maar kon niet voorkomen dat de winst met 11-2 voor de thuisploeg bleef. Door het verlies van Altior en TOG staat Oranje Wit nog maar een puntje onder Altior en gelijk met TOG. Ze zijn dit weekend een plaatsje omhoog gekropen, waardoor er nog moet worden gewerkt voor het kampioen schap. Uitslagen Merselo Fl-Oostrum F2 2-0 Merselo Dl-Swift Dl 4-9 Oranje Wit Cl-De Peelkorf Cl 0-4 Oranje Wit B2 -ODOS BI 3-2 Oranje Wit B3 -SDDL BI 6-2 Oranje Wit Al-De Wilma's Al 9-15 De Merels 2-Merselo 1 4-9 Uitslagen Recreanten-Dot 6-12 Junioren Al-De Wilma's Al 9-15 Astrantia Bl-Aspiranten BI 9-8 Aspiranten B2-ODOS BI 3-2 Aspiranten B3-SDDL BI 6-2 Aspiranten Cl-De Peelkorf Cl 0-4 Aspiranten C2-Swift (V) C2 0-6 Pupillen El-Oostrum El 0-0 Pupillen F1-SVOC 1 0-1 SVOC 2-Welpen 1 0-1 Peelkorf 3-Welpen 1 2-3 Senioren 1-Celeritas (S) 1 11-2 Senioren 2-SVO 1 2-10 Waterpolovereniging Spio organi seerde aflopen zondag een geslaagd miniwaterpolotoernooi in zwembad De Sprank in Venray. Voor dit toer nooi waren de allerjongste leden van waterpoloclubs uit heel Limburg uit genodigd. Naast de pupillen van Spio waren er nog jongens en meisjes uit Maastricht, Heerlen, Brunssum en Weert. Het toernooi kreeg zelfs nog een internationaal tintje omdat er ook kinderen uit België de reis naar Ven ray hadden gemaakt. Er werden waterpolowedstrijdjes gespeeld in twee leeftijdscategorieën, kinderen onder de tien jaar en kinderen onder de twaalf jaar. Spio was met twee teams goed vertegenwoordigd op het toernooi. De oudste pupillen van Spio speelden voor het eerst in klasse onder de twaalf jaar. In deze klasse speelde ze tegen fanatieke en iets meer ervaren waterpolospelertjes van andere clubs. De pupillen van Spio hadden het in deze klasse figuurlijk gezien moeilijk om hun hoofd boven water te houden. Jammer genoeg werden er geen wedstrijdjes gewon nen. Het tweede team van Spio speelde in de leeftijdscategorie onder de tien jaar. In dit team speelden de jongste pupillen samen met kinderen die net lid van Spio zijn geworden. Omdat de spelregels bij miniwaterpolo iets zijn aangepast, konden ook deze nieuwe leden op een gemakkelijke en plezie rige manier de waterpolo spelen. Ook in deze klasse had Spio niet veel geluk. Helaas werd de wedstrijd om de derde of vierde plaats werd met 6- 3 verloren. Ondanks dat Spio geen ereprijs wist te behalen hadden de kinderen wel een leuke middag met veel water polo plezier gahad. Al was het met 50 andere leeftijdsgenootjes af en toe een drukke bedoeling in zwembad De Sprank. Als afsluiting kregen de kinde ren nog allemaal een vaantje mee naar huis ter herinnering aan het Spio miniwaterpolotoernooi. Uitslagen finale derde klasse Libre gespeeld in café Hannes in Overloon. 1) G. Steeghs SNA 12 mpt. 129 pro cent. 2) G. de Haart SNA 12 mpt. 97.6 procent. 3) J. Wijnhoven SNA 10 Mpt. 109.9 procent. 4) Th de Haart DOS 8 mpt. 95.9 procent. 5) W. Camps Roelanzia 4 mpt. 103.8 pro cent. 6) P. Gommans DOS 4 mpt. 88.2 procent. 7) J. Beekmans DOS 4 mpt. 81.1 procent. 8) T. Aerts BC Vors 2 mpt. 101.5 procent. Uitslagen Finale 4e klasse Libre gespeeld op 20-21-22 april in de sporthal in Overloon. 1) J. Peeters OOO 14 mpt. 109 pro cent. 2) H. Veltrop EV./ ST. 10 mpt. 106 procent. 3) J. Verhalle OBK 10 mpt. 101 procent. 4) G. Toonen OGO 8 mpt. 106 procent. 5) L. Smets L.'67 8 mpt. 98 procent. 6) A. Hofmans Kruuspunt 4 mpt. 103 procent. 7) Th. Voesten OBK 2 mpt. 84 procent. 8) G. Thissen OBK 0 mpt. 83 procent. Uitslagen KNBB bandstoten Den Handboog tegen Dos 1 Bl-kl. werd 2-5. Dos 1 won uit van Den Handboog. Prima partij van Wiel Ver meulen. Gemiddeld 3,82, HS van twaalf en twee punten. Gerrit Ver meulen won ook zijn partij, gemid deld 2,38. HS 10 en uiteraard ook twee punten. Theo Kronenberg verl oor helaas zijn partij. De finale derde klasse libre van de BBHV is afgewerkt in café Hannes in Overloon. Door de Dos deelnemers werden geen ere plaatsen behaald. Theo de Haart werd vierde met een alg. moy. van 2,02 en 95,9 procent. Piet Gommans werd zesde met een alg. moy. van 2,20 en 88,2 procent. Jan Beekmans werd zevende met een alg. moy. van 3,03 en 81,1 procent. Op 4, 5 en 6 mei wordt de finale zesde klasse libre van de BBHV afgewerkt. Voor DOS treden in het strijdperk, Jolanda Stiphout en John Renkens. Elzemiek Paijens heeft met haar pony Quicksilver in Overloon deelge nomen aan een wedstrijd. Ze startte in de klasse EB dressuur en behaalde met 205 punten een fraaie tweede plaats. Ook was er een concours voor paarden in Well. In de klasse B sprin gen startte Ingrid Willems met haar paard Ultra-Vox en ze behaalde een elfde plaats met 46 stijlpunten. Esther Peerebooms behaalde met haar paard Ahats in de klasse LI-dres suur een vijfde plaats met 193 pun ten. Janine van Ooi startte met haar paard Narlando in de klasse Ml en behaalde met 199 punten een vierde plaats. Wies Classens startte eveneens in de klasse Ml en behaalde met 199 punten een derde plaats. Eva van Ooi startte met haar paard Silvano in de klasse M2 dressuur en bracht twee prijzen mee naar huis. In de eerste proef behaalde ze met 202 punten een fraaie tweede plaats en in de tweede proef werd ze met 201 pun ten vierde. Esther Jeurissen van PC De Jum pers heeft tijdens een concours in Well met haar paard Raspoetin gewonnen in de categorie L. Sportnieuws -info Het eerste damesteam van de Rooy se VK heeft afgelopen zaterdag bij de promotie/degradatiewedstrijden in Panningen een plek in de eerste klas se bemachtigd. Na drie spannende volleybalwedstrijden kwam de Rooy se VK als sterkste uit de strijd en bemachtigde het recht op promotie. Met een tribune vol Rooyse suppor ters was het feestje natuurlijk com pleet. De eerste wedstrijd speelde de Rooyse VK tegen Skunk, het andere team dat voor promotie speelde. In de eerste set speelden de spanningen toch nog een rol en de dames speel den niet het spel dat ze gewend waren. Toch wisten ze zich in de De dames van Rooyse VK die promotie afdwongen naar de eerste klasse. Staand v.l.n.r.: Anne Janssen, Anne Vervoort, Femke Arts, Loes Vorst, Bianca van Dorrestein, Loes Vervoort, trainer/coach Ger Keijzers Geknield v.l.n.r.: Karlijn Janssen, Sofie Manders, Laura Jacobs, Edith Jans sen, Stephanie Hartog, Susan van der Putten. wedstrijd te vechten, maar ze kwa men toch net te kort en verloren de set dan ook met 25-23. De tweede set was het spel beter verzorgd en deze wisten de dames dan ook te winnen, 23-25. Met maar een kwartiertje rust begonnen de dames aan de tweede wedstrijd tegen Stravoc. Het spel liep een stuk beter: de aanval scoorde meer en de pass was beter verzorgd. Toch leken de dames het bijna nog uit handen te geven, maar de Rooyse VK was toch een maatje te groot voor Stravoc. Met weer een korte pauze stond de derde en laatste wedstrijd tegen Minerva op het programma. De dames leidden het klassement samen met Skunk en dus was dit een belang rijke wedstrijd. In de eerste set kreeg buitenaanvalster Bianca van Dorres tein, die een belangrijke schakel was met haar sterke aanvallen, kramp en kon niet verder spelen. Anne Ver voort nam haar plek uitstekend over. Niet lang daarna viel ook Sofie Man ders, de vaste spelverdeelster ten prooi aan kramp en werd het veld uit gedragen. Karlijn Janssen nam het perfect over, ook al had ze het hele seizoen nog geen set gespeeld. Ondanks twee gedwongen wissels bleef het spel prima lopen en Minerva kon niet op tegen de kracht van de Rooyse. Karlijn en Anne maakten het spel in de laatste wedstrijd en daar mee behield de Rooyse in ieder geval de eerste plaats. Het hing van de uit slag van de andere wedstrijd af of de Rooyse eerste in de poule was of niet. Op basis van setstanden bleek de Rooyse toch echt de beste te zijn en daarom komen de dames volgende jaar in de eerste klasse uit. I =3w"lW«> Het eerste team van biljartvereni ging Onder Ons Oirlo is in de E-klasse van de Horst-Venrayse Biljart-Bond kampioen geworden. Het team bestaat uit van links naar rechts Toon Ophey, Hay Ophey, Matty Verhees, Joep Peeters, Karei Steeghs en Vic Hesen. Het kampioensteam krijgt op vrijdag 28 april van 20.00 tot 21.00 uur een receptie aangeboden in D'n Terp in Oirlo. Tijdens de persoonlijke kampioen schappen van de Horst-Venrayse Bil jart-Bond zijn Geert Steeghs in de 3e klasse en Joep Peeters in de 4e klasse kampioen geworden. Bianca Enders van PC Nobel heeft met haar pony Olena aan een wed strijd in Swolgen deelgenomen. Ze heeft daar een eerste prijs gehaald met 203 punten in de klasse LI Verder was er een wedstrijd in Overloon. Juüët Willems startte voor de eerste keer in de klasse BL2 en heeft meteen een derde prijs in de wacht gesleept met 186 punten. De springruiters zijn naar Banens in Swol gen geweest en ook zij hebben het erg goed gedaan. Lisette van den Berg behaalde met Mickey in DL1 een tweede prijs met 188 punten en Joset- te van den Berg behaalde met Chicco in DL2 een eerste prijs met 187 pun ten. Jeanine Huijbers is met haar paard Mayblick naar een springwed- strijd in Well geweest waar zij in de klasse B een mooie zesde prijs behaal de. De bekende coureur en tv-presen- tator Allard Kalff komt komend sei zoen uit in de Benelux Racing League BRL-V6-klasse voor het team van het in Venray gevestigde OTTO Uitzend Kracht. Hij neemt de plaats in van de kampioen in de BRL-klasse, Jeroen Bleekmolen, die vorig jaar alle wed strijden won. Bleekemolen maakt de overstap naar het fameuze automerk Spyker waar hij oa. in de 24-uur van Le Mans uitkomt. Daarnaast gaat hij voor Corvette rijden. Allard Kalff heeft een indrukwekkende racecar rière achter de rug en won de afgelo pen 25 jaar de nodige prijzen. Jumpers'76-BBC 2 93-50 Topsco rers: Loek Claessens (26 punten) en Freek Bettonviel (23 punten). Dat de basketballers van Jumpers '76 kampioen waren stond allang vast, maar de opgave die de heren nog voor zich hadden was ook de laatste wedstrijd van het seizoen tegen de nummer twee van de com petitie, BBC 2 uit Valkenswaard, te winnen. Met het oog op de uitwed strijd die met slechts drie punten ver schil werd gewonnen, zou deze partij nog wel eens spannend kunnen wor den. Jumpers'76 behield echter met een royale 93-50 zijn ongeslagen sta tus. Zoals ook in het vorige duel moest de kampioen in deze thuiswedstrijd starten met slechts één speler op de bank. Om de krachten gelijkmatig te verdelen werd dan ook gekozen voor een zoneverdediging. BBC 2 was dui delijk weinig gemotiveerd voor het laatste duel van de competitie en gaf de thuisclub veel ruimte om in het spel te komen. Topschutter Thissen van Valkenswaard, die in de uitwed strijd op scherp stond, werd goed gedekt en kwam hierdoor niet in de wedstrijd. Het duurde even voordat Jumpers '76 het net kon vinden, maar Jeffrey Boshoven, die zijn beste wed strijd van het seizoen speelde, gaf met zijn zes punten in dit eerste kwart het goede voorbeeld. Het tweede kwart liet het altijd-sco- rende-duo Loek Claessens en Freek Bettonviel zien wat ze in huis had. Dankzij hun snelle transitie van verde diging naar aanval wisten zij de lange passes om te zetten in maar liefst 22 punten. In vier minuten tijd was het scoreverloop achttien punten voor Jumpers '76 ten opzichte van twee punten voor BBC 2. De heren uit Val kenswaard werden door het fluitsig naal verlost van deze vernedering en kregen de tijd om bij te komen. Na rust speelde de thuisclub zijn eigen spel. Vanuit de zoneverdedi ging kwam er kans na kans op de snelle aanval, waardoor het gat steeds groter werd. Hoewel er nog geen deuk in een pakje boter geschoten werd, bleven de lange mensen rebounds pakken zodat de bal er steeds van dichtbij ingelegd kon wor den. Vrenken, de spelende coach van de gasten, trachtte zijn team op het goede spoor te zetten door constant de aanval te zoeken. De inmiddels alom gevreesde fastbreak van Jum pers '76 had hier echter steeds een antwoord op, waardoor ook Bart van Dijk zijn punten weer meepikte. Van Dijk, die er voorafgaand aan deze wedstrijd al een wedstrijd op had zit ten, sprokkelde zijn laatste krachten bij elkaar en gaf in de vierde periode de tegenstander het nakijken door er nog twee driepunters in te gooien en bepaalde de einduitslag op 93-50. Het ongeslagen Jumpers'76 komt volgend seizoen uit in de eerste klasse kern Brabant. De tweede wedstrijd van de EK 125 is op Nederlandse bodem verre den en het was Club Meijel die de EK rijders mocht ontvangen. De zware zandbaan lag er perfect bij en ook de club had alles tot in de puntjes ver zorgd. Naast de hoofdmoot de EK 125 reden de Zijspannen een uitwisse lingswedstrijd met de Duitse rijders en waren de MX 2, 1 en 3 Inters samen gebundeld in een superklasse. Door het grote aanbod van rijders bij de MX 3 Nationaal en de MX 2 Junio ren moesten zij in series rijden, ter wijl er totaal 262 rijders zich hadden aangemeld. Bij de uitwisseling van de zijspan MON/DAM was er een vijftiende stek weggelegd voor Piet Aben/Ties van Dijk die in de manches een tiende en een zeventiende plek opeiste. Een 28e plek bij de superklasse kwam in handen van Maarten van der Aa die op een 29e plek en een 24e plek de manches wist af te sluiten. Bij de MX 2 junioren bezette Dennis Kuenen in de finale manche een dertiende plaats. De jeugdrijders waren te gast op het circuit Teriet in Arnhem waar de zware zandbaan er perfect bij en de club alles tot in de puntjes ver zorgd had. Ondanks dat de baan steeds zwaarder werd konden de meeste rijders het juiste spoor vinden en hadden zich voor deze wedstrijd 174 rijders aangemeld. Bij de 65 ver snellingen grote wielen wist Jeremy de Vink een dertiende stek voor zich veilig te stellen om ook de beide man ches op een dertiende plaats af te slui ten. In de eerste manche eindigde Bryan Kersten op een vijfde stek en in de tweede manche wist hij een negende plek voor zich veilig te stel len om in het dagklassement een zevende plek op zijn naam te schrij ven. Door zowel de eerste als de tweede manche winnend af te sluiten was de hoogste trede voor Emile Cox weggelegd en bij de veteranen eiste Andre Cox een achtste en een zesde plek op in de manches wat hem een zesde plaats opleverde in het dagklas sement. Beide keren werd Ferdy Ker sten als tweede man afgevlagd om ook beslag te leggen op een tweede plek in de daguitslag. Komende zon dag is er een jeugdwedstrijd in Boekei op het circuit Bezuidenhout. Een kleine groep mudhunters heeft een training met veel kilometers afge werkt. Een aantal anderen bereidde zich voor op een marathon door tus sen de 80 en 100 kilometer te maken. De mudhunters gaan weer starten met het rijden op de dinsdagavond. De start is om 19.00 uur en de trai ning duurt maximaal tot 21.00 uur. De eerste weken zal dit niet langer dan vijf kwartier zijn. Omdat er nu weer twee keer in de week op de mountainbike wordt getraind is er meer kans voor mensen om het een maand uit te proberen. Vooral in het voorjaar is het de kans voor jeugd om zich bij de mudhunters aan te sluiten. Met twee trainingen per week kan men in een maand acht gratis trainin gen meemaken. Alles wat men nodig heeft is een mountainbike en een helm. Men moet graag door het bos willen fietsen. Kijk voor de nieuwe kwartaalplan ning op WWW.mudhunters.nl. Ieder een is welkom maar vooral jeugdle den en dames zijn welkom. Zondag 30 april tocht van Horst vertrek 8.00 uur per fiets en 8.30 uur per auto. Voortaan weer elke dinsdag avond een training vanaf 19.00 uur. Vertrek is altijd vanaf de Sprank.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 23