TC Rodhe op kampioenskoers Marije Jager goudhaantje Venray TV/Sportijn redt het niet Red Stars levert twee kampioenen "Dit is een prachtige afsluiting" -\r m Red Stars loopt twee punten in Winst en verlies hockeyclub Ftyers PEEL EN MAAS «V Sponsors Taxi Verstraaten/Sportijn PEEL EN MAAS Venrayse zaalvoetbalclub mist promotie naar eredivisie Programma zaalvoetbal TV Ysselsteyn Voetbaldames Oostrum kampioen yvMaJui MONDIAL G3ZmSEt iporLv Ghielen' Familietoernooi Wordt uw site gevonden door uw doelgroep? Haalt u voldoende business uit uw website? Nee? Met Flyers Internet Communicatie haalt u meer uit uw website door: Beachsoccer Donderdag 27 april 2006 - Pagina 22 De heren van het eerste herenten- nisteam van TC Rodhe zijn weer volop in de race voor het kampioen schap in de Hoofdklasse 35+. Na de onverdiende nederlaag tegen huidig kampioen LTV Stein werd in en tegen Echt overtuigend en verdiend gewon nen en is de aansluiting met de top weer gevonden. In het eerste herenenkelspel beet Tjeerd Jenniskens het spits af en won met bekeken en degelijk spel, ondanks een dipje in de tweede set, in twee sets van Huub Tummers van TC Echt. Roel Swakhoven had de pech om in het tweede herenenkel spel tegen een in uitstekend in vorm verkerende Marcel Willems aan te moeten treden, en verloor in twee sets. Rikus ten Briicke won in zijn eer ste wedstrijd in de competitie na een wisselvallige partij toch overtuigend van Lars Halderit van TC Echt. Thom Spee had tenslotte geen enkele moei te met het spelletje van Henri Tum mers en won met overmacht in twee sets. In het eerste herendubbelspel keken Roel Swakhoven en Thom Spee in de eerste set aan tegen een achterstand tegen het koppel Marcel Willems en Huub Tummers, maar her vonden zich bijtijds en wonnen toch nog in twee sets. De eerste echt span nende partij werd bewaard voor het laatst toen Rickus ten Briicke en Tjeerd Jenniskens mochten aantreden tegen Lars Halderit en Henri Tum mers van TC Echt. De heren van TC Echt begonnen verrassend sterk en agressief in deze partij en wonnen de eerste set. Na enige tactische wijzi ging kwamen Rickus ten Briicke en Tjeerd Jenniskens toch weer enigs zins in hun spel en wonnen de twee de set. De derde set was in evenwicht zodat de tie-break uitkomst moest brengen, deze werd door de Rodhe- mannen binnengesleept. Door deze overwinning staat het team van Rodhe nog slechts twee punten ver wijderd van koploper TC Kerkrade '54. Op zaterdag 6 mei is de thuiswed strijd tegen het vorig jaar naar de hoofdklasse gepromoveerde LTC Meijel op de banen van Tennispark Landweert. Aanvang 13.00 uur. SV Venray-RKSVO 1-0 (1-0). Doel punt Venray: Marije Jager Een week na het behaalde kam pioenschap in de tweede klasse zette Venray zijn zegereeks voort: op eigen terrein werd RKSVO met een nipte 1-0 overwinning verslagen. Na een week vol feest traden de Venrayse kampioenen aan tegen -tot voor kort enige concurrent- RKSVO. De Ospelse dames waren lange tijd de enigen die Venray mogelijk van het kam pioenschap konden houden. De marge bleek vorige week te groot om Venray nog te achterhalen en dus stond er in dit duel voor beide ploe gen niks meer op het spel. Deson danks was de opdracht duidelijk: ongeslagen kampioen worden en dus ook deze wedstrijd winnen. De eerste helft kwamen de Venrayse dames redelijk goed uit de startblokken en een aantal goede aanvallen werden opgezet. Tot scoren kwam het echter niet. Ook de ploeg uit Ospel was een aantal malen gevaarlijk na snelle counters. Het was echter Venrays rechtsbuiten Marije Jager die vlak voor rust een goede actie afronden met dito doelpunt: ze schoot vanaf randje zestienmetergebied de bal keu rig rechtsonder in de hoek. Na de rust zakte het toch al niet bruisende spel van Venray in elkaar tot een uitermate fletse vertoning. En ook Ospel geloof de het wel. Ondanks nog een aantal kansen aan beide zij den werd er niet meer gescoord en voetbalde Venray de wedstrijd rustig uit, zo toch de doelstelling van de dag halend: ongeslagen blijven. Donder dag 27 april staat de halve finale voor de beker op het programma. Tegen stander is Berghem Sport uit de derde klasse. TV/Sportijn-De Sjötter 3-3 (1-1). Doelpunten: 2. Fuad Afansiou 0-1; 4. Fred Jeuken 1-1; 34. Jawad Radoua- ne 1-2; 38. Gurkan Balei 1-3; 42. Ben nie Kneepkens 2-3; 50. Eric Troisfon- taine 3-3. Scheidsrechter: Beckers (Maastricht). Toeschouwers: 225. Gele kaart: Raymond Janssen (TV/Sportijn). Taxi Verstraaten/Sportijn: Janssen (Lenders); Dekkers, Jeuken, Van Kem pen, Kneepkens, Linskens, Spee, Thoone en Troisfontaine. Door Henk Willemssen TV/Sportijn heeft een teleur stellend seizoen in stijl afgeslo ten. Bij winst tegen directe con current De Sjötter zouden de Venraynaren promoveren naar de eredivisie. In de allesbeslissen- de slotwedstrijd bleef TV/Sportijn op een 3-3 remise steken. De ambitieuze Venrayse club is opnieuw veroordeeld tot een jaar eerste divisie. TV/Sportijn lijkt de topjaren achter zich te hebben. De club slaagt er niet in de beste spelers te behouden. Na de leegloop van vorig jaar dreigen opnieuw veel spelers de club te verla ten. Waarmee de toekomst er allesbe halve rooskleurig uitziet. Het vertrek van doelman Raymond Janssen en Bennie Kneepkens staat vast. Marijn van den Berk is inmiddels al weg en Freek Thoone twijfelt sterk. De teleurstelling was na afloop groot in het Venrayse kamp. Coach Paul Janssen zat na zes jaar voor het laatst op de bank. Na vijf jaar van voorspoed moet TV/Sportijn nu genoegen nemen met de zevende plek met 39 punten. Dat zijn liefst twintig punten minder dan in het sei zoen 2004/05. De eerste wisselvallige competitiehelft werd afgesloten met 22 punten. Met het tussentijds aan trekken van routinier Marijn van den Berk dacht de club het 'lek' boven te hebben. Coach Janssen hoopte dat zijn team in de tweede helft beter ingespeeld zou raken. Dat bleek ijdele hoop. Het tweede part van de compe titie leverde slechts 17 punten op. En dat was te weinig om toegelaten te worden tot het 'walhalla' van het zaal voetbal. "Dolgraag had ik met promo tie afscheid genomen", berustte Paul Janssen die nog geen nieuwe club gevonden heeft. "Vijf jaar op rij heb ben we telkens een stapje vooruit gezet. Nu is het minder gegaan. Het spelersverloop was te groot. Het moest allemaal wennen aan elkaar en daarvoor heb je gewoon de tijd niet." Ondanks zijn gedwongen vertrek en de tegenvallende prestaties kijkt de Maldenaar met veel plezier terug op zijn Venrayse periode. "Met de spe lersgroep heb ik altijd perfect kunnen werken. Ook toen de resultaten tegenvielen", aldus Janssen die flink teleurgesteld is in het bestuur. In de allesbeslissende wedstrijd kwam de thuisploeg al vroeg op ach terstand. Op aangeven van Frank van Kempen schoot aanvoerder Fred Jeu ken de 1-1 binnen. Freek Thoone had pech toen hij de binnenkant van de paal trof. Voor rust werd er niet meer gescoord alhoewel er over en weer veel kansen waren. Frank van Kem pen en Bennie Kneepkens hadden TV/Sportijn op voorsprong kunnen zetten. TV/Sportijn begon sterk aan het tweede bedrijf. Opnieuw Van Kem pen en Coen Linskens waren dichtbij de 2-1. De Venraynaren wisten deze goede periode niet in doelpunten om te zetten. Daarna kantelde de wed strijd. Freek Thoone leed aanvallend balverlies. De Sjötter schakelde razendsnel om: 1-2. Het Maastrichtse publiek begon zich te roeren. Dat gaf de bezoekers vleugels. Vier minuten na de 1-2 viel de 1-3. TV/Spoortijn wankelde maar hervond zich weer. Eric Troisfontaine schoot de bal te slap in maar bij de tweede paal kon Bennie Kneepkens toch het beslissen de tikje geven: 2-3. Er stonden toen nog ruim acht minuten op de klok. De overtreding van keeper Raymond Janssen, die ver buiten zijn doelge bied een tegenstander torpedeerde, luidde de ondergang in. Janssen moest met geel naar de kant en werd vervangen door Thijs Lenders. Ondanks de ondertalsituatie perste TV/Sportijn er nog een slotoffensief uit. Freel Thoone, clubtopscorer met 25 treffers, kende opnieuw geen geluk toen hij de paal trof. Vlak daar na moest Thoone met een kniebles sure naar de kant. Diep in blessuretijd profiteerde de fel storende Eric Troisfontaine van Maastrichts balver lies: 3-3. Direct daarna floot arbiter Beckers af. Het was wederom nét niet voor de Venrayse ploeg. Vrijdag 28 april Sporthal De Wetteling 20.30 Lake Valley-Fermonia B. 3 Sporthal De Weert 20.00 Gallus/Café de Tijd 2-Lake Val ley 3 21.00 TV/Sportijn 8-Gallus/Café de Tijd 4 Sporthal Meerlo 20.00 SV United 2-ZV/serum 5 21.00 SV United-ZW Leunen 5 Zaterdag 29 april Sporthal De Weert 16.00 OBR-Wittenhorst 4 17.00 TV/Sportijn 6-MZV/De Ruif 2 18.00 Venrode 2-TV/Sportijn 5 19.00 TV/Sportijn-Beringe (dames) 20.00 TV/Sportijn 2-ZW Leunen (dames). Sandra Leijten nam afgelopen weekend passend afscheid van haar jeugdcarriere. De 18-jarige speelster van TTV Summa/Red Stars, die na dit seizoen terugkeert naar haar oor spronkelijke vereniging Vice Versa (Oudenbosch), werd zondag Neder lands tafeltenniskampioene bij de A- Junioren. Zo nam ze sportieve revan che op de NTTB, die haar vorig jaar noopte uit de nationale jeugdselectie te treden, en liet ze zien dat ze nog steeds de beste junior van Nederland kan zijn. Sandra versloeg in de finale jeugdselectielid Simone de Klerk gedecideerd met 3-1. In de halve fina le versloeg ze haar toekomstige team genote van Vice Versa Inge Voncken, eveneens met 3-1. Voncken had eer der achtereenvolgens jeugdselectiele- den Saskia Liefers en Nicky Zetsen de voet dwars gezet. Als 'goedmakertje' voor Inge spande Sandra zich extra in om gezamenlijk het dubbelspel met 3- 2 te winnen van Saskia Liefers en Nicky Zetsen. Britt Houwen en Max Thijssen traden zondag eveneens aan op dit NK A. Britt had wederom moei te de spanning uit haar lichaam en hoofd te houden en verloor al haar partijen in de poule. Gelukkig was het minder dramatisch dan in de halve finale van de Jeugdmeerkampen twee weken geleden en gloort er licht optimisme voor de toekomst. Max was iets beter gewapend tegen de druk, maar worstelt nog met zijn keuze vol voor het punt te gaan. Komend seizoen zal hij op dat gebied een beslissende slag moeten slaan. Ben Hortulanus speelde eveneens een verdienstelijk NK A, temeer daar hij de dag ervoor op schitterende wijze Nederlands kampioen bij de Jongens Junioren B was geworden. Bij Ben kwam die zaterdag alles bij elkaar en wist hij overtuigend de titel te pakken. In de halve finale versloeg Ben in vijf games Bart Zweerts van Wanzl Belcrum. In de finale was hij met 3-1 te sterk voor Jan-Willem Baas (Spaarne). De B-titel vormde de bekroning van een periode, waarin Ben de training weer goed oppikte en op een volwassen manier met de sport bezig was. Zijn nipte verlies op zondag tegen Wesley Wegman toon de aan, dat hij dicht tegen de spelers aanzit die vrijwel allen tweede of eer ste divisie mannen spelen. Op de zaterdag was er verder nog een leuk succesje voor Tom Thijssen. Hij bereikte de finale van het troost- toernooi Jongens Kadetten B, die hij met 3-1 verloor. In de halve finale had hij clubgenoot Raoul Helmes nipt met 14-12 in de vijfde game geklopt. Mustafa Ali was naast Ben Hortulanus, de enige speler die dag die de hoofd ronde haalde. Bij de Jongens Kadetten sneuvelde Mustafa in de achtste fina le. Ernest Cruysberg, Justine Janssen, Daphne van Vegchel en Miranda Jas pers werden vroeg in het troosttoer- nooi uitgeschakeld. In de meivakantie zijn er bij de juni oren géén bal- en slagvaardigheidles- sen en is er ook geen maandag/dins dag competitie. Bij de maandagcompetitie zit de eerste ronde er op. Er zijn leuke wedstrijden gespeeld en alles verliep naar wens. Nu wordt er een nieuwe pouleinde ling gemaakt. Ook de onderlinge dins dagcompetitie verloopt prima. Twee jeugdteams van TVY doen mee aan de jeugddorpencompetitie. Kijk voor meer informatie op www.yssel- steyn.com/tvy. Dorpencompetitie senioren uitsla gen: Oica A-TVY A 4-6 LVH C2-TVY C 2-8 TV Merselo-TVY A2-8 TVY C-Lobke C 10-0 Programma zaterdag 29 april 18.00 uur LVH BI - TVY B 19.00 uur TVY A-Oica A 20.00 uur TVY C - America C Zondag 30 april 9.00 uur TVY A - America A 9.00 uur Lobke Cl - TVY C Uitslagen KNLTB-competitie: Maasniel 2-Dames dub.35+1 3-1 Arcen 2-Hersen dub .35+1 3-1 Heren dub.35+2-Vierlingsb 3 2-2 Gem. Dubb. 35+1-Gubbenv 10-4 Lomm 1-Gem. Dubb. 35+2 1-3 De Poelder 1-Gem. Senioren 14-1 Grubbenvorst 2-Gemengd 35+12-3 Heren 1-Velden 1 6-0 Heren 35+1-Horst 2 3-3 Mix 1-Park Hoeven 1 0-8 Prinsejagt 2-Dames 1 5-1 Programma KNLTB-competitie vrijdag 28 april Heren Dub.35+l-TOV 3 19.00 Afferden 1-Heren Dub. 35+2 19.00 Maasbree 2-Gem. Dubb.35+119.00 Gem.Dubb.35+2-Grubbenv2 19.00 In de week van 12 tot en met 18 juni wordt het Open Dorpen Toer nooi gehouden. Dit toernooi wordt voor de dertiende maal gehouden. Er wordt gespeeld in dames-heren- en gemengddubbel in de sterktes 5, 6, 7 en 8. Dus voor elk niveau. De leef tijdscategorie is 17+. Dit toernooi is een officieel KNLTB-toernooi en dus alleen toegankelijk voor leden van de KNLTB met een geldige spelerspas 2006. Menb kan zich hiervoor inschrijven middels de speciale inschrijfkaarten, die in de kantine lig gen of via www.ysselsteyn.com/tvy. De inschrijving sluit op zondag 21 mei of wanneer het maximum aantal deelnemers is bereikt. een abonnement waard Sportnieuws -info Tekst en foto: Henk Lammen Oostrum-Elsendorp 17-0 (8-0). Doelpunten Oostrum: Petra van Veghel (7x), Jessie Pelzer (5x), Brandy van Dijek (2x), Loes Hei dens, Yvonne Verhoeven en Anneke Langenkamp. Bijzonder heid: Petra van Veghel scoorde de laatste treffer in dit duel. Het was het 250ste doelpunt van Oostrum in deze competitie. De teUer bleef uiteindelijk op zeventien staan. Het scorebord was afgelopen zondag te klein op sportpark De Spar in Oostrum. De voetbaldames van Oostrum haal den weer eens vernietigend uit, 17-0 tegen het arme Elsendorp, waarmee het kampioenschap in de vijfde klasse een feit was. Leidster Willemien Broeren stond voor de dug-out met een fles cham pagne, of wat daar voor door moest gaan, te wachten op het laatste fluit signaal. Na de zeventiende treffer, de 250ste goal van het seizoen, was het streven van Oostrum bereikt en was het wachten op het einde. "We zijn deze klasse ontgroeid", aldus Wille mien, samen met haar man Gerrit al jarenlang het gezicht van de damesaf deling van Oostrum. Absoluut geen grootspraak, want eigenlijk hoorden de Oostrumse dames absoluut niet thuis in de vijfde klasse. Wekelijks werden de tegenstanders, op enkele uitzonderingen na, op nederlagen met dubbele cijfers getrakteerd. Als dan na negentien duels de titel bin nen is en het aantal voordoelpunten Bloemen en champagne voor de dames van Oostrum. de magische grens van 250 heeft bereikt, mag duidelijk zijn dat Oos trum niet één, maar meerdere maatjes te groot was. Zo ook afgelopen zondag. Vooraf was niet de vraag of Oostrum zou winnen, maar hoeveel treffers de dames van Elsendorp moesten incas seren. Na de eerste goal van Jessie Pelzer kwam het doelpuntengala op gang. De sympathieke keepster uit het kleine Brabantse dorpje was niet te benijden. De aanvalsgolven dender den richting het Elsendorp-doel en na 45 minuten waren enkele kleine Oos trumse jongetjes al acht keer in de weer geweest om het scorebord handmatig te bedienen. Na de pauze had Oostrum nog maar een doel. De zeventien halen, zodat de kampioenwedstrijd extra glans zou krijgen met een jubileum treffer. Dat het uiteindelijk Petra van Veghel was die de 250ste binnen schoot, was niet verwonderlijk. In de eerste helft had zij al haar tachtigste goal van het seizoen laten aanteke nen. Van Veghel is dan ook de topsco rer van de Oostrumse voetbaldames. FANTASTISCH SLOT Na die treffer kon enkele minuten later het feest losbarsten. Hoewel Oostrum al wekenlang wist dat de titel een kwestie van tijd was, was de feestvreugde er niet minder om. De ene na de andere (champagne)fles werd ontkurkt, de bloemen uitge deeld en de kussen vlogen in de rond te. Voor Caren Cremers had de titel in de vijfde klasse extra glans. Na een actieve voetbalcarrière bij Venray, Stramproy en Oostrum zet de 40-jari- ge speelster er na dit seizoen een punt achter. Zeven seizoenen gele den was ze er al bij toen de damesaf deling van Oostrum werd opgericht. "Ik wilde me toen eigenlijk niet meer binden. De afspraak was om uit te helpen als er speelsters te kort waren. Maar ik vond het weer zo leuk dat ik vast lid ben geworden." Voor het sei zoen had ze nog een wens. Nog een keertje samen te voetballen met haar dochtertje Seray. Die wens komt ech ter niet meer uit. "Het is mooi geweest zo. Dit is toch een prachtige afsluiting, met een kampioenschap in een heel mooi jaar. In de verdediging heb ik het dit seizoen rustig aan kun nen doen. Het is een fantastisch slot voor mij." In de beginjaren van Caren Cremers onderging Oostrum hetzelf de lot als de tegenstander van afgelo pen zondag. Cremers heeft dan ook compassie met de meiden uit Elsen dorp. "Zo zijn wij ook begonnen. In het eerste seizoen kregen we ook geregeld vijftien doelpunten om de oren. Dan was ons streven om minder dan tien goals tegen te krijgen." Aanvoerder Brandy van Dijek (20 jaar) en Petra Arts (27) zijn ook twee dames van het eerste uur. Ze kunnen de strijdwijze van Elsendorp, alle hens en dek en met zoveel mogelijk meiden voor de eigen goal, wel begrijpen. "Voor een tegenstander is het ook niet leuk meer. Voor ons was er in deze klasse jammer genoeg veel te weinig strijd. Je kunt lekker combi neren, dan heb je het wel gehad. Op een gegeven moment ben je nog niet meer blij als er een doelpunt wordt gescoord", aldus Petra Arts. UITDAGING In de voorgaande seizoenen liep promotie naar de vierde klasse tel kens op een mislukking uit. Nu kon de kampioensvlag met verve worden gehesen. "In de voorgaande seizoe nen brak de smalle selectie ons tel kens op", zegt Brandy van Dijek, "Nu is die nog redelijk smal, maar door de komst van enkele nieuwe speelsters zijn we er kwalitatief op vooruit gegaan." Het manco bij Oostrum is dat de vereniging over slechts een damesteam beschikt. Eigenlijk te wei nig, vindt Van Dijek. "Naast Caren stopt ook Ruby (Pothoven, red.) een jaartje. We hopen dus dat we voor volgend seizoen enkele versterkingen mogen begroeten. Die kunnen we in de vierde klasse beslist gebruiken." Toch zijn beide speelsters niet bang voor het nieuwe seizoen. Oostrum staat dan voor een nieuwe uitdaging. Van Dijek: "Ik verwacht toch dat we goed mee kunnen draaien in de vier de klasse. In de beker hebben we tegen vierdeklasser gespeeld en dat ging ons goed af." Ook Petra Arts heeft er zin in: "We krijgen dan einde lijk weer betere tegenstanders. Voor ons is dat ook leuker voetballen als iedere week met meer dan tien goals verschil winnen. Volgend seizoen moeten we echt aan de bak." TAXI VERSTRAATEN BV VERVOER OP MAAT T (0478) 64 26 66 F (0478) 64 E info@taxiverstraaten.nl r Ti v/ww.van den munckh of .n I CUO I CDin Trading 1 International bv Keizersveld 19 Venray Cewoen cafe, gewoon gezellig WOMtNSWlAK Grotestraat 56 Venray ►smartten© Human Insurance Group bv I Leeuwslraal 4 Tel. 04 78 5 3 0 0 3 5 sportcate -cafetaria LANDWEERT .Kruidenlaan 105 Venray Tel. (0478) 580 480 Uitzend buro 'Melmn I'd. 077 - JOS 24 II viwtt.iiira-iiillrMriiiiiiiiiiliiil.nlVENRAY - BOXMEER venray stucadoors Ovetloonseweg 71 Venray HJEQUtïïL www.hoteleurotel.nl (De (jroeti PLanpal<i Janslust 8. Heide EPeelrand g Makelaardij. School si raai 25-a Venray op inn towr Henseniusplein 5 c Venray GftOUP Afgelopen zaterdag verloren de dames van TTV Summa/Red Stars nipt met 4-3 in en van Amsterdam in de tweede wedstrijd voor handhaving in de eredivisie tafeltennis. Hierdoor lopen de Venrayse dames twee pun ten in op AA-Drink/FvT dat op de zevende plek staat, de plek die recht geeft op de beslissingswedstrijd tegen de nummer twee uit de eerste divisie. De achterstand bedraagt echter nog steeds vier punten en zal lastig te overbruggen zijn. Veel zal bijvoor beeld afhangen van de invalster. Summa/Red Stars heeft het hele sei zoen met invalsters moeten spelen vanwege de blessure bij Sabina Lar- mené. Dat bleek voor Sandra Leijten en Kelly Willems niet altijd even mak kelijk, vooral niet als de invalster een jeugdspeelster was en vooraf dus kansloos was op een punt. Zaterdag viel Ellen Ras in uit het tweede damesteam en zij won heel knap haar beide enkelpartijen, tegen Lea Kooij en Tessa van Dijk. Sandra pakte even eens een punt, ook tegen Lea, maar verloor van Annemarie van der Kwast. Kelly verloor van zowel Van der Kwast als van Tessa van Dijk, zij het de laatste nipt in vijf games. In de laatste wedstrijd tegen Bran- dersstad (zaterdag 6 mei in eigen huis om 14.00 uur) zal Ellen naar alle waar schijnlijkheid weer invallen. Dan zul len de dames moeten proberen alles uit de kast te halen voor een ruime overwinning om FvT te passeren. FvT zelf zal dan aantreden tegen Amster dam, waardoor de Rotterdamse ploeg alles nog in eigen hand heeft. Voor de Venrayse ploeg zal echter knokken voor de eigen punten en stilletjes hopen op een ruime nederlaag voor FvT. De hockeydames van Venray had den zondag op eigen veld geen schijn van kans tegen Meerssen. De gasten, nummer twee in de vierde klasse, waren met 0-5 enkele maatjes te groot voor de thuisploeg.De Venrayse dames streden voor iedere meter, maar konden het verschil in kwaliteit niet compenseren met een enorme Chevroletdealer voor de regio Venray/Horst verkoop nieuwe Chevrolets verkoop gebruikte auto's onderhoud en reparatie originele onderdelen originele accessoires Keizersveld 55 Venray 0478-586200 www.autoghielen.nl vechtlust. Bij de rust leidde Meerssen al met 0-2. De hockeyheren van Ven ray wonnen met 5-2 van Waalre. Voor de Venrayse ploeg, die in de midden moot van de vierde klasse staat, scoorden Roel Waals (2), Maurice Holla (2) en Ward Weijs. De zege was verdiend. De hockeyers bouwden hun voorsprong bij de rust (3-1) in de tweede helft rustig verder uit. Handbalvereniging Manual houdt op zondag 25 juni een familietoernooi voor alle handballers, hun gezinsle den en vrienden. Er is geen handba lervaring nodig om mee te mogen doen! Het toernooi vindt plaats op het terrein van het GGZ in Venray. De sportdag wordt om 9.45 uur geopend en rond 16.00 uur afgesloten met de prijsuitreiking. Opgeven kan bij Hans Kersten via tel. (0478)588014 nuiVtC ot'ie 'nfernet Com"1 Een aansprekend ontwerp Communicatieadvies Business monitoring Content Management Systemen Zoekmachine marketing Interesse? Neem contact op met Flyers Internet Communicatie Grootdorp 89 5815 AN Merselo-Venray www.flyers.nl 0478-546293 - info@flyers.nl In Vierlingsbeek vindt op eerste pinksterdag, zondag 4 juni, een voet balprimeur plaats, namelijk het Con cordia's Beach Soccer Toernooi. Eerst betreedt de lokale jeugd de voetbal piste op zand. Aansluitend tonen de senioren hun voetbalkunsten. Con cordia heeft qua voetbaltraditie een naam hoog te houden als eerste zaal voetbalvereniging uit Vierlingsbeek. De verjonging binnen de vereniging prikkelde enkele leden om met een nieuwe voetbalactiviteit te komen. Dat is het Concordia's Beach Soccer Toernooi geworden. Met Concordia's Beach Soccer beleeft deze vorm van voetballen haar primeur in de gemeente Boxmeer. Beach soccer wordt al vele jaren over de hele wereld beoefend. Het 'strand- voetbal' is spectaculair en dynamisch. Het zand voegt een andere dimensie aan de sport toe: lenigheid, teamwork en individuele vaardigheden worden getest. Voor het van de stranden over gewaaide beach soccer op de 'Playa del Concordia' zijn de belangrijkste uitgangspunten: een team bestaat uit vijf spelers, inclusief keeper en heeft maximaal vijf wisselspelers om conti nu te kunnen wisselen. De wedstrij den duren tien minuten. De voetbal lers spelen op blote voeten, maar sokken, zwachtels en tape zijn toege staan. De aftrap van Concordia's Beach Soccer Toernooi is aan de jeugdteams uit Vierlingsbeek en omliggende dor pen, grotendeels zijn dit de junioren van Volharding vanaf de F-jes en hoger; dit duurt van 10.00 tot 17.00 uur. Het avondbeachsoccer is gere serveerd voor de senioren uit Vier lingsbeek en omliggende dorpen, en dit duurt van 17.00 tot 23.00 uur. Teams die zich willen opgeven kun nen bellen of mailen naar Rien Nille- sen, tel. 06-208259 54 riennille- sen@kpn-officedsl.nl) of naar Mare Oudenhoven, tel. 06-22201989 marc.oudenhoven@planet.nl). Het toernooi wordt gehouden op een deel van het Vrijthofplein bij Zalen centrum Concordia. Er is muziek en de voetbalpiste en het beach soccer- terrein worden tropisch aangekleed. De muziek wordt verzorgd door een discotheek en er zijn optredens van rockformatie Jeopardy en Cosy'67.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 22