De Schijnwefpi op: Bipfri Poels (SV/ünited) Volharding in neerwaartse spiraal Venray geeft voorsprong weg Leunen ontglipt zege in slotfase Oostrum kan titel grijpen in Hegelsom Summa Topschutters] Klassement Stiihma PEEL EN MAAS Donderdag 27 april 2006 - Pagina 16 top inn town Nacompetitie raakt uit zicht SV Merselo SV Swolgense Boys SV Venray SV Geijsteren Degradatie komt dichtbij op sportpark 't Klaverblad SV Oostrum VV Holthees Kampioenstrijd in zesde klasse E nadert ontknoping SSS'18 Ook inytfèt voetbalseizoen 2005 2006 w^elijks een speler, trainer of ander 'voetbaldier' van een amateur vereniging uit de gemeenten Venray en Meerlo-Wanssum in de schijnwer pers. Ook spelers van SSS'18, Volhar ding en Holthees worden in de rubriek 'De schijnwerper op...' aan de tand gevoeld. De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners van het Ven- rayse nieuwsblad ook nu weer de uit slagen van tien amateurduels die dat weekend gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij of zij een bal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalver eniging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan het Hense- niusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in de Schijn werper: Björn Poels (SV United). Naam: Björn Poels Leeftijd: 18 jaar Geboren in: Venray Woonplaats: Wanssum Partner: Ik heb een vriendin, Marieke Kinderen: - Beroep: verkoopmedewerker bij kledingzaak Wolff in Venray, een dag in de week studie management in Helmond Club: SV United Positie: rechtshalf Hoogtepunt: periodekampioen dit seizoen Dieptepunt: 0-6 nederlaag tegen Baarlo Vorige clubs: nee Beste trainer: Herman Theeuwen Slechtste trainer: nog niet gehad Grootste ergernis: scheidsrechters Beste boek/tijdschrift: de biografie van Diego Maradona Andere hobby's: uitgaan en tennis Lievelingseten: pasta's Drank: biertje op zijn tijd gaat er wel in, doordeweeks cola light Mooiste vrouw: Marieke Opwindend: een afstandsschot in de kruising Favoriete tv-programma: café De Sport Favoriete club: Ajax Favoriete speler: Clarence Seedorf Favoriete vakantieland: Caribisch gebied en Maxico Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Helaas is Baarlo al kampioen Wie wordt laatste in jullie klasse?: Quick Boys is gelukkig al laatste Björn Poels redactie Venray-Schaesberg 2-1 2-0 Volharding-Mierlo Hout 1-1 1-3 De Zwaluw-Swolgense Boys 1-2 0-2 ZSV-Ysselsteyn 2-0 1-1 Sparta'18-SSS18 1-3 1-2 SVOC'Ol-BEVO 2-2 2-1 SV United-TOP'27 3-1 2-0 Merselo-HRC'27 0-3 0-2 Holthees-BW'27 3-2 2-1 Hegelsom-Oostrum 2-1 1-3 Paul Koppes (Merselo) behaalde afgelopen zondag ondanks de degradatie van zijn ploeg toch nog een klein persoonlijk succesje. In onze rubriek versloeg hij met negen punten redacteur Ron Koenen die op acht punten bleef steken. Met negen punten staat Koppes nu op een gedeelde tweede plaats. Niek Lem- men blijft met nog twee speelronden te gaan eerste in het klassement. De stand 1) Niek Lemmen (Swolgense Boys)l 1 punten 2) Beau Nellissen (dames SV Venray) en Paul Koppes (Merselo) 9 punten 3) Maurice Pouwels (Ysselsteyn), Roel Gielens (Leunen) en Gijs Dinghs (SVOC'01) 8 punten 6) Bas Litjens (SV Merselo) en Gijs Ermers (Volharding) 7 punten 8) Juul Swinkels (SV Leunen), Ruud Custers (Oostrum), Ralph van Essen (TÓP'27)* 6 punten 11) Luuk Snijders (SV Venray) en Ralph van Essen (TOP'27) 5 punten 13) Bart van der Kroon (SSS'18), Bart Linders (SV Venray), Joep Vossen (Vol harding), Tim Klemans (SV United), Martien Vermeulen (Holthees) en Erwin Brouwer (Y sselsteyn) 4 punten. 19) Thijs Kuijpers (SVOC'01)3 punten. Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2005-2006. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elf tallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2005- 2006. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email-adres leonv@summa.nl. In het teamklassement blijft Oos trum fier aan kop gaan, ondanks dat de koploper in de zesde klasse niet in actie kwam. Klassegenoot Holthees blijft tweede. In het individuele klas sement liep koploper Jelle van Til burg (Holthees) met twee treffers uit op zijn naaste belagers. Bas Joosten (SSS'18) scoorde afgelopen zondag vier keer en klom op naar de derde plaats. 7) Swolgense Boys en Leunen 9) SVOC'01 10) Volharding 27 11) TOP'27 12) Merselo 13) Ysselsteyn 35 33 26 21 14 Teamklassement: 1) Oostrum 2) Holthees 3) SSS'18 4) SV Venray 5) SV United 7) BW27 36 77 60 52 41 40 Individuele klassement: 1) Jelle van Tilburg (Holthees) 24 2) Hakan Sazak (Holthees) 18 3) Bas Joosten (SSS'l 8) 17 4) Johan Speycken (BW) 16 5) Roy Willems (SV Oostrum) 15 6) Freek Thoone (Leunen) 14 7) Tim Klemans (SV United) en Dick Janssen (SV Oostrum) 13 9) Wout Janssen (SSS'l 8) 12 10) Robin Tissen (Swolgense Boys) 11 11) Geurt Clevers (SV United) 10 12) Arjan Kempen (Oostrum) 9 13) Bas Kessels en Rik Schlepers (bei den Oostrum), Constantijn Jeucken (BW'27), Sander Dinghs (SVOC'01) en Wout Gommers (SV Venray) 8 18) Luc Janssen (SSS'18), Ruud Cus ters (Oostrum), Niek van Lin (TOP'27), Kevin Tissen (Swolgense Boys) en Maikel Fransman (Volhar ding) 7 23) John Thijssen (Swolgense Boys) en Erik Ermers (Volharding) 6 25) Gijs Dinghs (SVOC'01), Roel Bie- zenaar (Merselo), Edwin Berden (Leu nen), Hans Weijers (SV United), Farid Idrissi (SV Venray) 5 30) Loek Zegers (Holthees), Bram Broeren (Oostrum), Bas Heijnen (Swolgense Boys), Ronnie Bovee (Ysselsteyn), Mark Blenckers (Volhar ding), Ivan Maes (SVOC'01), Tom Knoops en Kevin Goldsmid (beiden TOP) en Ralf Wolters (BW' 27) 4 Rhode-Volharding 2-0 (1-0). De neerwaartse spiraal waarin Vol harding zich bevindt zet zich onver minderd voort. De roodwitten verlo ren voor de vierde maal op rij. Ditmaal was nummer drie Rhode in eigen huis te sterk voor de equipe van trainer Andre Cornelissen: 2-0. De geschiedenis herhaalt zich voor Vol harding voor het derde opeenvolgen de seizoen. Stonden de Vierlingsbeke- naren halverwege het seizoen telkens in de bovenste helft van de ranglijst, na de winterstop gleed men telkens af richting onderste regionen en werd pas laat het verblijf in de tweede klas se verlengd. Zo lijkt het ook dit jaar weer te gaan. Twee speeldagen voor het einde is Volharding zevende en nog altijd niet honderd procent veilig. Geluk bij een ongeluk is dat men ech ter nog alles in eigen hand heeft. Immers de laatste twee duels spelen de Soetendaalbewoners nog thuis tegen de nummer elf Mierlo Hout en uit tegen de nummer tien Blerick. Als Volharding echter blijft spelen zoals deze zondag tegen Rhode, met bijzon der weinig bezieling en overtuiging, zal het ook tegen Mierlo Hout en Ble rick nog een hele kluif worden om de promotie-degradatieplek tien te ontlo pen. Hulp van koploper Dijkse Boys volgende week tegen Blerick lijkt meer dan welkom voor het uitgeblust ogende Volharding. Rechtstreekse degradatie is na vandaag voor de Bekenaren gelukkig niet meer moge lijk. Tegen de koploper in de derde periode Rhode was Volharding zoals de laatste weken gebruikelijk weer eens verre van compleet. Maikel Fransman en Marinus Hendriks zaten een schorsing uit en Jaap de Vlam moest geblesseerd toekijken, waar door Danny Blenckers voor het eerst dit seizoen in de basis mocht aantre den. Tot overmaat van ramp moest na ruim een half uur spelen ook Hendrik Ermers van het veld. Bij een ongeluk kig kopduel scheurde hij z'n wenk brauw, die in het ziekenhuis met vier hechtingen weer dichtgenaaid moest worden. Op dat moment stond Vol harding al met 1-0 achter. Na 27 minuten strafte Rhode-invaller Teun Latijnhouwers zwak ingrijpen van Volharding-goalie Stefan Gelden bij een corner met z'n eerste balcontact af: 1-0. Acht minuten voor rust deed Gelden het beter toen hij met de voe ten knap redde op een inzet van wederom Latijnhouwers. Even later was Volharding dicht bij de gelijkma ker. Mark Blenckers zag dat Rhode- doelman Rob van Vonderen te ver voor zijn doel stond en probeerde het van een meter of veertig, maar helaas voor hem verdween de bal rakelings naast. Na de thee kwam Volharding iets beter in de wedstrijd. Met Jasper van Elferen voor Erik Ermers was er wat meer stootkracht tegen het fysiek sterke verdedigingscentrum van Rhode. In de 55e minuut had Danny Blenckers moeten scoren. Na een misser van Van Vonderen schoot hij echter te zacht in, waardoor de bal nog voor de lijn kon worden wegge werkt door een Rhodense verdediger. Even later trof een mislukte voor zet van Jasper van Elferen bijna doel. Aan de andere kant was Coen van Hout dicht bij een treffer. Zijn schot werd met het nodige geluk echter gered door Gelden. Twintig minuten voor tijd viel de beslissing. Opnieuw Van Hout raakte eerst de lat, waarna Bas van der Velden de rebound binnen werkte: 2-0. Weer zag Volharding goalie er niet al te best uit bij de twee de goal. Even later had de keeper geluk toen hij Van Hout aanschoot en de bal tot zijn opluchting centimeters naast de paal verdween, waardoor de vierde nederlaag op rij uiteindelijk beperkt bleef tot 2-0. FC Geleen Zuid-Venray 1-1 (0-0). Doelpunten: 76. Eric Troisfontaine (strafschop) 0-1; 85. Atilla Dökmeci 1- 1Scheidsrchter: Van Zeeventer (Heerlen). Toeschouwers: 200. SV Venray: Nabbe; Philipsen (71. Tokat), Scholten, Van Schijndel en Troisfontaine; Van der Coelen, Snij ders en Seijkens; Vullings (79. Lin ders), Gommers en Hendrikx (57. Idrissi). Venray bleeft zondag bij FC Geleen Zuid op een 1-1 remise steken. Door dit resultaat raakt de nacompetitie verder uit zicht voor de nieuwkomer in de eerste klas se D. De equipe van vertrekkend trainer Jan Pruijn zal de laatste twee duels (Schaesberg thuis en EHC uit) moeten winnen om nog een periodetitel in de wacht te slepen. Venray heeft de vijfde plaats stevig in handen. Zoals het er nu naar uitziet zullen de nummers twee (GSV), drie (EHC) en vier (RIOS) gaan strijden in de nacompetitie. De Venrayse ploeg zal een sterke eindsprint moeten inzetten om niet met lege handen achter te blijven. De tweede periode werd al op een haar na gemist. Maar desondanks kan Venray nu al terug zien op een geslaagd seizoen. De roodwitten boeken de beste klasse ring sinds de degradatie uit de hoofd klasse in 1995. Tevens drongen de Venraynaren door tot de vijfde beker ronde waarin hoofdklasser UDI na strafschoppen aan het langste eind trok. Opvallend in deze voetbaljaargang is het grote verschil tussen uit en thuis. Op thuishaven De Wieën wer den liefst 23 van de 33 punten ver gaard. Buitenshuis bleef de teller op slechts tien punten steken. In de afgelopen vijf weken moest Venray acht wedstrijden (waaronder twee bekerduels) afwerken. Net als op paaszaterdag tegen Someren bleek zondag in Geleen het beste van het Venrayse spel af te zijn. De ploeg lijkt zijn tol te betalen voor het zware pro gramma. Maar trainer Jan Pruijn wil absoluut niet van opgeven weten. Het is echter de vraag of hij zijn team in de laatste twee duels nog kan aanspo ren tot grootse daden. Tegen FC Geleen Zuid ging de eer ste helft gelijk op. Er viel weinig te beleven en er waren nauwelijks kan sen op het slecht bespeelbare veld. Venray was wel iets beter maar de ploeg had nogal wat moeite met het fysieke spel van de Zuid-Limburgers. Na de pauze nam Venray een over wicht. Er werd beter gecombineerd vooral vanuit het middenveld. Johan Vullings verzuimde tot twee keer toe zijn ploeg op een voorsprong te schieten. De voormalige topschutter van Wittenhorst is een toonbeeld van ijver en werklust maar zijn faam als killer kan hij in Venrayse dienst nog niet waarmaken. De ingevallen Farid Idrissi, weer terug na een kniebles sure, talmde te lang met uithalen waardoor zijn kans verkeken was. Een kwartier voor tijd werd Wout Gommers, hij stond opnieuw in de spits geposteerd, onderuit geschof feld binnen de beruchte lijnen: straf schop. Eric Troisfontaine onder streepte zijn specialiteit door vanaf elf meter feilloos raak te schieten: 0-1. Een herhaling van het uitduel op 11 december in Brunssum tegen BSV Limburgia lag in het verschiet. Ook toen benutte Troisfontaine op vrijwel hetzelfde moment een penalty die goed was de 0-1 zege. Maar ditmaal zou het anders lopen. Vijf minuten voor tijd kon voorstopper Loek van Schijndel niet goed wegkoppen. Via zijn hoofd viel de bal voor de voeten van Eric Troisfontaine die op zijn beurt verzuimde de bal - ten koste van een corner - over de achterlijn te trap pen. Troisfontaine wachtte iets te lang waarvan Atilla Dökmeci profi teerde. Met een strak schot in de uiterste hoek liet hij doelman Peter Nabbe kansloos: 1-1. Uitslagen Odiliapeel/Braks Gr.-Merselo 1 4-1 MVC 7-Merselo 2 4-0 Merselo 4-Sambeek 3 3-6 RKDSO BICO-Merselo BI 2-2 Constantia C1 -Merselo Cl 2-1 Merselo Dl-Oostrum Dl 4-2 Hegelsom Dl-Merselo Dl 3-1 Merselo D2-SV United D2 4-0 Merselo E1 G-Achates RKOSV E3 5-3 Merselo E2G-VenraySV El2 5-1 Merselo FIG-Leunen F3 1-0 Hegelsom MF la-Merselo MF la 0-4 Hegelsom MF lb-Merselo MF la 2-3 Merselo-SVS veteranen 1-0 Programma donderdag 27 april Wittenhorst 11-Merselo 3 19.00 Programma zaterdag 29 april Merselo Cl-Olympia'18 C2 b.12.30 D, E en F deelname Oranjetoernooi in Venray Swolgense Boys vet-Merselo vet 16.30 Programma zondag 30 april Merselo-HRC'27 14.30 Merselo 2-Westerbeekse Boys 2 11.00 Olympia'l8 7-Merselo 4 12.00 Uitslagen Swolg.Boys-Stormvogels 1-0 Swolg.Boys 2-Panningen 4 0-2 Leunen 6-Swolg.Boys 3 5-0 Programma zondag 30 april De Zwaluw-Swolg.Boys 14.30 Sparta'18 2-Swolg.Boys 2 10.00 Swolg.Boys 3-TOP'27 3 10.30 Programma zaterdag 29 april Groene Ster Al-Venray Al v. 13.00 Stormvogels'28 Al-Venray A2 v. 13.00 Meterik Al-Venray A3 v. 14.00 SV United B2-Venray B4 v. 1230 Venray B5-Leunen B2 a. 15.00 FC Geleen Zuid Cl-Venray Clv. 10.30 HVV Helmond Cl-Venray C2 v. 11.45 Leunen Cl-Venray C3 v. 12.45 Volharding C3-Venray C4 v. 11.15 Venray C5-Leunen C3 a. 11.45 EWC C2-Venray C6 v. 12.00 Venray C9M-MVC19 C2 a. 11.45 Venray D4, D7, D8 Oranje Toernooi a. 13.00 Venray El-Blerick El (b.Volharding) a. 11.00 Venray E3, E4, El 1, E12, E13 Oranje Toernooi a. 13.00 Sp.Irene Fl-Venray F1 (b.Volharding) a. 10.00 Venray F3, F4, F5, F9, F10, Fll, F12 Oranje Toernooi a. 13.00 Venray Fll-Venlosche Boys F8a. 9.00 Venray Mini-F wedstrijden a. 12.00 Programma donderdag 27 april Venray Dames 1-Berghem Sport 19.30 Programma zondag 30 april Holthees 2-Geijsteren 11.00 Programma zaterdag 29 april Geijsteren-IVO 16.30 Sportnieuws -info Leunen-VOS 1-1 (1-0). Doelpunten: 29. Freek Thoone (strafschop) 1-0; 86. Rachid Boulbar- oud 1-1. Scheidsrechter: Van den Eijn- de (Gemert). Toeschouwers: 175. Gele kaart: Freek Thoone (Leunen), Juul van Mierlo en Ralph Boom '(VOS). Leunen: Gijs Jeuken; Arno Kuenen, Bas Litjens (58. René Geurts), Juul Swinkels en Rob Willems; Roy Keijs- ers, Edwin Berden en Joris van Lier- op; Frits Lucassen (78. Thomas Lit jens), Freek Thoone en Marco Berden. Door Jan Leijsten "Het wordt een cruciaal duel. Bij winst ligt nog alles open. Maar eventueel verlies kan hoogstens nog nacompetitie brengen", ver klaarde Leunen-trainer Jos Rutten tien minuten voor aanvang in het gebruikelijke trainerspraatje met zijn collega Maurice Mevissen van VÓS. "Het vierde geel vorige week van Roel Gielens kon niet verve lender vallen. Tja, en Frank Brands had ik er vandaag ook graag bij gehad", verzuchtte Rut ten. Het degradatieduel in de derde klasse C eindigde onbeslist: 1-1 waardoor de zorgen voor Leu nen toenemen. De wedstrijd begon vijf minuten te laat. Arbiter Van den Eijnde wandelde om vijf voor twee doodgemoedereerd het sportpark binnen. Om na een kop Derdeklasser Leunen liet zondagmiddag twee dure punten liggen in het degradatieduel met VOS: 1-1. De ploeg lijkt het niet te gaan redden. koffie pas aan zijn (korte) voorberei ding te beginnen. Met Sjuul van Mier lo als cipier van Freek Thoone plus een 'normale' viermansverdediging gaf VOS duidelijk blijk van haar stre ven: niet verliezen. Balverlies van Bas Litjens bracht de Venlonaren de eerste kans die Rachid Boulbaroud overschoot. Zelfs bij hoekschoppen van de thuisclub lie ten de VOS-verdedigers Thoone geen centimeter ruimte. Na 28 minuten kreeg de Leunse spits uit een hoge bal van Edwin Berden eventjes tijd om uit te halen maar zijn schot vloog over. Het bleek uitstel van executie want even later wipte Frits Lucassen han dig de bal over Van Mierlo heen. De Venlose verdediger kon er niet met zijn hand afblijven: strafschop. Voor Freek Thoone, voor één keer in volle vrijheid, was het vanaf elf meter een koud kunstje: 1-0. Enkele minuten later riep VOS-trai- ner Mevissen geagiteerd: "Man, wat ben je toch aan het fluiten." Van den Eijnde verwees hem de dugout in. Ondanks de achterstand hield VOS veel mensen achterin en bleef in een laag tempo gegroepeerd spelen. Spo radisch aanvallend legden de Venlo naren de thuisploeg weinig in de weg. Marco Berden vond met een pass over zestig(meter Joris van Lierop met plots een zee van ruimte voor zich. Maar door de zwakke balaanna me werd de kans om zeep geholpen. De actieve Marco Berden bereikte uit zijn zelf 'versierde' vrije trap Freek Thoone die tot twee keer toe op keeper Ploum schoot. De toekomsti ge Venray-spits kreeg daarbij ook nog geel. Het zinde de arbiter niet dat Thoone te lang voor de bal bleef staan. Al snel in het tweede bedrijf een droomkans voor VOS-invaller lbo Aydin. Hij schoot vanaf drie meter over het domein van Gijs Jeuken. Pal op het uur zette Marco Berden na zijn mooie voorbereiding voor op Freek Thoone die tegen de keeper opschoot. Een minuut later knalde Joris van Lierop een inswingende cor ner vanaf rechts ineens op de lat. Het zat niet mee voor Leunen. De 19-jari- ge René Geurts - aan talentvolle jeugd geen gebrek in Leunen - kwam na een klein uur Bas Litjens aflossen. De jonge invaller nam zonder schroom de liberopositie over. Rachid Boulbaroud schoot vanuit de draai niet ver over het Leunse doel. VOS toonde aan er ook nog te zijn. Dat onderstreepte Maurice Mevissen door als trainer halverwege de tweede helft zelf binnen de lijnen te komen. Kennelijk speculeerde hij op het eerste duel in Venlo. Toen kwam Mevissen er bij een 1-3 voor sprong van Leunen in werd het nog 3- 3. Sjuul van Mierlo werd voor hard handigheid jegens Frits Lucassen met geel bestraft. Op het middenveld raakte Roy Keijsers zichtbaar ver moeider. Op de tanden bijtend ver zuimde hij steeds meer de aanvallen de aanvoerder Ruud Cordang (zoon van ex-VW'er en Blerick-coryfee Leo Cordang) op te vangen. Een kwartier voor tijd vond Cordang Dave Elmir wiens fraaie schot door Gijs Jeuken gepakt werd. René Geurts manifes teerde zich en hield Maurice Mevis sen ten koste van een corner van meer onheil af. Echter een paar minuten voor tijd sloeg het noodlot toe. De gehele Leunse achterhoede miste een lange bal maar Rachid Boulbaroud niet: 1-1. De vier minuten extra speeltijd had den nog alles in zich. Marco Berden schoot ineens uit een corner op de lat. Freek Thoone, vrij op links, knal de over en naast. Aan de overzijde belandde belandde een lob van Mevis sen tegen de onderkant lat. In de 94e minuut zette Thoone Roy Keijsers vrij die moegestreden het laatste beetje kracht ontbeerde. Daarna bediende Thoone nog invaller Thomas Litjens maar ook de slotseconden waren niet meer aan de thuisclub besteed. Edwin Berden was ondanks de teleurstellende 1-1 geenszins aange slagen. "We moeten onze kansen veel beter benutten", vond hij. Het wordt toch wel moeilijk nu? "Tja, ik vond het vorig jaar zeker zo moeilijk. We moeten blijven knokken. Nee, de hoop is er nog altijd." Trainer Jos Rut ten wist drommels goed waar de schoen wringde. "Onze aanvoer stag neerde na rust. Voorin was daardoor niemand nog bereikbaar." Uitslagen Oostrum Al-Venray A3 2-2 Sparta'18 C3-Oostrum C2 0-0 Oostrum Dl-Milsbeek Dl 0-4 Oostrum D2-Montagnards D2 0-9 Volharding D3-Oostrum D3 0-2 Wittenhorst E3-Oostrum El 3-1 America E2-Oostrum E2 0-1 RES IA E4CO-Oostrum E3 8-1 Oostrum Fl-Venlose Boys F1 0-5 Oostrum F2-HRC27 F3G 2-1 Sparta'18 F8-Oostrum F3 5-3 Oostrum F4-Venray Fll 4-1 SVEB MFl/2-Oostrum MF1/2 7-25 Oostrum MF3/4-SSS' 18 MF3/4 2-16 BW vet.-SV Oostrum vet. 3-3 SV Oostrum 4-Irene Spel 4 2-8 SV Oostrum DAl-Elsendorp DA1 17-1 SV Oostrum 2-Ysselsteyn 3 0-3 Olympia'l8 4-SV Oostrum 3 0-3 Leunen 4-SV Oostrum 6 7-1 SV Oostrum DAl-Elsendorp DA1 17-0 Programma donderdag 27 april SV Oostrum Bl-VCH BI 19.00 Programma zaterdag 29 april RKDSO BICO-Oostrum BI 15.00 Oostrum Cl-VCH Cl 13.30 Oostrum C2-Wittenhorst C4 13 30 Wanssum vet.-SV Oostrum vet. 16.30 Oranjetoernooi in Venray Oostrum D2 v. 12.35 Oostrum El v. 12.40 Oostrum E3 v. 12.40 Oostrum F1 v. 12.40 Oostrum F2 v. 12.40 Oostrum F3 v. 13.00 Oostrum MF1/2 v. 13.00 Wanssum vet.-SV Oostrum vet. 16.30 Programma zondag 30 april Hegelsom-SV Oostrum 14.30 SVOC'01 2-SV Oostrum 2 11.30 SV Oostrum 3-Vitesse'08 4 12.00 RKDEV 3-SV Oostrum 4 10.00 SV Oostrum 5-Montagnards 5 10.00 SV Oostrum 6-Holthees 3 10.30 SV United DA1-SV Oostr DA1 10.30 Uitslagen Holthees vet.-SW vet. 1-9 Sambeek-Holthees 1-4 Ysselsteyn 6-Holthees 2 5-5 Excellent 4-Holthees 4 3-0 Programma zaterdag 29 april Holthees vet.-SSS'l8 17.00 Programma zondag 30 april Holthees-BW'27 14.30 Holthees 2-Geysteren 11.00 Oostrum 6-Holthees 3 10.30 Fiducia 3-Holthees 4 10.00 De kampioenstrijd in de zesde klasse E nadert zijn ontknoping. Met nog twee duels voor de boeg leidt Oostrum de dans met twee punten voorsprong op rivaal Holthees. Zondag in de uitwed strijd tegen Hegelsom kan de Oos- trumse ploeg de titel grijpen. Dan moeten de roodwitten zien af te rekenen met de nummer drie Hegelsom dat aan een goede serie bezig is. Voor trainer Twan Bloemen is sportpark Wienus bekend terrein. Voordat de Venraynaar naar Oostrum kwam stond hij vier jaar aan het roer bij Hegelsom. Hij promoveerde met de club zelfs nog naar de vierde klas se. Oostrum was afgelopen weekeinde vrij zodat alle clubs in de top van de zesde klasse E nu evenveel duels heb ben gespeeld. Oostrum kan zondag alleen de titel pakken als Holthees een steek laat vallen. De nummer twee speelt thuis tegen middenmoter BW'27. Holthees is deze competitie nog ongeslagen. De ploeg van trainer Uitslagen SSS'l 8-De Zwaluw 5-2 SSS'18 2-SV Venray 4 5-0 SSS'18 3-Montagnards 4 1-0 SSS'l8 4-Achates RKOSV 4 3-0 Volharding 7-SSS18 5 1-1 Dames SV Venray 3-SSST8 2 2-14 Programma zondag 30 april Sparta'18-SSS18 14.30 Volharding 4-SSS18 2 12.00 Heijen 3-SSST8 3 10.30 SSS'18 4-Sambeek 3 10.00 SSS'18 5-Sambeek 4 10.00 Dames SSS'l 8-ODC 1 12.00 SSS'18 2-Volharding 1 10.00 Roeland van Oudenhoven blijft opval lend goed in het spoor van de koplo per. Holthees draait vooral op het spitsenduo Van Tilburg-Sazak dat samen al goed is voor 42 treffers. Mocht zondag de beslissing niet vallen dan zal het op de slotdag op 7 mei gebeuren. Oostrum speelt dan voor eigen publiek tegen Sambeek. Terwijl Holthees op bezoek gaat bij AC VW. Venray speelt in de eerste klasse D zijn laatste thuiswedstrijd. Degradatie kandidaat Schaesberg is zondag te gast op DeWieën. De Venraynaren bewaren slechte herinneringen aan de Zuid-Limburgers. De uitwedstrijd op 13 november werd niet alleen met 2-1 verloren. Doelman Peter Nabbe en trainer Jan Poels, die toen de absente Pruijn verving, ontvingen bei den de rode kaart. De Venrayse ploeg zal moeten winnen om de periode kansen intact te houden. In de tweede klasse H is het sei zoen zo goed als voorbij voor Volhar ding. De Vierlingsbekers bezetten ooit de derde plek. Maar de laatste zes duels leverden slechts twee schamele puntjes op. Volharding moet nu oppassen dat het niet in degradatiege vaar verstrikt raakt. Zondag wacht de thuisontmoeting met Mierlo-Hout dat voorlaatste staat. Leunen lijkt het niet te gaan redden in de derde klasse C. Alleen door een maximale score van zes punten uit de twee slotduels kunnen de oranjewit- ten nog boven de streep belanden. Dit weekeinde wacht het cruciale duel uit tegen VW'03. De Venlonaren hebben vijf punten meer maar zijn ook nog niet veilig. Ysselsteyn steekt in de vierde klas se G de provinciegrens over voor de derby met ZSV uit Zeilberg. De Yssel- steynse club bevindt zich nog steeds in de bedreigde zone. Maar het ver schil met SVEB, dat op de veilige tien de plek staat, bedraagt slechts één punt. SSS'18 is heel dichtbij de nacompe titie. De geelzwarten proberen uit bij Sparta'18 de tweede plaats veilig te stellen. De derde periode lijkt een prooi voor IVO te worden. Zoals het er nu naar uitziet gaan Sparta'18, SSS'18 en IVO de nacompetitie in. Runnerup Swolgense Boys zou dan net buiten de boot vallen. Indien de Swolgenaren de eindsprint doorzet ten, zit er misschien toch nog iets in. Zondag wacht de uitwedstrijd tegen De Zwaluw in Oeffelt. In de vijfde klasse F staat de derby SV United-TOP'27 op het programma. SV United heeft een periodetitel op zak en richt zich helemaal op de nacompetitie. Voor de nummer acht TOP'27 zijn de belangen groter. De Tienraynaren hebben nog een punt nodig om definitief veilig te zijn. Indien Kronenberg zondag niet wint van VCH dan handhaaft TOP'27 zich sowieso. Alhoewel de Tienrayse ploeg in de derby tegen de grote broer uit Meerlo-Wanssum graag voor een stunt wil zorgen. SVOC'01 ontvangt de nummer drie BEVO. Dit duel staat in het teken van de periodestrijd. Beide ploegen azen op de nacompetitie waarbij de Berin- gers er het beste voorstaan. SVOC'01 is evenwel vastbesloten het kwakke lende seizoen nog van een passend slot te voorzien. In de vijfde klasse G is degradatie een feit voor Merselo. De kampioen van 2005 kon het na een redelijke start niet bolwerken op een hoger plan. De selectie bleek te smal en niet sterk genoeg. Maatwerk In financiële zekerheid

Peel en Maas | 2006 | | pagina 16