Ervaren loodgieter Juweel van een verkoopster m/v Henr-j^gir mps Bezorgen een medewerker SALES MEDEWERK(ST)ER (32 - 40 UUR) invent TRAMPOLINES Flexible work CUPPEN TEELTMEDEWERKER Intervention 9 Gezocht voor een SPF vleesvarkensbedrijf te Vredepeel tempo-team Champignonkwekerij Jacobs BV Te koop bij Fun Pro j PEEL EN MAAS P^A Njt» Kunnen kennen gj^AT Heide rfeCOMFORTABEL F] WONENoonjM/tr Juwelier Henri Camps is een eigentijdse en servicegerichte juwelierszaak aan de Grotestraat in Venray. Wij zijn op zoek naar een Ter versterking van ons team voor ongeveer 4 dagen per week waaronder de zaterdag. Belangrijk vinden wij: Een goede motivatie, commercieel denken, een flexibele instelling, het liefst een stralend humeur en gek op sieraden. Voel jij je aangesproken? Ben jij iemand die zelfstandig in een klein team kan werken, schrijf dan snel een briefje met recente pasfoto naar: SELEKTMAIL die in een team van 5 personen wil werken. Alle voorkomende werkzaamheden uitvoert op het bedrijf gelegen aan de Beekweg. U wordt ingezet bij de diercontrole, het ophokken en het afleveren van dieren. U wordt bekend gemaakt met brijvoedering, klimaatsturing en andere processen binnen het bedrijf. Wij verwachten dat u met de nodige verantwoordelijkheid zelfstandig kunt werken en dat u bereid bent tot het verrichten van weekendwerk. Mensen met ervaring binnen de varkenshouderij genieten de voorkeur. Reacties, op deze advertentie, zowel mondeling als schriftelijk zijn welkom bij: Werkelijk goed werk uitzendbureau Het bestuur van de Stichting Primair Onderwijs te Venray en regio roept kandidaten op voor de vacatures van twee bestuursleden De stichting omvat 20 basisscholen voor zowel katholiek, openbaar en protestants- christelijk onderwijs en een speciale basisschool, gelegen in de gemeente Venray. 4000 kinderen gaan naar onze scholen om goed onderwijs te krijgen dat verzorgd wordt door 400 professionals. Belangrijke taken voor het bestuur zijn toezicht houden alsmede het functioneren als klankbord en als college van advies voor de dagelijkse leiding van de organisatie. Het dagelijks bestuur wordt uitgevoerd door een bovenschools managementteam. SPOVenray verwacht van haar nieuwe bestuurders dat zij: - affiniteit hebben met het primair onderwijs - deel uitmaken van de Venrayse gemeenschap - hun activiteiten verrichten binnen het vastgestelde bestuurs- en managementmodel - ervaring hebben in het besturen van en/of toezicht houden op een grotere organistie - specifieke deskundigheid hebben op het gebied van beleids- en bedrijfsvoering van een onderwijsorganisatie, of financieel beleid, of bouwzaken. Indien u in aanmerking wil komen voor deze functie, verwachten wij uw schriftelijke reactie, voorzien van een c.v., voor 1 mei a.s. U kunt deze richten aan SPOVenray, t.a.v. mevr. M. Boersma, Eindstraat 42, 5801 CR Venray STERKO ambitieuze allround(st)er, sterk in acquisitie personeel en organisatie Boerderijwinkel NU VOORJAARSKORTING! tafeltennistafels basketbal units, skelters Tevens luchtkussens te huur! Boxmeerseweg 3, 5835 AA Beugen (bij A77) Telefoon (0485) 36 20 50 www.fun-pro.nl VOLKS (J N JVERSITEIT Op zoek naar een baan op technisch gebied, kijk snel wat Intervention Venray, Horst, Bergen en Cuijk u biedt! Mind and Body Care TE ZWAAR NIET FIT? TE LICHT Neem HERBALIFE! Gratis begeleiding en vetmeting. Geïnteresseerd? Bel dan: Helmy Thoone Tel. 0478-514 988 www.mindandbodycare.nl Adecco autobedrijf Onderhoud, reparatie en APK van alle merken auto's. Voorzien van de modernste apparatuur, voor perfect onderhoud tegen een scherpe prijs, HOVAG Zuivelweg 2d - 5809 EA Leunen Donderdag 6 april 2006 - Pagina 8 De Aanpak Bouwservice is een dynamisch bedrijf dat zich bezig houdt met onderhoud, renovatie, verbouwingen rioolwerkzaamhe den, woningaanpassingen, installatie en montage van badkamers en keukens. Met ruim 30 medewerkers worden deze werkzaamheden dagelijks uitgevoerd. Ter versterking van onze afdeling rioolservice zoeken wij een Omschrijving: Rioolontstoppingen Riolering- en loodgieterswerk Alle overige voorkomende werkzaamheden Profiel: Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Bereid om mee te draaien in 24-uurs servicedienst In bezit van rijbewijs BE Wij bieden U: Prettige en open werksfeer Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Stuur dan Uw sollicitatiebrief met cv naar: De Aanpak BV T.a.v. de directie Voor meer informatie kunt U ook contact opnemen met dhr. J. Claessens Tel. 0478-585409 Mail: info@de-aanpak-bv.nl J U W E L I t.a.v. Mevr. M. Camps Postbus 56, 5800 AB Venray Een prima bijverdienste bij u in de buurt? Vestiging Venray van Selekt Mail zoekt bezorgers voor diverse postwijken in Venray (postcode 5801 en 5804) Als bezorger sorteert en bezorgt u geadresseerde post in uw eigen woonwijk of in een postwijk bij u in de buurt. Wij bieden een prima vergoeding en de mogelijkheid om uw tijd flexibel in te delen. Selekt Mail Nederland hanteert twee bezorgingstijdvakken in de week. Als bezorger bent u in het bezit van een fiets of een brommer. Bezorgen bij Selekt Mail Nederland is de ideale bijbaan voor jong en oud. Ook senioren nodigen wij van harte uit om te reageren. Postbezorger worden bij Selekt Mail? Ga dan voor informatie en inschrijving naar: www.anderepostbezorging.nl of bel 030-214 90 00 Da's andere post Harold van Gennip Beekweg 94 5816 AB Vredepeel Telefoon: 0478-546643 Mobiel: 06-10923520 KANTOOR Assistent P&O m/v vooreen bedrijf in Venray. In deze functie ben je verantwoordelijk voor de verwerking van administratie op P&O gebied, kennis van salarisadministratie is vereist (salarisrun draaien, back-up salarisadministrateur etc). Ben je per direct beschikbaar en heb je ervaring op een P&O afdeling reageer dan snel. Bij gebleken geschiktheid is er kans op een vaste aanstelling. Heb je interesse? Neem dan contact met ons op! Informatie: (0478) 51 17 22, Marian Manders, Schoolstraat 2, Ven ray Assistent expediënt in opleiding m/v voor een logis tiek dienstverlener in Venlo. Als assistent expediënt ben je verantwoordelijk voor een tijdige en juiste uitvoering diverse taken zoals het aannemen en uitvoeren van boekingen, het opstellen van douane en vervoersdocumenten en het uitbe steden van transporten aan vervoerders i.o.m. de expediteur en administratieve begeleiding van de bovengenoemde taken. Voor de betreffende functie zijn we op zoek naar kandidaten met een afgeronde mbo-opleiding hebben en aantoonbare affiniteit hebben met de expeditie-branche.Tempo-Team biedt je een vier daagse cursus bij het EVO in venlo, welke specifiek gericht is op het betreffende vakgebied. Heb je inte resse reageer dan snel. Informatie: (077) 354 66 70, Wendy Goossens, Roermondsestraat 2, Venlo Verkoop binnendienst/expediënt m/v vooreen logis tiek dienstverlener in Venlo. Voor de betreffende vacature zijn we op zoek naar iemand die de Russische taal goed beheerst, minimaal mbo niveau heeft en ervaring heeft in een commerciële functie. Heb je interesse? Reageer dan snel. Informatie: (077) 354 66 70, Wendy Goossens, Roermondsestraat 2, Venlo www.tempo-team.nl Is een moderne champignonkwekerij die gespecialiseerd is in de machinale oogst van champignons. In verband met uitbreiding van ons teeltareaal zijn wij op zoek naar een: Gevraagd wordt een energiek persoon die bereid is zijn handen uit de mouwen te steken en die met machines kan werken. Ervaring in de champignonteelt is gewenst. Leeftijd tussen de 20-40 jaar. Bent u geïnteresseerd, neem dan contact met ons op: Champignonkwekerij Jacobs BV Karreweg-noord 10, 5995 ME Kessel Tel. 077-4621618 b.g.g. 06-22200923 (bellen na 18.00 uur) Sterko Nederland in Groeningen is een groothandel en leverancier van een totaalpakket hygiëne- systemen voor diverse toepassingen en branches: van poetsdoeken tot toilethygiëne en van MCHEDI A Mn disposables tot beschermingsmaterialen. Het bedrijf biedt klanten een hoog service- niveau. Met zes medewerkers wordt in een informele sfeer met elkaar samengewerkt. Door het bevorderen van de eigen inbreng is elke medewerker sterk betrokken bij de organisatie. Wegens groei zoekt Sterko Nederland voor de binnendienst een v/m: De functie: In deze afwisselende functie staat de klant, acquisitie en actief relatiebeheer centraal. Je verwerkt binnenkomend telefoonverkeer en beantwoord vragen van klanten en leveranciers. Mailings worden door je voorbereid en nagebeld. Je werkt offertes uit, verwerkt orders m.b.v. de computer, overlegt met logistiek en verricht correspondentietaken. Tevens ondersteun je de buitendienst. Gevraagd wordt: Je bent een ambitieus en initiatiefrijk persoon met ervaring in commercieel en/of administratief werk. Een actieve- en klantgerichte werkomgeving waarin samenwerking en open communicatie centraal staan spreekt je aan. Administratief en communicatief ben je sterk. Je kunt gemakkelijk met de computer overweg. Opleiding: MBO-niveau met diploma. Leeftijd: 28 jaar of ouder. Geboden wordt: goede salariëring, een gezond bedrijf en uitstekende ontplooiings mogelijkheden. Ben je geïnteresseerd en voldoe je aan onze wensen? Stuur dan je sollicitatie met cv per mail of post naar: Invent Personeel en Organisatie, t.a.v. Jack Lenssen, Postbus 86, 5830 AB Boxmeer. E-mail: Jacklenssen@invent-personeel.nl Tel. inlichtingen:0485-576264, 06-53313838. werving, selectie en psychologisch onderzoek training en consultancy - coaching en outplacement Probin Verhaeq Venray zoekt een technische actieve pre-pensioener danwel vutter om 1 of 2 halve dag delen te helpen in onze service werkplaats. Ervaring met reparatie van electrisch gereed schap is nodig. Reacties richten aan: Probin Verhaeg Venray Keizersveld 61 5803 AP Venray info bij J. Janssen tel. 553355 Memisa helpt mensen in ontwikkelingslanden om zelf een goede, blijvende gezondheidszorg op te bouwen. Word donateur voor 5,- per maand. Bel 070 313 65 00 of kijk op www.memisa.nl Memisa Gezondheid sarr Lorbaan 1, Veulen, tel. 0478-550653 Openingstijden: ma., di., do. en vrijdag van 13.00 tot 18.00 uur Zaterdag van 09.00 tot 16.00 uur Producten van bakkerij Bens en slagerij van de Pasch voor maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag en zaterdag bestellen? Graag 1 dag van tevoren. Groente Fruit Streekproducten Reclame bakkerij Bens: Ontbijtkoek 1.95 4 harde broodjes 1.00 Reclame slagerij v.d. Pasch: 4 kipsnitzels 4.- pond braadworst 3.- Voor Pasen zijn ijstaarten en div. soorten boerenijs van De Veldweide uit Sevenum te bestellen. Ook de Hemelse Modder is nog tot Pasen verkrijgbaar! Om te bestellen bel of fax: 0478 550653 of e-mail: info@platteland.nu Op aanvraag kleurenbrochure LENTE-ACTIVITEITEN BIJ DE VOLKS UNIVERSITEIT VENRAY. VAKANTIECURSUSSEN: Italiaans, Spaans, digitale camera WORKSHOPS Workshop Asperge EXCURSIES Avondwandeling in de Geysterse bossen, Excursie Luxemburg, Amsterdam Voor informatie bel tussen 9.00-13.00 uur (maandag t/m donderdag) Volksuniversiteit Venray 0478-580185 of kijk op de website: www.vu-venray.nl LASSERS Voor diverse bedrijven in de regio Venray, Horst, Bergen en Cuijk zoeken we Tiglassers, MIG-MAG lassers en constructie- bankwerk/lassers. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het atlassen van producten, a.d.h.v. tekeningen. De werktijden worden verricht in dagdienst. CNC OPERATORS Ook voor verschillende bedrijven in bovenstaande regio kunnen we ervaren CNC operators aanbieden. U gaat frees en/of draai banken bedienen in een twee of drie ploegendienst. De vaca tures zijn voor langere tijd met contractmogelijkheden. ALLROUNDMONTEURS WTB EN ELECTRO Ook als u ruime werkervaring heeft als monteur kunt u bij Intervention direct aan de slag. Deze banen bieden veel afwis seling in de functie en u kunt tevens internationaal ingezet wor den. Als u flexibel inzetbaar bent en graag in teamverband wilt werken, reageer dan snel bij de vestiging van Intervention bij u in de buurt. MACHINEBEDIENDEN KANTERS MACHINESTELLERS Ook als machinebediende kanter en machinesteller kunt u direct beginnen via Intervention. Als kanter werkt u in Venray in dagdienst en de machinebediende/stellers gaan in ploegen dienst aan het werk. Kortom, heeft u gouden handjes dan bent u bij Intervention Uitzendburo aan het juiste adres! Interesse? Kijk naar snel op onze webite www.interven- tion.nl voor een uitgebreid profiel of informeer direct bij onze vestigingen. Venray Grote Markt 13 - 5801 BL (0478-552828) Horst Kerkstraat 22a - 5961 GD (077-3999222) Bergen Raadhuisplein 53 - 5854 AW (0485-372600) Cuijk Louis Jansenplein 5 - 5431 BV (0485-312055) UITZENDBURO Voor een aantal relaties in de omgeving van Horst zijn we op zoek naar technische vakmensen! We hebben hiervoor onder andere de volgende vacatures: Constructiebankwerker Lasser De werkzaamheden bestaan uit het samenstellen van prefab constructies, eindconstructies en het atlassen en afwerken van constructies. Je hebt afgeronde LBO MBO-opleiding en lasdiploma MIG/MAG. Je kunt nauwkeurig werken. Kans op een vaste baan bij goed functioneren! Assemblagemonteur De werkzaamheden bestaan uit eindmontagewerk voor de nieuwbouwafdeling. Mechanische en hydraulische systemen monteren en het testen van machines voor uitlevering. MBO-opleiding, voorkeur richting WTB. Kennis van mechanische, hydraulische en elektrische systemen. School verlater of iemand met ervaring. Kans op een vaste baan bij goed functioneren! Monteur Het verrichten van alle voorkomende onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan diverse soorten machines. Uiteraard zijn serviceverlening en storingsafhandeling op locatie onderdeel van de functie. Afgeronde opleiding LTS/ MTS. Ervaring in soortgelijke functie is een pré. Kans op een vaste baan bij goed functioneren! Voor meer informatie: Adecco Horst - Herstraat 2 Tel: 077-3984747 E-mail: horst113@adecco.nl tel. (0478) 51 40 53 fax.(0478) 51 49 93 e-mail: autobedrijfcuppen@plane1.nl

Peel en Maas | 2006 | | pagina 8