De schijnwerö^r op: Roel Gieten^ (Leunepf 200ste jeugdlid SV Oostrum Venray speelt gelijk tegen Groene Ster Gehavend Volharding speelt gelijk Oostrum en Holthees in evenwicht: 1-1 Summa Topschutters] Klassement Sutnma •SA Venray (tnalfa' PEEL EN MAAS top inn town Holthees wint inhaalduel Venray bekert dinsdag tegen UDI Twee topploegen houden kampioenskansen intact m SV Geijsteren SVV veteranen Swolgense Boys VV Holthees SSS'18 Donderdag 6 april 2006 - Pagina 21 Ook in het voetbals^zoen 2005-2006 wekelijks een speler, trainer of an er 'voetbaldier' van eeiTamateurvereniging uit de gemeenten Venray en Mee Wanssum in dt^cnijnwerpers. Ook spelers van SSS'18, Volharding en H hees wordeiyn de rubriek 'De schijnwerper op...' aan de tand gevoeld. De tspeler vopRpelt net als de voetbalkenners van het Venrayse nieuwsblad nu weearoe uitslagen van tien amateurduels die dat weekend gespeeld v den. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij of zij een voor de jeugdafdeling van zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wc rdt gesteld door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de c :i nemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De reda t van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in de Schijnwerper: I oei Gielens, aanvaller van Leunen. lo- ilt- as- ok or aal Naam: Roel Gielens Leeftijd: 21 Geboren in: Venray Woonplaats: Heide Partner: Ik ben vrijgezel Kinderen: Nee Studie: Ik studeer werktuigbouwkun de aan de Fontys Hogeschool in Venlo Club: Leunen Positie: Rechtsbuiten Hoogtepunt: Het kampioenschap twee jaar geleden Dieptepunt: In de jeugd heb ik een keer mijn kuitbeen gebroken. Vorige clubs: Alleen Leunen Beste trainer: Jos Rutten Slechtste trainer: Dat weet ik niet Grootste ergernis: Natrappen Beste boek/tijdschrift: Voetbal Inter national Andere hobby's: Zaalvoetbal en uitgaan Lievelingseten: Friet Drank: Bier Mooiste vrouw: Jennifer Lopez Opwindend: Een mooie goal Favoriete tv-programma: Studio Sport Favoriete club: Ajax en VW Favoriete speler: Ruud van Nistelrooij Favoriete vakantieland: Spanje Wie wordt kampioen in jullie klasse?: EMS Wie wordt laatste in jullie klasse?: Ik hoop VOS Roel Gielens redactie Venray-GSV'28 2-1 1-1 Leunen-Reuver 2-1 2-2 De Zwaluw- Ysselsteyn 2-0 1-0 Swolgense Boys- SVEB 2-1 1-1 Stormvogels'28-SSS'18 1-3 1-2 SVOC'01-SV United 0-2 1-1 Kronenberg-TOP'27 2-2 2-0 VIOS'38 - Merselo 3-1 2-1 GFC'33- BW 1-1 1-3 Meterik- Oostrum 1-3 0-2 Erwin Brouwer (Ysselsteyn) kon het niet bolwerken tegen Peel en Maas-redac teur Henk Lammen. Brouwer scoorde vier punten met zijn voorspellingen, Lammen precies het dubbele. Daarmee gaat de bal aan de neus van de jeugdaf deling van Ysselsteyn voorbij. In de stand neemt Brouwer een gedeelde elfde plaats in. Koploper blijft Niek Lemmen van Swolgense Boys. De stand 1) Niek Lemmen (Swolgense Boys) 11 punten 2) Beau Nellissen (dames SV Venray)9 3) Maurice Pouwels (Ysselsteyn) en Gijs Dinghs (SVOC'01) 8 punten 5) Bas Litjens (SV Merselo) en Gijs Ermers (Volharding) 7 punten 7) Juul Swinkels (SV Leunen), Ruud Custers (Oostrum), Ralph van Essen (TÓP'27)* 6 punten 10) Luuk Snijders (SV Venray) 5 punten 11) Bart van der Kroon (SSS'18), Bart Linders (SV Venray), Joep Vossen (Vol harding), Tim Klemans (SV United) en Erwin Brouwer (Ysselsteyn) 4 punten. 15) Martien Vermeulen (Holthees) 2 punten Ralph van Essen (TOP'27) heeft de uitslag van het gestaakte duel tussen SVOC'01 en Quick Boys (bij een 1-2 stand voor Quick Boys vroegtijdig geëin digd) nog te goed. Hij scoorde tot nu toe 6 punten met zijn voorspellingen, de redactie 5. De uitslag van dit duel is dus nog van belang voor het wel of niet winnen van een bal voor de jeugdafdeling van zijn vereniging. Martien Vermeulen heeft de uitslagen van de afgelaste duels Someren-Ven- ray, Margriet-Volharding, Ysselsteyn-SSS'18, TOP'27-Resia, SVOC'Ol-Grashoek, SV United-Baarlo en Merselo-Gassel nog te goed. Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2005-2006. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elf tallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2005- 2006. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email-adres leonv@summa.nl. In het teamklassement blijft Oos trum met 63 treffers aan kop voor Holthees met 54 en SSS'18 met 42. In het individuele klassement lijkt Jelle van Tilburg niet meer te achterhalen. Van Tilburg scoorde afgelopen week in twee duels vier treffers en staat nu op 21 goals. Teamgenoot Hakan Sazak blijft met zestien doelpunten tweede. 6) BW 34 7) Swolgense Boys 30 8) Volharding en SVOC'01 26 10)Leunen 23 11) TOP'27 21 12) Merselo 15 13) Ysselsteyn 12 Teamklassement: 1) Oostrum 2) Holthees 3) SSS'18 4) Venray 63 54 42 en SV United 35 Individuele klassement: 1) Jelle van Tilburg (Holthees) 21 2) Hakan Sazak (Holthees) 16 3) Johan Speycken (BW) 15 4) Tim Klemans (SV United) 12 5) Bas Joosten (SSS'18), Wout Janssen (SSS'18), Roy Willems (SV Oostrum), Dick Janssen (SV Oostrum) en Tim Klemans (SV United) 11 10) Freek Thoone (Leunen) 9 11) Luc Janssen (SSS'18), Geurt Oe vers (SV United), Ruud Custers (Oos trum), Robin Tissen (Swolgense Boys), Rik Schlepers, Bas Kessels (Oostrum), Constantijn Jeucken (BW'27) en Maikel Fransman (Vol harding) 19) Kevin Tissen (Swolgense Boys), Sander Dinghs (SVOC'01), Wout Gommers (SV Venray), Bas Kessels (Oostrum) en Arjan Kempen (Oos trum) 6 24) Erik Ermers (Volharding), John Thijssen (Swolgense Boys), Hans Weijers (SV United), Farid Idrissi (SV Venray) en Niek van Lin (TOP'27) 5 29) Loek Zegers (Holthees) Bas Heijnen (Swolgense Boys), Ronnie Bovee (Ysselsteyn), Mark Blenckers (Volharding), Tom Knoops (TOP) en Ralf Wolters (BW'27)4 De aftrap voor de topper SV Oos- trum-Holthees werd afgelopen zon dag verricht door het 200ste jeugdlid Joost Weys. De jeugdafdeling heeft de laatste jaren een explosieve groei doorge maakt, met name in de lagere team's. Sinds SV Oostrum is gestart met mini F-jes is de doorstroom naar boven ook groter geworden. Dit resulteert vol gend seizoen in drie C- en drie D-elf- tallen. Met nog een wachtlijst van vijf tien spelers verwacht de jeugdafdeling van SV Oostrum in de toekomst op een hoger niveau te komen. Groene Ster-Venray 1-1 (0-1). Doelpunten: 25. Wout Gommers 0- 1; 54. Jerry Manneh 1-1. Scheidsrech ter: Hoeben (Blerick). Toeschouwers: 250. SV Venray: Peter Nabbe; Daniël Wijnands, Rob Scholten, Loek van Schijndel en Eric Troisfontaine (86. Sjoerd van der Coelen); Bart Linders, Wout Gommers en Husseyin Tokat; Johan Vullings, Farid Idrissi en Marcel Seijkens (68. Ivo van der Weerden). Als een club zondag verdiende te winnen op sportpark Pronse- broek dan was het Venray wel. Lijstaanvoerder Groene Ster kon in Heerlerheide zijn titelaspiraties niet waarmaken. De Venrayse ploeg had grotendeels het beste van het spel. Een gebrek aan sco rend vermogen brak de roodwit- ten op. Toch is Venray in de eerste klasse D na Groene Ster (43 treffers) de meest scorende ploeg met 35 doel punten. Middenvelder Wout Gom mers, die zes keer doel trof, is club topscorer gevolgd Farid Idrissi met vijf doelpunten. Ter vergelijking heeft Irio Lagarde, de spits van Groene Ster, er al vijftien inliggen. Met wat meer spitsvondigheid had Venray drie punten weggekaapt bij de ex-hoofdklasser. Dan hadden de roodwitten tevens goede zaken in de derde periode. Er breken nu cruciale weken aan. Zondag komt de andere kampioenkandidaat GSV'28 in Venray op bezoek. Door de 1-1 remise blijft Venray op zes punten achterstand van Groene Ster. Op sportpark De Wieën eindig de de ontmoeting op 16 oktober eveneens onbeslist (2-2). Peter Nabbe heeft zijn schorsing van drie duels uit gezeten en hij stond weer onder de lat. Venray was voetballend de betere ploeg. Voor rust hadden de bezoekers ook het windvoordeel. Wout Gom mers drong het strafschopgebied bin nen en passeerde met een onhoud baar schot laag in de hoek doelman Hermans: 0-1. Na de hervatting nam Groene Ster het initiatief tijdelijk over. Ex-Roda JC'er Eric van der Luer stond aan de basis van de gelijkmaker die door Jerry Manneh werd binnengekopt: 1- 1. Venray liet zich niet uit het veld staan en zette de thuisploeg weer onder druk. Keeper Ruud Hermans maakte een onzekere indruk maar daarvan wist de Venraynaren niet te profiteren. Kansen op de winnende treffer kregen de roodwitten genoeg. Maar het ontbrak zondag aan een echte afmaker. Na ruim een uur kwam Marcel Seijkens bij een kopdu el hard in botsing met het hoofd van zijn opponent. Seijkens hield er een bloedneus en vermoedelijk ook een lichte hersenschudding aan over. De routinier probeerde het nog even maar moest zich een paar minuten later toch laten vervangen door Ivo van der Weerden. NWC-Volharding 1-1 (1-1). Doel punt Volharding: Marinus Hend riks Op bezoek bij de nummer acht op de ranglijst NWC uit Asten behaalde Volharding een 1-1 gelijkspel. Door die remise zakten de roodwitten van de vierde naar de vijfde plek in de stand. Vooraf tekende het gehavende Volharding voor een punt, achteraf hadden het er drie kunnen en gezien de kansen in het laatste kwartier mis schien wel moeten zijn. Volharding-trainer Andre Cornelis- sen kon geen beroep doen op een drietal belangrijke aanvallers. Maikel Fransman was geschorst, Jaap de Vlam geblesseerd en Erik Ermers niet fit genoeg om in de basis te starten. Met de gelegenheidsvoorhoede Mari nus Hendriks (normaliter linksback), Gijs Ermers en Willem Weijs maakte Volharding het NWC desondanks aar dig lastig. De gastheren kwamen al binnen tien minuten op voorsprong. Willem Weijs liet zijn man Rudi Strauss lopen en diens voorzet werd door Guus Knoops prima binnenge kopt: 1-0. Na bijna een half uur scoor de Volharding de verdiende gelijkma ker al zat er een luchtje aan de goal. De uit buitenspelpositie vertrokken Nermin Hamzic leverde een loepzui vere voorzet af bij de tweede paal waar uitgerekend Marinus Hendriks de bal koppend binnen werkte: 1-1. Een paar minuten later was Hendriks opnieuw dichtbij een treffer, maar nu stond z'n vizier minder scherp. Na rust viel er voor beide goals nauwe lijks iets te beleven tot een kwartier voor tijd. Toen regende het opeens kansen. Eerst kopte Twan Bakens namens NWC maar net over, daarna had Volharding het duel meerdere keren kunnen beslissen. Met name de invallers Norman Megens (de 18-jari- ge A-junior maakte z'n debuut) en Erik Ermers zorgden voor het nodige gevaar. Norman Megens joeg NWC- keeper Teun van de Loo goed af, maar helaas voor hem week de bal te veel af, waardoor hij niet tot scoren kwam. Erik Ermers vond uit de draai Van de Loo op z'n weg. Rechtsback Hendrik Ermers zag een vliegend schot rakelings voor de voor hem ver keerde kant van de paal verdwijnen. De grootste kans was achter voor middenvelder Joris van de Weegh. Hij verscheen drie minuten voor tijd oog- in-oog met Van de Loo, maar bij het controleren van de bal liet hij de bal van z'n borst af springen, waardoor de NWC-keeper op tijd in kon grijpen en de remise op het bord bleef staan. Holthees heeft vorige week woens dag in de zesde klasse E het inhaaldu el met Meterik met 4-1 gewonnen. Door de zege nam Holthees de kop positie over van Oostrum. Jelle van Tilburg opende de score: 1-0. De thuisploeg kreeg een straf schop nadat Hakan Sazak was neerge legd. Jelle van Tilburg scoorde vanaf de stip: 2-0. Door een fout in de defensie wist Meterik voor rust op 2-1 te komen. Na de pauze kwamen de bezoekers er niet meer aan te pas en liep Holthees eenvoudig uit naar 4-1. Rob Poels kopte raak uit een vrije trap van Jos van de Winkel en Jelle van Tilburg bepaalde de eindstand op 4-1. Het duel Oostrum-Lottum ging niet door en is verschoven naar tweede paasdag. Venray speelt op dinsdag 11 april de bekerwedstrijd tegen UDI'19. Het duel begint om 20.00 uur op sport park De Wieën. Na een serie uitwed strijden mag Venray in de vijfde ronde eindelijk voor eigen publiek aantre den. De ontmoeting met de gerenom meerde hoofdklasser UDI'19 is een 'droomloting'. De Venray-spelers Kris- tian Michiels en Marcel Seijkens kwa men voor dit seizoen over van de Udense club. UDI'19, met ex-VW'er Earnest Ste wart in de gelederen, is momenteel een middenmoter in de hoofdklasse B. Het verdere verloop van het beker toernooi is ook al bekend. De win naar van Venray-UDI speelt in de kwart finale de uitwedstrijd tegen hoofdklasser Schijndel. Sportnieuws -info Oostrum-Holthees 1-1 (1-0). Doelpunten: 14. Roy Willems 1-0; 66. Jelle van Tilburg 1-1. Scheidsrech ter: Leenders (Blerick). Toeschou wers: 250. Gele kaart: Bram Broeren (Oostrum). Bijzonderheid: De aftrap werd verricht door f-pupil Joost Weijs, het tweehonderste jeugdlid van Oostrum. Oostrum: Ralph Kessels; Bram Broeren, Roy de Kleijn, Kevin van Dijck en Frank Frederix; Jan Verhe- ijen, Stan Janssen (41. Dick Janssen) en Bas Kessels; Ruud Custers (83. Arjan Kempen), Roy Willems en Rik Schlepers. Holthees: Patrick Wijnen; Paul Postma, Coen Wijenberg, Eric Pingen en Jos van de Winkel; Rob Poels, Steve Spil (46. Geert Geurts), Sander Arts en Martien Vermeulen; Jelle van Tilburg en Hakan Sazak. Door Jan Leijsten Vijf minuten voor aanvang van de topper tegen Holthees was Oostrum-trainer Twan Bloemen stellig. "Dit zijn de wedstrijden. Ik ken weinig personele problemen. Dat het vandaag maar gebeurt." Daarmee uiteraard doelend op een Oostrumse zege. Zijn oppo nent Roeland van Oudenhoven was iets genuanceerder: "Wij doen het al goed met een gelijk spel." Waarmee de Holthees-trai- ner zich in de underdogpositie manoeuvreerde. De topper in de zesde klasse E eindigde opnieuw in een remise (1-1) waarmee Oostrum-speler Rik Schlepers (rechts) waagt een doelpoging. De Holthese verdedigers Jos van de Winkel (links) en Coen Wijenberg (midden) zijn attent. beide ploegen hun titelkansen intact hielden. Met Roy de Kleijn als cipier van Jelle van Tilburg kwam de thuisploeg met snelle balpassages sterk uit de startblokken. Van Tilburg bleek bij De Kleijn in goede handen terwijl Hakan Sazak zijn bewaker Bram Broeren voor weinig problemen plaatste. Bij de eerste echt uitgespeelde Oos trumse aanval was het direct prijs. Nog net binnen het kwartier vond Ruud Custers vanuit het middenveld Rik Schlepers op links die loepzuiver door de dun bevolkte laatste linie van Holthees Roy Willems bereikte. De boomlange spits hoefde de bal er slechts in te lopen: 1-0. Holthees had gesteund door de wind moeite met de passing. Zodat Oostrum-aanvoer- der Bas Kessels zich vanuit het mid denveld steeds meer aanvallend kon uitleven. Na precies een halfuur had den de roodwitten de 2-0 voor het grijpen. Ruud Custers stak de bal subliem door naar Roy Willems die met zijn directe uithaal slechts twin tig centimeter te hoog boven de krui sing mikte. Holthees was plotseling klaarwakker en kende even later wei nig geluk. Sander Arts, met een mooie voorbereiding op links, zette scherp voor waar aanvallende middenvelder Martien Vermeulen de bal tegen de paal gleed. Aan de overzijde kreeg Rik Schlepers een vrij schootsveld maar hij knalde over. Kort voor de thee gaf de technisch goed onderlegde Ruud Custers een prachtige bal waarbij Rik Schlepers en Stan Janssen ongelukkig tegen elkaar botsten. Weg kans en een blessure voor Stan die door naam genoot Dick Janssen vervangen werd. Met een magere afspiegeling van het veel betere spel van de thuisclub - het had na 45 minuten makkelijk 3-0 kun nen zijn - werden de kleedlokalen opgezocht. Holthees, beseffend dat verlies dodelijk voor de kampioensdroom zou zijn, stroopte in het tweede bedrijf de mouwen op. Daardoor kreeg de topper meer een derbyka rakter. Jos van de Winkel rukte op en de fiks tackelende Bas Kessels kwam goed weg met enkel een vrije trap tegen. Even later plaatste Van de Win kel de bal uit een vrije schop op de kruin van Jelle van Tilburg maar doel man Ralph Kessels wist er wel raad mee. Het duo Van Tilburg-Sazak ging, gesteund door een offensiever mid denveld, zich steeds meer te roeren. Waarbij vooral Bram Broeren vaker tegenover twee man kwam te staan en zich ten koste van geel Hakan Sazak van het lijf hield. De gelijkma ker, bijna halverwege de tweede helft, was dan ook amper verrassend te noemen en zeker niet onverdiend. De graag opkomende linksachter Jos van de Winkel verzond een hoge trap die door drie man bevochten werd. Plotseling belandde de bal voor de schietgrage voet van Jelle van Tilburg: 1-1. Holthees kreeg lef en zonder echt dreigend te worden kwamen er toch kansen voor de blauwwitten. Libero Kevin van Dijck, verdienstelijk acte rend, verslikte zich voor een keer in Hakan Sazak die sluw de opkomende Martien Vermeulen aanspeelde. De middenvelder produceerde met de kans van de wedstrijd slechts een tam rollertje. Aan de andere kant zette Roy Wil lems met nog een kwartier op de klok Ruud Custers in een zetel maar vier meter voor sluitpost Patrick Wijnen faalde Custers. De jonge aanvaller ruimde niet lang daarna het veld voor Arjan Kempen. Die had tijd en ruimte tekort om zijn invallerskunstje van december - drie keer scoren tegen AC VW - te herhalen. Terwijl Sander Arts een blessure simuleerde om Paul Postma de gelegenheid te geven zijn schoenen te wisselen, kabbelde de topper - die nooit over hoge toppen scheerde - naar het einde toe. Met een 1-1 stand die de Oostrumse doelpun tenmaker Roy Willems niet tot tevre denheid stemde. "Wij hadden hier de competitie grotendeels kunnen beslis sen. We verzuimden de 2-0 te maken." Jelle van Tilburg daarente gen: "Het gelijkspel is terecht en voelt voor ons als een overwinning. Dit is een mooie competitie", aldus de Holt- hees-spits die zonder met de ogen te knipperen eraan toevoegde: "Ik denk, nee ik ga ervan uit dat Holthees kam pioen wordt!" hoofdsponsor, roof systems group b.v. official dealer (kledingsponsor) 1 rin1™ Golden Members: van Haren Automobielbedrijven B.V. Hofmans Tapijten Cuiik B.V. Inalfa Roof Systems Group B.V. McDonald's Venray van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. NLW Groep, Venray 0TT0 Uitzend Kracht B.V. Rabobank Venray Meerlo-Wanssum vanGrinsven drukkers Venlo bv Members: Lancyr Aben Venlo Adecco Personeelsdiensten Argowil BV Atec Aanhangwagens BV/Trailer World Auto Arena Venray Berk Accountants Belastingadviseurs Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn. Holthees Cor Paint/de Studio Interieurstylisten De Aanpak Bouwservice BV Deloitte, Accountants, Venlo Elektro Martens Installatie B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch Blitterswijck Flextronics International Europe B.V. Fortis Bank Venray Heathcare Group, Venlo. Verzuimmanagement reintegratie Helderman Sport Venray ING Bank Venray Interstyling B.V. Jewa Gas B.V. Wanssum Jansen Houbiers B.V. Janssen Venray Stucadoors bv Keijsers-Manders Installatietechniek BV Ysselsteyn Autowijk Keizersveld De Lekkernij - 't Anker, Merselo Lifestyle Mode/Secondo Fashion Makelaardij Carel Fijen Makelaardij Thomasson van der Male/Renokas B.V. Notariskantoren Venray Peka Kroef B.V. Personato B.V. van der Putt Advocaten, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Rocom Telecommunicatie, Venray Rongen Tegels Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rühl Haegens Molenaar Accountants Salarispoint Oirlo SUMMA, Advies groep B.V. Tempo Team Uitzendbureau Ten Brinke Hekwerken Thermaalbad Arcen B.V. Thetru BV Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Taxi Verstraaten B.V. Üitzendburo Mondial Verhoeven Groen B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren Verspreidingsburo Periodiek WEJEBE Blitterswijck B.V. Partycentrum De witte Hoeve Uitslagen Venray Al-SVN Al 2-1 Kronenberg A2C-Venray A3 3-4 ASV'33 Bl-Venray B2 3-2 Venray B3-VOS BI 4-2 Venray B4-SVOC01 BI 10-0 Venray B5-Sp. Irene B3 6-3 Venray B6-Wittenhorst B3 2-4 Venray Cl-Sparta'25 Cl 1-1 Venray C2-Liessel Cl 0-5 HBSV C2-Venray C3 3-4 SVEB Cl-Venray C4 9-0 Venray C5-SV Oostrum C2 4-1 Sparta' 18 C3-Venray C6 0-10 Venray C9M-GFC'33 C2 1-4 Venray Dl-Margriet Dl 1-1 Achates Dl-VenrayD2 0-6 SV Oostrum Dl-VenrayD3 0-2 Venray D4-Swolg. Boys Dl 8-0 Venray D5-Montagnards D2 0-2 Wittenhorst D5-Venray D6 1-3 Venray D7-IVO D4 3-1 Venl. Boys D4-Venray D8 4-0 Montagnards D3-Venray D9M 1-6 Sparta'l8 E1 -Venray El 4-4 SV United El-VenrayE2 1-1 America El-Venray E3 1-5 Kronenberg El-VenrayE4 8-1 Venray E5-Ysselsteyn E2G 1-3 SSS'18 E2-VenrayE6 6-1 SV Lottum E2-Venray E7 5-2 Venray E9-Leunen E4 2-3 Venray E10-Vitesse'08 E5 11-1 SpIrene E6-Venray E11 1-2 Venray E12-SV United E4 1-2 Wittenhorst E6-Venray El 3 0-8 Quick Boys' 31 F1 -Venray F1 2-6 Venray F2-RKDEV F1 5-3 EWC Fl-Venray F3 4-4 Meterik F2-Venray F4 2-6 Achates Fl-Venray F5 1-0 Venray F6-BW'27 F2 8-0 HRC'27 Fl-Venray F7 5-1 Venray F8-FCV F3 5-1 Venray F9-Melderslo F3 11-0 Venray F10-IVOF5 5-1 HBSV F4-Venray F11 1-1 Venray F12-Ysselsteyn F4 1-3 Venray Fl-IVO F8 4-1 Y sselsteyn F 5-Venray F14 1-1 Zondag 9 april SV Venray-GSV'28 14.30 SV Venray 2-Schijndel 2 11.00 RKMSV 2-SV Venray 3 12.00 SV Venray 4-Ysselsteyn 2 11.30 SV Venray 5-Swolgense B. 2 10.30 VCH 2-SV Venray 6 11.00 BW'27 2-SV Venray 7 11.00 Vitesse'08 4-SV Venray 8 10.30 SV Venray 9-Volharding 7 9.30 SV Venray IO-TOP'27 2 9.30 Senioren dames Avanti'31-SV Venray 10.00 Volkel-SV Venray 2 BW'27-SV Venray 3 10.00 11.00 Programma zaterdag 8 april HVCH Al-Venray Al 12.30 Venray A2-Melderslo Al 15.00 Venray A3-EWC Al 15.00 Venray Bl-Volharding BI 15.00 Venray B2-Bavos BI 13.15 Blerick B2-Venray B3 13 30 Venray B4-Leunen B2 13.15 Sparta'18 B2-Venray B5 14.00 GFC'33 B2-Venray B6 13.30 Volharding Cl-Venray Cl 11.45 RKMSV Cl-VenrayC2 12.00 MVC' 19 C 1-Venray C3 12.30 Astrantia Cl-Venray C4 12.00 Venray C5-Achates C2 11.45 Venray C6-Montagnards C2 15.00 Venl. Boys C5-Venray C9M 12.30 Venray Dl-MW Dl 13.15 Venray D2-TOP '27 Dl 11.45 Merselo D 1-Venray D3 11.30 Ysselsteyn D2-Venray D4 12.00 Venray D5-Vitesse'08 D3 9.30 Leunen D2-Venray D6 10.45 GFC'33 D3-Venray D7 10.00 Venray D8-Venl. Boys D3 9.30 SVEB D2M-Venray D9M 10.30 HBSV El-Venray El 9.00 Heijen El-Venray E2 10.30 Venray E3-Venl. Boys E2G 11.00 Venray E4-Montagnards C2 11.00 Venray E5-Leunen E3 9.00 Venray E6-Vitesse'08 E2 9.00 Venray E7 vrij Meterik E2-Venray E8 8.30 GFC'33 E2-VenrayE9 8.00 Venray E10-HeijenE2 9.00 TSC'04 E4-Venray El 1 8.30 Venray E12-Venray E13 9.00 Venray Fl-Sp. Irene F1 10.00 Venray F2-HBSV F1 10.00 Venray F3-Milsbeek F1 10.00 Wittenhorst F2-Venray F4 9.45 Venray F5-BW27 F1 11.00 Venray F7-Venray F6 11.00 Wittenhorst F6-Venray F8 9.45 Venl. Boys F8-Venray F9 8.00 HRC'27 F3G-Venray F10 9.30 Venray Fll-Sparta'18 F7 12.00 Baarlo F6-Venray F12 8.00 Meterik F3-Venray F13 10.15 Venray F14-Volharding F5 12.00 Venray Mini-F wedstrijden 12.00. Programma zondag 9 april Olympia'18-Geijsteren 10.00 uur Programma zaterdag 8 april Vet. Geijsteren-GFC'33 17.00 Uitslag SW-SJW 4-1 Programma zaterdag 8 april SVCB-SW 16.00 Uitslagen SSS'18-Swolg.Boys 1-0 Swolg.Boys 2-SV United 2 2-3 Swolg.Boys 3-Kronenberg 4 2-2 Programma zondag 9 april Swolg.Boys-SVEB 14.30 Venray 5-Swolg.Boys 2 10.30 IVO 8-Swolg.Boys 3 9.30 Uitslagen Holthees 3-SV United 5-5 Oostrum-Holthees 1-1 Achates 4-Holthees 2 0-3 Holthees 4-Venray 9 2-1 Programma donderdag 6 april SVS-Holthees 18.30 Programma zaterdag 8 april Holthees vet.-Oirlo vet. 17.00 Programma zondag 9 april Holthees 2-BW'27 4 11.00 Merselo 3-Holthees 3 11.00 SSS'18 5-Holthees 4 10.00 Uitslagen SSS'18-Swolgense Boys SV 1-0 SSS'18 2-Toxandria 3 1-1 SSS'18 3-Stormvogels'28 2 0-7 SSS'l8 4-Volharding 6 0-4 SVS 2-SSS18 5 1-5 D. Berghuizen-SSS'18 4-0 D. SV United l-SSS'18 2 2-2 Programma zondag 9 april Stormvogels'28-SSS'18 14.30 Odiliapeel 2-SSS18 2 11.00 SV Oostrum 3-SSS18 3 12.00 Merselo 4-SSST8 4 10.30 D. Reuver-SSS'18 12.00 D. SSS'18 2-SV Oostrum 1 10.00 Maatwerk in financiële zekerheid

Peel en Maas | 2006 | | pagina 21