Voorjaarskriebels bij Weer-U-Zon Wendy zesde in Limburg bokaal Versleijen: alles voor uw tuin Kraak de Da Vinci Code Cook-it voor de complete maaltijd Hofmans Cuijk ook specialist in zitcomfort blank teak grenen www.henkvanderrijt.nl BERGSTRAAT 28 BOEKEL TEL: (0492) - 32 28 61 OPENINGSTIJDEN: MA+DI GESLOTEN WO: 10:00 - 18:00 DO: 10:00-18:00 VR: 10:00-21:00 ZA: 10:00 - 17:00 U// II i PEEL EN MAAS Donderdag 6 april 2006 - Pagina 14 Wendy Gielens heeft afgelopen zondag met haar model Wanda de zesde prijs om de Limburg bokaal gewonnen. Ze won de prijs in de categorie leerling niveau kapper; modern kapsel föhnen damesvak. De wedstrijd werd gehouden in de Hanenhof in Geleen. PEEL EN MAAS Alleen bij Plus: Het Luxor Theater in Venray zet iedere bezoeker in de komen de weken aan het krassen. Iedere betalende bezoeker krijgt aan de kassa een kraslot. Door deelname aan het Kraak de Code spel, maakt de bezoeker kans op één van de vele honder den prijzen die er te winnen zijn. Maar, degene die de uiteindelijke Da Vinci Code kraakt, maakt kans op een geheel verzorgde reis voor twee personen naar Hollywood. Twee weken lang geheel ver- Onder het motto Relaxed Living start Hofmans Cuijk een nieuw specialisme. En dat is direct groots aangepakt: de groot ste speciaalzaak van Nederland heeft nu ook de allergrootste col lectie relax fauteuils. Dat superi eure zitten, begint bij Hofmans Cuijk met een gedegen advies. Een goede fauteuil moet namelijk heel precies passen en het lichaam volledige steun geven in rug en lendenen, bovenbeen, nek en hoofd. Omdat we allemaal anders zijn, moet een fauteuil ook exact afgestemd zijn op de per soonlijke lichaamsbouw. De spe cialiste van Hofmans verstaan hun vak en ze helpen iedere klant met een professioneel advies. Directeur Twan Hofmans: "Speciaal voor de afdeling Relaxed Living hebben we een aantal ervaren adviseurs aange trokken die alles weten van de ergonomie van het zitten. Zij zijn in staat om echt maatwerk in advi sering te leveren. En dat is de beste garantie voor jarenlang zit comfort." In de showroom van Hofmans in Cuijk staan meer dan honderd verschillende relaxfauteuils. Alle toonaangevende merken zijn ver tegenwoordigd. Van klassieke modellen tot en met super geavanceerde fauteuils met aller lei moderne snufjes. En ook in prijs is er een aantrekkelijke sprei ding van 500 tot 4.500 euro. Dus écht voor iedere doelgroep en voor elke portemonnee. Die enor me keus maakt ook dat de advi seurs de persoonlijke wensen van de klant als uitgangspunt kunnen nemen en niet worden beperkt door een gebrek aan keuzemoge- zorgd genieten met bezoeken aan de filmstudio's, The Walk of Fame en uiteraard Beverly Hills. Een eigen auto staat 24 uur per dag op u te wachten en u kunt doen wat u wilt, en wanneer u maar wilt. Deze gigantische prijs van ruim 15.000 is dus te winnen. Het enige wat men moet doen is het spel slim spelen en de code kra ken. Op www.kraakdecode.nu staat meer informatie. Op 17 mei gaat de film de Da Vinci Code wereldwijd in première. Het is de boekverfilming van de bestseller van Dan Brown. Verwacht wordt dat deze nieuwste film van Ron Howard, regisseur van ondermeer Backdraft, a Beautiful Mind en Apollo 13 een succes wordt. Een unieke samenwerking van meer dere zelfstandige bioscopen heeft deze actie mogelijk gemaakt. "Wij gaan er dus ook alles aan doen om deze actie tot een enorm succes te maken", aldus de heer Cattoir van het Luxor Theater in Venray. "Uiteraard hopen wij dat deze fan tastische hoofdprijs in Venray valt!" Een lekkere, gezonde én betaalbare maaltijd op tafel zetten? Geen probleem! PLUS Verbeeten helpt de consument bij het bedenken van een recept, het kopen van de ingrediënten en het thuis bereiden van de maaltijd. In het zogenaamde Cook-it-meu- bel vindt de consument alles wat nodig is voor een comple te maaltijd. Deze unieke Cook-it-maaltijdop- lossing is alleen bij PLUS verkrijg baar. Het Cook-it- meubel staat bij de groenteafdeling opgesteld. In het meubel treft de consument elke week twee maaltijdsugges ties aan in de vorm van een recept. De ingrediënten die voor dit recept nodig zijn, liggen ook in het meubel, zodat de consu- Als de zon schijnt, bieden zon neschermen bescherming tegen warmte en licht. Zo kunt u lekker koel en ontspannen van de bui tenlucht genieten. Zonwering van Weer-U-Zon verhoogt het com fort, bespaart energie en heeft een lange levensduur. Er is in de afgelopen jaren veel veranderd in de zonweringbranche. Waar men vroeger keuze had uit twee a drie modellen kan men tegenwoordig kiezen uit een diversiteit aan modellen en kleuren. Ook de techniek heeft niet stil gestaan. Bij Weer-U-Zon vindt u terrasscher men met de nieuwste technieken. Zo oud als ze zijn, zoveel waarde en sfeer stralen ze uit. Markiezen zijn een apart verhaal binnen de zonwering. Heel eerlijk gezegd het past niet bij ieder huis, maar past het wel, dan betekent deze handgemaakte zonwering een ongekende waardevermeerdering voor uw woning. Bovendien ver aangenaamd de markies het leef- comfort binnen uw woning. Nieuw, modern en vooral pop ulair dat zijn de sereens van tegen woordig. Nieuw in de collectie is de Fixscreen waarbij het doek geheel in de geleiding is wegge werkt. Het Fixscreen is windvast in elke positie en werkt tevens insectenwerend. De sereens zijn ment alles in één keer kan pakken zonder de hele winkel door te moeten. Daarnaast wordt de receptprijs voor vier personen in het meubel gecommuniceerd, zodat de consumenten in één oogopslag kunnen zien wat ze voor het betreffende recept beta len. De recepten zijn eenvoudig te bereiden en genoeg voor vier personen. Dit alles voor een betaalbare prijs. Het recept staat vermeld op een receptenkaartje, dat de consument gratis mee naar huis kan nemen. Op het recepten kaartje vindt de consument tevens een variatietip, een wijntip en de voedingswaarde per per soon. Kortom, Cook-it is de ideale oplossing voor een snelle, betaal bare, maar wel gezonde en lekke re maaltijd. onderhouds- en gebruiksvriende lijk. Bij Weer-U-Zon kan men al meer dan 25 jaar terecht met alle wensen op het gebied van alumi nium/kunststofproducten voor de bouw. Omdat zij alles in eigen huis hebben, van ontwerp tot montage, kunnen zij uw wensen perfect invullen. Zij zijn echte 'productontwikkelaars'. U wilt kwaliteit, deskundig advies en ser vice. Stap dan eens binnen bij Weer-U-Zon. Indien men tijdens de open zondag op 9 april zonwe ring of rolluiken aanschaft dan ontvangt men een draadloze RTS motor helemaal gratis. Weer-U- Zon is gelegen aan de Linnenstraat 10 in Horst, telefoon (077)3984044, www.weer-u- zon.nl Open dagen FNV FNV bouw afdeling Venray en Abvakabo FNV afdeling Noord- Limburg hebben de krachten gebundeld door samen te gaan in één afdelingskantoor aan de Burg. van de Loostraat in Venray. De gezamenlijke besturen nodigen leden en niet-leden uit tot het bij wonen van twee open dagen op vrijdag 5 mei van 17.00 tot 21.00 uur en op zaterdag 6 mei van 10.00 tot 14.00 uur. Van de ene op de andere dag, zo leek het wel, was het dit jaar lente. Dat betekent dat men weer volop bezig is met het inrichten van de tuin. Versleijen in Oirlo kan daarbij behulpzaam zijn. Zij hebben een breed assortiment tuinmeubelen en aanverwante producten om de tuin een geheel eigen aanzien te geven. Bovendien kan men er terecht voor allerlei artikelen om onder houd te plegen, waaronder een ruim aanbod grasmaaimachines. Voor dat alles kan men terecht bij Versleijen Detail, een van de drie bedrijfsonderdelen van Versleijen Beheer b.v. En net als bij de twee andere bedrijfstakken combineert Versleijen Detail ouderwetse ser vice met een modern assortiment en kennis van de nieuwste ont wikkelingen. Dat blijkt ook uit de woorden van Geert Voesten, ver koper bij Versleijen. "We hebben een collectie tuinmeubelen waar mee we aan iedere smaak tege moet willen komen, want elke klant heeft zo z'n ideeën over de inrichting van de tuin. Uiteraard gaat daarbij wat meer aandacht uit naar de huidige trends. "Een van die trends, zegt Voesten, is de hardstenen tafel. "Die past name lijk overal bij en we kunnen ze op maat laten maken. Je ziet bijvoor beeld tafels met een granieten blad en teak onderstel met teak stoelen. Maar ook aluminium stoe len bij een complete hardstenen tafel". Teak, of teak gecombineerd met rvs, aluminium al dan niet in combinatie met textyleen, het is allemaal terug te vinden bij Versleijen Detail. Een andere trend dit seizoen is volgens Geert Voesten het volkunststof gevloch ten meubel. "Dat is echt ambachtswerk. Ze zijn met de hand gevlochten en met de aller nieuwste technieken weersbe- stendig gemaakt. Het zijn meube len die zowel buiten als binnen, bijvoorbeeld in een serre, geplaatst kunnen worden. Maar dat geldt ook voor de andere meu belen. Ze zijn allemaal bijzonder stijlvol en fraai vormgegeven. "Daar sluit ook de opkomst van de loungemeubelen goed bij aan, eveneens goed vertegenwoordigd in het aanbod van Versleijen. Lage stoelen en banken waarin heerlijk ontspannen kan worden gezeten of gelegen, compleet met lage tafels, klein en groot. Verder bevat het assortiment parasols in diverse maten, kussens, tuinver- Astma en hooikoorts In de winkel van Carma worden op woensdag 12 en donderdag 13 april voorlichtingsavonden gege ven met veel aandacht en infor matie voor mensen die last heb ben van hooikoorts, allergieën of astma. Naast het ontmoeten en het uitwisselen van ervaringen is er een uiteenzetting van de moge lijkheid die luchtzuivering biedt en die naast het gebruik van medi cijnen een hele verbetering kan bieden aan mensen die met deze problemen te maken hebben of meer willen weten over dit onder werp. Tevens wordt men geïnfor meerd over de mogelijkheden om de weerstand en lichamelijke energie te verbeteren. De heer G.J.M. Kareis geeft uitleg en een demonstratie van de producten. Aanmelden is gewenst en kan in de winkel van Carma aan de Kempweg of via tel 06-20580634 of (0478)582849. Aanvang 20.00 uur. een abonnement waard lichting en -verwarming en barbe cues. Bij een fraai ingerichte tuin horen eveneens keurig onderhou den bloemenperken en een glad gemaaid gazon. Zo kan men bij Versleijen terecht voor gereed schappen, beregeningsinstallaties, sproeiers en pompen. Bovendien heeft Versleijen een zeer uitge breid aanbod grasmaaimachines. Geert Voesten: "Dus ook de nieuwste modellen, zoals enkele vierwiel aangedreven types van Stiga en het Touch-N-mow sys teem van Wolf, een bijzondere innovatie. Met dit systeem wordt het opstarten van de maaier nog eenvoudiger. Bovendien is het apparaat milieuvriendelijk, betrouwbaar, snel en onder houdsarm. Men kan bij Versleijen ook terecht voor de nieuwe 2006 serie Alko Powerline zitmaaiers. Deze zitmaaiers hebben een uit stekende prijskwaliteit verhou ding. Met al deze producten kun nen mensen op hun gemak genieten van de tuin. Uitgebreid foldermateriaal over maaiers en tuinmeubelen zijn eenvoudig downloaden vanaf de website. Versleijen Oirlo is te vinden aan de Castenrayseweg 14, tel. 0478- 571941, www.versleijen.com. dusseld j__l gemaakte fauteuils voor mensen met een beperking. Ook hier geldt, dat het formaat van Hofmans de waarborg is voor een optimale prijsprestatie verhou ding. Naast de particuliere markt, is Hofmans Cuijk ook nadrukkelijk de professionele partner voor de gezondheidszorg. Daarbij kun je bijvoorbeeld denken aan staop- stoelen voor bejaardenhuizen, TAPIJTEN CUIJK A

Peel en Maas | 2006 | | pagina 14