Korfbalsters Oostrum sterk van start Waardering vrijwilligers Oranje Wit Duur verlies vol ley halsters tegen Hovoc Verlies hockeydames Venray Korfbalsters SVOC'01 bekeren verder Verdiend punt TV/Sportijn TV/Sportijn breekt met coach Paul Janssen De Bongerd wint atletiekdag voor scholieren Niets! BEZORGEN? PEEL EN MAAS Donderdag 30 maart 2006 - Pagina 23 e-mail: redactie@ vandenmunckhof.nl PEEL EN MAAS MHCV Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS Rooyse VK Programma zaalvoetbal Set Up Spio Motorcrossers HSV De Roerdomp Het Alvertje Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS Peelrunners Atletiek Venray Wil jij PEEL EN MAAS of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray SV Oostrum-SVOC'01 2 4-2 (2-0). Doelpunten Oostrum: Fieke Kuenen, Anne Verheijen, Abbey Vollenberg en Marieke de Kleijn. De korfbalsters van SV Oostrum zijn de laatste helft van het buitensei zoen met winst begonnen. In eigen huis werd het tweede team van SVOC met 4-2 verslagen. Met een straffe wind werd begonnen aan de eerste helft. Beide teams moesten weer even wennen aan de weersomstandighe den die buiten niet altijd even ideaal zijn. De dames uit Oostrum pasten zich het beste aan het weer aan, via kort en snel spel ontstonden veel kan sen. Na een kwartier spelen opende Fieke Kuenen namens SV Oostrum de score via een doorloper. SVOC pro beerde via schoten van grote afstand op gelijke hoogte te komen, maar mede dankzij de wind belandden deze ballen ver van de korf. Net voor rust verzilverde Anne Verheijen een strafworp waardoor SV Oostrum met een 2-0 de kleedkamer in ging. De tweede helft werd goed gespeeld aan Oostrumse kant. De aan val van SVOC kon niet veel beginnen tegen het goed verdedigend vak van Oostrum. Aan de andere kant ontston den veel kansen voor de aanval van Oostrum, maar deze werden niet ver zilverd. Na twintig minuten spelen kon SVOC dan toch voor het eerste scoren, 2-1. Na dit doelpunt nam Oos trum het heft weer in handen. Er werd snel gespeeld en via Abbey Vol lenberg kwam Oostrum weer twee doelpunten voor. SVOC kon nog een doelpunt maken (3-2), maar de dames uit Oostrum gaven de voorsprong niet meer uit handen. Marieke de Kle ijn zorgde er met een mooie door loopbal voor dat de voorsprong weer wat ruimer werd, 4-2. Met twee doel punten verschil kon SV Oostrum de wedstrijd rustig uitspelen en de ver diende punten in eigen zak steken. •fff Afgelopen week zijn op de jaar vergadering van korfbalclub Oranje Wit drie personen in het zonnetje gezet. Mevrouw Spooren van de Nederlandse Katholieke Sportfederatie was namelijk spe ciaal naar Leunen gekomen om Maria Nabben, Wies Loonen en Jose Mulders de NKS-waarde- ringsspeld op te steken. Alle drie hebben zich al meer dan 30 jaar op allerlei fronten ingezet voor Oranje Wit en hebben dan ook vele functies binnen de club ver vuld. Dit drietal mag dan ook een voor beeld genoemd worden voor ande ren, aangezien er toch altijd weer vele handen nodig zijn om een club draai ende te houden. Hovoc 2-Rooyse VK 3-2. Setstan den: 26-24, 25-19, 23-25, 16-25 en 16-14 Na een zwakke wedstrijd van vori ge week tegen Hovoc 3 stonden de dames van volleybalvereniging Rooy- se V.K. afgelopen zaterdag weer met frisse moed klaar in Horst voor de wedstrijd tegen het tweede team van Hovoc. Toch hebben de dames een teleurstellende 3-2 nederlaag geleden en zijn daardoor weer tot op gelijke hoogte met MVC gezakt. De dames begonnen de eerste set vrij goed. Aan de aanvalcapaciteiten heeft het niet gelegen. Ook de middenaanval kwam deze wedstrijd verrassend goed uit de verf en vooral Susan van der Putten heeft de bal een aantal keer hard bin nen de lijnen geslagen. Toch konden de dames hun minimale voorsprong niet behouden. Een discutabele beslissing van de scheidsrechter brak de weerstand van de dames. De set werd dan ook verloren met 26-24. In de tweede set waren de dames afge leid en niet meer vol geconcentreerd op het spel. Ze keken daardoor al gauw tegen een flinke achterstand aan. De set werd weggegeven met 25- 19. De derde set was de laatste kans voor de dames om de wedstrijd nog met winst af te sluiten. Ze knokten dan ook voor iedere bal. In deze set was duidelijk te zien hoe erg de dames aan elkaar gewaagd waren. Beide teams vertoonden sterk netspel en Rooyse liet zien over een uitste kend blok te beschikken. De dames lieten zien over karakter te beschik ken en daardoor haalden ze deze set nipt binnen (23-25). In de vierde set kwam de capaciteit van de Rooyse dames pas echt tot uiting. Met ver zorgd spel lieten ze zien dat ze toch zeker recht op promotie hebben. Het blok was niet altijd effectief, maar de bal werd dan nog knap van de vloer gevist. Door deze set met 16-25 te winnen wisten de dames in het blauw een vijfde set los te peuteren. Rooyse keek in deze beslissende set alweer snel tegen een achterstand aan. Maar met een paar sterke services wisten ze die in te halen en bij de setwissel stonden ze met 6-8 voor. Daarna kon den ze de voorsprong nog 2 punten uitbouwen, maar deze werd ook al snel weer ingeleverd. Uiteindelijk moesten de dames de set toch uit handen geven en wel met 16-14. Al met al kunnen we niet zeggen dat de Rooyse dames slecht hebben gevol leybald. Het gaat er nu om spannen of de dames de tweede plaats tot het einde van het seizoen kunnen behou den. Komende zaterdag spelen de dames om 16.15 uur in de Wetteling tegen Melderslo. Boekel-Venray 3-1 (1-1) Doel punt Venray: Ingrid Herreats De hockeydames uit Venray heb ben de afgelopen zondag een sterke wedstrijd gespeeld in de uitwedstrijd tegen Boekei. Aan het einde van de rit stond Venray wel met lege handen: 3- 1. Venray begon het duel tegen de nummer vier van de ranglijst sterk. Pas in het midden van de eerste helft verraste Boekei de Venrayse hockey dames met een doelpunt. Door een fout van de scheidsrechter werd daar na een doelpunt van Lenneke Bouw- mans afgekeurd. Gelukkig maakte Ingrid Herreats met een fraaie slag al snel daarna de 1-1. Dit was tevens de ruststand. In de tweede helft speel den beide ploegen bijzonder sterk, maar wist de thuisploeg uiteindelijk de winst in eigen huis te houden. Door fouten op het Venrayse midden veld kon de thuisploeg de 2-1 scoren en niet veel later werd het duel beslist door een derde treffer van Boekei. Ook de heren van Venray moesten in Boekei aantreden. De door bles sures geteisterde Venraynaren moes ten een 3-0 nederlaag incasseren. SVOC'Ol-Vessem 13-7. Doelpun ten SVOC'01: Debbie Wismans (6x), Kim Dircks (3x) en Yvonne Classens en Joan Willemssen (bei den 2x). De korfbalsters van SVOC'01 heb ben de halve finale van de beker bereikt door in de kwartfinale op eigen veld af te rekenen met Vessem: 13-7. Yvonne Classens opende afgelo pen zondag de score voor de thuis ploeg. Zij kreeg zelf een strafworp mee en mocht deze dan ook koelbloe dig benutten. Vessem had meteen een antwoord klaar en nam met drie doelpunten op rij een voorsprong: 1- 3. Kim Dircks bracht de thuisploeg weer in de wedstrijd via een door loopbal. Dircks strafte daarna een fout in de defensie van de gasten af en tekende voor de gelijkmaker: 3-3. De thuisploeg raakte op stoom en door treffers van Debbie Wismans (2x), opnieuw Yvonne Classens en Joan Willemssen werd een comfortabele 7- 3 voorsprong genomen. De gasten uit Vessem kwamen er niet meer aan te pas en via opnieuw Wismans (2x), de derde treffer van Kim Dircks en de tweede van Joan Willemssen kwam SVOC'01 in een zetel: 11-3. De gasten konden in de slotfase met vier treffers de stand een draaglijker aanzien geven, maar Debbie Wismans had met haar vijfde en zesde treffer van de dag het passende antwoord klaar. ESZW Totelos-TV/Sportijn 5-5 (2- 0). Doelpunten TV/Sportijn: Freek Thoone en Bennie Kneepkens (beiden 2x) en Niels Dekkers. In de uitwedstrijd tegen ESZW Totelos hebben de zaalvoetballers van Taxi Verstraaten/Sportijn een ver diend punt mee naar huis genomen. De wedstrijd in Eindhoven kende een zeer spectaculair scoreverloop en ein digde in 5-5. De wedstrijden van Taxi Verstraat en/Sportijn tegen het studententeam van ESZW Totelos zijn altijd nog zeer interessante en verrassende duels geweest. Bol van de spanning en meestal zijn of waren de doelpunten duur of gering in aantal. In de ope ningsfase moest het Venrayse team, waar Marijn van den Berk wegens een blessure ontbrak, het spel duidelijk aan de thuisploeg laten. Al in de ope ningsminuten ontkwam men aan een vroege achterstand. De thuisclub han teerde veelal een loopactie buiten tot aan de achterlijn en gaf dan strak voor. Echter de meegelopen speler miste jammerlijk bijna op de doellijn staande. Daar waar de gastheren zeker al een drietal scoringskansen gemist hadden moest de eerste kans voor de ploeg uit Venray nog komen. Geleidelijk aan kwam men wat beter in het spel, doch juist op dat moment werd toch volgens de al beschreven beproefde aanvalscombinatie de 1-0 gescoord. De kansen, die Taxi Ver straaten/Sportijn zeker wel wist te creëren, stuitten echter vooralsnog op de doelman. Of zoals bij een uitste kende inzet van Freek Thoone op de lat. Vlak voor rust werd het zo uitein delijk ook nog 2-0. Een voorsprong die op dat moment zeker verdiend genoemd mocht worden, doch waar bij de gasten zeker ook een doelpunt toekwam. Na de woorden in de rust van coach Paul Janssen leek het Ven rayse team zijn draai beter gevonden te hebben. Met meer zelfvertrouwen en verder vooruit spelend drong men de thuisclub meer en meer achteruit. Hier bleek al snel dat hun verdediging niet hun sterkste kant was. Frank van Kempen behield op links prima over zicht en stelde de vrijgelopen Niels Dekkers in staat om de 2-1 te scoren. De gasten roken hun kans en zetten verder aan. Freek Thoone, tot op dat moment wel gevaarlijk, maar weinig gelukkig legde al zijn gram in een schitterende actie. Van buiten naar binnen zijn directe tegenstander pas serend, punterde hij de bal loepzuiver in de verste bovenhoek. Met deze kei harde bal verraste hij de doelman vol komen en zo stond het 2-2. Op dit moment had het Venrayse team de wedstrijd volledig naar zijn hand kun nen zetten. Doch tot tweemaal toe ging het in de omschakeling fout of ontstonden misverstanden. De thuis club greep haar kans en scoorde vlot achter elkaar de 3-2 en ook de 4-2. Een gelopen wedstrijd zo leek het. Maar het publiek kreeg nog een aan tal zeer spannende slotminuten voor geschoteld. Eerst scoorde de thuis club zelfs nog 5-2. Mogelijk kwam het door een wat al te enthousiast gescan deerd 'tien, tien'. Feit was dat Taxi Verstraaten/Sportijn nog een keer de rug rechtte en deed wat verwacht mocht worden. Middels een prima combinatie werd Bennie Kneepkens degene die de 5-3 liet aantekenen. Vervolgens was het Freek Thoone, die zijn tweede van de avond scoorde en de 5-4 scoorde. En echt in de aller laatste minuut wist ook Bennie Kneepkens met zijn tweede van de avond de zeker verdiende gelijkma kende 5-5 te scoren. Mocht Taxi Ver straaten/Sportijn de resterende drie duels weten te winnen, behoudt het nog steeds een kansje op promotie. Komende vrijdag speelt men thuis tegen het tweede team van FCK/De Hommel. Paul Janssen vertrekt aan het eind van dit seizoen bij TV/Spor tijn. De Venrayse zaalvoetbalclub heeft besloten het contract met de Maldense coach niet meer te ver lengen. Paul Janssen (46) is bezig aan zijn zesde seizoen in Venray se dienst. De mededeling van het bestuur viel de coach koud op het dak. "Het bestuur is van mening dat er een nieuw persoon voor de groep dient te komen", zo meldt het persbericht. De club roemt de prettige samen werking met Janssen die kan terug zien op een succesvolle periode. Bij zijn komst medio 2000 was TV/Spor tijn een bescheiden middenmoter in de landelijke eerste divisie. De fusie- club ontstond in 1999 na een samen voeging van 't Huukske en Veronica. Als opvolger Leon Verhorevoort zorg de Paul Janssen voor een stijgende prestatiecurve. Na de achtste en de zevende plaats maakte TV/Sportijn in het seizoen 2002/03 de sprong naar de derde plek. Het jaar daarop finish te de Venrayse ploeg opnieuw als derde, gevolgd door de tweede plaats in het afgelopen seizoen. TV/Sportijn was toen lang in een felle titelstrijd gewikkeld met Malabata. Na afloop van het meest succesvol le seizoen in de Venrayse zaalvoetbal historie verlieten vijf spelers de club. TV/Sportijn heeft dit verlies onvol doende kunnen opvangen. De Ven raynaren kunnen dit seizoen niet meestrijden om de bovendste plaat sen. Dat is een bijzondere tegenvaller voor de club temeer omdat er uitgere kend dit jaar een ruime promotierege ling geldt. TV/Sportijn bezet momen teel de zevende plaats en heeft nog uitzicht op promotie naar de nieuw te vormen eredivisie. Door de mindere resultaten kwam ook de kritiek los. Paul Janssen kreeg vooral het verwijt zijn team te defensief te laten spelen. Uiteindelijk heeft het bestuur besloten na zes jaar te breken met de succesvolle coach. Janssen heeft in de aflopen jaren het team duidelijk naar een hoger plan getild. Het bestuur spreekt van een 'pijnlij ke situatie' voor de coach die vrij laat in het seizoen nog op zoek moet naar een nieuwe club. TV/Sportijn op zijn beurt moet nog een opvolger zien te strikken. "We beseffen dat het een risico is door oude schoenen weg te doen voor men nieuwe heeft. Maar we staan achter de gemaakte keuze", aldus het bestuur. Programma zaterdag 1 april Deurne MA1-MA1 13.45 MBl-Gemert MB1 13.00 MCl-Nuenen MC3 13.15 Horst MC1-MC2 12.00 MDl-Blerick MD1 11.45 Blerick MD3-MD2 10.00 JBl-Basko JB1 14.30 HCAS JB1-JB2 14.30 JCl-Boxmeer JC2 11.30 Grave JDl-JDi 11.00 Programma zondag 2 april Venray Hl-Nuth 14.30 Venray H2 vrij Venray A-Venlo A 11.00 Venray Dl-Rosmalen 12.45 Programma zaterdag 1 april Dames Rooyse VKl-Olsredlem 1 a.16.15 Rooyse VK2-VC Athos '70 2 a. 18.00 Rooyse VK4-Set Up 4 a.16.15 Heren Rooyse VK1-VC Polaris 2 a. 18.00 Rooyse VK2-HVC 1 a.16.15 Rooyse VK3-HVC 2 a. 14.30 Meisjes B Rooyse VK1-MVC '64 1 a. 14.30 Meisjes C Rooyse VK1-MVC '64 1 a.12.45 Rooyse VK2-SVS 1 a. 14.30 Jongens B Rooyse VK1-MVC '64 1 a.12.45 Jongens C Rooyse VK1-VC Polaris 1 a.12.45 Circulatie 1-3 02-04 Rooyse VK1 tot en met 3 naar Meerlo Programma woensdag 5 april Dames veteranen Peelpush 1-Rooyse VK1 VC Athos 1-Rooyse VK2 Sportnieuws -info Vrijdag 31 maart Sporthal De Wetteling 20.45 TV/Sportijn-FCK/De Hommel 2 21.45 Lake Valley-AJ Deurne 22.45 Gallus 5-Lake Valley 5 Sporthal De Weert 20.00 TV/Sportijn 8-ZV/Serum 5 Sporthal Meerlo 20.00 United 2-Herb.de Peel 4 21.00 United-Herb.de Peel 3 Zaterdag 1 april Sporthal De Weert 16.00 OBR-Gallus/Café de Tijd 4 17.00 TV/Sportijn 6-Wittenhorst 18.00 Venrode 2-MZV/De Ruif 3 19.00 Venrode-TV/Sportijn 4 20.00 TV/Sportijn 2-TV/Sportijn (d) Maandag 3 april Sporthal De Wetteling 20.30 TV/Sportijn 4-ZV/Serum 21.30 ZW Leunen 5-MZV/De Ruif 4 22.30 Gallus 3-Wittenhorst 2 Sporthal De Weert 20.30 Lake Valley 3-MZV/De Ruif 21.30 Lake Valley 4-ZV/Serum 3 Sporthal Overloon 20.00 ZVCO 2-OBR Dinsdag 4 april Sporthal De Wetteling 22.00 ZW Leunen 3-Venrode 2 Uitslagen Dames Vludoc '98-Set Up 1 4-0 Achilles-Set Up 2 1-3 VC Athos'70 2-Set Up 3 0-4 Heren recreanten Set Up 3-VC Meterik 3 3-1 Set Up 4-Athos 3 3-1 Dames recreanten Set Up 1-VC Pansign 1-3 Tupos-Set Up 2 2-2 Programma zaterdag 1 april Heren Hovoc 3-Set Up 17.00 Dames Set Up 1-Civitas 17.00 Livoc Liessel-Set Up 2 18.15 Set Up 3-MVC '64 19.00 Rooyse VK 4-Set Up 4 16.15 Jeugd Set Up MB2-NVC MB1 17.00 Programma zondag 2 april BVC Holyoke 2-Set Up MB111.00 Heren recreanten Noabere 2-Set Up 2 9.00 Programma donderdag 6 april Dames recreanten Set Up 1-VC Tornado 1 20.30 Uitslagen van de wedstrijd in Gemert: 50m rugslag: 1) Sarah Bos 0.50.58. 2) Naomi Euwes 0.5448. 3) Maxime Rintjema 1.01.36. 100m rugslag: 1) Jelmer v. Dijk 1.08.23. 2) Job v. Duijnhoven 1.08.51. 200m rugslag: 3) Cyril Landstr 2.55.32. 100m vrije slag: 2) Cyril Landstra 1.12.89. 1) Sarah Bos 1.37.14. 2) Katja Vullings 1.47.98. 3) Meta v. Duren 1.50.13. 2) Naomi Euwes 1.52.16. 3) Maxime Rintjema 2.01.47. 1) Job v. Duijnhoven 0.59.46. 3) Kasper v Dijk 1.03.60. 1) Alex Bos 1.19.16. 2) Nick Wientjes 1.31.95. 3) Nik Heeren 1.33.39. 100m vlinderslag: 2) Inge Arts 1.12.10. 3) Kimberly Teunissen 1.15.07. 1) Geoff Ebskamp 1.12.76. 100m schoolslag: 1) Kimberly Teu nissen 1.22.47. 2) Inge Arts 1.26.15. 2) Meta v. Duren 2.03.86. 1) Jelmer v. Dijk 1.14.57. 2) Kasper v Dijk 1.18.00. 1) Alex Bos 1.34.41. 2) Nick Wientjes 1.55.82. 3) Nik Heeren 2.01.51. 8x 50m vrije slag estafette: 2) Kim berly Teunissen, Rob Arts, Mariska Verstegen, Job v, Duijnhoven, Renske Nielen, Geoff Ebskamp, Lori Leenne, Leon Hendriks 4.10.88. 3) Inge Arts, Jelmer v. Dijk, Bernadette Verstegen, Kasper v. Dijk, Minke Janssen, Jelle Crooijmans, Cyril Landstra, Hans Wes terkamp 4.12.23. Voor de wedstrijd van afgelopen weekend hadden zich 165 rijders aan gemeld die streden voor de punten. De club MAC St. Christoffel had op een stuk land een prachtige baan uit gezet, het was alleen jammer dat het daags voor de wedstrijd en nachts flink had geregend. De baan was behoorlijk nat en er waren dan ook enkele rijders die besloten om niet te rijden en huiswaarts keerde, maar de gene die wel rijden was het in de eer ste manche en tijdens de training aar dig modderig. In de tweede manche was de baan zodanig droog gereden dat hij er perfect bijlag en het weer werkte gelukkig ook mee. Er dreven soms zware wolken over maar geluk kig bleef het droog en kwam tegen het einde van de wedstrijd zelfs het zonnetje door. Bij de Zijspan Natio naal wist Piet Aben/Ties van Dijk de hoogste trede voor zich veilig te stel len en sloot de manches op een derde en met een manche overwinning af. Bij de MX 3 Inters kwam de elfde plek op naam te staan van Maarten van der Aa die in de manches op een elfde en een negende plaats de meet passeer de, terwijl Marc Josephs de negen tiende werd en op een 22e en een negentiende plek werd afgevlagd. Een prachtige zesde stek bij de MX 1 Nationaal kwam op naam te staan van Edwin Logtens die een zevende en een vijfde plaats voor zich wist veilig te stellen. Ook Rob Mulders reed een sterke manche en wist de top vijf vol te maken door in de beide manches een zesde plek voor zich op te eisten, terwijl Mark van de Ven de elfde man werd en in de eerste manche op een dertiende plaats de streep passeerde en in de tweede manche beslag legde op een negende stek. Komende zon dag is er een nationale wedstrijd in Zeeland. De Schoolatletiekdag 2006, gehou den door AV Venray-Regio, kenmerk te zich door een grote deelname en fraai lenteweer. Ruim 225 jongens en meisjes hadden zich aangemeld voor dit jaarlijkse atletiekfestijn en voor vele leerlingen van de diverse deelne mende basisscholen was het de eerste kennismaking met de baanatletiek. Basisschool de Bongerd was dit jaar de best presterende school met 25329 punten en zij ontvingen de wisselbeker. Openbare basisschool De Keg werd tweede met een pun tentotaal van 24822, terwijl de win naar van vorig jaar, basisschool De Meent uit Leunen ditmaal derde werd met 23439 punten. Jongens en meis jes die interesse hebben in atletiek kunnen vier weken gratis meetrainen. Aanmelden kan via info@atletiekven- ray.nl of tel. (0478)585522 of (0478)582842. Zie ook www.atletiek- venray.nl De belangrijkste uitslagen zijn: Meisjes groep 3 en 4: 1, Bente van Els, De Meulebeek; 2. Vera Meijermans, De Toverbal; 3. Sha ron Luijkx, De Meulebeek; Jongens groep 3 en 4: 1Ruben van der Waerden, Petrus Banden; 2. Luke Dorenbos, De Vlas wei; 3. Tom Pronk, De Keg Meisjes groep 5 en 6: 1Femke Riensema, Petrus Banden; 2. Sandra Kleuskens, De Kruudwis; 3. Iris Moorrees, De Toverbal Jongens groep 5 en 6: 1. Jesper Vrouwenvelder.De Kruudwis; 2. Sven Jakobs, De Bongerd; 3. Armand Mrla- ku Meisjes groep 7 en 8: 1. Suzan Ste vens, De Bongerd; 2. Lynn Viever- mans.De Keg; 3. Myrthe Moorrees, Coninxhof Jongens groep 7 en 8: 1. Floris Bos, De Bongerd; 2. Samuel Smets, De Meent; 3. Bram Smedts, De Meent. Wedstrijden: zondag 2 april eerste vijfdorpen in Oostrum, bijeenkomst 07.00 uur en vissen van 08.00 tot 11.30 uur. Opgeven tot donderdags avond dit geld voor alle vijfdorpen wedstrijden. Zaterdag 8 april koppel in Afferden op de Maas; eerste selec tiewedstrijd klassieke hengel in Stein. Zondag 9 april tweede vijfdorpen in Horst, opgeven tot donderdags voor de wedstrijd tot 20.00 uur. Voor verdere inlichting en opgave voor deze wedstrijden kunt u contact opnemen met de wedstrijdcommis sie, Toon de Klein tel 0478-581066 of 06-13617597 of bij L.v/d Hoogenhof tel 06-38210847. Men kan zich vanaf heden ook opgeven voor de selectie wedstrijd vrije hengel die dit jaar gehouden wordt in Maasbracht op zaterdag 1 juli. Het inschrijfgeld bedraagt 8,00 en als men ook voor de extra prijzentafel in aanmerking wil komen betaald men 13,00. Opgeven tot 24 april bij de secretaris. Men kan voor verdere informatie over vergunningen en selectie wedstrijden contact opnemen met secretaris Huub Hendriks tel: 06-23140989 en 0478-582994. Uitslag derde wedstrijd lenteko ning: 1) C. Kools 2) J. Philipsen 3) L. v/d Hoogenhof 4) A. de Klein 5) R. Knapen Totaaluitslag: 1) J. Philipsen 3 pun ten 2) K. Kools 3 punten 3) A. de Klein 6 punten 4) L. v/d Hoogenhof 9 punten 5) R. Knapen 10 punten. Zondag 2 april start het wedstrijds eizoen met de vijfdorpenreeks waar aan vissers uit Oostrum, Venray, Horst, Well en Wellerlooi meedoen. De eerste wedstrijd uit deze serie wordt georganiseerd door het Alver tje en gevist in vijver 2 van vijvercom plex het Wanssums Ven. Nummers afhalen kan om 7.00 uur en er wordt gevist tot 11.30 uur. Aansluitend is de prijsuitreiking bij Piet aan de jachtha ven in Wanssum. Willen de wed- strijdvissers die zich nog niet hebben aangemeld dit uiterlijke donderdag 30 maart om 20.00 uur doen bij Pieter Kunen via tel. (077)3662920. Op woensdag 5 april is de eerste middag van de jeugdcursus. In tegenstelling tot wat er in het jeugdboekje staat wordt deze cursus niet gegeven in café-zaal Back in Time, maar in het gebouw bij de vijver. Aanvang 14.00 uur. Voor vragen en informatie betreffende lidmaatschap en vergun ningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via tel. (077)3662920. Trainingen: Dinsdag: baantraining 19.00 uur Kastiëlse Baan. Donderdag: duurloop 10 tot 20 km. 18.30 uur. Startplaats 30/3: Twan Arts, Venrayseweg 92, Horst. Verdere afspraken zijn nog niet bekend. Zater dag: bostraining 16:00 uur, parkeer plaats Schadijker Bossen. Wedstrijdkalender: 19 april Heythuysen, Avondloop 29 april Beesel, Voorjaarsrun Uitslagen: Een grote groep Peelrunners stond aan de start van de eerste editie van de Venloop, de halve marathon van Venlo. Uitstekend georganiseerd en zeer enthousiaste toeschouwers langs het parcours, dat waren de algemene indrukken van de deelnemers. Dat het plotseling oplopen van de tempe ratuur, na een lange periode van koud weer, hier en daar voor wat gewen- ningsproblemen zal hebben gezorgd mocht de pret niet drukken. Er waren in de HM uitstekende 2e plaatsen voor Hein Hoeijmakers (M40) en Jan Peeters (M50) en 3e plaatsen voor Annemie Hendriks (V45) en Piet Aarts (M60). Voorafgaand aan de halve mara thon waren er jeugdlopen en een 10 km-loop. leugdloop 8-11: lop Meulendijks 5:01 Scholierenloop 12-16: Nadeche Meulendijks 13:02 SjorsThielen 9:19 (2e) 10 km-loop vrouwen: Hedwig van Ras 56:40 Annie Joosten 56:40; man nen Paul Coppus 39:43 Halve marathon vrouwen t/m 34 jaar: Linda Litjens 1:59:54 Mieke van Enckevort 2:04:23; V35: Petra Moor- en 1:38:29 Irmgard Gijsen 2:04:43; V40: Anita Hoeijmakers 2:03:33 Ine Smits 2:03:35 Wilma Jeurissen 2:10:03; V45: Annemie Hendriks 1:48:23 (3e); V50: Rinie Ebisch 1:54:39 Ans Gielen 2:22:54 Truus Hid- dema 1:58:14 Mannen t/m 39 jaar: Ruud Beeren 1:41:00; M40: Hein Hoeijmakers 1:18:17 (2e) Chris Meulendijks 1:28:00 Leon Mooren 1:29:39 John Weijs 1:34:58 Jan Hendrik Koene 1:36:35 Geert Keijsers 1:43:13; M45: Arno Jeurissen 1:28:53 Wiel Brouwers 1:44:07 Guus van Enckevort 1:53:42 Peter van Berlo 1:58:36 Wim Brou wers 2:01:03; M50: Jan Peeters 1:28:04 (2e) Chris Beurskens 1:30:25 Geert Emons 1:35:21 Wiel Dinghs 1:41:40 Bert Kallen 1:40:50 Wim Jacobs 1:42:06 Jac Geurts 1:43:41 Hay Collin 1:44:26 Jac Wijnen 1:45:53 Paul Hendriks 1:46:52 Wim Boonhof 1:58:56 Geert Tielen 2:03:34; M55: Jochem Oversteeg 1:37:25 Ton Besselink 1:38:26 Leo Willems 1:55:24 Hennie Ahlers 1:56:45 Guus Herraets 2:05:43 Gé Stappers 2:04:43 Jan Nellen 2:12:35; M60: Piet Aarts 1:43:14 (3e) Wim Philipsen 1:55:37. Wedstrijduitslagen doorgeven via 077-4678240. De voorjaarsvergadering wordt op vrijdag 7 april vanaf 19.30 uur gehou den. Hierin worden de waarderings beker, de prestatieprijs en de aanmoe digingsprijzen uitgereikt. Verder staan op het programma de jaarreke ning 2005, verslag en benoeming kas controlecommissie, analyse van inkomsten en uitgaven. Op zaterdag 1 april wordt op de atletiekbaan de derde en laatste trainingswedstrijd gehouden voor de pupillen en c/d junioren. Aanvang 11.00 uur. Deze wedstrijd komt dan in de plaats van de training voor de pupillen. Het ver trek voor de Theo Mooren Meeting voor pupillen en c/d junioren op zon dag 2 april is om 9.30 uur vanaf club gebouw 't Wisselpunt. Zie voor ver voer: www.atletiekvenray.nl Onlangs is de jaarlijks beginnersgroep hardlopen gestart. De groep is bedoeld voor degenen die conditie willen verkrijgen of hun conditie wil len vergroten door te gaan hardlopen onder leiding van ervaren begelei ders. Het e-mailadres van AV Venray- Regio is info@atletiekvenray.nl De trainingen: Pupillen woensdag atletiekbaan 18.00-19.00 uur. Zater dag atletiekbaan 1100-1215 uur. C/D junioren maandag atletiekbaan 19.00-20.30 uur. Donderdag (looptrai ning) 18.15-19 30 uur, (tech nisch) 19.00-20.30 uur. A/B en senio ren dinsdag 19.00-20.30 uur. Donderdag 19.00-20.30 uur. Zondagochtend in overleg trainer. NSG-atleten 18.30-19.30 uur. Lopersgroep/alle niveaus. Dinsdag 19.00 uur baantraining. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan, bos of wegtraining. De baantrainin- gen worden op de kunststofatletiek baan gehouden (Sportpark De Wieën Telefoon tijdens trainingen 585522. Zie ook www.atletiekvenray.nl. Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV Venray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg kruising Veltum- se Kleffen, geopend van 9.00-13.00 uur. Informatie via tel. (0478)582842. Agenda: 1 april Venray trainings wedstrijd pupillen en c/d junioren. 2 april Venlo pupillen en c/d junio ren 7 april Venray jaarvergadering 9 april Venray, Quattro-meeting voor pupillen en c/d junioren Verspreidingsburo

Peel en Maas | 2006 | | pagina 23