schijnwerper op: Erwin Brouwer Acht ballen voor de voetbaljeugd Restant SVOC'01-Quick Boys op 6 april Koen Ooms en Bob Crooij komen zeker Leunen dieper in zorgen i 3 t Duur verlies Venray Topper Oostrum- Holthees Summa Topschutters] Klassement Sutnma PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 30 maart 2006 - Pagina 19 De top inn town Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Venray druk bezig met versterkingen Thuisclub verkwanselt reeks kansen DC De Piëlhaas Gebrek aan schotkracht kost Venraynaren periodetitel Venray bezoekt koploper Groene Ster een abonnement waard Ook ia^ict voetbalseizoen 2005- 2006 wekelijks een speler, trainer of ander 'voetbaldier' van een amateur vereniging uit de gemeenten Venray en Meerlo-Wanssum in de schijnwer pers. Ook spelers van SSS'18, Volhar ding en Holthees worden in de rubriek 'De schijnwerper op...' aan de tand gevoeld. De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners van het Ven- rayse nieuwsblad ook nu weer de uit slagen van tien amateurduels die dat weekend gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij of zij een bal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalver eniging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan het Hense- niusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in de Schijnwerper: Naam: Erwin Brouwer Leeftijd: 20 jaar Geboren in: Veulen Woonplaats: Veulen Partner: vrijgezel Kinderen: nee Studie: technische bedrijfskunde aan de TU in Eindhoven Club: Ysselsteyn Positie: voorstopper Hoogtepunt: afgelopen zondag de winst tegen SVEB en het kampioenschap met de Al Dieptepunt: nee, nog niet gehad Vorige clubs: geen Beste trainer: Sander de Koning Slechtste trainer: daar ga ik niks van zeggen Grootste ergernis: dat de selectie niet groot genoeg is van Ysselsteyn en dat eigenlijk wel moet kunnen Beste boek/tijdschrift: geen Andere hobby's: feestjes Lievelingseten: boerenkool Drank: biertje Mooiste vrouw: Carmen Electra, al wordt ze een beetje oud Opwindend: hele goeie muziek Favoriete tv-programma: The Shield Favoriete club: VW-Venlo Favoriete speler: Jaap Stam Favoriete vakantieland: Spanje Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Olympia'18 Wie wordt laatste in jullie klasse?: Of SVEB of Stormvogels, wij niet Erwin Brouwer redactie Groene Ster-Venray 0-1 1-2 MVC'19-Leunen 1-2 2-0 SSS'18-Swolgense Boys 1-1 2-1 Ysselsteyn-Stormvogels 2-0 1-0 Bieslo-SVOC'Ol 1-1 0-1 Merselo-Heijen 0-1 0-2 SV United-Kronenberg 2-0 3-1 TOP'27-Grashoek 1-3 1-1 Oostrum-Holthees 1-0 1-1 BW'27-Lottum 0-2 2-1 De stand 1) Niek Lemmen (Swolgense Boys) 11 punten 2) Beau Nellissen (dames SV Venray)9 3) Maurice Pouwels (Ysselsteyn) en Gijs Dinghs (SVOC'01) 8 punten 5) Bas Litjens (SV Merselo) en Gijs Ermers (Volharding) 7 punten 7) Juul Swinkels (SV Leunen), Ruud Custers (Oostrum), Ralph van Essen (TÓP'27)* 6 punten 10) Luuk Snijders (SV Venray) 5 punten 11) Bart van der Kroon (SSS'18), Bart Linders (SV Venray), Joep Vossen (Vol harding), Tim Klemans (SV United) 4 punten. 15) Martien Vermeulen (Holthees) 2 punten Ralph van Essen (TOP'27) heeft de uitslag van het gestaakte duel tussen SVOC'01 en Quick Boys (bij een 1-2 stand voor Quick Boys vroegtijdig geëin digd) nog te goed. Hij scoorde tot nu toe 6 punten met zijn voorspellingen, de redactie 5. De uitslag van dit duel is dus nog van belang voor het wel of niet winnen van een bal voor de jeugdafdeling van zijn vereniging. Martien Vermeulen heeft de uitslagen van de afgelaste duels Someren-Ven- ray, Margriet-Volharding, Ysselsteyn-SSS'18, TOP'27-Resia, SVOC'Ol-Grashoek, SV United-Baarlo en Merselo-Gassel nog te goed. Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2005-2006. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elf tallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2005- 2006. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email-adres leonv@summa.nl. In het teamklassement blijft Oos trum, dat niet in actie kwam, fier aan de leiding met 62 doelpunten. Num mer twee, Holthees, volgt met 49 doelpunten op gepaste afstand. In het indviduele klassement is Holthees- speler Hakan Sazak koploper en team genoot Jelle van Tilburg tot op een treffer genaderd. Van Tilburg staat aan de leiding met zeventien treffers, Sazak heeft na zondag zestien goals op zijn naam staan. Teamklassement: 1) Oostrum 2) Holthees 3) SSS'18 62 49 41 4) Venray 5) SV United 6) BW 7) Swolgense Boys 8) Volharding 9)Leunen 10) SVOC'01 en TOP'27 12) Merselo 13) Ysselsteyn Individuele klassement: 1) Jelle van Tilburg (Holthees) 17 2) Hakan Sazak (Holthees) 16 3) Johan Speycken (BW) 15 4) Tim Klemans (SV United) 12 5) Bas Joosten (SSS'18), Wout Janssen (SSS'18), Dick Janssen (SV Oostrum) en Tim Klemans (SV United) 11 9) Roy Willems (SV Oostrum) 10 10) Freek Thoone (Leunen) 9 11) Luc Janssen (SSS'18), Geurt Oe vers (SV United), Ruud Custers (Oos trum), Robin Tissen (Swolgense Boys), Rik Schlepers, Bas Kessels (Oostrum), Constantijn Jeucken (BW'27), Maikel Fransman (Volhar ding) 7 19) Kevin Tissen (Swolgense Boys), Bas Kessels (Oostrum) en Arjan Kem pen (Oostrum) 6 22) Erik Ermers (Volharding), John Thijssen (Swolgense Boys), Hans Weijers (SV United), Wout Gommers en Farid Idrissi (beiden SV Venray), Niek van Lin (TOP'27) en Sander Dinghs (SVOC'01) 5 29) Loek Zegers (Holthees) Bas Heijnen (Swolgense Boys), Ronnie Bovee (Ysselsteyn), Mark Blenckers (Volharding), Tom Knoops (TOP) 4 Eigenaar Ger Schlooz van sportzaak Sport-Inn in Venray heeft afgelopen zaterdag ballen uitgereikt in het kader van onze rubriek De schijnwerper op. De gastvoorspeller Gijs Ermers (Vol harding), Gijs Dinghs (SVOC'01), Juul Swinkels (Leunen) en Tim Klemans (SV United), die de strijd met onze redacteuren Ron Koenen en Henk Lammen in hun voordeel beslisten, mochten een fraaie bal in ontvangst nemen voor de jeugdafdeling van hun club. Beau Nellissen (dames SV Ven ray), Niek Lemmen (Swolgense Boys), Maurice Pouwels (Ysselsteyn) en Bart van der Kroon (SSS'18) waren afgelo pen zaterdag niet bij de prijsuitrei king, maar kunnen hun bal afhalen bij Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Alle winnaar van harte profi ciat. Op de foto overhandigt Ger Sch looz (midden) de ballen aan van links naar rechts Gijs Ermers, Tim Kle mans, Gijs Dinghs en Juul Swinkels. Na drie vergeefse pogingen probeert SVOC'01 op donderdag 6 april opnieuw de resterende zeven minuten tegen Quick Boys uit te spelen. De aftrap is om 19-30 uur op sportpark De Hees akker bij een 1-2 stand in het voordeel van Quick Boys. Het competitieduel in de vijfde klasse F werd op 4 december gestaakt. Vlak nadat de Venlonaren een 1-2 voorsprong namen lag SVOC- speler Ivan Maes knockout op het veld. Omdat de leidsman niet had waargenomen wat er gebeurd was, staakte hij de wedstrijd. Na de behan deling van de tuchtzaak ging Quick Boys vrijuit. Maes bleek tijdens het 'juichen' geraakt te zijn door een tegenstander. De voetbalbond besloot dat de resterende zeven minu ten uitgespeeld moeten worden. In dezelfde klasse wordt op 6 april ook het duel VCH-Baarlo uitgespeeld. Deze wedstrijd werd op 30 oktober in de 24e minuut gestaakt vanwege een blessure van de scheidsrechter. De stand was toen 0-1 in het voordeel van Baarlo. Vanwege de slechte weer somstandigheden kon dit restant nog niet eerder worden uitgespeeld. Deze ontmoeting geldt nog voor de eerste periode. De uitslag is ook van belang voor SV United. Indien Baarlo wint van VCH dan pakt de koploper de eerste periodetitel. Waardoor de tweede periode in handen komt van SV United. De zesde klasse E komt op donde- rag 6 april ook in actie. Holthees gaat op bezoek bij SVS in Stevensbeek ter wijl BW'27 de uitwedstrijd speelt tegen Melderslo. Beide duels begin nen om 18.30 uur. Oostrum is op 6 april vrij. SV Venray is sterk geïnteres seerd in drie spelers van hoofd klasser Geldrop. Het gaat om Koen Ooms, Hans Custers en Bob Crooy. Afgelopen weekeinde heb ben Ooms en Crooy hun komst al toegezegd. Koen Ooms (26) is een linkspoot. De Eindhovenaar maakte in 2001 de overstap van Helmond Sport naar Gel drop. In die periode was Venraynaar Jan Poels trainer bij Geldrop. Tegelij kertijd kwam spits Bob Crooy over van het Tilburgse TAC. Crooy verliet de Geldropse hoofdklasser aan het begin van dit seizoen. Tijdens de win terstop probeerde Panningen nog tevergeefs om Crooy over te nemen van het Belgische Overpelt. Maar de KNVB weigerde mee te werken aan een overschrijving. Peter Rongen, bestuurslid techni sche zaken, is blij met de komst van de twee Eindhovenaren. "Ze zijn alle bei 26 maar ze hebben al heel wat ervaring in de hoofdklasse. Het zijn echte aanwinsten voor Venray. Koen Ooms kan linkshalf of linksachter spe len. Bob Crooy is een echte nummer tien. Crooy is niet zo gecharmeerd van het voetbal in België. Hij wil daar om komend seizoen weer graag in Nederland spelen. Dat zijn vriend Koen Ooms naar Venray komt speel de ook mee. Nu kunnen ze weer samen voetballen." Hans Custers (21) stond vorig jaar al in de belangstelling van Venray. Maar de Oostrumse voetballer, afkom stig van WV, koos toen voor Gel drop. De linksbenige verdediger/mid denvelder kan dit seizoen bij de nieuwe trainer Pascal Maas niet reke nen op een basisplaats. "We hebben een eerste gesprek met Hans gevoerd. We gaan binnenkort weer verder pra ten", aldus Peter Rongen. Venray werkt gestaag verder aan een hoofdmacht die een vaste waarde kan worden in de hoofdklasse. De club hoopt zo snel mogelijk te promo veren uit de eerste klasse. De kennis van de nieuwe trainer Jan Poels, die vijf jaar Geldrop onder zijn hoede had, komt daarbij goed van pas. Ron gen: "Jan is bij de gesprekken aanwe zig geweest. Hij kent Ooms en Crooy goed uit zijn tijd bij Geldrop. Het klik te tussen hen. En wij denken dat zij ook goed zullen passen bij Venray. Sportnieuws -info Leunen-RKSVO 2-4(1-3). Doelpunten: 4. Marco Berden 1-0; 7. Roel Nabuurs 1-1; 20. Mark Nabuurs 1-2; 40. Mark Janssen (straf schop) 1-3; 54. Frank Brands 2-3; 87. Pascal Korsten 2-4. Scheidsrechter: Van Heugten (Asten). Toeschouwers: 175. Gele kaart: Marco Berden (Leu nen) en Pascal Korsten (RKSVO). Leunen: Gijs Jeuken; René Geurts, Bas Litjens, Juul Swinkels en Rob Wil lems; Edwin Berden, Joris van Lierop en Roy Keijsers (46. Frank Brands); Freek Thoone, Marco Berden en Frits Lucassen. Door Jan Leijsten "Vandaag moet het goede spel van de laatste weken vertaald worden in punten", zei Jos Rutten voor aanvang van de wedstrijd. De Leunen-trainer was tegen con current RKSVO, dat drie punten meer had, overtuigd van de winst mogelijkheden. Toch kon Leu nen, hekkensluiter in de derde klasse C, het wederom niet bol werken en verloor met 2-4. Daar zag het in het begin helemaal niet naar uit. Rutten leek al snel gelijk te krijgen. Zijn team startte alsof er een titel te behalen was. Zonder de verdedigers Arno Kuenen (peetoom bij een doopsel) en de geschorste Koen Gielens die overigens toch niet kon spelen vanwege een geblesseer de pols die in het gips zat. Deson danks liep het aanvankelijk gesmeerd bij de oranjewitten. Na twee minuten moest gastendoelman Rob de Wit al gestrekt naar de hoek na een zuiver De koppende Bas Litjens (links) en René Geurts houden de spits van RKSVO in bedwang. schot van Freek Thoone. Een minuut later werd Marco Berden op het nip pertje van scoren afgehouden. Maar zestig seconden later was het toch prijs op de geijkte Leunse wijze. Freek Thoone besloot zijn rust op rechts met een pass naar Marco Ber den die trefzekerheid aan overzicht paarde. Met Gerard Kooien en keeper De Wit op anderhalve meter voor het doel was Marco's lob van zeldzame schoonheid en goed door de steun in de rug: 1-0. Maar hoe ontnuchterend was RKSVO's snelle gelijkmaker. Aan voerder Roel Nabuurs mocht onge straft zeventig meter met de bal aan de voet het veld oversteken. Hij kon ook ongestoord met Hans Zeg veld een een-twee opzetten om daar na doelman Gijs Jeuken kansloos te laten: 1-1. En dat bij de allereerste Ospelse aanval! Ontmoedigd waren de manschap pen van Jos Rutten geenszins. De pas 17-jarige Frits Lucassen maakte op de linkerflank graag zijn acties. De een jaar oudere René Geurts hield zijn opponent en naamgenoot Bas prima uit de wedstrijd. Leunen kreeg kansen genoeg. Uit een steekbal van Edwin Berden miste Freek Thoone op enke le centimeters het doel. Terwijl Marco Berden bij een loepzuivere voorzet van Frits Lucassen een fractie te laat kwam. De thuisploeg leek de schok van de snelle 1-1 gelijkmaker verteerd te heb ben. Totdat libero Bas Litjens even weg was uit de laatste positie en op snelheid door Mark Nabuurs geklopt werd. Het met risico opkomen van Litjens werd genadeloos afgestraft: 1- 2. Op zo'n moment werd Koen Gie lens node gemist. De plotselinge achterstand werkte verlammend. Frits Lucassen kwam nu Danny Scheres niet meer voorbij en Freek Thoone werd steeds minder zichtbaar. Roy Keijsers liet zich bin nen de zestien van de bal afzetten. Toch kende Leunen nog een kleine opleving. Marco Berden vond met zijn goede corner het hoofd van Thoone die Rob de Wit niet kon ver rassen. De Ospelse doelman groeide steeds meer in de match. Na zijn mooie passeerbeweging kende spits Berden weinig fortuin want de bal vloog rakelings over de kruising. Geluk ontbeerde RKSVO niet. In een moment van onachtzaamheid legde René Geurts zijn opponent Pascal Korsten over de knie binnen de zes tien: penalty. Voor Mark Janssen was het vanaf elf meter een koud kunstje om 1-3 te scoren. Op slag van rust passeerde Edwin Berden zijn man en schoot hard in. Echter libero Bas Verheijen toonde zich op de doellijn, voor zijn geslagen keeper, een echte laatste man. Aan Jos Rutten tijdens de rust de taak zijn ploeg tactisch (niet alles door het centrum) en technisch (de passing moet veel nauwkeuriger) in het gareel te krijgen. Mocht dit gebeurd zijn, dan hielp het maar voor even. Bas Litjens, toonbeeld van ijver, ver zond een pass recht door het midden naar de na de thee ingevallen Frank Brands die zuiver raak trapte: 2-3. De zaalvoetbalinternational gaf met zijn optreden Leunen een kwaliteitsim puls. Echter steeds schrijnender kwam bij de thuisclub de afhankelijk heid van Thoone aan het licht. Heeft Freek zijn dag niet, dan wordt het moeilijk voor de oranjehemden. Gijs Jeuken, keurig uitkomend op invaller Joey de Bruijn, hield de scha de voor zijn geminimaliseerde achter hoede beperkt. Immers Juul Swinkels en Bas Litjens schakelden zich steeds vaker aanvallend in. Invaller De Bruijn profiteerde met een snelle run opti maal van de zee aan ruimte die hij kreeg. Hij bediende de meegelopen Pascal Korsten op maat: 2-4. Thoone nam van arren moede zelf maar de hoekschop en nogmaals Freek - inzet kon hem niet ontzegd worden - stuit te uit een pass over vijftig meter van uitblinker René Geurts op de Midden- Limburgse defensie. Thoone kon ook aan het slot geen positieve wending meer aan het duel geven laat staan een doelpunt scoren. De talentvolle spits wist na afloop haarzuiver de juis te conclusie te trekken waarbij hij zichzelf niet spaarde. "Als we de bal vanaf twee meter nog niet in het doel kunnen krijgen. De ruststand had 10- 3 voor ons kunnen, nee moeten zijn", aldus Thoone die evenwel hoopvol naar de toekomst kijkt. "Op de sloffen moeten wij in de derde klasse blij ven." Ook Rob Willems wanhoopt geenzins. "Vorig jaar wonnen we zes van de laatste zeven wedstrijden. Toen was onze positie zeker zo moei lijk. Daarom moet het nu ook kunnen lukken", aldus de Leunse captain. In café De Piëlhaas wordt op zaterdag 1 april een toernooi gehouden. Iedereen kan aan dit toernooi deelnemen. Opgeven kan tot uiterlijk 20.15 uur of via tel. (0478)582187. De aanvang van het toernooi is om uiterlijk 20.30 uur. Uitslag whiskeydarten: winnaar ronde; 1. Patrik Plum. 2. Geert van Hoof. 3. Dave Achten. 4. Lou Jans sen. 5. Mat Janssen. 6. Jeffrey Hend riks. 7. Sjors Hermans. 8. Andy Phi- lipssen. Verliezerronde; 1Johan van Hoof. 2. Thorsten Gooren. 3. Tim Klaas- sens. 4. Marianne van Kempen. 5. Albert Moorrees. 6. Jolanda Koenen. 7. Tom Hendriks. 8. Timmy Janssen. De hoogste finish was voor Patrik Plum met 110 punten. Vinkenslag-Venray 2-1 (1-0). Doelpunten: 15. Robbie Lutgens 1- 0; 50. Michael Ramakers 2-0 88. Farid Idrissi 2-1. Scheidsrechter: Berg- holtz (Elsloo). Toeschouwers: 150. SV Venray: Luuk Goumans; Daniël Wijnands (73. Sjoerd van der Coelen), Rob Scholten, Loek van Schijndel en Eric Troisfontaine (60. Dave Hend- rikx); Husseyin Tokat, Luuk Snijders en Wout Gommers; Johan Vullings (60. Ivo van der Weerden), Farid Idris si en Marcel Seijkens. In Maastricht kwam zondag een abrupt einde aan een fraaie serie. SV Venray leed in de eerste klasse D een volkomen onnodige 2-1 nederlaag bij Vinkenslag. Het was een duur verlies want Venray ver zuimde daardoor dichter naar de top te kruipen en verspeelde en passant ook de tweede periodeti tel. Bij winst had Venray zich verze kerd van een ticket voor de nacompe- titie. Want GSV'28, de enig overgeble ven concurrent, bleef op 1-1 steken tegen EHC. De nederlaag kwam hard aan in het Venrayse kamp. Het verlies kwam ook onverwacht. De ploeg van trainer Jan Pruijn was al vijf duels ongeslagen. In de laatste vier wedstrij den hoefden de Venraynaren zelfs geen tegentreffer te incasseren. Luuk Goumans verdedigde het doel in plaats van de geschorste Peter Nabbe. Venray keek al na een kwar tier tegen een 1-0 achterstand aan door een treffer van Robbie Lutgens. Er zou een duidelijke buitenspelsitu atie aan vooraf zijn gegaan. Maar omdat grensrechter Antoine Arts niet vlagde liet arbiter Bergholtz doorspe len. Venray had in Maastricht het beste van het spel maar het miste duidelijk schotkracht in de voorhoede. Farid Idrissi verscheen vrij voor het doel maar hij wist niet te scoren. Zoals al zijn medespelers de bal er maar niet in wisten te krijgen. Vlak na rust ver dubbelde Vinkenslag de voorsprong: 2-0. De Maastrichtenaren kregen in de gehele wedstrijd slechts drie kansen maar het was wel twee keer raak. Na een uur spelen bracht Pruijn met Dave Hendrikx en Ivo van der Weerden twee verse aanvallers bin nen de lijnen. Van der Weerden maakte na drie maanden zijn rentree na een knieblessure. Een kwartier voor tijd werd Ivo van der Weerden gevloerd binnen de beruchte lijnen: strafschop. Een uitgelezen kans voor Venray om terug in de wedstrijd te komen. Marcel Seijkens plaatste zich achter de bal maar de routinier schoot de 'pingel' veel te slap in. Het was voor doelman Roland Valenta een koud kunstje de strafschop te keren. Het overwicht van Venray blijkt ook uit de cornerverhouding van 1 tegen 11. Tot aan de rand van het strafschopgebied liep het Venrayse spel gesmeerd maar het vervolg ont brak. Twee minuten voor tijd wisten de bezoekers toch nog het doel te vinden. Uit een voorzet van Ivo van der Weerden kopte spits Farid Idrissi de 2-1 binnen. Maar deze treffer viel te laat om nog langszij te komen. Bij een 2-2 stand was Venray in de perio de nog op gelijke hoogte gekomen met GSV'28. En zou een beslissings duel noodzakelijk zijn geweest. Nu kreeg GSV'28 de tweede periodetitel in de schoot geworpen. Sportpark De Spar is zondag het strijdtoneel van de absolute topper in de zesde klasse E. Kop loper Oostrum krijgt titelconcur- rent Holthees op bezoek. De eer dere ontmoeting eindigde in een 0-0 remise. Dat was op 23 oktober. Drie weken eerder werd de derby in Holt hees nog afgelast. Dat leidde tot nogal wat commotie in het Oostrumse kamp. De club vertrouwde het niet en schakelde zelfs de districtsconsul in om het hoofdterrein op sportpark De Halt te inspecteren. Deze actie leidde weer tot grote verontwaardi ging bij Holthees. De ontmoeting op 23 oktober was dan ook beladen. Maar binnen de lijnen bleef het rustig en eindigde de topper onbeslist. Sindsdien zijn Oostrum en Holthees steeds verder weggelopen van de concurrentie. Holthees liep telkens een paar wedstrijden achter maar sinds vorige week hebben de blauw- witten net zoveel duels gespeeld als Oostrum. Het verschil bedraagt nu twee punten. Daarbij is geen reke ning gehouden met de twee inhaaldu- els van gisteren (woensdagavond). Daarin moest Holthees zien af te reke nen met Meterik terwijl Oostrum Lot- tum de baas moest blijven. Oostrum is de ploeg met het beste doelsaldo. De ploeg van Twan Bloe men scoorde het vaakst en incasseer de ook de minste tegentreffers. Alleen tegen Holthees wisten de roodwitten het net niet te vinden. Holthees is daarentegen nog altijd ongeslagen. De manschappen van Roeland van Oudenhoven verloren bijna een jaar geleden hun laatste competitieduel. Op 8 mei 2005 verloor Holthees met 1-2 van Oostrum. Venray vecht zondag in de eerste klasse D voor zijn allerlaatste titel- kans. De Venrayse ploeg gaat op bezoek bij lijstaanvoerder Groene Ster in Heerlerheide. Op sportpark De Wieën eindigde de ontmoeting nog onbeslist: 2-2. Door het verlies bij Vinkenslag staat Venray nu zes pun ten achter op de twee koplopers. Maar de ploeg van trainer Jan Pruijn treft zowel Groene Ster als GSV'28 nog. Door een hoge klassering in de eindrangschikking kan Venray zich ook toegang verschaffen tot de nacompetitie. Ex-hoofdklasser Groe ne Ster, met oud-Roda JC'er Eric van der Luer in de gelederen, is de laatste tijd goed op dreef. Vooral spits Irio Lagarde, topscorer in ID met vijftien treffers, speelt zich in de kijker. Leunen zakt in de derde klasse C steeds verder in het moeras. Afgelo pen zondag wisten de oranjewitten tegen RKSVO niet voor een omme keer te zorgen. De laatste vijf duels leverden slechts een schamel puntje op. Zondag wacht opnieuw een cru ciaal degradatieduel. De Leunse hek kensluiter treedt in Maasbree aan tegen de nummer negen MVC'19 dat vier punten meer heeft. De ploeg van trainer Jos Rutten kan zich eigenlijk geen nieuwe nederlaag permitteren. In de vierde klasse G beginnen de staartclubs zich te roeren. Zowel Ysselsteyn als de nummer laatst Toxandria wonnen zondag hun duel. Toch bevinden beide ploegen zich nog onder de rode streep. Vlak daar boven staan met SVEB en Stormvogels de twee andere degradatiekandida ten. Ysselsteyn staat voor de thuisont- moeting met Stormvogels. De vraag is of de ploeg van Peter Groenen opnieuw kan stunten. Vorig jaar wist Ysselsteyn een huzarenstukje uit te halen door uit een volkomen kansloze positie toch nog in veiligheid te komen. Maar de Ysselsteyners moe ten het nu stellen zonder drie bepa lende spelers uit de as (Thijs Berkers, Ronnie Peeters en Daniël Wijnands) die om uiteenlopende redenen niet meer van de partij zijn. De sfeer in Ysselsteyn zal evenwel opperbest zijn na de knappe 2-0 winst op SVEB. SSS'18 heeft door de inzinking van Sparta'18 weer uitzicht gekregen op de tweede plaats. De titel zit er voor de Overloners niet meer in want Olympia'18 heeft al een gat van negen punten geslagen. SSS'18 krijgt zondag middenmoter Swolgense Boys op bezoek. In Swolgen gingen de mannen van Noud Janssen nog met 2- 1 onderuit. Om in de race te blijven voor de nacompetitie zal de Over- loonse ploeg de punten in eigen huis moeten houden. SV United blijft het uitstekend doen in de vijfde klasse F. Van de laat ste negen duels werden er liefst acht gewonnen. De fusieclub staat stevig op de tweede plek achter de sterke koploper Baarlo. De nacompetitie kan United al vrijwel niet meer ontgaan. Thuis tegen Kronenberg probeert de club uit Meerlo-Wanssum de goede serie voort te zetten. TOP'27 heeft weer wat lucht gekregen na de 5-1 winst op Quick Boys. De Tienrayna- ren krijgen middenmoter Grashoek op bezoek. SVOC'01 speelt uit tegen het lager geklasseerde Bieslo. Merselo zal in de vijfde klasse G moeten winnen om degradatie nog te onlopen. De hekkensluiter verloor al zes duels op rij en wist in de laatste vijf wedstrijden zelfs niet meer te sco ren. Zondag wacht het thuisduel tegen de nummer drie Heijen. BW'27 ontvangt in de zesde klasse E Lottum. Maatwerk in financiële zekerheid

Peel en Maas | 2006 | | pagina 19