Hospice telt al 250 'vrienden' De Hakkespits is op zoek naar oude muziek Lente bij Intratuin 4500 euro voor wijkcentrum Den Hoender 5.000 euro voor inrichting Hospice Zenit GRATIS 1000 euro voor Home-Start Verbouwing of nieuwbouw? Thuiszorg nodig? Bel 0478-526262 Bij aankoop van een Bijpassend: Hemd t.w.v. 19.95 Stropdas t.w.v. 11 Sokken t.w.v. 3.25 totaalbouw PEEL EN MAAS Donderdag 23 maart 2006 - Pagina 9 De Stichting Hospice Zenit kan tevreden terugkijken op de twee open dagen afgelopen weekeinde. In totaal kwamen ruim 2000 mensen een kijkje nemen in het hospice aan de Hoenderstraat. Vorige week vrijdag werd het hospice officieel geopend door het planten van een aantal bomen nabij de ingang. Indrukwekkend was met name de toespraak van Ké Zwart die, zoals ze het zelf zei, de weg van het 'hiernumaals' naar het hiernamaals in het hospice zou afleggen. "Sterven is niets waar je overstuur van moet raken. Het overkomt iedereen", was haar nuchtere kijk op de dood. Zij stel de met Zenit een goede keus te hebben gemaakt. "Nabij een mooi bos en mensvriendelijk, voor mij een prachtige plek om naar het hiernamaals te gaan", aldus Mevrouw Zwart. Tijdens de opening werd tevens een nieuw initiatief wereldkundig gemaakt. Een groepje Venraynaren had het initiatief genomen om een vriendenclub voor Zenit op te richten. Met suc ces, want zondagmiddag konden de initiatiefnemers reeds de 250e 'vriend' noteren. Dat was het echtpaar Peeters. Meneer en mevrouw Peeters werden door Wilma Manders, bestuurslid van Zenit, in de bloemetjes gezet. Folkloristische dansgroep De Hakkespits bestaat in 2008 25 jaar. Met hun dansen en hun fraaie kostuums van begin twintigste eeuw, dragen de leden van De Hakkespits bij aan een stukje Venrays cultuur behoud. De leden van de dansgroep zijn momenteel al volop bezig om dit jubileum glas te geven. Daarvoor zijn ze op zoek naar oude muziek en/of dansen van rond 1900. Met dit materiaal wil de dansgroep een nieuwe jubileumdans samenstellen. Kunt u de dansgroep helpen, neem dan contact op met Henny van Loon, tel. 588541 of Anny Derix, tel. 586634. Bij Intratuin Venray is alles weer gereed voor het komen de seizoen. Een groot nieuw assortiment tuinplanten, vaste planten, tuinplanten, kuip- planten en prachtige bijpas sende accessoires, glaswerk potterie, tuingereedschappen, tuinkleding, Paasartikelen, ornamenten en tuin)meubels voor binnen en buiten. Dit jaar zijn vrolijke en felle kleu ren erg trendy. Als extra service is Intratuin Venray dit voorjaar ook geopend op de volgende zon-/feestdagen: zondag 26 maart, 2 april, 9 april, 14 mei en 2e Paasdag 17 april, Koninginnedag 29 april (viering), Hemelvaartdag 25 mei, 2e Pinksterdag 5 junitelkens van 11 uur -17 uur. Zaterdag 22 april kunt u een gratis schetsontwerp laten maken van uw tuin. (voor deelname en toelichting kunt u zich hiervoor aanmelden bij onze klantenservi ce vanaf 1 april 2006 (vol=vol).) Intratuin Venray biedt verder de mogelijkheid om van 3 tot en met 12 april gratis de kwaliteit van het vijverwater te laten tes ten. Het water wordt getest op onder andere de zuurgraad, het ijzergehalte en de hardheid. Het is belangrijk dat het vijverwater in goede conditie is om de groei en bloei van waterplanten te bevor deren en om vissen een gezonde leefomgeving te bieden. De con sument wordt opgeroepen water monsters mee te nemen van ver schillende dieptes en plekken van de vijver. De uitslag van de test en deskundig advies wordt direct meegegeven. Van 3 tot en met 12 april deelt Intratuin kortingskaarten uit voor de tuinen van Appeltern. Op ver toon van deze kortingskaart is het tweede toegangskaartje gratis. Appeltern dat tussen Tiel en Nijmegen ligt, heeft het grootste en mooiste tuinideeënpark van Nederland met meer dan 180 voorbeeldtuinen. Een inspiratie bron voor tuinliefhebbers maar ook een ideale bestemming voor een natuurlijk dagje uit met het hele gezin. De schitterende lig ging van het park in het rivieren landschap met knotwilgen, vogels, vaarten en wilde bloem- weides is uniek. De modeltuinen in het ruim 12 hectare grote park hebben elk jaargetijde een andere charme en zijn het hele jaar de moeite waard om te bezoeken. Elk jaar komen er nieuwe tuinen bij en worden de actuele trends en nieuwste materialen toegepast. Met Intratuin kan dus op een voordelige wijze kennis gemaakt worden met de variatie in ontwer pen, materialen, planten en sfeer. Zondag 9 april vanaf 14 uur optreden van de Aostrumse Zangcompeneej. U bent van harte welkom. Om even bij te komen en te relaxen kunt u terecht in ons tuin- café voor een heerlijk kopje kof fie/thee met iets lekkers of een lekkere hartige hap. Ook op het gebied van een mooi snijbloemenboeket of gele genheids-arrangement/ Paas- bloemwerk/ rouwarrangementen bent u bij Intratuin Venray aan het juiste adres. Een team van des kundige creatieve bloembindsters is u graag behulpzaam. Onze kamerplantenafdeling staat u bij met een keur aan groe ne, bloeiende planten en sfeervol le bijpassende binnenpotterie. Voor tips of adviezen betreft binnenbeplanting bent u ook bij hen op de juiste plek. Kortom een bezoek aan Intratuin Venray, Langstraat 133, 5801 AC Venray is meer dan de moeite waard. huishoudelijke, persoonlijke en gespecialiseerde verzorging verpleging vrijwillige thuishulp zorgboerderij hulp op afroep dagvoorziening consultatie voor senioren zorg tv www.thuiszorgnoordlimburg.nl Thuiszorg N oord-Li m bu rg j j Daar kunt u op rekenen! Bibliotheek Venray Voor leden van Bibliotheek Venray is het lenen van cd's, muziek-dvd's en lp's heel eenvou dig dankzij Leendirect. Nieuw is de service DigiLeen waarbij het mogelijk is een deel van de muziekcollectie van de Centrale Discotheek Rotterdam digitaal te lenen via internet. Op dit moment kunnen zo'n vijfduizend jazz- en klassieke cd's digitaal geleend worden. Voorlopig is deze dienst verlening nog gratis. Voorlopig is deze dienstverlening nog gratis! Waarschijnlijk wordt dit jaar nog, ook popmuziek aan de collectie toegevoegd. Muziek lenen met DigiLeen houdt in dat een muziek bestand wordt gedownload van het internet en wordt opgeslagen op de computer. Hiermee kan de muziek gedurende een week, of maximaal zeventig keer beluisterd worden. Per week mogen er hon derd nummers gedownload wor den. De nummers zijn beveiligd tegen kopiëren. Met de biblio theekpas kan men zich in de bibli otheek aanmelden voor LeenDirect, waarna van thuis uit via internet op www.muziek- web.nl. het grootste gedeelte van de collectie van de Centrale Discotheek Rotterdam aange vraagd kan worden. De collectie bestaat uit 250.000 cd's, 300.000 lp's en 1000 muziek-dvd's. De bibliotheek Venray beschikt over een bescheiden collectie bladmu ziek, muziekboeken en muziek- dvd's. Dia-avond over libellen Kring Venray van het Natuurhistorisch Genootschap in Limburg houdt op donderdag 23 maart vanaf 20.00 uur een dia avond met als thema Libellen fas cinerend. De lezing wordt ver zorgd door Bert Bronswijk en vindt plaats in het gemeenschaps huis van Oostrum. Libellen zijn de grootste insecten van Europa. Door hun prachtige kleuren, ver bazingwekkende vliegprestaties en hun fascinerende levenswijze neemt de belangstelling voor libellen steeds meer toe. De aan wezigheid van bepaalde soorten is een betrouwbare indicatie voor de kwaliteit van het watermilieu. Door hun gevoeligheid voor watervervuiling, overbemesting en beekkanalisatie gaan vrijwel alle soorten libellen in Europa in aantal achteruit. Bert Bronswijk heeft al enkele lezingen verzorgd over onder andere de vogeltrek en dagvlinders. Ook geïnteres seerde niet-leden zijn van harte welkom. Kofferbakverkoop De Stichting molen Nooit Gedacht en Heemkundestichting 't Raokeliezer houden op paas maandag 17 april een kofferbak verkoop. Dit houdt in dat men een standplaats huurt voor een personenauto, een busje, een per sonenauto met aanhanger of een busje met aanhanger. Vanuit de auto of het busje kan men dan spullen aan de man brengen. Met de opbrengst bekostigen beide stichtingen het in stand houden van het cultureel erfgoed van Merselo, waaronder molen Nooit Gedacht. Aanmelden voor een standplaats kan tot uiterlijk zon dag 9 april via tel. (0478)546621 of via e-mail info@b-en-b.nl. De verkoop duurt van 11.00 tot 16.00 uur en wordt gehouden op de parkeerplaats van zaal 't Anker in Merselo. De afdeling Venray van het Nationaal Fonds Ouderenhulp heeft 4500 euro overhandigd aan de Stichting Wijkcentrum Noord-West. Dit bedrag is beschikbaar gesteld door het samenwerkingsverband van Stichting Het RC Maagdenhuis, Stichting Brentano Steun des Ouderdoms en het Nationaal Fonds Ouderenhulp. Het geld is bestemd voor de aanschaf van voor ouderen geschikte stoelen voor wijkcentrum Den Hoender. Het wijkcentrum organiseert veel activiteiten voor zelfstandig wonende oudere bewoners van de wijk, maar ook voor de bewo ners van het tegenoverliggende verzorgingstehuis met de daar naast gelegen aanleunwoningen en de serviceflat. Men kan onder meer deelnemen aan een kaart avond, koersballen, volksdansen en handwerken. Op deze manier kunnen ouderen sociale contac ten onderling onderhouden en wordt vereenzaming voorkomen. Mede daarom ondersteunen de samenwerkende fondsen het wijkcentrum bij de aanschaf van betere stoelen. Stichting Het RC Maagdenhuis en Stichting Brentano Steun des Ouderdoms zijn vermogensfond sen. Het Nationaal Fonds Ouderenhulp is het enige geldver- wervende fonds in Nederland dat geld inzamelt voor projecten die uitsluitend ten goede komen aan kwetsbare ouderen. Het fonds richt zich daarbij op de volgende speerpunten: de bestrijding van eenzaamheid en armoede onder ouderen, het verbeteren van de ouderenzorg en veiligheid en het bevorderen van een gezonde oude dag. Concrete projecten die Ouderenhulp financiert zijn onder meer huisbezoeken, oude renvervoer en ontmoetingsactivi teiten. Daarnaast zet het Nationaal Fonds Ouderenhulp eigen dien sten op zoals de Ouderenhulplijn (0900-6080100). Het fonds ont vangt een deel van zijn gelden uit de verkoop van de zomerzegels die elk voorjaar uitkomen. Het Nationaal Fonds Ouderenhulp, afdeling Venray, heeft dinsdag 14 maart 5.000 euro overhandigd aan de Stichting Hospice Zenit in Venray. Het geld is bestemd voor de inrichting van het hospice. Het hospice aan de Hoenderstraat 95E in Venray is er voor terminaal zieken waarvoor thuis (tijdelijk) niet voldoende hulp voorhanden is en die daarom hun laatste levensdagen in een verpleeg- of ziekenhuis moeten doorbrengen. Het hospice is dan een goed alternatief. Familie en vrienden houden er, net als in de thuissituatie, hun zorgtaken. Vervolgens vullen de speciaal opgeleide vrijwilligers van het hospice waar nodig de zorg aan. Daarnaast is in het hospice altijd professionele zorg aanwezig die, ook net als thuis, wordt geleverd door Thuiszorg Noord-Limburg. De eigen huisarts blijft eveneens betrokken bij de zorg. Het hospi ce, dat er met name is voor men sen uit de regio, de gemeenten Venray, Meerlo-Wanssum, Horst aan de Maas en Sevenum, biedt zorg in een huiselijke omgeving. Gezien het belang van een derge lijke voorziening vooral voor ouderen, geven de fondsen graag een financiële ondersteuning voor de inrichtingskosten. AANMELDEN Het hospice is vanaf april opera tioneel. Aanmelden kan via de eigen huisarts, die dan doorver wijst. Direct aanmelden bij het hospice kan ook. Neem daarvoor contact op met coördinator zorg Cis van Deurssen. Zij is bereikbaar op telefoonnummer 0478-551434 (in eerdere berichtgeving stond een onjuist nummer) of via e-mail coordinator.zorg@hospicezenit.nl Meer informatie staat ook op www.hospicezenit.nl. OUDERENHULP De 5.000 euro voor de inrich ting van het hospice is beschik baar gesteld door het samenwer kingsverband van Stichting Het R.C. Maagdenhuis, Stichting Brentano Steun des Ouderdoms en het Nationaal Fonds Ouderenhulp. De eerste twee zijn vermogensfondsen. Het Nationaal Fonds Ouderenhulp is het enige geldwervende fonds in Nederland dat geld inzamelt voor projecten die uitsluitend ten goede komen aan kwetsbare ouderen. Het richt zich met name op de bestrijding van eenzaamheid en armoede onder ouderen, het verbeteren van de ouderenzorg en veiligheid en het bevorderen van een gezon de oude dag. Concrete projecten die Ouderenhulp financiert zijn onder andere huisbezoeken, ouderenvervoer en ontmoetings activiteiten. Daarnaast zet het Nationaal Fonds Ouderenhulp eigen diensten op zoals de Ouderenhulplijn (0900 - 60 80 100) waar ouderen voor informa tie of een gesprek dag en nacht naar toe kunnen bellen. Solisten- en ensembleconcours Het jaarlijkse solisten- en ensembleconcours wordt gehou den op zaterdag 25 en zondag 26 maart. De organisatie ligt dit jaar, namens de FMV, in handen van harmonie St. Catharina in Leunen/Veulen/Heide en wordt gehouden in gemeenschapshuis De Brink in Leunen. Gedurende de twee concours- dagen worden 140 optredens ver zorgd door de leden van de alle harmonieën en fanfares in de gemeente Venray. Het programma: zaterdag van 12.00 tot 18.30 optreden blazers, van 19.00 tot 23.00 optreden slag werkers. Zondag van 12.00 tot 20.00 optreden blazers. Deelnemende verenigingen zijn: fanfare De Peelklank, Ysselsteyn, harmonie St. Catharina, Leunen- Veulen-Heide, MMSK St. Petrus'Banden, Venray, Koninklijke Harmonie Euterpe, Venray, fanfare De Dorpsklank, Castenray, fanfare St. Oda, Merselo, muziekvereniging Ons Genoegen, Oirlo, harmonie Sub Matris Tutela, Oostrum, fanfare Onze Lieve Vrouwen Gilde, Holthees-Smakt. Graffiti workshop V-Kick houdt op zaterdag 25 maart voor het eerst een works hop graffiti. De wensmuur op het Raayland College heeft een hoop wensen opgeleverd en eentje die veelvoudig voor kwam was dus graffiti spuiten. Voor V-Kick weer reden om er tegenaan te gaan. Wat is het plan? V-Kick laat de workshop geven door Wonderfullgraphics (www.won- derfullgraphics.nl). Een echte pro fessionele workshop dus. Hierbij is er tijd voor uitleg, het aankle den van de locatie en dan het spuiten zelf. Wil jij meedoen? Het inschrijfgeld is €10,-. Stuur een mail naar graffiti@v-kick.nl met al je gegevens zoals naam, woon plaats en dergelijke en je krijgt zo snel mogelijk verdere informatie. Kinderbeurs De halfjaarlijkse kinderkleding- en speelgoedbeurs in Leunen wordt op zaterdag 25 maart gehouden. Ook babybenodigdhe den zoals boxen, maxi cosy's en fietsstoeltjes zijn er te vinden. De beurs duurt van 10.00 tot 11.30 uur en wordt gehouden in peuter speelzaal 't Ukkenest in de Schakel in l eunen. Opsporing boom Zes jaar geleden heeft een mevrouw aan de Langeweg 4.300,00 gulden betaald aan de gemeente voor het vervangen en verwijderen van een boom. De boom werd tijdens het vellen van een boom beschadigd. Na zes jaar is er nog steeds geen nieuwe boom geplant. Diverse keren werd er bij de gemeente Venray geïnformeerd, wanneer de boom eindelijk eens zou komen. Wij vra gen ons af of dit zo'n bijzondere boom is die hier moet komen. Of is deze misschien in de Engelse tuin terechtgekomen. HPGJ Jeuken, Langeweg 76, Venray. Workshop schapendrijven Hondencentrum De Heide houdt in samenwerking met Raf Dewinter (www.maeglin.be.) de workshop schapendrijven. Tijdens de workshop is er gele genheid om schapendrijvers en schapenhoeders kennis te laten maken met het schapendrijven. Er zijn veel soorten 'herdershonden' die geen gelegenheid hebben om te trainen. Bij De Heide zijn niet alleen border collies welkom zijn, maar ook rassen als sheltie, Australian shepherd, briard, Duitse herder, kelpie, Australian cattle dog en Schotse collie. Kortom alle soorten herderrassen kunnen kennismaken met deze sport. De workshop bestaat uit theorie en praktijk. Het praktijk gedeelte wordt aangepast aan het niveau van de combinatie. Dus schroom niet en schrijf je in, er zijn maar een beperkt aantal plaat sen! Meer informatie en inschrij ven kan via tel. 06-22722528, e- mail info@hondencentrumdeheide.nl. Zie ook www.hondencentrumde- heide.nl. Pilates In Venray en Veulen start bin nenkort de bewegingsvorm Pilates. Pilates is een doeltreffen de manier om het lichaam in vorm te brengen. Een bijzonder systeem van rek- en strekoefenin gen, voor sterke spieren, een betere houding, souplesse en balans. Het verenigt lichaam en geest en creëert een meer gestroomlijnd uiterlijk. De cursus sen, bestaande uit tien lessen star ten op woensdag 29 maart. Er zijn wekelijkse bijeenkomsten, 's och tends van 10.30 tot 11.30 uur, 's avonds van 18.00 tot 19-00, van 19.15 tot 20.15 en van 20.30 tot 21.30 uur in De Kemphaan in Venray. In Veulen worden de bij komsten gehouden op donder dagochtend van 10.00 tot 11.00 uur. Voor informatie en aanmel ding kan men contact opnemen met Anna Maria van Gemert via tel. (0478)583272. Zie ook www.annamariavangemert.nl. Rommelmarkt Wijkvereniging Landweert houdt op zondag 2 april tussen 10.00 en 14.00 uur haar jaarlijkse rommelmarkt in wijkcentrum 't Stekske in Venray. Wie nog spul len heeft die in goede staat verke ren, nog bruikbaar en verkoop baar zijn (geen grote huisraad) en tevens een goed doel wil steunen, kan zaterdag 1 april voor 10.00 uur het groene affiche goed zicht baar voor het raam (in Landweert) plakken. Of breng de spullen zaterdag 1 april tussen 10.00 en 15.00 uur. Rondleiding in Grote Kerk In aansluiting op de tentoon stelling De kathedraal van de Peel in museum 't Freulekeshuus in Venray wordt de gelegenheid geboden om op de eerste zater dag van de maanden april en mei onder leiding van een deskundige rondleider de Grote Kerk te bezoeken. Verzamelen om 14.30 in museum 't Freulekeshuus, Eindstraat 8 in Venray, van waar uit, na een korte inleiding, de rondleiding in de Grote Kerk volgt. Het museum ligt in de scha duw van de Grote Kerk. Opgave telefonisch aan het museum onder vermelding van naam, aan tal personen en een telefoonnum mer. De rondleiding gaat door wanneer zich minimaal acht per sonen hebben aangemeld. Kosten: entree museum, 2 euro per persoon en een vrijwillige bij drage af te geven aan de rondlei der in de Grote Kerk. Reserveren: 0478-583880. Dinsdag 21 maart is in de Heeren van Overloon de uit reiking geweest van een che que ter waarde van 1000 euro door Oda Smits (presidente) en Fieke van Casteren (voor zitster fundraising/activiteiten commissie) van LC Venray Peelparel ten behoeve van de organisatie Home-Start. Deze organisatie biedt emotio nele ondersteuning en praktische hulp aan ouders met jonge kinde ren, waar bij de steun aan de moe der in het gezin centraal staat. De gezinnen die een beroep doen op Home-Start hebben vaak te maken met moeilijke situaties zoals over belasting door ziekte, moeilijkhe den met de kinderen, problemen op het werk, geldgebrek of span ningen binnen het gezin. Home- Start brengt vervolgens deze gezinnen in contact met vrijwilli gers die ervaring hebben met opvoeden. Naast de inbreng van de eigen ervaring geeft het een meerwaarde aan hun steun als deze vrijwilligers een opleiding kunnen volgen voor het begelei den van deze gezinnen, of dat er wat lïnancije ruimte is om eens wat leuks te kunnen gaan doen met de kinderen uit een gezin waar de situatie niet zo rooskleu rig is. De 22 vrouwelijke leden van de LionsClub Venray Peelparel zet ten zich graag in voor een organi satie die betrokken is bij het wel en wee van moeder en kind, en hebben daarom op een koude zaterdag in december vol enthou siasme kerstbomen verkocht voor dit goede doel. Geen moeite was de dames te veel, de kerstbomen konden tegen een extra vergoe ding thuis bezorgd worden en zelfs aanvraag op maat was moge lijk. Een initiatief dat dit jaar ver volg krijgt en al weer op zaterdag 9 december gepland staat. Een volgende terugkerende activiteit van LC Venray Peelparel is de carbootsale (de verkoop van spullen vanuit de achterbak van de auto), die gepland staat op zaterdag 13 mei. De opbrengst van deze actie zal ten goede gaan komen aan het in oprichting zijn de moedercentrum te Venray. Vlooienmarkt in Wanssum Op zondag 2 april vindt weer de jaarlijkse vlooienmarkt plaats in de nishal op sportpark De Broekberg in Wanssum. De organisatie van de markt is in handen van kindervakantie werk Wanssum/Geysteren. De opbrengst van deze vlooienmarkt komt ten goede aan de Wanssumse en Geijsterse jonge ren die deelnemen aan de kinder- vakantiewerkweek in augustus 2006. Zoals gewoonlijk zijn er weer allerlei spullen te koop, voor zowel jong als oud. Te den ken valt aan serviesgoed, keuken gerei, kleine meubelen, radio's en TV's, fietsen, grasmaaiers, speel goed, kleding. Verder worden er ook vanaf het podium nog ver schillende interessante artikelen per opbod verkocht. De opbod verkoop begint om 13.40 uur. De vlooienmarkt is van 13-30 uur tot 16.00 uur. De entree bedraagt slechts één euro. Kinderen t/m 12 jaar hebben gratis entree. Jaarvergadering FNV Bouw De FNV Bouw afdeling Venray houdt op dinsdag 28 maart haar jaarvergadering in wijkgebouw 't Schöpke aan de Veltumse Kleffen. Aanvang 20.00 uur. Na de verga dering worden de jubilarissen gehuldigd die 25, 40, 50 of 60 jaar lid zijn van de bond. De huldiging wordt verzorgd door districtsbe stuurder Hans Weijers en voorzit ter Carel Jeuken. Onderzoek bij Reindonk Streekomroep Reindonk laat in de gemeenten Sevenum, Meerlo- Wanssum en Horst aan de Maas een onderzoek uitvoeren naar de waardering van de verschillende media van de omroep bij de inwo ners van dit uitzendgebied. In week 13 zal daarom een groot aantal vragenlijsten per post wor den verspreid in de drie genoem de gemeenten. De inwoners van de gemeente kunnen benaderd worden mee te werken aan dit onderzoek en Streekomroep Reindonk zou het zeer waarderen als ze aan deze oproep gehoor zou geven. In het onderzoek komen allerlei vragen aan bod met betrekking tot Streekomroep Reindonk en de streek. De omroep wil benadrukken dat men veel waarde hecht aan de mening van de inwoners. Deelnemers maken kans op een dinerbon voor twee personen bij restaurant Les Saveurs. Lenteconcert Gemengde zangvereniging Vondel uit Vierlingsbeek houdt op zondag 2 april vanaf 20.00 uur in zaal Concordia in Vierlingsbeek een Lenteconcert. Op het pro gramma staat onder andere een medley van successen van Boudewijn de Groot. Verder kan men genieten van het Boxmeers Vocaal Ensemble, solist Ward Arts, Zang Veredelt Cuijk en de percussiegroep Herleving uit Vierlingsbeek. bouw tegels sanitair KOSTUUM Modisch gekleed, minder besteed Grotestraat 32 - Venray - Tel. 0478-586387 Een nieuwe woning? Een kleine aanbouw, de verbouwing van uw badkamer of een dakkapel? Als u kiest voor vakmanschap, kwaliteit, snelheid en betrouwbaarheid kom dan eens langs met uw bouw plannen voor een scherpe prijs- calculatie.Van de BTS vakmensen kunt u echt op aan. Alles in één hand! BTS Totaalbouw is BouwNed erkend en BouwGarant aannemer. Kloosterstraat 18 5844 AN Stevensbeek tel.(0485)381742 www.btstotaalbouw.nl

Peel en Maas | 2006 | | pagina 9