oumans Voor al uw V rouwbloemwerk r 0 i Tk eo Arts 1 cfirijen eeters atuursteen Liintratuin Langstraat 133, GRATIS PEEL EN MAAS Als het leven de dood ontmoet... LI JixSRH3juEk Lieve Kathleen Lieve Kathleen, Ket, Kathleen De meiden van Miss Etam Lieve Kathleen, I. 0478-641166 - Zakelijk vervoer Luchthavenvervoer Straattaxi Koerierservice Rijdt ook zieken vervoer! Marie Pelzer-Vousten Dirk van Arkel Dirk van Arkel Theo van Stiphout Terrazzo Natuursteen werken Mans Hendriks v.„.f Natuurstenen: BRIENSVELD Uitvaartverzorging CiiMs Ing L.A. Nelissen Jan Litjens Jan Litjens begrafenis en crematie onderneming Loek Nelissen De Heer Loek Nelissen Loek A. Nelissen Loek Nelissen Dhr. Loek Nelissen de heer L.A. Nelissen Loek A. Nelissen L.A. Nelissen Donderdag 23 maart 2006 - Pagina 35 uw 1 koloms geboorte- of trouwadvertentie in PEEL EN MAAS indien u uw kaarten heeft laten drukken bij van den munckhof grotestraat 68 venray telefoon 0478-582727 Wij hebben een zeer ruime keuze in relaxfauteuils, zowel in leder als in stof, handverstelbaar, electrisch verstelbaar ook met sta-op hulp, de keuze is aan u. Zeer groot assortiment op voorraad, dus direct lever baar! UW COMPLETE WONINGINRICHTER van Hout&Janssen Hoofdstraat 25 Liessel Tel 0493-341277 DJ Jïiiva/ Je glimlach... altijd was je vrolijk en spontaan. Samen een bakkie doen. En wat er ook was, je maakte tijd vrij voor iedereen. We zullen je missen!! de buurtjes Talloze wandelingen... Talloze keren op zondag met z'n allen frietjes eten... Talloze telefoongesprekken over de alledaagse dingen... Talloze dinsdagen samen eten en met de kindjes knuffelen... Het is voorbij... Wij missen je... Antoinette, Ramon en een dikke natte kus van Romy. Een vriendin om trots op te zijn, 'n gezellige en lieve meid, wat waren de afgelopen jaren fijn. Je was mijn steun en toeverlaat, wat hebben wij samen veel gelachen en gepraat. Je stond dag en nacht voor iedereen klaar, met een telefoontje of een lief gebaar. We staan er niet zo bij stil, maar het is een heel gemis, als dat "samen" uitje leven onverwachts verdwenen is. Ket, ik hou van jou! Je zult altijd een plekje in mijn hart hebben. Je vriendin Wendy. Het team zal nooit meer compleet zijn zonder jou....! Marjo, Monique, Angelika, Britt, Diana, Ankie en Michelle Wij zijn er trots op datje onze peettante bent. Dikke kus van Lars, Romy, Coen info@taxiarns.nl www.taxiarns.nl fax. 0478-630444 DANKBETUIGING Na het voor ons zo plotselinge overlijden van ons mam en lieve oma hebben wij veel hartverwarmende reacties en steun gehad van veel mensen. Deze steun, prachtige bloe men, vele kaarten en uw aanwezigheid tijdens het afscheid hebben ons heel goed gedaan. Hiervoor willen wij iedereen heel hartelijk danken. De zeswekendienst is op 1 april om 19.15 uur in de St. Petrus' Bandenkerk te Venray. Kinderen en kleinkinderen Je was een man van weinig woorden, herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa op wie je kon bouwen, op wiens woord je kon vertrouwen zo bescheiden als je hebt geleejd, zo bescheiden ben je gestorven. Vol goede moed ben je maandag van huis vertrokken maar niemand had verwacht dat dit je laatste kilo meters zouden zijn. Maashees, 9 januari 1948 t Calais, 15 maart 2006 echtgenoot van Philomena Huijbers Overloon, Philomena Venray, Patricia en Martijn mien menneke Lars Venray, Richard en Maartje Boomer Pater Bleijsstraat 28 5825 BS Overloon We zijn voor het laatst samen met pap tijdens de uitvaartdienst op vrijdag 24 maart om 10.30 uur in de kerk van Overloon, waarna we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het kerkhof. Pap is opgebaard in het rouwcentrum naast het zie kenhuis te Venray waar u donderdag van 18.00 tot 18.45 uur persoonlijk afscheid van hem kunt nemen. Aansluitend is om 19.00 uur de avondwake in genoemde kerk. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze gewaardeerde collega, Wij verliezen in hem een goede collega die veel voor Gentrans Transport BV heeft betekend. We zullen hem blijven herrinneren als een goede chauffeur en een fijne collega. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Directie en medewerkers Centralis Transport BV, Heijen. Je stoel is leeg, je stem is stil. Wij denken Pa, het was je wil. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan ons Pa en Opa weduwnaar van Anny van Stiphout-Keijzers Hij overleed in de leeftijd van 78 jaar. Nardie en Luuk Marieke Anke Hilde Margo Christian Vincent 21 maart 2006 Correspondentieadres: Mina Krusemanstraat 22, 5803 AR Venray De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 25 maart om 10.30 uur in de parochiekerk St. Petais Banden (Grote Kerk), Markt te Venray, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraaf plaats Boschhuizen, Spurkterdijk 30 te Venray. Avondwake, vrijdag 24 maart om 19.15 uur, St. Petnis' Banden (Grote Kerk), Markt te Venray. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. U kunt afscheid nemen van Theo in het uitvaartcen- tnim van DELA, Merseloseweg 130 (naast Medisch Centnim VieCuri) te Venray, op vrijdag 24 maart van 18.00 tot 18.45 uur. Uw adres voor 't op vakkundige wijze leggen, leveren, maken en plaatsen van uw: Terrazzo: Aanrechtbladen - dorpels - muurafdekkingen - vensterbanken aanrechtbladen - decoratieartikelen - dorpels - grafmonumenten - vensterbanken - vloeren - sierschouwen - tafels - tegels - zuilen Blakterweg 7 5808 BL Oirlo - Venray Tel. 0478-580012 fax 0478-503139 r>nb Door alle restauratie^ ■-werkzaamheden. T-10485) 36 14 40,wu»*- Looi IE, Oeffeit, T- Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur. Zaterdag en andere tijden op afspraak. ,schrijenpeetersna tuursteen.nl Toe aan een nieuwe vloer bedekking of gordijnen Wij zijn het juiste adres voor al uw woningstoffe ringen zoals gordijnen, vitrages, inbetweens, vouw-, paneel- of rol gordijnen, tapijten, vinyls enz., enz. Alles vakkundig gelegd en hehangen. Loop genist eens binnen voor een vrijblijvend advies. Wij hebben diverse vinyl-aanbiedingen! UW COMPLETE WONINGINRICHTER Van Hout&Janssen Hoofdstraat 25 Liessel Tel. 0493-341277 Ihet groene warenhuis Tel. 0478-58858E uitvaartverzorging Gerrit Arts Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221 -■ Wij gedenken met groot respect Charterlid en nestor van de Rotary Club Venray Loek was een voortreffelijk representant van het ondernemersberoep. Daarnaast was hij een bijzonder geëngageerd medeburger die zeer velen dienstbaar was, niet in het minst zijn medeleden, die hij wist te inspireren en vooral ook ten voorbeeld was. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn familie, die wij veel sterkte toewensen bij het ver werken van dit onherstelbare verlies Rotary Club Venray Drs. J.F.H.A.B. Waals Voorzitter Met een diep gevoel van bewondering en respect hebben wij je langzaam afstand zien nemen van alles wat in je leven zo belangrijk was. Vandaag is van ons heengegaan onze oom en oudoom (Jan van Peeters Tieske) erelid van niiterclub "Ons Genot" Geboren, Leunen 29 april 1926 Overleden, Venray 20 maart 2006 Leunen, Math en Hannie Janssen-van de Werken Jill en Martin Maud Eef en Jasmijn Maasbracht, Mia en Sjef Laurentzen-Janssen Willem, Chrissy Venlo, Riekie en Leon Tij ssen-Janssen Wanssum, Jacqueline en Piet Lopez-Janssen Leunen, steun en toeverlaat Mien en Piet Jenniskens-Litjens Correspondentieadres: Wilhelminalaan 41 6051 BH Maasbracht Er is gelegenheid om afscheid te nemen van ome Jan op vrijdag van 18.00 uur tot 18.45 uur in het rouw- centnim van Venray (naast het ziekenhuis). Daarna is er om 19.00 uur een avondwake in de H. Catharinakerk van Leunen. Op zaterdag 25 maart zal ome Jan met paard en wagen door de niiterclub naar de bovengenoemde kerk in Leunen worden gebracht. Daar zal de uitvaartdienst om 11.00 uur plaatsvinden. Aansluitend zullen wij ome Jan begeleiden naar de begraafplaats aldaar. Ome Jan was geen mens van adresboekjes. Daardoor kunnen wij niet iedereen persoonlijk bericht geven. Wij verzoeken u deze advertentie als dusdanig te beschouwen. Aan elke tocht komt een eind Het paard wordt uitgespannen. Wat ons rest is stilte.... Ruim 60 jaar was Jan een trouw lid en heeft veel bij gedragen aan het succes van onze vereniging. Als dank hiervoor werd hem het ere-lidmaatschap toegekend. Wij nemen zaterdag a.s. afscheid van Jan maar wij zullen hem niet vergeten. Wij wensen zijn dierbaren veel sterkte in de dagen van afscheid. Bestuur en leden Rijvereniging "Ons Genot" Leunen - Veulen - Heide Ir. A4arij Bestraat la 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Venrayseweg 104 5961 /\J Horst telefoon 077 398 70 99 Wij Zijn c/ag en nac kt k ereikbaar onder telefoonnr. 0478 550150 Droevig maar in dankbaarheid voor zijn grote beteke nis voor onze club hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medeoprichter en erelid Meer dan 50 jaar heeft hij een indnikwekkende bij dragen geleverd aan de industriële ontwikkeling in deze regio en vooral in Venray. Wij danken hem met groot respect voor zijn inzet en zijn bijzondere per soonlijkheid. Wij zullen hem als lid van onze club zeer missen. Wij wensen de familie Nelissen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Industriële Club Venray Na een leven dat gekenmerkt werd door gemeenschaps gevoel hebben wij dinsdag afscheid genomen van ons erelid, De Heer Nelissen ontving in 1980 de "Aid Prinseplak" voor zijn grote inzet op sociaal en cultureel gebied voor de Venrayse gemeenschap. Wij zullen zijn optimistische kijk op het leven en zijn relativeringsvermogen voortaan moeten missen. Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en familie heel veel sterkte om dit verlies te dragen. Bestuur, leden en ere leden van de APK. Dc Julianasingel heeft een markant bewoner verloren. Op 16 maart is onze buurman overleden. Een betrokken man die altijd midden in de wereld stond. Maar zeker ook met oog voor de kleinere wereld, zijn naaste omgeving. Loek Nelissen was initiator en verbindingsman op de Julianasingel. Altijd met warme interesse voor groot en klein, jong en oud in de straat. Zijn "herringen" zijn bij ons wereldberoemd. Het bij behorend buurtfeest was elk jaar weer een genoegen. Met een uitzonderlijk, uitnodigend en verbindend gastheer. Of met Oud op Nieuw nog even een borrel tje bij meneer Nelissen. Altijd gastvrij en hij genoot er op zijn eigen wijze stilletjes van. Loek Nelissen heeft gebouwd. Ook aan de Julianasingel. Dc bouw gaat door. Wij hebben een wereldse buurman gedag gezegd. Dc buurtbewoners uit de Julianasingel. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze Drager van het Erekruis verbon den aan de Orde van Sint Jan, de heer Zijn medeleven, interesse en steun voor onze Schutterij zullen wij niet gauw vergeten en in onze schuttersharten leef je voort. Wij wensen zijn familie veel sterkte om dit verlies te kunnen verwerken. Bestuur, Beschermheer, Gildepriester en leden der Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray Met Loek Nelissen is een bijzonder mens gestorven. Een man die ook vastelaovendvereniging de Piëlhaas een warm hart toedroeg. Op meerdere momenten en vanuit diverse functies, recent nog als erelid van onze senatoren, had hij altijd een duidelijke en waardevol le bijdrage. Vastelaovend vierend Rooy bedankt hem hier hartelijk voor. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen, familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en Senatoren vv Dc Piëlhaas Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde klant, Ruim 40 jaar hebben wij voor hem het onderhoud van zijn tuin mogen verzorgen. Wij wensen zijn familie veel sterkte met het verwer ken van dit verlies. Medewerkers en directie Hoveniersbedrijf Kcuten van Loon bv Na een rijk en voltooid leven is tegen het einde van zijn negentigste levensjaar overleden gehuwd met Do A.M. Smit tot haar overlijden in 1995 Officier in de Orde van Oranje Nassau Haarlem, 26 maart 1916 Venray, 16 maart 2006 Wij verliezen een lieve, sterke, markante en betrokken vader en grootvader. Sudbury, Paul Nelissen MA, USA Cynthia Nelissen-Nihart Pieter en Lauren Soest Miek Waagmeester-Nelissen Kees Waagmeester Friso en Tessel, Daniël en Sharis Lucas 's-Hertogenbosch Ton Nelissen Anne-Miek Nelissen-Hanssen Maarten, Diederik Venray Loek Nelissen Wiedje Nelissen-Wijnhoven Lot, Loek, Floortje Venray Frank Nelissen Kitty Bollen 16 maart 2006 Julianasingel 42, 5802 AW Venray De uitvaartdienst heeft plaatsgevonden op dinsdag 21 maart in de Grote Kerk van St. Petrus' Banden te Venray. Mijn kinderen heb ik gevraagd deze tekst na mijn overlijden in Peel en Maas te zetten. Sinds 1945 werk ik in Venray. Sinds 1948 mocht ik hier wonen. Veie mensen heb ik leren kennen. Als klant als medewerker, leverancier, clubgenoot, verenigingslid, vriend of anderszins. Van Venray zijn mijn vrouw en ik intens gaan houden. In alle tevredenheid neem ik nu afscheid. Ik wil U danken voor alle attenties tijdens de laatste maanden. Het ga U en "ons" Venray goed! Mensen bedankt! maart 2006 L.A. Nelissen Op 16 maart 2006 is overleden de grondlegger van ons bedrijf De heer Loek Nelissen heeft in 1953 het initiatief genomen tot de oprichting van Nelipak en was vele jaren president-commissaris. Een echte ondernemer die het creëren van werkgelegenheid in het hem zo dierbare Venray hoog in het vaandel had staan. Altijd belangstellend en tot op hoge leeftijd zeer betrokken bij het wel en wee van ons bedrijf. Wij zijn hem buitengewoon veel dank verschuldigd. Directie Nelipak bv Venray Frank P.N. Nelissen Bert J.J.G. Verheugen

Peel en Maas | 2006 | | pagina 35