Deelnemende bedrijven KlSS Tschllisk 2006 f Rabobank MANDERS Jj NEUPAK *oepV^ blitta www.kiestechniek.nl Payers Kersten rope AUTOMATION IJabroTools roof systems T PEEL EN MAAS Bij Flyers Internet Communicatie aan het juiste (web)adres! Kersten Europe BV Custers Hydraulica B.V. Rabobank Groep Syntens Innovatienetwerk Koninklijke Luchtmacht Groep Geleide Wapens Inalfa Roof Systems BV Elektro Martens Installatie B.V. te ca tie bedrijfsautomatisering JSD-bedrijfsautomatisering Omroep Venray Verder met veel dank aan: Industriële Club Venray Business Vision Venray Gemeente Venray Brancheorganisaties: - Installatietechniek - Metaaltechniek - Electrotechniek - Procestechniek Firma Maessen (TOC) Blitta BV Cox Metaal, betrouwbaarheid in fijnplaatwerk. Inther Logistics Engineering BV Donderdag 23 maart 2006 - Pagina 30 v INDU STRIELt flUTOMfITISERlWa Ton Peeters Industriële Automatisering BV Al meer dan 10 jaar als geen ander bedreven in PLC-besturingen machine- en procesbesturing SCADA-/HMI-toepassingen bediening en visualisering MES-systemen productiebeheersingssystemen Ton Peeters Industriële automatisering ontwikkelt software die onmisbaar is voor een probleemloos verloop van industriële en logistieke processen. Software die tevens een belangrijk beheersinstrument is om de effectiviteit en efficiency van processen te verbeteren. De kracht van het bedrijf ligt in haar (merk)onafhankelijkheid en transparante manier van werken. Er wordt software ontwikkeld voor alle merken hardware, waarbij de klant zijn eigen voorkeuren kan aangeven voor merken maar ook voor samenwerkende partijen (huisleveranciers). Daardoor zijn oplossingen altijd eenduidig en nooit onnodig complex. Steeds vaker worden MES-systemen ontwikkeld die de brug vormen tussen de besturingslaag waar veelal PLC's de procesbesturing regelen en de financiële en administratieve systemen (ERP) in een organisatie. Tracking en Tracing is hierbij een wezenlijk onderdeel. Het team van specialisten beschikt over veel expertise voor wat betreft voedingsmiddelen- en veevoederindustrie. Er wordt voortdurend geëxperimenteerd met nieuwe technologieën om automatiseringsoplossingen te kunnen optimaliseren. Voorbeeld hiervan zijn RF-ID tags; een eigentijdse identific atie-itechnologie die wordt ingezet om productiviteit in de supply-chain te verbeteren. De specialisten van Ton Peeters Industriële Automatisering kunnen vanuit hun kantoor in Venray direct inloggen bij de klant om op hun eigen beeldschermen mee te kijken met lopende processen. Eventuele knelpunten of problemen kunnen zo meteen worden geconstateerd en geanalyseerd, waarna direct actie kan worden ondernomen. En dat 24 uur per dag, 7 dagen per week. Voor een website die uw klanten aanspreekt bent u bij ons aan het goede adres. -lC Arfernet Co*01^ Sinds 1 997 zijn wij actief met de ondersteuning van organisaties bij hun communicatie via internet. Wij hanteren een no-nonsense aanpak en werken via een duidelijk plan waardoor het voor u op elk moment helder is waar we staan en op welke manier we de geformuleerde doelstellingen gaan waarmaken. Daarnaast heeft Flyers Internet Communicatie een uitgebreid productenpakket ontwikkeld waarmee u uw website kosteneffectief kunt uitbreiden en professionaliseren. Denk hierbij aan een Content Management Systeem met verschillende modules zoals een nieuwsbriefmodule, een webwinkel en een fotogalerij. Elke maand kunnen wij uw site monitoren met EasyAlert; ook zorgen wij ervoor dat u optimaal scoort in de zoekmachines. In onze filosofie staat een goede communicatie met onze klanten centraal. Interesse? Mail: info@flyers.nl of bel: 0478-546293 ZÖRGTDAjTiiT RÉpN D KOMT" www.kersteneurope.com Kersten Europe behoort wereldwijd tot de vooraanstaande specialisten op het gebied van de buigtechnologie. In onze productievestigingen in Nederland, Duitsland en Polen worden profielen en platen in ferro en non-ferro materialen volgens klantspecificatie gebogen. De offshore industrie, railvoertuigen industrie, utiliteitsbouw, petrochemische industrie en architectonische staalbouw zijn maar een aantal marktsegmenten waarbinnen Kersten Europe actief is. De buigtechnologie vormt in veel gevallen slechts een gedeelte van het totaalconcept dat wij aanbieden. In de loop der jaren hebben wij ingespeeld op de toenemende vraag vanuit de markt naar complete producten. Dit houdt in dat wij naast de engineering tevens diverse aanvullende bewerkingen waaronder las- en constructiewerkzaamheden en oppervlaktebehandelingen kunnen uitvoeren. Of het nu gaat om relatief eenvoudig buigwerk of een combinatie van technologieën in alle gevallen geldt: wij zorgen dat het rond komt! CUSTERS Custers Hydraulica B.V. behoort tot de oudste Noord-Limburgse ondernemingen in de metaalsector. Rond 1900 begonnen als smederij, uitgegroeid tot machinefabriek en constructiewerkplaats, hebben wij ons sinds de jaren 60 toegelegd op de ontwikkeling en bouw van hydraulische hoogwerkers, gemonteerd op vrachtwagenchassis, bus of als aanhanger. Vanaf 1980 werd een tweede productielijn ontwikkeld op het gebied van aluminium steigersystemen. Daarbij wordt gebruik gemaakt van de modernste productietechnieken, met als doel het creëren van een veilige werkplek op hoogte. Naast standaard rol- en gevelsteigers is Custers gespecialiseerd in het ontwerpen en produceren van op maat geconstrueerde oplossingen voor werken op hoogte, o.a. voor de vliegtuigindustrie. De Rabobank Groep is de grootste financiële dienstverlener op de Nederlandse markt. Klanten helpen bij het realiseren van hun ambities en dromen, dat is onze missie. Daarvoor bieden we alle mogelijke financiële producten aan. Op een manier die bij ons past: dichtbij, betrokken en toonaangevend. Syntens zet ondernemers aan tot succesvol innoveren, waarbij het gaat om vernieuwing van product, dienst, proces of organisatie. Dat gebeurt op basis van adviezen, voorlichtingsbijeenkomsten en doorverwijzing naar een netwerk van experts en kennisinstellingen. De - veelal kosteloze - activiteiten worden mogelijk gemaakt door het Ministerie van Economische Zaken. member of mandersgroup Manders Automation in Venray is onderdeel van de Manders Group, een groep internationale opererende bedrijven in industriële automatisering, hoogwaardige speciaalmachinebouw en positioneringsgereedschappen. Partner voor bedrijven in binnen- en buitenland, die werken aan continue verbetering en vernieu wing van hun productieprocessen. Keizersveld 16 Tel0478-51 0004 5803 AN Venray www.mandersautomation.nl Koninklijke Luchtmacht "Als Groep Geleide Wapens leveren wij hoogwaardige luchtverdediging met PATRIOT-, en STINGER wapensystemen, waar en wanneer de Nederlandse staat dat van ons verlangt. Een dergelijke inzet kunnen wij zowel zelfstandig als in (inter-)nationaal samenwerkingsverband leveren binnen een korte reactietijd en gedurende langere tijd. Verder zijn wij voorbereid om bij te dragen aan humanitaire missies en om bijstand te leveren bij rampen en calamiteiten. Wij verzorgen tevens opleidingen voor de grondgebonden luchtverd edigingssystemen van de Koninklijke Luchtmacht." Jabro Tools is een moderne onderneming met visie, waar op hoog kwaliteitsniveau volhardmetalen frezen voor de verspanende industrie geproduceerd worden. Voor meer informatie kunt u onze website www.jabro-tools.com bezoeken. Jabro Tools BV Zandterweg 1 4 NL-5973 RC LOTTUM Telefoon: 077 358 05 80 Fax: 077 463 1 4 54 E-mail: postoffice@jabro-tools.com Inalfa Roof Systems ontwerpt, ontwikkelt en assembleert schuifdaken en complete daksystemen voor auto's en vrachtauto's. Daksystemen van Inalfa zijn o.a. te vinden in de BMW X5, Mercedes S-Klasse, Citroën C3 Pluriel, Renault Modus en vrijwel alle vrachtwagenmerken. Wereldwijd heeft Inalfa 1700 medewerkers, met vestigingen in Frankrijk, Italië, USA, Brazilië, Japan, Korea en China. Daarnaast werken er ca. 650 medewerkers op de hoofdvestiging in Venray. Hier is ook het grootste Technische Centrum van Inalfa gevestigd waar het daksysteem van de toekomst ontwikkelt en getest wordt. Bekijk ook onze website: www.inalfa-roofsystems.com Nelipak biedt veelzijdig werk aan 420 mensen, die zich bezighouden met het ontwerpen en produceren van gethermovormde producten. Productieprogramma Gethermovormde verpakkingen voor medische producten en implantaten (bijvoorbeeld kunstheupen en pacemakers) Industrieel thermovormwerk en carrosseriedelen zoals tractorbehuizingen, zonnebanken en tentpanelen Blisterverpakkingen voor mobiele telefoons, scheerapparaten en cosmetica Bedrukken van blisters Transporttrays voor kleine medische of elektronica producten Ontwerp en bouw van prototypes en productiegereedschappen Nelipak ontwikkelt en bouwt ook blistersealmachines, naar specificatie van klanten. Reflex™ bufferkappen Nelipak heeft verkoopkantoren in Nederland, Ierland en Groot Brittannië en beschikt over 4 business units: drie daarvan zijn gevestigd in Nederland en een in Ierland. Productontwikkeling, protolypebouw, ontwerp en bouw van productiegereedschap Als marktgericht bedrijf levert Nelipak maatwerk, ook in kleine series. Het continu ontwikkelen van nieuwe producten en het in eigen beheer ontwerpen en maken van productiegereedschap past in die opzet. Nelipak maakt gebruik van geavanceerde Unigraphics NX3 CAD/CAM/CAE software en beschikt over een uitstekend geoutilleerde model- en gereedschapmakerij. Cleanrooms voor thermovormen, verpakken en het bedrukken van afdekmateriaal Veel verpakkingen voor medische en elektronische producten worden in cleanrooms gemaakt. Ook het eigenlijke verpakken van deze producten gebeurt vaak in cleanrooms. In Venray en het Ierse Galway beschikt Nelipak over cleanrooms klasse 7 1 0.000) voor het thermovormen van blisters en trays en het verpakken en eventueel assembleren van medische producten. Nelipak bv, Maasheseweg 75, 5804 AB Venray, Nederland Tel.+31 478 529000 Fax+31 478 529 010 info@nelipak.nl Voor meer informatie: www.nelipak.com eV® b e otec 1 e co ti? Elektro Martens Installatie B.V. is met zijn dertig medewerkers één van de toonaangevende elektrotechnische installatiebedrijven in de regio Venray. Elektrotechniek, data- en telecommunicatie, brand- en inbraakbeveiliging, toegangscontrole en camerabewaking zijn niet meer weg te denken uit ons dagelijks leven. Er is echter zoveel specialistische vakkennis nodig, dat meer en meer bedrijven en instellingen één aanspreekpunt willen voor al hun technische installaties. Elektro Martens Installatie B.V. kan U deskundig adviseren en begeleiden vanaf het oriënterende gesprek tot en met de werkelijke installatie en het latere preventieve onderhoud. ektrofiartens Plataanstraat Itn 5ÖÜE ËJ Venray JDS-bedrijfsautomatisering is een jong en dynamisch bedrijf dat zich al meer dan 20 jaar bezig houdt met totale bedrijfsoplossingen voor het MKB en het ontwikkelen van maatsoftware voor de automotive en logistieke sector. Al meer dan 20 jaar: Niet uit het veld te slaan Eigen service/ reparatie dienst Sterk in filiaalkoppelingen Sterk in thuis- telewerkplekken Ruime ervaring in Server Based Computing Kwaliteits producten Uitgebreide zekerheid dmv onderhoudscontracten Complete Netwerkoplossingen Maatsoftware Ook voor kleinere ondernemingen Op Zaterdag 25 maart komen de programma's tussen 10.00- 15.00 uur vanaf de manifistatie Kies Techniek. Omroep Venray doet verslag van deze manifestatie: de razende reporters zult u tegenkomen bij de gastbedrijven Hermus BV en AAMI BV en in het TOC. Kies zaterdag 25 maart niet alleen voor techniek maar ook voor de freqenties 90.2 FM en 87.5 kabel. www. omroepvenray.nl Activiteiten: Ontwerp, Enginering, Productie en Montage van Raamsystemen, Deursystemen, Vliesgevelconstructies en Gevelbekleding in aluminium, staal en RVS Gezichtsbepalend sinds 1 874 Aantal werknemers: 90 Website: WWW. blitta.nl Maasheseweg 77 Venray Cox Metaal is een betrouwbare toeleverancier van fijnplaatwerk, plaatwerkproducten en licht constructiewerk in diverse staalsoorten, aluminium roestvast en thermisch staal. Onze organisatie is gericht op het produceren van kleine en middelgrote series. Ook voor de productie van enkel stuks en prototypes zijn wij volledig ingericht. COX [tV TT3 [h] PI INTHER is eindverantwoordelijk voor de ontwikkeling en realisatie van logistieke automatiseringssystemen. Als system integrator worden oplossingen geboden op gebieden van Warehouse Management Systems, Material Flow Control, Voice Recognition, Pick To Light en RFID. In de Inther LC software suite zitten naast bovengenoemde modules functionaliteiten t.b.v. de interface koppeling met Host systemen en de aansturing van Material Handling Equipment. Met gebruikmaking van automatische identificatietechnieken worden logistieke processen op de werkvloer in een magazijn of DC efficiënt en ergonomisch ingericht. Orderpicking systemen worden o.a. met behulp van Voice Recognition of Pick To Light vormgegeven.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 30