Verlies Headhunters Jumpers'76 ongeslagen Nieuw seizoen TCV van start Verlies en gelijkspel Spio Handboogtitel voor talent Carrie Wegh De Hoveniers - G unhoek Schutters EMS 2 kampioen 40-jarig jubileum 40-jarig jubileum 25-jarig jubileum Gerard Reijnders, Wim Hermsen, Geert Clephas, en bedanken wij hen voor hun jarenlange inzet en prettige samenwerking. lente tijd voor de voorjaarsbeurt van uw tuin levering van alle tuinplanten r t PEEL EN MAAS Donderdag 23 maart 2006 - Pagina 29 de SCHATTEN van de Grote Kerk Verkrijgbaar voor €1750 bij: van den munckhof TV Venray St. Christoffel Zege hockeyers Schietsport KLSB Ons Genoegen AV Venray Regio bezoek onze site: www.gunhoek.nl 1 O/Ho- Venray tel. 0478-571800 HBSO de Vrolijke Schutters Dames ZijActief PEEL EN MAAS een abonnement waard 't Zandakker Gilde St. Jan Jeugdvereniging De Springplank GERARD REIJNDERS schilderwerken b.v. Plataanstraat 12, 5802 EJ Venray tel. 0478-582635, www.gerard-reijnders.nl In de hoofdklasse van de bedrijfsta- feltenniscompetitie van Summa Red- stars is de spanning in de play-offs jammer genoeg wat verdwenen door het (nipte) verlies van The Headhun ters tegen Inalfa Roof Systems. Omdat titelkandidaat TextDepart- ment wel met ruime cijfers won van de Keukenkenners, lijkt het er toch weer op dat TextDepartment de titel zal prolongeren. Wel moeten de Headhunters en TextDepartment in twee onderlinge nog te spelen wed strijden elkaar nog ontmoeten maar dan zal The Headhunters zeker op topsterkte moeten aantreden om de puntenachterstand in te lopen. In de reguliere kompetitie won Stroeken Electro met ruime cijfers van Huggers Electronica en ook Tem- poTeam wist Geodis Vitesse redelijk ruim te verslaan met 7-3. The Head hunters hebben dus hun kansen voor de titel waarschijnlijk verspeeld door met 4-6 te verliezen van Inalfa Roof Systems. De gelukkig weer herstelde Twan van Vegchel in het team van Inalfa scheelt een slok op een borrel en dat heeft het team van The Head hunters geweten. Jammer genoeg ontbrak de sterke Arno Schrivers in het team van The Headhunters en ook dat scheelt natuurlijk nogal wat. Van Vegchel begon al direct met een loodzware wedstrijd tegen de immer lastig te bespelen en altijd fel knok kende Peter Bouwmans. Pas in de allerlaatste game lukte het Twan van Vegchel met 13-11 te winnen van Bouwmans, dus de toon was gezet. Alleen tegen de ijzersterke Arie v.d. Giessen moest van Vegchel buigen, maar gezien zijn lange afwezigheid en het ontbreken van wedstrijdritme, was dat zeker geen schande. Teamge noot Huub v.d. Putten was deze avond ook goed op dreef en won ook van Peter Bouwmans, die met twee nederlagen achterbleef, wat hem natuurlijk helemaal niet zinde. Jos Koenen uiteindelijk wist ook nog een partij te winnen en wel van Dorien v.d. Giessen, die met lege handen bleef deze avond. Het belangrijke dubbelspel was voor Inalfa en daarom wonnen zij deze zeer spannende en leuke wedstrijd met nipte cijfers. Dui delijk was dat TextDepartment met een uitslag van 8-2 een maatje te groot was voor De Keukenkenners. Alleen de sterk spelende Martijn Arts wist het team van TextDepartment goed tegenstand te bieden getuige twee uitstekende overwinningen op Gorazd Grebenjak en Peter Clijsters. Daar bleef het dan ook bij want zowel Jeroen Swinels als teamcaptain Mar cel Swaghoven wisten deze avond geen potten te breken tegen TextDe partment, die wederom heeft aange toond in de breedte het sterkste team te hebben. En dan hebben ze ook nog Pieter-Jan Tacken achter de hand. Ying-Fu-Li bleef deze avond ongesla gen, al had hij de grootste moeite met de sterke Martijn Arts, die pas in de laatste game moest capituleren met Si ll. Peter Clijsters en Gorazd Greben jak droegen dus ook hun steentje bij, door ieder twee partijen te winnen en omdat ook het dubbelspel in winst werd omgezet eindigde deze wed strijd in een ruime overwinning voor TextDepartment, die nu de beste kans maakt om hun titel te prolonge ren. Geodis Vitesse tegen Tempo- Team werd 3-7. Dit zijn twee teams met veel wedstrijdervaring en routi ne, maar TempoTeam wist deze strijd toch makkelijk te winnen al was er wel een daverende verrassing te mel den omdat good-old Wijkie David van de zeer sterke John Bonants wist te winnen. Opmerkelijk was dat Bonants niet echt in zijn normale spelletje kon komen, omdat de sluwe en goed getrainde David met zijn bekende draaiballen het spel van Bonants flink ontregelde. Wellicht was onderschatting ook een reden bij Bonants, want hij speelde de eerste games nogal lakoniek en kwam daar door niet meer in zijn zo bekende spelstijl. Angelina Koenen speelde deze avond erg sterk met haar agres sieve spelletje en zij liet zich niet ver rassen door Wijkie David. Tevens won zij van Hans van den Bosch en Huub Thijssen en bleef dus ongesla gen. David en v.d. Bosch wisten wel Nel Dorssers te verslaan. Het dubbel spel was enigszins bizar omdat Hans v.d. Bosch en Huub Thijssen de eerste twee games ruim wonnen van John Bonants en Angelina Koenen maar er daarna niets meer van bakten, ondanks al hun routine. De drie reste rende games werden dan ook ruim gewonnen door het koppel Koe- nen/Bonants. Nel Dorssers zorgde uit eindelijk ook voor een verrassing door van Huub Thijssen te winnen. Thijssen bleef maar volharden in het lepelen van ballen halfhoog op de tafel en Nel timmerde er rustig op los. Van Thijssen mag je dan toch ver wachten dat hij over een andere boeg gooit, doch vreemd genoeg verzuim de hij dat te doen en bleef zodoende zonder winst deze avond. Stroeken Electro heeft er geen gras over laten groeien tegen hekkensluiter Huggers Electronica en won met 9-1. Fons Coppus was op vakantie en werd zoals gewoonlijk vervangen door de sterke Peter ter Huurne, die het merk waardig, wel heel lastig heeft gehad tegen Frans Larmene in de laatste par tij van de avond en pas in de 5e game wist te winnen. Wellicht heeft ter Huurne de partij wat onderschat en dat is altijd funest voor de vorm op dat moment. Huggers had Wim Vul- lings bereid gewonden om in te val len vanwege de absentie van de gelukkig weer aan de beterende hand zijnde Rick Bonten en Lieneke Roor- ding. Vullings, die uitkomt in de le klasse speelde heel verdienstelijk en liet zien dat hij het niveau in de Hoofdklasse best aankan getuige zijn overwinning op Wilma Oostrom en uitstekende wedstrijden tegen Ton Zieltjens en Peter Ter Huurne, die hij wel verloor maar wel met ere. Ziel tjens en ter Huurne bleven dus onge slagen en samen wonnen zij ook het dubbelspel. Wilma van Oostrom verl oor dus alleen van Wim Vullings in een spannende wedstrijd, die pas in de 5e game heel nipt werd beslist met 12-14 in het voordeel van Vullings die verdienstelijk debuteerde in de Hoofdklasse. Frans Larmene en Geert Huggers met lege handen achter, maar hebben inmiddels wel aan het Hoofdklasseniveau kunnen wennen en ervaring op kunnen doen. Deurne-Jumpers'76 76-87 (33-42). Topscorers Jumpers'76: Freek Bettonviel (25), Loek Claessens (23) en Mikke Leenders (19). Na de makkelijke 101-49 zege in de thuiswedstrijd hadden de basketbal lers van Jumpers'76 het een stuk moeilijker in de uitwedstrijd tegen diezelfde tegenstander. Uiteindelijk werd met 76-87 de zege veilig gesteld. De ruime zege van een week eer der zorgde voor een ontspannen sfeer bij aanvang van de wedstrijd. Vrij snel in de eerste periode werd echter dui delijk dat de thuisclub het niet liet zit ten bij de eerdere vernedering. Ver sterkt met enkele jeugdspelers en met hun eigen coach weer op de bank begon Deurne met heel aanvallend spel. De spelverdeler van de thuisclub wist keer op keer een gat in de Ven- rayse verdediging te vinden, waar door snel enkele spelers van Jumpers '76 in foutenlast kwamen. De voor sprong aan het eind van de eerste periode was geheel verdiend in het voordeel van Deurne: 21-15. Dankzij enkele wissels aan Deurnese kant kreeg Jumpers '76 weer wat grip op de wedstrijd en wist goed de aanval te zoeken. Een goed arbitrageduo zorgde ervoor dat Venray regelmatig op de vrijeworplijn kwam te staan. Van de kansen werd echter slordig gebruik gemaakt; maar liefst 24 pun ten bleven hier liggen. Sterk spel onder het bord zorgde voor een rust stand van 33-42 in het voordeel van de gasten. Deurne kwam na rust opnieuw sterk uit de startblokken. Enkele afstandschoten zorgden ervoor dat de Venrayse verdediging het nakijken had. De achterstand werd door de thuisclub dan ook snel omgezet in een voorsprong. De schoten in com binatie met het rebound overwicht zorgde voor een voorsprong voor Deurne van zes punten. Coach Leen ders was genoodzaakt aan de nood rem te trekken en zette in een time out zijn spelers op scherp. Spelverdeler en tevens topscorer Freek Bettonviel zocht naar de rust in de aanval en wist de bal goed rond te passen. Het vierde kwart werd er flink gestreden, maar de titelfavoriet Venray wist het hoofd koel te houden en toonde zijn werklust. Door fanatie ke verdediging en lange aanvallen tikte de klok naar het einde van de wedstrijd, met steeds goede scores van Venray, en balverlies aan de kant van de tegenstanders. De opgebouw de voorsprong werd nog wat inge krompen door afstandschoten van de spelverdeler van de thuisclub, maar door middel van sterk samenspel van Venray werd de zege veilig gesteld: eindstand 76-87. Jumpers '76 blijft daarmee nog steeds ongeslagen. Zondag 26 maart is om 14.30 uur de thuiswedstrijd tegen de Achilles '71 uit Nuenen. Tennisclub Venray start op zater dag 1 april met het nieuwe tennissei- zoen, waarbij bestaande en nieuwe leden weer een balletje kunnen slaan op tennispark Vlakwater. Ook dit jaar belooft weer een geweldig jaar te worden met veel gezellige toernooien voor jong en oud. Het openingstoer- nooi op zondag 2 april is als eerste aan de beurt, dus snel aanmelden! Een overzicht van alle interne toer nooien en inschrijfmogelijkheden staat op www.tcvenray.nl. In het weekeinde van 8 en 9 april begint de landelijke competitie waarbij de pres- tatieve spelers van TCV zich van hun beste kant laten zien. Het eerste mix team gaat, na de promotie van vorig seizoen, dit jaar in de tweede klasse proberen om voor een verrassing te zorgen. Ook alle andere (jeugd)com- petitieteams gaan dit jaar weer voor het hoogst haalbare resultaat. Een hoogtepunt dit tennisjaar wordt het Vlakwater Open dat is opgenomen in het Limburgse Master-circuit. Van 26 juni tot en met 2 juli kan iedereen bij TCV komen kijken naar de Limburgse tennistoppers! Wie lid is van een andere tennisvereniging, in of buiten de gemeente Venray, is van harte wel kom om deel te nemen aan dit toer nooi. Voor jeugdleden is er van 16 tot en met 22 juli het K4-toenooi. Wie lid wil worden van TCV kan contact opnemen met de ledenadministratie. Klik 'lid worden' aan op www.tcven- ray.nl of neem contact op met Henk Jansen via tel. (0478)584876 Vanaf 1 april kan men vrijblijvend een kijkje komen nemen op het park aan de Kempweg 150. de SCHATTEN VAN DE Grote Kerk Grotestraat 68 Venray 0478-582727 Arethusa-Spio 10-1 TRB/RES-Spio 7-7 De waterpoloërs van Spio hadden afgelopen weekend met een uitwed strijd op zaterdag- en zondagavond een zwaar programma af te ronden. Zaterdagavond speelde Spio tegen Arethusa, dat titelkandidaat is in de derde bond klasse waterpolo. In het Golfbad in Oss was de thuisploeg een maatje te groot voor Spio, eindstand 10-1. Ondanks vijf posities lager in de ranglijst begon Spio sterk aan de wed strijd. Vele aanvallen van Arethusa lie pen vast op het in de Spio defensie. Toch wist Spio niet te voorkomen dat Arethusa uit een uitgespeelde man-meer situatie toch op voor sprong kwam. Tegen het einde van de eerste periode leed Spio voorin onnodig balverlies. De thuisploeg strafte dit meteen door uit een coun ter de 2-0 te maken. Ook in de twee de periode hield de defensie van Spio stand. Het sterk aanvallend ingestelde Arethusa kreeg nauwelijks kansen. Ook de verdediging van Arethusa speelde goed. De aanval van Spio leed vaak balverlies door slordige passing en onnodige omkeer fouten. De keer- pers van beide teams wisten deze periode daarom ook hun doel droog te houden (2-0). In de derde periode liet Arethusa zien waarom ze meedin gen voor het kampioenschap. Spio had deze periode moeite om het tempo van de thuisploeg te volgen. Zonder dat Spio iets terug kon doen liep Arethusa uit naar een niet meer te overbruggen 6-0 voorsprong. Ook in de vierde periode bleef te het tempo van de thuisploeg hoog, ter wijl Spio moeite had met de tropische temperaturen in het Golfbad in Oss. Gelukkig wist Perry Brands de eer voor Spio te redden door uit een straf- worp het enige doelpunt aan Spio kant te maken. Arethusa was toch de betere club, in de laatste periode scoorde ze nog vier keer, eindstand: Dave Ewalts wist tijdens een vijf kilometerloop in St. Anthonis de derde plek te behalen. Hij deed dit in een tijd van 16.55 minuten en was daarmee een kleine minuut langza mer dan de winnaar. Daags ervoor liep Jo Klerken de laatste wedstrijd van de Nettetalserie, hij deed 1.11.39 uur over zijn vijftien kilometer, en eindigde daarmee in zijn klasse op de vijftiende plaats, in het eindklasse ment werd hij knap twaalfde in een groot deelnemersveld. Trainingen: dinsdag jeugd en senio ren zwemmen 19-15-20.15 uur zwem bad De Sprank Venray. Donderdag jeugd lopen 18.15-19.00 uur atletiek baan Venray. Senioren lopen 19.00- 20.45 uur atletiekbaan Venray. Zater dag senioren lopen 15.00-17.00 uur vertrek vanaf Peter Scheres (Gasten- donkstraat 19, Horst). Zondag jeugd en senioren zwemmen 9.00-10.00 uur zwembad De Sprank Venray. Senio ren fietsen (ATB) vertrek om 10.15 uur vanaf de Sprank. Programma: 25-3 zwemloop Eind hoven: Info: www.squadratriathlon.nl/zwemloop 26-3 Venloop Venlo: Info: www.venloop.nl 2-4: Zwemloop Venray: Info: www.twenray.nl Nieuws doorgeven via e-mail twen- ray@hotmail.com. of tel. (077)4674070. Informatie over TV Venray: e-mail martien@tvvenray.nl. of tel. (0478)511545, www.twenray.nl. Dit jaar viert gymnastiekvereniging St. Christoffel uit Venray het 85-jarig bestaansfeest. Hoogtepunt moeten dan de zogenaamde Christoffeldagen worden die worden gehouden in het weekend van 28 en 29 oktober. Tij dens de Christoffeldagen presenteren alle groepen zich met een act in de sfeer van Disneyland. Deze presenta tie wordt gehouden in Schouwburg Venray. De voorbereidingen voor dit weekend zijn al opgestart. Ouders kunnen zich aanmelden voor een werkgroep. Deze werkgroepen krij gen een bepaalde taak toebedeeld. Zo is er een werkgroep zijn die zich bezig gaat houden met het decor voor de voorstellingen in de schouwburg, een andere werkgroep gaat zich bezig houden met de catering en verder is er een werkgroep met financiële acties en weer een andere met kle ding. Om deze Christoffeldagen te doen slagen worden er ook financiële acties op touw gezet en worden er sponsors benaderd, om dit festijn mogelijk te maken. Om een goede start te maken wordt er een bijeenkomst gehouden. Daarin wordt getracht tot een goede verdeling van alle taken te komen. De bijeenkomst is op zondagmorgen om 11.00 uur in wijkcentrum De Kiosk. De Venrayse hockeyers wonnen zondag in de vierde klasse D met 3-1 van Heesch. Het lijkt een mooie uit slag, maar als men weet dat er meer dan tien bijna zekere doelpunten door de keeper van Heesch werden gered, wordt de uitslag al snel matig. Het eerste doelpunt voor Venray werd gemaakt door Wouter Cler- monts, niet veel later scoorde Ward Buddiger de 2-0 (dit doelpunt kan voor een groot deel op naam van Henk Schraven geschreven worden. Schraven maakte een mooie actie, maar werd daarbij zo lomp aangeval len dat hij geblesseerd het veld moest verlaten). En ook nog in de eerste helft scoorde Ward Weijs zijn doel punt. In de tweede helft gaf Venray veel druk naar voren, maar wist niet meer te scoren. Roel Waals haalde bij een 3-0 voor sprong een bal van de lijn. Toch pikte Heesch nog een strafcorner mee waaruit de ploeg wel wist te scoren. Maurice Holla kreeg de rode kaart. Sportnieuws -info 10-1. Veel tijd om van deze nederlaag te herstellen hadden de heren uit Ven ray niet. Zondagavond moesten ze meteen weer waterpoloen, ditmaal tegen het gelijkwaardige TRB/RES 1 uit Tilburg. Een spannende wedstrijd tussen twee gelijkwaardig teams bleef onbeslist: 7-7. Spio en TRB/RES, beide middenmoters, ontlopen elkaar niet veel in de competitie. Dit was zondag avond in Tilburg ook het geval. Het was Spio dat in de eerste periode de score wist te openen uit een duel op de midvoorpositie. Daarna nam TRB/RES het heft in handen. Met twee uitgespeelde man-meer situaties kwamen ze in deze periode nog op voorsprong. Al snel in de tweede periode wist Spio de stand weer gelijk te trekken door uit een strafwop te scoren. Beide teams kregen deze periode nog enkele man meer situ aties. Hieruit wisten beide teams slechts één keer te scoren zodat de tweede periode met 3-3 stand op het scorebord werd afgesloten. Met de wedstrijd van zaterdag nog in de benen lukte het Spio niet om de derde periode nog te versnellen. De thuisploeg bleef alert spelen en kwam al snel op een 5-3 voosprong. Door twee man meer situaties goed uit te spelen wist Spio zich terug te vechten in de wedstrijd. Het waren echter de heren uit Tilburg die na een counter met een krappe voorsprong aan de vierde periode konden beginnen; 6-5. Het tempo van Spio was deze wed strijd laag, maar aan de inzet schorte het deze wedstrijd niet. Het was Ger- rit-Jan Reurslag die uit een man meer situatie Spio weer op gelijke hoogte bracht. Spio kwam zelfs nog op voor sprong door uit een strafworp de 6-7 te scoren. TRB/RES bracht echter de eindstand op 7-7 door een man meer situatie goed uit te spelen. Geen van beide teams wist zondagavond over tuigend te waterpoloen waardoor een gelijkspel een terechte uitslag is. Luchtbuksvereniging De Roos Leu- nen\Venray. Uitslag De Roos 2 contra Sevenum 2: 751 tegen 789 ringen. Hoogste schutter De Roos 2 is J. van Soest met 260 ringen. Eindstand volgende week. Op het N.K. voor aspiranten werd Dylan Koonings knap derde in de klasse jongens 11-12 jaar compound met 264 punten. De voorjaarsvergadering wordt op vrijdag 7 april vanaf 19.30 uur gehou den. Hierin worden de waarderings beker, de prestatieprijs en de aanmoe digingsprijzen uitgereikt. Verder staan de jaarrekening 2005, verslag en benoeming kascontrolecommissie, analyse van inkomsten en uitgaven op de agenda. Op de maandag 27 maart en zaterdag 1 april worden op de atle tiekbaan trainingswedstrijden gehou den voor de pupillen en c/d junioren. De aanvang op maandag is om 19.00 uur en op zaterdag 1 april om 11.00 uur. Deze wedstrijd komt dan in de plaats van de training voor de pupil len en was oorspronkelijk gepland op maandag 13 maart. Het programma staat op www.atletiekvenray.nl. Op zondag 26 maart wordt jaarlijkse Schoolatletiekdag voor leerlingen van basisscholen gehouden. De aanvang is om 11.00 uur. Op dinsdag 28 maart start de jaarlijks beginnersgroep hard lopen. Deze is bedoeld voor degenen die conditie willen verkrijgen of hun conditie willen vergroten door te gaan hardlopen onder leiding van ervaren begeleiders. Zie ook www. atletiekvenraynl Het e-mailadres van AV Venray- Regio is info@atletiekvenray.nl. De trainingen tot en met 30 maart: Pupillen woensdag zaal de Weert 18.00-19.00 uur. Zaterdag atletiek baan 11.00-12.15 uur. C/D junioren maandag atkletiekbaan 19.00-20.30 uur. Donderdag (looptraining) 18.15- 19.30 uur, (technisch) 19.00-20.30 uur. A/B en senioren dinsdag 19.00- 20.30 uur, donderdag 19.00-20.30 uur, zondagochtend in overleg trai ner. NSG-atleten Raayland donderdag 18.30-19 30 uur. Lopersgroep/alle niveaus dinsdag 19.00 uur baantrai- ning. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan, bos of wegtraining. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën). Telefoon tij dens trainingen 585522. Informatie bij trainers of tel. 588217. Zie ook www.atletiekvenray.nl. Iedere zater dag is de papiercontainer van AV Ven- ray-Regio geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geo pend van 9.00 tot 13.00 uur. Informa tie via tel. (0478)582842. Agenda: 26 maart Venray Schoolat letiekdag basisscholen, 26 maart Venlo Venloop, 27 maart en 1 april Venray trainingswedstrijden pupillen en c/d junioren. 9 april Venray, Quat- tro-meeting voor pupillen en c/d juni oren. In Gouda werd zondag gestre den om de Nederlandse indoorti- tels voor junioren. De bijna 15- jarige Carrie Wegh uit Leunen, lid van handboogvereniging Ons Genoegen uit Ysselsteyn, zette daar de kroon op een zeer sterk geschoten indoorseizoen. Na een goede competitiereeks van zeven wedstrijden plaatste zij zich voor het rayonkampioenschap, dat in februari op haar thuisbaan werd geschoten. Na de open ronde van 60 pijlen met grote voorsprong te heb ben gewonnen, ging zij als grote favo riete de finaleronden in. Maar toen kwam de man met de hamer. In de halve finale verloor ze en ze moest dus genoegen nemen met een bron zen plak. Dan moest het maar gebeuren tij dens het NK in Gouda. Carrie, pupil van trainer Jan Koo nings en hulptrainer Johan van Don gen, schoot twee goede reeksen van 30 pijlen van respectievelijk 260 en 263 punten en kwam als derde in de finaleronden. Na een gewonnen halve finale trof zij provinciegenoot Maud Custers in de finale. Bijna werd het een herhaling van het rayonkam pioenschap. Carrie bogon met voor sprong aan de allerlaatste pijl, maar een halve misser kostte haar nog bijna de nationale titel. Ditmaal had zij het geluk echter aan haar zijde. Met één enkel puntje verschil sleepte zij het kampioen schap in de wacht. Voor Carrie, fana tiek en talentrijk, was dit haar eerste titel, maar met het trainersteam van Ons Genoegen als extra steun in de rug, waarschijnlijk nog zeker niet haar laatste. In Baarschot was er voor Bas Tonnaer een mooie vierde plaats bij de compoundklasse voor junioren weggelegd. Donderdag werden de arrows gelanceerd bij Ons Genoegen in Ame rica. Het is haast niet te merken dat hier senioren aan het schieten zijn. De prestaties worden steeds hoger opgeschroefd. De hoogste deelnemer was M Hendriks en deze behaalde tegen de 240 punten. Goed op dreef waren verder nog J. van Osch, M. Barents en M. Baten. Donderdag wordt er geschoten onder de rook van de molen bij St. Hubertus in Mer- selo. Aanvang 14.00 uur. Dames ZijActief Oostrum gaat op donderdag 6 april paasstukjes maken in het ADOR-gebouw aan de Witte- vrouwenstraat in Oostrum. Aanvang 20.00 uur. Opgeven bij Martine Weijs vóór 28 maart via tel. (0478)581656. Op donderdag 6 april gaat Dames Zij- Actief onder leiding van Martine Weijs een paasstuk maken. Gelieve zelf te zorgen voor een vierkante, ronde of langwerpige mand. Verdere benodigdheden: taxus, coniferen- groen, buxus, klimopblad en -ranken, eucalyptus of ander groen, takken (bijvoorbeeld wilgen, berken of fruit), mos, bessen, katjes, bloemen (bij voorbeeld ranonkels, tulpen of lente bolletjes), eieren (kwartel, eend, kip, ganzen, struisvogel) en veertjes. Vanaf dinsdag 28 maart staat er een voorbeeld bij Martine Weijs aan de Stationsweg 175. Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray oefent aanstaande zondag op haar schuttersweide. Eenieder is vanaf 10.30 uur welkom. Ook niet- leden zijn welkom om kennis te komen maken met de manier van schieten. Woensdag 29 maart wordt de afsluitingsavond gehouden van de wintercompetitie 2005/2006 in 't Trumke. Diegene die geen lid zijn van de competitie, maar deze afsluitings avond toch mee willen maken, kun nen zich opgeven bij Pascal de Klein of Alex Lamers.. Aanvang 18.30 uur. Zaterdag 1 april wordt de jaarlijkse werkdag gehouden op de schutters weide om de schuttersweide sei- zoensklaar te maken. Vanaf 8.30 uur is eenieder van harte welkom. Zon dag 2 april begint de eerste schiet wedstrijd rondom de Schutterscombi- natie Noord-Limburg bij schutterij Sint Urbanus Grashoek. Aanvang 14.00 uur. Zaterdag 8 en zondag 9 april vindt het persoonlijk bondskam- pioenschap van de Schuttersbond Juliana plaats bij Schutterij van Sint Lucia in Horst. Inschieten is van 13.00 tot 15.00 uur. Donderdag 23 maart recordspellen deel 1 voor de kinderen van de groe pen 4 en 5. Van 18.30 tot 20.00 uur komen aan de orde: watje blazen, emmerbal, hoofd zo lang mogelijk onder water houden en acht touwtjes aan elkaar knopen. Aansluitend pro grammavergadering voor de leiding van de donderdaggroep. De uitslag van de lettertocht: de zin moest luiden; Binnenkort wordt de tijd verzet vooruit of achteruit? Groepje 3 met Liz als leiding verza melde de meeste punten. Maandag 27 maart van 18.30 tot 20.00 uur club voor de kinderen van groep 3. Op het programma staat Wie ben ik? Aan de hand van vragen moet men hier achter zien te komen. Dinsdag 28 maart clubavond voor de jeugd van de groepen 6, 7, 8 en de schoolverlaters. Onder leiding van Giene gaan de kinderen figuurzagen. De sterkste jongen van 14 maart was Alain Wittenrood en het sterkste meisje was Michelle Tebarts. Donderdag 30 maart spelenkermis voor de kinderen van de groepen 4 en 5. Kinderen kunnen zich tot vrij dag 31 maart opgeven voor het kamp. EMS 2 uit Meerlo behaalde de afge lopen zaterdag het kampioenschap in de hoofdklasse van de KLSB. In deze nieuwe competitieopzet is het tot het einde spannend gebleven. Dat de onderlinge strijd hevig was bleek uit het feit dat een ander EMS-team de huidige kampioenen een week voor het carnaval twee wedstrijdpunten wist af te pakken. EMS had dit jaar namelijk twee teams in de hoofdklas se. In de laatste competitiewedstrijd wisten de schutters uit Meerlo de Rangers uit Swolgen te verslaan met slechts een klein aantal ringen ver schil. Deze zege was genoeg om de titel in de wacht te slepen. De nieuwe opzet van de KLSB in bij alle teams aangeslagen en het ligt voor de hand dat deze in de nieuwe competitie 2006-2007 wordt gehandhaafd. Ter gelegenheid van het behaalde kam pioenschap is er op 31 maart een receptie in het clublokaal café Oud Meerlo. Vanaf 20.00 uur is iedereen van harte welkom.

Peel en Maas | 2006 | | pagina 29