De schijnwi op: Summa Topschutters Klassement Hoofdrol voor Maikel Fransman Ruime nederlaag BW '27 Periodetitel Venray en United dichtbij Venray snel klaar Leunen verliest in slotfase Summa m Topschutters 1 Klassement 1 Suhtma 1 Venray naif a PEEL EN MAAS Donderdag 23 maart 2006 - Pagina 23 top inn town u SVV veteranen BVV27 RKVV Volharding Venray Cup Thuisclub nauwelijks op proef gesteld in streekderby tegen Wilhelmina'08 SV Venray ld. ek ge ge- De KNVB heeft raiör komende zondag een inhaalprogramma ingepla Omdat niet alle pjiregen in de regio Venray in actie komen, is er deze w geen De schijnjverper op. Gijs Ermers van Volharding maakte in de voi ronde van d^ze rubriek gehakt van redacteur en plaatsgenoot Ron Koer :n Ermers sodorde met zijn voorspellingen zeven punten, Koenen vijf. Vol' ar- ding hreft door de zege van Gijs een bal voor de jeugdafdeling van de lingsbeekse club gewonnen. De ballen worden zaterdag om 11.00 uur ui reikt. Gijs Ermers bezet met zijn zeven punten een plek in de middenmoot De stand 1) Niek Lemmen (Swolgense Boys) 11 punten 2) Beau Nellissen (dames SV Venray) 9 3) Maurice Pouwels (Ysselsteyn) en Gijs Dinghs (SVOC'Ol) 8 punten 5) Bas Litjens (SV Merselo) en Gijs Ermers (Volharding) 7 punten 7) Juul Swinkels (SV Leunen), Ruud Custers (Oostrum), Ralph van Esser (TOP'27) 6 punten 10) Luuk Snijders (SV Venray) 5 punten 11) Bart van der Kroon (SSS'18), Bart Linders (SV Venray), Joep Vossen (Volharding), Tim Klemans (SV United) 4 punten. 15) Martien Vermeulen 2 punten Ralph van Essen (TOP'27) heeft de uitslag van het gestaakte duel tussen SVOC'Ol en Quick Boys (bij een 1-2 stand voor Quick Boys vroegtijdig geëin digd) nog te goed. Hij scoorde tot nu toe 6 punten met zijn voorspellingen, de redactie 5. De uitslag van dit duel is dus nog van belang voor het wel of niet winnen van een bal voor de jeugdafdeling van zijn vereniging. Martien Vermeulen heeft de uitslagen van de afgelaste duels Someren-Ven- ray, Margriet-Volharding, Ysselsteyn-SSS'18, TOP'27-Resia, SVOC'Ol-Grashoek, SV United-Baarlo en Merselo-Gassel nog te goed. De volgende voorspellers hebben een bal gewonnen: Gijs Ermers, Niek Lemmen, Beau Nellissen, Maurice Pouwels, Bas Litjens, Tim Klemans, Bart van der Kroon, Gijs Dinghs en Juul Swinkels. Bart Linders, Luuk Snijders, Ruud Custers en Joep Vossen wonnen geen bal, want zij voorspelden de uitslagen slechter dan de redactie. De ballen worden op zaterdag 25 maart om 11.00 uur door Ger Schlooz van Sport-Inn in de winkel aan het Henseniusplein in Venray uitgereikt. Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Maatwerk In financiële zekerheid Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbalseizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klassement 2005-2006. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcom petitie 2005-2006. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorge ven via het email-adres leonv@summa.nl. 11) TOP'27 12) Merselo 13) Ysselsteyn 16 15 10 Teamklassement: 1) Oostrum 2) Holthees 3) SSS'18 4) Venray 4) BW 6) Meerlo 7) Swolgense Boys 7) Volharding 9) SVOC'Ol 10) Leunen 62 47 41 33 32 31 30 25 21 20 Individuele klassement: 1) Jelle van Tilburg (Holthees) 17 2) Hakan Sazak (Holthees), Johan Speycken (BW) 15 4) Tim Klemans (SV United) 12 5) Bas Joosten (SSS'18), Wout Janssen (SSS'18), Dick Janssen (SV Oostrum) en Tim Klemans (SV United) 11 9) Roy Willems (SV Oostrum) 10 10) Freek Thoone (Leunen) 9 11) Luc Janssen (SSS'18), Ruud Cus ters (Oostrum), Robin Tissen (Swol gense Boys), Rik Schlepers, Bas Kes- sels (Oostrum), Constantijn Jeucken (BW'27), Maikel Fransman (Volhar ding) 7 18) Kevin Tissen (Swolgense Boys), Bas Kessels (Oostrum), Geurt Clevers (SV United), Arjan Kempen (Oos trum) 6 21) Erik Ermers (Volharding), John Thijssen (Swolgense Boys), Hans Weijers (SV United), Wout Gommers (SV Venray) en Sander Dinghs (SVOC'Ol) 5 26) Loek Zegers (Holthees) Farid Idrissi (SV Venray), Bas Heijnen (Swolgense Boys), Niek van Lin (TOP'27), Ronnie Bovee (Ysselsteyn), Mark Blenckers (Volharding), Tom Knoops (TOP) 4 Volharding-De Ster (2-0) 2-2. Doelpunten Volharding: Maikel Fransman (2x). Volharding speelde vanmiddag op eigen veld volkomen onnodig gelijk tegen hekkensluiter De Ster uit Stein: 2-2. Op die 2-2 uitslag lijkt Volharding dit seizoen in thuiswedstrijden een abonnement te hebben. Dit was al de vierde keer deze voetbaljaargang dat die score werd behaald en net als alle andere duels werd er door de rood- witten opnieuw een zeker lijkende overwinning weggegeven. Maikel Fransman eiste een hoofdrol voor zich op bij de thuisclub. In de eerste helft in positieve zin met twee prima goals, na rust in negatieve zin toen hij zich tot twee maal toe liet provoceren door de slimme, zuigende Ster-aanvoerder Roger Quaedvlieg, waardoor Volharding na 67 minuten spelen verder moest met een man minder en hij zijn team ernstig dupeerde. Niet alleen scoorde uitge rekend Quaedvlieg in blessuretijd nog de gelijkmaker, het gevolg is tevens dat topscorer Fransman zeven goals) de komende drie wedstrijden zal ont breken vanwege een schorsing. De wedstrijd tussen Volharding en De Ster was een duel met twee gezichten. In de eerste helft speelde Volharding uitstekend en een 2-0 voorsprong bij rust was gezien het spelbeeld niet meer dan logisch. De thuisploeg verzuimde echter om het duel al voor rust te beslissen. Na de thee speelde de jonge ploeg van trai ner Andre Cornelissen dramatisch slecht. De belangrijkste reden daar voor was het uitvallen van de aanjager op het middenveld Joris van de Weegh. De 'stofzuiger' van Volhar ding moest in de rust dizzy achter blij ven in de kleedkamer, nadat hij in de eerste helft de bal vol tegen z'n slaap had gekregen. De organisatie in het Vierlingsbeekse team viel na het uit vallen van Van de Weegh compleet weg, waardoor er door de roodwitten totaal niet meer werd gevoetbald. Bin nen zeven minuten zorgde O'brian Rosaria voor de aansluitingstreffer: 2- 1. Nadat Fransman met z'n tweede gele kaart was weggestuurd door scheidsrechter Schrurs uit Meterik was het wachten op de gelijkmaker van de gasten uit Stein. Die veel uit eindelijk in blessuretijd zoals gezegd door captain Quaedvlieg, een leep type routinier die door het jonge Vol harding momenteel node wordt gemist. BW27-EWC 0-5 (0-3) De winterstop heeft BW geen goed gedaan. De geel-zwarten verlo ren met ruime cijfers kansloos van het feller spelende EWC met 0-5. In de beginfase gingen beide ploegen goed van start. BW speelde gespannen en was onfortuinlijk in het vinden van de juiste combinaties. Door een lange bal vanaf het midden werd Rogér Wolters aangespeeld die vanaf negen meter een goede mogelijkheid kreeg om de score te openen, maar hij ver zuimde om direct uit te halen waar door de EWC verdediging simpel kon uitverdedigen. In de 10e minuut kwam EWC toch onverwacht op voorsprong door een vrije trap die in eerste instantie werd geblokt, de afge slagen bal werd opgepikt door de rechterspits die de bal via een BW been over de doelman in de verre hoek binnenplofte 0-1EWC ging fel ler spelen en met goed positiespel zette de thuisploeg de BW-defensie onder zware druk. De BW-verdedi- ging onder aanvoering van de goed spelende Hans Tax kon in deze fase met kunst en vliegwerk de gevaarlijke EWC-aanvallen tijdig onderscheppen. In de 20e minuut leed BW onnodig balverlies op het middenveld waar door EWC met een prachtige aanval de complete verdediging van BW uit speelde. De bal werd op maat geplaatst naar de geheel vrijstaande linkerspits die de hoek kon uitkiezen en met een droog schot de 0-2 aante kende. Acht minuten later kon de EWC- aanhang wederom juichen toen een voorzet door de inkomende midden velder ongehinderd werd binnenge- kopt 0-3. Voor het rustsignaal kreeg EWC nog drie riante mogelijkheden om de score te verhogen maar de groenwitten faalden in de afwerking. Vijf minuten na rust kon EWC de 0-4 binnentikken na een scrimmage in het strafschopgebied van BW door dat de verdediging te laat reageerde om de bal weg te werken. Hierna liet EWC de teugels vieren waardoor BW iets meer druk kon uitoefenen, maar door slechte passes en onnodig veel balverlies zagen de geelzwarten geen kans om hiervan te profiteren. Na vele gemiste kansen van EWC kreeg BW om onduidelijke reden een penalty toegekend die door Rogér Wolters jammerlijk werd gemist waar door de hatelijke nul op het score bord bleef staan. Het was dan ook geen verrassing meer dat EWC twee minuten voor het einde de eindstand op 0-5 bracht. EWC bepaalde van begin tot einde de wedstrijd in tegen stelling tot BW dat zonder overtui ging moedeloos probeerde de schade te beperken. Zondag 26 maart is de thuiswedstrijd tegen ACVW. Zondag vallen de meeste beslis singen in de strijd om de tweede periodetitels. Venray (1D) en SV United (5F) staan er beide goed voor. Venray moet in Maastricht zien af te rekenen met Vinken slag. Terwijl SV United bij winst op Resia de prijs nauwelijks nog kan ontgaan. Voor de tweede periode in de eer ste klasse D komen nog twee clubs in aanmerking: Venray en GSV'28. Groe ne Ster, dat er eveneens goed voor staat, telt niet meer mee omdat het al de eerste periodetitel opeiste. Zowel Venray als GSV'28 sluit zondag de tweede periode af. Beide clubs heb ben dertien punten uit zes duels. Ook het doelsaldo is gelijk. Venray bezoekt middenmoter Vinkenslag. De ploeg van Jan Pruijn heeft nog een appeltje te schillen met de Maastrich tenaren die Venray eerder dit seizoen de tot nu toe enige thuisnederlaag (3- 4) toebrachten. Venray zal voor de drie punten gaan en moet dan afwachten wat het duel GSV28-EHC oplevert. Mochten Venray en GSV'28 beide winnen met een evengrote marge dan eindigen ze samen boven aan. Een extra beslissingsduel op neu traal terrein moet dan de periodewin naar aanwijzen. In de vijfde klasse F staat SV United er uitstekend voor in deze periode. Zondag speelt de fusieclub uit Meer lo-Wanssum de laatste wedstrijd uit tegen Resia. Bij een overwinning zijn de blauwwitten onbereikbaar gewor den voor de concurrentie. Alleen de ongenaakbare koploper Baarlo staat er nog iets beter voor. Maar Baarlo is ook vrijwel verzekerd van de eerste periode. De Baarlonaren moeten hier in nog het gestaakte duel tegen VCH tot een goed einde brengen. Deze ontmoeting werd op 30 oktober in de 24e minuut gestaakt, bij een 0-1 voor sprong voor Baarlo, vanwege een blessure van de arbiter. Door de slechte weersomstandigheden is het duel mog steeds niet uitgespeeld. For meel moet SV United eerst deze ont knoping afwachten voordat dat perio defeestje echt gevierd kan worden. Leunen heeft in de derde klasse C heel andere zorgen. Na 0-2 nederla gen tegen de topclubs EMS en Helden hebben de oranjewitten de rode lan taarn in handen gekregen. Maar de degradatiezone is uitgestrekt. Liefst zeven van de twaalf teams moeten zich nog zorgen maken. Leunen ont vangt zondag directe concurrent RKSVO. De tegenstander uit Ospel staat op een veilige negende plek met drie punten meer. Ook in de vierde klasse G woedt onderin een hevige degradatiestrijd. De nummer elf Ysselsteyn krijgt SVEB (negende) op bezoek. Het is een bij zondere wedstrijd voor Ysselsteyn- trainer Peter Groenen die komend seizoen bij SVEB aan de slag gaat. De Ysselsteyners zullen ongetwijfeld moed geput hebben uit de 2-2 bij Swolgense Boys. Zondag staat nog een cruciaal degradatieduel op het programma. Hekkensluiter Toxandria speelt uit tegen de nummer tien Stormvogels. TOP'27 bevindt zich in de vijfde klasse F nog net boven de rode streep. De Tienrayse nieuwkomer leed zondag een dikke 5-0 nederlaag bij koploper Baarlo. Doelman Bram Willems kreeg de rode kaart en kan daarom zondag in het belangrijke duel tegen hekkensluiter Quick Boys het doel niet verdedigen. In de vijfde klasse G wordt de situ atie voor Merselo steeds nijpender. Door vijf nederlagen op rij kregen de geelzwarten de rode lantaarn steeds steviger in handen. Terwijl de andere degradatiekandidaten wel regelmatig punten blijven pakken. Merselo heeft daarom dringend behoefte aan een succesje. Zondag wacht de thuisbeurt tegen koploper Venhorst. In het begin van de competitie wist de Mer- selose ploeg de uitwedstrijd nog heel verrassend met 0-1 te winnen. Oostrum heeft in de zesde klasse E zondag vrijaf. De koploper heeft ook van alle ploegen de meeste duels (achttien) gespeeld. Achtervolger Holthees komt wel in actie. Het team van trainer Roeland van Oudenhoven speelt de lastige uitwedstrijd tegen de nummer vier Hegelsom. Holthees probeert zijn ongeslagen status vast te houden. Temeer omdat een zondag later (2 april) de beladen topper tegen Oostrum op het programma staat. BW'27 probeert zich thuis tegen AC WV te herstellen van de dreun die EWC (5-0 verlies) afgelopen week einde uitdeelde. Uitslag Leunen-SW 4-2 Programma zaterdag 25 maart Afferden-SW 16.00 Uitslagen EWC-BW 5-0 BW 2-Oostrum 4 1-0 Resia 3-BW 3 0-3 Olympia 7-BW 4 3-3 BW dames-SV United 0-8 Programma zaterdag 25 maart BW veteranen-Holthees Programma zondag 26 maart BW-AC WV 14.30 BW 2-Melderslo 2 11.00 BW 3-GFC 3 afgelast Merselo 4-BW 4 10.30 Resia dames-BW 11.00 Uitslagen Volharding A1 -DOS Kampen Al 1-1 Volharding A2-Baarlo A2 1-0 Volharding B1 -Geleen Zuid B1 0-3 Geleen Zuid Cl-Volharding Cl 0-2 Melderslo Cl-Volharding C2 1-5 Volharding C3-SVEB Cl 0-6 Volharding D1 -Laar Dl 3-0 Volharding D2-Wittenhorst D2 2-0 Merselo D2-Volharding D3 9-0 Volharding D4-Montagnards D3 6-0 Wittenhorst E2-Volharding El 6-3 Merselo EIG-Volharding E2 2-0 Kronenberg E2-Volharding E4 3-1 Volharding F1 -Baarlo F1 1-2 Stormvogels'28 Fl-Volharding F2 9-0 Volharding F3-Resia F2 3-3 Volharding F4-HRC27 F2G 1-3 Volharding F5-SV Lottum F3 6-3 De Venray Cup is een wedstrijd voor handboogvereniging in de gemeente Venray. De wedstrijd wordt gehouden op zaterdag 1 april en de organiserende verenigingen zijn Ons Genoegen uit Ysselsteyn en St. Sebastiaan uit Heide. De wedstrijd in Ysselsteyn begint om 17.00 uur en de wedstrijd in Heide start om 17.30 uur. De prijsuitreiking is bij St. Sebasti aan in Heide om ongeveer 20.30 uur en wordt verricht door wethouder van sportzaken Mathieu Emonts. Sportnieuws -info Leunen-Helden 0-2 (0-0) Leunen-Helden had afgelopen zon dag veel weg van EMS-Leunen een week eerder. Ook tegen Helden was Leunen in de eerste helft gelijkwaar dig, maar ook nu bleek de tegenstan der over de langste adem te beschik ken. En dus verloren de oranjehemden wederom met 0-2 en hebben ze de rode lantaarn overgeno men van concurrent Reuver. Helden is voor Leunen altijd een lastige tegenstander. Achterin hebben de Heldenaren veel lengte. Daardoor haalde het spelen van de lange bal naar voren weinig uit voor Leunen. Combinatiespel was echter ook vrij lastig, omdat Helden continue goed doordekte op het middenveld. Ook in de uitwedstrijd had Leunen daar veel moeite mee en verloor in Helden kansloos met 2-0. De wedstrijd begon rommelig. Van beide kanten werd er onzorgvuldig met balbezit omgegaan en nauwelijks kansen gecreeerd. Hel den had een licht overwicht, maar Leunen kon goed bijblijven. Aan Leu- nen-kant was het vooral Koen Gielens die de aandacht op zich vestigde. Ver dedigend speelde hij ijzersterk en ver ijdelde veel gevaarlijke aanvallen van de gasten uit Helden. Halverwege de eerste helft kreeg hij echter een gele kaart en in het tweede bedrijf mocht hij van geluk spreken dat hij z'n twee de gele prent niet kreeg, na een flinke overtreding op Paul Hermans van Hel den. De scheidsrechter zag het voor val door de vingers, waardoor Gielens mocht blijven staan. Na rust werd er door beide partijen beter gevoetbald, maar waren er nog steeds fases dat vrije ballen te makke lijk werden verspeeld. Helden had meer balbezit en kroop steeds dichter naar het Leunen-doel. Tot uitgespeel de kansen leidde dit echter niet. Twintig minuten voor tijd kreeg Leu nen plots twee dikke kansen. Bij de eerste kans kwam Marco Berden een teenlengte tekort om de voorzet van Freek Thoone tot doelpunt te promo veren. De tweede kans, die zich een minuutje na de eerste voordeed, was voor Thoone zelf. Een voorzet van Edwin Berden kwam bij Thoone terecht, maar zijn inzet ging via de Heidense doelman naast. Wat tegen EMS gebeurde, was ook afgelopen zondag tegen Helden weer het geval. Leunen mist zelf twee goede kansen en prompt maakt de tegenstander aan de andere kant de 1- 0. Want een kwartier voor tijd was het raak voor de gasten. Peter Crooij- mans trok naar binnen en schoot onhoudbaar raak: 0-1. Hierna moest Leunen alles of niets gaan spelen. Ver dediger Swinkels werd als extra spits naar voren gestuurd en achterin ging Leunen een op een spelen. Dit resul teerde niet in de gelijkmaker, maar in de 0-2, die een minuut voor tijd werd gemaakt, door invaller Hasan Fan- nach. Voor de tweede achtereenvol gende week verliezen de oranjehem den dus met 2-0 in de slotfase. Daarbij moet gezegd worden dat het beide keren gebeurde tegen een hoogge- klasseerde tegenstander. Komende zondag komt directe concurrent RKSVO uit Ospel op bezoek. Een zeer belangrijke wedstrijd waar Leunen punten tegen moet gaan pakken. hoofdsponsor^ official dealer (kledingsponsor) vSpoer Golden Members: van Haren Automobielbedrijven B.V. Hofmans Tapijten Cuiik B.V. Inalfa Roof Systems Group B.V. van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. LW Groep, Venray 0TT0 Uitzend Kracht B.V. Rabobank Venray Meerlo-Wanssum vanGrinsven drukkers Venlo bv Members: Lancyr Aben Venlo Adecco Personeelsdiensten Argowil BV Atec Aanhangwagens BV/Trailer World Auto Arena Venray Berk Accountants Belastingadviseurs Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn. Holthees Cor Paint/de Studio Interieurstylisten De Aanpak Bouwservice BV Deloitte, Accountants, Venlo Elektro Martens Installatie B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch Blitterswijck Flextronics International Europe B.V. Fortis Bank Venray Heathcare Group, Venlo. Verzuimmanagement& reïntegratie Helderman Sport Venray ING Bank Venray Interstyling B.V. Jewa Gas B.V. Wanssum Jansen Houbiers B.V. Janssen Venray Stucadoors bv Keijsers-Manders Installatietechniek BV Ysselsteyn Autowijk Keizersveld De Lekkernij - 't Anker, Merselo Lifestyle Mode/Secondo Fashion Makelaardij Carel Fijen Makelaardij Thomasson van der Male/Renokas B.V. Notariskantoren Venray Personato B.V. van der Putt Advocaten, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Rocom Telecommunicatie, Venray Rongen Tegels Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rühl Haegens Molenaar Accountants Salarispoint Oirlo SUMMA, Advies groep B.V. Tempo Team Uitzendbureau Ten Brinke Hekwerken Thermaalbad Arcen B.V. Thetru BV Turning Technic B.V. Taxi Verstraaten B.V. Uitzendburo Mondial Verhoeven Groen B.V. Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren Verspreidingsburo Periodiek WEJEBE Blitterswijck B.V. Partycentrum De Witte Hoeve Programma zaterdag 25 Venray Al-Best Vooruit Al SVOC'Ol A1-Venray A2 Venray A3-TOP'27 Al Venl. Boys Bl-Venray BI SV United Bl-Venray B2 Venray B3-Meterik BI SVEB B2-Venray B4 BW'27 Bl-Venray B5 Melderslo Bl-Venray B6 Venray Cl-Blerick Cl Venray C2-Deurne Cl Venray C3-SV Oostrum Cl Venray C4-BW27 Cl EWC C2-Venray C5 Venray C6-Blerick C3 Sp. Irene C4-Venray C9M Roda IC Dl-Venray Dl Venray D2-IVO Dl Venray D3-Volharding D2 RESIA D2-Venray D4 SVOC'Ol Dl-Venray D5 Venl. Boys D5-Venray D7 Venray D8-Kronenberg Dl Venray D9M-Melderslo D2 Venray El-Sp. Irene El Venray E2-RESIA El Baarlo El-Venray E3 SSS'18 El-VenrayE4 (o.) IVO E2-Venray E5 maart a. 15.00 v. 14.00 a. 15.00 v. 13.30 v. 13.30 a. 15.00 v. 11.45 v. 13.30 v. 13.30 a. 15.00 a. 13.15 a. 11.45 a. 13.15 v. 12.00 a. 15.00 v. 11.45 v. 9.00 a. 11.45 a. 9.00 v. 11.00 v. 11.15 v. 11.00 a. 9.30 a. 12.00 a. 9.00 a. 9.00 v. 9.15 v. 8.15 v. 8.00 MVC'19 E4-Venray E6 (o.) v. 8.30 Venray E7-HBSV E4 a. 10.00 Venray E8-RESIA E2 a. 10.00 Wittenhorst E5-Venray E9 v. 8.00 RESIA E3-VenrayE10 v. 9.00 Venray E11 -VenlBoys E6 a9.00 SV Oostrum E2-Venray El2 v. 8.45 Venray E13-SV United E4 a. 10.00 Blerick Fl-Venray F1 v. 9.00 Ysselsteyn Fl-VenrayF2 v. 9.30 Montagnards Fl-Venray F3 v. 9.30 Venray F4-VW03 F2 a. 10.00 Melderslo F2-Venray F5 v. 9.30 Venray F6-HRC27 F1 a. 11.00 Venray F7-Vitesse'08 F2 a. 11.00 SSS'18 F3-VenrayF8 v. 8.15 Venray F9-IVO F4 a. 11.00 Vitesse'08 F3-Venray F10 v. 10.00 Melderslo F3-VenrayFll v. 9.30 Venl. Boys F10-Venray F12 v. 8.00 SVOC'Ol F4-VenrayFl3 v. 8.15 America F3-Venray F14 v. 8.30 Venray Mini-F wedstrijden a. 12.00 Programma woensdag 29 maart Venray El-Milsbeek El (b.) a. 19.00 Vitesse'08 Fl-Venray F1 (b.) v. 17.30 Uitslagen Venl. Boys Al-Venray Al 0-1 Venray A2-GFC'33 Al 2-2 Heij en A1 -Venray A3 2-1 Venray B1 -Scharn B1 0-0 Venrav B2-ZSV BI 7-1 GFC'33 Bl-Venray B3 0-12 Venray B4-Sparta' 18 B2C 3-1 Venray B5-SV United B2 6-0 Venray B6-Ysselsteyn BIG 1-4 Blauw Geel'38 Cl-Venray Cl 3-1 Erp Cl-Venray C2 2-1 RKDEV Cl-Venray C3 3-2 EWC CIC-Venray C4 6-1 Venray C5-Venray C6 8-4 Venray C9M-SVOC01 C2 1-6 Venray Dl-VW Dl 0-5 RKDEV D1 CO-Venray D2 0-5 Meterik Dl-Venray D3 1-3 Venray D4-Vitesse'08 D3 10-0 Venray D5-Ysselsteyn D2 6-2 Sparta' 18 D3-Venray D6 3-2 Venray D7-Belfeldia D2 0-5 Wittenhorst D3-Venray D8 11-0 Wittenhorst D7-Venray D9M 1-6 Blerick E1 -Venray El 5-1 SVOC'Ol El-Venray E2 1-3 Venray E3-VW03 El 1-3 Sparta' 18 E2-Venray E4 5-1 Venray E5-SV Oostrum El 6-3 BW'27 El-Venray E6 3-3 HBSV E3-Venray E7 20-0 SV Lottum E2-Venray E8 4-2 Venray E9-Ysselsteyn E3 6-3 Venray ElO-Volharding E3 6-1 GFC'33 E3-Venray El 1 5-2 Venray E12-MontagnardsE3 1-2 America E2-Venrav E13 1-4 Venray Fl-Venlosche Boys F1 1-1 Venray F2-Sparta' 18 F2 5-2 Venray F3-SVOC01 F1 4-1 MVC' 19 F2-Venray F4 0-4 Venray F5-SV United F2 4-2 Vitesse'08 F2-Venray F6 1-1 Astrantia F1 -Venray F7 1 -4 Venray F8-Sp. Irene F7 1-0 SV Oostrum F4-Venray F9 1-0 Venray F10-EWCF2 8-4 Venray F11-SVOC'Ol F2 1-0 Venray F12-HBSVF6 2-2 Venray F13-HBSVF7 12-1 Venray F14-Leunen F5 2-0 Programma zaterdag 25 maart SV Venray vet.-Leunen vet Programma zondag 26 maart Vinkenslag-SV Venray 14.30 Leunen 2-SV Venray 3 11.30 Sparta'18 2-SV Venray 5 12.00 SV Venray 7-Hegelsom 2 9.30 SSS'18 3-SV Venray 8 10.30 Oostrum 6-SV Venray 10 10.30 Dames SV Venray-Herpinia 11.30 SV Venray 2-SVEB 1 9.30 SVS 1-SV Venray 3 10.00 veteranen Programma zaterdag 25 maart SV Venrav-Leunen 16.00 L Venray-Wilhelmina'08 3-0 (0-0). Doeipunten: 49. Loek van Schijn- del 1-0; 52. Husseyin Tokat 2-0; 55. Bart Linders 3-0. Scheidsrechter: Max Kok (Maastricht). Toeschouwers: 200. Rode kaart: 57. Jeroen Hey- nincks (Wilhelmina'08) na twee keer geel. Gele kaart: Loek van Schijndel, Sjoerd van der Coelen (Venray) en Wouter Robben (Wilhelmina'08). Bijzonderheid: Voor aanvang werd een minuut stilte in acht genomen vanwege het overlijden van de vader van Samuel Pattinaja, speler van Wil helmina'08. SV Venray: Peter Nabbe; Daniël Wijnands, Loek van Schijndel, Rob Scholten en Eric Troisfontaine (68. Wout Gommers); Bart Linders (56. Johan Vullings), Husseyin Tokat en Marcel Seijkens; Luuk Snijders (75. Stijn Blenk), Farid Idrissi en Sjoerd van der Coelen. Door Jan Leijsten Het was zaterdagavond niet de beste Venray-Wilhelmina'08 (3-0) uit een lange reeks van wedstrij den in de hoofd- en eerste klasse. En zelfs in de tweede klasse want vorig jaar promoveerden de beide aloude rivalen. Het was ook zeker niet de spannendste derby. Daar aan lagen nogal wat zaken ten Husseyin Tokat (rechts) troeft opnieuw zijn tegenstander af. De midden velder bekroonde zijn rentree in de basis met een treffer. grondslag. Zo was daar de zwakte van de Weerter ploeg, hekkensluiter in de eerste klasse D. Maar zeker ook de gelatenheid die de thuisclub vooral in het eerste part ten toon spreidde. Eerst na elf minuten ontstond de eerste 'doelscène'. Farid Idrissi, zich knap vrijspelend, zag zijn geplaatste schot door Wilhelmina-portier Ruud Wulms tot corner verwerkt. Het ant woord van de gasten was halverwege matigjes. Maurice Verdonschot vond een van de drie Belgen in de Weerter formatie, Alexander de Smedt, die met zijn stiftje schoonheid boven doeltreffendheid prefereerde. Doel man Peter Nabbe, die sowieso een rustige en kille avond beleefde, had er de minste moeite mee. Weinig verband tussen de SW linie's werkte onnauwkeurigheid in de hand. Trainer Jan Pruijn verzuchtte na afloop: "We misten scherpte en overtuiging. Het was ronduit romme lig. Daar heb ik tijdens de rust ook opgewezen." Na een halfuur belandde de inswin- gende corner van Marcel Seijkens nipt langs de verste paal waarbij de Weertenaren Posthuma en Bernardi- na met de hoofden tegen elkaar sloe gen. Dit vergde enkele minuten 'oplaptijd'. Het Venrayse middenveld was weliswaar veel in balbezit maar bleef zonder rendement door de onnauwkeurige passing van Seijkens en ook het zwakke afgeven van Luuk Snijders. Eén mooie aanval, door Seijkens op links begonnen, belandde via Eric Troisfontaine en Husseyin Tokat op de rechterflank bij Sjoerd van der Coelen die de bal overknalde. Het was het enige schamele voetbal hoogtepunt van de eerste 45 minu ten. Hoe anders was in het tweede bedrijf! Althans in de eerste tien minuten hiervan. Verbazingwekkend was het allerminst dat een verdediger de ban brak. Karaktervoetballer Loek van Schijndel, die zijn laatste positie voor even verliet, kopte de bal uit de corner van Seijkens van de rechter kant zuiver in: 1-0. Drie minuten later een kogel van Husseyin Tokat, een van de beteren zaterdagavond, die hoog in het Weerter doel verdween: 2-0. Ineens kon het voor de mannen van Pruijn niet meer op. Daar Bart Linders in de tiende minuut na de thee als duvel uit een doosje 3-0 liet aantekenen. Zuiderbuur Jeroen Heynincks pakte middels een forse ingreep op Farid Idrissi zijn tweede geel en dus rood. En dat bij zijn debuut voor Wil helmina'08 dat de middenvelder net voor 1 januari van het Belgische Bocholt overnam. Dan was Daniël Wijnands, die zijn eerste volledige competitiewedstrijd voor de thuis club speelde, heel was succesvoller. De Ysselsteyner, weliswaar vaker zon der tegenstander, liet met zijn gecon centreerde spel blijken zeker in de breedte een welkome aanvulling te zijn. Iets was de met nog een kwartier voor de boeg ingevallen youngster Stijn Blenk gewis ook in zich heeft. De koud tussen de lijnen staande Wout Gommers kon vanaf drie meter het leer niet voorbij Ruud Wulms krij gen. Ook na Idrissi's geplaatste voor geven van rechts bleef de met volle inzet strijdende Gommers het ant woord schuldig. Drie minuten voor tijd vond Gommers Farid Idrissi die met links naast schoot. Gastentrainer Wim Bruynaers likte na afloop zijn wonden. "Het zit ons niet mee. Vooral voor rust bleven we goed in de race. Ik blijf hopen op een ommekeer." Zijn collega Jan Pruijn verloor de realiteit niet uit het oog. "Zeker, onze tweede helft was een stuk beter. Met Daniël en zeker Hus seyin, die door zijn goede trainen nu de vruchten plukt, zijn we ook in de breedte een stuk sterker."

Peel en Maas | 2006 | | pagina 23